>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 14. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juve-Porto
Typ: 1/1
Kurs 2.6
Buk bet 365
Analiza: Rewanżowe spotkanie piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym Juventus Turyn na swoim stadionie podejmował będzie drużynę FC Porto, gospodarze już po pierwszym spotkaniu rozegranym w Portugalii mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy wygrali tam 0:2 i byli zespołem zdecydowanie lepszym, szczególnie wtedy gdy drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Lewy obrońca gospodarzy Telles, gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania na swoim stadionie od lipca poprzedniego roku (razem 24) , natomiast Porto na wyjazdach radzi sobie różnie potrafi wygrać wysoko ,ale czasem traciło punkty ze znacznie słabszym do siebie rywalem, moim zdaniem tutaj gościom będzie bardzo trudno cokolwiek ugrać, nie wierze bowiem iż tak doświadczona drużyna jak Juventus bedzie manewrowała składem w tak ważnym spotkaniu pomimo bardzo dobrego wyniku w 1 spotkaniu, po prostu Juventus jest tutaj faworytem i moim zdaniem taki kurs można spokojnie pograć, liczę również na jakieś bramki w tym meczu , myślę że gospodarze , którzy u siebie strzelać potrafią tutaj równeż nie zawiodą , mój typ to wynik 2:zero: lub 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, zależy wszystko od tego jaką skutecznością popisze się druzyna przyjezdnych.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, League one
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brechin - Airdrieonians
Typ: BTS and over 2,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie mogłem znaleźć nic ciekawego na ten dzień, a niższe ligi angielskie nie są chyba dla mnie, tak samo jak Liga Mistrzów. Dlatego moją uwagę przykuł mecz 3 ligi szkockiej.
Mecz drużyn, ktore walczą o awans do ligi 2.
1. Gospodarze 5 miejsce w tabeli, lecz z meczem zaległym. U siebie 5-2-5 i bramki 15:15.
2. Goście 4 miejsce w tabeli, na wyjeździe 7-1-5 i bramki 26:24.
3. Brechin dopiero zaczął wychodzić z dołka - po 5 porażkach i remisie zaliczył w końcu dwa upragnione zwycięstwa.
4. Airdrieonians podobnie kilku zeszłych meczów nie moze zaliczyć o udanych, lecz mimo wszystko to co charakteryzuje ten zespół to bramki i bts. Na 10 ostatnich pojedynków podany typ nie został pokryty tylko raz, gdy przegrali oni u siebie 0:4.
5. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie u tych gospodarzy od 2 lat pokryty typ i wyniki kolejno 1:2, 3:3 i 3:2.
Oba zespoły wiedzą, że tym meczem mogą rozstrzygnąć to, kto awansuje do baraży i tym samym będzie miał okazję walczyć o league one. Liczę na zacięty mecz obfitujący w bramki, lecz nie będę bawił się w tym przypadku w obstawianie zwycięzcy. Powodzenia!
⛔ 100
 
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Juventus Turyn - FC Porto
Typ: 1
Kurs: 1.69
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W pierwszym meczu zdecydowanie lepszym zespołem był Juventus, wygrywając spotkanie 2-0.
W lidze włoskiej Juventus jako gospodarz ma rewelacyjny bilans 15-0-0.
W lidze portugalskiej (zdecydowanie słabszej od włoskiej) FC Porto na wyjeździe ma bilans 7-4-1.
Według mnie w jutrzejszej konfrontacji włosko-portugalskiej, lepszy okaże się mistrz Włoch. Juventus wygra ten mecz
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Indian Wells ATP
Godzina : 04:30
Spotkanie : Monfils G.- Isner J.
Typ: Gael Monfils
Kurs: 1.66
Bukmacher : Bet365
Analiza: Tym razem mój wybór padł na spotkanie Gaela Monfilsa z Johnem Isnerem. Obaj panowie spotkali się dotychczas ośmiokrotnie (4:4), dość dawno temu (ostatnio 29.10.2014 roku wygrał Monfils). Trzeba przyznać, że były to mecze dość zacięte w których aż siedmiokrotnie wynik nie rozstrzygnął się do zera. Jednak wygląda na to, że ostatnio Monfils wyraźnie przewyższa Isnera. To 25-cio krotny finalista turniejów ATP (6 wygrał), obecnie zajmujący 11 miejsce w rankingu, a najwyższe miejsce jakie zajmował to 6 w listopadzie 2016 roku. Z kolei Isner to 22 krotny finalista turniejów ATP (wygrał 10, jednak były to przeważnie nieco niższe rangą turnieje ATP World Tour 250). W tej chwili jest 22 w rankingu, a najwyższą pozycję osiągnął w kwietniu 2012 - był 9.
Spodziewam się meczu dość zaciętego, z końćowym zwycięstwem Monfilsa.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Indian Wells ATP
Godzina : 00:15
Spotkanie : Radwanska A. - Peng S.
Typ: Peng S.
Kurs: 2.65
Bukmacher :Unibet

Przyznam, że jestem zmuszony dzisiaj zagrać przeciwko naszej rodaczce, którą miałem okazję oglądać w ostatnim spotkaniu z sklasyfikowaną na 105 pozycji w rankingu Hiszpanką Sorribes Tormo. Pomimo wygranej bez straty seta uważam, że obecnie nasza 6 rakieta w rankingu jest zdecydowanie bez formy. Gdyby nie słaba postawa Hiszpanki, która popełniała sporo niewymuszonych błędów ten mecz mógłby skończyć się inaczej. Dzisiaj niewiele po północy Agnieszka zagra ze zdecydowanie lepszą rywalką - Chinką Peng, która w wieku 31 lat gra naprawdę świetny tenis, ostatnie pięć spotkań wygrała, jednokrotnie tracąc seta z dobrze dysponowaną, triumfatorką turnieju w meksykańskim Acapulco Ukrainkę Tsurenko. Ostatni mecz Chinka łatwo ograła Chorwatkę Konjuh tracąc zaledwie 6 gemów. Angnieszka bardzo szybko odpadła z Australian Open, tak samo szybko odpadła w Doha ograna przez Woźniacką, później przyszła jedno zwycięstwo w Dubaju z Mertens, aby w następnej rundzie pożegnać się z turniejem w pojedynku z utalentowaną młodą Bellis. Myślę, że Agnieszka po spotkaniu z Chinką będzie zmuszona szukać formy w znacznie chłodniejszych miejscach na ziemi. Warto zrezygnować dzisiaj z ,,patriotyzmu&quot;, dla zapełnienia trochę portfela. Kurs atrakcyjny, mimo że spadł. Ja łapałem wcześniej po 2.9

Powodzenia!
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells
Godzina: 04;30
Spotkanie: G.Monfils - J.Isner
Typ: G.Monfils wygra 1 set i cały mecz
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Isner przy dobrym serwisie jest w stanie powalczyć, ale nie ukrywajmy to Francuz jest zdecydowanym faworytem, jeśli będzie zainteresowany zwycięstwem. Monfilsa najsłabszy punkt to debilizm, bo inaczej tego nie można nazwać. Niewiarygodnie utalentowany zawodnik i równie głupi. Potrafi ograć każdego z top10 i oddać mecz challengerowi. Mam nadzieję, że duża pula i prestiż turnieju zmotywuje go, żeby powalczyć o zwycięstwo i bez problemu ogra Isnera, który jest dość dobry, ale w niczym teoretycznie nie imponuje. Nawierzchnia jak najbardziej sprzyjająca dla Monfilsa.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maziq44 36

maziq44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Leicester City - Sevilla
Typ:
Awans Leicester
Kurs:
3.43
Bukmacher:
STS
Analiza:
Jutro ostatnie rewanżowe mecze 1/16 Ligii Mistrzów. Na jutrzejszy wieczór wybieram sobie spotkanie pomiędzy mistrzem Anglii a Sevilla. Nie wiem dlaczego aż tak wysoki kurs skoro Sevilla u siebie wygrała tylko 2:1 z drużyna, która przeżywała kryzys. Leicester po zmianie trenera w dwóch kolejkach ligi angielskiej zdobył po 3 pkt. U siebie wygrali z Liverpoolem 3:1 , który obecnie jest 4 w lidze oraz Hull City również 3:1, które po ostatnich transferach zaczęło trochę walczyć o utrzymanie. Bilans meczów u siebie nie jest tragiczny jak na zespół , który się odbudowuje. W 14 meczach wygrali u siebie 7 , zremisowali 3 i przegrali 4. Głownie przegrywali z najlepszymi w lidze. Na King Power Stadium Leicester ma dodatni bilans bramkowy- 22:18. Moim zdaniem tej drużynie po zmianie trenera odrasta pazur, który pomoże na spokojnie utrzymać im się w lidze. Rywalem Leicester jest Sevilla, która moim zdaniem mogła wygrać wysoko pierwszy mecz z Leicester City.Obecnie w lidze jest na 3 lokacie tuż pod Barceloną tracąc do niej tylko 3pkt a do Realu Madryt 5 pkt.W ostatnich 5 meczach u siebie uzyskali 11 pkt, wygrywając 3 mecze i remisując 2. Jednak były to mecze ze słabszymi drużynami ligi i nie były to zbyt wysokie wygrane. Ostatnio u siebie musieli się męczyć z Leganes, które zajmuje 17 lokatę oraz z Alaves.Jednak mimo wysokiego miejsca w lidze, najlepszy napastnik Sevilli zajmuję dopiero 9 lokatę w rankingu strzelców. Co pokazuję że w Sevilli więcej bramek nie strzela napastnik a koledzy grający z tyłu. W 14 meczach na wyjeździe ma bilans podobny co Leicester u siebie. Posiadają 7 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki.W tym meczu stawiam jednak na Leicester, które powoli się odbudowuje i nic im nie zostało lepszego niż dojście jak najdalej do Ligii Mistrzów. Utrzymanie w lidze będzie łatwością dla takiego zespołu.Patrząc na liczbe drużyn hiszpańskich w lidze mistrzów jest ich za duża liczba więc liczę tu na wyeliminowanie Sevilli, która nie zachwyca tak jak niegdyś w lidze europy grając obecnie w lidze mistrzów.

⛔ 100
Dobry typ, ale niestety nieregulaminowy bukmacher, przeczytaj regulamin
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria, NLA
Godzina: 20:15
Spotkanie: Lions Zurych - HC Lugano
Typ: Lions Zurych
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lions Zurych i HC Lugano tworzą ciekawą parę w ćwierćfinałowych starciach w szwajcarskiej NLA. Po 4 spotkaniach między tymi drużynami jest remis 2-2. Dotychczas w każdym z pojedynków wygrywał gospodarz. Mimo tego, że aktualnie ten ćwierćfinał wypada bardzo wyrównanie to stawiam na drużynę z Zurychu. W rundzie zasadniczej byli oni zdecydowanie lepsi od Lugano - zajęli 2 miejsce a Lugano 7.
Lions Zurych mają dobrą passę w meczach u siebie - wygrali 5 ostatnich meczów z rzędu. Tak jak pisałem wcześniej w ćwierćfinale dwukrotnie ograli u siebie HC Lugano - 1:0 i 4:3. Trzy ostatnie mecze rundy zasadniczej również kończyły się zwycięstwami drużyny z Zurychu - 3:1 z Fribourgiem, 3:0 z Biel i aż 8:3 z Langnau.
Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki między Zurychem i Lugano w Zurychu to drużyna HC Lugano nie wygrała tam 7 kolejnych spotkań z rzędu a tylko w jednym doprowadziła do dogrywki.
Dotychczas w tej parze ćwierćfinałowej gospodarze odnosili jednobramkowe zwycięstwa nad gośćmi. Wydaje mi się, że ten scenariusz jutro także jest bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy, DFB Pokal - Ćwierćfinał.
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund.
Typ: Obie drużyny strzelą gola.
Kurs: 2.50.
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam. Już jutro na an der Bremer Brucke w Osnabrucku rozegrane zostanie ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Niemiec. W szranki staną zespoły z Dortmundu oraz Lotte. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany jeszcze w Lutym na stadionie Sportfreunde, jednak pogoda pokrzyżowała plany i mecz został przełożony, został zmieniony także plac gry, który będzie teraz neutralny, chociaż bliższa przeprawa czeka klub z Lotte. Przed trzecioligowcem nie lada zadanie, zmierzą się bowiem z jedną z najlepiej grających ekip w Niemczech i nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Dortmund zagra prawdopodobnie najmocniejszym składem, bo to już poważny etap rozgrywek, a i rywal budzi respekt ostatnimi pucharowymi osiągnięciami - wyeliminowali m.in. Bayer Leverkusen po rzutach karnych, w pokonanym polu pozostawili drużynę Munchen 1860, która gra jeden poziom rozgrywkowy wyżej, a także zwyciężyli 2-1 z Werderem Brema. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że to 3-ligowiec, możemy być pod wielkim wrażeniem. W każdym z tych spotkań każdy z graczy musiał włożyć mnóstwo wysiłku i zaangażowania - pokonanie dużo bardziej zaawansowanych piłkarzy nie przyszło od tak. Teraz są już tak daleko, że motywacja i adrenalina na boisku zrobią swoje i gracze z 3. Bundesligi postawią twarde warunki gry BVB i będą w stanie zagrozić kilka razy bramce rywala i pokusić się o chociaż jednego gola. Ogółem spodziewać się można otwartego spotkania. W kadrach obu drużyn na nadchodzące spotkanie zabraknie kilku nazwisk. W zespole Borussii zabraknie Svena Bendera, Marco Reusa, Maria Götzego, Sebastiana Rodego. Ponadto za czerwoną kartkę ujrzaną w spotkaniu poprzedniej rundy z Herthą pauzować zmuszony będzie Sokratis, a pod znakiem zapytania stoi występ Juliana Weigla. Gospodarze z kolei obyć się będą musieli bez Yannicka Zummacka, Tobiasa Haitza, Tima Gorschlütera i Alexandra Hetticha.
Typ jest ryzykowny, jednak myślę, że pasja i zaangażowanie drużyny niebiesko białych, a także głośny doping kibiców poniosą zawodników do boju, dla których być może to najpiękniejsza chwila w karierze. O gola Borussi się nie martwię. Typ ryzykowny, ale kurs pobieram z chęcią, bo nie takie rzeczy się już widziało ????
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells
godzina 1.30
spotkanie: Siniakova - Wozniacki
Typ zwycięstwo Siniakova
kurs 4,5
bet365
Analiza:
Szybciutko bo mecz za chwileczkę.
Po pierwsze uwielbiam Karolinę Wozniacki , i raczej prawie zawsze trzymam za nią kciuki ale kurs na Siniakovą wystawili pyszny.A Czeszka ostatnimi czasy złapała wreszcie wiatr w żagle , pokonana Halep , Konta , Peng to nie przypadek , to nie w Kij dmuchał.Karolina też świetna forma , i tylko patrzeć jakiegoś słabszego meczu .Obie znakomity bilans w ostatnich meczach .Dużo na to nie postawię i tak będę za Karo ale jeśli jej mecz nie wyjdzie to ewentualna wygrana będzie na osłodę.
Siniakova weszła do pierwszej piędziesiątki WTA i na pewno jest i będzie groźnym dogiem , groźną suką?CHyba dostała wścielizny:)
Za spokojną stawkę moim zdaniem można prubo0wać:)
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AZJA: Puchar AFC
Godzina: 12:30
Spotkanie: HOME UNITED VS. THAN QUANG NINH
Typ: X/1
Kurs: 6.50
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Witam,
No niestety mój wczorajszy scenariusz, że w poniedziałki padaja przede wszystkim remisy - spełnił się całkowicie, no i Eibar zremisował z zespołem, który miał być jedynie na pożarcie i to jeszcze osłabionym składzie ! - chyba następnym razem odpuszczę sobie w ogóle typowanie w poniedziałek, albo od razu bez analizy , w ciemno podam typ na remis (a najlepiej nawet DW 1-1 !) bo to najczęściej pada !
W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się małej niespodzianki.
Oczywiście logicznym wydaje się, że silni Wietnamczycy powinni rozbić mały zespolik z jeszcze mniejszego Singapuru, ale niby dlaczego ?.
Policjanci z Home Utd. weszli w sezon ligowy rewelacyjnie rozbijając u siebie Lewki (Young Lions) 6-1, a następnie na stadionie DPMM pokonali ich 1-3, widać, że wyraźnie są w formie. Wietnamczycy natomiast pewni swojego nie wystawią zapewne najsilniejszego składu, szykując się wyjazdowo na okolice remisu, a rozstrzygnięcie szykując w rewanżu u siebie - jak sądzą zapewne z wynikiem nie mniejszym niż 3-0.
Oczywiście najbardziej zadowalał by mnie typ z BTS, ale niestety bukmacher nie ma takiego w ofercie, toteż wybrałem X/1 jako najbardziej prawdopodobny. Sądzę, że zespoły, które nigdy dotąd ze sobą nie grały, bedą badać swe możliwości i rozstrzygnięcie padnie po przerwie, jak to często bywa w takich rozgrywkach (a singapurczycy w ogóle celują w rozstrzyganiu w 2 połowie). Typuję tu skromne zwycięstwo Home, w granicach 1-0 lub 2-1. Powodzenia
ps.
Typ na czystą jedynkę też warty jest gry bo wynosi 2,70 - polecam ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 14

kamtal1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Sevilla
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam ponownie,
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów. Oba zespoły mają realną szansę na awans do dalszej fazy rozgrywek i na pewno nie odpuszczą, a co za tym idzie jedni jak i drudzy będą szukać bramki, która zbliży ich do awansu. Na pewno bardziej tej bramki potrzebuję zespół gospodarzy i na pewno coś strzeli, a wtedy już goście będę zmuszeni też coś strzelić, bo będzie to wynik niebezpieczny dla nich. Dlatego liczę tu na kilka bramek i otwarty mecz. Myślę, że Leicester powinno szybko zdobyć gola i mecz się nam otworzy.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - 3 liga
Godz: 19:00
Spotkanie: SC Preußen Münster - FSV Frankfurt
Typ: SC Preußen Münster
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 27 kolejkę ligową niemieckiej 3 Ligi.
W ciekawym spotkaniu na Preußenstadion zmierzą się ze sobą miejscowe Sportclub Preußen 1906 Münster a w gości przyjedzie zespół Fußballsportverein Frankfurt 1899.
SC Preußen Münster w swoich 26 meczach zdobył 28 punktów co daje obecnie 18 miejsce w tabeli ligowej zaś FSV Frankfurt plasuje się na pozycji 17 ze zdobytymi 28 oczkami w swoich 26 spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 3 przegrane z bilansem bramkowym 23-11 natomiast goście na wyjazdach 1 wygrane, 6 remisów oraz 5 porażek i bilans bramek 9-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy praktycznie tylko u siebie zdobywają ligowe punkty i na tym bazuje ich specyfika aby utrzymać sie na kolejny sezon w 3 Lidze a goście na wyjazdach słabo i moim zdaniem gospodarze w pełni to w tym spotkaniu wykorzystają.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Norwegia - Eliteserien
Godz: 19:00
Spotkanie: SPARTA WARRIORS - SARPSBORG
Typ: Poniżej 4.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Ponad 217 minut potrzebowali hokeiści drużyn Storhamar Dragons i Sparta Warriors Sarpsborg, by rozstrzygnąć niedzielne spotkanie play-off w lidze norweskiej. Statystyki wskazują, że był to najdłuższy mecz w historii tej dyscypliny. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Zwycięskiego gola dla gospodarzy (na 2-1) Joakim Jensen zdobył w 217. minucie i 13. sekundzie gry. Zegarki wskazywały wówczas godz. 2.33 w nocy z niedzieli na poniedziałek, a pojedynek rozpoczął się o... 18.
A więc do rzeczy może nie jest to jakiś &quot;super pewniak&quot; ale myślę, że warto spróbować taki typ po takim kursie ze względu na to, że w ostatnim pojedynku było ciężko o bramki a zaledwie po dniu odpoczynku uważam, że hokeiści nie odpoczęli zbytnio więc myślę, że to też będzie miało wpływ na wynik meczu. Można próbować grać większe undery po niższych kursach zawsze to większa pewność.
Powodzenia Zipy
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna liga mistrzów
Data godzina: 14.03 20:45
Spotkanie: leicester - Sevilla
Typ: leicester
Kurs: 3.30
Buk: bet365
Analiza:
Po pierwszych meczach 1/8 walka w tej parze zapowiada sie najbardziej zazarta, bowiem w pozostałych meczach zawsze wygrywano conajmniej dwoma golami. W Hiszpanii bylo podobnie i tez zanosiło sie na bezpieczne dwu bramkowee zwycięstwo gospodarzy, ale trafienie Vardy&#39;ego nadało kolorytu w tej parze. Dziś gospodarzom starcza skromne 1-0 do awansu. Wogole dla lisów ten sezon to jakas sinusoida. Zamiast gry o obrone tytułu, ba nawet o walce o europejskie puchary nie moze byc mowy, bo tak naprawdę lisy dopiero po odejściu Ranieriego wygrali dwa mecze z rzedu i wkoncu wygrzebali sie ze strefy spadkowej. To byłoby wydarzenie bez precedensu, gdyby mistrz w kolejnym sezonie spadł z ligi. Co innego Liga Mistrzów. Tu przeszli jak burza. Nawet porażka w Porto 0-5 w ostatniej kolejce nie popsuje swietnemu debiutu w tych rozgrywkach, bo wtedy akurat grały rezerwy, a porto musiało wygrać by awansować. W zespole lisów wciąż drzemie spory potencjał, ostatnio wkoncu obudził sie Mahrez, znow przypomniał sobie Vardy jak strzelać bramki. Angielskie zespoły nie zwykły przegrywac u siebie - tej reguly trzymaja się tez piłkarze Leicester, ktorzy u siebie pokonali Porto i Kopenhage po 1-0 oraz Brugge 2-1. Ogólnie bilans lisów u siebie jest dobry, bo jak przegrywali to z Chelsea, Man utd czy Evertonem. Jedynie sensacja można nazwać porażkę z West brom. Bolączka leicester sa wyjazdy, a w Hiszpanii mimo porazki należy nazwać ten wynik całkiem korzystnym i sprawa awansu wydaje sie otwarta. Sevilla jest pozytywnym zaskoczeniem w Historii i długo utrzymywala ścisły kontakt z Barceloną i Realem, ale ostatnio juz ich gra zaczyna szwankowac i zanotowali tylko dwa remisy z beniaminkami z Alaves i Leganes co moze za chwilę oznaczać koniec marzeń o mistrzostwie, bo w niedzielę wyjazd do Madrytu na mecz z Atletico. Możliwe ze to jest właśnie początek kryzysu Sevilli, która do tego czasu zachwycała i wygrywała. Moim zdaniem lisy to wykorzystaja i zamelduja się w ćwierćfinale ligi mistrzów
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ninjos 8

ninjos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, RPA 1 Liga
Spotkanie: Mamelodi - Polokwane
Godzina: 18:30
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
21 kolejka pierwszej ligi Republiki Południowej Afryki.
Piłkarze Mamelodi w tym sezonie po 8 meczach grając u siebie mają bilans : 6 wygranych 1 remis i 1 porażka na wyjeździe wygląda to trochę gorzej
4 Wygrane 2 Remisy i 2 Porażki. W tabeli są na 5-tym miejscu gdzie mają jeszcze 4 zaległe spotkania.
Drużyna gości przy 11 wyjazdach 15:17 goli 2 wygrane 6 remisów i 3 porażki. Jednak wg pojedynków bezpośrednich wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy.
02.11.16 PL Polokwane Mamelodi 0 : 2
27.10.16 TK Mamelodi Polokwane 2 : 0
13.04.16 PL Polokwane Mamelodi 1 : 3
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cibulkova - Pavlyuchenkova
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
1/8 Indian Wells na twardym korcie. Do tej pory grały ze sobą 7 razy, 5-2 na korzyść Słowaczki. Jednak pomimo tego, że ostatnio grały ze sobą dosyć niedawno bo w połowie lutego na turnieju w Doha, gdzie zwycięsko wyszła Cibulkova to na tym turnieju nie przekonuje. Dwa wymęczone mecze z Ostapenko i Pliskovą (2-1 w setach), mało skuteczne pierwsze podanie, rywalki mają dużo break pointów. Dominika budzi się właściwie dopiero w drugim secie i jedyne czego nie można jej zarzucić to waleczności. Pavluchenkova dość łatwo ograła Kontaveit i Strycovą 2-0 i wygląda bardzo solidnie, na pewno jest bardziej wypoczęta bo zagrała do tej pory 4 szybkie sety. Szanse oceniam na 40-60 i po tym kursie warto dorzucić to do jakiegoś debla. Dodatkowo polecam 1 set dla Rosjanki. Powodzenia.
Dodatkowo pogram dzisiaj jeszcze na Kyrgiosa, Dimitrova, Jaziriego, Mladenovic, Pliskovą w jakichs konfiguracjach doublowych.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie Lillehammer HS 138
Spotkanie: Kamil Stoch - Daniel Andre Tande
Godzina: 17.00
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Witam, biorę pod lupe h2h w skokach, mianowicie pojedynek dwoch Panow, ktorzy sa pod forma. Ile Tande sknocil skok w kwali (uratowalo go to, ze ma miejsce w 10 bo byl 51) to skacze w miare stabilnie i daleko. Co do Kamila, szkoda troche patrzec jak sie meczy, skacze z przymusu w nadziei, ze skutecznie obroni 2 miejsce w generalce, bo pierwsze dla mnie poza zasiegiem, Kraft jest za mocny, a Wellinger jest w gazie. Jezeli Norwegowi psychika chrupka sie nie wlaczy, powinien spokojnie wygrac ten pojedynek. W moim odczuciu pomoze fakt, ze wlasnie popsul skok w kwalifikacjach, przekreslajac sobie walke o wyzsze lokaty. Z rana patrzac, warunki mialy byc stabilniejsze niz wczoraj w kwalifikacjach, mam nadzieje ze pogoda nie doda od siebie za duzo ????
zwrot
 
cysiu1990 12

cysiu1990

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester - Sevilla
Typ: powyżej 2,5 kartki Sevilla
Kurs 1,83
Buk bet 365
Witam, dziś na ruszt biorę spotkanie w którym daleko do rozstrzygnięcia. Jak dla mnie zaniżona linia kartek, ponieważ Sevilla to drużyna grająca na wysokiej intensywności, nie odstawiająca nogi, idąca na 100% do przodu, przy stratach piłki nadziewająca się na kontry, co za tym idzie - często faulująca. Przedstawiam zestawienie ostatnich meczów z faulami i kartkami Andaluzyjczyków:
Leganes 1:1 (Home) - 20 fauli (2 kartki)
Alaves 1:1 (Away) - 16 (5)
Bilbao 1:0 (H) - 16 (6)
Betis 1:2 (A) - 17 (3)
Wszystkie wyniki były na styku, a walka &#39;tylko&#39; o ligowe punkty. Dziś Sevilla WALCZY o awans do 1/4 finału LM.
Oglądałem ich mecz na wyjeździe z Alaves, bo wydawało mi się, że to będzie spotkanie najbardziej podobnego do tego z Leicester. Forma Alaves 3-1-1 w ostatnich 5 meczach, ciężki wyjazd.. pod koniec meczu Sevilla musiała bronić wyniku i faulowali co zaowocowało pięcioma kartkami. Po cichu liczę na podobny scenariusz dzisiaj.
Może teraz coś o gospodarzach. Zwolnili Ranieriego, czy to dobrze? Nie wiem, ale fakty są takie, że piłkarze za Shakespeare&#39;a zagrali dwa mecze i zacząłem obawiać się o swój kupon za grubszą stawkę z awansem Sevilli;) Anglicy po słabym sezonie i wyjazdowej bramce będą chcieli wykorzystać szansę na awans. Do tego dochodzą podniesione morale po dwóch zwycięstwach 3:1 z Liverpoolem i sąsiadem z tabeli Hull.
Omówiłem dwie strony, to teraz czas na trzecią - sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Daniele Orsato. W tym sezonie sędziował 17 meczów w których pokazał 92 żółtych kartek (5,4 na mecz) i dwie czerwone.
Jak dla mnie będzie to elektryzujące widowisko z szybkimi wyjściami do przodu, a także walką o każdy centymetr boiska. Kolejnym argumentem &#39;za&#39; jest dla mnie postać Sampaoliego. Nie wyobrażam sobie żeby ten człowiek nie wrzeszczał i motywował swoich zawodników przez cały mecz. Jedyną rzeczą, która może zepsuć typ to szybka bramka Sevilli i błędy sędziego ???? osobiście gram ten typ 8/10.
Życzę udanego typowania i wysokich wygranych.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom