>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.11.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dołączył
09/2012
Posty
621
Miasto
Bialystok
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia U21 - Portugalia U21
Typ: Portugalia U21 strzeli w 2. połowie
Kurs: 1.80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Miejmy nadzieję, że dobra karta nam będzie sprzyjała nadal (2/2) , a żeby nie kusić losu - zostajemy przy piłce nożnej i towarzyskich potyczkach. Dzisiaj na tapecie spotkanie młodzieżowych ekip z Anglii i Portugalii. Faworytem bukmacherów są gospodarze, jednak kursy powoli się wyrównują, bo potencjał piłkarski obu ekip jest bardzo podobny. Spora ilość zawodników, którzy dla Anglii wywalczyli awans do Euro, została przesunięta do pierwszej ekipy. Przede wszystkim zabraknie Shawa z Manchesteru United i Chambersa z Arsenalu. No i nie możemy zapominać o Solo Berahino, najlepszym strzelcu ekipy. Grę kreował będzie Harry Kane z Tottenhamu, jednak oprócz niego reprezentacja niczym się nie wyróżnia. Obrona to nadal zestawienie, które czyste konto zachowuje z ekipami pokroju Mołdawii, Litwy czy Kataru. Przy trudniejszych przeciwnikach strata bramki jest niemalże nieunikniona. A że Portugalia jest niezwykle skuteczna, gol w drugiej połowie powinien być jedynie formalnością. Zresztą jeśli spojrzymy w statystyki Bernardo Silva i jego kolegów natychmiast zauważymy, że przegrywają bardzo rzadko. Kurs na gości wzięty z kosmosu, chętnie obejrzę ten mecz bo zapowiada się świetne show.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dołączył
06/2009
Posty
6750
Miasto
Litwa, Wilno
Dyscyplina: Tenis ziemny Masters Cup ATP 2014 (Londyn)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Federer Roger-Murray Andy
Typ: 1
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Federer to zawodnik który ma karierę bez skazy, do tego posiada 2x bliźniaków, oraz Mirkę która jest na jego większości meczy. Brakuje mu tylko złota olimpijskiego, a w tym roku już dwa razy utarł nosa Murrayowi który rzutem na taśmę awansował do tego turnieju.
Taka jest prawda i obraz meczu z Nishikorim to świetnie odzwierciedlił. Porażka 6:4 6:4, co prawda wygrał z Raonicem, ale jak się okazało go już dzisiaj około godziny 13 nie było w turnieju z powodu kontuzji.
Federer to klasa sama w sobie i znowu zaczęło się liczenie kto co może. Pogonił Szkota w 2012 roku podczas tego turnieju 7:6(5) 6:2, w 2010 6:4 6:4, w 2009 roku 3:6 6:3 6:1. Do tego w Cincinnati wygrał Federer 6:3 7:5. Szwajcar myślę że spokojnie wygra ten mecz.
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dołączył
09/2013
Posty
1376
Miasto
Stalowa Wola
Dyscyplina: Masters Cup ATP, -, indoors
Godzina: 21:00
Spotkanie: Federer - Murray
Typ: FEDERER 2:0
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mam mało czasu , ale probuje .
Federer na hali 9/1 , Murray 14/3 , Federer nie wydaje mi sie aby coś tutaj kalkulował , on jest człowiekiem , który napewno ten mecz bedzie chciał zakonczyć w dwóch setach . Roger ogólnie ten sezon ma świetny i imponuje formą przez cały rok , gdzie jego bilans na wszystkich nawierzchniach wynosi 70/11 .
Andy wystrzelił na koniec roku , a mojego punktu widzenia to za mało mimo bilansu 59/20 . H2H jest naprawde soczyste bo wynosi 11-12 dla Andy&#39;ego !
Tutaj Roger tez napewno bedzie chciał ten stan wyrównać , zresztą tak wielki tenisista napewno nie bedzie kalkulował ile mu potrzeba , aby trafić na Djokovicia , a zreszta w wiekszym czy mniejszym stopniu by mu to napewno nie przeszkadzało .
Zdania napewno są podzielone cop do meczu , czesc jest za tym albo za tamtym , czesc kalkuluje , widzi spisek , a ja widze dziś piekny tenis i wygrana federera w dwóch setach .
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.