>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.09.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
W 17

woo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zwoliński kontra Nespor, Murawski kontra Vacek. Przed nami pojedynek dwóch dość ofensywnie usposobionych drużyn. W ostatnich kilku meczach te zespoły zawsze strzelały gola, dosyć często też tracąc. Mimo że linia nie zawsze była pokryta, trudno się spodziewać, że przy chęci grania otwartej piłki z obu stron i tym razem tak będzie. Warto docenić obu trenerów, o Michniewiczu wiele dobrego wiadomo było już wcześniej, natomiast Latal swoje walory objawił w tym sezonie, oba zespoły potrafią grać kombinacyjnie i ładnie dla oka. Dodatkowo w 7 meczach obie drużyny ustrzeliły po 4 gole po stałych fragmentach gry, więc i dzisiaj jest na to szansa.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Japonia J-League 2
Godzina: 11:00
Spotkanie: Thespa Kusatsu - Tokyo Verdy
Typ: 2 i U2,5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
O godzinie 11 dojdzie do pojedynku pomiędzy drużyną gospodarzy Thespą Kusatsu, a drużyną gości Tokyo Verdy w ramach rozgrywek japońskiej J-League2. Stawiam tu na drużynę gości oraz na to, że będzie to wygrana co najwyżej 2:0, a przemawia za tym parę statystyk. Drużyna Kusatsu zajmuję w tej chwili 12 miejsce, a co ciekawe w meczach u siebie tylko raz kibice zobaczyli więcej niż 2 bramki (na 15 spotkań), a był to wynik 2:1 z drużyną Tokushimy. Dorzucę do tego, że gospodarze, aż 7-krotnie schodzili pokonani z własnego boiska ( czyli 7-krotnie osiągali typ 2 i U2,5, co daje prawie 50% skuteczność). Drużyna Verdy również nie powala swoimi statystykami strzeleckimi, ponieważ w J-League2 w 15 meczach wyjazdowych, 12-krotnie osiągali U2,5. Verdy zajmują obecnie 4 miejsce, a do miejsca 2, które to da bezpośredni awans do J-League tracą tylko 5 punktów i będą chcieli ten mecz wygrać, aby nie stracić dystansu do czołówki. Równie ciekawie prezentują się spotkania H2H, w tym sezonie Verdy u siebie wygrali 2:0, a ostatnie 6 spotkań na stadionie Kusatsu kończyły się 3-krotnie zwycięstwami Verdy (2 razy po 1:0 i raz 2:0), dwoma zwycięstwami Kusatsu 1:0 oraz remisem 0:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: NORWEGIA: Get-ligaen - Kolejka 1
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Manglerud - Lillehammer
Typ:
Lillehammer z handicapem: - 2 gole
Kurs:
2.60
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Pierwsza kolejka norweskiej Get-ligaen, niby wszystko się może zdarzyć. Manglerud to drużyna, której ambicją jest wybić się ponad linię spadkową. Wraz z drużyną Kongsvinger należy jednak do najsłabszych drużyn w ligowej tabeli. Patrząc po transferach, nic w tej materii się nie zmieni.
Kongsvinger od razu zaliczyło baty z Lorenskog 13:1. Manglerud w zeszłym sezonie zanotowało 6 meczów zwycięskich z 22 rozegranych na własnej tafli. Lillehammer skutecznym finiszem zaliczył tych wygranych 11 na terenie rywala. W play-offach bez większych szans uległ późniejszym wicemistrzom kraju Storhamar. Gospodarze zaś wybronili się wygrywając grupę barażową. W przygotowaniach do tego sezonu, podczas meczy kontrolnych Lillehammer raz zremisował, a raz wygrał z pogromcą z play-offów. Z dzisiejszym przeciwnikiem również rozegrał mecz towarzyski, wygrywając 11:1. Zanotowali tylko jedną porażkę z duńskim Esbjerg. Gospodarze również nie zagrali słabo meczy kontrolnych (choćby wygrana z Stjernen i równe pojedynki z Frisk Asker). W meczach o punkty Lillehammer bez względu na teren, nie przegrał z Manglerud od września 2011 roku. Wygrane w większości poparte są kilku bramkową przewagą.

⛔ 100
 
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Getafe
Typ: Obie strzelą? - Nie
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj wybrałem spotkanie 3 kolejki Hiszpańskiej Primiera Division. Mierzą się ze sobą Athletic Bilbao i Getafe. Drużyny fatalnie rozpoczęły te rozgrywki notując po dwie porażki i okupując dwie ostatnie pozycje w tabeli. Bilbao można usprawiedliwić jedną porażkę, bo grali przecież z Barceloną, tutaj można ich nieco wytłumaczyć, ale Getafe, cały czas ciągnie passę niepowodzeń. Na ostatnich 10 wyjazdowych spotkań wygrali 2, zremisowali jedno, a resztę przegrali, niektóre z nich w bardzo kiepskim stylu. Do tego kompletnie nie umieją grać na boisku Bilbao. W ostatnich 5 meczach wygrali raz, 3 razy przegrali i raz zremisowali. Zdobywając na boisku rywala tylko dwie bramki, a tracąc 9.
Teraz nieco o Bilbao. Grali dwa ostatnie mecze na wyjeździe. 2:0 z Eibarem i 1:0 z Barceloną. Z Barcą potrafili już u siebie wygrać i to wysoko, bo aż 4:0. To na pewno przypadek nie był i Bilbao wciąż są niebezpieczni.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ajaccio - Monaco
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Po wczorajszym dobrym typie na handi PSV Einhoven (tak przy okazji,jeśli komuś pomogłem zarobić,niech kliknie dzięki),
dzisiaj znalazłem kolejny typ,który myślę będzie trafny.
Beniaminek ligi francuskiej Ajaccio podejmuje Monaco.
Już sam awans Ajaccio do Ligue 1 był senacją. Drużyna z najmniejszym budżetem w całej lidze jest głównym faworytem do spadku.
Ostatnie w tabeli Ajaccio w 4 meczach tylko jeden remis, nie strzelili jeszcze bramki.
Monaco bilans 1-2-1, jedyna przegrana z PSG,remisy z Lille i Toulouse i wyjazdowa wygrana z Nice, także w sumie nie najlepiej, dzisiaj myślę, że czas na dobry mecz i wygraną z Ajaccio, idealny przeciwnik na przełamanie
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Ath. Bilbao – Getafe
Typ: Ath. Bilbao over 2.5 bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Godz. 16:00
Analiza:
Po świetnym dwumeczu z Barceloną i zwycięstwie w Superpucharze Hiszpanii nad tym zespołem, nie spodziewano się że po dwóch kolejkach zespół będzie miał w swym dorobku zero punktów i zero bramek strzelonych o ile porażka z Barceloną na inauguracje jest do przełknięcia to już ta z Eibar to trochę wpadka. Dla mnie powód jest prosty sześć spotkań z rzędu rozgrywanych co trzy dni to ogromny trud mimo że to początek sezonu ale akumulatory jeszcze nie naładowane. Przerwa reprezentacyjna była im potrzebna jak nigdy wobec tego spodziewam się najlepszej wersji albo przynajmniej tej z dwumeczu z Barceloną. Czyli znowu powinniśmy oglądać zespół grający wysokim pressingiem, agresywnie i do końca. Papiery na świetne granie już nie raz ten zespół pokazał szczególnie u siebie zawsze byli mega wymagający ostatni sezon popsuł im trochę domowe statystyki ale chcą znowu budować twierdze San Mames. Getafe będzie kandydatem do spadku tak jak w ostatnich latach. Zespół przed sezonem stracił dwójkę podstawowych obrońców Naldo i Escudero. Zrobili kilka ruchów w kierunku klubu i na pewno są to zawodnicy którzy wzmocnią ten zespół ale nie na tyle by być już teraz pewnym ligowego bytu. Pierwsze dwa spotkania w których podobnie jak gospodarze nie zdobyli punktów pokazały że będzie bardzo ciężko. W poprzednim roku byli jedną z najgorszych ekipa w defensywie z ponad 60 bramkami straconymi a jak wspomniałem dwóch doświadczonych defensorów. Do tego wszystkiego trzeba wspomnieć o wyjazdach 13 porażek było najgorszy wynikiem z średnią ponad 2 bramki na mecz stracone. Rok temu na San Mames Bilbao wygrało bardzo pewnie 4:0 i dla mnie powtórka jak najbardziej realna.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Granada vs Villarreal (0 i -0.5)
@2.040, Pinnacle
stawka:200.00 ew:208.00
Typ upatrzony kilka dni wcześniej. Trochę się rzuciłem, gdyż zazwyczaj nie gram tak wysokich kursów, za tak wysoką stawkę. Na typ po trochu składają się ostatnie statystyki. Ponadto w pamięci mam, że tamten sezon Villareal rozpoczął z niezłym przytupem, wygląda na to, że teraz będzie podobnie. Widziałem większość ostatniego meczu Granady i był to chaos, mieli dużo szczęścia.
Nieregulaminowy zapis ⛔ 100
 
M 0

mromian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec - Legionovia Legionowo
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Swój pierwszy typ na forum kieruję na rodzime boiska drugoligowe i mecz w Mielcu. Stal fantastycznie rozpoczęła sezon - po remisie w pierwszej kolejce zespół z Mielca wygrał sześć kolejnych spotkań i obecnie lideruje tabeli. Legionovia to obecnie ósmy zespół ligi (3 zwycięstwa, remis i 3 porażki) - ostatnie dwa mecze to porażka w Tarnobrzegu i zwycięstwo 2:1 na bardzo trudnym terenie w Radomiu. Choć z pewnością dla Stali nie będzie to łatwy pojedynek, to ona powinna być dzisiaj górą. Stawiam jedynkę, a tym, którzy mają u swojego buka taką możliwość, polecam także kombinację &quot;zwycięstwo Stali i obie strzelą&quot; - dotychczas na siedem kolejek, obie drużyny skończyły na czysto zaledwie po jednym meczu.
⛔ 100
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta a España 2015
Godzina: 17:40 CET
Spotkanie: Etap 21: Alcala de Henares - Madrid
Typ: Tosh Van der Sande (Miejsce 1-3)
Kurs: 8,00
Bukmacher: unibet
Analiza: Dzisiejszy finisz na ostatnim etapie wydaje mi się dużo bardziej otwarty niż wskazują kursy. Faworytem buków jest wciąż Degenkolb, jakby to był pierwszy tydzień i nic potem się już nie wydarzyło. A przecież Giant już parę razy poszkapił sprawę z rozprowadzeniem Niemca i to czasem w zaskakujący sposób. Teraz jeszcze dochodzi harówka całego zespołu przy pomaganiu Dumoulinowi i demotywacja kiedy wczoraj przegrali nie tylko lidera wyścigu ale też podium. Nie wiem jak to wpłynie na morale, ale to w połączeniu z poprzednimi wtopami Gianta na finiszu daje podstawy, żeby widzieć tutaj szanse również dla innych sprinterów. Jednym z nich jest na pewno Tosh Van der Sande, który jedzie bardzo dobry wyścig, na tych nielicznych w tym roku finiszach zawsze w top10, raz nawet na podium (9, 6, 4, 3). Belg może liczyć na wsparcie od swojej ekipy, a kto jak to, ale Lotto Soudal potrafi się zorganizować na finiszu. Stawka sprinterów przetrzebiona do cna i Belg nie musi mieć kompleksów wobec żadnego z nich. Dlatego nie zdziwi mnie jeśli dzisiaj będzie w czubie, a może nawet zakręci się koło podium.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔ 100
 
stas-wokulski 0

stas-wokulski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Palermo - Carpi
Typ: Rzuty Rożne - powyżej 10
Kurs: 2.05
Bukmacher: BET 365

Analiza:
Od dłuższego czasu zacząłem grać rzuty różne, więc chciałbym w końcu podzielić się z wami moją wiedzą na tym forum. Teoretycznie szansa jest spora aby je trafić jakby nie patrzeć ( 50-50 ) ale wystarczy tylko dobrze pogrzebać, znaleźć odpowiedni mecz i szansa jest już wiele, wiele większa.
Na dzisiejsze spotkanie wybrałem Palermo, które wygrało swoje pierwsze 2 spotkanie w całkiem niezłym stylu, mowa tu o grze, która była lepsza niż wynik oraz beniaminka Carpi, które po 2 kolejkach nie zdobyło jeszcze punktu.
Drużyna gości przyjeżdża dzisiaj coś udowodnić, potrafią atakować na obcym terenie co pokazuje ilość wywalczonych rzutów rożnych w meczu z Sampdorią - 8 natomiast Palermo w swoim pierwszym spotkaniu przeciwko Genoi zdobyło 5 rzutów rożnych a goście 6. Te statystyki pokazują, że tutaj wcale Palermo nie musi rozbijać drużyny przyjezdnej, a mecz może być wyrównany wraz ze sporą liczbą rzutów rożnych.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan vs AC Milan
Typ: Suma goli / Obie strzela
Over 2.5 / Tak
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Obserwuje z wielka nadzieja oba kluby,poniewaz chcialbym,aby obie ponownie staly sie gigantami takimi,jakimi byli pare lat temu.
Nie wiem,czy jeszcze kiedys ujrzymy tak mocne zespoly ekip z Mediolanu,ale mocno im kibicuje aby grali jak najlepiej.
W tym sezonie zaszly dosc powazne zmiany kadrowe,glownie mam tu na mysli Inter,ktory zrobil kilka naprawde ciekawych transferow.
Milan wzmocnil z kolei atak,ktory juz pokazuje,ze mozna byc optymista w ich sprawie na ten sezon.
Moim zdaniem jednak bardziej wzmocnil sklad Inter,poniewaz wzmocnili praktycznie kazda formacje ciekawymi nazwiskami,Milan niestety ale powinien zdecydowanie pomyslec nad pomoca,ktora w polaczeniu z atakiem Bacca-Luiz Adriano stwarzalaby wieksze zagrozenie.

Gospodarzem tego meczu na papierze jest Inter,ale to nie ma znaczenia,poniewaz obie ekipy graja u siebie.
Mam wciaz watpliwosci co do Manciniego,czy jest to odpowiednia osoba do prowadzenia Interu,ktory teraz naprawde ma potencjal,ktorego nie moze zmarnowac.
W bramce bardzo dobry Handanovic,w obronie doswiadczeni Vidic z Miranda (ktorego dzisiaj akurat zabraknie),przyszedl mlody Murillo,sa tez ofensywni Santon czy Nagatomo.
Pomoca ma kierowac nowy nabytek,ktory drogo kosztowal,mowa tu oczywiscie o Kondogbii,ale oprocz niego jest jeszcze Guarin z kopytem w nodze czy Medel albo mlody Brozovic.
Sa tez dwa nowe nabytki Felipe Melo i Perisic,ktorzy rowniez wydaja sie byc dobrymi transferami.
No i atak,ktory wyglada bardzo obiecujaco,na razie zacial sie Palacio,ale jak wystrzeli to bedzie ladowal juz seria,jest tez utalentowany mlody Icardi,ktory ma byc tym podstawowym zawodnikiem,jednak w tym sezonie tak latwo o pierwszy sklad nie bedzie,poniewaz w obwodzie sa tacy pilkarze jak Jovetic,ktory juz strzelil trzy wazne gole dla Interu w dwoch wystepach i z taka forma to raczej na niego bedzie stawial Mancini a takze Biabiany,ktorego gra bardzo mi sie podobala w Parmie i na pewno wniesie on do Interu duzo nowych mozliwosci,zreszta wystepowal on juz pare lat temu w Interze,jest tez sprowadzony z Romy Ljajic,jednak wedlug mnie wyzej wymienieni zawodnicy sa od niego lepsi.

Potencjal w nowo budowanym Interze jest,pytanie tylko,czy pewne osoby beda w stanie zrobic z tego odpowiedni pozytek.

Milan z kolei to taka druzyna emerytow mozna powiedziec.
Nie widze tam jakos specjalnie odmladzania skladu,wrecz przeciwnie.
Wedlug mnie lepiej prezentuje sie kadra Interu,nie chce tu obrazac pilkarzy Milanu i mowic,ze nie maja odpowiednich umiejetnosci ale porownujac kadry obu ekip to bardziej podoba mi sie Inter.
W bramce stoi Lopez,doswiadczenie to on ma ale wiek juz robi swoje,chociaz z drugiej strony widzialem ostatnio trening Didy,nie musze chyba mowic kto to jest i bylem pod wrazeniem jego postawy w takim wieku.
No w sumie na zmiane w bramce jest Abbiati,ktory ma...38 lat.
Obrona strasznie slaba wedlug mnie,kolejni zawodnicy powyzej 30-tki,czyli Mexes i Alex,ktory specjalnie zwinny nigdy nie byl ale teraz to juz w ogole...
Mexes to takia tykajaca bomba,ktos go sprowokuje i juz nie panuje nad soba,przez to zaraz sedzia wyjmuje czerwony kartonik.
Jest Zapata i Abate,ten pierwszy wydaje sie byc opcja numer 1,natomiast Abate dobry w ofensywie,zdecydowanie gorzej w defensywie.
Nawet w Milanie sa mlodzi ???? Mowa tu o De Sciglio,czy teraz sprowadzonym Romagnolim,trzeba przyznac,ze Milan wydal ogromna kase jak na takiego mlodego grajka..Zobaczymy,czy nie wyrzucili tych grubych milionow w bloto.
Pomoc to w ogole jakas taka drewniana mi sie wydaje,jak patrze na gre Montolivo to zaczynam odczuwac jakies dziwne zmeczenie organizmu i popadam w dolek.
Jest karateka de Jong,ktory pewnie dzis dostanie zoltko,az musze sprawdzic,czy gdzies jest taki zaklad na niego,jest Nocerino,ktory sam nie wie chyba co robi w tym MIlanie...
Poli mimo mlodego wieku rowniez powinien grac w zdecydowanie slabszym zespole.
Plusem i to wielkim jest Menez,niestety teraz kontuzjowany,ale kreuje on mnostwo sytuacji i w ofensywie gra bardzo dobrze,napedza ataki Milanu.
Przyszedl teraz Kucka...ale czy jest to pilkarz na miare Milanu to tez sie okarze...
Jest tez Bonaventura i Cerci,ktory w ofensywie gra calkiem calkiem.
No i wisienka na torcie,czyli atak,najlepsza formacja Milanu.
Bacca jesli bedzie gral na takim poziomie jak w Sevilli to naprawde Milan bedzie mial z niego sporo pozytku.
To samo tyczy sie Luiza Adriano,ktory ladowal bramki w Szachtarze.
Sporo zamieszania robi tez mlody Niang,no ale teraz ma ciezka sytuacje bo oprocz tej wymienionej dwojki to w kadrze jest tez Balotelli,ktory gral w Interze a teraz w Milanie...Jego forma jest jednak wielkim znakiem zapytania,wszyscy wiedza dlaczego.
Jest tez mlody Suso,ale raczej ciezko mu bedzie sie przebic no i Keisuke Honda,bardzo dobry zawodnik,ktory na pewno da jeszcze duzo dobrego Milanowi.

Ciezko w to uwierzyc,ale juz od 7 spotkan nie bylo wyniku owerowego w meczu Interu z Milanem...
Dzisiaj ta passa powinna zostac przelamana,poniewaz jedni jak i drudzy oczywiscie jak zawsze beda chcieli zwyciestwa nad odwiecznym rywalem,ale tu chodzi o cos wiecej.
Obie ekipy buduja sie mozna powiedziec na nowo,sa nowi zawodnicy i trenerzy,dla ktorych bedzie to bardzo wazny mecz.
Mancini osobiscie nie podoba mi sie w Interze,no ale moze to poczatkowe takie wrazenie,natomiast bardzo podoba mi sie filozofia i ogolnie postawa w Milanie Mihajlovicia.

Obie ekipy maja kim strzelac,zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie,emocji na pewno nie zabraknie oby tylko pilkarze wykorzystywali stwarzane okazje,ktore dzisiaj beda.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kaibutsu95 123

kaibutsu95

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, European Tour 7
Godzina: 14:45
Spotkanie: A.Lewis (ENG) vs T.Jenkins (ENG)
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszego popołudnia w ramach 1/8 finału zagra ze sobą dwóch przedstawicieli wysp brytyjskich. Panowie grali ze sobą kilkadziesiąt razy, wygrywali na zmianę, jednak zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem Terry Jenkins, biorąc pod uwagę te czynniki kurs moim zdaniem jest zdecydowanie wygórowany i nie można przepuścić takiej okazji. Warto także zaznaczyć, że starszy z Anglików, czyli Jenkins ma zdecydowanie pewniejszą rękę na doublach, fakt faktem na triplach lepszy jest Lewis, jednak triplami nie da się wygrać legów, jeżeli nie jest się w stanie trafić doubla, myślę, że przy wyrównanym meczu Lewisa zeżre presja i co nieco podaruje Jenkinsowi, tylko kwestia tego by Terry wygrywał legi, w których będzie rozpoczynał.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 71

nba3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Godzina: 18:30
Spotkanie: Izrael - Włochy
Typ: Mekel over 13.5
Kurs: 2.180
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Włosi nie mają obrony, przeciwnicy rzucają im fest. I to właśnie PG sobie przeciwko nim bardzo dobrze radzą.
Teodosic - 26 punktów, 8/12 z gry, 6/6 wolne, 5 razy faulowany,
Muhammad - 17 punktów, 2/15 z gry, 7/8 wolne, 9 razy faulowany,
Palsson - 17 punktów, 6/14 z gry, 1/2 wolne, 7 razy faulowany,
Schroeder - 29 punktów, 11/20 z gry, 6/7 wolne, 13 razy faulowany,
Nie radzą sobie Włosi zupełnie. Mekel napewno dostanie swoje rzuty tutaj, do tego z pewnością kilka razy stanie na linii, a wolne rzuca bardzo dobrze. Widać było jak z Polską punktował. Warto to brać.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lubię grać polską ligę na przełamanie. Piast musi wreszcie stracić punkty i myślę, że będzie to właśnie dziś. Daleka podróż myślę, że będzie nie bez znaczenia. Oprócz tego Pogoń u siebie gra bardzo dobrą piłkę, brakowało im jak do tej pory odrobiny szczęścia. Czesław Michniewicz podkreśla, że w Szczecinie mierzą w 3 punkty i nie odstawią nogi. A więc nic tylko wreszcie wygrać przed własną publicznością i dopisać upragnione 3 punkty.
✅ 110
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Godzina: 18:30
Spotkanie: Izrael - Włochy
Typ: Danilo Gallinari over 29,5 (PUNKTY + ZBIÓRKI + ASYSTY)
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. 1/8 Eurobasketu, można powiedzieć, że nadchodzi czas wielkich zawodników. Gallinari niewątpliwie jest jedną z największych gwiazd tego turnieju. Skrzydłowy Nuggets notuje świetne statystyki. Wezmę pod uwagę jego 3 ważne mecze grupowe (nie liczę Islandii oraz ostatniego z Serbią). Sytuacja wyglądała tak:
Turcja: 33P + 5Z + 2A = 40 (14/15 za 1)
Hiszpania: 29P + 8Z + 6A = 43 (13/14 za 1)
Niemcy: 25P + 9Z + 2A = 36 (13/15 za 1)
Jest drugim w klasyfikacji PPG (tylko za doskonałym Gasolem). Gra długo, ma ciąg na kosz, co widać po ilości rzutów wolnych w jego wykonaniu. Polecam typ i pozdrawiam !
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Holandia , Eredivisie
Godzina 14:30
Spotkanie - Feyenoord : Willem II
Typ - Feyenoord handi ( 0:2.5 )
Kurs - 3.80 / Bet365
Feyenoord zaczął ten sezon dosyć dobrze i pierwsze 3 mecze to 3 zwycięstwa , ostatni mecz jednak polegli ale też z nie byle kim bo z mistrzem PSV 3:1 chociaż już w 4 minucie gry objęli prowadzenie po samobóju 1:0 ale to już za nimi a dziś na De Kuip podejmują Willem II z którym gra im się wyjątkowo dobrze , no powie ktoś że ostatni mecz też tu na De Kuip dokładnie rok temu 13 wrzesień wygrał Willem II 2:1 ale jak dla mnie to dziś ta historia nie powinna mieć miejsca i liczę na zdecydowane , pewne zwycięstwo Feyenoordu tym bardziej że Willem w tym sezonie nie gra za dobrze i chłopaki są bez zwycięstwa i tylko z jedna strzeloną bramką , co prawda grali z Ajaksem ( 3:0 ) z Vetesse 1:1 . AZ 0:0 i porażka z beniaminkiem Nijmegen u siebie 0:1 , co do Feyenoordu to od początku sezonu czyli od meczu nr. 1 dobrze spisuje się Dirk Kuyt który zdobył 3 bramki tak więc nie liczę dziś na niespodziankę ale pewne zwycięstwo Feyenoordu tak jak to było wcześniej niż w ubiegłym sezonie a było tak 3:0 , 6:1 !
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Willem II Tillburg
Typ: Feyenoord
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Z natłoku dzisiejszych spotkań wybrałem mecz holenderskiej Eredivisie. Na 14:30 zaplanowano pierwszy gwizdek mecz Feyenoord z Willem II Tillburg. Nie będę tu zbyt oryginalny gdyż stawiam na gospodarzy. Wygrali oni trzy z czterech swoich ligowych potyczek. Jedyna porażka miała miejsce tydzień temu w Eindhoven kiedy to ulegli PSV jeden do trzech. W trzech pozostałych meczach pokonali FC Utrecht 3-2, SC Cambuur 2-0 i Vitesse Arnhem także 2-0. Podopieczni trenera Jurgena Streppela z kolei nie ugrali jeszcze w tym sezonie kompletu oczek. Ba mało tego strzelili zaledwie jednego gola w pierwszej kolejce kiedy to zremisowali 1-1 z Vitesse. Pozostałe spotkania to porażki NEC Nijmegen i Ajaksem Amsterdam i bezbramkowy remis z AZ Alkmaar. W ekipie gospodarzy kontuzjowani są Eric Botteghin oraz Rick Karsdorp. Natomiast Willem zagra bez Heerekensa, Ondaana i Brazylijczyka Bruno Andrade. Nie wydaje mi się by goście byli w stanie ugrać choć by oczko w tym pojedynku.
✅ 40
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Godzina: 14:30
Spotkanie: Serbia - Finlandia
Typ: Serbia (-16.5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami mecz 1/8 koszykarskiego Euro. Będzie to mecz pomiędzy pierwszą w tabeli grupy B Serbią, a 4 w grupie A Finlandią.
Serbowie jako jedyni ze wszystkich drużyn mogą na pochwalić się kompletem zwycięstw bez konieczności grania dogrywek. W swojej grupie pokonywali m.in Hiszpanię i Włochów. W fazie grupowej średnio wygrywali różnicą 15,8 punktu. Są więc w rewelacyjnej formie.
Finowie w swojej grupie wygrali tylko 2 mecze, a 3 przegrali w tym mecz z naszą reprezentacją. To właśnie po nim spadli z 3 na 4 miejsce w tabeli.
Faworyt tego meczu jest jeden i nie może być mowy o innym scenariuszu niż zwycięstwo &quot;gospodarzy&quot;. Według mnie Serbowie będą lepsi co najmniej o 17 punktów.
⛔ 100
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Godzina: 22:00
Spotkanie: Novak Djoković - Roger Federer
Typ: Novak Djoković (-2 gemy)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
I mamy kolejną powtórkę z poprzedniego finału Wielkiego Szlema czyli Wimbledonu i naprzeciwko siebie staną ci wielcy zawodnicy. Dla mnie osobiście jest to po raz kolejny finał marzeń i zapowiada się wielki spektakl w wykonaniu tych obu panów. Jak widać po typie ja osobiście skłaniam się w kierunku Novaka. Muszę przyznać, że na Wimbledonie liczyłem na wygraną Rogera, ponieważ to za nim stała nawierzchnia trawiasta i uważałem, że to tam powinien mieć akurat większe szanse na ogranie Djokovicia.
Tutaj mamy do czynienia z nawierzchnią twardą czyli z cała pewnością nawierzchnią, która premiuje Serba chociaż jak wiadomo Federer to mistrz tenisa i dla niego również hard jest nawierzchnią, która nie sprawia mu żadnych problemów w grze.
Dla mnie osobiście powinna być powtórka z Wimbledonu i wygrana Djokovicia. W tamtym meczu bez dwóch zdań nie pozostawił żadnych złudzeń kto jest aktualnie lepszy i kto dominuje w tourze. Federer aktualnie podtrzymuje swoją kapitalną dyspozycje co pokazuje wygrana 3:0 z Wawrinką - ale czy jest w tak dobrej formie jak kiedyś? Według mnie nie. Djoković w ostatnim pojedynku pokazał, że to on dominuje w wymianach, to on jest lepszy w grze obronnej i po prostu potrafi postawić mega warunki swojemu oponentowi, który zwyczajnie mylił się w kluczowych momentach.
Podsumowując - dla mnie aktualnie lepszy jest Nole, na jego korzyść zdecydowanie gra obronna, wymiany, przygotowanie fizyczne. Kluczem dla Federera będzie grać bardzo ofensywnie - ale według mnie przy obronie Djokovicia po raz kolejny to Serb wygra US Open.
✅ 107
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Primera Division
16:00
Athletic Bibao - Getafe
Aduriz strzeli
@ 2,20 Unibet
Długo się zastanawiałem co tam dzisiaj zagrać, ale jednak postanowiłem że znowu pójdę w stronę jednego z napastników ligi Hiszpańskiej. Pod lupę biorę Aduriza, z Basków. Zawodnika nieobliczalnego, niebezpiecznego i na pewno nieustępliwego. Zawodnik, który w mojej ocenie jest najlepszy w stronach dzisiejszych gospodarzy. Baskowie, weszli w sezon bardzo kulawo, bo nie strzelili żadnej bramki. Teraz czas w końcu wyciągnąć wnioski i na swoim terenie zagrać tak jak to zagrali chociażby z Barceloną, w Pucharze Króla. Gdzie tam grali jak z nut. Więc kto jak nie Artiz będzie rozwiązaniem problemów z ostatnich dwumeczy. Nie zdziwię się jak dzisiaj zobaczymy rzut karny, a wtedy Aduriz podchodzi i zwykle takie rzuty karne wykorzystuję. Ponadto Getafe ma bardzo kulawą obronę i do tego dziurawą więc i tu Aduriz będzie szukał swoich szans. Baskowie, słyną z groźnych skrzydeł i na swoim terenie potrafią narzucić swój styl gry. Powinni odnotować zwycięstwo na swoim terenie i do tego Hiszpan zaliczyć pierwsze trafienie w lidze.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom