>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas vs Bayern
Typ: over 23,5 fauli
Kurs: 1,90
Bukmacher: totolotek

Analiza:.
Wczorajszy typ kompletnie bez powodzenia, ale nie zawsze jest niedziela więc próbujemy dalej. Czuję, że mimo rozstrzygnięcia w gorącej Turcji będzie dzisiaj bardzo gorąco. Strzelenie bramki dla Besiktasu to sprawa honoru. Myślę, że może nawet będą chcieli ten mecz wygrać. Biorąc pod uwagę, że tym razem będą mieli o jednego zawodnika jakieś tam szanse są na gola, a może nawet na remis. Nie sądzę przy tym, żeby cały mecz przebiegał łagodnie i bez fauli. W pierwszym meczu z tego co pamiętam było ich 30 co ciekawe 16 razy faulowali Bawarczycy a tylko 14 Turcy. Wydaje się, że w meczu rewanżowym powinno być odwrotnie. Według mnie linia jest bardzo niska i warto skorzystać.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów
Spotkanie: Noliko Maseik - Novosibirsk
Typ: 1
Kurs:
1,88
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po 1 Noliko Maseik pokazało już w grupie, że u siebie potrafią walczyć z najlepszymi - 3:2 z Kędzierzynem, 3:2 z Arkasspor i porażka 1:3 z Trentino, wygrana na wyjeździe 3:0 z Arkasspor czy także ugrana seta na wyjeździe z Trentino gdzie wiadomo jak ciężko gra się we Włoszech.
Kolejna sprawa to forma Novosibirska na ostatnie 6 meczy to 4 porażki w tym porażka w ćwierćfinale w lidze Rosyjskiej z Dynamo Moskwa 1:3.
Jak wiadomo G. Grozer odszedł z klubu bo nie mógł dogadać się z trenerem.
No i najważniejsza sprawa!
Dziś Novosibirsk bez:
Żigałowa (który przyszedł za Grozera), Divisa, Pawłowa, Smolara, Eksiego, Kurkajewa i Martiniuka.
Dla nich priorytet to liga i wygranie z Dynamo Moskwa a u siebie powinni odrobić straty z pierwszego meczu ale na ten moment dla klubu Novosibirsk wydaje się, że jest to mecz z gatunku mniej ważnych.
Wchodzę śmiało w ten typ.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Rumunia
Spotkanie:
CSM Bukareszt (K) - HC Zalau (K)
Typ: CSM Bukareszt -11.5
Kurs:
1,80
Godz: 15:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zalau ma strasznie ciężki grafik i grają w tym sezonie generalnie na 3 fronty.
Trener Tadici postanowił (bo nawet pierwszym składem nie miał by tutaj szans), że do Bukaresztu nie będzie brać swoich najlepszych zawodniczek i tym sposobem wziął kadrę złożoną zaledwie z 11 osób, mało tego, są to same zawodniczki, które zawsze siedziały na rezerwach lub bardzo młode.
Dzisiaj będzie na boisku różnica paru klas, polecam do grania bo tutaj musi się skończyc 14-15 bramkami minimum.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Paris SG - Angers
Typ: Mbappe strzeli gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie spodziewam się w tym meczu cudu - PSG, któremu nie pozostało nic innego - jak lanie słabszych drużyn na krajowym podwórku - będzie chciało po raz kolejny wyżyć się na dużo niżej notowanej drużynie ligi francuskiej.
Do pierwszego składu wróci najprawdopodobniej Cavani, który ostatnio nie grał z powodu żółtych kartek. W ofensywie najprawdopodobniej zobaczymy trójkę Mbappe - Cavani - Di Maria.
PSG często już w pierwszych połowach strzela swoim rywalom 2-3 gole, ale zdarzały się mecze, gdzie było w 1 poł np. 0-0, by później padły 4-5 kolejnych bramek.
Angers będzie miało swoje sytuacje, ale każdy ewentualny gol dla gości tylko rozdrażniłby Paryżan, co zmotywowałoby ich do kolejnych trafień. Spodziewam się pogromu do zera w tym spotkaniu.
Przewidywany wynik 4-0
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas vs Bayern
Typ: powyżej 10.5 rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: forbet

Analiza:.
Witam. Zapraszam na spotkanie miedzy Besiktasem a Bayernem. Spotkanie zostało rostrzygniete juz w pierwszym meczu gdzie drużyna z niemiec wygrała 5:0. Dziś typuje rożne w meczu. Gospodarze bedą chcieli pokazać sie z jak najlepszej strony przed własna publicznoscia, a dla gości jest to szansa na pokazanie sie rezerwowym. Obie drużyny lideruja w swoich ligach pod wzgledem zdobywanych rożnych.Besiktas ze średnia 7.08 rożnego na mecz, a Bayern 6.85 rożnego na mecz. Jako że wynik pierwszego spotkania został rostrzygniety mozemy sie spodziewać ofensywnego spotkania z duża liczba ofensywnych akcji. W pierwszym spotkaniu padło 9 rożnych ale od niemal początku spotkaniu Besiktas grał w 10 mimo tego dał rade zdobyć 3 rożne i miał swoje okazje bramkowe.Podsumowujac gospodarze powinni sie pokazać u siebie jak najlepiej grając przed włąsna gorąca publicznościa, ofensywny styl obu ekip i swietne statystyki rożnych jakie zdobywają daja duze szanse ze ten typ wejdzie.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś , puchar Białorusi
Godzina: 14:30
Spotkanie: Brest - Slutsk
Typ: under 1.5 bramki
Kurs: 3.05
Bukmacher: forbet
Analiza:
Wracam dzisiaj do swojej koronkowej dyscypliny czyli piłki nożnej.. chyba tu najlepiej mi idzie. Na widelec dzisiejsze spotkanie pucharowe pomiędzy średniakami białoruskiej ligi czyli Brestem i Slutskiem.. Głównie przy tym typie sugeruje się , że to rozgrywka pucharowa gdzie zawsze jest większy dystans przeciwników do siebie i większa zachowawczość w szczególności w takiej lidze.. jak również bezpośrednie 4 pojedynki między tymi drużynami , które kończyły się poniżej 1.5 bramki.. myślę , że przy dzisiejszej aurze pogodowej będzie również podobnie jak w ostatnich 4 meczach i padnie max 1 bramka.. Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, kwalifikacje
Godzina: 16:30
Spotkanie: h2h, Stefan Kraft - Danie Andre Tande
Typ: Tande
Kurs: 2,16
Buk: ForBet
Analiza:
Analiza krótka, ponieważ piszę na telefonie.
Stefan Kraft powoli wraca do ścisłej czołówki, widać poprawę z każdym skokiem co skutkuje co raz lepszymi lokatami. Ta forma jednak chyba jeszcze nie jest na tyle wusoko żeby być lepszym od Daniela Andre Tandego, który wygrał przecież w Oslo na Holmenkolen po słabszej drugiej próbie Kamila Stocha. W Raw Air Norweg jest 3 i na pewno bedzie chciał przynajmniej utrzymać tę pozycję co wiąże się z ogtomnymi jak na tę dyscyplinę sportu gratyfikacjami finansowymi. Jak najwyższa pozycja dla Norwegów jest tez ważna ze względu na organizację. Norweski związek Narciarski zainwestował w organizację ogromne pieniądze również z myślą o dobrych wynikach rodzimych skoczków. Dzisiaj wydaje mi się że Tande wróci na podium po mniej udanym konkursie w Lillehamer (10 miejsce). Austriak pewnie również będzie w czołówce, ale raczej Norweg powinien być wyżej.
⛔100
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, kwalifikacje
Godzina: 16:30
Spotkanie: h2h, Dawid Kubacki - Daniel Andre Tande
Typ: Tande
Kurs: 2,70
Buk: Fortuna
Analiza:
Czas na środowe kwalifikacje w Trondheim. Kurs w tej parze faworyzuje polaka ale to dla tego, że był wczoraj drugi i e kwalifikacjach też był drugi. Jak dla mnie nie ustabilizowal jeszcze na tyle formy by skakać ciągle dobrze. Tande skacze u siebie i chce jak najlepiej zaprezentować się w turnieju i poprawić swoją pozycję. Jest w dobrej formie i powinien skoczyć lepiej od Dawida.
⛔100
 
petrcechfan 16

petrcechfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona vs CHELSEA FC
Typ:
Dokładny wynik 0-1
Kurs: 18,5
Bukmacher: eFortuna

Analiza:.
Dziś ostatnie starcia w LM. W meczu Besiktas vs Bayern wszystko już rozstrzygnięte. Pozostaje nam jedna niewiadoma. I tu liczę na pełną mobilizację mojej ekipy - CHELSEA FC. Cóż, faworytem tego starcia nie jesteśmy. Moje przewidywania na ten mecz są proste. Stawiamy autobus i bronimy od początku. Jak Barca da trochę przestrzeni, można pograć piłką. Celem The Blues będzie jak zwykle obrona. Nie ma sensu się otwierać, trzeba zastosować walkę podjazdową. Kontrataki, stałe fragmenty gry, szybkie skrzydła. Moim zdaniem, spokojnie stać nas na zdobycie jednej bramki. Mecz na SB zagraliśmy bardzo dobrze. Zabrakło trochę dokładności przy jednym podaniu. W meczu z Man City, znów zaważył jeden błąd. Dlaczego dziś po raz pierwszy nie wygrać w stolicy Katalonii? Kiedyś trzeba przerwać tą passę. Moim zdaniem, Chelsea FC stać na zdobycie jednej bramki i późniejszą obronę Częstochowy. Typ jak najbardziej szalony. Polecam stawiać, ale tylko wtedy jak macie nadmiar gotówki. Tu nie mogę nic stracić, więc ryzykuję. Jak kraść to miliony, a jak ruchać to księżniczki! ;) KTBFFH!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Juventus - Atalanta
Typ: over 2.5
Kurs: 2.21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Juventus ma teraz znakomitą szanse na odskoczenie w lidze Napoli na 4 punkty, po ostatnim wygranym meczu w lidze mistrzów na pewno są zmotywowani i mogą się skupić narazie na własnym podwórku. Ten mecz będzie bardzo ważny dla gospodarzy i muszą do niego przystąpić bardzo skupieni. Dybala i Higuain są gotowi do gry, więc na pewno jest komu strzelać w dzisiejszym meczu. Myślę że Juventus nie pozwoli sobie dziś na stratę punktów i wygra ten mecz pewnie. Goście po odpadnięciu z Ligi Europy też mogą skupić się na lidze. Mają jeszcze szansę na pierwszą szóstkę, na pewno skóry łatwo nie oddadzą, drużyna jest zdrowa i bez kontuzji. Też powalczą w tym meczu i może uda im się coś ustrzelić.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas vs Bayern
Typ: 1
Kurs: 6.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:

rudy_fernandez podał typ powyżej dnb1, ja nie łamiąc regulaminu, podaję czyste 1 na Besiktas, po kursie 6.50.
Swego czasu analizowałem tego typu spotkania i prowadziłem ich zapiski, a mianowicie takie, w których faworyt wygrywa bardzo wysoko pierwsze spotkanie i jak to się ma w kontekście rewanżu.
Wg mnie jest bardzo duża szansa, że Turcy zwyciężą w tym meczu.
Opłaca się grać takie zakłady i jest tutaj value, zapewniam ;)
Besiktas gra u siebie, Bayern nic nie musi tu udowadniać, na pewno podejdzie lekko nonszalancko do rywalizacji. Besiktas nie można lekceważyć. Pomimo porażki 5:0, to ciąga mocna ekipa, szczególnie na własnej murawie i są wstanie minimalnie ograć Bawarczyków.
W tak mocno napiętym kalendarzu meczowym, jaki ma Bayern, musi być miejsce na słabszy dzień, a sądzę, że będzie to właśnie dzisiaj. Sprzyja temu wiele czynników.
Za drobne można nawet spróbować handicap -1, po kursie 16.00!
Powodzenia ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Indian Wells, ATP debel
Godzina: 01.00
Spotkanie: O.Marach/Pavic- F.Lopez/M.Lopez
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sporo dziś w ofercie z tenisa, jednak kursy nie powalają..
Kogo grać jak nie zespół czy jak w tym przypadku zawodników, którzy są w gazie?!?
Marach/Pavic zanotowali rewelacyjny początek sezonu, i 17!!, zwycięstw pod rząd. W tym triumfy w Doha, Auckland no i w samym AO!! Są to turnieje o podobnej nawierzchni jak i w Indian Wells. Mogą być nieco wolniejsze lub szybsze, i tyle.
Narazie w tym turnieju też idą jak burza.., myślę że powinni sobie poradzić i tym razem.
Lopez/Lopez jest przeciętnym, w mojej opinii deblem i takie też notuje wyniki.
Faworyci powinni sobie poradzić.
Do kuponu warty przemyślenia też jest Chung i Halep. Handicapy ryzykowne w ich przypadku..
Powodzenia
▶ZWROT
mecz przełożony na jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Brazylii
Godzina: 23:30
Spotkanie: Cianorte FC - SC Internacional Porto Alegre
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w 1/32 finału. W pierwszym spotkaniu Internacional wygrał u siebie 2-0 i na rewanż udaje się z dobrą zaliczką. W tym spotkaniu rewanżowym myślę, że znów górą będzie zespół z Porto Alegre. Kadrowo jest to drużyna zdecydowanie mocniejsza, która w tamtym sezonie wywalczyła awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i znów ten zespół w tym sezonie zobaczymy w brazylijskiej Serie A. Cianorte to zespół z niższych lig i zdecydowanie słabsza drużyna. Internacional jest zespołem mocniejszym pod każdym względem i myślę, że nawet atut własnego boiska na niewiele się tutaj gospodarzom zda. Goście mają dzisiaj zagrać w swoim najmocniejszym możliwym składzie, żeby nie było żadnej wpadki i myślę, że po raz drugi z tym rywalem wygrają. Jedynymi nieobecnymi są pomocnik Pottker, który będzie tutaj oszczędzany aby wyleczyć się do końca z kontuzji i napastnik Damiao, który jest kontuzjowany od dłuższego czasu.
✅80
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożna – Słowacja, Puchar
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Slovan Bratislava – L. Mikulas
Typ: over 3 azjan bramki Slovan
Kurs: 2.30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dla mnie dziwne i wysokie kursy na takie zdarzenie, mnóstwo argumentów przemawia za pewnym i wysokim zwycięstwie gospodarzy. Po pierwsze Slovan to ekipa co roku walcząca o najwyższe cele, jest obrońcą tego tytułu nie będzie żadnego odpuszczania. Mają niesamowite parcie na bramki, do tego grają przecież u siebie gdzie w lidze nie przegrali strzelając bardzo dużo bramek ostatnio ograli mistrza kraju Zilina 6:0. Mają za sobą cztery mecze po przerwie zimowej a rywal dopiero za trzy dni zaczyna rozgrywki nie jest w rytmie i forma to niewiadoma. Towarzysko w prezerwie zimowej przegrali 6:0 z innym przedstawicielem najwyżej klasy rozgrywkowej Ruzemberok, zresztą nie wygrali żadnego sparingu. Do tego jest spora różnica poziomów między obiema ligami do tego to nie jest zespół z topu tylko ze środka który uwaga jeszcze w tym sezonie na wyjeździe nie wygrał. Goście moim zdaniem nie mają argumentów na dzisiejsze mecz.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka-polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: polski cukier torun-rosa radom
Typ: polski cukier torun -4,5

Kurs: 1.41
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,na sam poczatek przepraszam za bledy ale pisze bardzo szybko i tak to wyglada.dzisiaj obstawiam kosza na ktorym kompletnie sie nie znam-zdecydowanie bedzie to typ statystyczny.nie wiem dlaczego ale na gospodarzy buk dal calkiem fajny kurs.ekipa z torunia gra bardzo dobrze,zajmuja 2 miejsce,wygrali 17/23,u siebie wszystkie 10/10.rosa jest zdecydowanie gorsza druzyna,ciagle musi gonic miejsca play-off,obecnie zajmuje 10 pozycje,ich bilans 12/23,na wyjezdzie 5/12.mamy jeszce dosc duzo kolejek do zakonczenia rundy zasadniczej i uwazam ze torunianie beda grac na max zeby przystapic do play-off z pierwszego miejsca,zeby tak sie stalo to z takim przeciwnikiem jak dzisiaj musza pewnie wygrac-uwazam ze tak bedzie.pozdrawiam
⛔100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów.
Godzina: 20:45.
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea Londyn.
Typ: Messi strzeli i Barcelona wygra.
Kurs:
2.10.
Bukmacher: forBet.
Analiza: Witam. Dziś na Camp Nou szykuje się wielki mecz. Losy dwumeczu po pierwszej konfrontacji nie zostały rozstrzygnięte, a po obiecującym występie The Blues nie zapowiada się, aby dzisiejszy mecz był łatwy dla podopiecznych Ernesto Valverde.
Historia pokazuje, że mecze z Chelsea nigdy nie leżały Barcelonie. Ja uważam jednak, że więcej atutów, a w szczególności własny teren posiadają gospodarze. W dodatku mają piłkarza jedynego w swoim rodzaju - Lionel Messiego. Na pewno Leo da z siebie wszystko i ponownie zostanie pierwszoplanową postacią dzisiejszego widowiska. W dodatku czy można uczcić piękniej narodziny syna, niż dedykując mu bramkę na wagę awansu do kolejnej fazy Champions League?
Powodzenia!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:18:00
Spotkanie: juventus :atalanta
Typ: 1/obie strzela
Kurs:4.05
Bukmacher : fortuna
Tak na szybko bo zaraz mecz. Uważam że Juventus ten mecz wygra. Widać że odżyli po meczu z totenhamem. Natomiast myślę ze atalanta jeśli strzeliła gola na wyjezdzie napoli romie milanowi (co oczywiście nie było wtedy żadną sztuka )i ostatnio borussi jest w s tanie zrobić to dziś. Nie sugeruję się meczem pucharowym bo wiadomo ze juve jest mistrzem 1:0 w takich meczach.powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: X
Kurs: 4.40
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Wiadomo - Barca jest faworytem, jest w zdecydowanie lepszej formie, ma zaliczke w postaci bramki na wyjezdzie ale ogladajac pierwszy mecz Chelsea nie byla bez szans. Gdyby William mial wiecej szczescia mecz moglby skonczyc sie zwyciestwem Londynczykow.
Na pewno priorytetem w tym meczu dla graczy Barcelony bedzie to zeby nie stracic bramki. Chelsea postawi pewnie na kontry i z minuty na minute bedzie co raz bardziej rozkrecala sie pod polem karnym Hiszpanow.
Widze tu underowe spotkanie i bicie glowa w mur Chelsea..nawet jesli uda im sie zdobyc bramke, Barce z pewnoscia stac na wyrownanie wyniku. Barcelona u siebie nie przegrywa, co najwyzej remisuje, i ja na taki rezultat dzisiaj stawiam. Jako ciekawostka dodam, ze 4ostatnie spotkania pomiedzy tymi druzynami na Camp Nou konczyly sie remisami.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: Suma punktów w meczu powyżej (177.5)
Kurs: 1.85
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Kursy według mnie nie zrozumiałe. Jastrzębski Węgiel gra na prawdę dobrze na swoim obiekcie. Porażki jedynie z Zenitem Kazań,Kędzierzynem oraz Espadonem Szczecin. Wszystkie mecze około dziesięciu były wygrane plus wszystkie mecze wygrane za trzy punkty. Jastrzębski przegrał gładko jedynie z Zenitem ,ale to już jest zespół zupełnie na ten moment poza zasięgiem. Kędzierzyn również gra bardzo dobrze w meczach wyjazdowych. Ten mecz jest bardzo ważny dla obu ekip. Jastrzębski Węgiel wygrał ostatnio z Łuczniczkom. U siebie z ciężkim rywalem Czarnymi Radom. Porażka w meczach wyjazdowych z Cuprum i Volleys. Wygrana gładko z Olsztynem u siebie w trzech setach.
Jeśli chodzi o Kędzierzyn ostatnio zwycięstwo można powiedzieć dopiero po czterech setach ,ponieważ taki zespół jak Będzin jest na spokojnie do ogrania w trzech setach przez Kędzierzynian. Niespodziewana porażka z Katowicami w czterech setach. Zwycięstwo z Arkasspor oraz Bydgoszcz w meczach przed własną publicznością. Porażka z ONICO Warszawa po tie-breaku. Moim zdaniem ZAKSA jest to zespół który jest nawet do ogrania. Myślę ,że śmiało można grać ten typ. Według mnie Jastrzębski spokojnie powalczy tutaj o zwycięstwo. Jeżeli się to nie uda wygrać to na pewno zagrają świetny i będzie w nim sporo walki. Polecam ten typ myślę że powinien spokojnie wejść. Pozdrawiam
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: HANDI AZJ. POSIADANIE PIŁKI (%) Chelsea + 31.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: etoto

Analiza:
Niewątpliwie najciekawiej zapowiadające się starcie w tym tygodniu w LM. W ostatnim spotkaniu padł remis 1-1 i w tym momencie to Barcelona jest bliżej upragnionego awansu.
Gracze Dumy Katalonii praktycznie zapewnili sobie mistrzostwo, w Pucharze Króla są 90 minut od trofeum i nie zostało już nic innego jak dobrze wypaść jeszcze tu, w Lidze Mistrzów.
Dzisiejsze spotkanie rozegrają przed własną publicznością na Camp Nou. Doskonale wiemy jak mocna jest ta drużyna na swoim stadionie.
Zazwyczaj nie dają najmniejszych szans na swoim stadionie rywalowi do stwarzania okazji, sami mają średnio 61% posiadania piłki przez cały mecz w lidze ( Liga Mistrzów obecnie 63%) i to oni od początku do końca stwarzają sobie sytuacje bramkowe.
Niemniej jednak nie należy zapominać, że to Chelsea musi strzelić tu bramkę.
Prawdopodobnie nie zmienią swojego stylu gry i spokojnie będą wyczekiwać do odpowiedniego momentu skontrowania.
W pierwszym meczu gracze z Barcelony mieli spory problem w upilnowaniu ich i mało co nie skończyło się to wygraną ekipy z Londynu.
Okazje Williana na Stamford Bridge wzięły się z błędów zespołowego krycia graczy Valverde.
Dziś prawdopodobnie nie zobaczymy Iniesty od początku, który rzadko kiedy miał do czynienia ze stratami. Jeszcze nie wiadomo kto go zastąpi i czy wgl ktoś go zastąpi, ale na pewno jeśli już będzie miało to miejsce, to jest to spora strata przed rewanżem.
Przy korzystnym rezultacie Barcelony u siebie, gracze z Londynu będą musieli postawić wszystko na jedną kartę i wrzucić kolejny bieg, czy nawet dwa.
Tutaj powinna poprawić się tym samym ich statystyka w posiadaniu.
W końcowych minutach prawdopodobnie zobaczymy na boisku Dembele, który traci piłkę za piłką To także na + dla naszego zakładu.
Jest to bardzo ważny mecz dla jednych i drugich, więc nie spodziewam się aż tak znacznej przewagi ekipy gospodarzy.
Linia warta zagrania moim zdaniem i ja to pobieram.
W tym przypadku Barcelona nie może mieć większego posiadania piłki niż 65%
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom