>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.05.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
D 0

dunpeal

Użytkownik
Watson H. vs Suarez Navarro C.
+ 4,5 gema:::1 ::1,9 ( bet360)
20,5 over. :::1,9 ( bet360)
Widziałem wczoraj Carle w akcji przeciwko Bartel i się zdziwiłem jak słabo w tym meczu zagrała Suarez, wielokrotnie dała się przełamywać przeciwnice. Pierwsze podanie mało kiedy wychodziło i nawet jak trafiała to tylko żeby wprowadzić piłke do gry, porównałbym jej service do Errani, a jej backhand jednoreczny też mi nie imponował był słabiutki krótki i wiekszości crrosy lub środek kortu, gdzie Bartel atakowała go jak chciała i na nim łatwo przewage w wymianach uzyskiwała, a wystarczyło by,żeby od czasu do czasu grała nim po lini i wtedy Bartel musiała by wiecej biegać,a przez to wiecej błedów by popełniała i pewnie by się skonczyło gładko w 2 setach, a tak się męczyła. Jedynie dobrze forehand funkcjonował, ale nie wiem czemu jak na hiszpanke i szkołe hiszpańska tennisa nie starała się obiegać backhandu i żeby go cześciej używać, wniosek musi być taki że w ostatnich tygodniach sporo grała i widać wyraźnie brak swieżości i zmęczenie u niej, które powinna Watson wykorzystać. Heather nie jest jakaś wybitna tennisistka i nie ma żadnej zbytnio broni żeby straszyć, ale jest w miare rególarna z przyzwoitym serwisem, a co najbardziej u niej mi się podoba jest zadziorna i waleczna i stara się przeimować incjatywe w wymianach, fakt nie zawsze jej to wychodzi i błedy popełnia, ale jak ma dzień to potrafi zaskoczyć i grać jak równy z równym z topowymi zawodniczkami, jak chociaż z nasza Aga. Grały ze soba 2 razy i jest 1-1, oba na hardzje. Na cleyu teoretycznie Suarez powinna mieć większa przewage, ale widzac wczorajsza marna gre Carli jej brak swieżości i zmęczenie licze że Watson nie sprzeda skóry łatwo i będzie to 3 setowy wyrównany mecz w którym nawet może być niespodzianka i Watson go wygra. Hendi jak i over powinien być pokryty.
P.s To moja pierwsza analiza umieszczona na tym forum, wybaczcie za błedy i interpunkcje i brak wiecej statystyk, przyszłe analizy postaram szczegółowiej przedstawiać.
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Tippeligaen (Norwegia)
Godzina: 18.00
Spotkanie: Odd - Stromsgodset
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 2,57
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Obie drużyny ostatnio dużo strzelają i dużo tracą bramek. Ostatnie 5 meczy gospodarzy(średnia goli na mecz 3,1) u siebie:
03.05.15 TIP Odd Rosenborg 1 : 2
25.04.15 TIP Odd Mjondalen 2 : 2
12.04.15 TIP Odd Stabaek 2 : 0
21.03.15 MIE Odd Lilleström 6 : 1
12.03.15 MIE Odd Start 1 : 0

A gości(średnia 3,9) na wyjazdach to:
10.05.15 TIP Bodo/Glimt Strömsgodset 3 : 5
06.05.15 PUC Kjelsås Strömsgodset 0 : 4
29.04.15 TIP Molde Strömsgodset 3 : 1
22.04.15 PUC Tonsberg Strömsgodset 0 : 5
18.04.15 TIP Rosenborg Strömsgodset 1 : 1
A ostatni mecz między nimi rozegrany w marcu tego roku skończył się ośmioma golami 3:5 więc dzisiaj również liczę na jakiś hokejowy wynik ????
polecam również typ: obie drużyny strzelą @ 1,50
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna LM
Spotkanie: Real - Juve
Godz: 20 45
Typ: Liczba pkt karnych gospodarzy over 20,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moja skuteczność ostatnimi czasy dosyć słaba, niemniej jednak wydaje mi sie ze dzisiaj nastapi przełamanie złej passy. Real musi atakować po porażce w pierwszym spotkaniu i to bedzie rodziło szanse na kontry Juventusu które Real czesto bedzie przerywał faulami za co posypią sie kartki. W 1 spotkaniu Królewscy zobaczyli 3 zółte kartoniki myśle ze dzisiaj to jest minimum przy tak ważnym, chyba najważniejszym dla nich meczu sezonu. Nikt nie bedzie odstawiał nogi tym bardziej że we finale kartki sie nie liczą. Z Valencia ostatnio również grali pod presją wyniku i złapali 4 kartoniki dzisiaj mam nadzieje bedzie podobnie. Wszyscy wiemy że Włosi są znani ze swoich prowokacji na co nabiorą sie równiez gracze Realu gonieni presją niekorzystnego wyniku. Powodzenia;)
✅ 75
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid CF - Juventus F.C.
Typ: Drużyna kartki, Juventus - Powyżej 3,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sędzią spotkania jest Jonas Eriksson, opierając się tylko na statystykach typ mógłby wydawać się niezbyt pewny, natomiast jeśli zastanowić się nad rangą spotkania i sytuacją w jakiej znalazł się Real wtedy postać rzeczy się zmienia.
Mianowicie w przypadku gdy Real będzie miał niekorzystny rezultat gracze Juve będą zmuszeni do zatrzymywania ciągłych ataków Królewskich, z drugiej strony nawet jeżeli to Stara Dama będzie zmuszona atakować i gonić wynik to będzie narażona na kontrataki a wtedy o kartkę będzie jeszcze łatwiej, na taki scenariusz też właśnie liczę.
Do tego wszystkiego mecz może potrwać dłużej niż 90 minut co jest prawdopodobne przy obecnej defensywie realu.
Kilka suchych statystyk odnośnie Jonasa Eriksson&#39;a , w 2015 sędzia ten gwizdał min. w meczu Polaków z Irlandią - 8 kartek, w lidze mistrzów Porto z Basel - 6. Głównie właśnie tym meczem podpieram moją analizę, ponieważ poniekąd przypomina on mecz który odbędzie się dzisiaj na SB, Porto ze Szwajcarii wywiozło remis i u siebie chcieli przypieczętować awans, Basel broniło się i liczyło na kontrę lecz odpierając ataki zdążyli załapać aż 5 kartek. Gdy pomyślimy, że Juve przyjeżdża do Hiszpanii tylko bronić wyniku, scenariusz może być podobny.
⛔ 100
 
1.inteligencja 9

1.inteligencja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid CF - Juventus F.C.
Typ: Drużyna kartki, Real - Powyżej 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 dojdzie do arcyważnej potyczki między Realem Madryt, a Juventusem Turyn. Nie będzie to zwykły mecz, a batalia o finał ligi mistrzów w którym już czeka Barcelona. Mój typ opiera się na kartkach. Dokładnie mówiąc - typ okaże się zwycięski, jeżeli drużyna Realu Madryt obejrzy dziś minimum trzy kartki, bądź jedną żółtą i jedną czerwoną. Jak wiadomo w bet365 - czerwień jest traktowana jak dwie.
Real, przegrywając pierwszy mecz - jest zmuszony atakować. Kartki mogą wynikać z dwóch przyczyn - przerywane kontry Juventusu oraz frustracja w razie niepowodzenia. W Madrycie jest sporo gorących głów jak między innymi: Ronaldo, Ramos, Pepe. W pierwszym spotkaniu w Turynie kartki w drużynie ówczesnych gości zobaczyli: Carvajal, Marcelo oraz Rodriguez. Tydzień temu dzisiejszy typ zostałby rozliczony na plus. W ostatnim ligowym meczu z Valncia zawodnicy Realu otrzymali cztery żółte kartoniki. Dziś myślę, że liczba będzie oscylowała właśnie w okolicy 4. Jest to mecz półfinałowy. Przegrywający odpada. Sędzią dzisiaj jest Jonas Eriksson, który raczej średnią zaniża niż zawyża, aczkolwiek nie ma co porównywać półfinału ligi mistrzów do jakiegokolwiek innego spotkania.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA
spotkanie V.Wiliams - E.Svitolina
godzina :mecz zaplanowany na 16.15
TYP zw V.Wiliams
kurs 1.87
pinnacle
Młoda ukraińska tenisistka Svitolina po cichutku kroczek po kroczku i dostała się do pierwszej dwudziestki rankingu WTA jest na 19 miejscu i jest naprawdę groźna!W ostatnich dziesięciu meczach na clayu przegrała tylko dwa no ale dzisiaj trafia na Venus Williams która na mączce dopiero się rozkręca , ostatnio mocno postawiła się Azarence i miała momentami naprawdę okresy dobrej gry , zabrakło regularności , potem wygrała dwa do zera z będąca ostatnio w dobrej dyspozycji Siniakową.Dziś liczę na utrzymania tendencji zwyżkowej w grze Amerykanki i moim zdaniem siła i doświadczenie powinny wystarczyć na szalenie sprytną i regularną na korcie Svitolinę .
✅ 87
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna LM
Godzina;20;45
Spotkanie;Real-Juventus
Typ; Real wygra 1-0,2-0 lub 3-0
Kurs;3.20
Bukmacher;Gamebookers
Analiza; Real znajdzie się w finale LM tego jestem pewien,chcą zagrać w tym sezonie jeszcze jeden mecz z Barceloną żeby pokazać że walkę o mistrzostwo Hiszpanii przegrali przez pecha w meczu z Valencią i że są na tym samym poziomie a nawet będą chcieli pokazać swoja wyższość. Jak widać po nazwie jestem fanem Królewskich ale zwykle dość trzeźwo oceniam sytuację. Real musi wygrać 1-0 daje im awans więc nie zdziwię się jeśli właśnie na taki wynik będą grać. Historia pojedynków obu drużyn pokazuje pewną zależność,mianowicie gospodarz wygrywa i tak też będzie w tym spotkaniu. Co ciekawe bardzo często pada wynik 2-1 dla którejś z drużyn więc można pograć tu Real i że obie strzelą jednak skłaniam się do typu że Real wygra do zera maksymalnie 3 bo jak wiemy Ronaldo i spółka potrafią strzelać jednak Juve to konkretna obrona i nie sądzę żeby skończyło się 4 golami dla Królewskich. Real będzie chciał awansować w regulaminowym czasie więc gol dla Juve odpada... Jak pokazały mecze w tegorocznej LM Juve ma problemy ze strzelaniem goli na wyjazdach bo nie udało im się to w meczach z Olympiakosem,Atletico czy Monaco,wiem że obrona Realu momentami przypomina ser z dziurami ale mam przeczucie że zagrają coś podobnego jak z meczu z Atletico i dojadą z tym1-0 do końca meczu...
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real-Juventus
Typ: Lichtsteiner dostanie kartonik (kolor nie jest wazny)
Kurs: 2,55
Bukmacher: Junibet
Analiza:
Zaczne od tego, ze Real dzisiaj na papierze powraca do skladu ktory byl ich najsilniejszym (procz braku Modricia) jakim dysponowali. Bez Benzemy, Bala i Modricia twor Realopodobny z Hernandezem w ataku i ustawieniem 2-4-4 zamiast 3-3-4 zupelnie mi nie odpowiadal i nie prezentowal sie az tak okazale jak nas Real do tego przyzwyczail. Do tego bardzo przecietna lawka rezerwowych nie dawala wielkiej nadziei na poprawe gry. Dzisiaj Real wyjdzie zapewne w ustawieniu 3-3-4 z Ronaldo, Benzema i Balem w ataku oraz Isco, Jamesem i Kroosem w pomocy oraz (szczegolnie w naszym przypadku waznym Marcelo na lewej stronie obrony) co wydaje mi sie dawac spora szanse na ofensywny futbol ze strony gospodarzy. Wracajac jednak do typu, to kilka argumentow za kartka dla Szwajcara. Po pierwsze bedzie gral po stronie Ronaldo isco i Marcelo. Duzy ciezar bedzie dzisiaj spoczywal na barkach Portugalczyka, presja wyniku i awansu do finalu LM, dlatego mysle, ze pilki do lidera ekipy z Madrytu (i w ogole na lewa strone) beda dzisiaj posylane czesto. Lichsteiner bedzie musial sobie jakos z szarzami Cristiano (i reszty) radzic...czy uda mu sie to bez faulowania(?), moim zdaniem nie, bo Lichsteiner to typ obroncy bardziej silowego niz technicznie uzdolnionego. Po drugie, mecz rozgrywany jest w Madrycie, wiec zakladam, ze jesli bedzie jakies &quot;wypaczenie&quot; sedziowskie to raczej w kierunku gospodarzy a nie gosci, wkoncu presja na sedziego tez bedzie spora, kibice w koncu na SB raczej nie zasnal. Nastepny argument jest taki, ze Lichsteiner to jak dla mnie taki pol obronca, pol pomocnik co oznacza, ze jego obowiazki nie zamykaja sie tylko w obronie lecz wychodza rowniez poza szeregi defensywne. Gosc czesto wlacza sie w ataki Juve (oczywiscie jest to w miare logiczne, gdyz ze slabszymi przeciwnikami w serie A Juve moze sobie na taka gre pozwolic) i mysle, ze dzisiaj to przyzwyczajenie bedzie widoczne. Nie wierze, by Juve przyjechalo po 0:0. Gra na styku moze zakonczyc sie mizernie, jak chociazby w meczu Real vs Atl w LM w tym sezonie ... wystarczyl jeden bald w 88 min i Atletico jechalo do domu (niedaleko zreszta oddalonego :p ). Mysle, ze Juve bedzie sobie dzisiaj stwarzac sytuacje, jesli nie z faktu poczatkowej taktyki, to z faktu, ze predzej czy pozniej Real cos ustrzeli i trzeba bedzie gonic wynik. Lichsteiner jak juz mowilem to skrzydlowy obronca/pomocnik ktory wlacza sie do akcji ofensywnych, oddaje strzaly (swoja droga zupelnie nie rozumiem kursu na gola Lichtsteinera @ 30 najwiekszy kurs z wszystkich zawodnikow ktory rowniez pogralem) i asystuje przy golach kolegow co tez swiadczy o tym, ze pod polem karnym rywala bywa. Mysle, ze dzisiaj bedzie pokazywal walecznosc na swojej flance i nie raz bedzie musial wracac sie do obrony po stracie pilki. W pierwszym meczu Lichsteiner kartonika nie zobaczyl, choc faulowal 3 razy (tyle ile Bonucci, czy Tevez ktorzy dostali kartoniki). Dzisiaj tez bedzie faulowal i mysle, ze na kartonik zapracuje bez specjalniego wysilku. Pozdro i powodzenia ????
✅ 155
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Juventus
Typ: Juve powyżej 17.5 fauli (łącznie z dogrywką)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Półfinałowy rewanż. Każdy wie już wszystko o tym meczu, bo tyle już było analiz. Ja dzisiaj polecę w masówkę co zdarza mi się pierwszy raz ???? Wszyscy raczej domyślają się, że to będzie mecz walki i że piłkarze nie będą się oszczędzać. Ja polecę tutaj w over fauli ekipy z Turynu. W pierwszym meczu przekraczali przepisy 17 razy, więc linia wystawiona przez Unibet jest celowa.
Sędzią meczu będzie Szwed Jonas Eriksson. W swoich 103 meczach międzynarodowych pokazuje średnio 3.56 żółtych i 0.17 czerwonych kartek na mecz. Dla ciekawostki dodam, że sędziował ostatni mecz eliminacyjny Polski z Irlandią (1:1) i pokazał w nim 8 żółtek. Pierwszy mecz półfinałowy sędziował angielski sędzia Martin Atkinson, a ci znani są z tego że pozwalają na więcej twardej gry.
Według mnie Juventus będzie faulował dziś co najmniej 18 razy. Jeżeli dojdzie do dogrywki to jestem już zupełnie spokojny o ten typ. Stawka jest przecież dużo wyższa od poprzedniego meczu, bo zwycięzca zagra o puchar.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real M – Juventus
Typ: Real M powyżej 2,5 kartki
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365

Wczoraj miałem ten sam typ na Bayern, taki sam kurs 2 jak i dzisiaj, Bayern wyłapał 5 kartek, dzisiaj myślę że będzie podobnie. Sporo osób już skreśla Juve przed meczem, ale nie zapominajmy że Real musi mecz wygrać, a czy bardziej im to nie będzie wychodziło tym bardziej w zawodników wkradać się będą nerwy a co się z tym wiąże kartki. Oczywiście Realowi wystarczy wynik 1:0 i mają awans ale ja myślę że łatwo nie będzie i oprócz tego typu mam jeszcze parę typów na ten mecz, ale tutaj zostanę przy kartkach i życzę wszystkim grającym moje typy powodzenia, bo jak ostatnio podsumowuje typy to mimo krótkich analiz typy wchodzą
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymms 19

szymms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: Awans Real Madryt
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
To już dziś - ostateczne starcie Królewskich ze Starą Damą z Turynu. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Massimiliano Allegriego 2-1. Każdy w Madrycie wie, że żeby awansować trzeba po prostu zwyciężyć. W przypadku ewentualnego zwycięstwa 2-1 potrzebna będzie dogrywka. Jednak moim zdaniem Real od początku siądzie na rywalu i tercet BBC na pewno coś ukuje. Carlo Ancelotti na przedmeczowej konferencji prasowej zapowiadał, że zamierza zagrać ofensywnie i wywalczyć sobie awans do finału. Juventus, oczywiście znany jest ze świetnej i szczelnej defensywy, ale na Santiago Bernabeu gracze z Madrytu, niesieni przez doping kibiców, nie powinni mieć większych problemów ze strzelaniem bramek.
Priorytetem Królewskich jest awans do finału i zmierzenie się z odwiecznym rywalem - Barceloną. Będą robić wszystko by tego dokonać i zagrać El Classico w wielkim finale Ligi Mistrzów. Według mnie kurs jest imponujący i warto zagrać, polecam! :grin:
⛔ 100
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Elite League
Godzina:
20:30
Spotkanie: Kings Lynn - Wolverhampton: Lewis Kerr (+1) - Lewis Blackbird (-1)
Typ: Lewis Kerr (1)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zdecydowanym faworytem są gospodarze. Patrząc na oba składy wydaje się że powinni oni odnieś wysokie zwycięstwo. Jednym z liderów &quot;Gwiazd&quot; jest młody Brytyjczyk który na własnym torze nie przywykł do oddawania punktów. Jego ostatnie 2 mecze w Kings Lynn zakończyły się wynikami kolejno:
(2,3,2,2) = 9 pkt ( vs Coventry)
(3,2*,3,0,3,3) = 14 pkt ( vs Swindon )

Dodatkowo świetne występy notuje na wyjazdach. Jego przeciwnik Blackbird tez notuje niezłe występy jednakże w tym meczu spotkają się oni aż 3! razy przeciwko sobie.Ponadto Blackbird powinien liczyć się ze stratą punktów w biegach z Lambertem czy Porsingiem. Liczę że własnie w tych biegach Kerr zrobi różnicę.

✅ 83
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria Regionalliga West
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wattens-Kufstein
Typ: over 4.0 bramki
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Austrii 3 liga, mecz pomiędzy Wattens które zajmuje 2 miejsce, a zagrają z Kufstein które jest na pozycji numer 11. Obie ekipy ostatnie mecze to po prostu grad bramek, oczywiście lepsza forma po stronie gospodarzy tego meczu ostatnie 5 meczy to 3 wygrane i 2 remisy no i dobra 2 pozycja.
Wattens 2 miejsce 54 punkty, bramki 63-19, ostatnie mecze to wyniki 4-1, 5-0, 1-1, 1-1, 2-0.
Kufstein zajmuje 11 miejsce 31 punktów, bramki 43-49, ich ostatnie mecze to wyniki 2-2, 0-2, 2-5, 2-3, 2-1.
Ogólnie ta liga obfituje w bramki i ja w tym meczu widzę bramki strzelane przez obie strony i dobre widowisko.
✅ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaNorwegia Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odd - Stromsgodset
Typ: over 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betgun

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 8 kolejki Norweskiej Tippeligaen w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 7 pozycję w tabeli zespół Odd z 10 Stromsgodset. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do tej pory 3 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 4. Goście natomiast mają aktualnie za sobą 4 pojedynki wyjazdowe w których to zdołali 1x zwyciężyć 1x zremisowali a 2x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili 10. Jak pokazują nam w/w statystyki przed meczowe obydwie drużyna sporo strzelają bramek kolejno Odd u siebie jak i Stromsgodset na wyjazdach lecz co ciekawe sporo tez ich tracą przez co tak naprawdę bardzo trudno tutaj wskazać faworyta. Spojrzałem zatem na historię ostatnich pojedynków po między tymi drużynami i tak w 3 ostatnich ligowych 2x padł wynik w postaci over 2,5 bramki i taki tez rezultat według mnie wydaje się być po dzisiejszym meczu stąd mój typ to 3 bądź więcej bramek.
⛔ 100
 
T 9

tasman1395

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: BTTS w pierwszej połowie
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet 365
Analiza:

Już tyle napisano o tym meczu, że naprawdę ciężko coś dodać. Przewiduję tu scenariusz podobny do wczorajszego meczu barcelony. Real zaatakuja z ogromną siłą i:
a) Real strzeli pierwszy, więc się cofnie do obrony, a że tam jest cienki to Juve zbyt długo nie czekając musi zaatakować i stworzy sytuacje do bramki, będą skuteczni to strzelą;
b) Real nadzieje się na kontrę i traci bramkę, co robić trzeba jak najszybcie wyrównać, a że w ostatnim meczu ligowym stworzyli multum sytuacji w ierwszej połowie to statystycznie w tym meczu coś do przerwy powinni ustrzelić.
Tak czy siak wychodzi, że dwie strzelą i to do przerwy, nie ma co się oszczędzać. Cipessi czeka.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, British Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kings Lynn - Wolverhampton
Typ: Robert Lambert (-3) - Jacob Thorssell 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Handi wysokie, ale myślę, że spokojnie do pokrycia. Nie mam wątpliwości, że Lambert będzie lepszy w dwóch bezpośrednich pojedynkach, a to już mamy +2 punkty. Myślę tak, gdyż Thorssell to obecnie jeden z najgorszych zawodników ligi. Średnia na poziomie 1,088 to wstyd dla zawodnika, który zapowiadał się na solidnego rzemieślnika ligi angielskiej. Jeszcze gorzej jest na wyjazdach, bo tam Szwed nie dobił nawet do granicy 1 punktu. Fatalna statystyka. Lambert z kolei sklasyfikowany jest na piątym miejscu najskuteczniejszych jeźdźców. U siebie 2,364 punktu na bieg. Obecnie statystyka ta jest lekko przekłamana, gdyż młody Brytyjczyk w pierwszym meczu u siebie zrobił komplet 16+2, a w kolejnych meczach 8, 6, 6. Wielu w tym momencie pokręciłoby nosem, gdyż wyniki te nie budzą jakiegoś szacunku, jednak nie ja. Co naprawdę warte uwagi to to, że młody Lambert w każdym z tych meczów miał w parze bardzo silnego juniora Lewisa Kerra. W tym spotkaniu będziemy mieli zmianę w ekipie Gwiazd na pozycjach juniorskich i Lambert pojedzie nie z zawodnikiem ze średnia domową na poziomie 1,875, a z młodym Ashleyem Morrisem czyli obecnie najgorszym ze sklasyfikowanych zawodników w lidze (średnia u siebie 1,00 wyrobiona głównie na juniorach przyjezdnych). Nie ma takiej opcji, aby Lambert tracił na nim punkty, w przeciwieństwie do poprzednich meczów. Z kolei Thorssell na domiar, dla siebie, złego pod szóstką ma Blackbirda czyli jednego z lepszych jeźdźców Wilków i tu z kolei nie widzę większych szans, aby Szwed te punkty zdobywał. Podsumowując Lambert jest zdecydowanym &#39;pewniakiem&#39; w pojedynku bezpośrednim i będzie miał znacznie łatwiejsze pozostałe biegi.
✅ 110
 
sm1939 103

sm1939

Użytkownik
REAL MADRYT - JUVENTUS TURYN*
TYP : Dokładny wynik 1:1
Kurs : 7,50*
Bukmacher :*Bet365*
Według mnie taki wynik jest najbardziej prawdopodobny ponieważ ostatnie mecze realu madryt nie zapowiadają jakiegoś super meczu w ich wykonaniu w dniu dzisiejszym a juventus jest w tym sezonie wyjątkowo dobrze dysponowanie zarówno na ligowych boiskach jak i w LM dlatego jak dla mnie ich awans do finału Lm jest już pewny, sam na awans juventusu zagrałem juz przed 1 meczem zagrałem na awans włoskiego zespołu a typ na ten dokładny wynik jest po prostu dla większych emocji podczas oglądania dzisiejszego meczu
✅ 400
 
J 0

jejek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Juventus
Typ: x lub Juventus
Kurs: 2,25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Jak powszechnie wiadomo, Włoska piłka słynie z solidnej obrony. Juventus jako tegoroczny mistrz Italii jest tego najlepszym przykładem (w lidze stracił jak dotąd 20 bramek). Dlatego też twierdzę, że w dzisiejszym meczu - mając dośc korzystny wynik uzyskany na własnym boisku (2:1) - turyńczycy nastawią się na grę przede wszystkim defensywną, kontratakując od czasu do czasu.
Zdaję sobie sprawę, że Real jest ekipą bardzo ofensywną a i dużym atutem jest też własny stadion. Choc jak pokazała ostatnia potyczka z Valencią, gdzie Real przegrywał już 0:2 (ostatecznie 2:2) dobre drużyny radzą sobie tam całkiem nieźle.
Twierdzę więc, iż Juve osiągnie na Santiago Bernabeu korzystny wynik remisując, bądź nieznacznie pokonując Real Madryt.
✅ 125
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Modena - Trentino
Typ: over 182.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
W dzisiejszym dniu, o godzinie 20:30 w finale
włoskich Play Off staną naprzeciw siebie
drużyny Modeny i Trentino. .Drużyny w tej rywalizacji zagrają już
swój czwarty mecz. Stan rywalizacja wynosi
2-1 dla siatkarzy Trentino. Czy drużyna
Trentino postawi dzisiaj kropke nad i? Jak
wiemy rywalizacja toczy się do trzech
wygranych, więc gospodarze na porażkę nie
mogą sobie pozwolić. Siatkarze Modeny to
drużyna sklasyfikowana na drugim miejscu po
sezonie zasadniczym, tuż za plecami Trentino.
W tej rywalizacji dwukrotnie przegrali z
Trentino na ich terenie, 3:2 i ostatnio 3:0.
Jedyne jak do tej pory zwycięstwo to wygrana u
siebie 3:1. Czy uda im się wyrównać stan
rywalizacji? Zadanie bardzo trudne, bo i rywal
z najwyższej półki. Siatkarzom Trentino z
pewnością marzy się wygrana jednak, przed
nimi ostateczne starcia. O formie zarówno
Modeny jak i Trentino dużo nie ma co
dywagować. Obie drużyny rzadko odnoszą
porażki, a w tych Play Offach, łącznie przegrały
jeden mecz, Trentino &quot;oddało&quot; ten mecz Perugi.
Ja skłaniam się bardziej na punkty, ponieważ
tak naprawdę trudno mi powiedzieć kto wygra.
Opcja na over 182.5 wydaje mi się
przemyślana. Taka liczba punktów zdarza się
często w pojedynkach czterosetowych. Dla
porównania takie wyniki padały w ostatnich
starciach Modena vs Trentino (gospodarz
Modena): 3:0, 3:1, 1:3, 3:1, 1:3.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom