>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.05.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 13. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Rzym
Godzina: 11.00
Spotkanie: Gauff - Bouzkova
Typ: Gauff / under 28,5 gema
Kurs: 1,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gauff wraca do formy, wraca do starej gry. Myślę, że spokojnie odprawi Bouzkovą, a ma na to 3 sety i wynik maksymalny 63 46 63. Powinna dać radę. W pierwszej rundzie zamiotła swoją rywalkę a to dobry prognostyk. Zobaczymy co pokaże Bouzkova, ale co by to nie było raczej nie starczy na Amerykankę. Kurs całkiem przyzwoity jak na takie zdarzenie. Nie ma co. Powodzenia zatem!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - Nottingham
Typ: Nottingham gol w 1. połowie
Kurs: 2
.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Liga angielska coraz bliżej finiszu i do końca pozostały już tylko trzy kolejki, a walka o utrzymanie czy mistrzostwo w dalszym ciągu niezwykle zacięta. Chelsea po serii kompromitujących spotkań w końcu się przełamała i wygrała przeciwko Bournemouth. Problem Londyńczyków jest jednak taki, że ilość straconych punktów w ciągu sezonu była zbyt duża i nie zobaczymy Chelsea nawet w niżej notowanej Lidze Konferencji Europy. W przypadku Nottingham celem jest przede wszystkim utrzymanie w lidze i wykorzystanie rekordowej ilości transferów z których tylko kilka faktycznie się sprawdziło. Goście wygrali 2 z 3 ostatnich spotkań i dali jasny sygnał, że nie poddają się w walce o utrzymanie. Przewaga nad miejscem spadkowym wynosi tylko jedno oczko i zarówno Leeds, jak i Leicester nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Chelsea w tym sezonie nie jest zespołem nawet na miarę TOP6, więc z perspektywy Nottingham powinien to być dużo prostszy pojedynek niż np. rywalizacja z Brighton. Z drugiej strony mówimy tutaj o najsłabszej ekipie na wyjazdach, która wygrała jak dotąd tylko jeden mecz, trzy zremisowała i aż 13 przegrała, mająć przy tym rozczarowujący bilans bramkowy 8 - 43. Z drugiej strony ostatnio Nottingham dość często pokonywało bramkarzy rywali na wyjazdach, bo na liscie jest m. in. Brentford, Liverpool czy Tottenham, a jedynym meczem bez gola w ostatnich kolejkach była rywalizacja z Aston Villą. Kurs podbijam golem w 1. połowie meczu.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2025
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Rozrywka - Eurowizja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Które miejsce zajmie Polska w finale?
Typ: Top 10
Kurs: 9.00
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Wielu może pomyśleć - typowy życzeniowy post i wybujały patriotyzm. I trudno się z tym nie zgodzić, bo jestem przekonany, że większość z nas ucieszyłaby się z sukcesu naszej wokalistki. A biorąc pod uwagę notowania bukmacherów, pozycję w czołowej dziesiątce należy uznawać za sukces. Ja jednak uważam, że kurs 9.00 jest mocno przesadzony (dla porównania Fortuna na to samo zdarzenie wystawiła kurs 4.00). Zacznijmy od tego, że polska wokalistka z bułgarskimi korzeniami Blanka Stajkow swój przebój "Solo" wypuściła na YT siedem miesięcy temu i do tej pory klip został obejrzany 23 miliony razy. Jakiś czas potem uznano, że zwroty "Bejba" i "It's kajnda krejsa" to jest kaleczenie języka angielskiego i z miejsca piosenka stała się wręcz memiczna. Dziesiątki tysięcy tiktokerów wykorzystało bezdźwięczne "BEJBA" i na różne sposoby zinterpretowało ten zwrot na własny użytek. A trzeba dodać, że w międzynarodowym tiktoku ten trend przeniósł się też za granicę. Co istotne - Blanka nie przejęła się komentarzami, mniej lub bardziej dosadnym hejtem, a wręcz zrobiła z nich użytek.Na Eurowizji pojawiła się w zielonej sukni z ogromnym napisem “BEJBA” z tyłu. Dystans - jakże cenna cecha w dzisiejszych czasach. Co ciekawe - podczas wywiadu mówiła płynnym angielskim i nie dała po sobie poznać, że jakkolwiek może mieć kłopoty z wymową. Pójdźmy dalej - na YouTube oficjalne klipy z półfinałów oglądane są w setkach tysięcy wyświetleń. Poza jednym wyjątkiem. "BEJBA" Blanki ma ich już ponad 1,1 miliona. Chciał nie chciał - świat usłyszał o tym kawałku, a wiele osób większość pozostałych piosenek z finału Eurowizji po raz pierwszy usłyszeli w półfinale. Miej lub bardziej świadomie mają w głowie "solo solo" i trzeba przyznać, że jest to gatunek muzyki, który zwyczajnie wpada w ucho. Nucą go dzieci na boisku podczas gry w piłkę (wiem z autopsji). Ta popularność musi przełożyć się w jakimś stopniu na głosowanie. Uważam, że Jury tradycyjnie oceni nas w ogonie, ale jednocześnie mam czutkę, że w oczach widzów Blanka zyskała wiele. Czy to wystarczy by przebić się do czołowej dziesiątki? Jestem skłonny zagrać to wydarzenie po arcyatrakcyjnym kursie 9.00.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2223
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:20
Spotkanie: Norwegia - Kazachstan
Typ: Norwegia
Kurs:
1,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W pierwszej kolejce w grupie B spotkają się ze sobą dwie drużyny, które prawdopodobnie będą walczyć o to by utrzymać się w najwyższej dywizji aniżeli o to aby zakończyć zmagania grupowe na miejscach 1-4. Faworytami tej grupy są Kanada, Czechy, Szwajcaria i raczej Słowacja powalczy o miejsce 4 z Łotwą. Do spadku faworytem jest drużyna Słowenii , tegoroczny beniaminek.
O Kazachstanie bardzo dobrze opisał kolega w temacie Mistrzostw Świata, przed MŚ mieli Oni ogromne problemy z zawodnikami oraz trenerem i to może odbić się już na samym turnieju, rozegrali Oni 4 mecze towarzyskie i 2krotnie pokonali Koreę 5:0 i 8:2 ale poziom Korei jest bardzo słaby nawet Polacy ich rozbili 7:0 oraz przegrali 0:3 z Rosją U25 i przegrali 0:6 z Białorusią.
Norwegia na pewno do nie należą do grona faworytów jednak są solidną ekipą, która niezwykła spadać z ligi. Rozegrali Oni zdecydowanie więcej meczów towarzyskich w tym roku co prawda dużo większość z nich przegrali jednak grali Oni z silniejszymi ekipami Dania, Szwecja czy Finlandia. 3 krotnie spotkali się z Francją i 2 krotnie wygrali.

Obie drużyny ze sobą nie rozegrali zbyt dużo meczów, ostatni raz grali ze sobą w 2021 roku i tam Norwegia okazała się lepsza wygrywając 3:1. Liczę na podobny wynik.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1068
Tenis by Dawid 873,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arnaldi M. vs. Musetti L.
Typ: Arnaldi M. wygra seta
Kurs: 1,77
Bukmacher: forBET
Analiza:

Dziś pod lupę wezmę kolejny mecz dnia na Foro Italico i znów z udziałem gospodarza, a nawet dwóch. Emocji nie będzie brakowało, choć trybuny raczej nie powinny być przewagą żadnego z nich. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Musetti czyli bardziej doświadczony z tej pary, choć liczyłem na zdecydowanie bliższe kursy i jestem lekko zdziwiony. Prawdopodobnie wynika to z faktu, iż Musetti dobrze rozpoczął sezon ziemny pokonując m.in. Djokovicia, a dopiero co urwał seta Tsitsipasowi. Jednak ostatni mecz z Hanfmannem był już znacznie gorszy. Na pewno nie jest to zawodnik stabilny i to, że ostatnio grał dobrze to nie znaczy, że ten stan się utrzyma. Jego wadą jest też nieregularność po stronie bekhendowej, co powinien wykorzystać rywal i jeśli będzie mądrze obijać tę stronę to może stać się kopalnią punktów. Arnaldiego uważam za jednego z najbardziej utalentowanych Włochów z nowego narybku, który w ostatnich miesiącach jest bardzo obfity. W ostatnich meczach wzbił się na swój najwyższy poziom, czego efektem była wygrana z Ruudem czy też pokonanie słabszego w tym roku Schwartzmana, lecz Argentyńczyk grał całkiem dobrze w drugim i trzecim secie. Muszę przyznać, że Matteo potrafi przyśpieszyć grę, zmieniać tempo i urozmaicać skrótami. Podobne cechy ma Musetti i możemy zobaczyć bardzo ciekawy mecz, obfitujący w piękne zagrania. Oczywiście Arnaldi też miewa słabsze spotkania i ostatnio przegrał z Munarem i też tracił sety z Filsem czy Paire, więc poza tymi dobrymi momentami są też słabsze. Jednak po tym co widziałem w I rundzie można być optymistą. Schwartzman w wielu akcjach nie miał nic do powiedzenia, szczególnie w I secie. Będę trochę zawiedziony, jeśli Musetti wygra ten mecz w dwóch setach, bo jest tu potencjał nawet na zwycięstwo. Lorenzo był fantastyczny w Monte Carlo, ale później już było nieco gorzej. Zazwyczaj spotkania rodaków powinno się omijać lub jeśli grać to w stronę underdoga i dziś właśnie wybieram tę drugą opcję. Jeśli ktoś ma obawy to może śmiało odpuścić.

Więcej analiz w dziale KUPONY lub w podpisie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern- Schalke
Typ: Schalke powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Gralem ostatnio rogi Schalke i nie zawiedli mnie. Tym razem będzie ciężej bo grają przeciwko Bayernowi, a ten raczej nie pozwala innym drużynom na nabijanie dużej liczby rogów, ale mimo wszystko próbuje.
Próbuje dlatego, że Schalke nadal nie jest jeszcze pewne utrzymania . Próbuje też dlatego, że Schalke przekraczało ta linie w każdym z 5 ostatnich spotkań. Widać, że walczą w tych meczach, grają dużo skrzydłami do skutkuje rogami. Ostatni powód dla którego to gram jest taki, że myślę, że przy kiepskiej defensywie Schalke Bayern dość szybko wyjdzie na prowadzenie i Schalke wynik będzie goniło i to też sprzyja mojemu typowi.
Dla mnie jest to do zrobienia i zachęcam do gry. Kto pograł tydzień wstecz ten zarobił , liczę że tak też będzie tym razem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP RZYM
Godzina 12.30
spotkanie : G.Pella - A.Davidovich - Fokina
Typ Pella
kurs 5.00
superbet.pl
Analiza:
Fokina słusznie tutaj duzym faworytem , ale spodziewałem się na Pellę kursów w okolicach 2.8- 3.2 a mozna znaleźć nawet ciut wyzej.
Owszem Fokina ostatnimi czasy w formie ale i ciut w kratkę;-)
W Madrycie pogonił Rune , w Barcelonie Rusuvoriego i tajbrek z Alcarazem ale i ledwie 4 gemy z Katchanovem w Monte Carlo , porażka w Estoril z Ccechinatto .Pella ma pokovidowy ranking ciągle .Mało meczy rozegranych ale chyba wszystko małymi krokami zmierza w dobrym kierunku.W poprzedniej rundzie bardzo gładko pokonał Cresseya 6:3 , 6:3 i popsuł mi kupon bo miałem jego zwyciestwo i over 19.5 gema.Typ trochę życzeniowy i nieco za załugi ale ten kurs mnie skusił.Faworytem Hiszpan ale gdyby Argentyńczyk poszukal swego najlepszego tenisa to ma w swoim bilańsie pokonanych sporo lepszych nazwisk niż Fokina .
Również gorszych jak wspomniany Cecchinato z którym Fokina przegrał w Estoril.
Zaryzykuję choć z jakąś większą stawką chyba przyczaję się na livie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia T-League
Godzina: 06:30
Spotkanie: Riverside Olympic - Clarence Zebras
Typ: -2.5 Clarence Zebras
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tym razem atakujemy bladym świtem. Znalazłem ten mecz w niszowych ligach Australii i zaryzykuję. Gospodarze ostatnio u siebie srogie baty w ostatnich meczach mieli ładowane co najmniej po 5 goli a trafiło się i 6 raz. Goście grają dosyć solidnie osiągając przyzwoite wyniki natomiast gospodarze legitymują się najgorszym bilansem bramkowym e lidze i tylko 3 punktami na koncie. Wiem że H2H nie za bardzo wskazuje na pogrom ale przedostatni mecz skończył się wynikiem aż 2-11 dla dzisiejszych gości. Myślę że będą chcieli przesunąć się w górę na tabeli i będą lać i patrzeć czy równo puchnie. Powodzenia 🙂

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Rozrywka - Eurowizja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kto zwycięży?
Typ: Finlandia
Kurs: 4.00

Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Patrząc na kursy wystawione przez bukmacherów, to Szwecja jest głównym faworytem do wygrania tegorocznej Eurowizji. Kraj ten reprezentuje Loreen, która zwyciężyła już w konkursie z utworem Euphoria w 2012 roku. Ten hit był bardzo znany również w polskiej przestrzeni muzycznej i piosenkarka zdecydowała się wystąpić również w tej edycji. Nie trzeba być wielkim znawcą muzyki, aby stwierdzić, że kawałek Tottoo w wykonaniu Loreen jest w czołówce najlepszych piosenek w tym konkursie. Szwecja zawsze poważnie podchodzi do Eurowizji i wielokrotnie ją wygrywała, także dobór utworu jest zawsze przemyślany. Popularność wokalistki może być z jednej strony atutem, a z drugiej przeciwnością, ponieważ część widzów może stwierdzić, że drugie zwycięstwo jej się nie należy i trzeba dać szansę komuś innemu. Kto może zagrozić Szwecji?

Wydaje się, że z każdym dniem to Finlandia zyskuje na popularności. Łatwy refren, charakterystyczny wokalista, specyficzny ruch sceniczny i trochę kiczu, a więc to, co Eurowizja lubi najbardziej. Jeszcze przed półfinałami Kaarija z Cha Cha Cha było sporym underdogiem, a teraz jest tuż za plecami Loreen ze Szwecji. Gdy spojrzymy na wyświetlenia występów półfinałowych, to na razie prowadzi Chorwacja, potem jest Finlandia. Można przewidzieć, że Suomi wygra w głosowaniu widzów, ale Trzy Korony zgarną więcej punktów od jury. Zdecydują detale, jak m.in. kolejność występów, bo Finlandia pojawi się na scenie sporo później niż Szwecja i jestem zdania, że kurs 4.00 na Kaarija jest mocno opłacalny. Ważnym aspektem jest też narodowy język i fani Eurowizji bardzo doceniają piosenki w swojskim brzmieniu. Kawałek szybko wpada do głowy, a do tego widzimy kontakt z publicznością i głośnie Cha Cha Cha zrobi różnicę w punktacji. Loreen miała już swoje chwile chwały w 2012 roku, czas na coś nowego. Uważam, że to mocna propozycja do zwycięstwa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP DEBEL Rzym
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bolelli/Fognini - Erler/Miedler
Typ: Bolelli/Fognini DW 2:1
Kurs: 4,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kursy na to spotkanie bukmacherzy wystawili blisko i nie ma się co dziwić, gdyż para B/F jest bardziej doświadczoną parą, natomiast para E/M ostatnio mają bardzo dobry okres i wygrywają wszystko jak leci. Dziś jednak decyduje się zagrać na starych wyjadaczy, którzy zagrają przed własną publicznością. Na takie turnieje i w takich okolicznościach para B/F, która często gra nonszalancko spina się i wspina na wyżyny swoich umiejętności. Uważam, że Włosi u siebie powinni wygrać to spotkanie podbijam kurs, że wygrają po super tie breaku, gdyż w ich grze często pojawia się rozluznienie, a para E/M nie jest z pierwszej łapanki i seta powinna wziąć.

330
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +504
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: CSGO Paris Major
Godzina:
11:30
Spotkanie: 9ine - Team Liquid
Typ: 9ine
Kurs:
1,82
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Dzisiaj Polacy rozpoczną zmagania na paryskim majorze w Fazie Legend. Kursy są bardzo wyrównane, lecz ja upatruje tutaj większych szans po stronie naszych rodaków. Liquid od dluzszego czasu nie przekonuje, zdarzają im się bardzo dobre mecze, ale bardzo często również te słabe. Ledwo ledwo awansowali do fazy legend z bilansem 3-2, wyciągniętym z 0-2. Jest to mecz tylko do jednej wygranej mapy, a Liquid czesto potrzebuje dluzszego czasu aby się rozkręcić. 9ine w ostatnich miesiącach jest drużyną która zaliczyła chyba największy postęp ze wszystkich, grają bardzo pewnie i w zasadzie myślę, że mogą się pokusić nawet o dojście do półfinału czy też finału. Grali w ostatnich miesiącach bardzo dużo turniejów, praktycznie na wszystkich mapach, więc w meczu BO1 jest to spora zaleta, ponieważ praktycznie nie mają słabej mapy, oprócz Inferno, które jest praktycznie zawsze banowane. Liquid moim zdaniem jest zespołem w którym brakuje chemii i głodu zwycięstw, zawodnicy grają już ze sobą dość długo, nie widać u nich jakichś mega żywiołowych reakcji po wygranych rundach, w przeciwieństwie do Polaków. Jedyne co przemawia przeciwko naszemu zespołowi to możliwość pojawienia się presji, nasi zawodnicy jeszcze nigdy nie grali na takim poziomie, oprócz Hadesa. Myślę jednak, że jeśli chłopaki po prostu będą cieszyć się grą i pozbędą się stresu, to z łatwością pokonają Liquid. Liquid w fazie pretendentów grało wszystkie 3 ostatnie mecze o życie i ostatecznie udało im się awansować do fazy legend, gdzie 9ine już było, z uwagi na lepszy występ w turnieju kwalifikacyjnym. Liczę w związku z tym także na to, że Liquid trochę spuści z tonu i ponownie się rozluźni. 9ine ma również ten plus, że mogli na spokojnie przeanalizować grę Liquid w fazie pretendentów i przygotować kontry na ich zagrywki, a myślę, że sami również mają przygotowane jakieś taktyki, których nie pokazali w poprzednich turniejach, zachowując je na Majora. Tak jak wspomniałem, jedyne co może położyć ten typ to spalenie się pod presją zawodników 9ine, ale myślę że to nie wystąpi, w ostatnim turnieju w Rio wypuścili już wygrany mecz z Nip, gdzie prowadzili 15-8 i w wywiadach pomeczowych trener mówił, że dobrze że stało się to teraz, ponieważ będzie to lekcja na przyszłość i myślę że jest to sama prawda i chłopaki wyciągną wnioski i będą potrafili domknąć spotkanie. Indywidualnie skillowo myślę że zespoły są na równi, ale większe ogranie 9ine w ostatnich miesiącach, zgranie drużyny, głód zwycięstwa i format BO1 przeważy szale na korzyść polskiej formacji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , League one play offs
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bolton - Bransley
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwszy mecz "półfinałowy" o awans do Chamiponship drużyn które zajęły w sezonie zasadniczym 4 i 5 miejsce. Bransley miał 5 punktów więcej od Boltonu ale ostatnie wyniki obu zespołów świadczą że jednak to Gospodarze dzisiejszego meczu są w lepszej formie. W ciągu ostatnich 10 meczy czyli od ok 2 miesięcy Bolton zanotował 5 wygranych, 3 remisy i 2 porażki ( w tym z Ipswich które z 2 miejsca awansowało bezpośrednio). Bransley miało super formę od początku roku mniej więcej do połowy marca, gdzie większość meczy wygrywali i sporadycznie remisowali nie doznając porażki przez wiele tygodni. I następnie przyszły słabsze mecze. W ostatnim okresie Bransley już tak dobrze nie gra, wgrali 4 mecze, 2 zremisowali i 4 przegrali. Najlepsi strzelcy w obu drużynach lekko na korzyść Boltonu, ale to różnice niewielkie 2-3 bramek strzeliło 2 najlepszych strzelców Boltonu niż Bransley. Atutem Boltonu jest też jego obrona, u siebie Bolton traci bardzo mało bramek bo tylko 13 w 23 meczach i jest to najlepsza obrona ligi ex aequo z Ipswich. Bransley natomiast na wyjazdach traci dokładnie 1 bramkę na mecz. Wiadomo że ten mecz to nie jest zwykły mecz ligowy tylko coś więcej. Zapewne motywacja też rośnie w obu ekipach. Niemiej jednak w tym meczu Bolton jest dla mnie faworytem zakładając że pojedynek między nimi to dwumecz i Bransley będzie mieć możliwość zawalczenia u siebie. Gdyby był jeden mecz nie podszedłbym do tego meczu w ten sposób. Należy też pamiętać że bolton w tym sezonie ligowym w pojedynku bezpośrednim nie przegrał z Bransley, było 3-0 i 0-0. Jedynie w pucharze Bransley było lepsze wygrywając 2-1. To będzie pewnie wyrównany pojedynek ale Bolton jest w stanie go wygrać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Union Berlin – Freiburg
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.40
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Rewelacje tego sezonu w pojedynku o miejsce w Lidze Mistrzów. Obie ekipy już mogą traktować ten sezon jako wielki sukces bo będą puchary dla obu ale tutaj walka toczy się o coś wielkiego czyli Ligę Mistrzów. Obie ekipy ta sama ilość punktów, ale minimalnie lepszy bilans bramkowy ma Union. Niby remis tutaj zły nie będzie ale wówczas do końca sezonu obie będą musiały na siebie patrzeć a wówczas może decydować bramka. Liczę że obie będą chciały tego uniknąć i zagrać dziś o komplet punktów bo to sprawi że ta walka zostanie rozstrzygnięta. Union ostatnio nie zagrała dobrze remis z Leverkusen oraz porażka z Augsburgiem w obu meczach bez strzelonej bramki i to właśnie spowodowało że stracili trzeciej miejsce i dali się zbliżyć dzisiejszemu rywalowi. Freiburg jest w formie nawet te dwie porażki z Lipskiem tego obrazu nie psują bo ewidentnie im on nie leży. Union świetnie czuje się w domu gdzie jeszcze nie przegrał i to też ważne bo będą chcieli sezon zakończyć bez porażki, goście to druga najlepsza ekipa w tej chwili na wyjazdach. Co ważne obie ekipy są ciągle w grze o trzecie miejsce bo tracą tylko punkty do Lipska a miejsce na podium to też świetna sprawa. Obie ekipy już wygrały ten sezon, liczę że tutaj coś szybko wpadnie a wówczas druga ekipa nie będzie miała już nic do stracenia i mecze bardzo się otworzy.

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1559
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Union B. - Freiburg
Typ: Union B Win (2.26) & over 3.5 żółtych kartek (1.63) & over 6.5 rożnych (1.20)
Kurs: 4.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn w perspektywie walki o LM. Aktualnie Union na miejscu 4 -tym premiowanym awansem do fazy grupowej LM , Freiburg lokatę niżej mając tyle samo 56 pkt co rywal z tym że 5 - te miejsce daje możliwość gry jedynie w LE. Tak więc mają o co grać obie ekipy i należy spodziewać się twardego , zaciętego starcia. Biorąc pod uwagę, że Union awansował do Bundesligi dopiero w 2020 roku, drużynie Ursa Fischera zawsze trudno było dotrzymać kroku Bayernowi Monachium i Borussii Dortmund, ale mogą zakończyć sezon na wysokim nawet 3 - cim miejscu gdyż tracą do RB Lipsk zaledwie jeden punkt podczas gdy ośmiopunktowa różnica między nimi a 6 - tym Bayerem Leverkusen oznacza, że miejsce w pierwszej piątce jest prawie pewne. Union jest fenomenem gry na własnym boisku tracąc jedynie 9 goli w tym sezonie co jest najlepszym wynikiem w lidze. Nie przegrał w Berlinie od 08.09.2022 wliczając Bundesligę , POK i LE kiedy to uległ belgijskiemu Royal Union 0:1. Od tego czasu szczyci się bilansem 12-6-0. Opiekun gospodarzy Urs Fischer może czerpać zadowolenie z faktu, że Union Berlin może pochwalić się kadrą bez kontuzji przed meczem, co daje menedżerowi wiele opcji w każdej formacji. Po zdobyciu 10 bramek i ośmiu asyst w tym sezonie, Sheraldo Becker będzie kontynuował atak wraz z Kevinem Behrensem, który dołożył 9 bramek i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach. W tyle Danilho Doekhi, Robin Knoche i Paul Jaeckel prawdopodobnie zagrają w obronie, a Rani Khedira zakotwiczy w pomocy.

Patrząc z szerszej perspektywy na Freiburg , przegrał on tylko 2 z poprzednich 12 meczów w Bundeslidze, odnosząc 6 zwycięstw i 4 remisy. To pozwoliło utrzymać się w walce o top 4 z realnymi szansami na końcowy sukces. Dzisiaj jednak czeka gości ciężkie zadanie i prawdziwa próba sił. Kadrowo jednak goście nie mają tak wyśmienitej sytuacji jak rywal . Freiburg, do końca sezonu nie będzie mógł skorzystać pomocnika Daniela-Kofiego Kyereha, który nadal leczy kontuzję , a Philipp Lienhart nie zagra w sobotnim starciu z powodu choroby. Istnieją również znaki zapytania co do dostępności kluczowego skrzydłowego Ritsu Doana, Widać więc , że więcej zmartwień ma opiekun gości co nie znaczy jednak że Freiburg nie podejmie walki.

Podsumowując , sądzę że gospodarze zdołają pokonać rywala , umocnią się jego kosztem na minimum 4 -tym miejscu i na 3 kolejki przed zakończeniem rozgrywek wyrobią dobrą pozycję do gry w LM w przyszłym sezonie co byłoby rzeczą na prawdę wielką dla tego klubu.

342
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2170
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie A - Kolejka 35
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Sassuolo
Typ: Inter under 2,5 gola
Kurs:1,61

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Inter wygrał 6 swoich ostatnich meczów pod rząd, więc są w formie. Jednak myślę, że w dzisiejszym spotkaniu nie zagrają na 100 % i zadowoli ich minimalna wygrana. Przed nimi bowiem maraton ciężkich meczów : najpierw zagrają najważniejsze spotkanie z AC Milan ( rewanż w LM ), potem ligowy mecz z Napoli ( chcą zająć przynajmniej 4 miejsce w lidze ) a na koniec finał Pucharu Włoch. Liczę, więc że będą oszczędzać siły.

Dla Sassuolo natomiast jest to typowy mecz o pietruszke - są w środku tabeli i nie mają już szans ani na spadek ani na awans do europejskich pucharów. Porażka 1, czy nawet 2 bramkami nie będzie tutaj dla nich katastrofą, bo wiedzą że grają z topową drużyną, która do tego jest w formie. Nie chcą dostać od nich 6:0 jak np. ostatnio Verona, więc gdyby przegrywali 1:0, czy 2:0 nie powinni za bardzo się odkrywać i rozpaczliwie próbować wyrównać co pewnie spowodowałoby startę kolejnych goli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
czaro82 410,7K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern- Schalke
Typ: Schalke strzeli i wykona powyżej 2 rożnych
Kurs: 3.0
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam, dziś po raz kolejny wybieram się za naszą zachodnią miedzę aby poszukać value w zakładzie specjalnym od forbet. Hegemon ligi z Monachium który w tym sezonie do końca musi walczyć o majstra, tuż za plecami Dortmund z 1 oczkiem straty które tylko czeka na jakieś potknięcie. Bayern pod względem spotkan u siebie na drugim miejscu zaraz za Borussią 46/14 to bilans bramek strzelonych na Allianz Arena. Zarówno kibice jak i włodarze nie wyobrażają sobie innego scenariusza niż pewna wygrana w dzisiejszym meczu. Ja również jestem przekonany o ich zwycięstwie z całkiem możliwym handi, lecz spróbuję dziś pograć troszkę pod prąd. Mianowicie zespół z Gelsenkirchen o którym pisałem całkiem niedawno walczy o byt w Bundeslidze i całkiem mu im to wychodzi. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Mainz po kursie @ 5 oraz pokrycie lini rzutów rożnych dało nieźle zarobić. W takim razie trzeba iść za ciosem i zagrać po raz kolejny na ich stałe fragmenty z narożnika boiska tym razem w ilości trzech sztuk. Ponadto wydaję mi się że Bayern pomimo wysokiej wygranej straci minimum jednego gola po rzucie wolnym a może kontrze gości. H2H bezpośrednich starć to 6 ostatnich spotkań bez gola Schalke, wierzę że dziś znajdą sposób na golkipera gospodarzy. Przecież wynik 4 : 1 nikogo specjalnie nie zaskoczy i taki DW gram także for fun za drobne po kursie @ 12. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Garbrania Kraków - Polonia Warszawa
Typ: Polonia Warszawa
Kurs: 1,95
Bukmacher: Superbet

Zaczynamy od faktów: dziś w Krakowie zmierzy się najlepsza z najsłabszą drużyną ligi. Polonia Warszawa w tych rozgrywkach częściej wygrywa, niż nie wygrywa. Garbarnia częściej przegrywa, niż nie przegrywa. Polonia Warszawa - lider zmierzający do kolejnego rok po roku awansu - tym razem na zaplecze ekstraklasy. Najmocniejsza kadra, najlepsze wyniki, najlepiej poukłada gra. Już samo to, w normalnych okolicznościach, skłaniałoby nas do gry w kierunku gości, choć nie byłoby to oczywiste value, ale..

Przechodzimy do mocnego argumentu, który przekonał mnie do inwestycji w zwycięstwo przyjezdnych:

W Garbarnii nie zagra dziś żaden podstawowy obrońca ‼‼


859BE720-615D-4AD3-A6F7-DE1C43D21982.jpeg


Uwaga, to nie jest pomyłka. Powtarzam: Wypadła cała czwórka obrońców. Do dyspozycji trenera, z całej kadry zostaje dwóch nominalnych obrońców. Najlepszy zawodnik, kapitan, środkowy obrońca Donatan Nacrocius pauzuje za nadmiar żółtych kartek. I to jaki nadmiar… gagatek złapał w ostatnim meczu… 12 (słownie: dwunastą żółtą kartkę) i odpocznie od piłki w dwóch kolejnych widowiskach. Pauzę za kartkę ma również Bartków, partner do środka obrony Donatana oraz Tymosiak. Do tego koniec sezonu dla Kardasa - zerwane wiązadła krzyżowe.

Garbarnia ze wszystkich drużyn drugoligowych dysponuje najsłabszą i najmniej liczną kadrą. Gdyby w Motorze, Polonii czy Kotwicy wypadło czterech zawodników - powiem szczerzenie byłoby to niezauważalne. Mocne, liczące ponad 20 piłkarzy na solidnym poziomie, kadry budowane z myślą o awansie wyglądają zgoła odmiennie niż te stanowiące o sile zespołów w których się nie przelewa i każda złotówka oglądana jest z dwóch stron. Przypomnę, że w porównaniu do poprzedniego sezonu w którym do Garbarnia radziła sobie bardzo dobrze, do klubów z wyższych lig odeszło siedmiu podstawowych piłkarzy: Frątczak (Wisła Kraków), Duda (Wisła Kraków), Szywacz (Wiała Kraków), Klec (Odra Opole), Morys (Resovia), Feliks (Radomiak Radom), Kuczera (Odra). Z pierwszego składu z poprzedniego sezonu został tak naprawdę: Brat Dudy, Nacrocius, Bartkow, Słomka.. z całej tej grupy ubytków, kontuzji bądź zawieszeń z kartki dziś zagra jedynie… Słomka.

95
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2505
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, EKstraklasa liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Śląsk-W.Płock
Typ: W.Płock over 2.5 gola
Kurs: 7.0
Bukmacher:
Superbet

Chyba jedno z ciekawszych spotkań obecnej kolejki, w górnych partiach tabeli wszystko jest jasne, na dole trwa jeszcze walka o byt i to się tyczy tej pary.Śląsk zajmuje 16 pozycję z 32pkt i jest już jedyną drużyną ze strefy spadkowej z której się może się jeszcze wydostać, nad nimi szczebelek wyżej jest właśnie ekipa z Płocka, ma ona nad Śląskiem 5pkt przewagi więc można łatwo policzyć jak będzie wyglądać sytuacja jeśli Śląsk dzisiaj zwycięży, albo tego nie zrobi.Obie ekipy ostatnio nie zachwycają, tyczy się to szczególnie Śląska który nie wygrał od 9 kolejek grając spotkania o życie na niewytłumaczalnie słabym poziomie, Płock ostatnio także zawodził, ale to raptem w kilku kolejkach.
Bukmacherzy za faworyta w tym meczu określili tu Śląsk, kurs 2.3 na ich zwycięstwo, 3.6x, 3.4, moim zdaniem trochę ślepo ustawione kursy, Śląsk jak już wspomniałem prezentował się bardzo mizernie w meczach o życie, oddając pkt praktycznie bez walki, dziś choć ta walka może się u nich pojawić to goście mają więcej Asów w rękawie, taktycznie wiadomo że Śląsk musi grać o zwycięstwo tak więc goście będą mieć prostsze zadanie jeśli chodzi przygotowanie taktyczne, Płock powinien w meczu mieć dużo okazji po kontrach, jeśli goście trafią do bramki Śląsk odsłoni się jeszcze bardziej.Typ konkursowy który pójdzie na kupon za jakieś drobniaki, ale myślę że Warto wykorzystać dosyć duży kurs na gości, fajnie wygląda np over 3,5 celnych strzałów gości po 1.7

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNorwegia - Eliteserien
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Stabaek - Aalesund
Typ: Stabaek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Dziś w ramach 6 kolejki norweskiej Eliteserien dojdzie do pojedynku pomiędzy Stabaek i Aalesund. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 7 miejsce z dorobkiem 8 punktów po tym jak zanotowali 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę strzelając przy tym 7 bramek i 7 stracili. Stabaek ostatnio nie zachwyca skutecznością, ponieważ na 10 ostatnich meczy zanotowali tylko 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki. Goście drużyna Aalesund w tabeli ligowej zajmuje ostatnie 16 miejsce z dorobkiem zaledwie 1 punktu mając na koncie 1 remis i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 0-12. Przyjezdni mają serię 6 kolejnych meczy bez zwycięstwa i dziś też raczej przegrają z taką dyspozycją. Liczę na zwycięstwo gospodarzy, którzy zechcą przełamać swoją niemoc i pokazać kibicom, że pora piąć się w górę tabeli, a przeciwnik do tego jest doskonały, a dla nas kurs jest jeszcze dość wysoki.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1603
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom