>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.10.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
G 0

gut3k14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 4 liga Bawaria, Niemcy
Godz. : 18.30
Spotkanie: Gr. Furth II - Bayern II
Typ: +2.5/2
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Analiza: W ostatnich 7/10 spotkaniach z udziałem Gr.Furth II, padało więcej niż 2.5 gola, co więcej w ostatnich 10 spotkaniach wygrali tylko 2 razy. W tabeli ligowej dzieli ich przepaść Bayern II 2 mejsce 25pkt natomiast Gr.Furth II, pozycja 16, 12pkt.
Kurs może nie nie za wielki, ale myślę że warto spróbować ;)

Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
T 13

tianse

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Eliminacje MŚ 2018 Azja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Wietnam - Tajlandia
Typ: 2 (-1 handi azjat)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Typ trochę na czuja. Może to być wyrównane spotkanie, lecz pierwszy mecz Tajlandia wygrała 1-0. Spójrzmy jednak na statystykę. Ostatni raz Wietnam wygrał z Tajlandią w... 2008 roku. Taki fakt nie przekonuje o tym, aby Wietnam posiadał jakąś silną reprezentację. Do tego weźmy pod uwagę wynik z 2012 roku, gdzie Tajlandia wygrała 3-1. Patrząc na aktualne eliminacje:
- Tajlandia straciła najmniej bramek w grupie, czyli tylko 2 bramki
- Tajlandia nie przegrała jeszcze meczu w grupie i po dzisiejszym zwycięstwie będzie miała prostą drogę do wygrania grupy
- Wietnam wygrał tylko ze słabiutkim Tajwanem i to przewagą jednej bramki
- Wietnam otrzymuje zdecydowanie najwięcej żółtych kartek
- Wietnam jako jedyna drużyna w grupie otrzymała czerwoną kartkę w meczu (właśnie przeciwko Tajlandii)
Przeciwko mojemu typowi może przemawiać to, że Tajlandia w ostatnim meczu strzeliła bramkę gdy Wietnam grał w dziesiątkę. Jednak mecz meczowi nie równy, dlatego dzisiaj decyduję się na taki ruch. Trzeba dać szczęściu szansę, bo z zasady gram ostrożnie i zachowawczo :smile:
Jeszcze jedno... Jeśli już tak się czepiać statystyki, to jest to mój trzeci typ po kursie 3.10. Pierwszy mecz po tym kursie wygrałem, z drugiego był zwrot, więc dziś niestety... pokażę, że statystyka mówi &quot;przegrana&quot;, a wygram! :grin:
✅ 210
 
hachiko 27

hachiko

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy - Play Offy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Serbia - Estonia
Typ: poniżej 141,5 punktów
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Walka o ćwierćfinały Mistrzostw Europy wkracza w decydującą fazę. W Play offach zmierzą się Serbia i Estonia. Serbia wygrała 3-2 ze Słowacją oraz 3-0 w Finlandią. Odnotowali porażkę 3-1 z Rosją w ostatnim spotkaniu choć robili co mogli, aby awansować do kolejnej rundy bezpośrednio. Rosja okazała się jednak zbyt silna. Estonia natomiast odniosła porażkę z Włochami 3-0, Francją 3-1 oraz przekonującą wygraną 3-0 z Chorwatami. Estonia zdobyła w tym turnieju 4 sety, i straciła 6. Zdecydowanym faworytem spotkania według bukmacherów jest Serbia. Serbowie zajmują obecnie 9 miejsce w rankingu FIVB podczas, gdy Estonia plasuję się na 44 pozycji. Moim zdaniem mecz nie powinien trwać więcej niż 3 sety, dlatego decyduje się na typ poniżej 141,5 punktów lub poniżej 4 sety.
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna Kwalifikacje ME U-21
Godzina:16:00
Spotkanie: Azerbejdżan - Finlandia
Typ: Finlandia minimum 2 golami (handi-1.5)
Kurs: 4.65
Bukmacher:bet365
Analiza:

Witam....dzisiaj postanowiłem postawić na młodzież z Finlandii, grają z bardzo słabą drużyną Azerbejdżanu która to w tych kw. ma 3 punkty po minimalnym zwycięstwie z jeszcze gorszą drużyną Wysp owczych, gdzie udało im sie wygrać 1-0 potem grali 3 mecze 2x Austria 7-0, 2-0 i z Niemcami 3-0
Także bilans bramek 1-12 ????
Finlandia zaś w tej mocnej grupie po 3 meczach punktów 6 i bramki 5-4, z czego wszystkie stracone gole z Niemcami i 2 wygrane do zera...z Wyspami Owczymi 3-0 i UWAGA 2-0 z zawsze mocną Rosją (wynik wynikiem ale w tym meczu przeważali)
wydaje mi się że Finlandia jest przynajmniej o jeden jak nie dwa szczeble wyżej od słabo grającej reprezentacji Azerbejdżanu i handi ten moze zostać spokojnie pokryty bo strzelac potrafią ????
- dla mniej odważnych czysta 2 po kursie 2.30 na bet365
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Rennes challenger 2015 (Francja)
Godzina: 20:15
Spotkanie: Sijsling Igor - Jouan Romain
Typ: 2
Kurs: 4.70
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Ostatnio napisałem jako ciekawostkę kilka słów o Sijlsingu lecz wklejam to ponieważ nadaje się to idealnie pod dzisiejszą analizę.

Igor Sijsling, obecnie tenisista z 176 miejsca ATP,a jeszcze w maju 2014 roku był na wysokim 52 miejscu. Od tamtego czasu można powiedzieć, że leci w dół jak kamień rzucony do studni głębinowej i nie ma dla niego ratunku. Holender ma 191 cm wzrostu, a co za tym idzie bardzo dobre podanie, a wiadomo jak ten element we współczesnym tenisie jest ważny. Kolejną dobrą bronią u niego jest forhend, bardzo solidny. Ma wiele zalet ale też i wad...Ale jeszcze z plusów coś!! Przecież Igor to wspaniały deblista który przy siatce czuje się fenomenalnie w końcu doszedł do finału Australian Open z 2013 roku, wygrał w Atlancie, finał w Bogocie. Nie gra on dużo w grze podwójnej i niestety to też jest sporym błędem ponieważ po pięknym roku 2013 gość w 2014 roku ma bilans 5/11 a w 2015 4/6 (brak stałego partnera do gry).
Sijsling to gość który ma jeden z najgorszych bekhendów atakujących, u niego większość to slajsy, unika swojej słabszej strony. Oglądając go w akcji bardzo trudno zobaczyć aby 3 razy zaatakował bekhendem, ponieważ w większości to są właśnie slajsy. W każdym bądź razie masa niewymuszonych błędów i kopalnia punktów dla przeciwnika. Holender niedawno przegrał mecz w Orleans challenger, we Francji, na hali z Chiudinellim. Takie własnie mecze sprawiają, że nienawidzę (z jednej strony) tego sportu i nie ważne czy stawiałem na ten mecz czy nie (ale stawiałem). Pierwszy set to zwykła walka bez szału i przegrana Holendra gdzie w ostatnim gemie serwisowym Szwajcara miał 0:40 lecz przegrał 5 punktów z rzędu a co za tym idzie seta. W drugim secie Igor powinien się pakować do domu ponieważ przegrywał z przełamaniem lecz nastąpił cud i Chiudinelli opadł sił, przegrał 7:5. Lecz to co się wydarzyło w III secie woła o pomstę do nieba i nóż w kieszeni się otwiera.
Sijsling prowadził z przełamaniem 3:1, było po 30, kontrolował bardzo wyraźnie, przeciwnik coraz częściej już nie miał sił biegać lecz Holender przegrał gema i zrobiło się 3:3. W tym oto czasie Sijsling poprosił o przerwę medyczną ponieważ coś mu doskwierało z prawym nadgarstkiem. Ze stanu 3:1 zrobiło się 3:6. Przez cały mecz nie było można dostrzec jakiejkolwiek kontuzji u Holendera ,a u Szwajcara wręcz odwrotnie ponieważ to on od trzeciego seta poruszał się coraz gorzej i grał z opatrunkiem na kolanie. Niby Sijsling później coś tam ruszał tym nadgarstkiem, nie biegał już do piłek....zostawiam to. Chodzi o to co poruszyłem na początku czyli o psychikę..Holender wykorzystał tylko 3 z 16 szans na przełamanie tj. 18%. Totalna patologia, tak jestem wk**wiony. Nie piszę tego ponieważ chcę się pożalić, ale moje błędy chcę przekazać innym, być może adeptom w świecie bukmacherstwa jeśli chodzi o tenis. Nie stawiajcie nigdy na tenisistów którzy nie mają mocnych nerwów, na dobrą sprawę lekko idzie odstrzelić ze 30 z &quot;tych lepszych&quot;. Jeśli Janowicz nic nie poprawi to wyląduje tak jak Sijsling,a niebawem to bardzo możliwe.
Także Igor przegrał w fatalnym stylu już kolejny mecz lecz u niego to nie jest nic dziwnego i można się do tego przyzwyczajać. Ze Szwajcarem grał 30 września czyli minęło około 2 tygodni. Nie wiadomo jak on się czuje, czy wyleczył uraz do końca. Wiadomo jak jest z nadgarstkami u tenisistów, stawy nadgarstkowe są obciążane niemiłosiernie i nigdy nie wiadomo jak to może się dalej potoczyć. Także gdyby miał kreczować to wybieram właśnie bukmachera Pinnacle Sports który po pierwszym secie rozlicza mecz nam na plus. Oczywiście krecz traktuje jako &quot;bonus&quot; ponieważ liczę na fatalną grę Holendra.
Jego przeciwnikiem będzie reprezentant gospodarzy czyli Francuz, nijaki Romain Jouan. Zapewne większości to imię oraz nazwisko nic nie mówi ale nie ma się co dziwić. Francuz aktualnie nie jest sklasyfikowany na liście ATP, nie jest nawet na 1500 miejscu. Najwyżej był na 209 miejscu i miało to miejsce w kwietniu 2012 roku. Co się stało, że teraz jest gdzie jest? Niestety ale plaga kontuzji zrujnowała mu znacznie młodą karierę. W 2014 roku rozegrał tylko 4 mecze gdzie wszystkie to były kwalifikacje i 3 z nich przegrał. Bieżący rok również nie jest kolorowy ponieważ rozegrał 5 spotkań z czego 4 wygrał także światełko w tunelu się zapaliło. Romain musiał oczywiście tutaj przechodzić przez kwalifikacje, rozegrał 3 mecze gdzie stracił jednego seta. Jouan przed kontuzjami grał głównie w futuresach i challegerach gdzie czasem ocierał się o turnieje ATP. To tenisista który czuje się dobrze na każdej nawierzchni lecz jego ulubionym środowiskiem są oczywiście hale chociaż można się kłócić ponieważ na mączce też sobie dobrze radzi.
Przytoczę teraz jego osiągnięcia na szybkiego z różnych nawierzchni: 1. Mączka- 3 wygrane turnieje futuresowe + 4 finały (pokonanie takich tenisistów jak Mahut x2, Kuznetsov, Donskoy, Pella, Lorenzi x2, Darcis, Dolgopolov) 2. Hard- 1 wygrany futures (pokonanie de Scheppera, Kudlę) 3. Hale- jedna wygrana futuresowa+3 finały (pokonanie Brandsa, Zvereva M, Mullera, Struffa, Kukushkina, Browna, Kamkę, Foga).
Wiem, że wiele tych meczów było rozgrywanych bardzo dawno temu lecz napisałem to tylko dlatego aby podkreślić fakt, że gdyby nie kontuzje to kariera Jouana na pewno potoczyłaby się zupełnie inaczej i byłby na 100% wyżej niż na 209 miejscu. Moim zdaniem Romain może pokonać tutaj tego świra Sijslinga i tak też stawiam. Francuz gra u siebie, będzie na pewno dopingowany, jest to bardzo uniwersalny tenisista. Oczywiście, że jeśli chodzi doświadczenie oraz mimo wszystko umiejętności to Igor przewyższa przeciwnika. Lecz jak Holendrowi włączy się tryb gorącego czajnika to automatycznie może przegrać z każdym i na to też mocno liczę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - EL. Euro 2016
Godzina:20:45
Spotkanie: Malta - Chorwacja
Typ: Malta (+2.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś dokończenie ostatniej kolejki kwalifikacji do EURO 2016. W jednym z pojedynków Malta zmierzy się z Chorwacją. Goście zgromadzili dotychczas 15 oczek i tracą 2 punkty do 2 Norwegii oraz 4 do liderujących Włoch. Waga spotkania spora,zwycięstwo gości pewne jednak nie wszystko zależy od nich, ponieważ Włosi awans już mają, a remis w tym spotkaniu premiuje Chorwatów ( wygrali z Norwegią 5-1 u siebie i przegrali 0-2 na wyjeździe). Chorwacja w tych eliminacjach bardzo słabo na wyjazdach - tylko wygrana z Bułgarią 1-0, ponadto bezbramkowy remis w Azerbejdżanie, remis we Włoszech i wspomniana już porażka w Norwegii. Malta w domowych spotkaniach radzi sobie całkiem przyzwoicie co prawda przegrali z Norwegią 0-3, ale z Włochami porażka tylko 0-1. Na swoim stadionie postawią na defensywę, ale może i w ataku coś ukłują. W spotkaniach Malty z Chorwacją na Malcie tylko raz udało się dzisiejszym gościom wygrać więcej niż róznicą dwóch bramek. Typuje 1:3 dla Chorwacji i awans tej ekipy do EURO 2016.
Powodzenia!!!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Mistrzostwa Świata Kwalfikacja Azja
Godzina:14;00
Spotkanie: Bhutan-Hong Kong
Typ: Over 8,5
Kurs: 4,23
Bukmacher:Oddsring
Analiza:
Witam serdecznie
Na dzisiaj postanowiłem wybrać mecz Kwalfikacji Mistrzostw Świata w Azji.
Drużyna Bhutan gości dziś piłkarzy z Hong Kongu. O drużynie gospodarzy mogę napisać że są bardzo podobni do Europejskiej drużyny San Marino. Masa puszczonych goli i praktycznie żadne szanse na cokolwiek. bilans 4 spotkań dotychczas to 0-0-4 a bramek 3-32. W ostatnim meczu tych drużyn Hong Kong wygrał 7-0 liczę na wyższy wynik w dniu dzisiejszym. Hong Kong zajmuje drugie miejsce w tabeli za drużyną Kataru. Na pierwsze miejsce nie mają co liczyć więc muszą się spiąć i powbijać dużo goli bo to może być decydujące w późniejszym rozrachunku, ponieważ z drugich miejsc wychodzą tylko 4 najlepsze na 8. Katar rozbił Bhutan aż 15-0 przy czym najwyższy over bukmacher był 12,5 po kursie ponad 12 zł . Chyba nikt się takiego pogromu nie spodziewał , liczę na być może nie taki sam ale zbliżony pogrom rzędu 9-10 do zero. Być może Bhutan też coś strzeli ostatni ich mecz to 3-4 z Malediwami.
⛔ 100
 
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EL. Euro 2016
Godzina:20:45
Spotkanie:Turcja- Islandia
Typ: 1 (-1 handicap)
Kurs: 2,5
Bukmacher: bet365
Cóż... pierwsze śliwki robaczywki, bo mój wczorajszy debiutancki typ na forum nie wszedł z powodu samobójczego gola w 94min... Ale trzeba zakasać rękawy i golić bukmachera dzisiaj.
A na dzisiaj wybrałem spotkanie o awans na EURO we Francji. Turcy są w gazie - nie ma wątpliwości. Jak słaba by Holandia nie była, to odprawienie jej 3:0 zawsze budzi podziw. Pojechali do osłabionych pozorantów z Czech (kto oglądał mecz ten widział szopkę w wykonaniu gospodarzy, żenujące to było) i nastukali spokojnie 2:0 pewnie krocząc po awans na mistrzostwa w przyszłym roku. Islandczycy będą mieli za sobą długą podróż, pierwszego miejsca w grupie im nikt nie odbierze (nie ma opcji żeby zdziesiątkowani Czesi, po tym co pokazali z Turcją w sobotę, w jakikolwiek sposób zagrozili dziś Holendrom), a i koncentracja słabsza, bo NIKT w tej grupie nie stracił 2 goli z Łotyszami oprócz właśnie Islandczyków przed 3 dniami. Wieszczę, że zdeterminowani Turcy odprawią z kwitkiem piłkarzy z lodowej wyspy i z przytupem wejdą do grona zespołów, które zmierzą się na francuskich boiskach latem przyszłego roku. 2:0, to będzie najniższy wymiar kary, pozdrawiam.
Zwrot
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - kwalifikacje EURO 2016
Godzina:20:45
Spotkanie: Włochy - Norwegia (wynik/obie drużyny strzelą gola)
Typ:remis i tak
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Reprezentanci Italii zapewnili sobie awans do Euro 2016, a spotkanie z Norwegią ma dla nich czysto prestiżowe znaczenie, do utrzymania pierwszego miejsca wystarczy im remis. W porównaniu do poprzednich lat Włosi w tej grupie stracili więcej bramek: już 6. Drużyna Antonio Conte miała problemy w ostatnim spotkaniu z Azerbejdżanem, bo rywale odpowiedzieli na pierwszą bramkę, jednak później Włosi już dominowali i wygrali szósty mecz w tych eliminacjach pozostając jedyną drużyną w grupie, która nie przegrała.
Norwegowie w ostatnim spotkaniu wygrali z najsłabszą w grupie Maltą 2:0. Była to już trzecia kolejna wygrana tej drużyny i czwarty mecz bez porażki, który daje im spore szanse na bezpośredni awans do Euro 2016.
Dobra seria Norwegów połączona ze słabszą grą Chorwatów spowodowała, że Skandynawowie obecnie są bliżej bezpośredniego awansu. O dwa punkty wyprzedzają Chorwatów, ale do utrzymania tego miejsca w przypadku wygranej zespołu z Bałkanów potrzebują zwycięstwa z Italią.
Podział punktów da Włochom zwycięstwo w tej grupie, znając ich upodobanie do minimalistycznej gry remis w tym spotkaniu jest prawdopodobny, a skoro dali sobie strzelić gola azerom to myślę że zdeterminowani skandynawowie również znajdą drogę do ich bramki.
Początkowo miał to być typ na remis, ale takowy już ktoś podał wobec czego proponuję w tym spotkaniu postawić na bramkowy remis.
Co z tego wyniknie zobaczymy...

⛔ 100
 
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do MŚ 2018
Godzina: 23:00
Spotkanie: Ekwador - Boliwia
Typ: Ekwador Handicap -1,5
Kurs: 1,525
Bukmacher: Bet365
Analiza: W ekipie gości totalny chaos, istny bałagan. Trzech kluczowych zawodników zadeklarowało, że nie będzie grać w kadrze dowodzonej przez selekcjonera Julio Césara Baldivieso Rico, dopóki ten nie zostanie zwolniony. W pierwszej kolejce eliminacji widać było gołym okiem, jak ta drużyna jest zdeorganizowana - porażka z osłabionym Urugwajem 0-2 (bez Cavaniego i Suareza). Tym razem przyjezdni zagrają w wysoko położonym mieście La Paz, gdzie Argentyńczycy dostali porządną nauczkę od Ekwadoru przegrywając 0-2.
Co więcej, poza konfliktem na linii gracze-trener, Boliwia ma także inne kłopoty kadrowe. Cuellar nie zagra przez kontuzję, Torrico zawieszony za czerwoną kartkę, więc w efekcie mamy pięciu piłkarzy wykluczonych. Menadżer zapowiedział dogłębne zmiany w pierwszej jedenastce, ale nie przypuszczam, aby ta reprezentacja wywalczyła sobie jeden punkt. Prędzej spodziewam się kanonady strzeleckiej Ekwadorczyków i uważam, że gospodarze pokonają rywala różnicą co najmniej dwóch goli.
✅ 53
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Słowacja Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Inter Bratislava - Kosice
Typ: 1 (-12.5 HA Inter Bratislava)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj na Słowacji w tamtejszej lidze koszykówki zostanie rozegrana 4 kolejka. W jednym z meczy na własnym boisku Inter Bratislava zagra z Kosice. Inter jest moim zdaniem głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa w tym sezonie. Poczatek sezonu w ich wykonaniu jest bardzo dobry i mają oni na swoim koncie już 3 zwycięstwa. Kosice to beniaminek, który jednak pokazuje się ostatnio z dobrej strony. Po 2 wygranych na inauguracje dopiero w 3 serii spotkań przegrali. Kadrowo są jednak znacznie słabsi od dzisiejszego rywala więc nie wróżę im nic dobrego. Dzisiaj moim zdaniem Inter powinien zdominować na własnym parkiecie to spotkanie i wygrać wysoko, do czego przyzwyczaił ostatnio swoich kibiców. Zagram na gospodarzy, że wygrają ten mecz przynajmniej 13 punktami.
⛔ 100
 
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Belgia - Izrael
Typ: Izrael DNB
Kurs:
7.50
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Po takich kursach myślę, że warto spróbować, w ostatnich spotkaniach dzieją się różne &quot;cuda&quot;, a tu taki może się wydarzyć. Izrael w ostatniej kolejce skomplikował sobie sprawę przegrywając z Cyprem 1:2, można by powiedzieć, że skoro przegrali z Cyprem u siebie, to wygrają z Belgią na wyjeździe? Tak, ale Cyprowi zależało na tym meczu, bo dzięki wygranej utrzymali szanse na grę w barażach, Belgia za to dzisiaj ma już awans zapewniony i nikt im tego nie odbierze, trener może zagrać drugim garniturem i po prostu odpuścić sobie to spotkanie, Izrael musi wygrać i liczyć na potknięcie Bośni, więc póki są szanse, na pewno dadzą z siebie wszystko.
⛔ 100
 
H 1

heartone

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Mistrzostwa Europy - Play Offy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Włochy - Finlandia
Typ: Włochy -2,5 seta
KURS 1.66
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witajcie. Moja pierwsza analiza tutaj.
Fajny kurs na zwycięstwo Włochów w 3 setach.
Ciężko zapomnieć ich mecz z naszymi, Zaytsev i Juantorena robią potworną przewagę w ataku.
Muszą grać w barażach po meczu z Francuzami, gdy wygrywając 2-0, przegrali na własne życzenie 3-2.
Handicap punktowy na poziomie 16,5, bałbym się zaryzykować punktów, bo Finowie to nie pietruszki, jednak myślę, że sety wejdą spokojnie.
Powodzenia :cool:
✅ 66
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej PLH
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polonia Bytom-Unia Oświęcim
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.555
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ważny mecz, którego Polonia nie może przegrać jeśli chce grać o szóstkę. Za typem przemawia lodowisko w Bytomiu - ostatnie 5 meczy to same zwycięstwa Polonii m.in. z GKS Tychy. Dodatkowo w pierwszym meczu tych drużyn, w Oświęcimiu, bytomianie zwyciężyli po dogrywce. Poza tym, Unia większość punktów zdobywa także u siebie. Jako, że spodziewam się zaciętego i raczej overowego meczu, wspomagam się DNB na wypadek remisu.
Przeciw typowi przemawia niski kurs i ostatni mecz Polonii (porażka 2:8) w Krakowie oraz ryzyko tego, czy zagra podstawowy bramkarz Landsman (nie grał w Krakowie).
⛔ 100
 
skaar 45

skaar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Kwalifikacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malta - Chorwacja
Typ: Chorwacja wykorzysta rzut karny
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ważny mecz Chorwatów, którzy ciągle liczą na awans bezpośrednio z drugiego miejsca. Tracą 2 pkty do Norwegów, jednak ci jadą dzisiaj do Włoch, a wiadomo jak gra się z Włochami. Dzisiejsi goście po prostu muszą to spotkanie wygrać tym bardziej, że grają z ostatnią w tabeli Maltą. Chorwaci powinni zaatakować od samego początku meczu po to, by szybko ustawić sobie korzystny wynik. Osobiście liczę na to, że po jednym z ataków gości sędzia wskaże na 11 metr, a Chorwaci to wykorzystają. Powodzenia!
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja U19
Spotkanie: Utsiktens BK U21 - Jonkopings Sodra U21
Typ: over3.5,4.0
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:30

Będzie krótko bo mecz za niedługo, Jonkopings mistrzowie overów jak dla mnie, tydzień temu 1-5 na wyjeździe z GAIS.
Ostatnie wyniki: 3-2 1-3 2-4 2-2.
Gospodarze też lubią wysokie rezultaty: 1-1 2-2 3-3 3-1 1-3, szczególnie w domu, to 1-1 na wyjeździe.
Utsiktens we Wrześniu wygrali 3-1 i dzisiaj tez są faworytem, mogą rozbić gości, na to liczę. W poprzednim sezonie jak grali u siebie padł wynik 6-0.
Gospodarze sami mogą pokryć over, liczę na bramki gości, przynajmniej jedną, 4 gole to minimum w tym meczu. Spodziewałem się linii 4.5 więc jest bardzo dobrze i kurs też w miarę atrakcyjny.
✅ 73
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - kwalifikacje EURO 2016
Spotkanie : Włochy - Norwegia
Typ: Włochy jednym golem
Kurs 3.5
Godz: 20.45
Buk: Bet365

Analiza:
Witam, dawno nie typowałem na forum, dzisiaj mnie coś natchnęło ;) Widzę, że jeszcze nikt nie stawia na wygraną gospodarzy, padają remisy bo 1pkt im wystarczy do utrzymania pozycji lidera grupy. Norwegowie muszą wygrać ten mecz, Włosi po prostu mogą i dlatego skłaniam się w stronę zwycięstwa ekipy Italii. Już się naciąłem kilka razy na podobne mecze, chociażby wczoraj Ukraina która powinna być dużo bardziej zmotywowana a mimo to nie dała rady Hiszpanii. Podobny przypadek Szwecja - Austria która miała pewny już awans a mimo to ograła Szwedów bez skrupułów (1-4).
Myślę, że dziś Włosi sprowadzą na ziemię Norwegów i wybiją im z głowy Francje, stawiam na ich zwycięstwo a jako, że to będzie zacięty mecz, dodając do tego, ze Włosi praktycznie przez całe eliminacje wygrywali przeważnie skromnie typuje wygraną dokładnie 1 bramką i wynik 1-0 ewentualnie 2-1.
✅ 250
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia
Typ: ponad 7 (7 = zwrot)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla dzisiejszych rywali będzie to 14 seria ligowych spotkań. Cracovia na fali. Z 11 meczów przegrała tylko jeden. Mimo to zajmuje dopiero 2 miejsce w tabeli - za Tychami, które jednak mają 3 mecze więcej na koncie.
Zespół z Krakowa powinien spokojnie wyraźnie wygrać ten mecz.
Chłopaki z Sosnowca to może nie jakieś ogórki, ale wyraźnie brakuje im jeszcze kilka poziomów do kolegów z Krakowa. Zespół w zdecydowanej większości składa się z ludzi poniżej 21 roku życia.
Początek sezonu mieli beznadziejny, po 3 meczach ich bilans bramkowy wynosił 0:18. Później jednak zaczęli coś grać, aż w końcu odbili się od dna. Jednak ostatnie 4 mecze to znów same porażki.
Z Cracovią grali już w tym sezonie. Przegrali wtedy na wyjeździe 9:0. Teraz tak, źle raczej nie będzie.
Liczę na to, że dołożą się bramkowo do overa równego 7.
✅ 60
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Czechy
Typ: Holandia wygra i obydwie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Holandia staję przed ostatnią szansą gry o baraże ME we Francji, musi pokonać dziś Czechów a przy tym liczyć na potknięcie Turcji z pewnymi awansu Islandczykami. Reprezentanci Oranje za pewne zdają sobie sprawę z tego, że nawet efektowne zwycięstwo może nie dać im szansy walki w barażach jednak jestem w 100-u % pewny, że będą o tą możliwość walczyć do samego końca i wynagrodzić swoim kibicom wcześniejsze porażki, m.in. tą z 1 meczu przeciwko Czechom, przegranego we wrześniu na wyjeździe 2-1. Jeśli chodzi o naszych południowych sąsiadów to jak już wcześniej wspomniałem, &quot;bilety&quot; do Francji mają zapewnione jednak myślę, że dzięki temu będą grali swobodny, ofensywny futbol, często kontrując Holendrów. W dotychczasowych meczach w tych eliminacjach strzelili przynajmniej 1 bramkę w każdym wyjazdowym meczu wierzę, że dziś będzie podobnie.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Czechy
Typ: Czechy +2
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj wieczorem Holendrzy mogą stracić jakiekolwiek szanse na udział w ME we Francji. Ekipa trenera Blinda słabiutko radziła sobie w tych eliminacjach. Dużo słyszy się o wewnętrznych konfliktach w jego kadrze. To wszystko fatalnie wpływa na atmosferę i wyniki osiągane przez zespół. Jak wspomniałem wcześniej, Holendrzy żeby zachować szanse na udział ME muszą dzisiaj wygrać i liczyć na potknięcie Turcji z pewną już awansu Islandią. Według mnie wygrać może im się uda ale nie spodziewałbym się pogromu naszych południowych sąsiadów. Czesi bardzo ładnie przebrnęli przez eliminacje i zapewnili sobie udział we francuskim turnieju już wcześniej. Zagrają dzisiaj bez większej presji, ale też nie wierzę w to, że dadzą sobie dzisiaj wbić sporo bramek. Jeżeli Holendrzy wygrają to różnicą jednej góra dwóch bramek. Jako ciekawostkę dodam, że w historii spotkań między obiema ekipami, żadna nie wygrała jeszcze różnicą trzech bramek i dzisiaj nie zapowiada się, że ta statystyka się zmieni.
Powodzenia.
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom