>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.11.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miami - Utah
Typ: 2/2
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Miami Heat zagra z Utah Jazz przed wlasna publicznoscia w ktorym jest faworytem, ale nie zagra u nich dzisiaj Gerald Green w zwiazku z bijatyka jakiej sie dopuscil gdzies w Miami i nie zagra najlepszy gracz Dwayne Wade ktory zmaga sie z kontuzją. Sa to duze oslabienia podczas gdy u Utah nie zagra tylko Gobert, ktory tez jest waznym ogniwem zespolu, ale nie da sie tak we znaki jak brak dwojki graczy Miami w stosunku do braku jednego kluczowego zawodnika druzyny Utah. Utah gra dobrze na wyjazdach maja juz 3 wygrane i 2 porazki - jedna ostatnio po dobrym spotkaniu z Cleveland gdzie przegrali tylko 4 punktami. I jedna w Detroit gdzie przegrali 5 punktami. Mysle ze alternatywnie wlasnie mozna zagrac na zwyciestwo Miami by 1-5 jesli chce sie cos po duzych kursach z tego meczu wyniuchac, ale ja stawiam na to ze w zwaiazku z kontuzjami Utah poradzi sobie w tym spotkaniu dosc latwo i wygra do przerwy jak i na koniec.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Podaję typ zastępczy, bo mecz Argentyny z Brazylią został przeniesiony na jutro.
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 1:35
Spotkanie: Ottawa Senators - Vancouver Canucks
Typ: X2
Kurs: 1,52
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ottawa Senators to dobra drużyna, ale bardzo mi się podoba to jak gra w tym sezonie Vancouver Canucks. Ich gra zaskakuje na pewno na plus, bo byli tacy, którzy dawali im niewielkie szanse na dotarcie do fazy play-off, a póki co są na dobrej drodze, by to osiągnąć. Na uwagę zasługuje to jak Vancouver Canucks grają w meczach wyjazdowych. Na osiem rozegranych meczów na wyjeździe pięć z nich Vancouver Canucks wygrali, a to jest naprawdę dobry wynik. Ostatni swój mecz Vancouver grali na wyjeździe z Columbus Blue Jackets. Pamiętam, że dałem wtedy typ na zwycięstwo Vancouver Canucks i tak też się stało, bo Vancouver wygrało 5:3. Ottawa to dość przeciętny zespół. Dziwny mecz rozegrali z Nashville Predators. Ottawa prowadziła już wysoko w tamtym meczu, a ostatecznie przegrali 5:7. Według mnie większy potencjał mają jednak Vancouver Canucks i widzę w tym meczu co najmniej ich remis i wywiezienie minimum jednego punktu z Ottawy.
⛔ 100
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Dyscyplina: Europa - Towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Olimpija Ljubljana - Udinese
Typ: Olimpija 1/1 HT/FT
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Uwagę Słoweńców bardziej skupia jutrzejsza walka ich reprezentacji z Ukrainą w barażu niż mało znaczące spotkanie towarzyskie. Ale z racji tego, że śledzę uważnie poczynania włoskich zespołów, tak i teraz przyjrzałem się otoczce dzisiejszego meczu.
Olimpija plasuje się obecnie na pierwszym miejscu w lidze słoweńskiej i w każdym spotkaniu notuje zaskakującą liczbę bramek. Wydawać by się mogło, że ten sparing jest dla nich zbędny. Jednakże za nieco ponad tydzień czeka ich derbowe spotkanie z Mariborem, zatem potyczka z Udinese będzie dla Słoweńców doskonałą okazją żeby jeszcze bardziej podgrzać emocje. Będzie to ostatni sprawdzian, spodziewanych jest wielu kibiców (zniżki na zakup dwóch biletów vs Udinese i Maribor). Z racji tego, co obecnie prezentuje zespół z Ljubljany, typ prezentuje się wręcz znakomicie. Brak jest mocnych osłabień, bo drużyna do starych nie należy, stąd tez mało powołań reprezentacyjnych.
Udinese pojawiło się w stolicy Słowenii w juniorskim składzie. Na szybko sprawdziłem wiek poszczególnych powołanych na ten mecz zawodników i... zaledwie 4 z 19 piłkarzy ma więcej niż 20 lat! Praktycznie cały zespół to gracze Primavery, w pomocy trzech 18-latków i dwóch 17-latków. W ataku najstarszy zawodnik ma 21 lat, z kolei w obronie - 24. Ci, którzy są tutaj najstarsi to rezerwowi, a niektórzy z nich nawet nie wystąpili w tym sezonie w żadnym poważnym meczu.
Z racji zabawy konkursowej daję 1/1, ale polecam granie 1X choćby do kuponu, bo moim zdaniem naprawdę warto!
Powodzenia!
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie Czechy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Żlin - Chomutov
Typ: over 5,5
Kurs: 3.15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Typ całkowicie wbrew temu co te drużyny prezentują. Ponieważ to najmniej skuteczne drużyny w lidze , a do tego pierwszy mecz tych drużyn w sezonie we wrześniu na lodzie Chomutov skończyło się 1-1. Zaskoczył mnie wysoki kurs w unibecie i postanowiłem zaryzykować , co prawda nie ma co szaleć ze stawką ponieważ wszelkie liczby przeczą mojemu typowi jeśli analizować to co się działo w sezonie od początku.
Mamy jednak wznowienie po przerwie rozgrywek co prawda znowu obie drużyny poniżej nawe 4,5 gola.... ale dziś widzę inaczej to spotkanie.
Po pierwsze gospodarze muszą zacząć grać aby wyjść z ogona ligi, do tego mają dwa mecze mniej więc ich sytuacja może się znacznie zmienić pod warunkiem wygranej ...
Nie będzie łatwo bo goście potrafią zagrać bardzo dobre spotkanie a następny mecz totalne dno ogrywają np Plznen a przegrywają z Vitkowicami które w tym sezonie słabo ...
Jest więc szansa gospodarzy bo przeciwnik z nierówną formą, ale i tak z niezłą średnią strzelonych goli w ostatnich 5 spotkaniach ponad 3. Widzę to tak zawzięte ataki gospodarzy trzeba zdobyć wreszcie ważne punkty i zagrać dobry mecz z Mladą było już dwa dni temu całkiem oprócz skuteczności. Dziś liczę że zostanie ona poprawiona a goście lubią grać taką wymianę ciosów i powinni też coś ustrzelić. Opcja na over 4,5 też ciekawa kursowo, tylko uważam że jak rozsypią worek z bramkami to będzie strzelnica.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe mecze towarzyskie
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Walia - Holandia
Typ:
1 HT
Kurs:
4,63
Bukmacher:
bet-at-home.com
Analiza:
Jak ostatnimiczasy gra Holandia - każdy wie. Przegrali wszystko co mogli, są w totalnej rozsypce, porażka u siebie z nie za silnymi Czechami była gwoździem do trumny. Walia z kolei potrafiła w grupie wygrać u siebie z Belgią (niezasłużenie, ale zwycięstwo to zwycięstwo). Nie mówię tutaj, że Walijczycy są jakąś wielką drużyną, bardziej upatruję szansy w fatalnej formie Holandii. Ostatnie 3 mecze, które Oranje przegrali - przegrywali już po pierwszej połowie. Walijczycy to dumny i ambitny naród, a kto nie chciałby wygrać z Holandią? ????
PS Sporo ludzi wzięło pod lupę mecz Argentyna - Brazylia, chociaż jest on grany dopiero po północy czasu polskiego (czyli 14/11/2015). Gdzie tkwi haczyk?

⛔ 100
 
V 0

vissari

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międz. Mecze Towarzyskie Godzina: 20:45
Spotkanie:
Hiszpania - Anglia
Typ:
obie drużyny strzelą gola
Kurs:
1.96
Bukmacher:
Analiza:
Szukałem szukałem aż znalazłem coś dla siebie. Dzisiejszy mecz Hiszpanii z Anglikami to obok spotkania Francji z Niemiaszkami zapowiadające się najciekawsze spotkanie. Obie drużyny w ostatnich trzech meczach zdobywały łącznie odpowiednio 6 bramek Hiszpanie oraz 7 Anglicy. Oba zespoły jak wiadomo są silne i nie ma się w sumie co rozpisywać na temat że żadna z drużyn nie odpuści, Hiszpanie bo grają u siebie a Anglicy ... bo to Anglicy ???? Żadna z drużyn nie powinna zostać dłużna przeciwnikowi i można upatrywać tu remisu jednak dzisiaj gramy bezpiecznie ????
Brak bukmachera ⛔ 100
 
K 10

kamson24

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER - SINGIEL: Bratysława (Słowacja)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gerasimov - Gombos
Typ: Gerasimov
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj w kolejnej rundzie &quot;czelka&quot; w stolicy Słowacji zmierzą się dwóch serwismanów, lecz po kolei. Ogladałem oba spotkaniach panów i najpierw pod lupe wezme Białorusina. W kwalifikacjach zmierzył się z Izraelczykiem Weintrabuem, który nie miał za wiele do powiedzenia na b. dobry serwis oraz forehand Egora, co za tym idzie mecz skończył sie pogromem 6-2, 6-1. W następnej rundzie zmierzył sie z Czechem Rosolem, który potrafił już w przeszłosci wygrywac ten turniej, byc 3, reasumujac leżał mu ten event. Choć Rosol był zdecydowanym faworytem to absolutnie nie było tego widać na korcie oczywiście za sprawą genialnego Gerasimova. Egor fenomenalny serwis (16 asów) praktycznie bezbłędny, gra przy siatce, zero zabawy tylko odrazu kończące piłki w rogi kortu i nawet dobrze grający Czech nie mogł sie przeciwstawić tak grającemu Białorusinowi. 2 set juz bardziej wyrównany, ale tak jak pisze, Egor grał jak z nut i tylko czekał na błędy rywala, które w drugim secie już tak bardzo widocznie nie były, wiec do rozstrzygniecia był potrzebny tie-break w którym jak można było przewidzieć, Gerasimov nie oddał żadnej piłki i pewnie wygrał całe spotkanie 2-0. Jego przeciwnikiem będzie 25-letni gospodarz, który najpierw zmierzył sie z Rosjaninem Karatsevem( przyjechał chyba tylko po wpisowe, bo po raz kolejny nic nie zagrał) oraz z Niemcem Gojowczykiem. Spotkanie również, panów którzy potrafią serwowac, lecz Słowakowi leży ten zawodnik z którym po raz kolejny bez większych kłopotów sobie poradził. Reasumujac to będzie spotkanie 2 serwismanów, ale patrząc na gre, forme w tym turnieju Gerasimova stawiam na niego. Kursy lecą łeb na szyje. Ja jeszcze w nocy złapałem 2.75, a teraz juz max. 2.5.
Pozdrawiam i życze wygranych.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 0

pm4

Użytkownik
Dyscyplina: Baraże do ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia-Irlandia
Typ: over 4.5 kartki, over 9 rzutów rożnych
Kursy: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 20:45 drugi dzień eliminacji do ME we Francji. Po wczorajszym spotkaniu jedno wydaje się być pewne- wszystkie wcześniejsze statystyki są już mało warte. Bośnia dziś zrobi wszystko by jechać do Irlandii z zaliczką przynajmniej dwóch bramek, bo wyjazd do Dublina to zawsze ciężka przeprawa. Po wczorajszym spotkaniu radzę unikać typowania zwycięzcy meczu i skupić się na kartkach i RR. W Norwegi było ich wczoraj odpowiednio 16 i 5. Jedno jest pewne- nogi nikt dziś nie odstawi. Powodzenia.
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
⛔100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Czechy 2 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: SC Znojmo - Opawa
Typ: SC Znojmo i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2. 75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po długiej nieaktywności na tym forum znów postanowiłem spróbować swych sił ???? Na dziś proponuje typ z drugiej ligi naszych południowych sąsiadów. Naprzeciw siebie staną kolejno pierwsza i siódmą drużyna ligi. Gospodarze radzą sobie bardzo dobrze w obecnym sezonie a w szczególności w meczach na własnym boisku wygrywając ostatnie pięć z nich a wcześniej jedno remisując. Natomiast drużyna gości radzi sobie dość przeciętnie na wyjazdach o ile nie powiedzieć że źle. Ponieważ na 6 meczy ma zdobytych 4 pkt. z czego cztery razy remisowała a dwa razy poniosła porażkę. Kto tutaj zwycięży nie ma według mnie najmniejszych wątpliwości, lecz chciałem zwrócić uwagę na to iż drużyna Opawy ostatnio zaczęła grac na wyjazdach bardzo otwartą piłkę i w 3 meczach wyjazdowych strzeliła 6 bramek tracąc 7. Drużyna gospodarzy strzela bardzo dużo w ostatnich 5 ligowych meczach zdobyli 14 bramek tracąc pięć. Jeżeli tylko gościom uda się zdobyć bramkę jestem bardzo spokojny o ten typ.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szczypiorkowy 17

szczypiorkowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia Północna - Łotwa
Typ: Irlandia Północa | Handicap Azjatycki -1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Od niedzieli nic nie obstawiałem i nawet dzisiaj ciężko mi było cokolwiek znaleźć ale chyba coś jest! ????
Irlandia to zwycięzca grupy F. Może nie było tam do ogrywania gigantów, ale poradzili sobie 5-cio punktową przewagą nad 3 drużyną. Za rok zagrają na EURO więc wypadałoby coś pokazać dlatego muszę brać każdy mecz na poważnie i się zgrywać.
Łotwa to zespół, który w eliminacjach w swojej grupie zajął ostatnią lokatę, nie odnosząc, ani jednego zwycięstwa i według mnie odstaje &quot;piłkarsko&quot; od dzisiejszego rywala.
Oba zespoły nie są jakimiś mocarzami w wygrywaniu meczy towarzyskich, ale tak jak mówiłem, dzisiaj dla gospodarzy powinno zależeć, żeby powoli podnosić poziom gry w zespole i być gotowym do zmagań w 2016 roku we Francji.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby Union - European Rugby Champions Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester Tigers - Stade Francais Paris
Typ: Leicester -8,5 AH
Kurs: 1,88
Bukmacher: pinna
Analiza:
Paryżanie kiepsko zaczęli ten sezon w top14... są dopiero na 11 miejscu i odnieśli tylko 3 zwycięstwa, a do tego dołożyli 5 porażek. Na wyjazdach nie wygrali od 4 spotkań... a ostatnia wygrana z Clermont była pyrrusowa bo sporo graczy odniosło kontuzje.
Do Anglii na mecz pucharowy nie poleciało aż 9ciu podstawowych zawodników.
Z drugiej strony tygrysy po 4 meczach odniośli 3 zwycięstwa, notując przy tym tylko 1 porażke. U siebie grają rewelacyjnie. Na 12 meczy które odbyło się w tym roku na ich boisku wygrali aż 10, przegrywając tylko towarzysko z reprezentacją Argentyny i w pucharze z silną ekipą Exeter która zajmuje teraz drugie miejsce w lidze.
Podsumowując silni anglicy na własnym terenie w dobrej formie podejmą drużynę trapioną kontuzjami i bez formy na początku tego sezonu. Zapowiada się na wysokie zwycięstwo tygrysów z Leicester.
✅ 88
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague
Godzina: 20:45
Spotkanie: Panathinaikos - Zalgiris Kaunas
Typ: Panathinaikos -14
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Linia podwyższona z wyjściowego (-8) bo i spodziewam się pogromu w granicach 20pts. Panata gra mecz o życie, który nie tylko ma pozwolić zachować szanse na wyjście z grupy, ale i podnieść morale w zespole. W lidze wygrywają jak leci, więc i czas na przełamanie w tych rozgrywkach. Litwini w bezpośrednich spotkaniach, zawsze mecz w Grecji przegrywali. 4 z 5 ostatnich meczy w EL &quot; na Panacie&quot; przegrywali różnicą prawie 20 oczek. Na wyjazdach na trudnym terenie nigdy nie błyszczeli. Wygrane z Zielona(prawie ten mecz przegrali) i Pinarem(podobnie) to żaden wyznacznik. Panata u siebie to inny poziom i Grecka defensywa zrobi swoje.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
SHL
19:00
MODO Hockey v Örebro HK
@Örebro HK (2.00) ML
Betsson

Ciekawy mecz, ciekawy kurs więc warto spróbować. MODO do pary z Karlskroną przegrywa w SHL mecze seriami czasem wymęczając jakiś OT a czasem nawet wyrywając punkty rywalom w ramach ich słabszego dnia. Gospodarze właśnie wykorzystali taki dzień ekipy Färjestads i pokonali ich po dogrywce. Po takich wyskokach najczęściej przychodzi znowu seria wtop bo MODO w tym sezonie nie potrafiło ani razu wygrać choćby 2 meczów z rzędu a czeka nas właśnie 17 seria gier. Örebro wpadło w dołek bo od 4 spotkań nie potrafi wygrać. Dzisiaj jest najlepszy moment na to, żeby się przełamać. O ile pierwsze 3 porażki były meczami o których warto szybko zapomnieć to już ostatnie spotkanie z wicemistrzem ze Skellefteå był dobre, równe ale przegrane dość pechowo w OT w osłabieniu. Goście są na pewno w tym sezonie mocniejszą ekipą i wierzę, że w tym składzie stać ich na bezpośrednie play-off&#39;y a nie tłuczenie się w barażach. Rywale jednak zaczynają uciekać i takie spotkania jak to powinny być przez gości po prostu wygrywane.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal.M.E.U-21
Godzina: 18:45
Spotkanie: Rumunia U21 vs Dania U21
Typ: Dania U21 -1,5 win
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Rumunia U-21 ma za sobą udane mecze, do tej pory, po 4 meczach są oni na 2 miejscu z 9 pkt. wygrali 3 mecze, i przegrali zaledwie jeden, udało im się zdobyć 7 bramek i wpuścić 4 gole.
Z drugiej strony Dania do lat 21 grała 2 mecze do tej pory, zremisowali 0-0 u siebie z Walią Under-21 i wygrali 1-0 u siebie z Bułgarią Under-21.
Mam parę przemyśleń co do tego meczu...
Pamiętam mecz Dinamo Bukareszt grał przeciwko Danii Under-21 na początku tego roku, był to mecz towarzyski i Dani do lat 21 wygrała 7-1, oczywiście, niektórzy z zawodników, którzy grali w tym meczu są w pierwszej drużynie i nie zagrają w tym meczu, ale to jest po prostu fakt, i możemy zobaczyć potencjał tej drużyny...
Moim zdaniem Dania U-21 ma lepszych graczy, mają Kenneth Zohore który zagrał w 13 meczach dla Odense BK i zdobył 7 bramek, a także środkowy pomocnika Lucas Andersen który zagrał w 8 meczach w Willem II zdobył 1 bramkę i zaoferował 3 asysty, również Christensen, który grał w 15 meczach dla Fulham i zdobył 3 asysty, a to tylko cześć tej utalentowanej drużyny...
Rumunia z pewnością będzie mocno, zmotywowana w tym meczu ale większe szanse daję Duńczykom którzy kadrowo prezentują się o wiele lepiej...
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bosnia i Hercegowina vs Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Faza grupowa eliminacji do ME dobiegla konca,teraz czas na faze play-off.
W dniu wczorajszym duzy krok zrobila ekipa Wegier,ktora wygrala na wyjezdzie z Norwegia 1:0,tym samym w rewanzu to norwegowie beda musieli odrabiac straty.
Dzisiejszy pojedynek wedlug mnie ma faworyta i jest to ekipa gospodarzy.
Powrot do przeszlosci :
Bosnia rozgrywala mecze w grupie B,zajela tam 3 miejsce.
Grupa byla bardzo ciezka i wyrownana,oprocz dostarczyciela punktow,zespolu Andory,w grupie byly takie reprezentacje jak Belgia,Walia,Izrael czy Cypr.
Bosnia w meczach eliminacyjnych do Euro od 2011 roku przegrala tylko jeden mecz u siebie,bylo to spotkanie z Cyprem przegrane przez gospodarzy 1:2.
W Bosni punkty gubili m.in.Portugalia,Belgia,Izrael czy Walia.
Za 3 dni bedzie z pewnoscia ciezko na Wyspach,tak wiec dzisiaj bedzie trzeba wygrac,zeby potem jechac z dobrym wynikiem.

Irlandia nie porywa raczej swoja gra,nie jest to jakas super skuteczna i ofensywna druzyna.
W 10 meczach grupowych strzelili 19 bramek,trzeba jednak zaznaczyc,ze 11 goli strzelili w starciach z gigantem jakim jest niewatpliwie Gibraltar.
Jesli odejmiemy 2 mecze z Gibraltarem,to w 8 meczach Irlandia strzelila 8 goli...Szalu nie ma.
Irlandia byla z nami w grupie jak wiadomo razem z Niemcami,Szkocja,Gruzja i wlasnie wspomnianym juz Gibraltarem.
Mecz bedzie z pewnoscia ciezki dla obu ekip,mysle jednak,ze Bosnia wykorzysta przewage grania przed swoja publicznoscia i pokona dzisiaj Irlandie,ktora szans na awans powinna szukac u siebie w rewanzu.
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Liga Regionalna Wschód
Spotkanie: Ritzing - SC Sollenau
Typ: over3.0,3.5
Kurs: 1.98
Bukmacher: b e t 3 6 5
Godzina: 19:00
Spotkanie piątej drużyny z przedostatnią, zaczyna się runda rewanżowa.
W pierwszym meczu w tym sezonie Sollenau wygrali u siebie 2-1.
O Sollenau już tutaj pisałem, wtedy nie dali rady Horn i dostali 0-6.
Ritzing (6-3-3) w 15 kolejkach bramki 30-21, co daje średnią 3.4 gola na mecz.
Ostatnie wyniki u siebie:
06.11.15 Ritzing - Wiener 4 : 0
23.10.15 Ritzing - Horn 2 : 3
09.10.15 Ritzing - Admira (Am) 3 : 0
26.09.15 Ritzing - Amstetten 2 : 2
11.09.15 Ritzing - SV Oberwart 4 : 2
Raz 3 gole, w większości wysokie rezultaty.
Sollenau (3-4-8) w 15 kolejkach bramki 17-36, co daje średnią 3.53 gola na mecz.
Na wyjeździe przegrali 5 spotkań z kolei, ostatnie wyniki na obcych stadionach:
30.10.15 Wiener - Sollenau 3 : 0
18.10.15 Horn - Sollenau 6 : 0
04.10.15 Admira (Am) - Sollenau 5 : 1
18.09.15 Amstetten - Sollenau 2 : 1
04.09.15 SV Oberwart - Sollenau 2 : 0
Różnie, w większości koło 3 goli.
Tak wyglądają mecze między nimi jak gospodarzem są Ritzing:
15.11.14 Ritzing - Sollenau 3 : 2
18.04.14 Ritzing - Sollenau 1 : 3
18.05.13 Ritzing - Sollenau 1 : 3
17.09.11 Ritzing - Sollenau 4 : 4
25.09.10 Ritzing - Sollenau 1 : 4
To mnie ostatecznie przekonuje żeby postawić na gole, bezpieczną linią było by over3, mamy niestety trochę wyższą.
Druga najlepsza ofensywa w lidze zmierzy się z druga najgorszą defensywą, 3 gole strzelić mogą sami gospodarze, ale nie odbierał bym szans gościom, liczę na ich trafienia, powinny być bramki.
⛔ 100
 
stanley-63 817,9K

stanley-63

Typer
⚽ Polska 1 liga
godz. 18:30
- Wisła Płock : GKS Katowice
- over 2.5 gola / obie drużyny strzelą
- 2.50 / Bet365
Dziś u mnie spotkanie w naszej rodzimej lidze a konkretnie 1 lidze , lider Wisła Płock podejmować będzie Katowicki GKS który od momentu kiedy trenerem jest Jerzy Brzęczek drużyna GKS-u nie przegrała ani jednego spotkania , jakby tego było mało to od 4 spotkań nie stracili ani jednego gola jednak dziś liczę że bramkę stracą gdyż Mateusz Kuchta który broni bramki dziś nie zagra gdyż dostał powołanie do Reprezentacji Polski U-20 - podobnie zresztą jak Patryk Stępiński i Arkadiusz Reca z Wisły . Zaglądając do statystyk obu ekip w to Wisła 10-1-5 i br. 23:15 natomiast goście z Katowic 7-3-6 i br. 23:15 czyli bramkowo wygląda to podobnie tak więc liczę że i dziś obie powinni coś umieścić w bramce rywala natomiast patrząc na grę Wisły u siebie to albo przechylają szalę zwycięstwa na swoja stronę a było tak 4 razy albo przegrywają 3 razy dlatego u mnie over 2.5 gola i obie strzela bo któraś z ekip powinna zgarnąć pełną pulę bo na remis nie liczę !
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Towarzyskie spotkanie
Spotkanie: Salzburg - Lask Linz
Godzina: 17:30
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher:bet365
Analiza:
Na dzisiaj pomimo wielu ciekawych meczy reprezentacyjnych zdecydowałem się wybrać spotkanie raczej poboczne w którym ekipa Salzburga podejmie ekipę Linz. Jest to spotkanie vice lidera Tipico Bundesligi (najwyższej klasy rozgrywkowej w Austrii) a drużyną zajmującą 3 miejsce w tabeli o 1 stopień niższej ligi (Erste Liga). Poziom jaki prezentuje drużyna z Salzburga jest nam znany nie od dziś, wiadomo, że jest to solidna i poukładana drużyna walcząca o najwyższe cele w Austrii. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że na obecną chwilę jest to najlepsza Austryjacka drużyna. W lidze na własnym stadionie w 7 meczach wygrał 5, 1 zremisował (z Austrią Wiedeń) i 1 przegrał z Rapidem Wiedeń) czyli zespołami potentatów do mistrzostwa. Salzburg sporo strzela bo w meczach u siebie zdobył 23 gole tracąc 9. Pewnie wygrywa ostatnie spotkania ligowe przed własną publicznością. Linz z kolei to drużyna, która naprawdę dobrze radzi sobie w swojej lidze. Jednak w meczach wyjazdowych &quot;szału nie ma&quot; i ich bilans to 3-2-2. Bramki 12-7 (głównie dzięki przebłyskowi w 1 z meczów i wynikowi 5-1). Co prawda nie tracą wiele ale myślę, że wobec takiej ofensywy jaką dysponuje aktualny mistrz - Salzburg ich defensywa pęknie kilka razy w tym spotkaniu. Generalnie różnica poziomu lig powinna być w tym meczu widoczna tym bardziej, że lider gra u siebie i od początku powinien narzucić swój styl gry i myślę, że tylko kwestią czasu są bramki dla Salzburga. Jeśli również uważacie, że typ jest dobry to zachęcam do zagrania.
✅ 85
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Francji
Spotkanie: Creteil - Valenciennes
Godzina: 19:00
Typ: remis i under 2,5
Kurs: 3,80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza
:
Wracam dziś do Francji i tam poszukam jakiegoś przełamania ????
Zapraszam na 1/128 finału pucharu Francji pomiędzy przedstawicielami Ligue 2. Gospodarze w lidze zajmują 10 miejsce (6W-1D-7L) bramki: 18:20. Goście na miejscu 15 (4W-4D-6L) bramki 11:15. Creteil u siebie gra słabo (2W-4L) bramki 6:9, Valenciennes na wyjazdach zaś spisuję się przyzwoicie (4W-3L) bramki 9:9. Ani ci pierwsi u siebie ani ci drudzy na wyjeździe nie zanotowali jeszcze remisu, a więc najwyższa pora ???? Obie ekipy od 1998 roku potykały się siedmiokrotnie, w tym padło aż 5 remisów a w żadnym meczu kibice nie zobaczyli więcej niż 2 bramki. W dwóch nie remisowych spotkaniach wygrali piłkarze Valenciennes jako goście zawsze skromnie 0-1, w tym w ostatnim meczu między nimi 18 września 2015 roku.
Widzę tu dziś ogromną szansę na podtrzymanie tendencji remisowej miedzy tymi ekipami, myślę też że nie zobaczymy tu wielu bramek, jakieś 0-0 lub 1-1 po 90 minutach być powinno a losy awansu myślę, że rozstrzygną się dopiero w dogrywce lub rzutach karnych.
Czy ta tendencja zostanie podtrzymana zobaczymy już niebawem... ????
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Bratysława challenger 2015 (Słowacja)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Copil Marius - Roger-Vasselin Edouard
Typ: 2
Kurs: 1.49
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Miesiąc byłem za granicą i nie miałem jak pisać także teraz wszystko ogarniam co się działo w tenisie bardziej dokładnie ;)
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Rumun 1:0 gdzie ostatni raz spotkali się podczas kwalifikacji do US Open i wygrał tam Marius 6:2, 4:6, 6:4. Faworytem w tym spotkaniu będzie już nie młody, prawie 33 letni Francuz. Edouard ten sezon miał/ma fatalny ponieważ dotarł tylko do jednego finału challengera (na hardzie). W chwili obecnej jest na 131 pozycji ATP co totalnie nie odzwierciedla jego umiejętności. W swoich najlepszych latach był aż na 35 pozycji. Lecz Roger-Vasselin stara się końcówkę sezonu ratować jak tylko można i ostatnio nieźle mu to wychodzi. Jest w rytmie grania na hali od bardzo dawno ponieważ od 20 września. Swoją drogą miał kilka niezłych wyników i jak odpadał to dobrymi/znanymi tenisistami. Dotarł do półfinału w Brest gdzie odpadł z Dodigem (późniejszym triumfatorem) w trzech setach. W Paryżu zagrał wybitny tenis ponieważ najpierw w kwalifikacjach pokonał Stakhovskiego i Struffa i później w turnieju głównym Karlovica oraz urwał Seta Berdychowi. W tym turnieju pokonał naszego Ołówka 4:2 z kreczem a później Yozhnego 6:4, 7:6. &quot;Wazelina&quot; to jeden na największych zmarnowanych talentów tenisowych. Francuz jest tenisistą kompletnym któremu niczego nie brakuje. Lecz nikt nie wie i pewnie on sam też nie czego mu zabrakło w swojej karierze.
Jego przeciwnikiem będzie młodszy o 7 lat Copil z 176 miejsca. Copil prawie zawsze gnił w challengerach i niczego nie zdziałał w lepszych turniajach na większą skalę. Na pewno plusem dla niego jest to, że będą grać na hali ponieważ on czuje się tam najlepiej. W tym turnieju pokonał w pierwszej rundzie bez problemów jakiegoś no name i w drugiej sensacyjnie Struffa 6:4, 6:3 który widocznie w ostatnich tygodniach jest już zmęczony sezonem. Nie ma więcej co pisać....moim zdaniem lepszy o klasę Edzio pokona Rumuna który poza serwisem (i handlem) nie imponuje niczym więcej. Moim zdaniem jest to typ dnia jeśli chodzi o tenis. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom