>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.12.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - AC Milan

Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: etoto

Analiza:
Jak nie idzie to nie idzie w tym miesiącu, czas się przełamać i wrócić do obstawiania bramek a nie zwycięstw. Dziś wybieram mecz w którym jest bezpośrednia walka o awans dwóch drużyn. Olympiakos, żeby awansować dalej musi wygrać z Milanem i musi wygrać różnicą kilku bramek- minimum 2 bramki różnicy jeżeli Milan nie strzeli bramki lub strzeli jedna bramkę i minimum 3 bramki różnicy jeżeli Milan strzeli 2 lub więcej goli w tym meczu. To będzie trudny mecz dla włochów, ponieważ wszyscy są zmobilizowani do zwycięstwa a drużynę będą wspierać kibice, którzy wykupili wszystkie bilety na ten mecz! Wybieram over 2.5 na ten mecz, bo Olympiakos na pewno rzuci się na Milan od samego początku co spowoduję, że się odkryją a Milan ma kim postraszyć z przodu. Co ważne obie ekipy lubią tracić bramki. Olympiakos w tym sezonie 9 czystych kont licząc wszystkie rozgrywki z czego tylko dwa w LE(te czyste konta w Grecji brałbym mniej poważnie bo wiadomo, że nie zawsze tam jest poziom Olympiakosu...), jeżeli chodzi o Milan i tu jest(dla mnie) wielkie zaskoczenie drużyna która zajmuje 4 miejsce w lidze i 2 w grupie zachowała tylko 3 czyste konta w sezonie licząc wszystkie rozgrywki, w lidze Europy tylko raz z Dudelange. Dziś uważam, że również będzie wiele bramek- mecz o życie dla jednej i drugiej drużyny, tylko Olympiakos ma handicap na starcie. Poprzedni ich mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Milanu, więc jest dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem. Jeszcze tylko absencje w jednej i drugiej drużynie.
Olympiakos: Meriah(d 2/0), Hassan(f 2/1), Christodoulopoulos(m 3/1), Nahuel(m 4/0)
Milan: Caldara(d 1/0), Biglia(m 2/0), Bonaventura(m 2/0), Romagnoli(d 4/0), Borini(f 5/1)

(mecze/bramki)- statystki w Lidze Europy.
✅100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Dynamo Kijów- Jablonec
Typ: -1,5 Kijów
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dynamo Kijów to drużyna z dużym doświadczeniem w rozgrywkach europejskich.
Prowadzi w grupie przed Staną i Rennes. W 5 meczach zdobyli 11pkt, bramki 10:6.
Jeszcze nie przegrali meczu. Wygrali 3 mecze, a 2 zremisowali.
Jablonec wyraźnie odstaje, tylko 2 zdobyte punkty za resmisy. 3 przegrane mecze.
Na wyjeździe przegrali zarówno z Astaną, jak i Rennes.
Pora na przegraną z najlepszą drużyną w grupie. Wg mnie polegną w handi.
Grają kiepsko, w lidze czeskiej przegrali ostatnio z przedostatnią drużyną w tabeli Karwiną.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: MOL Vidi - Chelsea
Typ: MOL Vidi powyżej 2.5 żółtych kartek
Kurs: 1.84

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś wieczorem rozstrzygnięcie fazy grupowej w Lidze Europy. Lidze, która słynie ze swojej nieprzewidywalności. Ścierają się zespoły z czasami zupełnie innym poziomem i nastawieniem, przez to nierzadko widzimy hokejowe wyniki z kosmosu. Ja dziś podejmę się wytypowania kartek w meczu, który może się przypadkiem zamienić w taki który wyżej opisałem. A więc spotkają się węgierski zespół MOL Vidi, i Chelsea. Gospodarze w swojej rodzimej lidze zajmują drugie miejsce. W tabeli Ligi Europy zajmują za to miejsce trzecie, mając na swoim koncie 6 punktów czyli tyle co będące na drugim miejscu BATE. Chelsea jak się można było spodziewać - 5 meczów - 5 zwycięstw. Awans mają już pewny, jednak nie wydaje mi się by mieli się w tym meczu położyć i czekać na wpierdziel - mimo że najpewniej ujrzymy drugi skład. W tym też na pewno gospodarze upatrują swoją szansę, szczególnie że grają u siebie. Liczę że gospodarze nie poddadzą się w tym meczu i spróbują pokusić się o zwycięstwo. Może jednak zabraknąć argumentów i umiejętności nawet na drugi garnitur Chelsea, przez co liczę na trochę frustracji i na to że będą się ratować faulami. Na tym etapie, widząc szansę awansu nikt się nie liczy z zawieszeniami. Liczę na ostrą walkę do końca. Sędziuje pan Aleksandar Stavrev z Macedonii, który przez ostatni rok w europejskich pucharach w żadnym meczu nie dał żółtych kartek mniej niż 4. Liczę że tak będzie i tym razem. A kto ma w tym meczu zdobywać kartki jak nie gospodarze?
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup women
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sint Katelijne - Tarbes
Typ: Sint Katelijne
Kurs: 2.648
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj z Gyorem wyszlo jak wyszlo, dzis kolejny raz probuje wyzszego kursu, z podobnych wzgledow co wczoraj.
Tarbes z pewnym pierwszym miejscem w grupie i wlasciwie miejscem w najlepszej osemce po pierwszej fazie.
Inaczej sytuacja wygląda po drugiej stronie, bowiem Belgijkom awans da tylko i wylacznie dzisiejsza wygrana.
Landes wczoraj ogralo Fribourg i obecnie ma bilans 3-3. Jesli Sint Katelijne dzis przegra bedzie mialo taki sam bilans, ale z racji tego, ze w dwumeczu z Landes to Francuzki byly gorą, dalej pojdą wlasnie one.
Wygrana Belgijek jednak zapewni im spokojne miejsce dalej.
Tarbes ma to 5-0, ale tak po prawdzie chyba dopiero ten ostatni mecz na wyjezdzie z Landes mnie najbardziej przekonal.. Nie mozna jednak zapomniec o tych problemach ze skladem Francuzek, choc zeby nie bylo ostatnio troszke ta sytuacja sie poprawila, gdyz do zespolu dolączyla Moss.
Jesli o Belgijki chodzi.. One w tej grupie byly mocno niedoceniane, a tymczasem po pięciu spotkaniach maja 3-2 i bardzo realne szanse na gre dalej.
Sint Katelijne dwukrotnie ogralo Fribourg, ale tez potrafilo w domu pokonac Landes. W domu, choc w lidze potrafily dziewczyny ograc Castors, uczestnika EL.
Fakt, sklad Belgijki maja mlody, ale trzeba tez powiedziec, ze mocno utalentowany.. Siostry Massey, Resimont, czy Ramette, ktora w pierwszym meczu z Tarbes nie grala, to spory talent, z ktorym juz trzeba sie liczyc.
Po takim kursie wezme, Tarbes nie musi, Tarbes przed meczem w lidze z Bourges, Sint Katelijne gra o wszystko, gra w domu, gdzie w tym sezonie pekaly juz niezle ekipy, zobaczymy.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: PAOK - BATE Borysow
Typ: BATE wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs: 3,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś przyszedł czas na Ligę Europy. W grupie L zmierzą się grecki PAOK i białoruskie BATE. Obie drużyny prezentują podobny futbol ale w ostatnim bezpośrednim starciu to właśnie PAOK był górą. Myślę, że BATE będzie chciało odegrać się za bolesną porażkę (1-4 na własnym stadionie). Poza tym teraz w tabeli znajdują się na 2 miejscu i z pewniością chętnie na nim pozostaną. Poza tym muszą mieć na uwadze, że Vidi, które jest pozycje niżej ma taką samą liczbę punktów i jeśli uda im się ograć lidera grupy- Chelsea, która ma zapewnione 1 miejsce i raczej podejdzie do tego spotkania na luzie, to mogą &quot;zrzucić&quot; ich z bezpiecznego miejsca. Poza tym PAOK, mimo tak wysokich kursów, jest według mnie do ogrania, pokazał to chociażby dwumecz z wyżej wymienionym Vidi, który zakończył się 3-0 dla zespołu z Węgier. Ja stawiam dziś, że BATE wygra przynajmniej którąś połowe a kurs na to jak najbardziej warty ryzyka.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Rennes - Astana
Typ: X
Kurs: 4,20
Bukmacher: fortuna
Analiza: Astana i Rennes dzisiejszego wieczoru stoczą pojedynek, który rozstrzygnie o ich awansie lub pożegnaniu się z Ligą Europy. W październiku obie drużyny grały ze sobą i wynik skończył się 2:0 dla Astany. Myślę, że dzisiaj Rennes będzie miało problemy. Astana to nie są amatorzy, oni nie muszą wygrać tego spotkania. Powinni bronić się przez większość meczu i od czasu do czasu spróbować kontry. Rennes prezentuje się słabo u siebie. Na 5 pięć spotkań wygrali zaledwie jedno. Astana przyjedzie bez kompleksów i sprawi problemy gospodarzom. Rennes jednak na pewno się nie podda. Wydaję mi się, że padnie remis w tym meczu.
⛔100
 
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dudelange – Betis Sevilla
Typ: 2 i poniżej 3,5
Kurs: 2,15
Buk: efortuna
Analiza:

Zdecydowany faworyt tego meczu to ekipa przyjezdnych. W dotychczasowych meczach w grupie zdobyli 11 punktów w 5 meczach z bilansem 7:2. Gospodarze przegrali wszystkie 5 spotkań i mają w bramkach 3:16 ale w ostatnim meczu z Milanem przegrali 2:5, co mocno śrubuje te statystyki. Nie widzę dzisiaj tak obfitego w bramki spotkania, Więc wygrana Betisu i under 3,5 to bardzo dobre rozwiązanie na dzisiejszy wieczór.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Milan
Typ: powyżej 26,5 fauli
Kurs:2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:
Dzisiaj zdecydowałem się na typ na przewinienia w spotkaniu grupy F, które zdecyduje ostatecznie kto awansuje do dalszej rundy. Gospodarze muszą wygrać przynajmniej dwoma bramkami aby awansować, gościom wystarczy remis lub jednobramkowa porażka.
Typ na faule wydaje mi się bardzo dobrą propozycją na to spotkanie. Gorący doping z trybun powinien mocno przyczynić się do twardej i agresywnej gry miejscowych, przyjezdni także nie powinni zostać dłużni i przy ostrej grze przeciwnika odpowiedzą tym samym.
Dotychczas Olympiakos na dwa domowe mecze popełnił 11 przewinień z Dudelange i 16 z Betisem, natomiast Milan w wyjazdowych spotkaniach zanotował 13 fauli z Dudelange i 12 z Betisem.
W pierwszym spotkaniu rozegranym we Włoszech fauli było niedużo bo 21 ale dzisiaj stawka jest zupełnie inna i liczę, że stawka spotkania spowoduje trochę zwiększoną liczbę przewinień.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom