>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 13.06.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 13. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 623,2K
Dyscyplina : Koszykowka Turcja
Godzina 18:30
Spotkanie Fenerbahce Ulker- Tofas Bursa: handicap [0-7,5 ]
Typ :2
Kurs : 3,30
Bukmacher : Totolotek
Analiza.Jest to 5 pojedynek finałowy tej pary.Narazie po 4 spotkaniach prowadzi faworyt tych rozgrywek Fenerbahce Ulker 3-1 i do zdobycia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie potrzebuje tylko 12 zwycięstwa.w ostatnim spotkaniu rozegranym na parkiecie Tofas Bursa wygrali wysoko ten pojedynek 95-77.Teraz w spotkaniu na swoim terenie Fenerbashce powinno odnieśc zwycięstwo i zapewnic sobie tytuł mistrzowski.W sezonie regularnym spisywali się zdecydowanie najlepiej i zajęli 1 miejsce w tabeli z 57 punktami zdobytymi.Na ten wynik złożyło się 27 zwycięstw i 3 mecze przegrali.W fazie pucharowej kolejno pokonali oni Sakarya 2-0 i w półfinale banvit 3-0.Ich rywal tofas był rewacją ligi i w sezonie regularnym zająął 2 miejsce w tabeli z 54 punktami zdobytymi za 24 zwycięstwa i ponieśli 6 porażek.W fazie play of pokonali Eskisheir 2-0 i Anadolu Efes 3-1.Myśle jednak że goście postaraja się nawiązac w miare wyrównaną walke i nieprzegrają zbyt wysoko.
⛔100
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Chile
Godzina: 02:00
Spotkanie: Coquimbo U. - A. Italiano
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: eFortuna
Analiza: W związku z dniem przed rozpoczęciem długo wyczekiwanego mundialu, pragnę zwrócić dzisiaj uwagę na moim zdaniem ciekawe spotkanie pucharowe w Chile. O godzinie 02:00 naszego czasu odbędzie się rywalizacja 1/16 finału pucharu Chile, w której wezmą udział drużyny z pierwszej ligi chilijskiej (A. Italiano) oraz z drugiej ligi Primera B (Coquimbo U.). Jest to pierwsze spotkanie z dwóch, które odbędą się pomiędzy tymi drużynami w ramach tej fazy pucharu. Drużyna Coquimbo zajmuje czołowe miejsce w swojej lidze, a bilans ostatnich spotkań jest imponujący. Na 5 ostatnich starć domowych wszystkie zakończone zwycięstwem. Zespół ambitnie walczy o awans do najwyższej ligi krajowej, a w walce o puchar również nie pozostaje obojętny. Drużyna A. Italiano to typowy spadkowicz najwyższej ligi Chile. W 5 ostatnich spotkaniach ligowych na wyjeździe bilans bramkowy jest tragiczny 1:7. Porażka za porażką przeplatana remisami najczęściej bezbramkowymi. Bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami również przemawia na korzyść gospodarzy zatem stawiam na ich zwycięstwo. W pierwszym starciu dwumeczu na własnym boisku Coquimbo z pewnością będzie walczyć o zwycięstwo aby w drugim starciu na wyjeździe tylko utrzymać awans do kolejnej fazy rozgrywek. Stawiam na skromne zwycięstwo gospodarzy 1:0 po końcowym gwizdku sędziego.
Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska - Baraże
Spotkanie: Siedlce-Garbarnia
Typ: 1/1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Godz: 17:00
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Pogoni Siedlce oraz Garbarni, w pierwszym meczu padł remis po jeden chociaż zespołem trochę lepszym , tworzącym sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki była ekipa jutrzejszych gospodarzy. Garbarnia zajęła 4 miejsce w swojej grupie i dlatego dostała się do baraży na ostatniej prostej wyprzedzając ekipę Radomiaka Radom, goście nie ponieśli ani jednej porażki w 14 ostatnich swoich spotkaniach tak domowych jak i wyjazdowych w tym czasie zanotowali 10 wygranych oraz 4 podziały punktów. Teraz na pewno gościom łatwo nie będzie bowiem już pierwsze spotkanie pokazało że Siedlce sa w stanie zagrac dobre spotkanie, a u siebie są jeszcze groźniejszym zespołem niż w meczach wyjazdowych . Tu właśnie gospodarze którzy zajęli miejsce barażowe radzą sobie lepiej , niestety w ostatnim spotkaniu z puszczą niepołomice tylko zremisowali i nie udało im się wyprzedzić ostatnio znacznie lepiej punktującego Stomilu Olsztyn , zabrakło niewiele , ale teraz moim zdaniem to oni powinni wygrać, mają wszystkie atuty w rękach , swój stadion, niezły wynik w pierwszym spotkaniu, myślę że wygrają już po pierwszych 45 minutach , stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 na koniec spotkania. Myślę że goście nie strzelą tutaj nawet bramki.
⛔ 100
 
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 02:10
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Chicago Cubs
Typ: Chicago Cubs
Kurs: 2.0
Bukmacher: Unibet
Dziś postanowiłem ponownie postawić na ten sam zakład co wczoraj. Wczorajszy mecz, cóż spodziewałem się większej dominacji gości. Tak naprawdę myślę że gospodarze spalili się psychicznie wczoraj - przegrali dopiero w ostatnim inningu. Pomimo tego że mecz był naprawdę wyrównany dziś znowu postawię na gości. Mocna psychika, pełna kadra - dodatkowo dzięki wczorajszej wygranej są na pierwszym miejscu w dywizji i myślę że tak samo pozostanie po dzisiejszym meczu.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Hertogenbosch
Godzina: 14:00
Spotkanie: G.Muller - M.Ebden
Typ: DW Muller 2:0
Kurs: 2.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W zeszłym roku ten turniej okazał się bardzo udany dla Luksemburczyka i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie, bo to nieliczne miejsce, gdzie broni punktów. Australijczyk jest dość poprawnym graczem serwisowo, jednak w wymianach maestro z niego raczej żaden; typowy challenger. Gilles znany jest z fenomenalnego serwisu, może nie z racji szybkości, aczkolwiek jest dobra, a bardziej celności. Dodatkowo w wymianach potrafi i wyrzucić i przyciąć wzdłuż linii. Zarówno 4hand i backhand jest dość przyzwoity, a i do siatki potrafi podejść. Generalnie grass jest jego najsolidniejsza nawierzchnią i uważam, że w pełni to potwierdzi biorąc Ebdena w 2 setach. Z resztą Australijczyk będzie potrzebował grać, co najmniej bardzo dobrze, żeby walczyć na równo, bo w innym wypadku Muller będzie bez litości, gdyż jest to bardzo doświadczony gracz.
⛔100
 
R 637,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Białoruś
Godzina: 17:45
Spotkanie: BATE – Gomel
Typ: 1 (-1,5)
Kurs:
1,69
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Najwyższa Liga w Białorusi, gdzie dwie ostatnie kolejki przyniosły sensacyjne wyniki jeżeli chodzi o ekipę BATE. Porażka z ostatnią w tabeli drużyną Gorodeja i remis z ekipa środka tabeli Isloch Mińsk. Wszystko wskazuje, że BATE wróci na właściwe tory i wygra najbliższy mecz, zwłaszcza, że jej przeciwnikiem będzie drużyna Gomel, która zajmuje przedostatnie miejsce ze zdobytymi 7 punktami w 10 meczach z bilansem 4:9. W meczach H2H dla których BATE było gospodarzem padały ich zwycięstwa i jeden remis. W pięciu takich spotkaniach goście nie zdobyli żadnej bramki. Liczę, ze BATE za wszelką cenę będą chcieli się zrehabilitować za dwie ligowe wpadki i wyraźnie pokonają ekipę Gomel. Ja zagram bezpiecznie i wybieram handi – 1,5.
✅69
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Hertogenbosch
Godzina: 14:30 (według flashscore)
Spotkanie: Haase - Tomic
Typ: Haase
Kurs: 1,84
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Myślę, że całkiem ciekawy kurs można jeszcze złapać na zwycięstwo Holendra w 1/8 finału. Rozstawiony z 6 Haase zagra zAustralijczykiem Tomiciem. Tomic wygrał już 3 spotkania w tym turnieju i wszystkie w stosunku 2-0, jest w dobrej formie i z pewnością będziemy jutro świadkami zaciętego pojedynku. Kursy na zwycięstwo Holendra lecą w dół, na razie fortuna trzyma jeszcze poziom, ale myślę, że też lekko polecą. Zwycięstwo Haase nie jest tutaj pewne i granie go wiążę się z ryzykiem, jednak 1,84 na zawodnika takiej marki to okazja, którą warto spróbować wykorzystać. Jutro kort zweryfikuje kto jest lepszy ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis - Hertongenbosch
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kudiermetowa - Bencic
Typ: Kudiermetowa +1.5 seta handicap
Kurs
: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rosjanka nie ma nic do stracenia, dziś odpadły cztery jej rodaczki, została tylko ona w turnieju. Dziś pokonała Kontaveit po trudnym meczu, co jest dużą sensacją. Kontaveit to przecież zwyciężczyni turnieju sprzed roku i zawodniczka ze światowego topu, może nie ścisłego, ale jednak. W drugim secie Rosjanka miała piłki meczowe, których nie wykorzystała, ale wytrzymała tę próbę i wygrała potem w tie-breaku. Rosjanka na razie nieśmiało wchodzi w turnieje WTA, jest to 21-latka zresztą podobnie jak Bencic (ale z jakże innym bagażem doświadczeń, Bencic dotarła do 1/4 finalu US Open w wieku 17 lat, ale od czasu poważnych kontuzji nie może się pozbierać), parę tygodni temu ograła w dwóch setach Suarez Navarro, była bardzo blisko urwania seta Karolinie Pliskovej, no i tutaj wygrana z Kontaveit, także potencjał jest.
Za Bencic przemawia to, że rok temu miała tu półfinał, wcześniej finał, także lubi ten turniej. Bencic gra jednak nierówno, w tym roku mało, od 10 marca do Roland Garros nie grała. We Francji ledwo pokonała w trzech setach Chiesę, potem gładka porażka z Rybarikovą. Potrafiła ograć V.Williams w Australii, by potem zdobyć cztery gemy z Kumhkhum. Przegrywała choćby z Cepede Royg, ogólnie nie osiągnęła w tym sezonie żadnego sensownego rezultatu.
W tym turnieju Bencic rozegrała już pierwsze spotkanie, ograła 2:0 Martincovą, jednak ta rywalka to nie jest to dla mnie żaden wyznacznik. Na dodatek Czeszka weszła jako LL za Linette. Na trawie w zeszłym sezonie Rosjanka rozegrała już kilka spotkań, choćby trzy sety z dobrą na trawie Flipkens, natomiast Bencic oczywiście kiedyś na trawie grała bardzo fajnie, ale ostatni sezon na tej nawierzchni kojarzyć jej się może jedynie z kontuzjami, właśnie na Wimbledonie odniosła kolejną kontuzję, przez którą pauzowała pięć miesięcy, przed nim też kreczowała w Birmingham.
Myślę, że aktualny brak ogrania tutaj wyjdzie i minimum seta Bencic straci. Po statystykach to dość dobrze siedział jej serwis w pierwszym meczu z Martincovą, ale coś czuję, że trafi się przestój. Po ograniu Kontaveit, Kudiermetowa na pewno uwierzyła w siebie, jak pisałem nie ma nic do stracenia i może być ciekawy wyrównany mecz, o ile nie wygrana Rosjanki. Po takim kursie seta można pobrać.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Hertogenbosch - Tenis
Godzina: 11:00
Spotkanie: Copil - Sugita
Typ: Sugita
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Patrząc na ostatnie wyniki na nawierzchni ziemnej Copil nie odnosi nadzwyczajnych. Porażka z Cecchinato,Johnsonem,Basilashvili,Struffem. Rozpoczynamy granie na kortach trawiastych. W pierwszej rundzie Copil pokonał Bedene w trzech setach. Jesli chodzi o jakies osiagnieca Copila na nawierzchni trawiastej to praktycznie brak. Ostatnio na Wimbledonie porazka z Gojowczykiem. Tutaj zagram w stronę Sugity ,który gładko pokonał Basilashvilego w dwoch setach. Sugita bardzo dobrze czuje na nawierzchni trawiastej. Pokazują to następujące wynikiz ubiegłych lat m.in: zwycięstwo z Mannarino,Bahgdatisem,Ferrerem,Fritzem. Ja jutro pogramw stronę bardziej zwrotnego zawodnika. Według mnie to właśnie Sufita znajdzie się w następnej rundzie. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Kobiety
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chile K-Kostaryka K
Typ: Dokladny Wynik 2:2
Kurs: 12.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zaklad ryzykowny,aczkolwiek cos sie dzieje-albo wielki Scam bukmacherow,albo solidna manipulacja.
Gielda Betfair szaleje-kursy na remis 1.35. Na 2:2 spadly z pozomu 17.00 lub zostaly usuniete.
Obie ekipy nie należą do bogatych,a więc taki mecz to niezła opcja do zarobku-towarzyski,mało miedialny.

Bezpieczniej mozna pograc powyzej 2.5 Bramek lub Remis z kursami 1.85/3.80
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Stuttgart
Godzina: 12:30
Spotkanie: Raonic - Basic
Typ: 1 (hc 0:1,5 seta)
Kurs: 1.59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj większość meczy odwołanych w Stuttgarcie ale jutro już spokojnie powinni pograć. Milos Raonic oczywiście szuka formy, gry z poprzednich lat ale gdzie jak nie na trawie ma to znaleźć. Jego serwis jest zabójczy na tej nawierzchni, a znowu sam też potrafi mimo warunków poruszać się dobrze. Wiadomo ostatnio za wiele nie pograł na ziemi ale według mnie siły rzuca na trawę i Wimbledon przede wszystkim. Rozgrzewka w Stuttgarcie i idealny rywal na początku by spokojnie wypunktować gości 2:0. Basic nie dość, że sam w kiepskiej formie, porażki ostatnio tylko to jeszcze tenisista preferujący korty twarde, a do tego najlepiej pod dachem. Znowu na trawie ostatnie 2 lata to zabójcze wyniki: 3 mecze w każdym sezonie i wszystkie sześć przegrane bez wygranego seta, a co najlepsze może tylko 1 czy 2 rywali to jakiś poziom solidniejszy. Krótko mówiąc: Raonic jak utrzyma podanie, a o to chyba można być spokojnym to będzie miał szanse na przełamanie, jeżeli dojdzie do tie-breaka mimo wszystko też powinno być dobrze. Ja tutaj nie dałbym obecnie więcej niż 1.35-40 na taki zakład.
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 146,6K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 03:40
Spotkanie: Arizona D&#39;Backs - Pittsburgh Pirates
Typ: Arizona D&#39;Backs
Kurs: 1.66
Bukmacher: betrally
Analiza:
Dzisiaj w Arizonie pitcherem będzie Bucholz, który jest 1-1 ERA 1.89 24 IP w tym sezonie. Gra konsewkwentnie bardzo dobrze przez 4 mecze wiec bedzie ciezkim pitcherem dla Piratów. Natomiast dla Pirates startowym pitcherem bedzie Trevor Williams, ktory przez ostatnie 4 mecze z kolei ma bardzo słabe statystyki jak choćby ERA 8.50. Wygrał on co prawda swoj jedyny mecz w Arizonie jako starter puszczajac tylko 1 runa ale ostatnia forma nie mówi mi że jest w stanie powtorzyc wynik. Moim zdaniem ten mecz wygra Arizona D&#39;Backs, ktore jest w lepszej formie, wygrała wczoraj pierwszy mecz 9-5, mimo ze na poczatku przegrywała juz 4 runami, dzisiaj powinno od poczatku byc łatwiej.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-ATP Stuttgart
Godzina: 15:00
Spotkanie: Federer-Zverev
Typ: 2-0 dla Federera
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zdecydowałem się spróbować swojego szczęścia w tenisie a konkretnie w meczu ATP Sttutgart. Turniej ten jest rozgrywany na nawierzchni trawiastej. Nawet jeśli ktoś mało interesuje sie tenisem to powinien wiedzieć ze Roger Federer jest królem takiej nawierzchni. To na niej osiągał swoje największe sukcesy. Co prawda wraca po długiej przerwie, bo prawie 3 miesięcznej, ale Roger to Roger... tym bardziej na trawie. Jesli chodzi o Mische Zvereva to jest to kilka klas niżej notowany zawodnik niz Federer. Co prawda wygrał w pierwszym meczu turnieju 2-0 i gra na terenie swojego kraju, ale nie sadze żeby urwał Rogerowi chociaż jednego seta w tym spotkaniu. Jeśli weźmiemy pod uwagę bezpośrednie pojedynki obu zawodników na trawie to 3 na 3 razy wygrał Federer, a Zverev w żadnym z tych meczów nie był w stanie urwać mu chociaż jednego seta. Oby dzisiaj było podobnie. Liczę na gładka wygrana Federera 2-0.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Kamerun;Elite One
Godzina14.30
Spotkanie;Union Douala-Bafang
Typ;X
Kurs;2.65
Bukmacher;Expekt
Analiza;
Kurs jak na remis b.niski ale tez spotykaja sie ekipy ktore krzywde rzadko sobie robia.Bo od 2014r spotykaly sie 9 razy a remis padal razy....8 ????
I nie ma co dalej meczyc klawiatury a Was czytaniem i podawac inne statystyki(ze np.w tej lidze w br.roku remisy to 33%) bo tylko ta powyzej sie liczy ????
⛔100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Challenger Lyon
Godzina: 13:00
Spotkanie: J. Domingues - A. Muller
Typ: Muller
Kurs: 2.77
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Francuza opisywałem już 2 dni temu. Na kortach w swojej ojczyźnie czuje się dobrze, co potwierdza zwycięstwami podczas kwalifikacji do Rolanda Garrosa dwa razy z pozycji underdoga - z Santillanem i Dustinem Brownem. Przed wczoraj wszedł mi po kursie 3.75 grając z Pedro Sousą, którego słusznie oceniłem widząc go na własne oczy w Poznaniu i Muller nie dał mu szans. Domingues również Portugalczyk, w pierwszej rundzie Lyonu z De Schepperem bez formy, w kratkę - w 3 secie był już przełamany wiec mogło pójść różnie. Dzisiaj również szukam wygranej A. Mullera po całkiem wysokim kursie.
✅177
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Caltanissetta (Włochy), ziemna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dennis Novak - Salvatore Caruso
Typ: 2
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w Caltanissetta. W pierwszej rundzie Austriak Novak pokonał Włocha Moroni 2-1 (6-7 , 6-2 , 7-6), natomiast Włoch Caruso pokonał Brazylijczyka Monteiro 2-0 (7-6 , 6-2). Stawiam w tym spotkaniu na zawodnika gospodarzy Caruso, który pojawia się na tym turnieju nieprzerwanie od 2013 roku. Wprawdzie do tej pory nic wielkiego tutaj nie ugrał, bo najdalej zaszedł do 2 rundy ale w tym roku jest duża szansa aby poprawić ten wynik i zameldować się w ćwierćfinale.Zmierzy się dziś z Novakiem, który też nic specjalnego nie gra i z tym zawodnikiem powinien sobie poradzić i poprawić w tym roku swój najlepszy rezultat w tym turnieju. Caruso zna tutaj te korty bardzo dobrze, jak już wspomniałem występuje tutaj co sezon od 2013 roku i dzisiaj ma przeciwnika takiego, że jak najbardziej jest w stanie awansować do tego ćwierćfinału. Novak w ostatnim czasie na cegle mocno w kratkę i Salvatore słusznie jest w tym spotkaniu nieznacznym faworytem. Może Włoch też bez przesadnej rewelacji w ostatnim czasie ale jednak wyniki notował ciut lepsze od rywala i na mączce we własnej ojczyźnie myślę, że sobie poradzi z tym przeciwnikiem. Obaj panowie spotkali się do tej pory raz na korcie i miało to miejsce w 2015 roku na turnieju challengerowy również rozgrywanym we Włoszech na cegle w Manerbio i wówczas wygrał Caruso 2-0 (6-4 , 6-3). Teraz myślę, że również może być podobnie. Za Włochem jak już wspomniałem przemawia to, że występuje tutaj co roku regularnie i zna warunki gry na tych kortach bardzo dobrze. Do tego według mnie wyniki w ostatnim czasie osiągał ciut lepsze i to są dla mnie dwa główne wyznaczniki, że typuję jego zwycięstwo.
⛔ 100
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Hertogenbosch
Godzina: 14:30
Spotkanie: Haase R. - Tomic B.
Typ: 1 set / spotkanie Haase R.
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Planowałem postawić pierwotnie na wygraną w meczu Haasa, natomiast zostałem uprzedzony dlatego stawiam na trochę bardziej ryzykowny typ. Dzisiejszy pojedynek jest pomiędzy dwoma zawodnikami, których poziom znacznie się różni. Robin to stary wyjadacz, który po relatywnie kiepskim sezonie na mączce zacznie odnosić dobre wyniki na nawierzchni trawiastej. Na początek ograł serwismana Karlovica , nie dając się złamać ani razu w spotkaniu, a w 3 secie udała się ta sztuka holenderskiemu zawodnikowi i dodatkowe gemy nie były konieczne.
Patrząc na statystyki Haase miał imponujące 92 % wygranych punktów po 1 serwisie, natomiast przeciwnik w ostatnim spotkaniu po swoim pierwszym serwisie zdobywał 74 % punktów, co skutkowało tym, że King miał aż 8 bp z czego tylko 1 udało mu się wykorzystać.
Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki nie widzę innej opcji jak wygranie meczu przez Haasa.
Kort zweryfikuje !
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Estonia
Godzina 18:30
Spotkanie : Tammeka : Flora
Typ : Flora strzeli over 2.5 gola
Kurs : 1.83
Bukmacher : Unibet
Nie ma chyba wątpliwości że Flora jest tutaj faworytem chociaż wiadomo faworyt nie zawsze wygrywa , ja jednak liczę że goście wywiozą dziś z Tammeki komplet pkt , jedynie nad czym się zastanawiam to to ile bramek mistrz Estonii dziś zdobędzie , ostatnie mecze pokazują iż pod tym względem jest bardzo dobrze - na wyjazdach z Narvą wygrana 4:2 , z Parnu JK Vaprus 8:1 czy z Tallinna Kalev 3:1 , nie tak dawno bo 6 czerwca podejmowali u siebie Tammekę i wygrali 3:1 i dziś rewanż i nie powinno być żle a i H2H pokazuje iż w 17 meczach 1-3-13 i br 12:45 natomiast tutaj na boisku Tammeki 1-1-6 i br 10:23 , stąd over 2.5 gola w stronę Flory !
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka Liga Narodów Kobiet
Godzina 17:00
Spotkanie : Brazylia - Tajlandia
Typ : Brazylia -21,5 pkt handi
Kurs : 1.75
Bukmacher : forbet
Zostawiamy tenis, przenosimy sie na boisko siatkarskie. Dzis Brazylijki walczace o pierwsze miejsce w tabeli podejma slaba Tajlandie. Turniej rozgrywany jest we Włoszech....Brazylijki graja juz od jakiegos czasu na naszym kontynencie, Tajki dopiero przylecialy ze swojego kraju. W pierwszych meczach Brazylia łatwo ograla Belgię 3:1, w małych punktach +19. Łatwo wygrały pierwsze dwa sety, później rozluźnienie. Licze że dziś nie powtorzą tego błedu, szybko ograją Tajki oszczedzajac siły na mecz z Włoszkami. Tajki z kolei wczoraj zagrały dramatyczny mecz z Wlochami, przegrywajac go w małych punktach 43:75. Zero bloku, zero rozegrania. Prawie połowe punktów zdobyły z błedów Włoszek. W meczu wogóle nie grała dobrze punktująca Sittirak
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom