>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.05.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LSK
Spotkanie: Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka
Typ: DW: 1-3
Kurs: 3.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kto by się spodziewał, że po trzech spotkaniach w półfinale play-off polskiej ligi siatkówki kobiet między Muszynianką a Aluprofem Bielsko- Biała stan rywalizacji będzie 2:1 dla Aluprof. Oczywiście Aluprof to obrońca tytułu ale ta drużyna w tym sezonie miała tyle kryzysów i nierównej gry, że wszyscy pewnie spodziewali się szybkiego rozstrzygnięcia w tej rywalizacji. Muszynianka bardzo pewnie wygrała sezon zasadniczy, także pierwszą rundę play-off przeszła na luzie a tu nagle porażka w drugim spotkaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że to wciąż goście są faworytem do wejścia do finału jak i dzisiejszego meczu. Muszyna musi to spotkanie wygrać, wczoraj ze stanu 0:2 wyprowadzili na 2:2 by w tie-breaku przegrać wysoko 15:8. Niestety bardzo dużo błędow oraz fatalne wejście w mecz spowodowały taki scenariusz. Dziś szykuje się także wyrównany mecz, ale wciąż stawiam 3:1 dla Muszyny na taki zakład kurs skoczył znacznie ale to tym lepiej dla mnie. Tym razem pod presją wierze, że Muszynianaka nie zawiedzie, ma lepszy skład i licze na ich zwycięstwo 3;1.
⛔ 100
 
S 0

szpilatt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Superliga
Spotkanie: Maritimo - FC Porto
Typ: Powyżej 4,5 goli
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie w lidze portugalskiej między Maritimo i FC Porto. Liderem tabeli jest Porto, natomiast jego przeciwnik plasuje się na 9 pozycji. Typ ten opieram czysto statystykami. W ciągu ostatnich 7 meczy Porto zaliczyło powyżej 4,5 gola aż 5 razy.
Ostatnie 2 mecze Maritimo - Porto:
08.01.2011 Porto 4:1 Maritimo
03.04.2010 Porto 4:1 Maritimo
Maritimo to raczej przeciętna drużyna plasująca się w środku tabeli. Zwycięstwo Porto jest można powiedzieć pewne, ich zwycięska passa trwa od 5 spotkań i nie sądzę aby się zakończyła na tym meczu. Myślę, iż ten typ jest bardzo prawdopodobny, a mecz zakończy się wynikiem 4:1 dla Porto.
⛔ 100
 
mach 2

mach

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia Primeira Liga
Spotkanie: Maritimo - FC Porto
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Obie druzyny graja tak naprawde juz o nic, druzyna gospodarzy jest pewna utrzymanie w lidze jak rowniez nie ma zadnych szans na awans do europejskich pucharow. Porto zapewniony od dawna tytul mistrozwski, bilans 26-3-0 robi wrazenie uwazam ze nie odpuszcza ostatniego meczu i beda chcieli zakonczyc lige z jak najlepszym bilansem. Piłkarsko zdecydowanie lepsze jest Porto i w przypadku meczu o &#39;nic&#39; uwazam ich za faworyta.
✅ 65
 
arty 8

arty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Jupiler Pro Play-offy
Spotkanie: KAA Gent - Genk
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj o 20:00 dojdzie do spotkania w belgisjkiej lidze. Mecz zapowiada się ciekawie z tego powodu, że Genk w ostatnich spotkaniach błyszczał. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 23 kwietnia i zakończył się zwycięstwem Genk 3:0. Statystyki nie przemawiają za którąś z drużyn, ponieważ w ostatnich 10 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami 3 razy wygrała drużyna Gent, 3 raz był remis i 4 razy wygrywała drużna Genk. Forma drużyn przeważa na korzyść Genk. Spotkanie powinno być bardzo ciekawe i wyrównane, ale zwycięstwo należy się tylko jednej drużynie, czyli drużynie Genk.
✅ 95
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Murray - Djokovic
Typ: Ile gemów wygra w 1 secie Murray? Więcej niż 4,5
Kurs: 3,35
Bukmacher: Bwin

Analiza : Mega ciekawy pojedynek. Wiadomo, że Djoko jest w świetnej formie, ale to nie znaczy, że ma mecz wygrać, lub jeśli już, wygrać go łatwo. Murray to wymagający zawodnik, zwłaszcza gdy poukłada sobie mecz w psychice. W tym meczu w tym aspekcie powinno być całkiem nieźle, wystarczy przypomnieć sobie niedawny mecz z Nadalem, gdzie także nie dawano mu szans, a ugrał tam seta i dzielnie walczył z Hiszpanem. Dzisiaj przewiduje wyrównanego pojedynku między oboma panami. Grali ze sobą 8 razy, 5 razy lepszy Djokovic 3 Murray - także nie jest to także jakaś miażdżąca statystyka na korzyść Serba, jakoby miał tutaj rozprawić się gładko ze Szkotem. Z racji tego, że typ na wygraną Murraya jest już zajęty, zagram na zaciętą walkę w 1 secie, w rezultacie której Murray ugra co najmniej 5 gemów. Kurs bardzo ciekawy, żeby spróbować ;)
⛔ 100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Milan vs. Cagliari
Typ: 1. połowa - Remis
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie w ramach przedostatnie 37 kolejki włoskiej Serie A pomiędzy zespołami AC Milan i Cagliari zostanie rozegrane dziś o godzinie 20:45 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza (Milano). Mecz praktycznie o nic - AC Milan zapewniło już sobie mistrzostwo i świętowali to tydzień temu, natomiast Cagliari ma pewne utrzymanie i znajduje się w środku tabeli. Tak więc myślę, że nikt tu specjalnie tempa nie będzie forsował i pierwsza połowa według mnie powinna się zakończyć bezbramkowym remisem. Na 10 ostatnich spotkań Milanu, w 5 przypadkach pierwsza połowa kończyła się remisem, natomiast Cagliari na ostatnie 10 spotkań 4 remisowało po pierwszej połowie. W tym sezonie goście zdecydowaną większość pierwszych połówek spotkań remisowali lub wygrywali/przegrali zaledwie jedną bramką. Dzisiaj według mnie można spodziewać się że będzie podobnie. W Milanie pewnie zobaczymy trochę graczy rezerwowych, którzy dostaną szanse pogrania sobie jeszcze w tym sezonie choć trochę. W Milanie nikt także o króla strzelców Serie A już nie walczy, bo zarówno Pato jak i Ibrahimovic znajdują się daleko za Cavanim i Di Natale. Tak więc spodziewam się niezbyt ciekawej pierwszej połowy gdzie gra powinna się toczyć głównie w środku pola. Myślę, że po pierwszej połowie wyniki będzie 0-0 lub któryś zespół strzeli jedną bramkę więc granie under 1.5 na pierwszą połowę też nie jest według mnie złym pomysłem, choć w piłce rożne rzeczy się dzieje i pierwsza połowa może się zakończyć nawet z 5 golami, ale patrząc na statystyki i na stawkę tego spotkania remis po pierwszej polowe uważam za całkiem prawdopodobny, napewno warty zaryzykowania po takim kursie.
⛔ 100
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Dycyplina: Tenis, ATP Doubles, Rzym
J.Isner/S.Querrey - F. Fognini/S. Bolelli
typ: 2-1
kurs: 3.75
Betway
Deble w Rzymie wkraczaja w decydujaca faze. Dziś spotkają się debel amerykański - Isner/Querrey i włoski Fognini/Bolelli. Faworytem wydaja sie byc Amerykanie, ktorzy graja tutaj nadspodziewanie dobrze. Zwycięstwa z parami Marach/Kubot czy Bhupathi/Paes robią wrażenie. Włosi u siebie jak zawsze groźnie. Zaskoczyło mnie szczegolnie latwe zwyciestwo z Minryi/Nestor. Na tej nawierzchni na pewno lepiej czuja sie gospodarze, jednak mimo wszystko wyzej oceniam umiejetnosci deblowe Amerykanów. Swietnie grajacy przy siatce Isner oraz przede wsyzstkim zgranie tej pary daje im przewage w dzisiejszym meczu. Czuje tutaj zwyciestwo reprezentantow USA ze strata jednego seta.


⛔ 100
 
T 1

tranzystor

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga kobiet
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko-Biała -Bank BPS Fakro Muszynianka
Typ: Dokładny wynik: 2-3
Kurs: 5,0
Bukmacher: Expekt

Trwają play-off w lidze kobiet. Półfinały nie zawodzą i kto by się spodziewał, że po trzech meczach między Bank BPS Fakro Muszynianka a BKS Aluprof Bielsko-Biała mamy wynik 1:2. Muszyna zawiodła w drugim meczu gdzie po wygraniu pewnie pierwszego seta w kolejnych trzech przegrywała w końcówkach setów. W trzecim meczu znów Muszyna fatalnie weszła w mecz, przegrywała 2;0, później bardzo dobra gra i doprowadzenie do tie-breaku co mnie bardzo cieszyło, niestety przegrały zdecydowanie w 5 secie. Wciąż to Muszynianka jest faworytem ale dzisiejszy mecz jest decydujący dla Muszyny, wiadomo przegrana to odpadnięcie co bedzie wielką niespodzianką, wygrana to 5 mecz w Muszynie gdzie już gospodynie nie powinny mieć problemu z awasnem. Aluprof zaskoczył swoją postawą, bo ta drużyna w sezonie zasadniczym zawodziła przez co już w półfinale te drużyny się spotkały. Wczorajsza wygrana zespół podbudowała na pewno i dziś znów postawią ciężkie warunki. Spodziewam się kolejnego zaciętego spotkania, a co za tym idzie znów nawet pięć setów. Być może już nie będzie 0:2 dla jednej z drużyn tylko na zmiane wygrywane sety po których jeżeli miałbym na kogoś stawiać to jednak będzie to Muszynianka jako, że jest pod presją. I stąd też mój zakład to dokładny wynik 3:2 dla Bank BPS Fakro Muszynianka.
✅ 400
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Piłka nożna, Słowenia Prva Liga
Spotkanie: HIT Gorica - NK Domzale
Typ: 2
Kurs: 1,99
Bukmacher: Betfair
Analiza:
W większości lig piłkarskich obecny sezon dobiega końca i należy oddawać tylko przemyślane typy, gdyż łatwo &quot;nadziać&quot; się na niespodziankę, kiedy piłkarze niektórych drużyn myślami są wszędzie, tylko nie na boisku. Należy wybierać spotkania z udziałem drużyn, które mają jeszcze o co grać i proponowany dziś przeze mnie mecz do takich należy. Wprawdzie Domzale, które zajmuje drugie miejsce, traci na 3 kolejki przed końcem do lidera 4 punty i ich szanse na mistrzostwo są póki co tylko iluzoryczne, ale piłkarze gości na pewno nie zamierzają się poddać. Będą grać do końca, tak aby nie mogli sobie zarzucić, że gdyby się bardziej postarali, osiągnęliby cel. Dodatkową motywacją jest fakt, że w ostatniej kolejce Domzale zagra z liderującym Mariborem i jeśli do tego meczu przewaga Mariboru stopnieje do 2 pkt. to absolutnie wszystko będzie możliwe. Jakby tego było mało, Maribor w chwili obecneh w przerwie meczu z zajmującym 3. lokatę FC Koper przegrywa 0-1, więc o zwycięstwo będzie ciężko. Piłkarze Domzale na pewno o tym wiedzą. Są świadomi swojej szansy i nie zmarnują jej. Na pewno nie teraz, gdy grają naprawdę wyśmienicie. Goście wygrali ostatnie 4 spotkania, strzelając w nich aż 10 bramek. Za to po wynikach Goricy widać, że gospodarze wyczekują końca sezonu. Bilans 1-1-3 w ostatnich 5 kolejkach mówi sam za siebie. Wprawdzie jedyne zwycięstwo miało miejsce w ostatnim meczu, ale rywalem była drużyna Primorje, która najprawdopodobniej spadnie do drugiej ligi. Bilans bezpośrednich meczów przemawia zdecydowanie za zespołem z Domzale, który wygrał 5 ostatnich spotkań przeciwko Goricy (w tym 3 z nich na wyjeździe), a w obecnym sezonie nie pozwolił sobie nawet strzelić bramki (z uwagi na niewielką ilość zespołów w lidze słoweńskiej będzie to już czwarte spotkanie obu drużyn w tym sezonie). Gdybym miał sam wystawiać kursy na ten mecz, to na gości dałbym nie więcej niż 1,50. Jest to po prostu zbyt ważny mecz dla gości, by nie zagrali oni na 100% swoich możliwości, a jeśli to uczynią, to zwycięstwo będą mieć w kieszeni.
⛔ 100
 
K 3

karizpr

Użytkownik
Piłka nożna, Portugalia - Superliga
Spotkanie: Pacos Ferreira v Academica
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Zacznę od tego, że Pacos Ferreira walczy o szanse na występy w LE. Academica już sobie zapewniła utrzymanie w lidze mając 5 pkt przewagi nad zespołami spadkowymi a dzisiejsza kolejka jest ostatnią. Od 2002 Pacos Ferreira nie przegrała z Academica. Jeżeli dziś Vitoria Guimaraes się potknie i nie zwycięży bądź nie zremisuje a Nacional nie wygra na wyjeździe to zawodnicy Pacos F. wygrywając dzisiejsze spotkanie przed swoją publicznością zapewnią sobie LE. Przypominam, że w ostatniej kolejce zremisowali z FC Porto 3:3 a najlepiej zaprezentwoał się Pizzi strzelając zawodnikom z Porto 3 bramki a ostatnią w osłabieniu ( Oliveira Nelson w 62 zobaczył czerwoną). Mimo , że zawodnicy z P.Ferreira u siebie może nie zachwycają formą ostatnio ale myślę, że dzisiejszy doping pozwoli im na zdobycie 3pkt.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom