>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.11.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Awans
Spotkanie: Jordan - Urugwaj
Typ: Strzeli dwie bramki lub więcej - Luis Suarez
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs na ten zakład wynosi 5,00 i nie można przejść obok niego obojętnie. Suarez wrócił na boiska ligi Angielskiej po zawieszeniu i strzela jak na zawołanie. Rozegrał 6 spotkań i strzelił 8 bramek. Fakt w drużynie Urugwaju nie jest &quot;liderem&quot; gdyż obok siebie ma Cavaniego, jednak mimo wszystko wydaje mi się, że to zawodnik Liverpoolu jest obecnie w lepszej formie. Kolejnym argumentem jest fakt, że drużyna Joradni raczej nie będzie stanowić (według mnie) poważnego oporu. Ciężko mi uwierzyć w to, że mimo tego iż ekipa Joradnu będzie grać na własnym boisku mogą w jakikolwiek sposób postawić się faworytowi tego spotkania. Spodziewam się przynajmniej trzech bramek dla gości i przynajmniej dwóch dla Suareza. Kurs na Urugwaj jest 1,22 no to szanujmy się 5,00 na przyszłego króla strzelców tego sezonu Premier League to śmiech na sali...
⛔ 100
 
pewniaczkip 31

pewniaczkip

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Miami Heat vs Milwaukee Bucks
Typ: Over 196.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Długo zastanawiałem się nad wyborem meczu z dzisiejszych czterech wieczornych spotkań NBA ostatecznie jak widzimy padło na spotkanie Heat vs Bucks. Postaram się przytoczyć argumenty za tym, że over jest osiągalny. Miami zaczeło sezon bardzo przeciętnie grając w kratkę. Gospodarze tego meczu po rozegranych 7 meczach tylko z Wizards nie pokryliby overu dzisiejszego spotkania i to zaledwie 1 punktem. Jeśli chodzi o grę drużyny przyjezdnych to na dwa wyjazdy nie pokryliby overu w jednym meczu z drużyną Knicks, która w tym sezonie spisuje się zdecydowanie gorzej niż Heat. Moim zdaniem gospodarze tego meczu narzucą większe tępo i goście będą po prostu zmuszeniu to konstruowania szybkich punktowych akcji.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Puchar Wegier
Spotkanie: Videoton - PAKS
Typ: handi 0-1 Videoton win
Kurs: 2,30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jutro o godz 16 rozpocznie sie spotkanie pucharowe grupy E pomiedzy Videotonem a zespolem PAKS. Obecnie w tabeli sytuacja wyglada nastepujaco:
1. Videoton 4 2 1 1 11:5 7
2. Paks 4 2 1 1 9:6 7
3. Palhalma SE 4 1 1 2 2:6 4
4. Kozarmisleny4 1 1 2 5:10 4
Jak widac po 4 kolejkach szanse na awans ma praktycznie kazdy a jutrzejsze spotkanie moze w duzym stopniu zadecydowac kto zajmie 1 miejsce w grupie i do ostatnie kolejki bedzie mogl podejsc na luzie dajac szanse gry zmiennika.
1 spotaknie miedzy tymi druzynami zakonczylo sie remisem 3-3, spotkanie mialo dosc dramatyczny przebieg bo jutrzejsi gospodarze dali sie szybko zaskoczyc i po 20 min przegrywali juz 2-0 a tuz przed zejscie do szatni dali sobie wbic jeszcze 1 bramke i do przerwy przegrywali 3-0.
Na druga polowe wybiegl calkiem inny zespol, pokazujac ze sa tak naprawde duzo lepsi od swoich rywali ( celowo nie uzywam okreslenia ze o klase bo jednak troche bym przesadzil) i pomimo ciezkiej i dosc zaskakujacej 1 polowie potrafili doprowadzic do remisu na dosyc ciezkim terenie.
Patrzac na bezposrednie spotaknia tych zespolow to zdecydowanie przewaza tutaj ekipa Videoton.
Na 24 bezposrednie spotkania 14 z nich wygrali 5 zremisowali i 5 przegrali.
Wiadomo ze jest to mecz pucharowy a puchary rzadza sie swoimi prawami lecz analizuajc to spotkanie wspomoge sie rowniez tabela ligowa.
Videoton to obecnie lider tych rozgrywek natomiast goscie zajmuja obecnie srodek tabeli - sa na 9 pozycji. Jednak warto tez zauwazyc ze fatalnie graja oni na wyjazdach a 9 pozycje zawdzieczaja glownie dzieki punkt azdobytym na wlasnym boisku.
Na 7 spotkan wyjazdowych tylko raz udalo im sie zgarnac komplet punktow, raz zremisowali i az 5cio krotnie odniesli porazke.
Tak jak na poczatku wspominalem ekipa gospodarzy jest dla mnie duzo lepszym zespolem i biorac pod uwage fakt ze jutrzejsze spotkanie najprawdopodbniej zadecyduje tutaj o 1 miejscu w grupie i majac na uwadze przebieg ich ostatniego spotkania, wydaje mi sie ze gospodarze wyjda skoncentrowani od pierwszych minut i z pelnym szacunkiem do rywala ( wydaje mi sie ze tego w 1 spotakniu zabraklo ) i od poczatku meczu beda chcieli zdecydowanie rozstrzygnac spotkanie na swoja korzysc.
Powodzenia! ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wegry Puchar
Spotkanie: Kaposvar - Zalaegerszeg
Typ: 1/1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szczerze w ogole nie rozumiem kursów dlatego sprobujemy cos tutaj ugrac! Ponieważ wg mnie sytuacja jest całkowicie odwrotna! Gospodarze zajmują 2 miejsce w gr z taka sama liczka pkt co lider Pecsi, z bilansem bramkowym 8:3 natomiast goscie ostatnie (4) miejsce w gr. z bilansem bramkowym 1:10 i z wszystkimi meczami przegranymi. Moj typ to oczywiscie 1/1 ponieważ:
1. Goscie ostatnie miejsce w gr wszystkie mecze przegrane i strzelona tylko jedna bramka a straconych 10!
2. h2h Ostatnie spotkanie Kaposvar wygrało na wyjezdzie gładko 3:0
3. Atut swojego boiska
4. Watpie aby gospodarze odpuscili ten mecz bo jeszcze nie maja zapewnionego awansu do nastepnej rundy cały czas czują oddech Siofok ktore tracą do nich 3 pkt. Wiec nie moga sobie tutaj pozwolić na wpadke tym bardziej ze ostatni mecz graja własnie z Siofok!
Chyba wszystko jasne! Powodzenia !!

✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje MŚ, Baraże
Spotkanie: Jordania - Urugwaj
Typ: over 3,5
kurs: 2,95
bwin
Eliminacje do Mistrzostw Świata wkraczają powoli w ostatnią fazę. Dzisiaj zaczyna się seria meczy barażowych, pierwsze rozgrywane będą spotkania w strefach pozaeuropejskich. Ja z dwóch dzisiaj rozgrywanych meczy wybrałem pojedynek Jordanii z Urugwajem. Moim zdaniem gospodarze zastano w tym spotkaniu zmieceni z boiska i Urugwajczycy wysoko pokonają rywala choć możliwe jest że trafią do bramki rywala. Na swoim obiekcie w eliminacjach spisywali się dobrze i nie zaznali porażki ale zespoły Japonii, Iraku, Australii, Omanu czy też Uzbekistanu to nie to co Urugwaj choć możliwe że stać ich na jakieś trafienie. Najwięcej goli dla zespołu w fazie grupowej zdobył Ahmed Hayel Ibrahim strzelił on gola miedzy innymi Japończykom ale czy drużyna ta zagrozi Urusom ? Moim zdaniem nie. Team Oscara Tabareza to nie byle kto. Do Jordanii pojedzie najsilniejszy skład zabraknie jedynie bramkarza Fernando Muslery który jest kontuzjowany. W znakomitej formie strzeleckiej znajduje się dwudziestosześcioletni napastnik Liverpoolu Luis Suarez który w lidze strzela bramki jak na zawołanie. Drugi z napastników Edinson Cavani w barwach Paris St. Germain też już ustrzelił kilka trafień. Mają oni też silną linię pomocy, wymienię tu tylko kilku graczy, Gaston Ramirez z Southampton, Alvaro Perreira z Interu Mediolan, Cristian Rodriguez z Atletico Madryt czy też Alvaro Gonzalez z Lazio. Obrońców też maja dobrych z Martinem Caceresem graczem Juventusu Turyn na czele. Jak więc widać ekipę mają mocno i stać ich na rozgromienie rywala. Jak już wspomniałem możliwe jest też ze Jordania dorzuci jakąś bramkę i mecz będzie obfitował w gole.
⛔ 100
powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje -
Spotkanie: Jordan - Urugwaj
Typ: Urugwaj powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Jordan podejmuje dzisiaj gości z Ameryki Południowej. Goście na pewno będą chcieli soie zagwarantować awans już w pierwszym spotkaniu, a zważając na potencjał w ofensywie Urugwaju nie sposób przejść obok tego kursu obojętnie. Granie overu w tym meczu wydaje mi się z lekka mijać z celem ponieważ wiadome jest jest, to Urugwajczycy będą napierać i wg mnie tylko oni będą strzelać w tym meczu. Dlatego też gram na over konkretnej drużyny. Poszczególni zawodnicy formacji ofensywnej są w formie, a zważywszy, że goście wyjdą w najmocniejszym zestawieniu zapowiada się ostra ofensywa od pierwszych minut meczu. W ostatnich meczach Urugwaj cały czas był na granicy 2-3 bramek w meczu i tak np. z Argentyną i Japonią zdobyli ponad 2.5 gola, ale z Peru i Kolumbia zdobyli tylko dwa gole. Jedynie w meczu z Ekwadorem ofensywa się nie spisała i zagrała na 0 z przodu. Jordan w 7 z ostatnich 10 meczy tracił bramkę i to z niezbyt wymagającymi przeciwnikami, a na pewno nie tak wymagającymi jak dzisiaj Urugwaj. Tak więc dzisiaj można w ciemno obstawiać wygraną Urugwaju, zapewne wysoką i do zera.

✅ 125
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Białoruska Extraliga
Spotkanie.Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk
Typ.1
Kurs.1,45
Bukmacher.Bwin
Data.13.11.2013 g.16.30
Analiza.
Liga Bialoruska w hokeja na lodzie i spotkanie sasiadow z tabeli czyli mecz pomiedzy Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk .Metalurg to 6 miejsce i 35 oczek na koncie i stosunek bramek 60-45,natomiast Khimik o oczko wyzej 36 oczek i bramki 72-74 a wiec troche wiecej strzelonych bramek od rywala,ale w obronie to juz masakra wiec tutaj przewaga zdecydowana po stronie gospodarzy.Tabela formy takze przemawia na korzysc zespolu Metalurg-Zhlobin bo ostatnie dwa spotkania wygrane,natomiast goscie to 2 porazki .I najwazniejszy argument przemawiajacy za wygrana gospodarzy to historia pojedynkow obu ekip ktora jest przygniatajaca na korzysc dzisiejszych gospodarzy...
13/10/13 EXTR Khimik-Ska - Zhlobin 1:7
18/09/13 EXTR Zhlobin - Khimik-Ska 6:1
Dwa spotkania rozegrane w tym sezonie i dwie pewne wygrane ekipy Zhlobina ze stosunkiem bramek 13-2.Tak wiec widac,ze gospodarze potrafia grac z tym zespolem i z tak slaba defensywa jaka posiadja goscie,dzisiaj takze powinni wygrac spokojnie....
✅ 45
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Bowls
13.11.2013 14.00
Spotkanie: Anderson - Foster
Typ: Anderson
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Dziś typ na moją ulubiona dyscyplinę chociaż bardzo mało znaną. Jest okazja bo odbywa się właśnie jeden z trzech najważniejszych turniejów w tej dyscyplinie Scottish International Open. Teraz kilka slow o dyscyplinie :Zawodnicy toczą na zmianę lekko spłaszczone kule (ang. &quot;bowls&quot;) w taki sposób, aby umieścić je jak najbliżej celu w postaci białej piłeczki zwanej &quot;jack&quot; lub &quot;kitty&quot;. Charakterystyczny kształt kul sprawia, że tor toczenia się kul jest zaokrąglony, co utrudnia celowanie, ale i pozwala zawodnikom omijać kule już znajdujące się na polu gry.Punktacja jest przyznawana jednemu zawodnikowi w zależności od ilości jego kul znajdujących się bliżej celu niż najbliższa kula przeciwnika. Możliwa jest też gra drużynowa. Dziś czeka nas pojedynek drugiej rundy pomiędzy dwoma bardzo dobrymi zawodnikami ze Szkocji. Foster to zawodnik numer 2 w rankingu światowym natomiast Anderson 9. Dlatego moim zdaniem kursy na Andersona to przesada w tej dyscyplinie poziom jest bardzo wyrównany. Chociaż Foster to mistrz świata z 2011 roku i zawodnik nie schodzący poniżej pewnego poziomu to Anderson jest zawodnikiem bardzo dobrym , który jest aktualnym mistrzem świata z 2013 roku gdzie w finale pokonał właśnie Fostera. Dlatego takie kursy przy dwóch tak dobrych zawodnikach to nieporozumienie. Dziś stawiam na młodszego ale równie dobrego Szkota ,który ma mniej tytułów ale bardzo duży potencjał. Moim zdaniem Anderson mimo młodego wieku na tę dyscyplinę poniżej 30 lat ma olbrzymi talent. Mecz do obejrzenia na Eurosporcie.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje -
Spotkanie: Jordan - Urugwaj
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Oczywiście, to, że Urugwajowi uda się dziś strzelić (podejrzewam nie jednego) gola wydaje się dość zrozumiałe. Urugwaj wszak jest zdecydowanym faworytem, ma zdecydowanie lepszych zawodników niż Jordania, no i przede wszystkim ma z przodu takich graczy jak Luis Suarez i Edinson Cavani. Dodając do tego, że ekipa Oscara Tabareza preferuje dość ofensywną piłkę a ostatnio w eliminacjach zaczęli radzić sobie coraz lepiej za sensację należałoby uznać to gdyby Urusom nie udało się awansować do MŚ. Myślę, że już dziś Urugwaj zapewni sobie dostateczną przewagę by być spokojnym w rewanżu, o bramki myślę, że nie trzeba się martwić, bo oprócz tego co wspomniałem warto dodać, że dziś w bramce Jordanii zabraknie Amera Shafiego bohatera spotkań z Uzbekistanem i chyba jednej z największych gwiazd tej reprezentacji.
Dlaczego jednak uważam, że Jordania strzeli gola? Przede wszystkim warto sprawdzić jak grała ostatnio Jordania u siebie, w 25 ostatnich meczach w roli gospodarza tylko w 4 spotkaniach nie udawało im się strzelić gola (potrafili strzelić gola, a nawet wygrać z Japonią czy Australią). Ponadto wspomniałem o sile ognia Urugwaju, warto jednak pamiętać, że z grą defensywą tej drużyny nie jest najlepiej. Urugwaj tracił sporo bramek w eliminacjach -25, również w spotkaniach Pucharu Konfederacji tracił regularnie bramki (nie licząc mecz z Tahiti). Dziś na dodatek Urugwaj zagra bez swojego podstawowego bramkarza Fernando Muslery, a zastąpi go Martina Silva - do tej pory tylko 2 mecze w kadrze.
Wydaje się więc, że oprócz oczywistości jaką jest strzeleni gola przez Urugwaj warto również zastanowić się czy Jordania nie pokusi się o honorowego gola. Ja myślę, że tak się stanie dlatego typuję, że obie ekipy w tym meczu strzelą gola.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie: Fleetwood - Carlisle
Typ: FLEETWOOD
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Fleetwood wystepuje na codzien w League Two i radzi sobie jak dotad bardzo dobrze.
Zajmuja pierwsze miejsce i ostatnie dwa mecze wygrali u siebie z Newport 4:1 i York na wyjezdzie pokonując ich 2:0.
W poprzedniej rundzie Johnstone&#39;s Paint Trophy pokonali dośc pewnie bo az 4:0 Crewe które na codzień wystepuje w League One obok dzisiejszego rywala Carlisle.
Goście dzisiejszego spotkania zajmują odległe 16 miejsce i sa bardzo blisko strefy spadkowej .Ostatnio zremisowali na własnym obiekcie z Wolves 2:2 oraz przegrali na wyjeżdzie z 18 zespołem ligi Gillingham 1:0 .
Fleetwood w gazie i jesli nic sie stanie złego dalej będą okupować pierwsze miejsce czym samym zbliza sie do awansu .
Ostatnie spotkanie Crewe w Johnstone&#39;s Paint Trophy to wygrana z Morecambe na wyjeżdzie ale dopiero po rzutach karnych 4:3 .
W regulaminowym czasie gry był wynik 0:0 .
Jak na dzisiejszą oferte kurs do grania ładny .
Ja zagram i polecam innym .
Powodzenia
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 814,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna ( Baraże do MŚ )
Spotkanie - Jordania : Urugwaj
Typ - Jordania powyżej 0.5 gola
Kurs - 2.45
Sportingbet

Na stadionie w Ammanie w pierwszym meczu barażowym, którego stawką jest awans do przyszłorocznego mundialu Jordania zmierzy się z Urugwajem . Niewątpliwie faworytem są tutaj goście co w każdej analizie na to spotkanie jest dosyć wyrażnie opisane , ja osobiście też tak uważam że z tej pary awansować może tylko jedna drużyna a jest nią Urugwaj . Gospodarze w poprzedniej rundzie okazali się lepsi od Uzbekistanu eliminując rywali w rzutach karnych , natomiast Urugwajczycy w strefie południowoamerykańskiej uplasowali się dopiero na piątym miejscu , a bezpośredni awans z Ekwadorem przegrali gorszym stosunkiem bramek i właśnie tu upatruję że dzisiaj w Ammanie gospodarze zdołają strzelić jakiegoś gola , bo co do Urugwaju to chyba raczej pewne że ten gol padnie , przyjrzyjmy się grze Jordanii i patrzę na ostatnie ich 18 meczy : bilans tych spotkań jest b.dobry bo 11 zwycięstw 5 remisów i tylko 1 porażka z Australią na wyjeżdzie 4:0 , ostatnio w meczu towarzyskim pokonali u siebie Zambię 1:0 i wcześniej Nigerię także 1:0 a w meczach eliminacyjnych pokonali u siebie wyżej notowaną Japonię 2:1 dlatego uważam że dziś nie będą tylko chłopcem do bicia ale też będą mieli swoje okazje do strzelenia gola a Urugwaj już pokazał że też gole traci tak więc liczę na gola ze strony gospodarzy po całkiem fajnym kursie !
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Dinamo Riga – Barys Astana
Typ: over 5.5
Kurs: 2.20
Buk: bet365
Godz. 18:30
Analiza:
Po ponad tygodniowej przerwie wracając rozgrywki w rosyjskiej lidze hokeja KHL, po takie długie rozłomoce ciężko coś w tej lidze prorokować ale co do Astany można być pewien ofensywny hokej na pewno zobaczymy.
Zacznijmy od gospodarzy którzy jak na razie zachwycają w tym sezonie osiem porażek i piętnaście zwycięstw daje im trzecią lokatę w Zachodniej za Petersburgiem i Dynamo Moskwa a wiec potentatami ligi. Na własnej tafli jak do tej pory sześć zwycięstw i trzy porażki, bramki 25:21.
Goście z Kazachstanu to aktualnie druga siła Konferencji Wschodniej która pod względem ofensywny nie ma sobie równych 91 bramek zdobytych (Petersburg ma na koncie 96 ale na Zachodzie plus dwa mecze więcej), ich ofensywny styl wiąże się też ze sporą liczba bramek traconych na koncie już 70, w sumie średnia 6.6 i nikt inny nie przekroczył granicy 6.0. Na wyjazdach grali dziewięciokrotnie przegrywając tylko raz, bramki 36:21.
Gospodarze to jedna z tych drużyn która może się pochwalić niemal w każdym meczu wypełnioną i żywiołowo reagującą publicznością co jest zdecydowanie ich atutem, szczególnie pomaga to gdy gra się z tymi mocnymi a przegrywał tutaj mistrz Dynamo 3:2, Magni 3:2 czy ostatnio CSKA, ta publiczność oczekuje zwycięstw ale i ciekawego widowiska a nie z kim je stworzyć jak nie z Kazachami którzy grają wesoły hokej. Od czterech spotkań gospodarze nie potrafią tutaj wygrać z tym rywalem ale obecnie są dużo lepszym zespołem niż w tamtych pojedynkach i myślę że mogą pójść na wymianę ciosów a wtedy może się skończyć bardzo wysoko.
Rok niema w takim samy okresie była identyczna przerwa i Astana po tym powrocie wykręciła trzy mega overy: 3:6, 7:2 i 3:5 może to i wróży dobrze i tym razem. Jednego chyba można być pewien gra Astana to zawsze trzeba brać pod uwagę bramki.
⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: HokejCzechy (Ekstraliga)
Spotkanie: HC Energie Karlovy Vary - HC Plzen 1929
Typ: 1
Kurs: 2.70
Buk: bwin
Analiza:
Mecz 12 drużyny w tabeli z mistrzem kraju HC Plzen który obecnie okupuje 7 miejsce w tabeli. HC Energie odniosły w tym sezonie zaledwie 5 zwycięstw w reg. czasie na 19 meczy, jednak aż 4 z tych wygranych odnieśli na własnym lodzie. Ponadto w meczach u siebie odnieśli jeszcze 1 zwycięstwo po dogrywce i 4 porażki z bilansem bramek 26-24. HC Plzen w dotychczasowych 18 meczach w lidze odnieśli 6 porażek w reg. czasie z czego aż 5 na wyjeździe, ponadto na wyjeździe 4 razy wygrali i ani razu nie mieli dogrywki. Więc jeśli chodzi o ten sezon na wyjeździe to albo wygrana albo porażka. Mistrzowie kraju nie prezentują w tym roku formy z zeszłego sezonu. Patrząc na ostatnie mecze rzuca się w oczy jedna ciekawa informacja, HC Plzen w ostatnich 3 meczach strzeliło zaledwie 2 bramki (wygrana 1-0, porażka 0-3 i porażka po dogrywce 1-2), jest to zapewne konsekwencja tego, że w ostatnich meczach brakowało największej gwiazdy drużyny Martina Straki, który pałzuje po operacji kolana. Najważniejsza informacja jest taka że nie będzie on jeszcze grał jakiś czas. W składzie jest Josef Straka, ale to nie to samo ???? U mistrzów zabraknie również Amerykanina Ryana Hollwega. Obie te absencje to mocne osłabienie siły ataku więc nie sądzę aby Plzen strzelił dużo bramek.

Karlovy Vary przede wszystkim w ostatnim meczu przegrały 11-0 na wyjeździe z idącymi jak burza graczami ze Sparty Praga, na pewno będą chcieli wymazać ten mecz z pamięci a ponad tygodniowa przerwa która była spowodowana meczami reprezentacji myślę że mogła im w tym pomóc. Wcześniejsze mecze to już były normalne wyniki ???? Po stronie KV brak informacji o jakichkolwiek absencjach. W tym sezonie obie drużyny grały już ze sobą i w Pilznie lepszy okazał się mistrz wygrywając 4-3 ale dopiero po karnych. W poprzednim sezonie w 4 meczach między tymi drużynami 2 razy wygrały KV i dwa razy Plzen. Sądzę że bez Martina Straki Plzen jest o wiele słabszy i to KV są faworytem. Obie drużyny dadzą z siebie na pewno wszystko bo to mecz derbowy.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Koszykówka - Euroleague Women 13.11.2013 godz. 15:00
Wydarzenie: Spartak Moskwa - USK Praga
typ: 1
Kurs: 1.426
Bukmacher: Pinnacle
Na dzisiaj moja propozycja z Euroligi Pań dotyczące ponownie tak jak kilka dni temu koszykarek Spartaka Moskwa. Kiedy wtedy stawiałem na koszykarki z Moskwy nie były one faworytkami spotkania z Nadezhda Orenburg i wygrały bardzo wysoko 89:59 potwierdzając tym dobrą formę w tym sezonie. Dzisiaj zainaugurują swoje występy w Eurolidze i moim zdaniem spotkanie może mieć podobny przebieg do tego ostatniego w lidze rosyjskiej. Mimo tego, że drużyna z Pragi nie ma sobie równych i jeśli już przegra to jest to mega sensacja to nalezy do średnich europejskich drużyn. W lidze można powiedzieć, że nie wygrywają tylko zmiatają przeciwniczki z parkietu wygrywając przeważnie bardzo dużą różnicą punktów. Ale prawdziwą próba siły moim zdaniem było ich niedawno rozegrane spotkanie w Eurolidze ze słabą drużyną z Zagrzebia w którym mimo tego, że były zdecydowanymi faworytkami wymęczyły wygraną na własnym parkiecie zaledwie 5 punktami 57-52. Dlatego też proponuję postawienie na wygraną Spartaka, drużynę która ma lepszy skład, lepszą formę i przede wszystkim bardziej powinna się liczyć w rozgrywkach Euroligi. Zachęcam do swojego typu.
⛔ 100
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Spotkanie: Khimik Yuzhny - Buducnost
Typ: Khimik Yuzhny -10.5
Kurs: 2.75
Buk: William Hill
Analiza:
Zacznijmy od gospodarzy. Strasznie silna ekipa w tym sezonie. Na wyjazdach w Eurocup wygrane z Kolejliler i Albacomp odpowiednio 24 i 13 punktami. Można śmiało powiedzieć, że rywale byli słabsi od dzisiejszego, jednak Buducnost to ekipa typowo swojego parkietu, a wiemy, że w koszykówce bardzo często własna hala ma spore znaczenie. Buducnost w Eurocup na koncie 2 wygrane i 2 przegrane. Oba zwycięstwa odniesione u siebie, natomiast porażki z PAOK, 1pkt, choć moim zdaniem byli ekipą słabszą, a także totalna klapa z Nizhny Novogrod, gdzie zostali zdemolowani 21 punktami. Trzeba przypomnieć, że u siebie Khimik wygrał właśnie z tą ekipą, która rozgromiła Buducnost, choć tylko 78:76. Jednak nie mamy, co porównywać obu lig ze sobą, gdyż Nizhny to zdecydowanie rywal o klasę wyższy niż ekipą z Czarnogóry. Najbezpieczniejszy typ tutaj to oczywiście wygrana Khimik Yuzhny po 1,40. Dla odważniejszych handicap na gospodarzy -5,5 po 1,90. Dla hardcorowców polecam typ, który gram sam, czyli Khimik Yuzhny -10,5 po 2,75 w William Hill. Pozdrawiam i życzę udanych typów ???? !
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Spotkanie: Banvit - VEF Riga
Typ: -13,5 Banvit
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Banvit ma chyba jeden z najlepszych składów w Eurocup (potężny budżet i duże ambicje) Rowland, Mejia, młody zdolny Prepelic, Markovic, weteran &quot;albański Shaq&quot; Kuqo, Gordon czy Ozer. Bilans obu zespołów niby taki sam, ale Turcy ulegli oba mecze na wyjeździe w dramatycznych okolicznościach z Maccabi Hajfą (3 pkt) oraz Unicsem (który posiada chyba jeden z lepszych składów w tym pucharze) ledwie 1 pkt i to tylko dlatego, że Goudelock trafił za 3 w ostatniej sekundzie. U siebie natomiast zmietli z parkietu Kalev 26 pkt i Skopije 24 pkt. Jeśli Banvit zagra na normalnym poziomie i nie odpuści w pewnym momencie meczu a VEF Riga nie zagra jakiegoś kosmicznego spotkania to czeka ich taki sam &quot;wyrok&quot; jak Kalev czy Skopije. Łotysze oba mecze u siebie z mocnymi ekipami przegrali (21 pkt z Maccabi oraz 18 pkt z Unicsem). Takie wyniki nie wróżą im niczego dobrego w wyjazdowym spotkaniu na gorącym tureckim terenie. Myślę, że oni wiedzą co ich czeka i nie sądzę aby byli stawić jakikolwiek opór takiemu rywalowi, bo pewnie ten mecz już dawno został spisany na straty i pewnie będzie stanowił tylko &quot;pole doświadczalne&quot; dla trenera.
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy - Extraliga
Spotkanie: Slavia Praha - Chomutov
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Myślę, że to w miarę spokojny i pewny typ na dziś. Brązowi medaliści mistrzostw Czech z ubiegłego sezonu nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem póki co totalnego outsidera ligi.
4-ty zespół tabeli podejmować będzie u siebie w O2 Arena 14-sty (ostatni) zespół ligi. Do tego dodać trzeba, że również jeśli chodzi o mecze wyjazdowe hokeiści Chomutov to najsłabsza ekipa. Po przeciwnej stronie jest zespół z Pragi, który biorąc pod uwagę mecze na własnej tafli miałby 2 miejsce ustępując pola tylko fenomenalnej w ostatnim czasie drużynie Sparty Praga. Gospodarze tracą przed własną publiką bardzo mało bramek a dokładając do tego fatalny wręcz wynik strzelecki na wyjazdach gości z Chomutova wynik tego spotkania może być tylko jeden.
Slavia po serii zwycięstw ostatnio dość fatalnie przegrała 2 mecze pod rząd ( po prowadzeniach w obu meczach) i dziś na pewno zrobi wszystko aby przerwać tą złą serię. Czysto sportowo rywal do tego wręcz idealny. 4 porażki z rzędu i nie zanosi się aby mieli zdobyć punkty w O2 Arenie. Stawiam 1. Powodzenia !
⛔ 100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Spotkanie: Alba Fehervar -
Kolejliler Ankara
Typ: over 158.5
Kurs: 2.07
Buk: pinnacle
Analiza:

Spotkanie 5 kolejki rozgrywek Eurocupu w grupie F. Mistrz Węgier spotka się z z Tureckim Kolejliler z Ankary. Gospodarze w lidze na swoim parkiecie nie mają sobie równych. Niewiele gorzej prezentują się też na wyjazdach. Daje to świetną średnią pkt zdobytych na mecz: 87. W Eurocupie oczywiście wymagania są większe i jak do tej pory wyników nie ma. Potrafią oni jednak powalczyć co pokazały spotkania z faworyzowanymi PAOKiem i Buducnostem.Para Kemp i Moore gwarantuje zwykle dużo pkt dla Węgrów. Turcy są faworytem tego spotkania. W lidze prezentują się dobrze, ale w Europie nie i to spotkanie muszą po prostu wygrać jak chcą zachować szanse na awans. Świetnie do tej pory spisywał się u kebabów Golubovic, zdobywając średnio ok 25 pkt. Z jednej strony więc ambitni i ofensywnie grający gospodarze, a z drugiej zespół bardziej ograny, bardzo często szukający rzutów z dystansu. Dlatego w tym spotkaniu poszukam overa.
✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Puchar Polski
Spotkanie: Anwil - Asseco
Typ: Asseco
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Asseco mimo znacznego obniżenia budżetu nie wygląda tak tragicznie trener Dedek podobnie jak rok temu ze Startu Gdynia, utworzył drużyne, która nie jest w lidze tylko chłopcem do bicia, tak jak się tego spodziewano.Ich skład to mieszanka rutyny z młodością w składzie mają m.in Piotra Szczotkę, Łukasza Seweryna i Fiodora Dimitrieva, którzy zdobywali już wcześniej z Asseco tytułu MP, oprócz tego młodych zdolnych polskich koszykarzy i średni zaciąg zagraniczny co razem tworzy fajną drużynę do ogladania.W Anwilu szpital do kontuzjowanych Grahama i Pamuły po ostatnim meczu dołączył jedyny rozgrywający w drużynie Katnić.Anwil został przez kontuzje tylko z 6 - osobową rotacją, a rozgrywać muszą tam Deividas Dulkys i Michał Sokołowski, którzy nominalnymi rozgrywającymi nie są, a w meczu z AZS-em rozgrywanie wychodziło im bardzo słabo, łącznie popełnili 9 strat czyli prawie połowe ze wszystkich strat Anwilu, a zespół podczas gdy oni rozgrywali zdobył tylko 24 punkty w drugiej połowie czyli tylko o 2 punkty więcej niż w 1 kwarcie, wynik ten jest fatalnyi widać że do rozgrywania ci dwaj zawodnicy się nie nadają.To będzie drugi oficjalny mecz w tym sezonie obu drużyn w 1 meczu, Anwil w pełnym składzie ledwo wygrał z Asseco 64-59 po dobrej końcówce.Anwil nie chcąc narażać się na dalsze urazy swoich zawodników spodziewam się że ten mecz odpuści i potraktuje go treningowo, a swoją szansę gry dostaną juniorzy, Asseco powinno na ten mecz być zmotywowane i napewno będą walczyli o zwycięstwo bo drugi raz tak osłabionego rywala w tym sezonie pewnie już nie dostaną.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka nożna Norwegia
Sarpsborg 08-Ranheim
over 2,5
1,6
Bet365

Z racji ubogiej oferty, pod lupę wziąłem spotkanie barażowe o awans/utrzymanie w Tippeligaen. Przeglądając statystyki z całego sezonu da się zauważyć, że miał najgorszą defensywę w lidze. W 30 meczach stracili 58 bramek- sporo jak dla mnie. W lidze na 30 meczy w 19 padał over 2,5. Ten fakt również przemawia do mnie za tym typem. Z drugiej strony ekipa z Adeccoligaen Ranheim w 30 meczach strzelili 49 bramek. Jednocześnie byli najlepiej grająca ekipą na wyjazdach na zapleczu norweskiej ekstraklasy. W zeszłym roku obie ekipy spotkały się w Adeccoligaen dwukrotnie i dwukrotnie padał over 2,5.
28.10.12 Ranheim-Sarpsborg 08 1 : 2
06.05.12 Sarpsborg 08-Ranheim 2 : 2
A z racji tego, że jest to mecz o wysoką stawke, spodziewam się otwartego spotkania z conajmniej 3 bramkami. ????
Powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom