>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.11.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Niemcy-Bundesliga
Godzina:18:00
Spotkanie: Bayern - Bremerhaven
Typ; over 173,5pkt
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Witam,
Patrząc na aktualną tabelę, łapię się za głowę widząc miejsce na którym się znajduję, mając na uwadze dobre typy które podawałem, a raczej zawyżałem, w ostateczności ich nie trafiając:p
Dziś znowu trochę zawyżam linię, myślę że 165,5 spokojnie zostanie pokryta, ale ja idę parę kroków dalej, a to głównie za sprawą zespołu Bremerhaven.
Biorąc pod uwagę 5 ostatnich meczów gości, średnia ich zdobyczy punktowych wynosi 82,6. Znaczny wpływ na zaniżenie tej lini ma spotkanie z Gottingen gdzie ulegli na wyjeździe miejscowym, rzucając tylko 66 pkt. Za to grając z mistrzem Niemiec z Brose Bamberg, rzucili 87 przy 93 Brose.
Biorąc pod uwagę 3 ostatnie mecze przeciwko Bayernowi, średnia to 84,6, gdzie za każdym razem ulegali dzisiejszym gospodarzą.
Patrząc na przykład Brose Bamberg, gdzie w Eurolidze grają bardzo dobrze, a w lidze wygrywają ale już minimalnie przy dużych rotacjach składem, wychodzę z prostego założenia że Monachijczycy równie godząc grę na dwóch frontach, więcej będą rotować, a mając dziś za rywala drużynę zdecydowanie overową, z niezłym atakiem i słabszą obroną (jak i zakłdadając że ten mecz wygrają przy prawdopodobnej 80-kilku punktowej zdobyczy przez gości)....linia powinna zostać pokryta.
Oby,
Powodzenia ????
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 0

haru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Grecja - Bośnia i Hercegowina
Typ: over 4.5 kartki
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś postanowiłem wybrać właśnie to spotkanie i zabrać się za nie od strony dyscyplinarnej. Zarówno reprezentacja Grecji, jak i Bośni i Hercegowiny zawsze gra na pograniczu faulu. Oba zespoły w ostatnich meczach otrzymywały wcale, jedną lub po dwie żółte kartki. Można uznać, że to szalony i ryzykowny typ na 5 żółtych kartek w meczu... ale dzisiaj stawka jest wysoka. To panie i panowie... mecz o 6 punktów, mecz... który może zadecydować kto będzie grał w barażach o wylot do Rosji. Spodziewam się twardej i nie koniecznie fair play gry.
✅83
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Meksyk, Liga de Ascenso
Godzina: 19:00
Spotkanie: Leones Negros - Lobos BUAP
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: BetWin
Analiza:
Dzisiaj sporo meczów eliminacyjnych, ale jakoś żaden nie przypadł mi do gustu. Ja postanowiłem przenieść się do Meksyku gdzie odbędzie się ostatni mecz 17 kolejki Ligi De Ascenso. Typowy mecz o tzw.&quot;6 punktów&quot;. Kto wygra &quot;wypłynie&quot; na bezpieczne miejsce w lidze. Gram w tym spotkaniu na gospodarzy, którzy tak na marginesie są według buków delikatnym faworytem tego spotkania. Negros wpadli w dobry rytm wygrali 2 ostatnie spotkania.
Tam - Leo 0:1;
Leo - Mur 2:1;
Leo - Dor 2:3;
Caf - Leo 3:3;
Leo - Zac 0:1;
Mecze z udziałem Negros zazwyczaj są zaciętymi pojedynkami i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Na pewno nie będzie to łatwy pojedynek dla gospodarzy co pokazują statystyki Lobos:
Lob - Caf 2:1;
Zac - Lob 1:1;
Lob - Cel 1:2;
Ven - Lob 5:1;
Lob - Atl 1:1;
Ostatnie 5 pojedynków to jedno zwycięstwo i dwa remisy. Warto dodać, że bardzo często znajdują drogę do bramki swoich rywali.
Reasumując uważam, że będzie to zacięty pojedynek, w którym całkiem prawdopodobne zobaczymy kilka bramek. Ja gram w tym spotkaniu na gospodarzy, ponieważ widać gołym okiem że ich forma zwyżkuje. Pozdrawiam
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Luksemburg-Holandia
Typ: Holandia i poniżej 2.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zajmująca 3 miejsce Holandia (za Francją i Szwecją) musi dzisiejsze spotkanie wygrać, aby nie przypomniała się sympatykom futbolu sytuacja z eliminacji do Mistrzostw Europy, po których ostatecznie zabrakło tulipanów na EURO. Ale czy wygrają ten mecz wysoko? Śmię twierdzić, że nie. Ich forma nadal pozostawia wiele do życzenia. W 3 meczach zgromadzili 4 punkty (domowa wygrana z Białorusią 4-1, remis ze Szwecją 1-1 i porażka z Francją 0-1). Luksemburg po pierwszym overowmy meczu z Bułgarią, przegranym 3-4 skromna przegrana 0-1 ze Szedami oraz remis z Białorusią 1-1. Jak widać obydwie drużyny poza rozpczynającymi rozgrywki wysokimi wynikami następne mecze już poniżej 2.5. Nie sądzę, aby Luksemburg wbił gola Holendrom, trochę wstyd byłby i potwierdzenie, że po wielkiej piłkarskiej potędze nie pozostało śladu. Luksemburg miałwiele szczęścia w meczu ze Szwecją, ale przegrał tylko 0-1. Mój wynik to 1 lub 2-0 dla piłkarzy D. Blinda. H2h to ostatnie 2 wygrane Holandii kończące się wynikami 1-0
⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Szwajcaria - Wyspy Owcze
Godzina: 18:00
Typ: Powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W kolejnej serii zmagań w grupie B, będziemy świadkami potyczek między górną, a dolną połową tabeli. Najłatwiejsze zadanie powinno czekać teoretycznie Portugalię i Węgry, ale i Szwajcarzy są zdecydowanym faworytem swojego meczu. Helweci podejmować będą bowiem reprezentację Wysp Owczych, więc każdy inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy będzie można uznać za sensację.
Podstawową kwestią jest to, czy Szwajcarzy podejdą do tego meczu odpowiednio skoncentrowani. Myślę, że możemy być o to spokojni. Farerzy już kilka razy udowodnili, że jeśli się ich zlekceważy to słono się za to zapłaci (pamiętacie chyba wyjazdowy mecz z Grecją? ???? ). W tych eliminacjach też potrafili sprawić niespodzianki, wygrywając z Łotwą na wyjeździe i remisując u siebie z Węgrami. Cztery punkty w trzech meczach można uznać za sukces, mimo, że dwaj rywale są jednak poza zasięgiem rywalizacji.
Gospodarze z dorobkiem 9 punktów są aktualnie liderem. Najbliższy mecz będzie ostatnim ich spotkaniem o punkty w tym roku, przez co za wszelką cenę będą chcieli zakończyć granie okazałym zwycięstwem i umocnieniem się na pierwszym miejscu w grupie. Jak do tej pory Szwajcarzy wygrali wyjazdowe mecze z Andorą i Węgrami, a na swojej ziemi ograli Mistrzów Europy 2:0. Co ciekawe, w starciu z Portugalią oba gole strzelili już przed przerwą.
Znamy już wyjściowe jedenastki na ten mecz. Gospodarze wystąpią w bardzo mocnym zestawieniu, ze Stockerem, Mehmedim, Xhaką, Dzemailim. Po bokach obrony zobaczymy Rozdrigueza i Lichsteinera. Dosyć ofensywnie i niemal optymalnie. Brakuje w głównej mierze tylko Embolo z Schalke, na ławce rozpocznie Seferović, zastąpiony przez Derdiyoka.
Typ ten wybrałem, gdyż przewiduję mocny początek w wykonaniu gospodarze, którzy jak najszybciej będę chcieli ustawić sobie resztę meczu. Dwie bramki do przerwy są jak najbardziej osiągalne, a kurs na to zdarzenie zdecydowanie satysfakcjonujący. Z taką siłą w ataku Helweci powinni dosyć szybko otworzyć wynik i pewnie kontrolować całe spotkanie. Powodzenia ;)
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Holandia - Luksemburg
Godzina: 18:00
Typ: Holandia over 6,5 rzutu rożnego
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Na dziś znalazłem kilka na prawdę mocnych typów, które gram za większą stawkę, ale do tego konkursu wybrałem spotkanie, probujacej podniesc sie z kryzysu Holandii ze slabiutkim Luksemburgiem, który jednak w tych eliminacjach potrafi zaskoczyć. W dzisiejszym spotkaniu strata punktów Holandii to bylaby tragedia i mogła by oznaczać kolejne problemy z awansem do wielkiem imprezy. Francja ma 10 punktów, Szwecja 7, a na 3 pozycji właśnie Holandia z dorobkiem jedynie 4 oczek. To sprawia ze jestem pewien iż Oranje od pierwszeg gwizdka ruszą ze szturmem na Luksemburska bramkę. Dodatkowym aspektem jest powrót do kadry Arjena Robbena, który swoimi indywidualnymi probami na skrzydle w kazdym meczu nabija kilka rzutów różnych, a dzis to na jego barkach bedzie spoczywala odpowiedzialnosc za ten mecz. Powodzenia
⛔100
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - ECS Season 2 Europe
Godzina: 18:00
Spotkanie: mousesports vs Virtus.pro
Typ: VP
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betano
Analiza: Virtus Pro to na chwilę obecną prawdopodobnie najlepsza drużyna CS:GO na świecie. W tym sezonie jak zwykle nie zawodzi i prezentuje znakomitą formę. Są świetnie zgrani, doskonale się ze sobą komunikują i współpracują. Ich przeciwnikiem jest drużyna mousesports, która w tym roku gra dość przeciętnie, zostali już w tym roku zmasakrowani przez VP podczas lanów Eleague. Ostatecznym i być może najmocniejszym argumentem przemawiającym za VP jest to, że mecz rozgrywa się na mapie, którą sami wybrali i która jest najlepiej ,,ograną&#39;&#39; przez nich.
Typuję VP i uważam, że gra na nich po takim kursie, to wręcz okradanie bukmacherów.
✅60
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Argentyna Primera B
Godzina: 19:05
Spotkanie: Argentinos Juniors – Independiente Rivadavia
Typ: I połowa over 0,5
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 13 kolejki zaplecza Argentyńskiej Premier Dywizji, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 5 pozycję w tabeli drużyna Argentinos Juniors z wiceliderem Indenpendiente Rivadavia. Gospodarze tego pojedynku rozegrali aktualnie 6 ligowych spotkań na własnym stadionie, w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 6 bramek a stracili 4. Goście natomiast jak dotąd mają za sobą 6 pojedynków wyjazdowych, w których to zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 2x doznali porażki. Pojedynek to ma olbrzymie znaczenie dla obydwu w/w zespołów gdyż stawką jest pozycja lidera przy dobrym układzie pozostałych spotkań (oczywiście mowa tutaj o ewentualnym zwycięzcy tego meczu). Przed samym pojedynkiem bardzo trudno wskazać faworyta, gospodarze solidnie prezentują się na własnym stadionie a i goście całkiem przyzwoicie prezentowali się w dotychczasowych spotkaniach wyjazdowych. Warto jednak w moim przekonaniu zatrzymać się tutaj nad I połową tego pojedynku a dokładnie nad 1 bądź więcej bramką już w pierwszych 45 minutach spotkań co osobiście pobieram gdyż wydaje mi się, że taki scenariusz jest tutaj bardzo prawdopodobny. Reasumując stawiam na over 0,5 bramki po I połowie spotkania.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal MŚ
Godzina: 20.45
Spotkanie: Belgia-Estonia
Typ: Belgia powyżej 1,5 bramki w 2połowie meczu.
Kurs: 1.48
Bukmacher: Betclic
Siema, na dziś proponuje kolejny raz dosyć niski kurs, ale wydaję się bardzo rozsądny.
Belgia ten mecz musi wygrać, poprostu. Kibice oczekują za pewne wielu bramek i ja raczej tego też się spodziewam. Gram over 1,5 w 2połowie (Belgii) dlatego że Belgia w każdym meczu poprostu gra o wiele lepiej 2 połowe. Oglądam mecze Belgów i za każdym razem 1 połowe mają troche słabszą , nie mowie ze w tym meczu w 1 polowie bramek nie zobaczymy, bo nie zdziwie sie jak padnie ich wiecej niz w 2 ale 2 bramki Belgów w 2 połowie dla mnie jest raczej pewne, choćby z tego powodu że Estonia to rywal raczej z tej niższej półki i to oni w 2 połowie na pewno bedą bardziej zmeczeni a wiadome jak gra Belgia kiedy rywal zaczyna &#39;&#39;puchnać&#39;&#39; a nie zakladam że Estonczycy beda mieli sile skutecznie przez 2 polowy bronic wlasna bramke, kiedy worek sie otworzy nie beda mieli czego juz bronic. Belgia to mega ofensywny zespol z bardzo dobrymi skrzydlami, jesli Lukaku zagra i bd celowal w bramke zamiast obok to jestem spokojny a ten skromny over w 2 czesci spotkania. Statystyki Estonczykow rowniez pokazuja że 2 polowie sa duzo slabsi i z lepszymi rywalami traca duzo bramek np z Portugalia w 2 polowie stracili 4 bramki z Bośnia 3. Ja dzis oczekuje skromne 2 a zakladam że moze byc ich duzo wiecej.
Podsumowując wszystko przemawia za moim typem i kazdy mozliwy scenariusz jest raczej po stronie mojego typu, bo Belgia takie mecz i to u siebie na pewno bedzie chciala wygrac wysoko a Stadion w Brukseli niczego innego od nich nie oczekuje ????
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna: Primera B Nacional
Spotkanie: Crucero del Norte - Ferrocarril Oeste
Godzina: 21:05
Typ: Ferrocarril Oeste lub remis
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Buki szaleją z kursami, ale tym lepiej dla nas. Obie drużyny w ostatnich 5 spotkaniach spisują się słabo, goście zanotowali 1 zwycięstwo 2 remisy oraz 2 porażki, gospodarze mają bardzo podobny bilans z tym że 1 wygrywali 1 remisowali a przegrywali aż 3 razy. Goście co prawda na wyjazdach prezentują się słabo ponieważ nie wygrali aż od 5 meczy, ale sądzę że dziś zrobią wszystko aby przełamać tą czarną serię. H2H nie ma się co kierować ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach padały 2 remisy 1 zwycięstwo odnieśli goście , a 2 spotkania na swoją korzyść rozstrzygali gospodarze tego meczu. Co do absencji to zacznę od drużyny gości w której nie wystąpią: Perez (7/1), Requena, Morales (6/0). W mojej opinii nie są to jakieś ważne absencje graczy którzy byliby niedozastąpienia. Raczej trener gości będzie się cieszył ponieważ do ich kadry wraca 3 podstawowych graczy: Alderete (10/0), Torres (10/0), Sainz (9/1). Większy ból głowe z zestawieniem wyjściowej 11 będzie miał selekcjoner gospodarzy, gdyż wypada mu aż 4 podstawowych zawodników : Lucas Vera (9/0), Federico Dominguez (11/0), Guillermo Sotelo (9/1), Ivan Molinas (9/0). Absencje pokazują że większe problemy będą mieć gospodarze tego meczu, z każdej formacji wyrwany jest ważny gracz którego ciężko będzie zastąpić. Dodatkową motywacją dla gości będzie fotel lidera, a objąć go mogą jeżeli wygrają i inne wyniki ułożą się po ich myśli, do tego kursy wystawione przez bukmacherów to w mojej opinii promocja i trzeba próbować wykorzystać ich błąd. GL!
✅70
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Winnipeg Jets-LA Kings
Typ: Patrik Laine strzeli gola-Tak
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.Udało się wreszcie ukłuć Embiidem ten miesiąc,no i Sixers wygrali więc super,zostaje dziś przy typie na zawodnika ale zmieniam dyscyplinę.Fajny meczyk przed nami,do tego transmisja w tv(TVP SPORT).Jetsi powalczą z Kings o kolejne domowe zwycięstwo.Nie da się ukryć że jednym z ich filarów w tym sezonie jest drugi numer tegorocznego traftu,wielki talent,gracz reprezentacji Suomi Patrik Laine.Jak narazie ustrzelił 11 bramek w tym sezonie przy 5 asystach no i ogólnie tendencja jest taka że drużyna gra na tego młodego utalentowanego Fina i ja liczę że dziś także pokaże się z jak najlepszej strony czyli coś ustrzeli i pomoże swojej ekipie wygrać.Z takimi partnerami w ataku jak Scheifele(10goli/10 asyst) czy Ehlers(4 gole/10 asyst) napewno będzie łatwiej o gola dla Laine.Wogóle to chyba jedna z lepszych lini ataku w lidze jak narazie patrząc na punkty tej trójki.Dodatkowo dodam jeszcze że w meczach obu drużyn kiedy grają przeciwko sobie pada dośc sporo bramek(w kolejności od ostatniego meczu-6,5,5,7,8) więc można liczyć że coś wpadnie po obu stronach a jeśli po stronie Jets no to niezawodny Patrik Laine-oby ???? .Przekonamy się niedługo jak będzie,powodzenia jeśli ktoś by chciał skorzystać.
⛔100
 
W 3,7K

wiktor03

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie:Belgia-Estonia
Typ:powyżej 4,5 gola
Kurs: 2.35
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Belgia jest ostatnio w bardzo dobrej formie Eden Hazard strzela na zawołanie, Carrasco również. Ostatnio Belgia u siebie z Bośnią 4:0. Ostatni mecz Belgi z Estonią u siebie 3:2. Bośnia jak wiadomo jest o wiele lepszą drużyną niż Estonia więc myślę, że będzie przynajmniej 5:0. Ostatni mecz z Estonią to przegrana 5:0 z Bośnią.
Typ trafiony- kliknij dzięki
✅135
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 22:00
Spotkanie: Vancouver - Dallas
Typ: -1.5 Vancouver
Kurs: 4.1
Bukmacher: bet365
Analiza: Obie ekipy nie notują super wyników od początku sezonu. O ile w Dallas można taką sytuację wytłumaczyć sporą liczba kontuzji, a tyle w Vancouver jest po prostu średni team. Niemniej dzisiaj spróbuję iść w ich stronę. Po pierwsze gospodarze nie wygrali we własnej hali już od 3 spotkań. Dodatkowo z samym Dallas wygrali ostatni raz 31.03.2012 roku ( 5 kolejnych porażek). Licze krótko mówiąc na przełamanie złej serii. Próba gry w stronę Orek, nie jest tylko wymysłem statystyki. Ostatnie mecze w NY i Detroit naprawdę przyzwoite w ich wykonaniu. CO do Dallas, to zaczeli tourne po Kanadzie od dwóch zwycięstw z Calgary i Edmonton, ale licze dzisiaj na małą zadyszkę.
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - NBA
Godz: 21:35
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
Typ: Charlotte Hornets (łącznie z dogrywka)
Kurs: 4.21
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie już za chwilę. Cleveland grają na własnym podwórku. Sa to mistrzowie ale oni także przegrają w sezonie 20-25 spotkań. Ostatnio grali w Washingtonie , który cieniuje w tym sezonie i był to zacięty mimo wszystko mecz. Lebron że spółka potrafi przegrać u siebie w domu, a może i europejska godzina spotkania tu pomoże. Kto wie. Ważna wiadomość jest taka ze kawalerzyści nie grają wielkiego basketu. Dziś nie zagra JR Smith, a w jego miejsce zagra koleś z ławkii Dunlevy. Jest to już słaby weteran. Zmienników Cavaliers nie ma wielkich. Irving i James mogą być dziś ospali. Ich przeciwnik słynie z tego iż jak odpali to już nie piszczą rywala. Jest to Charlotte Hornets. Dziś dobra wiadomość do składu wapraca Kidd-Ghrist i Hibert. Bardzo dobrzy obrońcy. Na Irvinga i Jamesa czekają Walker i Batum. Sa to kolesie z topu NBA i mogą być dziś lepsi. Hornets ostatnio przegrało zacięty mecz bodajże z Raptors więc dziś jadą pełna parą. Obie drużyny miały wczoraj wolne
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom