>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.05.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 846,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna, towarzyski
Godzina : 20:45
Spotkanie : Niemcy - Polska
Typ - Kevin Volland strzeli gola
Kurs - 2.00
Bukmacher : Bwin
Analiza : Oj widzę że w dzisiejszych typach króluje mecz naszych orłów z Niemcami no ale cóż uważam że może być ciekawie na boisku w Hamburgu .
Wiadomo jest że obie drużyny zagrają bez swoich najlepszych piłkarzy i ja chcę zajrzeć do ekipy Niemiec , trener Joachim Loew nie ogłosił jeszcze kogo zabiera na zbliżający się mundial bo do tej ekipy jeszcze kogoś musi zabrać i tak pod nieobecność w kadrze Mario Gomeza który po kontuzjach nie odzyskał najwyższej formy jednym z kandydatów jest piłkarz TSG 1899 Hoffenheim Kevin Volland który w minionym sezonie rozegrał 36 meczy i zdobył 16 goli a rozkłada się to następująco w Bundeslidze 11 goli 1 gol w Pucharze Niemiec i tutaj uwaga w 4 meczach Eliminacji Euro U-21 zdobył 4 bramki dlatego też jest jednym z głównych kandydatów aby dołączyć do kadry na mundial , jak sam zawodnik mówi że sam fakt, że może zadebiutować w reprezentacji jest dla niego wielkim wyróżnieniem dlatego szczególnie chce się skupić na meczu z Polska .
Trudno się nie zgodzić że dla naszej reprezentacji będzie to trudny pojedynek bo w całej historii spotkań z Niemcami nigdy nam się nie udało wygrać no a na dodatek ostatnie mecze w wykonaniu biało czerwonych to powiedzmy sobie szczerze nic nadzwyczajnego i myślę że ten wyjazd do Niemiec to nazwiemy kolejną wycieczką krajoznawczą niż wyjazdem na mecz a mecz w/g mnie przegramy a jedną z bramek liczę że strzeli Kevin który na pewno będzie się chciał pokazać !
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 11:30
Spotkanie: de Schepper Kenny-Souza Joao-Olavo
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Moim zdaniem ten kurs to jakiś żart,ale chyba wiem dlaczego. Dlatego ponieważ Kenny gra u siebie i ma wyższy ranking od przeciwnika no i Souza w ostatnim czacie formą też nie zachwyca. Brazylijczyk to typ gracz który specjalizuje się w grze na kortach ziemnych jego bilans z tej na wierzchni to 280 do 192 przy 61/53 de Scheppera. Francuz w bieżącym roku rozegrał 5 meczów na tej nawierzchni z czego tylko zaledwie jeden wygrał, wygrał z Ilhanem 6:3, 7:5, a przegrywał z Montanesem 6:2, 6:3, Starace 7:6, 6:2, Verdasco 6:4, 6:3, Bolelli 4:6, 6:2, 6:4. Joao-Olavo natomiast ostatnio przegrał dwa razy w pierwszej rundzie, najpierw z Michonem (205 ATP) oraz Samper-Montana (211 ATP) były to dwie przegrane które nie powinny mieć miejsca, tak samo jak w San Paulo turniej wcześniej gdzie przegrał ponownie z Michonem. Nie ma co się tutaj rozpisywać dłużej nad typem,to jest typowy mecz gdzie &quot;ziemniak&quot; powinien wygrać z graczem który na clayu jest gorzej niż przeciętny.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rome
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Cecchinato M. - Sijsling I.
Typ:
Sijsling I.
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Nie lubię grać na Holendra, a tym bardziej na mączce bo na tej nawierzchni traci większość swoich atutów to jednak nie rozumiem czemu kursy poszybowały aż tak bardzo w górę z granicy 1,45 do 1,75. Włoch Cecchinato jest z rocznika 1992, gra przede wszystkim w Challengerach bez większych sukcesów, do tego jest o prawie 100 miejsc dalej niż Sijsling.
Igor ostatnio w końcu przełamał swoją beznadziejną serię porażek i wygrał w Madrycie z Mannarino, Belluccim i Tommym Hassem. Skoro pokonał takich przeciwników to nad reprezentantem gospodarzy prezentującym dwie tenisowe półki niżej nie powinien mieć większych problemów, przynajmniej moim zdaniem.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 35

grabektyper

Użytkownik
Zawody: World Championships Hockey - godz. 19.45
Spotkanie: Niemcy - Finlandia
Typ:
Liczba goli zdobyta podczas gry w przewadze
powyżej 1,5
Kurs: 2.2
Bukmacher: Betsafe

chyba nikt nie spodziewał sie że po 2 spotkaniach Finlandia będzie miała 0 pkt na swoim koncie.Niemcy natomiast są w znacznie lepszej sytuacji bo mają 5 pkt i akurat to nie jest jakąś niespodzianką.
Niemcy wygrali z Łotwą 3-2 i wygrali z Kazachstanem 1-2 po serii rzutów karnych.Finowie przegrali z Rosją 4-2 co akurat nie jest niespodzianką ale już porażka z Łotwą no wydaje mi się że powinna być odbierana w ramach sensacji tym bardziej że w meczach towarzyskich wyniki były 5-1,5-1 w tym roku.Kluczem do mojego typu jest właśnie Łotwa dlatego że i z Finami jak i z Niemcami bramki padały po grze w przewadze pokrywające tą linie.Finowie grali jak do tej pory bardzo ostro,stąd sporo kar no i nie sądzę żeby coś dzisiaj się zmieniło pod tym względem.Bardziej zdeterminowani będą dzisiaj Finowie będą częściej atakować i tym samym utrzymywać się dłużej przy krążku co powinno też wymóc na Niemcach faule i 2-minutowe kary im będzie więcej tym większa szansa na pokrycie tego typu.
Finowie jak narazie 6 kar z Rosją i 9 z Łotwą.Niemcy jak do tej pory z Łotwą 2 i z Kazachstanem również dwie kary.
finlandia dzisiaj musi wygrać,limit błędów już się wyczerpał jednakże nie sądzę aby ich ostrość w grze osłabła a i Niemcy dzisiaj będą musieli zagrać bardziej agresywnie co spowoduje że szanse na bramki w przewadze mogą się dzisiaj posypać.Kurs napewno jest zadawalający a w hokeju bardzo często padają bramki po wykluczeniach więc szansa dzisiaj jest spora.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: League One - Play Offy
Spotkanie: Leyton Orient - Peterborough
Typ: Leyton Orient
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na Matchroom Stadium gdzie miejscowe Leyton Orient podejmie Peterborough w walce o finał Play Off. Obydwa zespoły spotkały się w sobotę gdzie po prowadzeniu gospodarzy w końcówce meczu padł remis. Oto relacja z pierwszego spotkania:
&quot;Spotkanie na London Road lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy za sprawą główki Britta Assombalongi objęli prowadzenie w 16. minucie i utrzymywali je niespełna godzinę gry.
Aktywniejszą stroną przez większość meczu byli goście ze stolicy, którzy doprowadzili do wyrównania w 72. minucie - wówczas na listę strzelców wpisał się Moses Odubajo. Rewanż zaplanowano na wtorkowy wieczór&quot;
- anglia.goal.pl
Leyton Orient jest według mnie drużyną mocniejszą, przez większa część sezonu prowadzili w lidze, jednak drużyna Wolves była poza zasięgiem. Peterborough ostatnie 10 meczy: 6 wygrało, 2 razy przegrało, 2 razy remis. Leyton Orient niepokonane od 3 spotkań.

&quot;Nie byłem szczęśliwy po pierwszej bramcę. Assombalonga był według mnie na spalonym, byłem rozczarowany. Jednak dominowaliśmy w drugiej połowie i doprowadziliśmy do remisu.&quot;
- Russell Slade dla BBC Radio.
H2H:
10.05.14 LEA Peterborough Leyton Orient 1 : 1
08.02.14 LEA Leyton Orient Peterborough 1 : 2
02.11.13 LEA Peterborough Leyton Orient 1 : 3
22.04.11 LEA Leyton Orient Peterborough 2 : 1
✅115
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, towarzyski
Godzina : 20:45
Spotkanie : Niemcy - Polska
Typ - Niemcy -1 do przerwy
Kurs - 4.20
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Hehei znowu nadmuchany balonik sprawia, ze ludzie zaczynaja wierzyc, ze Polacy moga wygrac z Niemcami...ludzie ocknijcie sie. Sklad powolany na ten mecz w naszej reprezentacji to jest polowa totalnych amatorow - dla przykladu dwoch bramkarzy z dupy wyciagnietych prze Nawalke ktory zabiera powoli wszystkich bramkarzy z Ektraklapy i I ligi na wakacyjny wyjazd z repa, oraz polowa totalnych pol-amatorow, ktorzy maja problem zalapac sie w swoich klubach do wyjsciowej 11stki. Zawodnicy tacy jak Klich, Wszolek, Krychowiak, Wybus czy Wolski sa tylko dobrzy w ogolnodostepnych gownianych mediach typu Gazeta.pl gdzie opisuje sie ich wystepy jakby byli niewiadomo jak dobrzy choc najczesciej graja ogony i gowno wnosza do druzyny. Niemcy tez bez podstawy ale to i dobrze dla nich, bedzie wiecej walki wiecej zaangazowania. Graja u siebie, presja na wygrana bedzie bo kibic za bilet zaplacil i oczekuje dobrego wystepu. I co z tego, ze Niemcy wyjda zawodnikami z 3, 4 czy 5 druzyny Bundesligi. Bundesliga to i tak bilion razy lepsza liga niz te w ktorych graja (badz siedza na lawce) nasze pacholki jak (Eredivisie, Rosyjska Super Liga, francuska League 1 czy nawet Serie A ...gdzie Wolski zagral moze kilka spotkan i to wiekszosci nawet nie w podstawowej 11stce, a Wszolek nie prezentuje nic ciekawego). Nie ma sie co szczypac, ze wygramy, ze bedzie dobrze, ze sie uda...gowno sie uda, znowu dostaniemy baty! Obrone mamy tragiczna, z pacholkami grajacymi w strefie spadkowej rosyjskiej ligi badz jednozespolowej ligi Rumunskiej gdzie juz przed pierwszym meczem sezonu wiadomo kto go wygra...reszta z Ekstraklapy, nawet nie ma o czym mowic. Jedyne co w naszym zespole jest w miare ok to bramkarz i ktorys z napastnikow...choc do tego tez mozna sie przyczepic. Ja dzisiaj licze na Niemcow i oby zalatwili sprawe w 1 polowie.
⛔100
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP 1000 Rzym
Godzina: pierwotnie 13:30 (ale będzie opóźniony)
Spotkanie: Radek Štěpánek - Novak Đoković
Typ: U18 (gemy)
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wraca Joker po zaleczeniu kontuzji nadgarstka! Można spodziewać się po nim wielkiego głodu gry i zwierzęcego apetytu na zwycięstwa ???? Zwyczajem Novaka jest szybkie odprawianie rywali w początkowych rundach turniejów ATP. Po dwa przełamania w secie i do widzenia. Liczę, że mimo niedawnej kontuzji szybko wejdzie w mecz zrealizuje powyższy scenariusz. Radek nie jest zawodnikiem, który może stawić duży opór jednemu z najlepszych tenisistów w historii. Porównywanie potencjałów tych dwóch graczy jest bezcelowe. Po prostu liczę, że faworyt wykona swoją robotę.
⛔100
 
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - 2 liga
Godzina:
20:00
Spotkanie: Caen - Nimes
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Drużyna gospodarzy będzie chciała przypieczętować awans do najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Jeśli dziś wygra to może świętować sukces, a nie ma nic lepszego niż awans przed własną publicznością. Caen jest u siebie rzeźnikiem, na 18 meczy ma 11 wygranych, 4 remisy i 3 porażki. Stosunek bramek u siebie 32-15. Nimes walczy o utrzymanie, ale nawet jak dziś przegrają, to nie ma tragedii. Na wyjazdach radzą sobie poniżej średniej, na 17 spotkań, 9 porażek, 5 remisów i 3 wygrane, stosunek bramek 18-29. Fakt, że gospodarze zaliczyli kolejkę temu potknięcie i to u siebie, a goście zanotowali 2 wygrane z rzędu, ale różnica klas jest ewidentna i jeżeli jakaś dziwna dyspozycja dnia nie zawita do gospodarzy, to powinna być czysta jedyneczka.

⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Kerschdorfer Tirol Cup (Amateur Cup)
Spotkanie: WSG Wattens - SK Jenbach
Typ: over3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Znowu krańce bukmacherki i znowu spotkanie gdzie gospodarzem są WSG, w poprzednim piątkowym meczu ligowym rozjechali 6-0 Neumarkt. Jak ktoś chce poczytać więcej o gospodarzu to można zaglądnąć do piątkowych typów dnia (09.05).
Tylko na przypomnienie wyniki Wattens w domu, 6-0, 4-1, 3-1, 6-1, 3-1. W lidze maja drugie miejsce, nie walczą już o nic, graja dla przyjemności i dla kibiców i to jak, po kolei rozgramiając kolejnych rywali.
Skoro nie trzeba zostawiać na ligę sił, to można pierwszym składem powalczyć w pucharze (Puchar drużyn amatorskich z niższych lig).
Wattens graja w 3 lidze, czyli na zadupiu a ich rywal w lidze 4, totalne peryferia, dokładnie Landesliga Ost.
W tym sezonie w swojej grupie nie maja sobie równych, już awansowali do 3 ligi, więc wcale aż takie leszcze nie są w porównaniu do rywala, na puchar mogą też jak WSG rzucić wszystkie siły.
W tabeli dominacja 58 pkt a za nimi... drużyna rezerw Wattens z 45 pkt. Dominacja totalna 19 wygranych 1 remis 1 porażka, bramki 68-11 co daje średnią około 3.8 gola na mecz. Ostatnie spotkanie w lidze 7-0 z czymś co ma herb stylizowany na Barce i zajmuje miejsce w środku tabeli.
Jedna i druga drużyna lubi sobie postrzelać, faworytem są oczywiście gospodarze i wygrać powinni spokojnie, ale czuje że goście też coś strzelą, dlatego over. Jak się goście zamurują w swoim polu karnym to Machete potnie tyrolskie kiełbasy z brodą!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie- Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:45
Spotkanie: Włochy - Dania
Typ: Włochy +2,5
Kurs: 1,47
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po kilku dniach wracam do hokejowych MŚ. Dzisiaj upatrzyłem sobie mecz Włochów z Danią. Na tych mistrzostwach nie brakuje niespodzianek, albo jak kto woli, meczów gdzie można skorzystać na wystawianych przez bukmacherów, okazyjnych kursach. Wczoraj można było ładnie zarobić na Francji i Białorusi (mi do wejścia pięknego AKO zabrakło wczoraj zwycięstwa Czechów z Kanadą), a dzisiaj szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby i w tym właśnie meczu miała miejsce niespodzianka. Kursy od 1,45 w dół, wystawione na Danię, w mojej opinii są nieopłacalne. Dania na razie grała tylko 2 mecze i oba przegrała, najpierw 0:3 ze Szwecją, potem 3:4 z Norwegią. Dzisiejszy mecz jest bardzo istotny w perspektywie utrzymania w elicie. Włosi, skazywani na spadek (ciekawostka, że już od kilku lat co roku następuję regularna zamiana, awans Austrii i Słowenii, spadek Włoch i Kazachstanu, awans Włoch i Kazachstanu, spadek Austrii i Słowenii), zanotowali już cenne i trochę niespodziewane zresztą zwycięstwo z Francją, jeśli Dania dzisiaj nie wygra to postawi się w bardzo nieciekawej sytuacji. Dania potęgą w hokeju na lodzie nie jest, w ostatnich latach balansują na krawędzi spadku z elity, w tym sezonie zanosi się, że będzie podobnie, jeśli nie gorzej. Myślę, że Włosi będą bardzo zmotywowani w tym meczu, zdają sobie sprawę ze stawki i będą walczyć do ostatniej syreny by przybliżyć się do swojego celu, jakim na pewno jest utrzymanie, w związku z tym nie spodziewam się, żeby Duńczycy mieli łatwo, powinien być to raczej mecz na styku. Dlaczego nie gram handicapu +1,5? Myślę, że całkiem realny jest scenariusz, w którym Dania prowadzi jedną bramką w końcówce, Włosi zdejmują bramkarza, pada gol do pustej bramki i w ten sposób przegrywamy zakład. Oczywiście przy 2-bramkowej stracie też może się tak zdarzyć, ale prawdopodobieństwo jest dużo mniejsze, wolę zagrać bezpieczniej. ;) Zachęcam do grania tego typu i życzę powodzenia.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 20.30
Spotkanie: Cesena - Empoli
Typ: Cesene, Remis = ZWROT
Kurs: 2.25
Bukmacher:bet365
Analiza:
Spotkanie w ramach trzydziestej dziewiątej kolejki serii spotkań na zaplecznu Włoskiej elity. Czwarta w tabeli z dorobkiem 58pkt Cesena zagra na własnym stadionie z viceliderem Empoli, które do tej pory zgromadziło 65pkt. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy a przypadku remisu zwrot postawionej stawki. Cesena walczy w tym sezonie o awans do Serie A jak na razie jest na dobrej drodze zajmuje piąte miejsce premiowane grą w barażach, dziś zagra o szansę walki o bezpośredni awans, który uzyskują dwie najlepsze ekipy. Pierwsze w tabeli Palermo jest nie do ruszenia bo ma za dużą przewagę punktową. Drugie w tabeli tak jak wcześniej wspomniałem jest Empoli. Gospodarze dzisiejszego spotkania będa starali się wygrać, zmniejszyć różnicę punktów dzielącą ekipy do 4 i w ostatnich trzech kolejkach zaatakować drugie miejsce. Obecnie mają oni zwyżkę formy, po trzech porażkach wygrali ostatnie dwa spotkania co prawda Empoli jest również w dobre formie - wygrali trzy ostatnie spotkania ale dziś to Cesena będzie miała po swojej stronie fanów. Ostatnie pięć bezpośrednich spotkań między tymi drużynami to CZTERY zwycięstwa gości i jeden remis. Liczę, że dziś ta passa się odwróci dlatego stawiam na Cesene lecz wiem, że będzie trudno więc podpieram się ew. zwrotem w przypadku remisu.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 15:00
Spotkanie: Makarova E. - Vinci R.
Typ: Vinci wygra 2:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza W pierwszej rundzie turnieju w Rzymie Roberta Vinci zmierzy się z Rosjanką Jekateriną Makarową. Numer 20 kontra numer 22 rankingu WTA.To mecz wybitnej specjalistki od mączki, jaką jest Vinci, z zawodniczką, która na nawierzchni ziemnej nie czuje się najlepiej. Roberta jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. W jedynym ich spotkaniu w Toronto na nawierzchni twardej Włoszka wygrała w sierpniu 2-0. Podobnego wyniku spodziewam się w tym meczu. W Madrycie Vinci pokonała bez straty seta lepsze na mączce Hantuchową i Woźniacką, aby potem przegrać z Agą Radwańską. Rundę wcześniej z tą samą Woźniacką przegrała 0-2 Makarowa. Tak więc wynik 2-0 dla Vinci jest wielce prawdopodobny.
⛔100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Słowenia - Prva Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olimpija Ljubjana - ND Gorica
Typ: 1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym zostanie rozegrana prawie cała 34 kolejka słoweńskiej Prva Ligii.
Gospodarze tego spotkania mają za sobą serie 4 porażek z rzędu i okupują 7 miejsce w tabeli - Jako typowy średniak nie muszą się martwić o grę o coś więcej czy dramatyczną walkę o utrzymanie. Formalnie rzecz biorąc mogą do tego spotkania podejść na luzie, jednak wydaje mi się że chęć zmazania plamy po wcześniejszych słabszych występach da im potężną dawkę motywacji. Na własnych śmieciach idzie im równie średnio jak w lidze, ale ostatnimi czasy tylko tutaj zdobywają punkty. Co można powiedzieć o gościach ? 4 krotni mistrzowie Słowenii również złapali zadyszkę przez co straci realną szanse na Europejskie Puchary (Po porażce z Rudarem Valenje,który umocnił się na 3 pozycji i przegranej u siebie z Koper). Wynik meczu jest oczywiście niewiadomą jednak intuicja mówi mi że gospodarze dzisiaj zapunktują. Obie drużyny będą chciały coś ugrać, ale nie będą się o to zabijać bo właściwie już o nic nie grają - myślę że może zadecydować jeden gol.

⛔100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna mecz towarzyski
Godzina:
20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: 2
Kurs: 9.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
No nie wierzę w to, że pierwszy dodaję ten typ i nikt mnie nie wyprzedził z typem na czysta dwójke dla Polski heheh. Juz przedstawiam swoja wnikliwą analize tego meczu, którą pisze tu ze znanym Wam Jackiem Gmochem hahah. Hmm to zacznę od tego początek meczu - lekka dominacja Niemców, Polacy przestraszeni, środek spotkania Polacy strzelają gola na 1:0 ogólnie ich radość nie trwa długo bo nie długo potem Niemcy doprowadzają do wyrównania. Około 70 minuty spotkania Polacy strzelają ostatnia bramkę w tym meczu na 2:1 i uwaga teraz przez ostatnie 20 minut nie wiadomo co to się dzieje z zespołem Polski jak to u nich niewyobrażalne się zaczynają dziać męki i bóle - nie potrafia juz wyprowadzic kontraataku - wogóle już nic nei potrafią - ograniczają się tylko do wybijania piłek w aut, normalnie jak dzieci na giętkich nogach ale na 20-stoletnich Niemców w tym meczu okazuje sie że to jednak wystarcza i nikt nie wbija już im goli w końcówce, ogólnie jak to w meczach z Niemcami każdy rozgrywa mecz życia i gryzie piach, tzn każdy Polak, a Niemcy po takim treningu wracają do domu albo idą później na piwo albo dyskotekę zadowoleni z pierwszego swojego występu w kadrze - bo wiadomo masz 20 lat siedmiu nowych piłkarzy w kadrze obok Ciebie gra - praktycznie każdy widzi kolegów z boiska pierwszy raz w swoim życiu i od razu gra 90 minut ważnego meczu - Niemcy myślę, są w stanie zrozumieć jak ich te 30-letnie chłopy jednak dziś zbiją, dlatego do tego meczu nie przykłada się uwagi i nie ma tam takiej nie wiadomo jakiej rywalizacji o jakies miejsca na mundial - bo wyraźnie Niemcy piszą, że to będą grać piłkarze tzw talenty, które może za uwaga &quot;parę lat&quot; będą grać w pierwszej reprezentacji Niemiec - a wiadomo tam jest taka rywalizacja, a tyle lat grał Podolski wyciągany jeszcze z tej Kolonii i Klose a nagle jakiś Voland będzie gwiazdą hmm ciekawy jestem jakie zdanie ma na ten temat np Muller z Bayernu heheh, Polska bez rewelacji ale jak ktoś mi piszę, żę na tym boisku będą dominować 20-stoletni piłkarze to jestem prędzej w stanie uwierzyć w to, że Polska przegra ten mecz walkowerem po 5 czerwonych kartkach za wykoszenie tych juniorów niż, że Niemcy będą dominowac w tym spotkaniu

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miziek22 11

miziek22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, AFC Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Al Ain (Uae) - Al Jazira (Uae)
Typ: X/1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Druga runda meczu Ligi Mistrzów AFC. Pierwsze spotkanie godpodarze dzisiejszego pojedynku wygrali na rzecz jasna na wyjezdzie 2:1. Jak wszyscy doskonale wiemy, dwie bramki na wyjezdzie to olbrzymi &quot;handicap&quot; przystepujac do meczu rewanzowego. Dlaczego tak typ? Dwa argumenty sklaniaja mnie przy typ typie. Pierwszy to taki, iż druzyna gospodarzy grajac u siebie i z przewaga, jaka wypracowala sobie na wyjezdzie o czym wspomnialem wczesniej ma psychiczny luz. Nie musza, a mogą wygrać. Dlatego stawiam, że w pierwszej połowie padnie remis, gospodarze będą przede wszystkim chcieli zachować czyste konto. W drugiej natomiast będą chcieli przypieczetować awans i coś wpadnie. Drugim argumentem sa statystyki dotyczące druzyn. Bardzo wiele spotkań rozgrywanych przez te druzyny konczy się HT: X. Stad taki, a nie inny typ na dzisiejszy dzeń.
⛔100
 
R 19

rudas

Użytkownik
Tennis
Zhang - Kvitova
bet 365, kurs: 5,5 Typ 1
Turniej w Rzymie na dobre rozpoczęty. Naprzeciw siebie stają faworyzowana Czeszka i niżej notowana Chinka. I to właśnie Chinka jest dla M N I E faworytką spotkania!! Dlaczego?? A dlatego ze Kvitova we wcześniejszym turnieju zagrała świetne zawody, dochodząc do półfinału turnieju. Mogła tylko pomarzyć o takim wyniku, zważywszy na fakt, że wraca dopiero po kontuzji i do dobrej dyspozycji. Ja widze to tak, niedługo jest Roland i będzie chciała się dobrze przygotować do tego turnieju, zaszła daleko w Madrycie, jest gotowa na grę na wysokim poziomie, więc zagra z Chinką, tak na alibi ???? Czasami intuicja mnie myli, ale... Warto spróbować za drobne ????
⛔ 100 / brak wzoru
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 20.30
Spotkanie: Pescara Calcio - Virtus Lanciano
Typ: Virtus Lanciano
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs bardzo kuszący...
Virtus Lanciano zajmuję 7-me miejsce w tabeli, ale do miejsca 3-ciego traci tylko 5 punktów i do końca mają do rozegrania 4 kolejki. Przy dozie szczęścia mogą jeszcze spróbować powalczyć o awans. Są na dodatek w bardzo dobrej formie, w ostatniej kolejce zremisowali 1:1 na boisku lidera - Palermo.
Pescara natomiast zajmuję dopiero 15 miejsce w tabeli i co dla nich ważne mają sporą przewagę nad strefą spadkową.
Forma:
Virtus Lanciano 1z 2r 2p
Pescara 2z 2r 1p
⛔100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna; mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Under 1,5 goli w 1 połowie
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oczy wszystkich fanów piłki nożnej w Polsce dzisiaj zwrócone są właśnie na ten mecz.
Jedni stawiają na pewne zwycięstwo Niemców, inni doszukują się niespodzianek i liczą na dobrą grę Biało-czerwonych.
Ja pójdę trochę innym tropem, stawiam na małą ilość goli w pierwszej połowie. Trzeba jasno powiedzieć, że Niemcy skład mają dużo lepszy od nas, nawet jeśli grają drugim, a nawet trzecim garniturem. Zawodnicy, którzy wybiegną dzisiaj na murawę, nie grywają za często w dorosłej reprezentacji swojego kraju. Stąd też myślę, że ich zgranie będzie bardzo małe, mogą mieć problem ze zdobywaniem bramek w pierwszej połowie.
Liczę na postawienie oporu przez Polaków chociaż w pierwszej części i niski wynik do 45 minut. Potem niech się dzieje co ma się dziać.
Składy przewidywane:
Niemcy: Zieler - Howedes, Mustafi, Ginter, Guenter - L. Bender, Goretzka, Hahn, Draxler, Meyer - Volland
Polska: Boruc - Olkowski, Szukała, Cionek, Wawrzyniak - Krychowiak, Pazdan - Peszko, Klich, Rybus - Robak
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 2

hardfm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Caen - Nimes
Typ: over 2.5 ; Kurs: 2.6
Bukmacher: BETFAIR
Analiza:
Dobry wieczor, kolejny tzw. value bet: gospodarze na 18 spotkan u siebie 9 zakonczylo sie ov2,5, goscie z 17 wyjazdowych 8 zakonczonych ov 2,5 . Powodzenia i pamietaj ze stawiasz na wlasna odpowiedzialnosc.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Kartka przed 38:00 minutą, TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ na szybko bo zaraz mecz się zaczyna a mój typ na strzelca już wykorzystany. Co przemawia za moją propozycją? Głównie 3 fakty.
1. Chęć pokazania się młodych Niemców w ofensywie przed selekcja na mundial. Mimo że wiekszość bardzo młodzi piłkarze to jednak pełniący ważne role w swoich zespołach, strzelający, asystujący całkiem sporo i podejrzewam że dziś od pierwszych minut będą starali się robić zamieszanie.
2. Słaby defensywnie Olkowski, słaby defensywnie Wawrzyniak na bokach, Krychowiak lubiący łapać kartki i czasem spóźniony, Peszko, który lubi dostać kartkę za jakąś głupote i bonus, nowy nabytek kadry Cionek którego jako kartkowicza przedstawiać nie trzeba ;) .
3. Mimo wszystko mecz miedzy rywalami. Polska - Niemcy, na ten mecz chyba nie trzeba dodatkowej motywacji, nikt nogi nie powinien odstawiać. No chociaż w sumie to akurat ten argument bardziej przemówiłby w przeszłości, niż obecnie przy multikulturowej kadrze...
Składy.
Polska:Artur Boruc - Paweł Olkowski, Thiago Cionek, Łukasz Szukała, Jakub Wawrzyniak - Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich - Sławomir Peszko, Ludovic Obraniak, Maciej Rybus - Marcin Robak
Niemcy: Ron-Robert Zieler - Antonio Rudiger, Shkodran Mustafi, Matthias Ginter, Oliver Sorg - Sebastian Rudy, Christoph Kramer - Leon Goretzka, Max Meyer, Julian Draxler - Kevin Volland

Tym bardziej widać kto na kogo będzie grać.. Kartki powinny mimo meczu towarzyskiego wchodzić ładnie
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom