>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.06.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek- 13 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Brazylia - Serie A
Spotkanie: Portuguesa - Fluminense
Typ: 1 dnb
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet365
Analiza: Sądzę, że kurs 2,3 nadal jest za duży patrząc na składy (absencje) obu drużyn. Gospodarze jedynie bez : Muralha (0/0 m). Heverton (0/0 m).
natomiast goście przyjadą w dużym osłabieniu, nie zobaczymy :
Rhayner (4/0 f), Michael (0/0 f), Deco (0/0 m), Anderson (1/0 d), Thiago Neves (2/0 m), Rafinha (0/0 d), Marcos Junior (0/0 f). Felipe(3/0 m), Wellington Sitva (3/0 d), Valencia (0/0 m), Jean (0/0 m), Diego Cavalieri (0/0)
Mimo, iż zawodnicy nie grali jeszcze w tym sezonie to większość z ilością meczów zero to zawodnicy podstawowi. Po prostu powołani są na mecze międzynarodowe.
Portuguesa jest już blisko zwycięstwa po tej serii remisów i jednej porażki (6 remisów i 1 porażka w ostatnich meczach). Niecałe 2 tygodnie z Nautico (2-2) stracili gola w 90 minucie przez co tylko zremisowali.
Fluminense na wyjeździe seria 5 porażek...Dodam, że w tych meczach 2-krotnie byli faworytem meczu.
Liczę na przełamanie Portuguesy, ale jednak podpieram się DNB.
✅ 70
 
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia
Spotkanie - Jaro : JJK Jyvaskyla
Typ - JJK Jyvaskyla
Kurs - 3.10
Buk - Bet365
Analiza :
.... patrząc na oba zespoły to zdecydowanego faworyta tutaj nie widać no bo popatrzmy gospodarze miejsce 10 ich bilans to 4-2-4 bramki 14:14 natomiast goście pozycja niżej bo 11 ich bilans to 1-3-6 i 7:17 no niby patrząc na bilans obu to trochę lepiej gospodarze ale ja patrzę na ich H2H popatrzmy 5-4-6 bramki 24:25 tutaj daję + w stronę gości teraz mecze na Jaro 2-1-3 i bramki 12:13 i tutaj też bym dał + dla gości , niekiedy bywa tak że jedna drużyna drugiej nie leży a było też coś podobnego w poprzedniej kolejce kiedy to JJK Jyvaskyla grała na MyPa ( MyPa 4 miejsce popatrzmy na bilans 5-1-4 bramki 14:8 ) i tutaj pierwsze zwycięstwo no na razie jedyne JJK Jyvaskyla i popatrzmy na ich H2H 6-2-5 bramki 17:14 na MyPa 4-0-3 i 12:8 czyli też JJK Jyvaskyla nie żle wypadało z MyPa i wygrali , no a z dzisiejszym przeciwnikiem te H2H dużo lepsze dlatego myślę że po meczu z MyPa chłopaki uwierzyli w swoje możliwości i wygrają no ale to moja opinia i analiza . Pozdrawiam !
✅210
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, USA: MLB
Spotkanie: New York Mets - St.Louis Cardinals
Typ: Cardinals -1.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: MarathonBet
Data (i godz): 13.06.2013 01:10
Analiza:
O 01:10 ekipa New York Mets zagra u siebie z zespołem St. Louis Cardinals. Mets to aktualnie 13 drużyna ligi, a Cardinals zajmują pierwsze miejsce w tabeli i są dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Porównując ostatnie 10 spotkań każdej z drużyn, lepszy bilans ma oczywiście drużyna St. Louis, gdyż gospodarze wygrali wówczas 3 spotkania, a goście wygrali 6 pojedynków.
W meczach bezpośrednich również lepsza jest ekipa gości i myślę, że potwierdzi to w tym meczu.
Pojedynki bezpośrednie: NEW YORK METS - ST.LOUIS CARDINALS
12.06.13 MLB New York Mets St.Louis Cardinals 2 : 9
16.05.13 MLB St.Louis Cardinals New York Mets 2 : 5
16.05.13 MLB St.Louis Cardinals New York Mets 4 : 2
15.05.13 MLB St.Louis Cardinals New York Mets 10 : 4
14.05.13 MLB St.Louis Cardinals New York Mets 6 : 3
Przyszedł czas na porównanie miotaczy. W ekipie miejscowej wystąpi Dillon Gee, który już raz w tym sezonie grał przeciwko Cardinals i ten mecz zakończył się porażką jego zespołu. W tym sezonie spisuje się przeciętnie, 10 meczy - bilans: 4-6, a w spotkaniach u siebie tylko jedna wygrana i trzy porażki. Jego ERA: 5.20
W zespole Louis zaprezentuje się Shelby Miller, który jak narazie nie miał przyjemności grania przeciwko NYM, ale sezon ma udany. W 10 spotkaniach 7 z nich zakończyło się zwycięstwami drużyny Cardinals! Jego współczynnik ERA to: 1.91.
Polecam i powodzenia! ;)
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Baazylia - Serie A
Spotkanie: Santos - Atletico MG
Typ: x2
Kurs: 1,40
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Mecz tych z typu:
- przydałoby się coś wreszcie wygrać u siebie --&gt;gospodarze
- przydałoby się nie przegrać na wyjeździe --&gt;gosćie
Oba zespoły fatalnie zaczęły sezon, Santos plasuje się na ostatnim miejscu po 2 remisach i 2 porażkach, Atletico jest 16-e po 2-óch wyjazdowych porażkach oraz remisie i wygranej u siebie. Który z nich się podniesie?
Otóż ja stawiam w stronę gości ponieważ uważam że oni właśnie już to zrobili ogrywając ostatnio u siebie 2:0 świetnie do tej pory spisujące się Gremio. Obie bramki w tym meczu strzelił Ronaldinho. Santos zaś wyraźnie nie może otrząsnąć się po odejściu swojej największej gwiazdy - Neymara. Atletico MG może do tej pory nie zdobyło wielu punktów ale ogólnie mogę powiedzieć oglądając ich mecze, że na pewno są w lepszej formie niż wskazywałaby na to ich zdobycz punktowa, a już na ten moment na pewno są zespołem lepszym niż Santos.
Ostatni mecz pomiędzy drużynami na Estadio Vila Belmiro zakończył się wynikiem 2:2 i jeśli jutro drużyna Roniego tego nie wygra a mecz zakończy się remisem to także będę zadowolony. Powodzenia !
⛔100
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
WTA Birmingham, tenis
Cirstea - Jovanovski
typ: Cirstea
kurs 2.00
bet365
Analiza: Zawodniczki w podobnym wieku, obie nie mają sukcesów na trawie, ale więcej przemawia za Rumunką. Po pierwsze ich bilans bezpośrednio to 2:0 na korzyść Sorany, po drugie Sorana wygrała pierwszy mecz z dobrą na trawie Pironkovą, po trzecie Jovanovski to jedna z najbardziej grających w kratkę zawodniczek WTA. Po czwarte na najważniejszym turnieju na trawie - Wimbledonie to Cirstea dochodziła dalej. Obie zawodniczki są obecnie w pobliżu najlepszego w karierze miejsca rankingowe i obie podczas French Open osiągały 3 rundę i obie miały pecha - bo Sorana grała tam z Sereną a Bojana z Kuzniecową. Nie mniej jednak - kursy na to konkretne spotkanie są wyrównane a więcej argumentów znalazłem po stronie Cirstei.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: tenis, ATP Halle
spotkanie: Haas - Gulbis
typ: Haas (-3 gemy HA)
kurs: 2,14
godz: 17:30
bukmacher: Pinnacle sports
analiza:
dzisiaj mam wielka rozterkę wewnętrzną, ponieważ sposób gry obu zawodników bardzo mi się podoba jednak trzeba podjąć jakąś decyzje i coś wytypować. Przed nami spotkanie 1/8 finału turnieju rangi ATP rozgrywanego na trawiastej nawierzchni w Halle, do rywalizacji stają rozstawiony z trójką Niemiec Tommy Haas oraz nierozstawiony Łotysz Ernest Gulbis. W rankingu ATP Niemiec zajmuje obecnie 11. miejsce z dorobkiem 2585 punktów, natomiast Łotysz jest 38. z dorobkiem 1026 punktów. Haas jest już doświadczonym zawodnikiem i ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie we French Open dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z Djokoviciem. Ponadto turniej w Halle wybitnie mu leży bowiem w ubiegłym roku wygrał cały turniej zwyciężając w finale Federera. Gulbis natomiast miewa przebłyski świetnej gry, ale to wciąż za mało aby pokonać starego lisa Haasa. dlatego typuje pewne zwycięstwo Niemca.
⛔100
 
W 7

wawel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Birmingham, Debel
Spotkanie: Black/Erakovic - Chan/Huber
Typ: zwycięstwo Black/Erakovic
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Nie poszło dzisiaj z Cornet, dała przysłowiowej d..y ???? Pozostaje jednak przy tenisie, dokładniej turnieju deblowego WTA w Birmingham pań na kortach trawiastych. Parę słów o dziewczynach. Z jednej strony para chińsko-amerykańska Chan/Huber. Chan 19-letnia chinka, która jeszcze nic nie osiągnęła w tenisie, dla mnie totalnie nieznana. Huber z kolei 36-letnia, zajmująca obecnie 406 pozycję w rankingu, specjalizująca się w grze na kortach twardych. Najlepsze jest to , iż panie rozegrały ze sobą dopiero jeden mecz. W poprzedniej rundzie wymęczyły w trzech setach zwycięstwo nad bliżej nieznaną mi parą brytyjską. Z drugiej strony nasze faworytki, Black/Erakovic. Odpowiednio 34 i 25 lat. W tym sezonie bilans meczy 11-3. We French Open ćwierćfinał, w Strasbourgu i w Madrycie finał. Wprawdzie to wszystko w tym sezonie to na Clayu, ale to i tak w porównaniu do przeciwniczek ogromne osiągnięcia. Co jeszcze lepsze w pierwszej rundzie odprawiły w dwóch setach specjalistkę od gry w deblu Lisę Raymond(wprawdzie już trochę &quot;wiekową&quot; bo 39-cio letnią) w parze z brytyjskim talentem Laurą Robson. Moim zdaniem powinny je zdmuchnąć z kortu ???? Także stawiam na wygraną Erakovic i Black.
✅55
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Adeccoligaen
Spotkanie: Follo - Hodd
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Cięzko mi było wybrać cokolwiek na jutro lecz postatnowiłem wybrać ten mecz ponieważ w meczach pomiędzy tymi drużynami pada dość duża ilość bramek. Ciężko wytypować w tym meczu zwycięzce lecz pewnie to goście będą górą a i gospodarze będą się starać i napewno coś ustrzelą. Follo w tych rozgrywkach strzela średnio bramkę na mecz lecz traci 2. Goście natomiast strzelają 1,4 bramki a tracą 1. Nie ukrywam więc że liczę na wynik 1:2 jednak nie dla mnie jest bawić się w dokładne wyniki. Co do meczy tych drużyn to Hodd ma rewelacyjną passę na wyjazdach z tylko 1 przegraną na ostatnie 6 meczy a tak to same zwycięstwa. Gorzej już jest z formą gospodarzy. Porażki przeplatają to zwyciestwem to remisem i jakoś nie specjalnie idzie wygrywanie meczy. Owszem wygrywają ale z rywalami z dolnej półki. Jednak w tym meczu szanse na bramkę honorową owszem mają a zwycięstwo należy sie jednak gościom którzy będą zmuszeni strzelić minimum 2.
✅73
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylijska Serie A
Spotkanie: Portuguesa - Fluminense
Typ: 2DNB
Kurs: 2,06
Buk: Unibet
Data i godzina: 13.06.13, 03:00

Dziś o godz. 3:00 czasu polskiego zostanie rozegrany zaległy mecz z 2. Kolejki brazylijskiej Serie A miedzy ekipami Portuguesa i Fluminense. Ekipa z Sao Paulo zajmuje przedostatnie miejsce w grupie z 3 punktami. Drużyna z Rio de Janeiro jest 4. z 9 punktami za koncie.

Gospodarze rozpoczęli fatalnie sezon – porażka 1:0 z Vasco da Gama, remisy z Nautico, Internationalem oraz Corinthiansem dają tej ekipie przedostatnie, dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli. W ekipie gospodarzy ujrzymy Valdomiro – kapitana Portuguesy, były zawodnik klubów portugalskiej ekstraklasy, Matheusa – ostatnie lata spędzone Daegu FC, Moisesa – byłego gracza Spartaka Moskwa, Bragi, Boavisty oraz Al. Rayyan, czy też Diogo – byłego gracza Olimpiakosu. Doświadczonych kolegów wspierać będą młodzi zawodnicy na których w tym sezonie ma opierać się skład gospodarzy.

Fluminense wygrało 3 z 4 meczów w tym sezonie – z Atletico, Criciumą oraz Goiasem. Zwycięstwo w tym meczu da im pozycję lidera tabeli. Kapitanem ekipy z Rio jest Fred – 23-krotny reprezentant Brazylii, były gracz Lyonu. Ponadto w składzie zobaczymy Jeana – reprezentanta Brazylii w Superklasyku z Argentyną, Thiago Nevesa – 8-krotnego reprezentanta kraju, byłego gracza HSV, Felipe – byłego gracza Galatasaray, zdobywcę Copa America 2004 oraz Rafaela Sobisa – brązowego medalistę IO w Pekinie, byłego gracza Betisu. Wspierać ich będą młodzi, perspektywiczni piłkarze ograni już jednak w brazylijskiej ekstraklasie.

W XXI wieku obie ekipy spotykały się ze sobą 9 razy – 7 razy wygrywali piłkarze Fluminense, tylko raz wygrywali piłkarze Portuguesy. Ostatnie 5 spotkań miedzy tymi ekipami to pasmo zwycięstw Fluminense.

Sądząc po obecnej formie na starcie rozgrywek w lepszej dyspozycji są goście – sądzę, iż są w stanie wywieźć z Sao Paulo punkty, być może nawet komplet oczek. Stawiam na 4-krotnego Mistrza Brazylii.
⛔100
 
karolina1997 28

karolina1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia: Série A
Spotkanie: Gremio - Sao Paulo
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza: Ciężkie mecze jak na ten dzień, ale zawsze znajdzie się coś ciekawego.
Co na dzisiaj? Liga Brazylijska. Gremio który po raz kolejny ma szanse wykazać się na swoim boisku, jest przykładem dobrej drużyny która gra rewelacyjnie u sb!
Na 5 meczy u siebie, ma 4 zwycięstwa pod rząd i jeden remis z 11.04.13, z rywalem Fluminense. Sao Paulo zazwyczaj gra na remis, jeżeli rywal jest ciężki proboją strzelić bramke i robic pod bramką tak zwany obronny &quot; autobus &quot; lecz jeżeli rywal jest dobry, nawet takie cos nie pomoże. Zespół gospodarzy jest zmotywowany do walki, bo gdy wygra od razu ląduje w pierwszej trójce, z miejsca 8. Wygrana jest według mnie tylko pokazaniem drużynie Sao Paulo, kto lepiej startuje z sezonem! Gremio 3 pkt, nie inaczej ????
Polecam, uważam typ za pewniaka po duzym kursie!
Pomógł Ci mój typ? Daj mi &quot;+&quot;
⛔100
 
makaveli23 183,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Adeccoligaen
Spotkanie: Follo - Hodd
Typ: Hodd (Win Both Halves)
Kurs: 6.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Ostatnio grałem na Follo 1X w meczu z Fredrikstad u siebie (10.06), ponieważ myślałem że zdołają oni chociaz nie przegrać, z tak słabo radzącą sobie druzyną gosci na wyjazdach w tym sezonie, ale gospodarze jednak postanowili odpuścić. Mieli nawet karnego w 2 połowie ale jak z gry nie zasługiwali na wygraną, tak dobrze się stało że tego karnego przestrzelili.Mecz był nudny, obie druzyny stworzyły sobie mało sytuacji, i podejrzewam że zadziałała zasada, że beniaminek w starciu ze spadkowiczem, niezależnie od formy zawsze ma pod górkę. No to dzisiaj Follo trafia nie na spadkowicza z Tippeligaen, ale na drużynę, bardziej przystępną, która dodatkowo w ostatnim meczu przegrała u siebie 0-2 z innym beniaminkiem na własnym stadionie! Wydawałoby się, że gospodarze grając drugi mecz z rzędu na własnej publiczności w tak krótkim odstępie czasu, osiągnąć będą chcieli lepszy rezultat, ale moim zdaniem się to nie stanie. To Hodd, będzie zdesperowane bardziej by zmazać plamę, za tą porażającą porażkę w ostatnim meczu i na dodatek ma 1 odpoczynku więcej niż przeciwnik. W kategoriach lepszy-gorszy piłkarsko napewno stosunek wynosi Hodd-Follo i nie sądzę, żeby druzyna która do tej pory grała równo i osiągała znakomite wyniki potknęła się po raz 2 z rzędu. Nie, to raczej gospodarze, którzy grają przeciętnie i słabo punktują, będą bardziej skłonni kontunuować swoją beznadziejną formę i polegną w tym meczu, stawiam na prowadzenie gości już do przerwy i podwyższenie z kontry na 2 lub 3 - 0 w drugiej połowie.
⛔100
 
M 4

misiaczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: Jaro vs JJK Jyväskylä
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Goście wg. mnie musza zaczac wygrywac jezeli chca utrzymac kontakt z druzynami, ktore beda w tym sezonie walczyc o utrzymanie.
Kiepska analiza
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Spotkanie: Lahti-VPS Vaasa
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza: Aż zdziwił mnie tak wysoki kurs na gości, którzy widać że w tym sezonie są w gazie, zajmują 2 miejsce w lidze, przy czym dziś własnie rozgrywają zaległy mecz i dzięki temu mogą wyjść na prowadzenie w lidze. Co do gospodarzy, raczej nic pozytywnego o nich powiedzieć nie można, przegrywają wszystko jak leci, są na pozycji spadkowej i jeśli nie zmienią gry to raczej nie mają co myśleć o utrzymaniu. Gram trochę asekuracyjnie, ale dla bardziej odważnych polecam czystą 2.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dave21 0

dave21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA,Nurnberg
Spotkanie: Lourdes Diminguez Lino - Jelena Jankovic
Typ: Jankovic (-1,5seta)
Kurs: 1.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Na dziś kolejny meczyk z tenisa,tym razem wybrałem panią Dominguez Lino i panią Jankovic.Kurs na mój typ raczej nie jest zbyt powalający moim zdaniem mógłby być nieco wyższy,ale spróbujemy trafić na takim jaki jest.Teraz przypomnę po krótce ostatnią formę obu zawodniczek.Hiszpanka plasuje się obecnie na 50 pozycji w rankingu,do tej pory rozegrała 250 spotkań na cegle,z których wygrywała 149,a więc prawie 60% skuteczności.w tegorocznym rolland garros Lino niestety nie potrafiła przejść nawet 1 rundy,przegrywając z Bethanie mattek 6:4,6:1,a tutaj w nurnbergu jeszcze seta nie straciła.Janković to z kolei wyższa połka i myśle że dla Hiszpanki aż za wysoka.
✅47
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - AEGON Championships - London
Spotkanie:Benjamin Becker vs. Alexandr Dolgopolov
Typ:1
Kurs:2.10
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:

32-letni już Niemiecki tenisista Benjamin Becker jak na razie imponuje swoją formą i regularnością serwisu na kortach trawiastych w Queen s Club. Oczywiście nie jest to żadna niespodzianka ponieważ Becker od zawsze preferował szybsze nawierzchni szczególnie te trawiaste.
W tym sezonie będzie to już ósmy występ na trawie dla Beckera, oprócz dwóch wygranych meczów w Londynie, wcześniej grał w Nottingham (Challenger) i doszedł tam, aż do finału (porażka z Matthew Ebdenem).
Dzisiejszy rywal Beckera jest wyżej notowany rankingu ATP Alexandr Dolgopolov. Jednak jak już mogliśmy się przekonać wyższe miejsce rankingowe o niczym nie świadczy. Ukrainiec w I rundzie miał wolny los, w drugiej grał z Santiago Giraldo czyli zawodnikiem, który przynajmniej mi kojarzy się głównie z grą na mączce. Dolgopolov swój mecz wygrał ale nie był to łatwy mecz dla faworyzowanego zawodnika - wygrana w 3 setach 6-3, 4-6, 6-4.
Dolgopolov w meczu z Gilardo miał 18 asów serwisowych, pierwszy serwis Ukraińca funkcjonował bardzo dobrze, jednak już gdy pojawiał się drugi zaczynały się kłopoty (m.in. 5 podwójnych błędów i 5 z czego 3 wykorzystane break pointy). Becker natomiast już w pierwszym meczu z Tomiciem grał bardzo dobrze, świetnie funkcjonował pierwszy serwis, w meczu z Rosolem było podobnie. Myślę, że jeżeli Becker utrzyma poziom gry z poprzednich dwóch spotkań to Alexandr Dolgopolov może mieć tutaj spore kłopoty. Ja osobiście typuję wbrew bucom czyli zwycięstwo Beckera.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Birmingham
Spotkanie: Daniela Hantuchova – Kristina Mladenovic
Typ: Daniela Hantuchova 2-0
Kurs: 2.25
Bukmacher: william hill

Hantuchovej wyraźnie służy przesiadka na zieloną murawę. Po biedzie na mączce w Nottingham widzimy już inną zawodniczkę. Przede wszystkim służy jej serwis, po którym zdobywa mnóstwo darmowych punktów (80% po pierwszym i 62% po drugim serwisie, 13 asów), ale też trudno ją przełamać (tylko 1 break na 6 breakpointów). Jeśli dodamy do tego małą ilość niewymuszonych błędów i doświadczenie, to mamy kandydatkę na finał tego turnieju, bo akurat w jej połówce drabinki nie widzę dla niej wielkiego zagrożenia. Na pewno nie będzie nią Mladenovic, o której można napisać wiele, ale nie to, że jest regularna. Co z tego że potrafi walnąć 10 asów w meczu, jak od razu to niweluje 10 podwójnymi błędami? Wielkie męczarnie Francuzki w pierwszym meczu, gdzie udało jej się odwrócić mecz, głównie przez słabą psychikę niedoświadczonej rywalki. Wczoraj było już lepiej, przede wszystkim mniej błędów i dobry serwis, ale też wielkiego oporu nie napotkała, bo w obu meczach jej rywalkami były dwie brytyjskie bidulki, które w turnieju znalazły się tylko dzięki dzikim kartom. Dzisiaj już tak łatwo nie będzie, bo doświadczona Słowaczka jest w dobrej formie, na rozkładzie ma lepsze zawodniczki i powinna komfortowo zameldować się w ćwierćfinale.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Halle 13.06 17:30
Haas - Gulbis
typ: -1.5 seta Haas
2,30
Pinnacle
Analiza
Dzis kolejne spotkania w turnieju ATP w Halle na kortach trawiastych, w dniu dzisiejszym zwyciezca turnieju sprzed roku - Tommy Haas spotka sie z Lotyszem, Ernestsem Gulbisem. Niemiec czuje sie na trawie bardzo dobrze, a szczegolnie w Halle. Potwierdza to wystep sprzed roku, gdzie stracil zaledwie seta, a w finale pokonal Federera. Ponadto Niemiec czuje sie w tym sezonie swietnie, przezywa druga mlodosc. W ostatnich tygodniach gra swietnie, był w cwiercfinale na kortach Rollanda Garrosa, na ziemi ktorej nie czuje sie zbyt dobrze. Gulbis w ostatnich tygodniach spisuje sie srednio, a porownujac z Niemcem przecietnie. Ponadto Lotysz na trawie nie czuje sie swietnie, zdecydowanie bardziej preferuje korty twarde. Forma, publicznosci, korty trawiaste, to wszystko przemawia za Haasem, ktory dzis powinien zameldowac sie w kolejnej rundzie.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ISLANDIA: Puchar
Spotkanie: Bolungarvik - Vestmannaeyjar
Typ: 1x
Kurs: 2.5
Buk: Betfair
Analiza:
Bolungarvik w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrał sześć razy, dwa razy zremisował i dwa razy przegrał.
Vestmannaeyjar w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrał sześć razy, trzy razy przegrał i raz zremisował.
Według mnie niewielkim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, ponieważ według statystyk dzieli ich nie wiele. Drużyny statni mecz między sobą rozegrały 23.03.2013 roku i Vestmannaeyjar wygrał u siebie tylko jedną bramką. Uważam że każda drużyna ma wyrównane szanse a po stronie gospodarzy jest własne boisko. W tym spotkaniu typuję 1x. Sądzę że wynik w tym meczu to 2:0 ????
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. WTA Brimingham
Spotkanie. Hantuchova D. - Mladenovic K.
Typ. Hantuchova D. wygra
Kurs. 1.45
Bukmacher. Unibet

Ja wczoraj już po spotkaniu Mladenovic z Moore szukałem niespodzianki w poście swym wyżej. Mladenovic nie gra tak, aby grać na nią zwycięstwo a tym bardziej DW. Mladenovic z Kontą nie mogłem oglądnąć, ale &#39;statystyki&#39; mówią o podobnym spotkaniu jak z Moore serwis na poziomie 63%, i punkty z pierwszego podania coś ponad 80% przy czym Konta wyszła słabo chociażby z serwisem gdzie popełniła 8 błędów podwójnych, serwis na poziomie 50% a pierwsze podanie 73%. Jak na trawę jest to jednak za mało.

Z Daniela mam takie zdanie tez jak Jasmin, jej h2h jak i staż pozwala wyciągnać wnioski, że lubi trawę. Więc i tu doświadczenie jak i równość swoje odegra ważną rolę. A że z Dellacqua i Robson te wyniki serwis/pierwsze podobanie liczba błędów są podobne więc mozna wyciągnąć wnioski iż dziś nie będzie inaczej.

Watson, playing just her third match since returning from a two-month lay-off with glandular fever, lost 64 63 to qualifier Alla Kudryavtseva, while Robson was ousted by former World No.5 Daniela Hantuchova.
After suffering an early French Open defeat, Hantuchova began her grass court preparations last week and looked comfortable from the outset, breaking early in both sets en route to a 63 64 win.
&quot;I felt like I was in control of the match from the start and played a really solid game,&quot; Hantuchova said. &quot;She&#39;s a great player and has a great future, but I can only concentrate on my game, which seemed to be working very well today.
&quot;I spent quite a few hours practicing on the grass before coming here and I think it has helped a lot.&quot;
Mój post jest pisany odpowiedzią na typ w stronę Mladenovic dlatego forma posta można być niejednoznaczna do zrozumienia, całość odpowiedzi znajdziecie tutaj.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom