>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.08.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 852,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 13. Sierpnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Rayo V.
Typ: Lewandowski strz. gola + asysta
Kurs: 6.00
Bukmacher: STS
Analiza:

Wpadł mi w oko taki zakład i powiem szczerze że przy tym kursie po tym co zobaczyłem w starciu Barcy z Pumas biorę to w ciemno. Wiem że od razu podniosą się głosy jak słabo i mizernie zaprezentowała się ekipa z Meksyku , ale czy Rayo zdoła postawić dużo większe warunki ? Nie chodzi mi tutaj o deklasację rywala bo nie o to w tym zakładzie chodzi . Marne 2:0 czy 2:1 już może przy szczęściu okazać się wystarczające ale sądzę że zobaczymy 3-4 gole dla Barcy a wtedy szanse wzrastają.

Gra Lewandowskiego lekko wycofanego do tyłu w którego miejsce wskakuje Pedri dobrze się sprawdziła na tle słabej obrony rywala. Widać że to wyćwiczony w pewnym sensie element , a po drugie tej klasy gracz jak Lewy który jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i ma dobry przegląd sytuacji potrafiący grać znakomicie tyłem do bramki nie potrzebuje czasu na to by taki styl gry przyswoić. To może być i będzie bardzo korzystne dla Barcy , gdyż wyciągając za sobą jednego lub dwóch obrońców robi miejsce dla bardzo mobilnych i szybkich graczy 2 linii. Dwie asysty Lewego w sparingu nie były dziełem przypadku. Sądzę że tego typu sytuacje będziemy widzieć częściej w przeciągu całego sezonu.

Co do snajperskich możliwości naszego gracza chyba nikt nie ma wątpliwości i taki rywal jak Rayo na starcie ligi powinien być wymarzonym do tego by coś ustrzelić. Reasumując liczę że Lewy zarówno wpisze sie na listę strzelców w tym spotkaniu jak i obsłuży jednego z kolegów. Przy takim kursie nie wolno tego przegapić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +120
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Hertha Berlin – Frankfurt
Typ: over 1.5 bramki Frankfurt
Kurs: 2.02
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Frankfurt ma za sobą chyba już najgorszy okres o meczach z Bayernem oraz Realem Madryt można już zapomnieć i trzeba wrócić do swoje gry. Widać było ile brakuje tej ekipie do tych drużyn pod każdym względem były ogromne braki, ale to nie oznacza że ekipa grała źle, czy jest pod formą. Na pewno moim zdaniem bardzo dobrze wyglądają fizycznie a to już jest ogromny plus szczególnie w dzisiejszym starciu bo Hertha wyglądała dramatycznie słabo w derbach pod tym względem a bez tego to ani rusz w tym sezonie. Frankfurt na pewno było widać ze potrafi szybko grać w piłkę, ma naprawdę fajne indywidualności na takie zespoły jak Real czy Bayern to jest mało ale dziś to już będzie znacznie łatwiejsze a myślę że oni po tych porażkach będą chcieli się bardzo odbudować dzisiaj. Gospodarze miała być wielka poprawa w stosunku do poprzedniego strasznego sezonu jak na aspirację tej ekipy a wszystko wygląda tak samo jeśli ktoś oglądał ten pierwszy mecz z Union Berlin, ekipa w derbach tak ważny nie była wstanie walczyć bo jak wspomniałem fizycznie było bardzo źle, nie brakowało też tego ale ilość indywidualnych błędów porażała oraz brak pomysłu. Union dominował w tym spotkaniu i to 3:1 to najmniejszy wymiar kary. W klubie już jest nerwowo a kibice są wściekli po tych derbach i będą tutaj oczekiwać reakcji i Hertha będzie musiała zagrać odważnie a to tylko dobra informacja dla typu…ostatnie starcia Frankfurtu w Berlinie to 1:4, 1:3, 1:4 wygodny rywal dla nich

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP Montreal
Godzina: 02:00
Spotkanie: Carreno-Busta - Draper
Typ: 2:0 Carreno
Kurs: 2,30
Bukmacher: STS
Analiza:

Faworytem w tym meczu jest Carreno-Busta i ja tez zdecydowanie wchodzę w jego stronę. Hiszpan w tym turnieju wyglada bardzo dobrze. Pokonał do tej pory faworyzowanych Włochów czyli Berretiniego i Sinnera bez utraty seta. Po drodze jeszcze pokonał zawsze groźnego Rune, również mecz zamknął w dwóch setach. Draper w 2 rundzie pokonał Tsitsipasa, który jest pod forma. Następnie zmierzył się z Monfilsem gdzie pierwszego seta wygrał, natomiast w drugim secie przegrywał ze strata przełamania i myśle, ze Monfils wziąłby ten mecz gdyby nie nieszczęsna kontuzja. Draper, to młody zawodnik, który wyglada perspektywicznie, ma dobry serwis i kończące uderzenia. Czasami jednak jest jeszcze nieregularny. Careno zaś w wymianach jest mega cierpliwy i rozrzuca zawodników po korcie co przynosi mu punkty. Hiszpan tez wyglada bardzo dobrze na returnie wiec myśle, ze w tym meczu Draper nie będzie miał czym postraszyć i mecz zakończy się w dwóch setach.

130
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1910
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Arsenal - Leicester
Typ: Arsenal
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Teoretycznie nie powinno się stawiać na drużyny którym się kibicuje, jednak tu zrobię wyjątek. Nawet pomimo stosunkowo niskiego kursu. Spotykają się drużyny z innymi aspiracjami na ten sezon, no i też z zupełnie odmiennym nastawieniem. Arsenal dokonał ciekawych wzmocnień (Zinchenko, Jesus, Viera), natomiast Leicester raczej się osłabia (odszedł m.in. Schmeichel). Gospodarze w presezonie zachwycali swoją grą, ponieważ udało im się pokonać 4:0 Chelsea, czy 6:0 Sevillę. Leicester również wygrywał, jednak było tam 1:0 z Sevillą, a innymi rywalami były drużyny ze słabszych lig głównie. W pierwszych swoich spotkaniach - Arsenal wygrał z CP 2:0, natomiast Leicester zremisował 2:2 z Brentford. Ogólnie to lepsze wrażenie pozostawili gospodarze tego spotkania. Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie (10) to mamy przewagę Kanonierów (nieznaczną), bo 5 razy wygrali, 4 razy Leicester, raz padł remis - z czego 4 wygrane są z ostatnich 5 spotkań. Myślę, że to jest sezon Arsenalu i dzisiejsze zwycięstwo zbliży ich do wysokiego miejsca w lidze. Powodzenia życzę :)

54
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1282
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Dyscyplina: Dart - Australia, Queensland Masters
Godzina: 12:15
Spotkanie: Michael Smith - Gordon Mathers
Typ: Michael Smith handicap legowy -5.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Typ na gorąco po pierwszej rundzie, która pozwoliła na małe rozeznanie i kilka refleksji. Niezła wtopa z MVG, widać było, że nie przygotowywał się za bardzo do tego turnieju, a młody Australijczyk rozegrał mecz życia i kto wie co by było, gdyby nie pomyłki na singlach. Granie tak wysokich handicapów to często strzał w stopę, ale o ten jestem dziwnie spokojny. Zacznę od tego jak pokazali się Panowie w pierwszej rundzie. Gordon miał niezłe szczęście, że wylosował akurat Fallon. Jest ona według mnie sztucznie pompowana przez PDC, bowiem nie potrafi od kilku lat zdobyć nawet karty. Mecz na niskim poziomie, Mathers nie pokazał niczego ponad to co robi w turniejach podłogowych, czyli średnia 80 i tragiczne 6/26 na podwójnych. Od maja udało mu się przebrnąć przez pierwszą rundę Players Championship tylko raz, fatalna forma i kwestia obrony karty na przyszły rok daleka od rzeczywistości. Gdyby nie poziom przeciwniczki to mógłby się pożegnać i czekać na następną okazję do gry u siebie za tydzień. Michael to zawodnik innego kalibru, w tym roku gra bardzo dobrze, na podłodze ląduje co rusz w ćwierćfinałach, wygrany European Tour w Holandii i US Darts. Droga do półfinału usłana różami, przez pierwsze spotkanie przebrnął jak burza, nie zdążyłem nawet zjeść obiadu. Rywal nie był ani z górnej, ani ze średniej półki, ale średnia 104 i 6/10 przy podwójnych wyjaśnia wszystko. Format w drugiej rundzie to BO15, przy tym handicapie Smith może stracić dwa legi. Jest to dość równy gracz w mojej opinii i jeśli zagra na takim poziomie jak z Comito, to nie będzie czego zbierać.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Toronto
godzina 01.00
B.Bencic -B.Haddad Maia
Typ Haddad Maia i powyzej 21.5 gema
kurs 3,9
betcris

Analiza :
Tutaj moj typ trochę w nagrodę za wczorajszy występ Beatriz w meczu ze Świątek.Po raz kolejny pokazała charakter , waleczność nieustępliwość.Nie jestem jakimś fanem jej tenisa ale trzeba jej przyznać ze ma podejście , lubi to co robi , biega do kazdej piłki z pełnym zaangarzowaniem , nie ważne czy jest 40:0 w gemie serwisowym przeciwniczki czy broni breacka cisnie na maksa , coś jak kiedyś Cornet.Podoba mi się to jej podejście i tym wczoraj wygrała z Igą!Na pewno ten mecz kosztował ją sporo ale pokonanie nr 1 powinno też dać jej kopa w aspekcie wiara we własne możlowości.
Belinda też niejednokrotnie pokazywała charakter ale też nie jednokrotnie pokazywała charakterek.Ostatni mecz bardzo udany , pokonanie Sereny nawet leciwej to moim zdaniem podobny kaliber wyczynu co pokonanie Świątek.Nie chcę w to wchodzić wyniki idą w świat !Chociaż odniosłem wrazenie że Serena nie pokazała wszystkiego na co ją stać aktualnie , coś więcej zobaczymy pewnie na US open.
Belinda jest dzisiaj faworytką i bardzo słusznie , umiejętnosci czysto tenisowe ma na pewno większe , Beatriz ma siłę i 10 cm wzrostu więcej.Spotkały się raz w tym roku w styczniu w Sydney , Szwajacarka bardzo gładko 6:3 6:2 3 przełamania a Brazylijka nie powąchała nawet breick pointa.Ale trzeba przyznać że to u Brazylijki ten sezon to największy progres w karierze a wyglada na to że bedzie jeszcze lepiej.Na pewno będzie się chciała zrewanżować.Moze dojrzała puźno jak Jabłoń albo jak Grzegorz Lato.
Belinda w ścisłym topie WTA jest od lat , miała w wielu aspektach duzo łatwiej choć jest rok młodsza od Beatriz , zapowiadała się nawet na kolejną Martinę Hingis , a Beatriz przeszła długą drogę do punktu w którym jest teraz .Co ciekawe mają podobny bilans W/L kariery
ale to Brazyliijka długo obijała się po Chelengerach.Ciekawa sprawa Belinda podniosła z kortu ponad 10 milionow $ , a Beatriz niespełna 2 .Najlepszy artysta to głodny artysta .Charakter kontra charakterek.A swoją drogą Inflacja jak Karlovic , amerykanie nie wojują , dolar umocnił się do euro a zlotowka oslabila do obu walut.
W Toronto bedzie godzina 19 pierwszy mecz w seji wieczornej powinno być ciekawie.
Pogoda do grania 25 stopni , sucho lekki wiaterek .Dolar kanadyjski 3.56 hmm też nieźle.

290
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4251
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Typ: Wisła Płock powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wisła Płock to jest największa rewelacja początku sezonu. Już w meczach przedsezonowych robili dobre wyniki, a pierwsze cztery mecze w Ekstraklasie zagrali koncertowo. Najpierw było zwycięstwo 3:0 z Lechią Gdańsk, następnie 4:0 z Wartą Poznań. Najcenniejsza była wyjazdowa wygrana z Lechem Poznań 3:1 w trzeciej kolejce. W czwartej kolejce Wisła Płock wygrała 4:1 z Miedzią Legnica. Te wyniki Wisły Płock nie są przypadkiem, oni aktualnie grają chyba najlepszą piłkę w lidze. Łatwość z jaką potrafią sobie stwarzać dobre sytuacje robi wrażenie. Wiadomo, że wiecznie nie będą robić takich wyników i zadyszka przyjdzie, ale póki są w takiej formie, to według mnie warto grać typy w ich kierunku.

220
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1011
Zagrajmy rożne 30,4K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Westerlo - St.Liege
Typ: Powyżej 9.5RR
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Zaczynamy weekend od wizyty w Belgii, gdzie tutejszy beniaminek Westerlo, podejmie ekipę Standardu Liege. Gospodarze zaczęli swój wymarzony sezon w Belgijskiej ekstraklasie najlepiej jak mogli, czyli od zwycięstwa przed własną publicznością 2:0 z Cercle Brugge. Natomiast w kolejnym dwóch kolejkach zostali sprowadzeni na Ziemię, przegrywając na wyjeździe kolejno 2:0 z Leuven, oraz 2:1 z Gent. Wreszcie przyszedł czas powrotu na własny stadion i walkę o kolejne punkty. Teraz kilka słów na temat gości, którzy swój kolejny sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej zaczęli od remisu u siebie z ekipą Gent 2:2 podczas którego już od 15 minuty musieli sobie radzić bez 1 zawodnika, a mimo to wyszli na prowadzenie, by koniec końców zremisować. Następnie wyjazdowa porażka z Genk 3:1, oraz zwycięstwo przed własną publiką 2:0 z Cercle Brugge. Co łączy obie ekipy? na pewno to, że wygrały u siebie 2:0 z wcześniej wspomnianą drużyną Cercle Brugge. Tak poważnie to styl gry, jakim operują. Obejrzałem obszerne skróty wszystkich 6 spotkań i postanowiłem zagrać minimum 10 rzutów rożnych. Z moich obserwacji wynika, że rywalizacja będzie toczyć się w bocznych strefach boiska z naciskiem ataków skrzydłami i dośrodkowaniami. Na potwierdzenie moich słów przytoczę statystykę kornerów od startu sezonu. Westerlo - 3, 6, 7RR, St.Liege - 2, 4, 6RR. Z każdym kolejnym meczem drużyny się rozkręcają, tworząc więcej sytuacji z narożników boiska, dlatego też upatruję dziś założonej przeze mnie linii, licząc na fajne ofensywne spotkanie.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2088
patryk7 576,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Sunderland - QPR
Typ: Sunderland
Kurs:
2.11
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Londyńska ekipa rozpoczęła ten sezon równie nierówno, jak poprzedni (wyjazdowa porażka z Blackburn 0:1 oraz domowa wygrana z Middlesbrough 3:2). W tym tygodniu QPR również odpadło z Pucharu Ligi przegrywając z Charlton Athletic, które gra w League One. Minie zapewne trochę czasu, zanim nowy szkoleniowiec "The Hoops" Michael Beale poustawia "swoje figury" na odpowiednich miejscach. A ma kim postraszyć, bo w składzie choćby bramkostrzelny Chris Willock (jeden z najlepszych napastników Championship). Nowy nabytek, walijski napastnik Tyler Roberts (pozyskany z Leeds United U23) powrócił już w meczu pucharowym do gry po kontuzji. Nie zagrają natomiast leczący urazy pomocnicy George Thomas, Taylor Richards i Luke Amos oraz obrońca Jake Clarke-Salter.
Tegoroczny beniaminek ligi Sunderland na starcie sezonu ugrał cztery punkty (dom Coventry 1:1 oraz wyjazd Bristol City 3:2). Szkocki szkoleniowiec "Czarnych Kotów" Alex Neil ma do swojej dyspozycji ciekawy skład w którym prym wiedzie atakujące trio Jack Clarke, Ellis Simms (dwie bramki w ostatnim spotkaniu) i Ross Stewart (jedna bramka). Do tego towarzystwa Alex Pritchard (dwie asysty w meczu z "The Robins"). W środę "The Black Cats" zmierzyli się w pucharze EFL z Sheffield Wednesday i przegrali 0:2. Ale w tym spotkaniu Alex Neil wystawił do gry sporo graczy rezerwowych z których dzisiaj raczej żaden nie zagra w wyjściowym składzie. Nie ma ważnych absencji kadrowych w składzie gospodarzy.
Te dwie drużyny powinny być oceniane jako stosunkowo wyrównane. Ale Sunderland ma przewagę własnego boiska i swoich fanów, którzy zapewne licznie zapełnią trybuny Stadionu Światła. A że QPR jest jednak wyraźnie lepszym zespołem u siebie (co pokazało choćby w ostatnim domowym spotkaniu przeciwko Middlesbrough), to faworytem do kompletu punktów są "Czarne Koty".

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kwalifikacje mistrzostw Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Słowacja
Typ: powyżej 179.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Faworytem do zwycięstwa w tym meczy jest Słowacja która przed 3 dniami ograła na własnym terenie Wegrow 3:0. Mimo że w tamtym meczu Węgry seta nie urwali to ich gra wyglądała całkiem przyzwoicie. Przegrywali kolejno sety do 20,22 i 22. Dzisiejsi goście nie należą do dobrze grających zespołów, jest to typowy sredniak zeby nie powiedzieć że bliżej im do slabiaka. Osobiscie uwazam ze dzis w tym sasiedzkim pojedynku bedzieny swiadkami zupelnie innego pojedynku, w ktorym Wegry sie postawia a co za tym idzie warto celowac w over punktowy. Wegry dobrze wyglądały w meczu przeciwko Hiszpani gdzie byli skazywani na pożarcie a mimo to dopiero przegrali po tie breaku. Myślę że szukanie wyższej lini jest zbyt ryzykowne, dlatego wybralem w mojej ocenie bezpieczny wariant po ciekawym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Rayo V.
Typ: Barcelona powyżej 66.5% posiadania piłki
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Wraca LaLiga, a z nią powrót dobrej hiszpańskiej piłki. Oczy większości Polaków będą skierowane dzisiaj na grę Barcelony, a szczególnie na Roberta Lewandowskiego. Ja na to spotkanie idę w posiadanie piłki gospodarzy. Xavi miał okazje przepracować z Barcelona cały okres przygotowawczy. Już w poprzednim sezonie posiadanie piłki Barcy oscylowało w granicach 60-70%. Były przypadki, że Barcelona miała zaledwie 54% posiadania piłki, ale były również takie gdzie było 70%.
Pierwszy mecz to jedna wielka nie wiadomo, lecz rywal na posiadanie piłki idealny. Rayo będzie biegać za piłką, a gospodarze będą próbować swoich szans czy to lewą czy to prawą stroną. Blaugrana ma tu rachunki do wyrównania bowiem w poprzednim sezonie przegrali oba spotkania z Rayo, ale mimo tych porażek posiadanie piłki oscylowało w granicach 71% oraz 69%. Dzisiaj liczę, że posiadanie piłki będzie na podobnym procencie, a do tego dojdzie wygrana gospodarzy. Vamos !

83
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +721
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Brentford - Manchester United
Typ. United wygra + United +4,5 rożnego
Kurs: 3,17
Bukmacher: Fortuna


Czy maszyna Holendra w końcu zacznie działać, tak jak to wszyscy kibice Czerwonych Diabłów oczekują? Mam nadzieję, że tak.
Po wtopie na inaugurację sezonu na Old Trafford z Brighton czas na rehabilitację.
Prawdopodobnie do składu wróci Ronaldo, który trenował ostatni tydzień z zespołem. Jestem ciekawy jak się Portugalczyk zaprezentuje, mając z tyłu głowy odejście do innego klubu.
Mecz z beniaminkiem to świetna okazja dla Erika ten Haga, by w końcu pokazać na co stać jego zespół. Po sezonach pełnych sukcesów z Ajaxem oraz niedawnych pamiętnych rywalizacjach z Realem, Juventusem w LM (wygrane), to w Anglii od Holendra oczekuje się naprawdę sporo i w sumie się nie dziwię.
Ciężki wytypować skład jaki wybierze trener na mecz, a na pewno dokona zmiany w porównaniu do meczu z Brighton.
Ale mając takie nazwiska jak Sancho, Bruno Fernandes czy wiekowy już Cristiano Ronaldo, to naprawdę można z tego ułożyć fajny zespół.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +100
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Typ: X2
Kurs: 1.86
Bukmacher: Fortuna

Witam , mamy sobotę 13 sierpnia , w naszej polskiej Ekstraklasie dziś 3 spotkania , o 15 Cracovia gra z Piastem Gliwice , o 17:30 Górnik Zabrze zmierzy się ze Stalą Mielec , a na 20 zaplanowano mecz Pogoni Szczecin z Wisłą Płock . Najciekawiej zapowiada się ostatnie z tych spotkań , i właśnie jego dotyczy moja analiza . Wisła Płock jest objawieniem tego sezonu , gra bardzo efektownie i efektywnie , czego dowodem jest komplet 4 zwycięstw , 12 oczek , lider tabeli i bilans bramkowy 14:2 . Dziś rozegrana zostanie 5 kolejka , na ten moment Pogoń po 4 meczach zajmuje 4 miejsce , ma 9 punktów a na ten dorobek składa się 3 wygrane i jedna porażka . Bilans bramkowy Pogoni to 6:4 . Wszystkie dotychczasowe spotkania Pogoni były na styku , Pogoń pokonała 2:1 Wartę Poznań , 1:0 Jagiellonię , 2:1 Widzew oraz uległa 1:2 Śląskowi Wrocław . Wisła natomiast wygrywała swoje spotkania dość wysoko , 4:1 z Miedzią , 3:1 z Lechem , 4:0 z Wartą i 3:0 z Lechią . Na ostatnie 5 meczy bezpośrednich , 4 ligowych i jednym pucharowym Pogoń wygrała tylko raz , biorąc to wszystko pod uwagę oraz to że Wisła jest w gazie i na fali i panuje tam teraz świetna atmosfera typuję X2. Powodzenia !

86
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +978
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hurkacz - CASPER RUUD
Typ: CASPER RUUD
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna

Sobota, czyli czas na półfinały dużych imprez. Dzisiaj dojdzie do dosyć niespodziewanego starcia, bo zarówna Hurkacz jak i Ruud nie byli faworytami w swoich ćwierćfinałach. Szczególnie dojście, aż do półfinału mocno dziwi przy osobie Huberta Hurkacza. Zawodnik od samego początku turnieju z wielkimi problemami przeciska się do kolejnych rund. Dopiero po 3 setach pokonał niżej klasyfikowanego Fina Ruusuvuoriego i zawodnika typowo ziemnego Hiszpana Ramosa. Następnie również na pełnym dystansie ograł Kyrgiosa, któremu jednak po maratonie singlowo-deblowym kilku turniejów pod rząd mogło zwyczajnie zabraknąć pary. Polak tylko w singlu podczas turnieju w Montrealu spędził na korcie aż 398 minut. Dodając do tego 238 minut z gry deblowej to liczba minut jest już ogromna. Łącznie podczas zaledwie tych kilku dni grał przez prawie 11 godzin. Natomiast Jego dzisiejszy rywal, czyli Norweg Ruud stracił jednego jednego seta, a na korcie spędził niespełna 7 godzin. Z tego wczorajszy zwycięski pojedynek i ogranie Augera zajęło mu zaledwie godzinę i 16minut. Przy Hurkaczu i jego wczorajszych 4 godzinach 26 minutach to świeżość będzie niebywałym atutem Caspera Ruuda.
Zastanawiające jest dlaczego Hurkacz chce złapać wszystkie sroki za ogon i grywa zarówno singiel jak i debel zamiast skupić na grze pojedynczej. Jak wspominałem Hurkacz póki co zdecydowanie nie zachwyca swoją grą. Poprzedni turniej i klęska w pierwszej rundzie, teraz awanse, ale po słabych występach i to głównie z rywali zdecydowanie nie z najwyższej półki. Dzisiaj przeciwko wyżej notowanemu i wypoczętemu Ruudowi będzie miał ogromne problemy. Ruud wczoraj zmiażdzył Augera notowanego na 9 miejscu oddając mu zaledwie 3 gemy. Punkty zdobywane przez Norwega na returnie stały na nieziemskim poziomie: 44% wygranych po pierwszym serwisie i 87% wygranych po drugim serwisie to rzecz wręcz niebywała na tym poziomie. W mojej opinii żelaznym faworytem do zwycięstwa w półfinale jak i w całym turnieju jest Casper Ruud. 🌟

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +100
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnapolska 4 liga wielkopolska
Godzinna: 15:00
Spotkanie: nielba wągrowiec-victoria skarszew
Typ: nielba wągrowiec
Kurs: 1.60
Bukmacher:fortuna
Analiza:
na dzisiaj proponuje niska lige w wielkopolsce bo znam jeden z zespolow i czesto ogladam ich mecze.stawiam na nielbe bo zespol ze skarszewa nie jest przygotowany do rozgrywek.victoria awansowala po bardzo dobrych barazach wygranych pewnie.wiem ze budzet klubu zostal uszczuplony,na pewno odszedl najlepszy strzelec nawet calej ligi-od niego ofensywa mocno ucierpi,nie widzialem zeby rozegrali jakis sparing wiec moze byc ciezko na poczatku rundy.dzisiaj maja daleki wyjazd i ze to sobota wiec moze kazdemu nie pasowac.widzialem mecz pucharowy miedzy tymi zespolami w skarszewie i gospodarze wygrali 4-3,strzelili szybko 3 gole i pozniej bronili wyniku wychodzac kontrami.nielba byla wiele lepsza i w drugiej polowie nie schodzila z polowy skarszewa,mogli zlekcewazyc przeciwnia i gdy stralici gola za golem to dopiero sie obudzili.bylo widac ze nielba jest dobrze poukladana,sprawdzielm ich strone klubowa,zobaczylem co sie u nich teraz dzieje i jak dla mnie nie moze byc niespodzianki i pewnie wygraja

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1047
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Typ: obie strzelą i będzie pow. 2,5 gola/TAK
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Wisła w wyjątkowej formie 4 wygrane mecze w lidze ,zero remisów i porażek,bramki 14-2.Po 3/4 gole strzelone w meczu.Cenna wygrana w Poznaniu z Lechem1-3.
3 siła ubiegłego sezonu Pogoń radzi sobie w lidze też całkiem nieźle 3--0-1 w bramkach 6-4.Na boiskach międzynarodowych było jednak paskudnie/1-5 w dwumeczu z Brondby/
Pogoń Szczecin nie będzie mogła skorzystać w sobotę z trzech zawodników. Z powodu kontuzji nie wystąpi
Alex Gorgon, Michał Kucharczyk i Rafał Kurzawa. Po stronie Nafciarzy absencji jest mniej. Niepewny występ Mateusza Szwocha. Kontuzjowany jest także Damian Warchoł, lecz jego występ nie jest wykluczony.
Bukmacherzy faworyzują gospodarzy,ale ostatni mecz w Szczecinie to porażka 1-2.
Forma strzelecka wysoka po obu stronach .Nie podejmuję się typowania kto wygra,scenariusz na dużo goli całkiem możliwy

96
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1276
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Rayo V.
Typ: Barca poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Barcelona obławiła się w tym okienku transferowym. Doszło wielu nowych, jakościowych zawodników - Raphinha, Lewandowski, Christensen, Kounde i Kessie. Każdy z tych zawodników powinien być przynajmniej brany pod uwagę przy ustalaniu nowego składu. Sporo osób pewnie podjarało się nowymi transferami, a zwłaszcza Lewego i liczą na to że już w pierwszej kolejce Barca strzeli kanonadę goli. Ja podchodzę do tego inaczej. Lewandowski w Bayernie był oczywiście maszyną do strzelania bramek, jednak bazował tam na niesamowitym zgraniu zespołu, a zwłaszcza z Mullerem. Tak na prawde cała ofensywa Bayernu to była maszyna, a działała tak niesamowicie przez automatyzmy wypracowane w dłuższym okresie czasu. Robert odpowiadał jedynie za wykończenie akcji. W Barcie, zwłaszcza teraz, są oczywiście odpowiedni jakościowo zawodnicy, żeby stworzyć podobną maszynę. Jednak potrzeba do tego zgrania zespołu, automatyzmów - a te przyjdą z czasem. Jak narazie ofensywa Barcy ma przed sobą długą drogę do osiągnięcia wysokiego poziomu.

Rayo wydaje mi się niedoceniane - w poprzednim sezonie byli typowani do spadku, jednak ostatecznie zajęli bezpieczne 12 miejsce. Grają atrakcyjny futbol, są w stanie postawić się Blaugranie.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1382
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Monaco - Rennes
Typ: Monaco over 5,5 rzutu rożnego
Kurs:
2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj zapewne zdecydowana liczba typów będzie w kierunku Katalonii i pojedynku Barcy z Rayo Vallecano, bo przecież debiut Roberta Lewandowskiego w La Liga. Ja jednak podążam do Francji i biorę pod lupę pojedynek AS Monaco z Rennes. Myślałem tutaj o typie w stronę gospodarzy, ale po ostatnim meczu graczy z Księstwa w kwalifikacjach Ligi "Majstrów" gdzie byli zdecydowanie lepszym zespołem, ale nie potrafili wykorzystać stwarzanych okazji bramkowych i zapłacili za to najwyższą cenę tracąc wyrównującą bramkę w ostatnich minutach, a później odpadli z tych prestiżowych rozgrywek po bramce w dogrywce, pójdę jednak w kornery. Patrząc po statystykach to gospodarze prezentują się w tym elemencie całkiem fajnie. W poprzedniej kampanii w 38 grach wykonywali 220 rzutów rożnych co daje średnią 5,79 rogala na mecz. Jeszcze lepiej ta statystyka wygląda stadionie Ludwika II, gdzie czerwono - biali wykonywali 134 rogi w 19 grach, a średnia na mecz wynosi 7,05. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki to Monaco zupełnie nie leży przyjezdnym, przegrali oni z nimi najwięcej starć ligowych ze wszystkich rywali (50 porażek Rennes na 91 gier między obiema ekipami).

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Brighton vs Newcastle
Typ: Newcastle
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Z dzisiejszej oferty wybieram mecz Mew ze Srokami. Wielu spodziewało się, że Newcastle będzie szastać pieniędzmi na rynku transferowym, bo klub za sprawą nowego właściciela dysponuje praktycznie nieograniczonym budżetem. Tymczasem Eddie Howe buduje drużynę bez wielkich nazwisk, metodą małych kroczków. Patrząc na zespół, który zaczynał zeszłoroczną kampanię Premier League, to z bloku defensywy nie ostał się żaden zawodnik, a klub pozyskał takich doświadczonych defensorów jak: Nick Pope, Matt Targett, Dan Burn, Sven Botman i zimą Kieran Trippier. Zmienił się również styl gry. Newcastle dużo więcej operuje piłką i rozwinęło grę atakiem pozycyjnym. Myślę, że w tym sezonie nie będą się jeszcze bić o najwyższe cele, ale z takim podejściem i rozsądnym budowaniem zespołu mogą odnieść sukcesy w najbliższych latach.

Po drugiej strony Brighton, które sensacyjnie pokonało Manchester United w pierwszej kolejce i to na Old Trafford. Bardziej w tym zwycięstwie upatruje słabości Czerwonych Diabłów niż wielkiego kunsztu graczy Pottera. Klub w bieżącym okienku stracił Cucurelle. Ponadto do dyspozycji trenera nie będzie Bissouma, który lecz uraz. Jest to spore osłabienie potencjału defensywnego.
Myślę, że mecz będą prowadzili goście i to oni będą stanowić większe zagrożenie dla bramki Sancheza. Trochę obawiam się remisu, ale próbuję zagrać o pełną pulę.
Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom