>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.10.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray : CSKA Moscow
Typ (-5,5pkt) CSKA Moscow win
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Witam,
Na wstępie, Ci mniej odważni wczoraj z pewnością zrobii na meczu w Khimkach.
A dziś na celowniku znowu drużyna że stolicy Rosji, z ta różnicą że gram w stronę Moskwian.
Zanim się zagłębie to polecam granie na czyste zwycięstwo, kurs na dobicie 1,3 jaknajbardziej.
Co do samego mojego typy. Oba zespoły rozpoczęły jako tako sezon, jako tako z tego względu że zespół CSKA ma za sobą ciut więcej meczy o stawkę niż Turcy.
Galata nie wygląda przekonująco, mecze przedsezonowe raczej na minus, wysoko z Olimpiakosem, przegrana również z AEK, wygraną z Alba Berlin( słaba na ten moment sezonu). Wygrana w lidze z Bestem to musiała być formalność.
Rosjanie za to wygrywają wszystko z początkiem sezonu, Maccabi, Enisey, Astana i bardzo mocny Unics Kazań. Obrońcy tytułu wyglądają dobrze, na czele z De Colo, Teodosiciem i młodym Kulaginem powinni spokojnie uporać się z turecką drużyna.Wlasny obiekt i publika to z pewnością atuty gospodarzy, ale gra, aktualny poziom....to za mało by dziś coś ugrać przeciwko faworytowi do końcowego zwycięstwa i może obrony tytułu Euroligowego.
Reasumując, wygraną CSKA 6 pkt, to żadna abstrakcja, kurs przyzwoity, nie widzę nic że strony Galaty co mogli by zrobić na dzień dziś by bardziej zagrozić potentatą.
Powodzenia ????
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Woźniacki vs Watson
Typ: Pierwszy set Watson
Kurs: 4,00
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 13.10.2016/11:45
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/nyyHShVj/#szczegoly-meczu
Analiza:
Caroline Woźniacki po tym jak pod koniec września wygrała turniej w Tokio po zwycięstwie nad Osaka najwyraźniej zanotowała spadek formy. W kolejnych dwóch turniejach, odpowiednio w Wuhan, i Pekinie odpadała w 1/8 finału ulegając dwukrotnie znajdującej się w dobrej formie Polce Agnieszce Radwańskiej. Dunka rozstawiona jest z piątką w tym turnieju w Hong-Kongu. W pierwszej rundzie pokonała Chinkę Saisai Zheng. Caroline słabo rozpoczęła to spotkanie, ponieważ została przełamana już w pierwszym gemie, jednak później zdobyła sześć gemów z rzędu, i pierwszy set padł jej łupem. Drugi set to bardzo długie gemy, trwające po kilkanaście punktów, jednak podobnie jak i pierwszy set wygrała go Dunka. Spotkanie pomimo tego, że były tylko dwa sety, trwało ponad półtorej godziny. Caroline miała 70% skuteczności z pierwszego podania. Obroniło 8z10 break pointów. Watson w pierwszej rundzie pokonała Erakovic, również po dwusetowym, jednak długim spotkaniu. Zaserwowała 5 asów, jednak popełniła, aż osiem podwójnych błędów serwisowych. Dziś z pewnością musi ze swojej gry wykluczyć df. Słaba skuteczność pierwszego serwisu, jednak liczę na to, że dzień przerwy zrobi różnicę, i dziś zagra znacznie lepiej. Jest sklasyfikowana na 75 miejscu w rankingu WTA. Wygrała trzy turnieje w karierze. Warto odnotować, że w marcu tego roku wygrała z Caroline 2:0. Dziś uważam, że zmęczenie sezonem dla Woźniackiej zaowocuje zwycięstwem Watson przynajmniej w pierwszym secie-powodzenia
⛔100
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Dyscyplina koszykówka
Godzina : 19.00
Galatasaray - CSKA Moskau
Typ ( + 1,5) 1
Kurs 3.45
Bukmacher - Unibet
O godzinie 19 w medikal park w Istambule dojdzie do ciekawe spotkania pomiędzy gospodarzami Galatasaray a moskiewskim CSKA.
Osobiście nie jestem wielkim fanem koszykówki i moje przypuszczenie co do wyniku koncowego bazuja wyłącznie na statystykach. Do tej pory drużyny zmierzyly się że sobą w ramach Euroligi 4 krotnie i raz towarzysko.
Nie licząc pierwszego spotkania walka toczyła się do ostatnich sekund. Ostatnie spotkanie w Eurolidze zakończyło się dogrywka. Co do do drużyny gości po okresie przygotowawczym i rozegraniu kilku gier kontrolnych oraz jednego spotkania w rodzimej lidze trudno stwierdzić formę. Ale liczę dzisiaj na zwycięstwo gospodarzy. Daj im dodatkowe value punktowe ( +1,5) abym w przypadku dogrywki kupon był zwycięski. Liczę że doping kibiców poniesie dzisiejszych gospodarzy do zwycięstwa.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, SHL Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Rogle
Typ: Frolunda -2.5
Kurs: 2,63
Bukmacher: pinnacle
analiza:
Dziś piłka nożna nas nie rozpieszcza z ofertą, więc zaglądam na tafle lodowe do Szwecji. Typ -2.5 daję pod konkurs typów dnia, osobiście gram to w dublach z HA -1.5 po kursach 1.70 oraz czystą jedynkę po kursie 1.40.
Zacznę od ekipy gospodarzy. Dwa dni temu wywalczyli awans do 1/8 Ligi Mistrzów Hokeja na Lodzie (przypomnę, że są obrońcami tytułu) gromiąc u siebie zespół z Mińska aż 5-0 tym samym odrabiając straty z pierwszego przegranego spotkania (2-3). Następny mecz na arenie europejskiej rozegrają dopiero w listopadzie więc w pełni mogą dziś skupić się na meczu z Rogle. W obecnym sezonie Frolunda rozegrała 7 meczów, w których zdobyła 13 punktów. U siebie wygrali 3 z 3 spotkań.
Rogle w chwili obecnej jest na przed ostatnim miejscu z dorobkiem 5 punktów.
Od 2008 roku Frolunda 10 razy podejmowała na własnej tafli ekipę Rogle i za każdym razem wygrywała w regulaminowych 60 minutach.
Frolunda także broni tytułu Mistrza Szwecji, więc wygrywanie z drużynami pokroju Rogle leży w ich obowiązku. Stawiam na 5-1 dla gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina Tenis
Godzina : 12:15 (jednak cały czas się przesuwa - możliwa nawet 14)
Pouille-Murray
Typ:Ilość setów - over 2,5
Kurs 4.0
Bukmacher - Bet365
Ok godziny 12 naszego czasu czeka nas spotkanie w którym zmierza się młody gniewny Lucas Pouille oraz mający apetyt na znalezienie się w najbliższym czasie na szczycie rankingu Andy Murray. Pouille w poprzednim turnieju w Pekinie przegrał z Dimitrovem (który nota bene był w niezłym gazie) wygrany mecz (7:6 5:4 i 30:15 przy własnym serwisie). Przegrał nie w swoim stylu - on sam słynie z wyciągania takich spotkań i walki do końca. Forma, którą prezentuje Francuz na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni nie jest może taka jak na US Open, ale można zauważyć pozytywy jak np. to, że potrafi wygrywać mecze w których nie gra swojego najlepszego tenisa. (wczorajsze spotkanie z Almagro).
Po drugiej stronie Andy Murrray - fantastyczna forma - w mojej opini faworyt do wygrania tego turnieju. Wygrywa wszystko jak leci do zera. W niedzielę odniósł cenny triumf w Pekinie - w finale dał tylko jedno przełamanie Dimitrovowi, ale pod koniec drugiego seta chwila słabszej dyspozycji mogła go kosztować utratę drugiej partii - na szczęście w porę się otrząsnał, a Bułgar już zagrał tie-breaka po swojemu.
Tydzień po tygodniu, mecz za meczem - fizyczna strona jest atutem Murraya, ale uważam, że jeśli Pouille zagra swój najlepszy tenis to może dzisiaj powalczyć. Wczoraj Szkot wygrał z Johnsonem 2:0, a dokładniej rzecz ujmując Johnson nie bardzo miał pomysł i spalił się pod koniec pierwszego seta i już nie chciał podjąć walki.
Reasumując: Pouille - specjalista od długich meczów, cięzki kondycyjnie do zajechania, zawodnik z mocną psychiką kontra Andy - mega forma, ale jednak już drugi turniej z rzędu, a Murray znany jest z tego, że lubi od czasu do czasu stracić seta.
Typ ryzykowny, ale przy kursie 4.0 warty zaryzykowania. Pouille nie położy się przed Szkotem - a to jest bardzo ważne dla mnie przy graniu tego typu.
Na overy gemowe mamy kurs ok. 1.8 - jednak uważam, że jeśli ten mecz będzie zacięty to Pouille ugra partie.
Życzę powodzenia!
Ps. sorry za chaos bądź literówki - nie miałem dużo czasu na napisanie tej analizy.
⛔100 powtórzony typ
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Brescia (K) vs Medyk Konin (K)
typ: over 9,5 Rzuty Rożne (azjan)
Kurs: 1,85
bukmacher: bet365
godz. 20.45
ANALIZA.
Witam, moja ostatnia analiza- mecz Polska- Armenia to dosłownie klapa, no ale ten mecz był nieprzewidywalny pod każdym względem. Dzisiaj bierzemy się za damskie wydanie piłki nożnej. Koninianki biją się o 1/16 z włoską Brescią, pierwsze spotkanie na stadionie im. Złotej jedenastaki Kazimierza Górskiego zakończyło się 4-3 dla Medyczek, które nie były faworytkami spotkanie a co ważniejsze przegrywały do 70 minuty 1-3. 3 szybkie bramki (bramka na 4-3 bezpośrednio z rzutu rożnego) obrazuje, że Koninianki mimo, że nie są faworytkami to nie skazywałbym ich na porażkę. Nawiązując do pierwszego meczu w którym stosunek rożnych był 7-5 dla Medyka było to bardzo otwarte spotkanie, wktórym jednak duże znaczenie miała pogoda: zimno, wiatr, deszcz. Warunki te sprawiły, że murawa była grząska a zawodniczki obu drużyn ślizgały/ wywracały się tracąc w ten sposób piłkę. dzisiaj we włoszech też zapowiadają opady,ale 13 stopni to nie 6 które były przed tygodniem w Koninie. Boisko też mimo złej pogody powinno być w lepszy stanie niż była płyta w Koninie. Pozwoli to zawodniczkom na bardziej zaplanowane działania na boisku, większą dokładność, chociaż mokra/ ślizga piłka może też to utrudniać. Oglądając pierwsze spotkanie na żywo zdałem sobie sprawę jak różni się żeńska piłka od męskiej. W wykonaniu kobiet jest znacznie dużo więcej chaosu i wybijania niż w męskiej. U kobiet również ryzyko w grze obronnej jest mniejsze, obrończyni (nie wiem czy dobrze odmieniam) gdy jest naciskana pozbywa się piłki na oślep, niekiedy nawet nie ryzykując trafieniem w rywalkę wybija piłkę na aut czy róg- tak było w pierwszym meczu. 10 rożnych jest do zdobycia spokojnie, Koninianki raczej wyjdą nastawione na defensywę, by pilnować wyniku i jak będzie okazja to skontrować, bronienie się Mistrzyń Polski spowoduje to, że tych rogów powinno być dość sporo, każda praktycznie piłka zagrana w pole karne to duża szansa na rożny, tutaj nie będzie liczenia, będzie prosty przekaz, wybić piłkę, byleby ta ani przez moment nie była w świetle bramki. Sam jestem bardzo ciekawy jak Koninianki sobie poradzą z tym włoskim naporem, ale podejrzewam, że jak już będą z piłką na połowie Włoszek to też będą szukały nabijania, żeby te rożne mieć- przy korzystnym wyniku każde urwane kilka sekund jest cenne, poza tym jest to stały fragment gry i szansa na zdobycie bramki, a nie oszukujmy się, że żeby awansowały to muszą je zdobywać bo nie wierzę w takim meczu na 0-0.
Reasumując. Włoszki będą z minuty na minutę przyciskały, Polki będą się bronić, a jak będzie możliwość to same będą chciały jak najdłużej trzymać piłkę na połowie włoszek- między innymi zdobywając rożne. Mecz będzie toczony pod dyktando gospodyń i to one wygrają zdecydowanie na rożne. 10 rożnych spokojnie jest do zdobycia. powodzenia i pozdrawiam.
p.s. będę wdzięczny jak ktoś znajdzie transmisję i podzieli się linkiem, wiem, że będzie we włoskiej tv...
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina : Koszykówka - Euroliga
Godzina : 21:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Darussafaka
Typ: 1/1
Kurs: 3,75
Buk: Unibet
Witam w dniu dzisiejszym mimo że oferta jest bardzo okrojona zdecydowałem się na długo wyczekiwaną prze ze mnie Euroligę,a konkretnie mecz pomiędzy Crveną Zvezdą ,a Darussafaka. Mecz rozpocznie się o godzinie 21 czasu polskiego. Spotkanie które szczególnie utkwiło w mojej głowie z dzisiejszych trzech spotkań którę będą rozgrywane. Nie od dziś wiadomo ,że drużyna z Serbii jest jednym z czołowych zespołów Euroligi która praktycznie z roku na rok gra sukcesywnie w tych rozgrywkach z większymi lub mniejszymi sukcesami ale na pewno każdy kto przyjeżdża do Belgradu musi się liczyć z tym,że mecz będzie ciężki i zacięty do ostatnich minut.Patrząc na ostatnie wyniki gospodarzy jestem spokojny o ich grę i formę : wygrana z Hapoelem Jerusalem 68:59, z MZT Skopje 91:69, z Cedevita która też nie raz grała w Eurolidze wygrana, aż 88:64, rozbity Zadar 66:103 i ostatnie spotkanie z Mega Leks 96:76 co tylko pokazuje ich siłe w obecnym sezonie, również potencjał całej drużyny jest bardzo duży. Oczywiści zespół z Turcji z którym przyjdzie im się dziś mierzyć też jest zespołem bardzo doświadczonym o sporym potencjale i dodatkowo jednym z gigantów ligi tuż obok Fenerbahce czy Anadolu Efes. Mój typ na to spotkanie to prowadzenie spotkania do połowy jak i cały mecz przez Crvene Zvezde, gdyż oglądałem ich mecze nie raz i uważam, że bardzo mocnym ich punktem jest własny parkiet, dodatkowo bardzo dobra organizacja zarówno w obronie jak i ataku , a przede wszystkim atmosfera która jest nie powtarzalna gdzie kibice potrafią zrobić prawdziwy kocioł bałkański, może ktoś ten powód uda za śmieszny ale niech sobie wyobraźi co musi czuć zawodnik rzucający do kosza przy pełnej hali gwizdów i okrzyków, to na pewno wybija z rytmu i dekoncentruje, a tak właśnie jest w Belgradzie. Osobiście gram ten mecz za większe pieniądze, gdyż uważam że jest wart uwagi przy bardzo korzystnym kursie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM kobiet
Godzina: 20.00
Spotkanie: PSG k - LSK Kvinner k
Typ: over 3.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam kilka dni mnie nie było ale wracamy i od razu zaglądamy na boiska we Francji gdzie w stolicy piłkarki PSG podejmować będą rywalki z Norwegii w starciu Ligi Mistrzów wersji żeńskiej. Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanie 3-1 dla skandynawek zaliczka 2 bramek u siebie to już sporo.
Zacznijmy od dzisiejszych gości która przyjeżdża do Paryża jako lider swojej rodzimej ligi który w 19 meczach zdobył 53pkt strzelając przy tym 79 bramek i tylko 8 tracąc. Pokazuje to ze zespół z Norwegii jest dość mocno nastawiony ofensywnie ale przede wszystkim ze skuteczny pod bramką rywali. W ostatnich 15 meczach skandynawki tylko 5 razy zaliczyły Under. A tak to prawie w kazdym meczu same go pokrywają.
Wróćmy teraz do gospodyń dzisiejszego spotkania i się tu na chwile zatrzymajmy. Otóż drużywa ta musi strzelić chociaż 2 bramki żeby awansować a patrza na sile ofensywa dzisiejszych rywali to stracą z 1 bramkę. Na 20 ostatnich meczy aż w 7 tracili chociaż jedna bramkę i dziś powinno być podobnie. Co pozwala sądzić ze żeby awansować albo chodzisz powalczyć w dogrywce muszą strzelić 3 bramki. Wiadomo jak kończą się ciegniete wyniki w takim wypadku 2-0. Ostanie minuty i bramka i po awnasie. Teraz do rzeczy druzna ze stolicy Francji zajmuje obecnie 3 miejsce z kompletem zwycięstw. Ustępując tylko Lyon i Monteplier różnią bramek. Myślę że dziś zobaczymy ciekawe widowisko i kilka bramek.
Szkoda ze nie ma żadnego h2h tych drużyn ale sądząc po tym jak radzą sobie jedne i drugie w lidze ciężko o rozttzyhniecie z pomocą może przyjść to ze Liga Francuska jest trochę silniejsza od Norweskiej przynajmniej moim zdaniem...
Liczę dziś na zaciekle widowisko i walkę o awans. Co będzie się wiązało z odlslonieciem gospodyn i wtedy się ofensywna może pokazać drużyna ze Skandynawii...
Z fartem
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom