>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.02.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: BTS
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:[b/]
Zaczynamy kolejne mecze LM.
PSG - Barclona, obie drużyny ofensywne. Niestety obie zagubiły się po drodze.
Każdy zna pewnie potencjał gości ich gwiazdy i trio. Gospodarze zdają sobie sprawę, że muszą dzisiaj nakopać goli u siebie, tak samo barca zdaje sobie sprawę, że muszą przynajmniej jednego strzelić.
Barcelona zawsze jest faworytem dlatego PSG będzie chciało pokazać że niesłusznie wyszli z drugiego miejsca.
Możemy sobie przypomnieć mecz City - Barca gdzie padła duża ilość goli.
Gospodarze w piątek pokonali Bordeux 3;0 więc są pełni optymizmu.
Wrócili na swoją pozycję w lidze, więc mogą się skupić na Champions League.
Mecz na pewno ciekawy, jakiś 2.5 i BTS też może wejść
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
14:00
Banik Ostrava - FC Nitra
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 4,50
Buk: unibet
Mecz towarzyski pomiędzy drużynami dugoligowymi z Czech i Słowacji. Stawiam na bramki w tym meczu, bo Banik nie pierdzieli się w tych meczach towarzyskich i tłucze rywali aż miło. W tych meczach pada wiele goli więc over 4,5 gola jak najbardziej możliwy. Banik ostatnio zremisował że słowackim pierwszoligowcem Trnavą 2-2. Wcześniej rozbił 5-0 Odrę Petrkovice, 8-0 z Popradem, 5-0 z czeskim pierwszoligowcem Karviną, 3-1 z Górnikiem Zabrze. No wyniki robią wrażenie, Banik jest mocny i myślę że spokojnie awansuje do pierwszej ligi. Nitra jest czwarta w swojej lidze, do powodzenia tego typu ważne będą też jej bramki. Myślę że coś strzelą, wygrali choćby sparing z innym czeskim drugoligowcem Frydek- Mistek 2-1, strzelili też austriackiemu Mattersburgowi. Wydaje mi się że będzie to bramkostrzelne widowisko.
✅ 3 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Lizbona - Borussia Dortmund
Typ: 1+BTS
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam,
Dziś klasyk. Jak widzę większość wybiera jeden z dwu meczów. Jak na razie więcej postów w temacie Benfiki, a nie Barcelony. Nic dziwnego mecz kontrowersyjny i wszyscy idą w kierunku niespodzianki, jaką wg buków może być porażka Borusii.
Ponadto, zarówno Borusia jaki Barca graja na wyjeździe - i o ile Barca to klasa sama w sobie i stawianie na nią, nawet z handi ma jakiś sens, to Borusia nie dorównuje jej klasą, szczególnie ostatnio, a więc szansa na jej porażkę jest większa. Zresztą jak większość piszących - uważam, że na tym etapie rozgrywek wszystko jest jeszcze możliwe. Ja nawet delikatnie skłaniał bym się w kierunku nie wygranej Barcy, ale to jest jak wróżenie z fusów - nie znamy po zimowej przerwie siły i morale tych zespołów, wszystko wyjdzie dopiero po pierwszych meczach.
Wracając do Benfiki, gdyby były to rozgrywki klubowe - stawiałbym w ciemno wygraną do zera - Benfika u siebie jest niesamowicie silnym zespołem, a kibice portugalscy są wymagający. Ale w rozgrywkach LM, szczególnie początkowych pada mało goli, zespoły się jeszcze &quot;badają&quot; i wym też duchu odczytuję typ &quot;Szwedzika&quot; - myślę, że ma spore szanse powodzenia. Idąc tym tropem i siłą Benfiki, bardziej pasował by tu typ &quot;1+NoBTS&quot;, ale sądzę, że Borusia nie zechce dać sobie jedynie wbić do bramki i będzie tylko broniłć swojej połowy - zaatakuje coś włoży w siatkę Benfiki, ale i odsłoni się z czego skorzysta Benfika i z kontry coś zaaplikuje.
Taki wymyśliłem sobie scenariusz, a więc i wynik ok. 2-1 - a jak będzie zobaczymy. :razz:
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: PSG vs Barcelona
Typ: Barcelona i powyżej 2,5
Kurs: 3,2
Bukmacher: bet365
godz. 20.45
ANALIZA
Witam, w końcu wielki powrót Ligi Mistrzów, na dzisiaj zagram hit i zagram odważnie, że Barcelona wygra mecz a w pojedynku tym padną minimum 3 gole. Powyższe analizy idą w stronę bramkowego widowiska i ze wskazaniem jednak na gości. Pamiętam pojedynek tych ekip z 2014 roku i wtedy wydawało mi się, że PSG ogra Barce i zdobędzie nawet trofeum LM, dzisiaj jest inaczej, Francuzi nie są w takim gazie jak wtedy (wygrana 3-2 w Paryżu) i wątpię, by dzisiaj dali radę Katalończykom. PSG miało kryzys w League 1 ale powoli nabierają wiatru w żagle, lecz wg mnie ciężko im będzie wyprzedzić rewelacyjne w tym sezonie Monaco. Barca w La Liga też się będzie musiała &quot;nawyginać&quot; żeby wyprzedzić Real. Barcelona ma więcej do zaoferowania niż PSG, sam fakt, że liga silniejsza i Barca ma trudniej w lidze niż PSG. Francuzi w kluczowym meczu zremisowali z Monaco 1-1 tracąc bramkę w ostatnich akcjach meczu, co świadczy, że nawet jak nastawiają się na defensywę, bo po objęciu prowadzenia w 82 minucie cofnęli się i nie udało im się dociągnąć zwycięstwa do końca. O ile gospodarze mają co do zaoferowania z przodu to w defensywie nie są monolitem, pomimo takiego architekta jak Silva (wg mnie jeden z lepszych obrońców) dlatego podejrzewam, że bramkę strzelą- bo gdzie mają szukać goli w dwumeczu z Barceloną jak nie na swoim boisku to podejrzewam, że również stracą i to nie jedną, bo przecież w Barcelonie jest bezlitosny Messi, groźny Suarez i finezyjny Neymar, którzy powinni poprowadzić Barcelonę dzisiaj do zwycięstwa. W bezpośrednich pojedynkach lepiej wypada Barca, ale w obu ekipach były rotacje i zmiany kadrowe, więc nie ma sensu porównywać tych spotkań, tylko skupmy się na teraźniejszości, a obecnie lepszą ekipą są Hiszpanie i to w nich upatruję zwycięzców dzisiejszego meczu, w którym zobaczymy bramki z obu stron.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
T 10

transfer

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica-Dortmund
Typ: 2:1
Kurs: 11
Bukmacher: Bet365
Analiza:Na dziś mam dwa mecze pierwszy z nich to Benfica-Dortmund dokładny wynik 2:1, analiza nie ważne co napisze to i tak nie jest istotne, ważny jest wynik końcowy.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu (odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)
Kiepska analiza

⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Estonia, Meistriliiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arukula - Polva Serviti
Typ: over 60.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wracam do ligi estońskiej i przypomnę, że dzieli się ona naturalnie na dwie części: zespoły z miejsc 1-4 mają od 20 do 25 punktów, zespoły 5-7 mają od 4 do 6 punktów, które zdobywają same na sobie. Lider gra z ostatnią ekipą.
W meczach obu ekip istnieje pewna prawidłowość: gdy Arukula przyjeżdża do Polva Serviti, w ostatnich czterech meczach jest under 60.5. Wcześniej był over, ale o ile nie zwiększała ilość bramek zdobytych przez kopciuszka, o tyle hegemon rzucał ich coraz mniej. W Arukula 5/9 spotkań to over, przy czym under padał 3 razy jeszcze w latach 2011-2012, a ostatnie 3 spotkania to over.
Reasumując, Polva po kłopotach w grupie lepszej będzie starła się budować, Arukula przedostatnio wygrała mecz, przed własną publiką zdobędzie over 20 (na wyjeździe prawie zawsze poniżej). Im więcej u siebie będzie rzucać Arukula, tym więcej rzuci PS.
Powinno być ponad 60 goli.
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - League 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Luton - Hartepool
Typ: Luton i +2,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: bet365
Analiza: Aspirujący o awans Luton podejmie u siebie Hartepool, który w tym sezonie jeszcze będzie musiał trochę powalczyć o utrzymanie. Gospodarze grają dosyć regularnie i regularnie punktują z drużynami teoretycznie słabszymi. U siebie w tym sezonie statystyka 7-4-4, 25 pkt w 15 meczach. Co do gości nie wygrali na wyjeździe od 1 października, regularnie w ich mecz padają bramki (średnia 3 na sezon), zaledwie trzy dni temu przegrali na wyjeździe 4-0 i teraz czeka ich kolejny wyjazd na trudny teren. Luton jeśli chce awansować do League one musi zbierać punkty w takich meczach, a że Hartepool traci sporo bramek to myślę, że i Over będzie pokryty, bo kurs całkiem przyzwoity.
✅140
 
T 10

transfer

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG-Barcelona
Typ: 2:2
Kurs: 12
Bukmacher: Bet365
Analiza:Oto drugi mecz PSG-Barcelona dokładny wynik 2:2, analiza nie ważne co napisze, ważny jest wynik końcowy. Wczoraj prawidłowo wytypowałem mecz Pogoń Szczecin-Piast Gliwice 2:1 po kursie 8,5
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu (odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)
Kiepska analiza

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia - League 2
Godzina : 20:45
Spotkanie : Carlisle - Doncaster
Typ : remis/remis (do przerwy/koniec meczu)
Kurs : 5,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj mecz na szczycie w League 2 Carlisle zagra z Doncaster. Faworytem do zdobycia kompletu punktów są goście, jednak ja postanowiłem zagrać tutaj na remis. Goście zajmują wysokie 1 miejsce z dorobkiem 63 oczek na swoim koncie, na wyjazdach zagrali do tej pory 15-krotnie notując 8 wygrane 2 remisów oraz 5 porażek, jest to jeden z lepszych wyników w lidze bowiem pod względem spotkań wyjazdowych zajmują 3 pozycję. Gospodarze u siebie zagrali 15-krotnie 8 razy wygrali 5 remisy i 2 porażki. W tym meczu jednak liczę na remis, biorąc pod uwagę ostatnie mecze tych drużyn Carlisle porażka/remis, Doncaster remis/wygrana.
⛔100
 
T 10

transfer

Użytkownik
Dyscyplina: Włochy Seria B
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ascoli Picchio - Pro Vercelli
Typ: 1:1
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Znalazłem jeszcze jeden mecz na dziś, to jest już ostatni mój typ
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu (odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)
Kiepska analiza

⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Memphis
Godzina: 21:35
Spotkanie: F. Tiafoe - T. Smyczek
Typ: 1
Kurs 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pojedynek 2 Amerykanów. Tiafoe zajmuje 91, Smyczek 162 w rankingu. Obaj są &quot;specjalistami&quot; od gry na Hardzie. H2H 3:1 dla Tiafoe Gdzie ostatnio pokonał Smyczka w Styczniu w Australian Open w kwalifikacjach 2:1. Tiafoe jak narazie dobry początek sezonu, dotarcie do 2 rundy AO, porazka z Pospisilem (pozniejszym finalista) w challengerze w San Francisco. Smyczek natomiast w tym roku nie pokazał nic specjalnego. Tiafoe w tym momencie jest lepszym zawodnikiem od Smyczka zdecydownie i mysle ze dojdzie do nastepnej rundy bo dla tego typowego Challengerowca wystep w ATP to zawsze coś.
⛔100
 
L 0

loker4444

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Benfica - Dortmund
Typ:
Połowa/Koniec 1/1
Kurs:
5.50
Bukmacher:
Betsson
Analiza:
Witam, widzę na dzisiaj wiele typów na drużynę gospodarzy i się jakoś specjalnie temu nie dziwie.
Zespół z Lizbony w bardzo dobrej formie, pierwsze miejsce w lidze, bilans spotkań u siebie 9-2-0. W LM było trochę trudniej, drugie miejsce w grupie (za Napoli), mecze u siebie 1-1-1. Jednak trzeba zauważyć, że było to jeszcze w tamtym roku. Normalnie nie byłbym taki pewny tego typu jednak...
Drużyna z Dortmundu ostatnimi czasy formą raczej nie zachwyca. Niby wygrali grupę w LM, ale bądźmy szczerzy - słabą grupę. Z góry było wiadome kto awansuje (trzeba docenić miejsce w tabeli nad Realem, jednak bardziej Real przegrał niż Borussia wygrała). No ale tak jak już napisałem wcześniej było to w tamtym roku. Na początku 2017 zespół gości prezentuje się słabo (wspominali o tym koledzy w poprzednich postach, więc nie będę już przytaczał wyników, itp). Ostatnie 6 spotkań na wyjeździe to tylko jedno zwycięstwo, dodatkowo od początku sezonu w lidze na wyjazdach 3-4-4. Nie jest to z pewnością już ta sama drużyna co wcześniej.
Patrząc realnie na formę, statystyki oraz grę obu drużyn typuję prowadzenie Benfici do przerwy oraz ich końcowe zwycięstwo. Na początku chciałem grać handicap, jednak skoro maksymalny liczony kurs to 5zł to wystarczy typ 1/1 . Uważam, że będzie 2:0, może 3:1, a po obu spotkaniach to zespól ze stolicy Portugalii będzie się cieszył z awansu do ćwierćfinału.
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG-Barcelona
Typ: ht/ft 2/2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
PSG w tym sezonie wyraźnie gorszy sezon niż w poprzedni. W lidze przegrywa z Monaco, co jest niespodzianką. Po odejściu Ibry, bramki strzela właściwie Cavani. Barcelona również może mieć ciężko ze zdobyciem mistrzostwa kraju, dlatego obydów drużynom będzie zależało na trofeum LM.
Paryżanie na pewno zaatakują, bo wyjazd do Katalonii bez zaliczki..ciężka sprawa. I tutaj nadarzy się okazja dla Barcy. Posiada wspaniałe trio w postaci Messiego, Suareza i Naymara, a kontry w ich wykonaniu mogą zabić każdą drużynę.
W 2015 w rozgrywkach LM Barca pokonała PSG gładko, 3-1 na wyjeździe i 2-0 u siebie. Sądzę, że w tej konfrontacji ponownie są faworytem. Nie spodziewałbym się jakiejś wielkiej przewagi, ale liczę na ich bramkę w 1 połowie i ostateczną wygraną.
⛔100
 
P 3

prosty-prostak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EFL Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie Aston Villa vs Barnsley
Typ: X2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na oku dziś mam spotkanie zaplecza angielskiej ekstraklasy. Jeżeli chodzi o Aston Villę mamy tu do czynienia z kłopotem w zdobywaniu bramek. Od początku roku w 6 spotkaniach aż w 4 skończyli z zerem po stronie strzelonych goli. Forma Aston Villi krótko mówiąc nie jest za dobra o czym świadczy to, że w tym roku nie wygrali jeszcze spotkania (6 porażek (jedna w pucharze z Totkami)). Kontuzjowani pozostają Agbonlahor oraz Jedinak co jest zdecydowanym osłabieniem drużyny z Villa Park. Natomiast Barnsley przystępuje bez większego osłabienia. Drużyna z Oakwell Stadium wyjazdy rozgrywa solidnie, nie traci dużo bramek ale też i dużo nie strzela. Zdecydowanie lepiej idzie im gdy grają na obcych boiskach niż w domu, na wyjazdach są jedną z czołowych drużyn ligi. Ostatnie dwa remisy po 0:0 aż proszą się o przełamanie i ciekawsze spotkanie. Osobiście przewiduję że spotkanie skończy się wynikiem 1:1.
Powtórzony typ
(wcześniej był podany bardziej ryzykowny na to zdarzenie - odsyłam do Regulaminu Typów Dnia)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: BR Volleys - Resovia Rzeszów
Typ: Resovia -1,5 seta
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami 5 - przed ostatnia kolejka w grupie, niespodziewany lider Berlin podejmuje u siebie 3 zespół w grupie Resovię Rzeszów. Tuż po losowaniu mozna było śmiało stwierdzić, że 2 pierwsze miejsca należą się Lubie i Resovia, lecz rzeczywistość jest nieco inna.
Berlin ma 3 zwycięstwa 1 porażkę = 10 punktów, Lube zajmuje 2 miejsce z 3 zwycięstwami 1 porażką lecz 9 punktów ma na koncie i dalej 3 Resovia niby 2 zwycięstwa i 2 porażki lecz tylko 4 punkty. 4 miejsce Liberec tylko z 1 punktem.
Dla Resovii jest to mecz o tzw. 6 punktów muszą ten mecz wygrać za 3 punkty jeżeli marzą o dalszej fazie.
1 mecz Resovia wygrała u siebie 3:2
Ogólnie kadrowo Resovia wygląda dużo lepiej są Kanadyjczycy G. Schmitt, J. Perrin, mamy doskonałych środkowych P. Nowakowskiego, M. Możdżonka, młodego B. Lemańskiego, mamy Ivovica. Wygląda to naprawdę dobrze.
Berlin ma P. Carroll,N. Kovacevica, R. Kromm i to tyle jeśli chodzi o znane nazwiska.
Myślę, że dziś Reska zepnie poślady i wygra ten mecz przekonująco max 3:1.
Pozdrawiam.
⛔100
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Preston - Birmingham
Typ: BTS
Kurs: 1.9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś do BTS wybrałem te dwie oto drużyny. Sąsiędzi w tabeli. Analiza jak wczoraj będzie się opierała na statach i h2h. Gospodarze u siebie w 60% strzelali jak i tracili bramkę u gości ma się to fifty fifty. Ale patrząc już na bezpośrednie starcia to kilka ostatnich kończyło się BTS. Birmingham na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej bo bilans 3 6 6 w dodatku kontuzje kilku zawodników. Od dwóch spotkań nie strzelili na wyjeździe ale Preston to nie jakiś mocarz żeby im bramki nie strzelić zwłaszcza że mają u siebie bilans 25 do 19. Widać, że dużo strzelają ale i tracą brameczki. Po tym kursie ryzykuje.
✅90
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Siatkówka - CEV CUP
Godzina: 18:00
Spotkanie: Karlovarsko - Surgut region
Typ: DW 0:3
Kurs: 7,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po sensacyjnym wyniku 1 meczu /kurs 10 wszedł/ czas na rewanż. Rosjanie nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę - i pewnie muszą wygrać 3:0. Nie znam dokładnie reguł pucharu CEV ale wynik 3:1 z pierwszego meczu ostro promuje gospodarzy. Ja liczę na walkę fair i czyste zwycięstwo Rosjan.
kiepska analiza
(trzecia lub kolejna w miesiącu)
⛔100
 
stanley-63 796,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eerste Divisie
Godzina 20:00
Spotkanie : Jong Ajax - Maastricht
Typ : Maastricht over 2.5 gola
Kurs : 8.00
Bukmacher Bet365
Dziś znowu idę w stronę bramek , po wczorajszym meczu czuję lekki niedosyt bo kto oglądał spotkanie Pogoni z Piastem to zauważył zapewne iż okazji na więcej goli po stronie Pogoni było a już 19. minucie, kiedy oko w oko z bramkarzem stanął Kitano i trafił wprost w bramkarza , 53. minucie poprzeczka ratowała Szmatułę po uderzeniu z dystansu Gyurcso, a w 58. minucie kolejną sytuację jeden na jeden marnował Kitano tak więc trochę się tego nazbierało ale zostawiam to spotkanie i wracam do dzisiejszego typu , typ niby znowu z gatunku s/f ale czy taki będzie zobaczymy , młodziki z Ajaksu niewątpliwie w znakomitej formie 2 miejsce w tabeli pkt 49 no i bramki 64 zdobyte ( najskuteczniejsi Eerste Divisie ) ale też aż 36 straconych a już w ostatnim meczu z Sittard przeszli chyba samych siebie ulegając 5:2 , była to pierwsza porażka Ajaksu od 31.10.2016 kiedy to u siebie polegli z liderem Venljo 0:4 no i rzadko ba rzadko Ajax traci u siebie aż tyle bramek ale takie cuda się zdarzają , wiadomo też że młodziki Ajaksu czy PSV nie awansują do Eredivisie bo to taka kużnia talentów 1 zespołów a najlepsi w tej kużni dostają szanse gry w pierwszym zespole tak więc po wspaniałęj serii i pokazaniu co potrafią młodziki mogą trochę wyluzować , dziś podejmują Maastricht który w tym sezonie chce powalczyć o awans i jak na dziś są w tej lepszej grupie 2-5 dających ( semi-finals ) bo na 4 miejscu , patrząc na mecze wyjazdowe to idzie im całkiem nie żle 5-4-3 i 18:15 w bramkach ale co najważniejsze to to iż w meczach przeciwko Jong Ajax potrafią wznieść się na wyżyny i osiągnąć dobre wyniki i tak na ostatnie 5 meczy 3 wygrane i dwa remisy , pierwszy pojedynek u siebie pokonali skromnie 1:0 Jong natomiast potrafili dwa sezony wstecz pokonać ich na ich stadionie 3:1 i mój scenariusz na dziś to zapewne młodziki Ajaksu będa chcieli pokazać że ostatnia dotkliwa porażka 2:5 to wypadek przy pracy natomiast ze strony gości twarda walka do końca o zwycięstwo no a jak to w 2 lidze Holenderskiej powinniśmy liczyć na duży over stąd mój typ over 2.5 gola gości .
⛔100
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG-Barcelona
Typ: Luis Suarez strzeli i jego drużyna wygra
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam! Zapraszam na HIT Ligi Mistrzów! Mecz, który odbędzie się na stadionie Parc des Princes o 20:45, pomiędzy PSG, a Barceloną. Według mojej opinii bitym faworytem jest w tym meczu Barcelona. Ostatnie 4 mecze tych ekip to 3 wygrane Barcelony i jedno zwycięstwo PSG. Ekipa Unai Emery w tym sezonie nie zachwyca, w ostatnim sezonie wygrywali mecz za meczem w lidze, dzisiaj niestety muszą ustąpić miejsce ekipie Monaco i zajmują 2 pozycję co w ostatnich latach było nie do pomyślenia. Bardzo dużym osłabieniem na dzisiejszy mecz jest brak Thiago Silvy. Jest to podstawowy obrońca ekipy PSG. Myślę, że zmiennicy nie dadzą rady zastąpić brazylijczyka, także nie zagra Motta. W barcelonie takich braków nie ma wrócił Busquets i Iniesta. A co do Suarez to myślę, że ustrzeli coś dzisiaj. Jest w dobrej formie 18 goli i 7 asyst w lidze. W lidze mistrzów, może cieńko, ale myślę, że dziś to sobie odbije i pokaże jakiej klasy jest zawodnikiem. Drużynie z francji lubi strzelać, bo na ostatnie można powiedzieć 2 mecze, bo w jednym wszedł dopiero w 75min strzelił 3 gole.
⛔100
 
jeremis777 9

jeremis777

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:
PSG vs Barcelona
Typ:
over3,5
Kurs:
3,00
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Witam.
Czekaliśmy czekaliśmy no i w końcu mamy powrót Ligi Mistrzów. Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy PSG i Barcą, zapowiada się mocny wtorkowy wieczór. Obu drużyną w swoich ligach nie idzie za dobrze, więc będą próbować poprawić sobie morale właśnie w LM. Drużyny te praktycznie co roku spotykają się ze sobą (czy to faza grupowa czy 1/8). Ostatnie pięć spotkań między nimi wyglądają tak:
24-04-2015 ULM Barcelona vs Paris St Germain 2:0
15-04-2015 ULM Paris St Germain vs Barcelona 1:3
10-12-2014 ULM Barcelona vs Paris St Germain 3:1
30-09-2014 ULM Paris St Germain vs Barcelona 3:2
10-04-2013 ULM Barcelona vs Paris St Germain 1:1
Może nie w każdym z tych spotkań padło minimum 4 bramki, ale zawsze parę goli padło. Myślę, że w pierwszej połowie padnie minim 1 bramka co spowoduje otworzenie się meczu. Barcelona uwielbia grać swoje pierwsze mecze na wyjeździe, szybko strzelają bramkę i sprawa załatwiona... Rywal z czasem zaczyna ryzykować a oni jak KAT dobijają rywala. Przypuszczam a nawet jestem pewny że kwestie awansu do następnej rundy będą chcieli roztrzygnąć już na stadione w Francji. Kurs zachęcający i ja właśnie tak dziś postawię ????
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom