>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
Z 13

zapasnik936

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - FIBA Europe Cup - Play Offy
Godz: 19:00
Spotkanie: Nanterre - Usak Sportif
Typ: over 165
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Analiza: 5/5
Na dzisiejszy bet wybrałem 2 rundę Euro Cup. Czołowy Francuski zespół zmierzy się w rundzie rewanżowej z Tureckim średniakiem. Nanterre to zespół, który doskonale radzi sobie na swoim parkiecie.
Na początek garść faktów:
-Na 15 spotkań u siebie przegrali tylko 2 razy.
-Gospodarze w ostatnim spotkaniu pokonali lidera Francuskiej ligi wygrywając 99:88.
-Ostatni mecz rozgrywany we Francji między tymi zespołami miał miejsce również w Euro Cup, gdzie gospodarze rozgromili przyjezdnych 100:67
Tak więc chęć rewanżu i wygrana gospodarzy nie ulega wątpliwości
, lecz długo zastanawiałem się jaki typ wybrać na to spotkanie; handicap (-10) czy over 165..
Patrząc ile potrafią nazbierać punktów goście na wyjazdach sprawa sama się rozwiązała. Pięć ostatnich spotkań wyjazdowych to 4 overy 83 punktów, gdzie wygrali tylko jedno spotkanie. Poza tym w pierwszej rundzie pokryli, więc w rewanżu liczę na formalność.
powodzenia
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Randers HH - Aalborg Handbold
Typ: 1
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Najwyższa klasa rozgrywkowa w duńskim handballu. Tabela wygląda tak:

Jak widać jest to spotkanie lidera rozgrywek z ostatnią drużyną w tabeli. Do końca rozgrywek pozostały 4 kolejki i Randers, aby uniknąć bezpośredniej degradacji musi wygrywać na koniec regularnego sezonu aby awansować z ostatniego miejsca zagrożonego spadkiem na miejsce gwarantujące udział w meczach barażowych o utrzymanie. Ich rywal z Aalborga rozgrywki raczej zakończy na 1 miejscu i ewentualna ich porażka tutaj nic złego im nie wyrządzi i to jest plus dla gospodarzy, bo goście nie muszą się tutaj spinać na 100%. Oni już mogą się bardziej oszczędzać na mecze w play offach. Widzę tutaj szansę na niespodziankę i wygranie meczu przez beniaminka. Liga duńska jest bardzo ciekawa i wyrównana i wielokrotnie teoretycznie słabsze drużyny walczą z tymi lepszymi jak równy z równym i wygrywają i fajne kursy można trafić. Bardzo lubię typować tę ligę i liczę w tym meczu na niespodziankę. Kto śledzi moje typy to zauważył, że lubię stawiać mecze z tej ligi i o drużynie Randers już pisałem przy okazji poprzednich typów z udziałem tego zespołu więc nie będę się kolejny raz powtarzał, że zespół w przerwie na Mistrzostwa Świata podpisał kontrakt z nowym trenerem i, że do zespołu dołączyło wielu nowych graczy. Wszyscy razem są w stanie uratować ten zespół przed spadkiem. Jeszcze mają na to 4 kolejki i wierzę w tę ekipę i dzisiaj w tym spotkaniu typuję ich zwycięstwo. Łatwo nie będzie, bo w końcu grają z liderem a do tego z klubu odszedł najlepszy strzelec Lars Skaarup ale ja i tak wierzę w Randers i w ich trenera. Mam przeczucie, że będzie tutaj niespodzianka i polecam tak zagrać. U siebie Randers mocno dziś powalczy i mnie osobiście ich zwycięstwo nie zdziwiłoby tutaj ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Blackburn
Typ: 1 + over 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny są ostatnio w dobre formie. Blackburn ucieka ze strefy spadkowej, a Fulham walczy o awans. Ostatnie 5 meczy obu drużyn bez porażki, aczkolwiek Fulham miało o wiele trudniejszych rywali. Gospodarze dużo strzelają, ale sporo też tracą bramek. Ostatnie 5 meczy Fulham u siebie to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka z Tottenham. W 4 z 5 meczy padło więcej niż 2,5 gola. Z kolei bilans wyjazdów Blackburn jest następujący: 3 remisy i 2 porażki, 3 z 5 over 2,5. Liczę na otwarty mecz dużo bramek i zwycięstwo Fulham 3-1.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Sevilla
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś na spokojnie, kurs nie za duży ale wydaje się w miarę pewny, obie ekipy potrafią zagrać ofensywny futbol ale również i potrafią zagrać słabo z tyłu.
W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Sevilli a więc dwu mecz nierozstrzygnięty, Leicester musi atakować by odrobić 1 bramkową stratę, oczywiście jeśli straci gola muszą tych goli zdobyć co najmniej 2.
Jeśli chodzi o Leicester, to po zwolnieniu trenera C. Ranieriego odżyli, grają dużo lepiej, są bardziej zaangażowani co pokazują ostatnie wyniki, 3:1 zwycięstwo z Hull City oraz 3:1 zwycięstwo nad Liverpoolem.
Dzisiaj niepewny występu jest bramkarz gospodarzy K. Schmeichel oraz M. Wague a z powodu urazu wykluczony jest występ N. Mendy. Oczywiście jeśli chodzi o te 3 braki to jedyne zmartwienie to bramkarz podstawowy.
Jeśli chodzi o gości dzisiejszego spotkania to ostatnie dosyć niespodziewane 2 remisy w lidze bardzo ich oddaliły o walkę o mistrza. 1:1 z Leganes oraz 1:1 z Alaves. Co prawda ostatni remis z Leganes może troszkę usprawiedliwić brakiem kilku kluczowych graczy, którzy odpoczywali właśnie przed starciem w lidze mistrzów.
Dziś u gości niepewny występu jest C. Fernandez a z powodu kontuzji wykluczeni są L. Vietto oraz D. Carrico jednakże nie są to na tyle poważne osłabienia by ekipę gości martwiło.
Dzisiaj stawiam na to, że obie drużyny strzelą minimum po golu. Nie mam pojęcia kto wygra, jeszcze 2 tygodnie temu stawiał bym zdecydowanie na ekipę gości, lecz ostatnio gospodarze odżyli i nie są wcale na straconej pozycji.Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje.
Powodzenia.

⛔ 100
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie Lillehammer HS 138
Godzina:17:00
Spotkanie: Stefan Kraft - Andreas Wellinger
Typ: 2
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny typ typowo 50/50. Kraft może w minimalnie lepszej formie jednak Andi skacze ostatnio również bardzo dobrze, na ostatnie 9 konkursów jedynie raz nie było go na podium! Kraft ma identyczną statystykę pod tym względem. Na ostatnie 8 konkursów 6 razy lepszy był Austriak, 2 razy Niemiec, jednak poza jednym konkursem gdzie dzieliły ich dwa miejsca, gdy wygrał Welli, zawsze byli o jedno miejsce za sobą. Spodziewałbym się tu kursu chociaż 1.40 na Austriaka ale nie 1.16. We dwóch będą walczyć tutaj o zwycięstwo i spodziewam się bardzo zaciętej rywalizacji a jak dla mnie wszystko jest tu możliwe.
zwrot
 
D 10

damian_jaskot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Porto
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Juventus jest drużyną z niesamowitym bilansem spotkań rozgrywanych na własnym stadionie, a na dodatek ma spory zapas z pierwszego spotkania. Wszystko przemawia więc za Juve, również to, że Porto gra w kratkę w ostatnim czasie. Mecz raczej pewny, z nie najgorszym kursem.
powtórzony typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna - Dania
Godzina : 18:30
Spotkanie : Kolding – Ribe-Esbjerg
Typ : Kolding wygra
Kurs : 1,55
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj Kolding zagra z Ribe-Esbjerg. Faworytem według mnie są gospodarze, gdyż są w lepszej formie od gości. Mecze zagrane w 2015 były wygrane przez gospodarzy. W 2016 roku też oba mecze wygrał Kolding. Kolding średnio spisuje się u siebie, natomiast goście albo wygrywają albo przegrywają na wyjazdach. Myślę, że Kolding ma patent na gości i w tym meczu również wygrają.
⛔ 100
 
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:20:45
Spotkanie: Fulham - Blackburn
Typ: Fulham
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w Londynie zmierzą się drużyny odpowiednio z 7. i 22. miejsca w tabeli Championship. Zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze, a stoi za nimi kilka sensownych argumentów:
- Doskonała forma drużyny Fulham. W ostatnich pięciu meczach zaliczyli 3 zwycięstwa i 2 remisy. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia wygrana 3:1 na wyjeździe z Newcastle, czyli głównym faworytem do awansu.
- Trener Fulham nie będzie mógł skorzystać najprawdopodobniej tylko z Lucasa Piazona, podczas gdy w ekipie Blackburn zapewne nie wystąpi aż 5 graczy, w tym obrońca Mulgrew.
- Fulham ma drugi najwyższy wynik w lidze jeśli chodzi o strzelone bramki, natomiast Blackburn przyjmuje ich sporo, a dodatkowo będą osłabieni w defensywie z powodu wspomnianej absencji Mulgrew.
- Blackburn gra na wyjazdach bardzo słabo, a ich pozycja w tabeli wyjazdowej odzwierciedla pozycję w tabeli ogólnej, a więc 22 miejsce.
Argumenty przeciw wygranej Fulham:
- Całkiem niezła forma Blackburn w ostatnich 5 meczach (2 zwycięstwa i 3 remisy).
- Nie najgorsza, acz mocno przeciętna pozycja Fulham w tabeli uwzględniającej jedynie mecze u siebie.

Patrząc na powyższe plusy i minusy myślę, że jednak Fulham powinno wygrać ten mecz, szczególnie jeśli uda im się podtrzymać formę z ostatniego spotkania przeciw Newcastle.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - EuroCup
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Hapoel
Typ: Valencia (-8,5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w dzisiejszym dniu zdecydowałem się na koszykówkę i pierwsze mecze półfinałowe w EuroCupie. Osobiście moim faworytem do wygrania tych rozgrywek są świetnie grający Hiszpanie, mimo że w ostatnim czasie złapała ich lekka zadyszka to i tak nie zwalniają tempa i grają cały czas na równym poziomie. Moja propozycja odnośnie tego spotkania dotyczy zagrania opcji handicapowej na gospodarzy dzisiejszego widowiska, gdyż linia jest bardzo zachęcająca do zagrania, co ciekawe obserwując ten mecz od wczoraj zauważyłem znaczne skoki kursów i liń które z godziny na godzinę były podwyższane, jest to bardzi dobry prognostyk. Valencia na swoim terenie gra bardzo dobrze i popełnia mało błędów, do tego często punktują swoich przeciwników trójkami, również dobrze radzą sobie w szykach obronnych, to wszystko sprawia że linia -8,5 moim zdaniem zostanie pokryta przez nich już do pierwszej połowy, a mecz zakończy się różnicą spokojnie większa niż proponowana prze ze mnie linia. Nie można powiedzieć że Hapoel w półfinałach znalazł się przypadkiem bo ograli świetne zespoły jak Zenit czy niedawno Gran Canarie, jednak zespoły te pozostawiają jak dla mnie wiele do życzenia i odbiegają sporo od poziomu który prezentują nietoperze. Gospodarze w ostatnim czasie po słabszych meczach wrzucili kolejny bieg, ostatnio w meczu ligowym rozbili Fuenlabradę aż 101:86, wcześniej pewnie rozprawili się z czołowym zespołem swojej ligi Chimki Moskwa 92:76. Wszystkie te czynniki sprawiają że Hapoel ma znikome szansę ugrać coś na parkiecie nietoperzy, jeśli chodzi o to spotkanie jest też bardzo ciekawa opcja 1/1 i moim zdaniem bardzo bezpieczna więc można sobie pograć ją za grubiej, bo na własnym parkiecie Valenci zdarza się rzadko przegrywać i przeważnie prowadzą swoje mecze od początku do końca.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:Leicester City - Sevilla
Typ: over 3
Kurs: 2,09
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem trochę zaskakującym patrząc na formę obu drużyn do tamtego momentu bo Sevilla wygrała zaledwie 2:1, więc Leicester ma dzisiaj realną szansę przedłużyć historyczny awans do lm aż do ćwierćfinału ligi mistrzów bo wystarczy że wygrają 1:0. Sam nie przewiduje takiego wyniku bo po pierwsze przed sobą mają mimo porażki w weekend z beniaminkiem faworyta dwumeczu który dzisiaj nie cofnie się by bronić wyniku z pierwszego spotkania bo to niebezpiecznie mała zaliczka i raczej będą dążyć do strzelenia kolejnego gola. Obstawiam, że Sevilla tego gola strzeli jednak awans nie będzie sprawą łatwą bo Lisy po zmianie trenera odżyły można zobaczyć Vardego i Mehreza z poprzedniego sezonu grają ciekawą ofensywną piłkę obfitującą w gole i najczęściej mecz z ich udział kończy się bttsem co zdecydowanie zachęca na stawianie tego typu. Linie podana przeze mnie w 8 meczach lisów u siebie nie zakończyłaby się porażką w meczach Sevilli na wyjeździe tylko 6 jednak mimo wszystko jest to zespół który w niektórych meczach potrafi strzelać jak i tracić wiele bramek.
⛔ 100
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Sevilla
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj znowu mamy Ligę Mistrzów. W najlepszych rozgrywkach na świecie przyszedł czas na kolejne rozstrzygnięcia. Myślę, że awans Juventusu w parze z FC Porto jest już pewny. No może prawie pewny, bo już jeden cud na tym etapie rozgrywek mieliśmy. W starciu angielsko-hiszpańskim sympatyzuję graczów w Półwyspu Iberyjskiego. Podopieczni Jorge Sampaoliego grają atrakcyjną piłkę dla oka. To na co stawiam w tym meczu over 2,5 wraz BTSem. Liczę, na to że zarówno jedni jak i drudzy strzelą gola. Wtedy będzie nam brakowało jeszcze tylko jednej brameczki do szczęścia. Teraz do rzeczy.
Po pierwsze, charakterystyka ekip Sampaoliego. Ten trener jest bezkompromisowy. Jego ekipy grają futbol ofensywny. Sevilla wysoko atakuje swojego przeciwnika. Nie rzadko potrafi ustawić defensywę w okolicach linii środkowej. Ciągły pressing. Po przejęciu dużo zawodników zaangażowanych w ofensywie. To daje efekty. Sevilla nie ma większych kłopotów ze zdobywaniem terenu, ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych. Ma też to jednak również swoje wady. Ekipa ta atakując wysoko i z intensywnym pressingiem nadziewa się dość często na kontrataki. Potrafią to wykorzystać średniaki ligi hiszpańskiej. Myślę, że wykorzysta to bądź co bądź mistrz Anglii. Oczywiście, obrońcy gości nie powinni na początku jakoś się zapędzać. Ale ta drużyna nie potrafi murować.
Po drugie, Leicester po zmianie trenera. Ranieri odszedł i przyszły lepsze wyniki. Nie wiadomo czy to nie efekt nowej miotły, a jeśli tak to ile on potrwa. Gospodarze na własnym obiekcie potrafili zwyciężyć po 3:1 z Liverpoolem i z Hull. Szczególnie w pierwszym starciu zasługiwali na brawa. Było to Leicester z poprzedniego sezonu. Nie brakowało pomysłów pod polem karnym przeciwnika. Leicester nie jest bez szans. Sevilla popełnia błędy. Lisy na własnym obiekcie powinny to wykorzystać.
Kolejnym argumentem jest ostatnie bezpośrednie starcie. W pierwszym meczu 1/8 wygrała Sevilla 2:1. Andaluzyjczycy byli stroną przeważającą. Powinni nawet wyżej wygrać. Na początku spotkania Correa zepsuł karnego. Ten wynik sprawia, że gospodarze nie mogą zagrać zachowawczo i liczyć tylko na jakiś stały fragment gry. Sądzę, że nie będą tu liczyli na 1:0. Kluczem do mojego typu będzie szybkość strzelenia pierwszej bramki przez którąkolwiek z ekip. Jeśli zrobią to gospodarze Sevilla musi ruszyć. Będzie musiał coś wbić żeby mieć szanse na awans. Wtedy zaczną się jej huraganowe ataki. Jeśli jednak to przyjezdni by pierwsi zdobyli gola to gospodarze muszą mocno zaryzykować. Będą bardzo daleko od awansu. W tym sezonie są daleko w lidze. Tylko długie uczestnictwo dla tych chłopaków w Champions League coś dla nich znaczy.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie: Leicester - Sevilla
14.03.2017 20:45
Typ: 1 i BTS
Kurs: 5
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Leicester i Sevilla. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Sevilla wygrała 2:1 i po tamtym spotkaniu niemalże było pewne że Sevilla pozostaje pewniakiem w sprawie awansu. Zmiana trenera w Leicester tchnęła w ten zespół nowego ducha i wcale nie są na straconej pozycji w dzisiejszym spotkaniu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wręcz należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj stworzyć sobie co najmniej kilka sytuacji do strzelenie gola. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem Lisów . Mój typ to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu i awans Leicester.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:20:45
Spotkanie: Fulham - Blackburn
Typ: Fulham -1HA
Kurs: 1,97
bukmacher: bet365
Analiza:
Fulham do dzisiejszego meczu podejdzie podbudowany zwycięstwem z liderem z Newcastle 3-1 i to na ich stadionie. Jeśli Fulham wygra swoje dzisiejsze spotkanie, to wejdą w strefę miejsc Play Off dającą możliwość awansu do Premier League.
Niedawny remis u siebie z Leeds przerwał ich serię 4 wygranych. Po drugiej stronie murawy staną zawodnicy Blackburn, których zapewne czeka walka o utrzymanie aż do ostatniej kolejki gdyż w strefie spadkowej jest bardzo ciasno (nie licząc ostatniego Roterham, które już praktycznie pogodziło się ze spadkiem). Co prawda dzisiejsi goście nie przegrali od 5 spotkań, ale nie grali z nikim z czołówki. Typuję, że dzisiaj Fulham wygra 2-0.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Leicester – Sevilla
Typ: over 3.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: unibet
Analiza;
Wynik pierwszego starcia w Hiszpanii nie do końca odzwierciedla to co się działo Sevilla dominowała i powinni to skończyć wyżej niż 2:1, które w złej sytuacji nie stawia Lisy. To spotkanie według mnie powinno pójść w stronę bramek. Sevilla defensywnie nigdy nie gra z tym trenerem i tego samego nie zrobi dziś bo ostatnio mimo że nie przegrywają pojawiają się proste błędy w defensywie które od razu kończą się straconą bramka tak było ostatnio z Alaves czy Leganes które na wiele sobie pozwalało a wiadomo skromne 1:0 daje awans mistrzom Anglii. Zresztą Sevilla na wyjazdach wygląda znacznie gorzej w defensywie. Najlepiej Hiszpanie czują się wysoko atakując i na to dziś ich stać tym bardziej że Angielskie klubu nie są przyzwyczajone do takiej pressingu i stylu gry tej ekipy, a oni grając swoje w ataku są wstanie mnóstwo zdziała – po prostu Sevilla nie będzie dziś defensywna. Ekipa Mistrzów Anglii odżyła chyba po odejście Cladiuo wygrywając dwa mecze u siebie 3:1 z tym z Liverpoolem, widać ze obudzili się w ofensywie, zresztą te dwa ich mecze były z innym nastawieniem mniej taktyczne stąd zarówno oni jak i rywale mieli więcej swobody i dobrze w takiej grze się czuli, tutaj jest zmiana podejścia jest to odważniejsza ekipa. To mnie nie dziwi bo defensywa bez Kante jest dziurawa od początku sezonu a jak brakowało ofensywie to nie było punktów bo bramki z łatwością potrafili tracić i dla mnie nadal tak jest. Jak tutaj Sevilla strzeli to zrobi się otwarty mecz, który i tak taki widzę od pierwszej minuty bo jeszcze raz patrząc na ostatnie spotkania tych ekipa jak i cały sezon nie widzę tutaj szachów i taktycznego podejście to nie ten styl obu ekip.
⛔ 100
 
ektom 65

ektom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Blackburn
Typ: Wynik do przerwy: Fulham
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Następny tym na mecz Championship. Ja proponuję typ na prowadzenie gospodarzy po I połowie. Patrząc na kilka ostatnich meczy drużyna Fulham, często strzela bramki w pierwszych połowach,a patrząc dodatkowo na przeciwnika z jakim przyjdzie się im zmierzyć typuję, że dzisiaj gospodarze potwierdzą swoją dobrą formę i zaatakują od pierwszych minut. W drużynie gospodarzy nadal kontuzjowany jest brazylijczyk Lucas Piazon, napastnik Floyd Ayite oraz bardzo rzadko grający grecki obrońca Thanos Petsos. Fulham bez tych zawodników poradziło sobie w dość łatwy sposób z liderem Newcastle, zremisowało 1:1 z mocnym Leeds oraz wygrało 3:1 z Preston, więc nieobecności tych graczy w żaden sposób nie wpłynęły na formę gospodarzy. W drużynie gości od dłuższego czasu nieobecny jest 36-letni obrońca Gordon Greer. Piłkarze Blackburn na pewno postarają się osiągnąć dobry wynik by w końcu opuścić strefę spadkową, ale myślę że dzisiaj nie będą mieli za dużo do powiedzenia. Powodzenia!
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Roeselare vs Zenit Kazań
Typ: Pierwszy set Roselare
Kurs: 5,40
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 14.03.2017/20:30
Analiza:
Półfinałowe spotkanie w Lidze Mistrzów mężczyzn. Spójrzmy na to jak prezentowały się te dwie ekipy w fazie grupowej. Belgijski zespół zakończył na trzecim miejscu z dorobkiem trzech zwycięstw, trzech porażek, bilans setów 12:12. Wyprzedzili turecki Halkbank. Urwali seta Belograd. Skład oparty przede wszystkim na beligijskich zawodnikach. Miesiąc temu wygrali z Perugia 3:2. Na własnym parkiecie mają serię trzech zwycięstw z rzędu. Emile Rouseaux trener mistrzów Belgii nie ukrywa, że Zenit był na samym dole listy życzeń, ale z takim rywalem no cóż trzeba zagrać i dobrze się prezentować. Wilfredo Leon, Anderson, Michajłow, to najmocniejsze ogniwa rosyjskiego zespołu. Być może słabiej wejdą w mecz co będzie szansą dla belgisjkiej drużyny. Zenit jest niepokonany od 23 października, wówczas przegrali z Sado Cruzeiro w finale klubowych Mistrzostw Świata 3:0. Zespół grający bardzo dobrze, ale szanse zawsze są. Dobrą opcją jest handicap dodatni punktowy czy to na mecz, czy to na pierwszy set. Decyzja należy do Ciebie-powodzenia
⛔ 100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:Leicester City - Sevilla
Typ: Dokładny wynik: 1:0 dla Leicester
Kurs: 13.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na szybko, bo zaraz meczyk.
O tym spotkaniu już wszystko zostało napisane i większość typów zarezerwowana, wiec z braku innych ciekawych opcji gram na dokładny wynik meczu. Mistrz Anglii po ostatnich zwycięstwach w lidze wraca na właściwe tory, liczę, ze i tym razem zagrają dobra piłkę i dodatkowo uda im sie nie stracić gola. Jak wspomniał juz kolega na poczatku tego tematu - na pierwszy rzut oka rzuca sie wysoki kurs na Leicester, mimo ze w pierwszym meczu nie zagrali, az tak zle, a na dodatek zdobyli bramkę na wyjeździe. Przypomnijmy jeszcze raz - anglicy znajdowali sie wtedy w kompletnym dołku, grali beznadziejnie i ich forma była tragiczna. Po zwolnieniu Ranieriego w zespoł wstapila nowa sila i pragnienie wygrywania meczów. Jesli Sevilla bedzie tak nieskuteczna jak w pierwszym meczu to mistrzowie Anglii maja szanse na awans. Obstawiam skromne 1:0 bo zacietym i ciekawym pojedynku. Dlaczego akurat 1:0 ? Po pierwsze tyle wystarczy do awansu, po drugie Leicester przyzwyczaiło już nas do wygrywania w LM własnym stadionie 1:0 ( Z Porto i Kopenhaga). Typ z fartem, ale możliwy! Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom