>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.04.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 14. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Sport Boys
Typ: over 3.5
Kurs 1.95
Buk Unibet
Analiza: Już dzisiejszej nocy czasu Polskiego odbędzie się 2 kolejka spotkań w Copa Libertadores w grupie 6. Atletico MG na własnym stadionie podejmował będzie drużynę Sport Boys, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są stawiani w roli 100% faworytów do zdobycia kompletu punktów, w chwili obecnej obie ekipy po pierwszych swoich spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie po 1 punkcie notując remisy, Atletico na wyjeździe zremisowało z zespołem Godoy Cruz który jest obecnie liderem w tabeli , natomiast Sport Boys na swoim stadionie podzielił się punktami z zespołem Libertad, tam padł wynik po 3. Gospodarze pokazują w ostatnich spotkaniach iż są zespołem do nie do zatrzymania , ich poprzednie 8 spotkań to same zwycięstwa jakby tego było mało praktycznie wcale nie tracą bramek, strzelili w nich 20 bramek tracąc zaledwie 2, goście natomiast na wyjazdach bramki potrafią strzelać, ale w swoich poprzednich 8 meczach zanotowali słaby bilans 3 wygranych 1 remisu oraz 4 porażek, w tym meczu też nie daje im zbyt wielu szans,ale myślę że bramkę będą w stanie tutaj strzelić bowiem jak widać na wyjazdach stzrelać bramki potrafią, stawiam tutaj na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks-Nashville Predators
Typ: Liczba goli,1 tercja-poniżej 0.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam ponownie.Niestety jak się okazało wybrałem wczoraj nie ten mecz co trzeba do konkursu,Rangersom udało się szczęśliwie trafić w 1T mimo że sam mecz zakończył się bardzo nisko(Canadiens 0-Rangers 2),ja swoje i tak ugrałem bo puściłem wszystkie 5 meczów under 0.5 w 1T no i 3 z 5 kombi i tak właśnie było(weszły 3,szkoda bo przy 4 już by była dobra kasa,nie mówiąc o 5 na 5 ;) ),wszystko na tłustych kursach powyżej 3.80.Poza tym wszystkie mecze kończyły się underowo(poniżej 4.5 gola),2 mecze po dogrywkach co tylko pokazuje że mój kierunek narazie się sprawdza.Play Off to jest ostra walka,żelazna defensywa i znowu liczę na taki scenariusz mimo że szczególnie w drużynie Blackhawks nie brakuje wielkich talentów ofensywnych.Statystyki z rundy zasadniczej w zasadzie są bez sensu tutaj bo mimo że w tej parze padało sporo goli to teraz jesteśmy w postseason,wczoraj para Penguins-Blue Jackets podobnie była raczej overowa w zasadniczym a skończyło się 0-0 w 1T i 3-1 w całym meczu.Idę znowu w 0-0 bo kursy są dobre i myślę że jest na to spora szansa.Jeśli nie pierwsza tercja polecam grać całe mecze underowo bo kursy też są fajne mimo że już nie tak wysokie(ale poniżej 4.5 gola to wciąż powyżej 2zł).Jeśli ktoś chce skorzystać z moich spostrzeżen i analizy to zapraszam!
⛔100
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk, Primera División - Clausura
Godzina: 04:00
Spotkanie: Toluca - Cruz Azul
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj trochę egzotyki i typ z Meksykańskiej ekstraklasy. No i powiem szczerze jestem troszkę zszokowany kursami ponieważ gra lider do tego u siebie z drużyną która zajmuję 16 miejsce w tabeli a do tego na wyjazdach ma bilans 0-1-4 i bilans bramkowy 3-9. Dodatkowym argumentem co do betu na Toluce jest to, że swój mecz przegrał vicelider i drużyna gospodarzy jeśli wygra może odskoczyć im na 4 pkt. Z Tego co dowiedziałem się tutaj https://forum.bukmacherskie.com/f167/meksyk-2017-a-141904-3.html#post6389006 (zdecydowanie polecam tam zajrzeć jeśli chcecie zagrać jakiś mecz z ameryki północnej i południowej ponieważ chłopaki są niesamowicie ogarnięci jeśli chodzi o latynoską piłkę) tak wysoki kurs na Tuluce, może być spowodowany tym, że zagrali bardzo słaby mecz z U.N.A.M. gdzie oddali tylko jeden strzał na bramkę, ale mimo tego i tak wygrali ten mecz.
Myślę, że kurs warty pogrania zwłaszcza, że buki bardzo często zawyżają kursy własnie w ligach latynoskich czego przykładem może być np. ostatni mecz Banfield w lidze argentyńskiej. Do tego Toluca chyba złapała odpowiednią formę ponieważ wygrali 3 ostatnie mecze z rzędu i myślę, że dzisiaj będzie czwarty i to po fajnym kursie.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Norwich - Fulham
Typ: Norwich
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W Wielki Piątek przyjrzymy się spotkaniu w angielskiej Championship pomiędzy „Kanarkami” z Norwich a drużyną z zachodniego Londynu.

GOSPODARZE:
Fenomenalne zwycięstwo z Reading w ostatniej kolejce, aż 7-1. Do tego dochodzi świetny bilans meczy u siebie (13-4-3) w których strzelili aż 48 bramek i stracili 19. Tracą 9 punktów do strefy play off.

GOŚCIE:
Trzecia drużyna w lidze pod względem dorobku w meczach wyjazdowych ( bilans 9-6-5).
Tylko 2 punkty straty do szóstego miejsca dającego dostęp do strefy play off.

PODSUMOWANIE:
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz w Norwich. Zwycięstwo gospodarzy zawęziłoby sytuację w miejscach 6-10. Fulham natomiast przy zdobyciu kompletu i ewentualnej porażce Sheffield znajdującego się na 6 miejscu, zająłby miejsce w strefie play off.
„Kanarki” udowadniają, że na własnym stadionie grają bez żadnych kompleksów, potrafią prowadzić grę i przede wszystkim zdobywać bramki. Liczę, że i tym razem zaprezentują się z bardzo dobrej strony i zwiększą swój dorobek punktowy o 3 oczka.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Irlandia-Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie:Galway Vs St.Patricks
Typ:2
Bukmacher:Fortuna
Kurs:2.40
Analiza:

St.Patricks jak narazie zawodzi,poprzedni sezon byl fatalny ten moze byc jeszcze gorszy.Jak narazie obie druzyny sa najgorsze w lidze.licze jednak na doswiadczenie i na to ze bardziej &quot;utytuowany&quot; zespoł otrzasnie sie wkoncu.
Jedno jest pewne nie zagra w zespole przyjezdnym Dennehy,i wieloletni snajpier Fagan.
Trener mowil jedynie ze bedzie to wielki mecz i jeden jak i drugi zespol nie moze tego meczu przegrac,czyli moze byc ciekawie.
W tabeli jest dosc ciasno wiec zwyciestwo zapewni graczom St.Patricks zlapanie oddechu.Co ciekawe patrzac na statystyki ostatnio Galway wygrali z nimi dawno bo w 2009r.
Kursy sa wyrownane,licze na otwarty mecz z przewaga przyjezdnych.2,5+ gole tez wydaje sie byc apetyczny ale stawiam czysta 2.Powodzenia.
⛔100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Angers - PSG
Typ: Over 8,5 rożnych
Kurs: 1,62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trochę dziwna linia wystawiona na rożne, PSG mocna drużyna nastawiona na atak skrzydłami, ale tutaj podkreślić trzeba że dużo lepiej idzie im wbijanie tych stałych fragmentów gry u siebie niż na wyjazdach, ale ostatnio ładnie się z tym poprawili. Średnia rzutów rożnych z ostatnich 5 meczach wyjazdowych to 8, w dodatku Angers to drużyna która też jest mocno overowa jeśli chodzi o rzuty rożne, bo na ostatnie 5 spotkań średnio wbijali aż 6 cornerów. Według mnie ta linia powinna pokryć się do 60 minuty, dziwny kurs wystawiony na takie zdarzenie, ale oczywiście to nie nasz problem tylko bukmacherów. Łapać, póki jest okazja, powodzenia ^^
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fenerbahce - Ekaterinburg
Typ: Fenerbahce (+6,5)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, ostatnia dyspozycja pozostawiała wiele do życzenia, dlatego postanowiłem się skupić od teraz codziennie na jednym bardzo mocnym zdarzeniu. Przeglądając dzisiejszą ofertę która jest niezbyt bogata z dyscyplin które mnie interesują trafiłem na mocne zdarzenie z koszykówki kobiet w Eurolidze, które można pograć sobie grubiej bo linia jest ustawiona bardzo wysoko, a z ubiegiem czasu na pewno będzie mniej korzystna niż 6,5 i może polecieć w dół jak również kursy. Będzie to bardzo ważny mecz dla gospodyń ze Stambułu aby dzisiaj wygrać i sprawić niespodziankę, gdyż na parkiecie Ekaterinburgu będzie o to niesamowicie trudno. Jesteśmy już w kluczowym momencie, a więc półfinałach i każdy musi wystrzegać się porażki na własnym terenie gdyż w perspektywie rewanżu i kolejnej porażki można być blisko poza tym prestiżowym turniejem. Fenerbahce w ostatnim czasie jest świetnie dysponowane, wygrały z Girne Uvi 90:81 kolejno rozbili szóstą siłę ligi Hatay aż 103:76. O gościach można powiedzieć że jest to drużyna kompletna i bardzo silna, która zawsze rozstawiana jest jako faworyt do wygrania tych rozgrywek, seria wygranych jest imponująca. Mimo to liczę że Fenerbahce sprawi sporą niespodziankę dzisiaj gdyż każdy wie o co gra i to bez znaczenia z kim się teraz będzie mierzyło, gdyż zostały same najsilniejsze drużyny i dziwi mnie taka spora rozbieżność kursów w tym meczu. Ważnym czynnikiem wpływającym na moją decyzje były mecze bezpośrednie tych drużyn, a zwłaszcza spotkania rozgrywane na parkiecie w Stambule. Fenerbahce przegrało 68:75, Fenerbahce wygrało 82:75 oraz przegrało 67:70. Mecze te rozgrywane zostały dosyć dawno jednak to pokazuje, że gospodynie u siebie grają niezwykle dobrze, a linia która obecnie widnieje spokojnie pokrywała by powyższe wyniki z nawiązką.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athletic Bilbao - Las Palmas
Typ: Athletic Bilbao
Kurs: 1.44
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie ligi hiszpańskiej w którym Athletic Bilbao zagra u siebie na San Mames z drużyną Las Palmas.Faworytem są gospodarze i to na nich zamierzam zagrać. Athletic zajmuje obecnie 8 miejsce z dorobkiem 50 pkt i niewielką 2 pkt stratą do 6 miejsca, które gwarantuje grę w europejskich pucharach tak więc gracze Ernesto Valverde mają o co dziś grać. U siebie spisują się znakomicie, mają bilans 11Z 3R 2P. Przegrali tylko z Realem i Barceloną.Ostatni mecz graczy z Baskonii skończył się porażką na wyjeździe z Villarreal.Dziś jednak gospodarze zagrają na swoim stadionie gdzie aktualnie zdobyli 36 pkt. Dla porównania na wyjeździe tylko 14 oczek.Drużyna gości aktualnie zajmuje bezpieczną 13 pozycję z dorobkiem 38 pkt.Nie mają oni szans ani na puchary ani na spadek.Drużyna Las Palmas jest drużyną, która głównie zdobywa punkty grając u siebie, dziś jednak zagrają na San Mames i myślę, że nie będą mieli za dużych szans na ugranie czegokolwiek.Ekipa z Wysp Kanaryjskich na wyjeździe gra tragicznie, mają bilans 1Z 3R 11P. W ostatnich 3 wyjazdowych spotkaniach stracili aż 10 goli, co prawda sporo też strzelili jednak każde z tych spotkań przegrali i sądzę, że Athletic tak łatwo sobie bramki nie da strzelić.Ostatnie spotkanie między tymi drużynami skończyło się zwycięstwem Las Palmas.Dziś jednak typuje spokojną wygraną Bilbao i rewanż za tamtą porażkę.Typuje 2:0, powodzenia !
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Marrakech 2017
16:30
Robredo T. - Paire B.
Robredo T. +1,5 seta
1,55
Analiza:

H2H 1:3 dla Paire, jednak w 3 meczach Robredo urwał przynajmniej seta. Hiszpan niby długo nic nie grał, jest w wątpliwej formie, jednak to stary doświadczony zawodnik który na mączce odnajduje się świetnie. Już samo pokonanie Dimitrova (który zagrał średni mecz) świadczy o tym, że zależy mu na tym turnieju. Już w 2013 roku wygrał Casablancę, a Paire jaki jest to każdy wie.
Gram to w AKO z Kohlschreiberem, kurs około 2,35:
H2H 2:2, dwóch Niemców, jednak to właśnie &quot;Kolba&quot; wygrał 2 mecze na mączce. A ostatnio wydawać by się mogło, że zacząć grać lepiej. Przegrywał niedawno z Nadalem, Wawrinką czy Murrayem więc to żadna ujma przegrać z takimi zawodnikami. Pokonanie Chardiego w Maroko dobrze świadczy o jego formie. Struff to nadal dla mnie zawodnik z pogranicza Challenger / ATP. Lepsze wyniki przeplata z tymi gorszymi.
⛔100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Norwich-Fulham
Typ: Fulham wygra/obie strzelą gola
Kurs: 3.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wybieram ten typ gdyż mimo wysokiego kursu jest on dla mnie wielce prawdopodobny.
Grają dzisiaj dwie bardzo dobrze znane drużyny angielskie, które większość istnienia grały raczej w Premier League a nie na zapleczach. Dlaczego Fulham miałby wygrać. Otóż traci tylko dwa punkty do Sheffield, które znajduje się na 6 pozycji premiującej do baraży o awans do Premier League. Norwich ma już na to matematyczne szanse. Musieliby na prawdę wygrać już wszystkie 5 meczy licząc też na potknięcia drużyn które są nad nimi w tabeli, m.in. Fulham z którym dzisiaj grają. Dlatego też liczę na to że Fulham nie odbierze sobie szans powrotu do najlepszej ligi angielskiej. BTTS do tego dorzucam gdyż obie drużyny należą do TOP3 strzelających w Championship (tylko Newcastle ma więcej, 74 gole)
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 28

gwiazdor_9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Vitoria Setubal - Sporting Lizbona
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na spotkanie w lidze Portugalskiej, gdzie 9 w tabeli Vitoria Setubal podejmie 3 Sporting Lizbona. Stawiam na gości tego spotkania, którzy są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Sporting na sześć kolejek przed końcem sezonu mają jeszcze teoretyczne szanse na mistrzostwo, więc nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów w tym meczu. Gospodarze nie walczą już o nic, spadek im nie grozi, gra w pucharach również. Jeżeli chodzi o formę Sportingu w ostatnich tygodniach to na 10 spotkań to 8 zwycięstw, remis i porażka. Setubal natomiast nie jest w optymalnej formie, na 10 ostatnich meczy tylko dwa razy wygrali, 4 razy zremisowali oraz doznali 4 porażek.
✅50
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Houston (USA), ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ernesto Escobedo - John Isner
Typ: 1
Kurs: 3,21
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Oglądałem wczorajszy pojedynek zarówno Escobedo jak i Isnera i te kursy dzisiaj to dla mnie duża niespodzianka. Może Isner jest faworytem ale we wczorajszym meczu nic wielkiego nie pokazał i tak szczerze to Mayer, bardziej wczoraj sam spartolił, niż Isner wywalczył. John wczoraj słabo poruszał się po korcie, wielokrotnie miał problem z oceną lotu piłki. Escobedo za to we wczorajszym pojedynku z Monteiro fajnie poruszał się po korcie, bardzo dobra celność pierwszego serwisu i bardzo celny, mocny backhand. Napeswno we wczorajszych pojedynkach gra Escobedo podobała się dużo bardziej niż Isnera. Obaj musieli się sporo namęczyć aby wygrać swe pojedynki ale w mojej prywatnej ocenie lepiej zaprezentował się młodszy Amerykanin. Jeżeli obaj zagrają podobnie jak wczoraj no to Ernesto to bierze bez dwóch zdań. Jedynie serwis na plus dla Johna a tak cała reszta przemawia za Escobedo po tym co wczoraj widziałem, chociaż z tym serwisem to też nie do końca tak, bo celność i precyzja zdecydowanie na korzyść Ernesto, zaś jeżeli chodzi o siłę no to tutaj zdecydowanie przewagę będzie miał Isner. Swój typ opieram tylko i wyłącznie na tym co widziałem we wczorajszych pojedynkach. Escobedo pokonał Monteiro 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-4), zaś Isner Mayera 2-1 (5-7 , 7-6 , 6-3) ale według mnie dużo lepiej zaprezentował się Ernesto i dzisiaj stawiam na niego. Osobiście dla mnie Isner nie jest takim faworytem jak pokazują to kursy i wolę iść w stronę młodszego Amerykanina.
✅221
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Dania, Superliga,
Spotkanie: SonderjyskE – FC Nordsjaelland
Godzina: 15:30
Typ: 2 DNB (Nordsjaelland -remis zwrot stawki)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Totolotek
Analiza: w grupie mistrzowskiej odbędzie się mecz 29 kolejki, na 10-tysięcznym stadionie w Haderslev, w południowo-wschodniej części Jutlandii. Średnio przychodzi tam 5.848 kibiców. W porze meczu będą przeważały chmury, temperatura 9’C, jest 35% szans na deszcz. Z Farum (siedziba Nordsjaelland) do Haderslev jest około 270 km., niecałe 3 godziny jazdy autokarem.
W grupie mistrzowskiej miejsca 1. i 2. są poza zasięgiem pozostałej czwórki zespołów. Te walczą o miejsce 3, a obecna sytuacja wygląda następująco:
3. FC Midtjylland 28 41 pkt.
4. FC Nordsjaelland 28 39 pkt., 10-9-9 br. 44:42, śr. 3,07, wyjazd 4-6-4 br. br. 19:21, śr. 2,86.
5. Lyngby BK 28 39 pkt.
6. SonderjyskE 28 39 pkt., 10-9-9 br. 32:37, śr. 2,46, dom 5-5-3 br. 14:12, śr. 2,00.
SonderjyskE to drużyna, która dobrze punktuje na własnym boisku, na którym średnia bramkowa na mecz jest niska. Z kolei Nordsjaelland jest najbardziej overową drużyną w lidze, ale jej średnia bramkowa na wyjazdach spada.
H2H: 29 11-6-12 br. 36:45, śr. 2,79 br./mecz, w Haderslev 12 5-2-5 br. 15:14, śr. 2,42 br./mecz. Nordsjaelland ostatni raz wygrał w kwietniu 2015, było to w meczu na tym stadionie, potem były 4 zwycięstwa SonderjyskE i ostatnio, w grudniu 2016 r. mecz zakończył się bez bramek.
Forma: SonderjyskE na wiosnę w 7 meczach wygrał 3 razy, z drużynami grup spadkowych, przegrał 4 mecze, bramki 7:11. Z kolei Nordsjaelland w 7 meczach ma bilans 4-2-1, br. 13:7. Ma serię 6 meczy bez porażki w lidze, w tym 4 zwycięstwa i 2 remisy z Kopenhagą i serię 5 meczy wyjazdowych bez porażki, zaczęła się ona w listopadzie.
Kadra SonderjyskE: 26 graczy wycenianych jest dzisiaj przez Transfermarkt na 8,70 mln. euro (5 ranking w lidze). Zimą odeszło 3 podstawowych graczy: obrońca Dal Hende i pomocnicy: Kroon i Drachman. W zamian przyszli i dołączyli do kadry meczowej: obrońca Poulsen, pomocnik Jakobsen i napastnik Mitrović. W dzisiejszym meczu nie będzie istotnych osłabień, z tym. że pomocnicy Klove (24/2) i Romer (25/2) odczuwali ostatnio jakieś problemy zdrowotne. Najlepsi strzelcy: Uhre (27/4), Madsen (23/3), Absalonsen (21/2). Trzej wymienieni na wiosną zdobyli 1 bramkę.
Kadra Nordsjaelland: 28 graczy wycenianych jest na 11,25 mln. (4/14), w dzisiejszym meczu nie zagrają: bramkarz Groothuizen (12/0), nie gra od grudnia, obrońca Gregor (18/0), nie gra od lutego, są 3 inne absencje graczy, którzy nie byli w kadrze meczowej od jesieni. Napastnik Mikkelsen (16/1), po miesięcznej przerwie wrócił do kadry. Najlepsi strzelcy: Ingvartsen (27/16), Donyoh (23/9), Marcondes (19/9), Asante (23/4). Czterej wymienieni zdobyli wiosną 13 bramek.
Podsumowanie i wnioski: potencjał piłkarski, wyrażony przez wycenę wartości piłkarzy (korzystam z portalu Transfermarkt), forma na wiosnę, wyniki spotkań z najlepszymi drużynami w lidze, wreszcie statystyki bramkowe wskazują jednoznacznie na faworyta jakim są goście, czyli Nordsjaelland z Farum. Goście mają w swoich szeregach 2. najlepszego strzelca tej ligi Ingvartsena i 2 innych graczy w dobrej formie strzeleckiej. Gospodarze po stronie plusów mogą zaliczyć dobre wyniki na swoim stadionie w całym obecnym sezonie, również serię 4 zwycięstw, zakończoną ostatnio remisem (0:0), w meczach bezpośrednich. Jednak tak nierówna obecnie, czyli na wiosnę forma, jak i całościowe statystyki H2H podważają te pozytywy. Pokazują, że wiosną, po sprzedaniu 3 ważnych graczy gra im się trudno, a z dzisiejszym przeciwnikiem gra im się od zawsze ciężko, patrząc na całą historię ich spotkań. Trudno jest więc zaliczyć te dane jako jednoznaczne argumenty na ich korzyść. Obie drużyny zagrają bez nowych osłabień. Może jednak niepokoić sympatyków gospodarzy to, na ile urazy 2 podstawowych pomocników Klove’a i Romera będą dla nich odczuwalne w meczu. Nie sposób tego ocenić, ale pozostaje niepewność. Dla mnie faworytem spotkania są goście, którzy potrafią wiosną zdobywać bramki, punkty i zwycięstwa z najsilniejszymi w Superlidze. W konkursie i przed meczem u buka, stawiam ostrożnie DNB, za 2/3 mojej maksymalnej stawki, ze względu na moją osobistą, słaba koniunkturę. Jeśli obserwacja spotkania potwierdzi moją ocenę, zdecydowany jestem zagrać z większym ryzykiem, w sprzyjającej sytuacji. To samo odnosi się do typowania overa bramkowego w tym meczu. Obecnie, przed meczem, over 2,5 wydaje mi się niepewny, a over 1,5 nisko płatny.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia - Eredivisie
Godzina 20:00
Spotkanie : Heracles - AZ Alkmaar
Typ : AZ over 2.5 gola
Kurs : 3.25
Bukmacher : Unibet
31 kolejka Eredivisie czyli 4 do końca , dziś liczę na gości którzy zajmują w lidze 6 miejsce czyli mieszczą się w grupie 4-7 walczącej w play-off o Ligę Europejską , jednak przewaga AZ nie jest bezpieczna bowiem 8 w tabeli Heerenveen ma tych pkt o 3 mniej i na 4 kolejki do końca zapewne walka o 4-7 będzie do samego końca , gospodarze w tabeli także wysoko bo na miejscu 9 i 6 pkt straty do dzisiejszego rywala ale ja liczę na AZ pomimo że 3 ostatnie ich mecze to zaledwie 2 pkt , za typem przemawia H2H a tu mamy czarno na białym że AZ potrafi wygrywać z rywalem i to dosyć wysoko , pierwszy mecz w Alkmaar 5:1 dla AZ , wyniki z poprzedniego sezonu AZ 3:1 u siebie i 6:3 na wyjeżdzie , w tym sezonie AZ w meczach wyjazdowych 6-4-5 i br 22:24 czyli bilans bramkowy na minus ale dwa ostatnie mecze AZ to były z Ajaksem i porażka 4:1 i Feyenoordem 5:2 i tu się zatrzymam bo dwie bramki strzelone na boisku lidera dają nadzieję na dzisiejsze spotkanie z Heraklesem , stąd zagram ryzykowniej na over 2.5 gola ze strony gości !
⛔100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Port Vale - Sheffield United
Typ: 1X
Kurs: 2.48
Bukmacher: unibet
Analiza:
Sheffield w ostatniej kolejce zapewniło sobie awans do wyższej ligi rozgrywkowej i tego meczu nie powinni potraktować jako &quot;zwycięstwo za wszelką cenę&quot;. Port Vale natomiast walczy o utrzymanie, do bezpiecznej strefy tracą zaledwie jeden punkt i myślę, że będą bardzo zmotywowani aby zdobyć dziś 3 punkty szczególnie z rywalem, który &quot;swoje&quot; już w tym sezonie zdobył. Z reguły w takich meczach wygrywają ci bardziej potrzebujący, Port Vale pokazało, że na własnym stadionie potrafi zawalczyć o punkty (10W 6R 5P) i myślę, że dziś wyciągną z tego spotkania przynajmniej jedno oczko jeżeli na prawdę zależy im na utrzymaniu się w lidze. Kurs na to zdarzenie z remisem bardzo dobry więc dziś zdecyduje się postawić na drużynę Port Vale z &quot;podpórką&quot;.
⛔100
 
dzolus 9

dzolus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Wolves vs. Brighton
Typ: BTTS + Brighton wygra
Kurs: 4,5
Bukmacher:
unibet
Analiza:
Ostatnio obie drużyny w bardzo dobrej formie, jedna i druga drużyna bilans 4-0-1. Co w przypadku Brighton obecnego lidera nie może dziwić to inna sprawa z Wolves. Ostatnio przeżywają drugą młodość i ich gra wygląda niesamowicie przyjemnie, tworzą dużo sytacji, przeważają nad przeciwnikiem. Co prawda, drużyna gospodarzy nie walczy już praktycznie o nic, ale ostatnie wyniki napawają optymiznem i będzie wyprują sobie flaki aby udowodnić licznie zebranym kibicom, że potrafią postawić ciężkie warunki nawet obecnie najlepszej drużynie ligi. Co do gości, często w tym sezonie było u nich widać wyniki 1:2, 1:3, 2:3. Podsumowując uważam, że BTS w tym spotkaniu jest pewny, dodatkowo twierdzę iż ostatecznie szale zwycięstwa na swoją stronę przechyli drużyna lidera udowadniając, że to dla nich należy się najwyższa lokata w lidze. Dla mniej odważnych polecam pewny BTS.
Powodzenia!

⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia Championship
Godzina. 16:00
Spotkanie. Norwich - Fulham
Typ. gospodarze strzelą w obu połowach
Kurs. 2.80
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam, już za parę minut rozpocznie się ciekawe spotkanie na zapleczu Premier League, gdzie drużyna Norwich podejmować będzie na własnym stadionie zespół Fulham. Nie jest ciekawie &quot;Kanarki&quot; na 10 pozycji głównie za sprawą kiepskiej pierwszej części sezonu ale widać u nich spory progres formy więc dzisiaj zaufam właśnie im. Gospodarze na swoim terenie grają bez żadnych kompleksów, w 10ciu ostatnich potyczkach przed własną publicznością wygrali aż 6 razy resztę pozostałych remisując. Mogą się również pochwalić naprawdę wyborową skutecznością pod bramka przeciwnika, ponieważ w 20 potyczkach ustrzelili 48 bramek najwięcej w swojej lidze.
Pomimo tego że ich szanse na top 6 juz raczej iluzoryczne to zapewne będą chcieli walczyć o te play-offy do samego końca.
W roli gości uznana marka na wyspach, ekipa Fulham której o wiele bliżej do walki w barażach niż dzisiejsze mu rywalowi bo do szóstej pozycji tracą zaledwie dwa oczka. Piłkarze prowadzeni przez szkockiego szkolenIowca również potrafią sporo strzelać mają oni obecnie 72 zdobyte bramki tyle co ich przeciwnik. Patrząc na powyższe czynniki oraz obecną formę obu drużyn spodziewam się dzisiaj otwartego spotkania z over-owym wynikiem, idąc dalej niż suchy over proponuję tak jak powyżej.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
J 18

jackkant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bułgaria Parva Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorets vs. Levski
Typ : over 2.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: BetGun
Analiza:
Na wstępie się przywitam, to jeden z moich pierwszych postow na forum, postanowiłem się nieco sprawdzić i wziąć udział w konkursie.
Pod lupę wziąłem dziś spotkanie czołówki bułgarskiej ligi. Analiza dość krótka, gospodarze średnia strzelonych bramek na mecz w tym sezonie 2.48, co prawda grają na drużynę która straciła tych bramek najmniej, jednak 13/17 straconych padło własnie na ich meczach wyjazdowych. Osobiście liczę na co najmniej 2 bramki od gospodarzy i mam nadzieję, że goście coś dorzucą. Bardzo przyjemny kurs na bardzo prawdopodobny over. Powodzenia !
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: :hokej: Czechy, Finał Play Off
Godz: 17.20
Spotkanie: HC Bili Tygri Liberec - Kometa Brno
Typ: HC Bili Tygri Liberec oraz -5,5 gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Zaczynamy finałowe starcia w Czeskiej Tipsport Extralidze. Pierwszy mecz w Libercu,gdzie spodziewam się wyrównanego spotkania z niewielką liczbą bramek i ostateczną wygraną Liberca.
Bili Tygri wygrali sezon zasadniczy,po drodze do finału pokonali Pilzno(4-2) oraz Piratów Chomotov (4-2).Jest to bardzo wyrównana ekipa pod wodzą świetnego analityka i taktyka trenera Pešána z dwójka bardzo dobrych bramkarzy Lasaka i Willa.W trakcie poprzednich serii miewali przestoje,ale ostatnie mecze z Piratami pokazały,że w tej fazie play off jest już koncentracja.
Kometa Brno awansowała do play off z 6 miejsca po sezonie zasadniczym.Po drodze do finału pokonali Sparte (4-0) i Hradec Kralove (4-2).Brno ma bardzo solidną obronę,bo w ostatnich 8 meczach stracili zaledwie 13 bramek.Świetnie bronił Marek Čiliak,jednak porównując ostatnie mecze obu ekip,które miałem okazję oglądać uważam,że Liberec jest faworytem.Stawiam też ,że gola zdobędzie Radim ŠIMEK
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom