>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.10.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia : Holandia
Typ: Obie strzelą - TAK
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Skoro Kazachowie strzelili gola Holendrom to nie zrobią tego Islandczycy? Nie wierzę w to. Już w eliminacjach do munadialu w Brazylii prezentowali świetną formę, jednak w barażach odpadli z Chorwacją. W obecnych eliminacjach 2 zwycięstwa po 3:0 i to na 0 z tyłu grając nawet przeciwko Turkom. Holendrzy natomiast zaczęli bardzo średnio - porażka z Czechami a potem niewiele zabrakło a mogła być niespodzianka ze wspomnianym wcześniej Kazachstanem. Huntelaa, Robben czy van Persie to siła ognia Holendrów, na pewno coś dzisiaj strzelą bo jednak obrona Islandii to nie jest jakaś zapora nie do przejścia, i to samo w druga stronę - Holendrzy mają problem z defensywą. Myślę, że będzie to świetny mecz z dużą ilością goli po obu stronach. Polecam.
⛔100
 
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Euro 2016
Spotkanie: Walia - Cypr
Typ: over 2.5
Kurs: 2,20
Godzina: 20.45
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Walia jest skoncentrowana i podchodzi do tego meczu z celem kontynuowania udanego startu (są niepokonani) w eliminacjach EURO 2016. W swoim pierwszym meczu wygrali z Andora 1-2, natomiast w drugim bezbramkowo zremisowali z Bośnią. Nieobecności pomocników Aarona Ramseya i Joe Allena są godne uwagi , lecz obecność Garetha jest gwarancją przeprowadzania ataków.
Z kolei cypryjski zespół pokazał w meczach eliminacyjnych zdolność do zdobywania bramek i fakt ten sprawia, że ​​jestem przekonany o overze 2,5 dziś w Cardiff.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - USA,NHL
Spotkanie:Buffalo Sabres - Anaheim Ducks
Typ:Anaheim Ducks
Kurs:1,88
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj pod ostrzał idzie 3 kolejka najlepszej ligi hokeja na świecie. Zmierzą się w niej dwie drużyny, które po okienku transferowym znacznie się różnią. Anaheim wygrało w tamtym sezonie oba mecze z Buffalo. Na dodatek były to dość wysokie wygrane (6:2 u siebie,3:6 na wyjeździe). W ostatnim meczu przeciwko Czerwonym, Getzlaf w końcu się odblokował i pokazał swoje umiejętności strzeleckie. Myślę, że gdyby trener Boudreau zdecydował się wpuścić go w parze z Perry&#39;m lub Keslerem + dwójka Vatanen, Maroon;myślę, że jest szansa na dwubramkowe handi (dla odważniejszych). Martwi mnie natomiast postawa Gibsona jeśli chodzi o tyły, ponieważ puścił aż 8 bramek w 2 ostatnich meczach. Jednakże uważam go za jednego z najlepszych bramkarzy w NHL więc z meczu na mecz powinien się rozkręcić. Jeśli chodzi o Buffalo; bardzo słaba postawa Moulsonona jak i Ennisa, karygodna postawa obrońcy Myersa w ostatnim meczu. Widać, że początek sezonu niezbyt udany. Może się jeszcze zgrają.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia vs Holandia
Typ: Kolbeinn Sigthorsson strzeli i Holandia wygra
Kurs: 10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oczywiscie kurs raz jeszcze pokazuje, ze to jest ryzykowny zaklad. Po pierwsze ryzykowny poniewaz Holandia nie gra dobrze. W meczu z Kazachami zagrali srednio. Dopiero w koncowce zdolali przechylic szale zwyciestwa na swoja strone. Tym razem Holendrzy zagraja na wyjezdzie z liderem grupy Islandia. Mysle, ze Islandie stac na bramke w tym meczu i sadze, ze strzeli ja Kolbeinn Sigthorsson. Gosc gra w Ajaxie i zapewne dla niego bedzie to mecz szczegolny. Kolbeinn w dotychczasowych 26 wystepach w ekipie Islandi zdobyl 16 goli wiec nie jest tak zle. Pomimo ambitnych Islandczykow i atutu wlasnego boiska mysle, ze Holendrzy wygraja ten mecz. Holendrzy jak do tej pory nie zachwycili ani w meczu z z Czechami ani w meczu z Kazachami. Oranje przegrali ostatnie 2 mecze wyjazdowe i nie chce mi sie wierzyc by polegli po raz 3. Pozatym utrata kolejnych punktow moze skomplikowac sytuacje Holandii w grupie zakladajac, ze Czesi nie dadza plamy z Kazachami. Mysle, ze Holendrzy zagraja dzisiaj o pelna pule i ja zgarna ale nie wygraja do zera. Powodzenia
⛔100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Belgia
Godzina: 20:45
Typ: Belgia
Kurs: 2.17
Bukmacher: Bet-at-home
Na dzisiaj wybrałem mecz Belgów z Bośniakami. Wydaje mi się że Belgia mimo gry na wyjeździe jest w stanie ograć drużynę gospodarzy. Trener gości ma wyśmienite osobistości w składzie. Zacznę od tyły. Bramkarz, Thibaut Courtois od 2 sezonów utrzymuje najwyższą formę i wiele razy ratuje swoje zespoły przed stratą bramki. Obrońcy: Vincent Kompany, Daniel van Buyten, Thomas Vermaelen i Jan Vertonghen. Są to gracze niezwykle doświadczeni i odpowiedzialni za defensywę tego zespołu, grają w największych europejskich klubach tj. Manchester City, Barcelona czy Bayern Monachium. Pomocnicy: Axel Witsel, Kevin de Bruyne, Maoruane Fellaini, Eden Hazard, Steven Defour. Te nazwiska pozwolą Belgii utrzymywać piłkę w środku pola i rozdzielać nią w ofensywie. Każdy z tych zawodników jest wszechstronny i kreatywny w tworzeniu akcji. Napastnicy: Christian Benteke, Kevin Mirallas, Moussa Dembele, Romelu Lukaku. Ofensywa Belgii jest niezwykle kąśliwa i nieprzewidywalna. Do końca nie wiadomo kim wyjdzie trener w tym spotkaniu ale każdego z nich obejmuje to samo, strzelanie bramek, które na pewno padną w tym meczu. Gospodarze tego pojedynku aż takim nazwiskami nie mogą się pochwalić lecz nie można lekceważyć tego zespołu. W meczach bezpośrednich Bośniacy już 3 razy pokonali zespół Belgii. Przy obecnym składzie i formie Belgii po Mistrzostwach w Brazylii jestem spokojny o wyniki gości w tym meczu. Trener Belgii Marc Vilmots już nie raz pokazywał na meczach swoje umiejętności radzenia sobie z przeciwnikiem. Umiejętnie ustala skład, a gdy coś się zatnie w zespole to zmianami, które wprowadza daje jakość i świeżość potrzebną do wygrywania spotkań.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
13.10.2014 18:00
Kazachstan - Czechy
Typ: Kazachstan powyżej 2,5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 1.5 on Tak
Bukmacher: Unibet
Linia rzutów rożnych na zespół Kazachstanu w Unibet to 2,5. Według mnie zdecydowanie jest ona za niska, dla porównania Bet365 ma linie 4,5.
Kazachstan u siebie próbuję atakować niezależnie od rywala, grają do przodu, a każdy stały fragment gry taki jak właśnie rzut rożny, to jakaś szans na zdobycie bramki. Oni nie potrafią stwarzać sytuacji po pięknych akcjach, ale potrafią twardo przeć do przodu, grają chaotycznie, w ich akcjach jest sporo przypadku, ale rzuty rożne nabijają skutecznie.
Ostatnio z Łotyszami aż 9, ze Szwedami grającymi mocnym składem w ostatnim meczu poprzednich eliminacji 5. Czesi dziś nie zdominują jakoś super mocno rywala, nie muszą tego robić, punkty się zgadzają, nie powinno być problemu z pokryciem tej linii.
Ogólnie nie spodziewam się by był to łatwy mecz dla Czechów, jeśli wygrają to pewnie jedną bramką, jednak rożnych może być naprawdę sporo i linia 9,5 także może zostać pokryta.
✅50
 
L 22

lu3ax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Azerbejdżan
Typ: 1/1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzis wybrałem spotkanie Chorwacja - Azerbejdżan. Po zdobyciu przez Chorwację ważnych 3 punktów nad Bułgaria. Liczę tutaj na łatwe zwycięstwo gospodarzy i również zgarnięciu kompletu punktow. Azerbejdża do tego meczu podejdzie bez 4 podstawowych pilkarzy Sukurov(df 75/4 Karsiyaka), wazny pomocnik Abisov(mf 43/4 Gabala) oraz 2 dobrych napastników Ozkara(att 18/1 Sivasspor) i Javadov(att 55/9 Gaziantep). Jakość jest po stronie gospodarzy, którzy rozgrywają zawody na swoim terenie.
✅57
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: Hokej - USA, NHL
Spotkanie:
Colorado Avalanche -
Boston Bruins
Typ: Poniżej 5 goli
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365.com
Analiza:
Dziś bardzo ciekawy mecz w ramach NHL, dwóch zespołów które sezon rozpoczęły falstartem i to mocnym. Kibice obu drużyn jak i większość ludzi zainteresowanych hokejem, są mocno zaskoczeni postawą dwóch najlepszch ekip zeszłego sezonu regularnego w swoich konferencach. Przejdźmy do rzeczy. Do Bostonu przyjeżdża Colorado, które na dzień dobry w dwóch pierwszych spotkaniach przeciewko Minnesocie dostało oklep nie strzelając nawet bramki (0:5, 0:3)! 46 - 82 , ciekawe liczby.. Mianowicie liczby strzałów w obu meczach. I tak AVS na początku wydają się być bez naboi w magazynku. Atak kompletnie szwankuje, co patrząć przez pryzmat zeszłego sezonu i przyjściu Iginli (etc. z Bruis właśnie) nie powinno mieć miejsca. A Boston? Po dobrym starcie - ze słabą jak wychodzi Filadelfią (2:1) - przegrał z Detroit (1:2) oraz z Waszyngtonem (0:5). Same statystki pokazują, że za wiele bramek w meczach z udziałem Bruins nie pada, a sami też skutecznością nie grzeszą. Jednym z powodów może być, brak goli graczy defensywnych - Chara, Seidenberg, Krug wszyscy mają na swoim koncie po 9 oddanych strzałów lub więcej w tym sezonie, a do sieci nie wpadło nic. Warto wspomnieć o ważnych elementach tej układanki, a mianowicie bramkarzach. Pozycja obsadzona tu dość solidnie po jednej strone Varlamov a po drugiej zdobywca Vezina Trophy, Tukka Rask. Który co prawda skuteczność obronionych strzałów w tym sezonie ma mizerną. (.895%), ale za to w poprzednich dwóch spotkaniach przeciwko AVS przy 65 oddanych strzałach puścił tylko dwie bramki. Podsumowując, dwa wyrównane zespoły (ze wskazaniem na Boston), słaby start, mało goli, z tąd też ten typ.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora - Izreal
Typ: Izrael wygra bez straty gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na temat gospodarzy i ich gry nie ma sensu pisać czegokolwiek, gdyż jest to oczywiście drużyna amatorska. Niemal we wszystkich tego typu drużynkach grają strażacy i bankierzy, ale to tylko taka moja luźna myśl. Większość ludzi jednak zwykle zastanawia się po cholerę tego typu zbieraninki grają w el. ME. No chyba tylko po to, by reszta zespołów w grupie zgarnęła 6 pktów za frajer.
Dzisiaj wesołą ekipę z Pirenejów ogolą misiowie z charakterystycznymi bokobrodami. Na chwilę przerwą masakrowanie palestyńskich cywilów, by podbudować tanim kosztem narodowe morale. Ich obecność w eliminacjach czempionatu Starego Kontynentu to jeszcze większa zagadka, ale odpuszczę to zagadnienie, aby nie wpaść w sidła własnej dygresji.
Co do samego meczu nie ma w zasadzie sensu się rozpisywać. Izrael ma komplet punktów po łyknięciu słabiutkiego Cypru (ładnie zagrał Tal Ben Haim), a Andora ma tyle punktów co zawsze (ech). Wielką sensacją było strzelenie przez górali wbicie brameczki Walii, bardzo rzadko udaje im się wszak chociażby oddać strzał w kierunku prostokąta. El. MŚ skończyli bez zdobyczy na koncie. Taka niepodzianka tylko podbiła kurs na czyste konto Aszkenazistów, a naszym zadaniem jest po prostu skorzystać z takiego value. Meczu oczywiście nie polecam oglądać, ale życzę wzbogacenia kont! Czuwaj!
⛔100
 
R 5

robson1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Bułgaria
Typ: Bułgaria
Kurs: 3.6
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Moim dzisiejszym typem będzie wygrana Bułgarii, patrząc na dotychczasowe statystyki Wikingów, to nie mają się czym szczycić są w ogóle bez formy, wygrana nad Maltą (0:3) nie jest wyczynem. Można śmiało twierdzić że to Bułgarzy są faworytami tego meczu, tym bardziej że &quot;pasują&quot; im Norwegowie, w dotychczasowych pięciu pojedynkach na wyjazdach Bułgarzy tylko RAZ przegrali.
kiepska analiza
 
tlok 50

tlok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016 - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia - Holandia
Typ: Holandia handicap -1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia spotkanie kwalifikacji do Euro 2016. Islandia, zajmująca obecnie 1. miejsce w grupie, zmierzy się z reprezentacją Holandii, aktualnie będąca na 3. pozycji. Goście są pretendentem do wygrania tego meczu. Holandia zaliczyła już wpadkę w meczu z Czechami, zatem sądzę, że druga im się nie przytrafi. W końcu są to brązowi medaliści tegorocznego mundialu w Brazylii. Islandia dość niespodziewanie zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli. Wygrali oni pewnie swoje oba mecze, ale nie byli to rywale z górnej półki. Drużyna gości zapewne będzie zacięcie walczyć o 3 punkty w tym meczu. Porównując bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami, Holandia nigdy nie przegrała jeszcze z Islandią i co więcej, w ich meczach zawsze padały bramki. Podsumowując, piłkarze Oranje powinni mimo odjęcia 1 bramki spokojnie wygrać ten mecz.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Boston Bruins- Colorado Avalanche
Typ: Bruins 60&#39;
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś wieczorem czyli o 19.00 czasu polskiego spotykają się drużyny które naprawdę zawodzą swoich kibiców. Bruins dotychczas wygrali tylko na inauguracje z jeszcze słabszymi Lotnikami i plasują się na 11 miejscu z dorobkiem 2 punktów i bilansem 3:7. Przyznam szczerze że nie spodziewałem wspaniałej gry ze strony Miśków jednak nie przypuszczałem że będzie to wyglądać tak tragicznie. Jakie mogą być powody tak słabej gry? Moim zdaniem pozbycie się Boychuka i Meszarosa czyli dwóch fajnych obrońców z naciskiem na tego pierwszego. Ponadto klub opuścił ważny element ofensywy czyli Jerome Iginla. Już dziś ten zawodnik wróci na lodowisko TD Garden jednak już w barwach ekipy z Denver. Powodem żałosnych wyników może być także kontuzja głównego centra którym jest David Krejci. Czech zapewne już dziś wróci do gry i myślę że on może poukładać ofensywę Bruins. Mam nadzieję że lepiej pobroni Rask który od początku sezonu troszkę zawodzi.
Avs mieli być jednym z czarnych koni tego sezonu. Niestety ich gra jest jeszcze gorsza niż dzisiejszych rywali i zajmują ostatnie miejsce w konferencji, bez punktów i bez strzelonych bramek przy aż 8 straconych. Co jest problemem Lawin? Moim zdaniem słaba obrona i nie najlepszy goalie. Myślę że dziś silna ofensywa Bruins może się wreszcie obudzić i postrzelać troszkę bramek swojemu rywalowi. Rywal w słabej formie ponadto własny lód. Dobry mecz na przełamanie.
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Pierwsza Liga
Godzina:
20:05
Spotkanie: Dundalk - Shamrock Rovers
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Po wczorajszej wygranej mojego typu na zapleczu Irlandii, po raz kolejny zapraszam na postawienie swoich pieniędzy na typ z tego właśnie kraju, tym razem z najwyższej klasy rozgrywkowej. Szkoda, że nie miałem czasu wcześniej na opublikowanie typu, ponieważ jeszcze rano spokojnie większość bukmacherów oferowała kurs 1.8. Niestety w tym biznesie co bardziej ogarnięci gracze zaraz wyczuwają duży value i bukmacher szybko musi korygować kursy do niższego poziomu. Ale ten obecny nie jest jeszcze najgorszy biorąc pod uwagę szansę powodzenia. Wieczorem, o godzinie 20:05 dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia, jednych z najbardziej rozpoznawalnych drużyn na Zielonej Wyspie. Na przeciw siebie wybiegną jedenastki Dundalk i Shamrock Rovers. Moim zdaniem bezpiecznie jest zagrać na gospodarzy tego spotkania. Po pierwsze obecnie Dundalk gra najlepszą piłkę w Irlandii. Jest bliski przełamania hegemonii ostatnich lat drużyny St. Patricks. Obecnie są, kolokwialnie mówiąc, w gazie. Ostatnie 3 mecze to 3 pewne zwycięstwa. Między innymi niedawno mierzyli się z ich dzisiejszymi przeciwnikami, tyle tylko, że nie w ramach rozgrywek o mistrzostwo ligi, a w ramach Pucharu Ligi. Dundalk wygrał ten mecz 3:2. Shamrock obecnie prezentuje bardzo nierówny futbol. Dobre, wygrane mecze, przeplata tymi słabszymi, niejednokrotnie doznając porażki. Ich ostatnie pięć meczy to w kolejności: zwycięstwo, porażka, remis, zwycięstwo, remis. Gdy sprawdzimy jak Dundalk radzi sobie na własnym stadionie to dojdziemy do wniosku, że prawie fenomenalnie. Dlaczego prawie? Ano dlatego, że na 5 ostatnich meczów 4 wygrali, przegrywając tylko jeden... z drużyną ich dzisiejszych przeciwników - Shamrock. Przegrali 1:2 w ramach Pucharu Irlandii. Jednakże jestem pewien, że wyciągnęli naukę i odpowiednie wnioski z tego spotkania i drugi raz nie popełnią tych samych błędów, które w tamtym czasie przyczyniły się do porażki. Kolejna rzecz, która przekonuje mnie o słuszności typu, jest to, jak Shamrock radzi sobie na obcych stadionach. A radzi sobie naprawdę bardzo słabo. Porażka, remis, remis, porażka, zwycięstwo to bilans ich ostatnich pięciu meczów na obcych stadionach. Prawda, że słabo? Ano. W tabeli też zdecydowana przewaga. Jak już wspomniałem, Dundalk jest jak dotąd liderem, mając tyle samo punktów co druga drużyna w tabeli (Cork City), jednakże mając dużo lepszy bilans bramkowy: 70:23. Mówiłem też, że grają obecnie najlepszą piłkę w Irlandii, są bliscy przełamania hegemonii drużyny St. Patricks, ale jeżeli chcą to uczynić to przede wszystkim muszą konsekwentnie wygrywać i odpierać ataki drużyny z Cork. Dzisiejsza wygrana będzie w tym niezbędna. A, że będzie to już 31 kolejka, więc margines błędu w tym przypadku wynosi zero. Ich dzisiejsi przeciwnicy, drużyna Shamrock zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 55 punktów i bilansem bramkowym 40:26. Są troszkę w zawieszeniu, gdyż nie dogonią już trzeciej lokaty, a i też nie grozi im spadek na piąte miejsce. Ciężko znaleźć motywację, z czym nie będzie problemu w drużynie Dundalk, którzy przecież walczą o najcenniejszy skalp sezonu. Ostatnie pięć bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami to dwa zwycięstwa Dundalku przy jednym Shamrocku, o którym już wspominałem, kolejne dwa to mecze remisowe.
Podsumowując, uważam, patrząc szczególnie na układ w tabeli, że dzisiejszy mecz przebiegał będzie pod dyktando gospodarzy, po pierwsze prezentują piłkarsko wyższy poziom, po drugie, walczą o mistrzostwo, a mając tyle samo punktów co drugi zespół w tabeli noga powinąć się nie może, po trzecie jak już wspominałem drużyna Shamrock nie walczy już o nic. Przy tych czynnikach zachęcam do zagrania na Dundalk. Powodzenia!
⛔100
 
D 11

daniel16175

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. ME 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Belgia
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Najciekawszy mecz tego wieczora pomiędzy dwoma klasowymi ekipami. Bośnia i Hercegowina przechodzi obecnie kryzys formy który zaczął się jeszcze na Mistrzostwach Świata gdzie Bośniacy nie wyszli z grupy. Bośnia i Hercegowina po porażce na mistrzostwach Świata straciła wiarę w siebie i bardzo dobra gra którą dotychczas prezentowali uległa pogorszeniu. Pierwszym przejawem gorszej formy reprezentacji Bośni i Hercegowiny był mecz towarzyski z Liechtensteinem rozegrany przed eliminacjami do Mistrzostw Europy tam Bośniacy wygrali 3:0 jednak styl gry był bardzo przeciętny a wynik 3:0 nikogo nie pował na kolana. Słaba forma Bośni i Hercegowiny została potwierdzona już w Eliminacjach do Mistrzostw Europy gdzie Bośniacy przegrali z Cyprem 1:2 oraz zremisowali z Walią 0:0. Taka gra powoduje nie najlepszą atmosfera w tej drużynie a atmosfera jest tam zła już od Mistrzostw Świata. Belgowie są na przeciwległym biegunie i są w wyśmienitej formie i nastrojach. Złota generacja Belgijskich piłkarzy osiągnęła sukces w Mistrzostwach Świata a także teraz idzie jak walec pokonując kolejnych rywali. Wygrała 2:0 towarzysko z Australią oraz 6:0 w eliminacjach z Andorą, Uważam że tak grając Belgowie przejdą jak walec przez eliminacje i nie dadzą szans Bośni i Hercegowinie.
Powtórzony typ
⛔100
 
S 8

szuterek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Azerbejdżan
Typ: Azerbejdżan (+3)
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj pod lupę wziąłem spotkanie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy pomiędzy Chorwacją a Azerbejdżanem. Co można powiedzieć o tych drużynach? Chorwaci są zdecydowanym faworytem tego spotkania i każdy wynik nie będący ich wygraną będzie dużą niespodzianką. Chorwaci zdobywają obecnie komplet punktów w grupie po dwóch wygranych (1:0 z Bułgarią i 2:0 z beznadziejną Maltą - można więc śmiało powiedzieć że nie strzelają za dużo bramek). Azerowie natomiast po dwóch meczach mają na koncie 0 punktów - pomimo wszystko prezentują się zdecydowanie lepiej od Malty (której Chorwaci zdołali strzelić tylko dwie bramki) przegrywając oba mecze 1:2 z Włochami i Bułgarią. Typ uważam za jeden z tych &quot;pewnych&quot;. Przewidywany scenariusz to niewielka -jedno lub dwubramkowa przewaga Chorwatów. Raczej wątpię że osiągnął przewagę aż trzech bramek nad Azerami ????
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Bułgaria
Typ: Handicap Norwegia -1
Kurs: 4,40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Nie widziałem pierwszego spotkania Bułgarów, ale widziałem drugie i grali co najmniej słabo. Chorwacja nie reprezentowała swoją grą prawie nic, a i tak wygrali 1:0. Norwegowie może nie są jakąś potęgą, ale kopać potrafią i grają u siebie co jest lekkim plusem na ich korzyść. H2H niby dla gości, ale już zbyt dużo magicznych wyników padało w tych eliminacjach żeby myśleć, że ma to jakieś znaczenie. Skandynawia mimo nie najlepszych lig reprezentacje ma w miarę dobre, każdy chyba wie, że Szwedzi czy Duńczycy potrafią o swoje zawalczyć, a w moim przekonaniu Norwegowie wiele od nich nie odbiegają i pokonają dziś rywali i to z zaliczką.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Spotkanie Towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Maroko- Kenia
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2,1
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wczoraj zagrałem mecz Maroko z Mauretanią po kursie 2,05 na gospodarzy, wręcz promocja( 5:0). Niestety nie mogłem już tego wpisac do typów dnia i podrzucic komuś dobrego beta.
Dzisiaj już nie jestem tak pewny wygranej gospodarzy, ale patrząc na formę Maroka w jesiennych meczach można się tu spodziewac, że trochę sobie postrzelają. Ostatnie 3 mecze to wygrane 3:0, 4:0 i właśnie wczorajsze 5:0. Jedynie 0:0 z Katarem tutaj nie pasuje ???? .
Zagrałbym z chęcią handi -1 ale nie wiadomo w jakim składzie wystąpią i czy po wczorajszym meczu nie będą zmęczeni.
Kenia w ostatnich meczach formą nie grzeszy, ale nie grali zadnego meczu od póltora miesiąca, więc za dużo nie można o nich powiedziec.
Myślę, ze bramkę mogą strzelic, albo ze dwie bo skład Maroka może się różnic od wczorajszego. Nie wiem jak to wygląda, ale często tak bywa. gdy reprezentacje grają mecze towarzyskie dzień po dniu.
Liczę jednak, że ten kurs na over w tym meczu może byc promocją. Sparingi często kończą się wysokimi wynikami.
Widzę wiele scenariuszy na ten mecz ( albo znów wysoka wygrana Maroka, albo niespodzianka ze strony Keni w postaci gola ), dlatego liczę tutaj na minimum 3 bramki w spotkaniu.
Powodzenia!!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Bułgaria
Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Cóż, idę kolejnym podobnym typem. Tym razem obrałem na celownik mecz Norwegów z Bułgarami. Goście przegrali swój ostatni mecz z Chorwatami i to właśnie oni powinni ostro atakować, aby juz na początku eliminacji nie być z tyłu w punktach. Liczę tutaj na Micanskiego, który potrafi strzelać bramki. Norwedzy mają przywilej gospodarza, więc naturalne jest, że będą mieli &#39;skrzydła&#39; do gry. Mają bramkostrzelnego skrzydłowego Kinga, który popisał sie dubletem w meczu z Maltą.
✅100
 
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEliminacje ME Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa - Turcja
Typ: 1X
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:


Według mnie chory kurs na Łotwe w tym spotkaniu. Nie wiem czemu bukmacherzy uważają Turcje za tak mocnego faworyta. Patrząc na ostatnie kilka spotkań to raczej Łotwa powinna być faworytem. Na początek zaznaczę że oba zespoły spotkały się ze sobą w tamtym roku w maju, a mecz zakończył się wynikiem 3-3. Dodam że spotkanie było rozgrywane na terenie Turcji. Dzisiaj Łotwa podejmuje Turcje u siebie i uważam że mogą zaskoczyć wielu kibiców i typerów. Łotwa będzie dodatkowo zmotywowana po porażce 0-3 z Islandią i będą mieli coś do udowodnienia kibicom, ale przede wszystkim sobie. Turcja jest mocno osłabiona kontuzjami i zdecydowanie nie radzą sobie w tych eliminacjach. Porażki 1-2 z Czechami i 0-3 z Islandią. Wątpie aby dzisiaj zdołali przełamać złą passę aczkolwiek wydaje mi się że ten mecz mogą zremisować i zdobyć swoje pierwsze punkty w grupie. Jeżeli Łotwa myśli chociaż trochę o Mistrzostwach Europy to takie mecze z osłabioną Turcją u siebie muszą wygrywać. Nie mają innej opcji. Mam nadzieje że na gre nie wpłynie absencja Rudnevsa, a zmiennik będzie chciał udowodnić że należy mu się miejsce w podstawowej jedenastce. Obstawiam remis w tym spotkaniu, ale podpieram się wygraną gospodarzy ponieważ czekają ich mecze z Holandią i Czechami więc nie wyobrażam sobie żeby dziś odpuścili to spotkanie. Pozdrawiam i polecam.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El.Euro2016
Godzina: 20.45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Belgia
Typ: Muhamed Besic dostanie żółtą kartkę
Kurs: 2.55
Bukmacher:
Analiza:
Dziś Bośniacy grają z Belgami, czyli bardzo trudnym rywalem. Na to spotkanie wybrałem typ na kartkę Muhameda Beisca. Bośniaka obserwowałem na Mistrzostwach Świata w Brazylii i wniosek jest prosty... Besic to zawodnik bardzo agresywnie grający, gra na pozycji defensywnego pomocnika, czyli jego zadania na boisku to głównie odbiór piłki i przecięcie podań. Rywal dziś wymagający, grający szybką piłkę, więc bardzo możliwe, że Besic dostanie dzisiaj kartkę. Muhamed często wdaje się w dyskusje z arbitrami i jak wywołuje się lekka szarpanina na boisku to zazwyczaj w niej uczestniczy, a to często się wiążę ze złapaniem kartki. Besic w tamtym sezonie w lidze węgierskiej w 25 meczach ujrzał 11 kartek, zaś w tym sezonie w lidze angielskiej (wiadomo, że na wyspach się gra ostrzej i o kartkę trudniej) w 4 meczach dostał 2 kartki. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie... Włoch. Luca Banti znany jest z aptekarstwa, pokazuje sporo kartoników (w poprzednim sezonie w 17 meczach pokazał 80 żółtych kartek). Według mnie typ ma bardzo duże szanse powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom