>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.05.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
deepred 736,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina:
Mistrzostwa Świata
Godzina: 15.15
Spotkanie: Rosja - Szwajcaria
Typ: Artemi Panarin over 1,5 punktu
Kurs: [1,90]
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Kurs dupy nie urywa, ale typ jak najbardziej prawdopodobny. Rosyjska kadra mocno się wzmocniła; po przegranych z Capitals play-off w serii z Penguins do kadry dołączyła trójka: Orlov, Kuznetsov, Ovechkin. Nikomu nie trzeba tych panów przedstawiać. To, że po wyczerpującym sezonie i nieudanych play-offach wyżej wymienieni zawodnicy przyjechali na kadrę, bardzo dobrze o nich świadczy. Mało komu chciało się ruszyć dupę na te mistrzostwa i wielu zawodników odmówiło występu na tym turnieju. Myślę, że głównym powodem był fakt, że MŚ rozgrywane są w Rosji, ale to temat na oddzielną historię.

Ja pod lupę biorę mojego ulubieńca z Chicago Blackhawks, który w minionym dla niego sezonie NHL niesamowicie się rozwinął. Współpraca z Kanerem układała się kapitalnie, a Panarin jako były zawodnik SKA doskonale rozumie się z Dadonovem i Shipachyovem. Ta trójka jest najlepsza na mistrzostwach. Najwięcej punktują, najlepiej grają, najlepiej kooperują. Panarin już jest wielką gwiazdą, a przecież to jest rocznik &#39;91. Mnóstwo grania przed nim. Rosjanie z pewnością chcą pokazać swoją wielką siłę i wygrać te mistrzostwa, ale patrząc na grę Kanadyjczyków, którzy grając na jakieś 20% gromią wszystkich, to będzie bardzo ciężkie zadanie.

Dzisiaj rywal pozornie łatwy - Szwajcarzy nie zaliczają się do grona najlepszych drużyn na tym turnieju. Co prawda nie przegrali jeszcze w regulaminowym czasie, ale ich gra nie zachwyca. Inna sprawa, że nie grali jeszcze z żadną z mocnych drużyn tej grupy (Rosja, Dania, Czechy). Teraz pewnie trzy porażki pod rząd.

Rosjanie w ostatnim meczu pokazali swoją siłę i potencjał, który niewątpliwie w nich drzemie. Doskonały mecz, pełna kontrola i 10 goli wbitych Łotyszom muszą robić wrażenie. Doskonale zagrał wtedy m.in. właśnie Panarin, który do gola dorzucił 4 asysty. Doskonały zawodnik, bardzo dużo widzi, świetny rozgrywający, który przecież nie jest obdarzony jakimiś dobrymi warunkami fizycznymi. Zwykły przeciętniak pod tym względem. Ale niesamowity asystent, który ma doskonałe umiejętności techniczne i nadrabia nimi braki fizyczne. Ciężko przewidzieć z kim dzisiaj będzie grał w ataku, ponieważ dołączyli Owca i Kuzi, więc trzeba będzie ich gdzieś umiejscowić. Mimo wszystko, wydaje mi się, że Artemi jest w stanie spokojnie dwukrotnie zapunktować w tym meczu. O tym fakcie niech świadczy dość niski kurs wystawiony przez Betsson.

⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska Ekstraklasa
Data: 14.5.2016
Godzina:15:30
Mecz:Śląsk Wrocław- Górnik Łęczna
Typ:.X/X
Kurs:5
Buk:Bet365

Remis daje Lecznej utrzymanie niezaleznie od wyniku Gornika z Termalika.Pelna mobilizacja ze strony Lecznej dla ktorych ten mecz jest jak final i zrelaksowani gospodarze, ktorzy moga nieco odpuscic.Gornik po rezygnacji kolcza Szatalowa odnalazl forme i zaczac punktowac w grupie spadkowej o czym swiadczy pogrom z Podbeskidziem czy wygrana z Leczna na wyjezdzie albo remis z Gornikiem Zabrze u siebie gdzie ewidentnie zagrali na remis.I tu bedzie tak samo goscie nastawia sie defensywnie i wezma remis z pocalowaniem reki, na zwyciestwo raczej ich nie stac z takim potencjalem jesli Slask sie nie wypnie, ale remis jak najbardziej realny.

⛔ 100
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - AS Roma
Typ: UNDER 2.5
Kurs: 2,4
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Ostatnia kolejka, w której grają dwie klasowe drużyny. Milan ciągle gra o 6 pozycję, Roma teoretycznie o 2(aczkolwiek raczej nie mogą liczyć na to, że napoli straci punkty z frosinone). Nie sądze żeby któraś z drużyn miała zdominować ten mecz. Ostatnie kolejki często bywają specyficzne, pada sporo remisów. Typowałbym w tym meczu remis 0:0 lub 1:1, oba typy pokryłyby mój typ.

⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: WTA, Rzym
Godzina: 12:00
Spotkanie: Muguruza - Keys
Typ: Keys wygra 1 seta, i WYGRA mecz
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Półfinały w Rzymie, wiadomo, jak to w damskim tenisie i to jeszcze na tym poziomie zdarzyć się może już wszystko, mega wyrównane poziomy, obie tenisistki agresywne, stawiające dużo na szalę , naprawdę nie skreślam szans Keys i stawiam 50-50, a taki kurs biorę w ciemno.Kurs 3.0 na Amerykankę do 1.40, gdzie zdarzyć się może wszystko... Tym bardziejej ze przypomnę H2H , grały do tej pory tylko raz , i to Keys wygrała 2:1 w Cincinati w roku 2012, miała wtedy 17 lat. Co prawda w tym turnieju Muguruza idzie jak burza, Keys straciła jednego seta w ostatnim meczu, ale to jest półfinał,tu naprawdę może się zdarzyć wszystko. Która lepiej wejdzie w mecz tej typuje zwycięstwo, dlatego też stawiam na zwycięstwo w 1 secie Keys oraz całym meczu bo gdy przegra 1 seta meczu raczej i tak nie wygra, a tak to dodatkowo podnosi to kurs, wczoraj byłem o włos trafienia 3 setów w Djokoviciu, no ale jak Nadal nie wykorzystuje 5 piłek setowych przy własnych podaniu, a Djoko 1 brieka i go łamie... było by 7/7 w ostatnich typach z tenisa, ale mam nadzieję, że tym typem podtrzymam bardzo wysoką skuteczność z tenisa, pozdro!

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Augsburg - Hamburger SV
Typ: poniżej 1,5 bramki w pierwszej połowie
Kurs: 1.58
Bukmacher: Bet-at-Home

Podobnie jak wczoraj tak samo dziś celuje w under do połowy po wyjątkowo ciekawym kursie. Tym razem jednak wybrałem spotkanie niemieckiej Bundesligi, a konkretnie mecz dwóch sąsiadów z tabeli - Augsburga z Hamburgerem SV.

Augsburg znajdował się w wyjątkowo dobrej formie strzeleckiej w meczach domowych, jednak ostatnio mocno spasował. Podobny spadek formy strzeleckiej w ostatnich meczach wyjazdowych pokazuje HSV. Kluczowy jednak moim zdaniem jest fakt, że w poprzedniej kolejce obie drużyny po ciężkich meczach, kolejno z Schalke i Wolfsburgiem zapewnili sobie utrzymanie w lidze, co zaowocuje dzisiaj spokojniejszym rytmem meczu.

Ponadto w statystyce H2H w czterech meczach jakie do tej pory rozegrały te dwie drużyny aż trzykrotnie pokrywała się przedstawiona przeze mnie linia.


⛔ 100
 
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska Ekstraklasa
Godzina:15:30
Mecz:Śląsk Wrocław- Górnik Łęczna
Typ:.2
Kurs:3,60
Buk:Betsson
Witam
Dawno nic nie pisałem, co nie znaczy że nie gram i nie obserwuję Myślicieli i typerów na tym forum.
Pelne wsparcie dla Gabki92.
Śląsk jak to mówią już na wakacjach,daje 2 z pełnym przekonaniem kurs bardzo przyjemny ostatnio górnik u Siebie pokazał 5:1- wiadome jeden mecz nie czyni Cie potentatem czy zawodowym zwycięzcom.
Jeśli moge zawrzeć jeszcze moje sugestie to Wisła też już na plaży więc a Podbeskidzie żegna się z Ekstraklasą, nie wierze że w ostatnim meczu dadzą Sb wpakować 3 gole.
kolejną sugestią jest dzisiaj Termalika nie po to wygrała zasłużenie bądź weszła w porozumienie kolejkę temu, wpakowała tyle nakładu finansowego ,aby teraz spaść.
Wielki Górnik Zabrze nie zasługuję na Ekstraklasę.
Skupiając się dalej to Śląsk gram o nic nie sądze,aby ktoś bądź jakiś zawodnik był na tyle zakochany w piłce,aby zostawić zdrowie na boisku,kiedy nie ma o co grać.

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rzym 2016
Godzina: 14:30
Spotkanie:
Pouille L. - Murray A.
Typ: Poniżej 19,5 gemów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Ten typ to jest coś nowego w mojej grze, a mianowicie under gemowy. Jak wyjdzie ten debiut? Okaże się po meczu, ale wracając do analizy spotkania to co tu dużo pisać. Pouille 22-letni farciarz tego turnieju. Do turnieju trafił jako lucky loser po odpadnięciu w kwalifikacjach z Kukushkinem. Później po 3 setach ograł szalonego Gulbisa i wygrał z Ferrerem stanem 6:4 6:1 co budzi na pewno podziw, choć Hiszpan w tym roku gra baaardzo kiepsko jak na niego. Monaco oddał mecz walkowerem w ćwierćfinale i takim oto sposobem znalazł się w półfinale turnieju rangi Masters 1000.
Murray - tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać, rankingowa #2, a jedyne z kim przegrywa to ścisły top czyli Djokovic czy Nadal. Na tym turnieju jak na razie pokrył w każdym z meczów linię gemową, 19 z Kukushkinem, 16 z Chardym, 19 z Goffinem. Przypomnę jeszcze finał w Bukareszcie Pouille i tam padło 6:3 6:2 dla Verdasco, czyli wydawać by się mogło, że młodego Francuza zjadła trochę presja, na to samo liczę i tym razem.

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Granada - Barcelona
Typ: Barcelona zachowa czyste konto
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Prosta rzecz, jeśli Barca chce w tym sezonie zdobyć Majstra, to musi z tyłu przede wszystkim zachować czyste konto, w takim meczu jak dzisiaj nie ma miejsca na błędy, a kurs na czyste konto jest dla mnie zbyt wysoki, więc wypadałoby to wykorzystać. Granada ostatnio formą imponują, jednak w meczu z Barcą moim zdaniem nie będą mieli nic do powiedzenia, Barca na ostatnich 5 spotkań zachowała czyste konto dokładnie 4 razy, więc widać, że gra w defensywie ostatnio uległa poprawieniu się. Ważną kwestią też jest to, że na ogonie Barcy wciąż leży Real i tylko czeka na potknięcie. To jest mecz do wygrania i zachowanie czystego konta jest bardzo realne.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Brema - Frankfurt
Typ: -1.75
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wszystko się w takich meczach może zdarzyć. Mecz o wszystko dla obydwóch drużyn.
Trochę sobie Brema utrudniła życie remisując bezbramkowo w ostatnim wyjazdowym spotkaniu z Koln,bo teraz znajduje się w strefie spadkowej tracąc 1 punkt do bezpiecznego na tę chwilę Frankfurtu. No właśnie, na tę chwilę, bo czeka ich dzisiaj walka o utrzymanie w bezpośredniej konfrontacji i to na boisku rywala, co wg mnie przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Bremy i to ona pozostanie w Bundeslidze.
Brema musi to wygrać. Frankfurt nie przegrać. Idę w kierunku wygranej Bremy i znacznie podwyższam kurs poprzez handi z 1.95 na aż 4.5 (prawie max w tym konkursie).
Brema strzeliła ostatnio 6 goli Stuttgartowi, może i dzisiaj strzelą kilka.
Brema jak już strzeli pierwszego gola, Eintracht będzie musiał się otworzyć, padnie
2 gol dla Bremy i bezpiecznie tak dograją do końca meczu.
Taki sobie wymyśliłem scenariusz. A jak będzie? Zobaczymy. Jedno jest pewne. Czekają nas wielkie emocje w tym meczu i na pewno będę go oglądał. Nie ma to jak pojedynki o stawkę i walka do upadłego a potem feta zwycięzców ????

Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;

⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - AS Roma
Typ: powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam bardzo serdecznie. Dzisiaj ostatnie mecze w wielu ligach lecz ja z tych wszystkich spotkan wybrałem ostatnią kolejkę z Serie A i mecz AC Milan vs AS Roma. O ile Milan walczy jedynie o 6 miejsce to o tyle Roma walczy z Napoli o 2 miejsce. Goście tracą do Napoli dwa punkty więc muszą dzisiaj wygrać i liczyć na wpadkę Napoli o co będzie bardzo trudno jednak w piłce nie takie cuda się zdarzały . Ja proponuję tutaj tutaj grać over na rożne a dokładnie powyżej 12 rzutów rożnych . Patrząc na statystyki ostatnich meczy jak i starć head to head widzimy , że w meczach obu ekip pada wiele razy sporo cornerów i dzisiaj również nie powinno ich zabraknąć. Moim zdaniem stawka meczu jest wysoka obu ekipom i walki tutaj nie zabraknie, a jak nie zabraknie walki to i nie zabraknie rożnych . 13 rogów jak najbardziej realne a po takim kursie warto brać. Życzę powodzenia.

⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Polska / Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalika - Górnik
Typ: Górnik -1AH
Kurs: 3.55
Bukmacher: Bet365

Przeciwko zabrzanom beniaminek nie zagra w najmocniejszym składzie. Za kartki pauzuje obrońca D. Pleva (27/1). Nie wystąpią też pomocnik A. Putivtsev (15/0), który ma lekko naciągnięte wiązadło poboczne strzałkowe, pomocnik D. Plizga (33/4) – który w Białymstoku doznał wstrząśnienia mózgu i jest wyłączony z treningów. Rehabilitacje przechodzi wciąż obrońca D. Jarecki (26/2).

&quot;Do or die&quot; dla zabrzan, w ten mecz muszą włożyć wszelkie siły. Cały sezon obijali się i nie pokazywali nic na boisku i jestem za tym by taka drużyna wyleciała, a tym samym ustąpiła miejsca Wiśle Płock i Arce Gdynia. Jeśli chcą pozostać w lidze to te spotkanie muszą wygrać i czekać na to co pokaże ich immiennik z Łęcznej w starciu ze śląskiem.

⛔ 100
 
stanley-63 816,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Portugalia / Primeria Liga
Godzina : 12:45
Spotkanie : FC Porto : Boavista Porto
Typ : czerwona kartka
Kurs : 2.70
Bukmacher : Betsson
Analiza :

To już ostatnia kolejka w Portugalskiej Primeria Liga a spotkanie Porto z Boavistą nie ma już żadnego znaczenia , Porto zakończy sezon na miejscu 3 a Boavista jest na miejscu 13 i o żadnym spadku nie ma mowy jedynie co to mogą wskoczyć na miejsce 12 ale to też zależy od Maritimo ale tak czy siak mecz o pietruszkę jeżeli chodzi o ligę ale zostawiając na boku ligę to to spotkanie ma swoją dramaturgię bo wiadomo to DERBY , ja oczywiście idę w czerwień bo żadna kartka pokazana w tym meczu nie ma żadnego znaczenia bo po tej kolejce resetujemy wszystko a w nowy sezon wchodzimy z zerowym kontem , jak to w meczach derbowych bywa walki nie powinno zabraknąć a w/g mnie i fauli , faworytem oczywiście FC Porto bo biorąc pod uwagę H2H to Boavista bardzo rzadko punktuje tu na boisku FC ale patrząc na kartki to pokazywanych jest dosyć sporo , w tym sezonie Boavista a konkretnie jej piłkarze zobaczyli 8 czerwonych kartek , w pierwszym meczu tych drużyn rozgrywanym na Boaviscie 7 żółtek i bezpośrednia czerwień i to mnie utwierdza że dziś również możemy liczyć na taki kolor kartonika bo jak już wspomniałem to ostatni mecz sezonu a i buk chyba coś przewiduje bo dał kurs 2.70 !

⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Konkurs Piosenki Eurowizji, Szwecja 2016
Godzina: 19:00
Kategoria: Miejsce w Top10 - Polska
Typ: TAK
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365

Witam, na dziś postanowiłem napisac dość nietypową analizę wydarzenia proponowanego u bukmachera Bet365. Mianowicie miejsce Polski i Michała Szpaka w finale Piosenki Eurowizji. Wspomniany wyżej bukmacher trochę zaspał i mocno przesadził z tym kursem. Taki kurs na to wydarzenie utrzymywał się przed czwartkowym półfinałem, ale po tym jak Michał Szpak otrzymał ilość głosów która spokojnie plasowałaby go w Top10 finału wszyscy bukmacherzy od razu zjechali z kursami w dół... oprócz 365. Oczywiście Michał nie stał się tutaj faworytem do zwycięstwa, bo Rosja, Australia, Armenia czy Ukraina są po za zasięgiem raczej, zwłaszcza Sergiej Lazarev z Rosji, na którego zwycięstwo kursy wahają się w okolicach 1,50. Wszyscy eksperci Polscy i zagraniczni wypowiadają się ciepło o szansach Michała na czołowa pozycję. Komentator telewizji Australijskiej powiedział podczas półfinału, że dla niego faworytem są przedstawiciele jego kraju, Rosji oraz Ukrainy a Polska czy Armenia mogą być czarnymi końmi imprezy.
Reasumując spodziewam się miejsca oscylujacego w okolicach miejsca 10 i grajac ten typ mam nadzieję że będzie to miejsce oznaczone jedną cyfra. Powodzenia!

✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnia kolejka Ekstraklasy i wiele rzeczy jeszcze do wyjaśnienia w tym kto będzie mistrzem i kto jeszcze spadnie. Oczywiście są pary dla których ostatnia kolejka to spokój i takie starcie czeka nas w Kielcach gdzie miejscowa Korona będzie podejmować Jagiellonie Białystok. Korona to był kandydat numer jeden do spadku, zespół miał różne problemy natury finansowej i sportowej, zachowano jednak spokój. Start był dobry później przyszedł słabszy okres i grupa spadkowa. Jednak swoją otwartą grą zasłużyli na utrzymanie i w tej chwili walczą o utrzymanie aktualnego miejsca lub nawet wygranie grupy spadkowej. Trzeba przyznać ze wiosną w starciach Korony wiele się dzieje i pada sporo bramek, no i jest to zespół który od początku marca nie przegrał. Wiosenna w Kielcach na tym stadionie to osiem spotkań z minimum bramką strzeloną i straconą. Powtórzę jeszcze raz to co napisałem wyżej ekipa Brosza gra otwartą piłkę i potrafi fajnie atakować i być przy tym co najważniejsze skuteczna. Jestem przekonany że w ostatnim meczu sezonu, przed własną publicznością bez presji będziemy oglądać jeszcze odważniejsze zespół i powtórka z ostatniego starcia tutaj z Wisła całkiem dla mnie realna a gospodarze wygrali wówczas 3:2. Jagiellonia miała dużo szczęścia w starciu z Podbeskidzie a to był kluczowy mecz który dał im tak naprawdę utrzymanie. To jest zespół które od kilku sezonów ma ogromne problemy z grą w defensywie a jak dochodzi do tego słabsza dyspozycja w ataku to są problemy takiej jak w tym roku. Wracają do defensywy to dla mnie jest to najgorsze wydanie tego zespołu od kilku sezonów w 2016 roku, ogromna ilość błędów jakie popełniają w każdym spotkaniu przyprawia o ból głowy Probierza, nie inaczej było w starciu z Podbeskidzie gdzie znowu stracili dwie bramki. Zresztą bilans 61 bramek straconych co jest najwyższym wynikiem w lidze mówi wszystko. Jeszcze gorszą sprawą jest to że na wyjazdach tych błędów jest dwa razy więcej i tak w 17 spotkaniach stracili aż 36 bramek!!. Przegrali dwa ostatnie mecze co gdyby nie zwycięstwo nad Podbeskidziem oznaczało by dzisiaj walkę o życie. Podobnie jak u gospodarzy zeszło z nich ciśnienie to na pewno nie poprawi gry w defensywie ale może trochę będzie lepiej w ataku bo myślę że wychodzą na większym luzie na to spotkanie obie ekipy pozostawią wiele przestrzeni i miejsca na akcję ofensywną a w Kielcach między tymi ekipami to się ostatnio wiele dzieje cztery ostatnie starcia to: 3:2, 0:3, 4:1 oraz 5:0.

✅ 160
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina : sportg elektroniczne - Counter-strike
Godzina: 16:00
Spotkanie: NiP - Luminosity
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: NiP przyjechal ten turniej po prostu wygrac. Sa swietnie przygotowana druxyna i potrafia wyciągać wnioski ze swojej gry, co pokazaly 2 pierwsze mecze. Przegrywajac pierwsza polowe meczu 13-2 i wygrywajac ten mecz w dogrywce to na prawdę świetny wyczyn i malo kto wierzyl w comeback NiP z Liquid. W drugim meczu nie mieli problemow z fnatic ktore rozbili 16-8. Obecnie najlepsze druzyny maja swojego snajpera, ktory wchodzi na swiatowy poziom i potrafi wykrecic ponad 30 fragow, co jest swietnym wynikiem. Luminosity dosc niespodziewanie przegrali swoj mecz i tutaj bedzie podobnie. Brazylijczycy nie sa tak dobrze przygotowani do tego turnieju jak do ostatniego majora, ktorego wygrali. NiP powinien dzis wygrac 2-1. Powodzenia, bo stostuek w ostatnich 4 meczach to 2-2

⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Mecz: Werder - Frankfurt
Typ: Over 7,5 kartek (ż-1, cz-2, ż/cz-3)
Kurs: 4.28
Buk: Bah

Ostatnia kolejka, a zarazem spotkanie decydujące o tym która z tych dwóch drużyn zagra w barażach o utrzymanie, albo przy niekorzystnym wyniku z innego meczu spadnie z ligi.
W zasadzie tyle by wystarczyło, bo wiadomo że to mecz o być albo nie być, więc myślę że kartki się w tym spotkaniu posypią po pierwszej bramce dla którejkolwiek drużyny.
Frankfurt to najsłabiej grająca na wyjeździe drużyna Bundesligi, aczkolwiek dzięki ostatnim trzem wygranym przeskoczyli Werder. Gospodarze natomiast u siebie grają mocno w kratkę, ale nie brałbym pod uwagę żadnego z poprzednich spotkań, bo jak już mówiłem, dzisiejszy mecz to zupełnie inne spotkanie, którego wygranie będzie sowicie nagrodzone.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rzym 2016
Godzina: 21
Spotkanie: Djokovic - Nishikori
Typ: lose first set and win the match - przegra pierwszego seta i wygra mecz
Key Nishicori
Kurs: 19
Bukmacher: Williamhill

Analiza:Zacznę od tego że Nadal z Djokovicem zagrał wczoraj fantastyczny mecz , chyba najlepszy mecz Hiszpana jaki widziałem w ostatnim czasie i moim zdaniem szanse Nadala na triumf na French Open są wcale nie małe i na Igrzyskach Olimpijskich też wcale bym go nie skreslał ale nie o tym.Rafa wczoraj zawiesił poprzeczkę Novakovi bardzo bardzo wysoko , a mimo to przeskoczył.Serb zagrał wczoraj w kluczowych momentach meczu tak dobrze że chyba już lepiej nie można.Genialnie , instynktownie , skutecznie wręcz metafizycznie.W obu setach Rafa przełamywał pierwszy , w drugim Novak obronił kilka piłek setowych a break pointa wygrał za pierwszym razem, potem rozstrzygnoł Tiebreacka na swoją korzyść .Smiem twierdzić że tą genialnością można by obdzielic nawet kilka spotkań.Czy można utrzymać tak genialny poziom z meczu na mecz i z dnia na dzień?Ciekawe pytanie oczywiście że można ale to bardzo , bardzo trudne ale możliwe .A propos poprzeczki Siergiej Bubka , czy Javier Sotomayor potrafili skakać rekord świata na treningu i na zawodach dnia następnego ale tylko czasami.Podobnie bywało z Adasiem Małyszem.Bywali i tacy co skakali albo biegali rekordy na treningu a na zawodach już nie ale nie o tym.Novak wczoraj zagrał absolutne wyżyny tenisowe i mentalne.I liczę na to że dziś będzie chociaż ciut słabiej.
Albo że tej genialności wystarczy do końcówki drugiego seta.
Keya ostatnio widziałem w meczu z Gasquetem i grał fantastycznie a co najważniejsze z urazu w psychice pod tytułem H2H Gasquet 6:0 nie ma ani śladu są dwie świerze wygrane w świetnym stylu i trzeba Japończykowi oddać że ciagle idzie do przodu , ciągle się rozwija i krok po kroku jest coraz lepszy , na każdej nawierzchni.Ostatnio w Madrycie drugiego seta przegrał po Tiebreacku 7:4 .W decydujących piłkach zabrakło właśnie tego czegoś , metafizycznego co miał wczoraj Djokovic w meczu z Nadalem.
Kto wie może dzisiaj Serb będzie miał tego mniej.:))))

⛔ 100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina:19:30
Mecz:Atletico Madrit-Celta Vigo
Typ X2
Kurs:2.30
Buk:BET365

Witam , jest to moj pierwszy typ ever na Forum Bukmacherskim. Spróbuję z najwyzsza klasa rozgrywkowa w Hiszpanii i z meczem Atletico Madrit - Celta Vigo. Dlaczego Typ double chance ze wskazaniem na Celte ? ostatnie mecze pokjazują , ze mimo iz to Atletico jest w tym spotkaniu faworytem bukmacherów , to jednak ta druzyna pogrzebała jakiekolwiek szanse na mistrza juz tydzien temu na wyjezdzie w Valencii przegrywają z Levante nie grając wcale gorzej. Wczesniejszy mecz z Bayernem Monachium pokazal jednak , że Atletico tak naprawde mimo klasowych nazwisk w zespole potrafi zacząć grać okropnie dla oka. Łacząc te dwa fakty oraz statystyke gry Celty na wyjazdach w tym sezonie (4 miejsce w tym sezonie jezeli chodzi o gre na wyjazdach ) mysle nad dokladnym wynikiem 1:1 i ten wynik w zupełnosci pokryje moj typ . Trzeba zaznaczyc takze , ze punktowo to Celta walczy o &quot;coś&quot; , bo chlopaki beda chcieli przypieczetowac gre w lidze europejskiej w nastepnym sezonie , nie startując z fazy eliminacji . Mysle , ze Atletico ma w głowie juz tylko finał LIGI MISTRZÓW . Mam nadzieje , ze pomogłem tym typem ????


........................................................................................................
I&#39;m short &amp; I&#39;m tall, I&#39;m black &amp; I&#39;m white
Sometimes I be wrong, sometimes I be right
I.F.Kilmister

⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 19.05
Spotkanie: New York Yankees - Chicago White Sox
Typ: Chicago White Sox -2AH
Kurs: 2.63
Bukmacher: PinnacleSports

Druga runda w serii pomiedzy tymi druzynami. Jak mona byo przypuszczac Chicago wczoraj gladko pokonalo Yankesow 7:1. Nie doda to Yankesom pewnosci siebie w dzisiejszym meczu. Tym bardziej, ze pitcherem bedzie slabiutki Ivan Nova. Jego ERA(4.34) i WHIP(1.29)nie moze dawac na wygrana. W ostatnich 5 meczach na wyjezdzie z rozpoczynajacym Ivanem Nova jego druzyna stracila srednio 7.5 punkta na mecz!!!!!

Nie widze zbytnio pozytywow jesli chodzi o druzyne Yankees. Jedyne co moze wplynac pozytywnie to wlasne boisko(10-10). Chociaz Chicago ma na wyjezdzie nawet lepszy bilans(14-7).

Na koniec przedstawie najwieksza bolaczke Yankesow w dzisiejszym meczu - jest to ich kat - rzucajacy Chicago White Sox - Jose Quintana. Geniusz z ERA 1.38, WHIP 0.99!!!!. W tym sezonie Quintana rozpoczynal pojedynki Chicago 7 razy. W tych 7 meczach jego druzyna stracila .... tylko 10 punktow(ok. 1.5 punkta na mecz).

Jestem prawie pewien, ze nie ma innej mozliwosci jak wysoka wygrana Chicago. Powodzenia

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina ....p/n Bundesliga
Godzina ...15,30
Spotkanie...Werder-Frankfurt
Typ....obie strzelą
Kurs...1,53
Buk...bwin
Werder musi wygrać,Frankfurtowi wystarczy remis.Goście po serii 3 wygranych wyjdą do meczu z wiarą we własne siły,ale nie jest to jakiś klasowy zespół do wygrywania 4 meczy z rzędu.Bremeńczycy również wygrali swoje 2 domowe spotkania.Ostatnio 6-2 ze Stuttgartem/dom/Skomplikowali sobie życie 0-1 z Koln
Jest to mecz o wszystko i nikt nie odstawi nogi.Werder zaatakuje od pierwszych minut bo remis im nic nie daje.Mecz 50/50.
Dużo absencji po obu stronach.Mecz walki z bramkami.Kurs nie powala,ale do dubelka z Realem-1 zagrałem

Gabka 92,Sobolekk.....macie stuprocentową rację

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom