>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.05.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 14. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia - Termalica N.
Typ: Legia hc -2.0
Kurs: 3.10
Bukmacher: forBet
Analiza

Analizując obecną kolejkę naszej Ekstraklasy nie miałem rozterek i wybrałem to spotkanie bez większego problemu. Powodów jest kilka.
Główny to oczywiście fakt że liga zmierza ku końcowi i każdy pkt. na wagę złota , tym bardziej gdy walczy sie o mistrzowską koronę idąc łeb w łeb z trzema innymi rywalami ( Jaga , Lech 34 pkt , Legia , Lechia 33 pkt. ). Oczywiście jestem świadom iż mogę zostać posądzony o zbytnią wiarę w Legionistów patrząc z perspektywy rozmiarów zwycięstwa , niemniej jednak mam na to przygotowaną odpowiedź.
Nie było w historii polskiej piłki takiego przypadku by tak topowy klub jak Legia miał tak niekorzystny bilans z drużyną &quot; znikąd &quot; bo tak trzeba powiedzieć o ekipie Niecieczy , oczywiście niczego nie ujmując gościom . Bezpośrednie h2h w krótkiej historii bezpośrednich pojedynków patrząc od strony Legii to 0-2-2 , bramki 3:7....Nie wiem czy śmiać się czy płakać niemniej jednak chluby stołecznym ten wynik nie przynosi. Biorąc pod uwagę że w Niecieczy jest niespełna 700 domostw , wyczyn jednych jak i drugich nabiera zupełnie innych rozmiarów.
Jestem pełen podziwu i szacunku dla Państwa Witkowskich ( właściciele klubu ) którzy z ogromną determinacją i zaangażowaniem przez lata realizowali swoje marzenia i plan, aż w końcu osiągnęli upragniony sukces. Tak więc gospodarze mają cos do udowodnienia a sposobność ku temu tym większa że Nieciecza po upragnionym awansie do grupy mistrzowskiej wyraźnie spuściła z tonu ( co nie jest dziwne ) i ostatnie dwa ligowe pojedynki przegrała. Myślę że Legioniści w końcu podejdą do sprawy bardzo poważnie i dołożą wszelkich starań by poprawić bilans nie tylko punktowy ale również bramkowy w tej rywalizacji.. Z tego powodu mój bet w którym 3- bramkowe zwycięstwo gospodarzy da mi wygraną , a 2 - bramkowe zwrot kosztów...
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
godz: 15:00
Spotkanie Torino-Napoli
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.95
Buk Unibet
Analiza: 36 kolejka Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, Torino na własnym stadionie w tym spotkaniu podejmowało będzie ekipę Napoli, które w tym momencie zajmuje 3 pozycję w ligowej klasyfikacji ze stratą zaledwie 1 punkty do zespołu Romy. Goście mają sporą szanse żeby wskoczyć na pozycję wicelidera ponieważ Roma swoje spotkanie rozegra z rewelacyjnie grającym i będącym w tym momencie liderem zespołem Juventusu Turyn. Napoli ostatnio ma bardzo dobrą formę , 9 poprzednich spotkań to 7 zwycięstw oraz 2 podziały punktów , tutaj również to gości są faworytem do zdobycia kompletu punktów mają o co grać , gospodarze natomiast do Milanu tracą już 9 punktów i nie mają szans na grę w europejskich pucharach , dlatego na pewno mogą sobie pozwolić na eksperymenty w zestawieniu. Torino również jest w bardzo dobrej formie , nie przegrało od 7 kolejnych spotkań,ale zazwyczaj notowało remisy i traciło również sporo bramek, myślę że w tym wypadku również obie ekipy co najmniej o jednej bramce będą w stanie strzelić, Napoli czasami traci głupie bramki a Torino ma kim postraszyć więc myślę że spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ja osobiście na ten mecz przygotowałem kilka typów, goła dwójka na Napoli, obie strzelą oraz przedział bramek 3-4 ponieważ myślę że goście wygrają tutaj 1:2 .
⛔100
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Godz: 20:045
Spotkanie: AS Roma - Juventus
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,8
Buk: Totolotek
Analiza: Już jutro szlagier ligi włoskiej AS Roma, która walczy o wice mistrzostwo Włoch oraz bezpośredni awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów zagra z Juventusem, który w przypadku wygranej w Rzymie zostanie ponownie mistrzem Włoch. Uważam jednak, że to Roma będzie bardziej zdeterminowana, aby wygrać. Juventus w tygodniu awansował do finału Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się z Realem, więc możliwe, że trener da odpocząć niektórym zawodnikom, poza tym za tydzień w 37. kolejce podejmie na swoim stadionie Crotone, a zawsze lepiej zdobyć mistrzostwo na &quot;swoich śmieciach&quot;. Roma w dwóch ostatnich kolejkach zagra z Chievo (w) i Genoa (d), natomiast jej konkurent w walce o bezpośredni awans do LM, czyli drużyna Napoli zagra z Fiorentiną (d) i Sampdorią (w), więc spotkania o podobnym ciężarze gatunkowym, Roma ma nad Napoli aktualnie 1 punkt przewagi i żeby go utrzymać musi wszystko do końca wygrać, oczywiście przy założeniu, że Napoli nie straci punktów. H2H z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków rozegranych w Rzymie na korzyść Romy 3 wygrane, remis i przegrana, ale decydującym czynnikiem myślę, że będzie jutro motywacja piłkarzy Romy i większa presja na wygraną, dodatkowo zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu.
✅80
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Sporty Walki, UFC
Godzina: 2:30
Spotkanie: Jotko - Branch
Typ: Jotko
Kurs: 1.62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Krzyśka jestem pewny i warto wejść w niego bądź dorzucić do innego typu.
Jotko postawił na karierę co widać. Treningi w bardzo dobrym klubie, jakim jest ATT - ma wszystko aby się rozwinąć. Do tego dochodzą wyjazdy do Tajlandii... Chłopakowi nie brakuje ambicji i widać ciągły progres co mnie bardzo cieszy.
Jedyna pozycja, z której Branch może zagrozić jest jego BJJ, ale żeby to zrobić to pierw trzeba sprowadzić Krzyska do parteru co łatwe nie będzie. W stójce niczym szczególnym się nie wyróżnia. Na pewno odwrotna pozycja Krzyśka jest dużym plusem do tego dochodzi szybkość.
Branch nikogo ciekawego nie ma na rozkładzie i wiek również robi swoje.
Łokcie i kolana Krzyśka powinny wystarczyć na takiego przeciwnika.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy 2
godz: 15:30
Spotkanie Bielefeld - Braunschweig
Typ: Braunschweig -1HA
Kurs 4,40
Buk Unibet
analiza
W drugiej bundeslidze pozostały dwa mecze do rozegrania, a wciąż jest dużo niewiadomych. Wciąż nie wiemy kto awansuje, a kandydatów jest 4 (Union Berlin 57 pkt, Hannover 63 punkty, Braunschweig 63 punkty i Stuttgart 66 oczek).
Smaczku dodaje fakt, że w tej kolejce Hannover gra ze Stuttgartem.
Ale przejdźmy do meczu, na który stawiam. Drużyna Braunschweig jeśli dziś wygra,a Union Berlin straci punkty, to zespół z Berlina odpada z walki o awans.
Przypomnę, że w Bundeslidze przy równej ilości punktów o miejscu decyduje różnica bramek, a następnie ilość goli zdobytych. W tym momencie drużyna Braunschweig wypada od Hannoveru lepiej o jedną bramkę.
Kilka słów o ich dzisiejszym rywalu - Bielefeld. Ekipa walcząca o utrzymanie. Mają 33 punkty i zajmują przed ostatnią lokatę przed zdegradowanym Karlsruher. Drużyna z 18 miejsca, która gra w barażach ma 34 oczka. Zespół na bezpiecznym miejscu ma 36 oczek (drużyn z 36 punktami jest trzy), więc nawet jeśli Bielefeld dziś przegrają, to możliwe, że jeszcze nie spadną (wszystko zależy od innych wyników). Tak czy owak stawiam dziś na gości, którzy liczą na powrót do Bundesligi po 2 letniej przerwie. Stawiam na 0-2.
⛔100
 
czaro82 428,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Austria / Bundesliga
Godzina. 16:30
Spotkanie. Altach - Sturm Graz
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.87
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Witam, na dzisiejsze popołudnie zaproponuje wam typ w meczu najwyższej klasy rozgrywkowej Austrii, w którym Altach zagra ze Sturm Grazem. Obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli i tak o to gospodarz tego spotkania zgromadził dotychczas 53 pkt i teraz zajmuje 4 pozycje, ich rywale natomiast są tuż przed nimi mając zaledwie 1pkt więcej. Jedni jak i drudzy z dala od optymalnej formy Altach w 5 ciu ostatnich spotkaniach ani razu niewygrał, odnosząc 4 remisy i jedną porażkę. Natomiast goście trzykrotnie przegrali, oraz odnieśli dwa zwycięstwa na własnym stadionie.
Spoglądając w statystyki,widać iż drużynie Sturm Graz nie idzie w delegacji, ponieważ przegrała ona ostatnie 5 spotkań,ale pomimo tego są nadal trzecią siłą w wyjazdach z bilansem bramek 21/15.
Jeśli spojrzymy jak radzi sobie Altach na własnym stadionie to również wygladą to całkiem przyzwoicie gdyż są oni na 2 miejscu
a statystyki zdobytych goli 26/14 tak więc całkiem całkiem...
W 4 na 5 ostatnich starć pomiędzy obiema drużynami powyższy typ znalazł swe pokrycie, tak więc liczę na sporą chęć walki z obu stron o Ligę Europy, a co za tym idzie gole w obu połowach.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Węgry Merkantil Bank Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kozarmisleny SE - Budaorsi SC
Typ: Kozarmisleny SE
Kurs: 2,15
Bukmacher: forBet
Krótko. Przewiduje tutaj 3 za 3. Wystarczy zerknąć na H2H. Inaczej być nie może, dodatkowo gospodarze w gorszej sytuacji.
Polecam również zerknąć na Chorwację 2 - Sibenik - Sesvete. (tutaj jestem trochę mniej pewny, Sesvete jeszcze w grze o awans ale wydaje mi się, że powinni oddać punkty)
⛔100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - II liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Penafiel - Leixoes
Typ: 1 (remis zwrot)
Kurs: 1.86
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem wybrać mecz z ligi portugalskiej a dokładnie II poziom rozgrywkowy. Penafiel 4 w tabeli podejmie zespół Leixoes który broni się przed spadkiem. Bukmacherzy wystawili bardzo atrakcyjne kursy na to wydarzenie gdyż mimo, że gospodarze są lepszym zespołem co pokazuje tabela to kursy na nich jest bardzo podobny. Ma to związek z tym, że Penafiel nie walczy już o nic a goście bronią się przed spadkiem, ale dla mnie to nie jest argument, gdyż jeśli zespoły nie umówiły się pod stołem do gospodarze na pewno tego meczu nie oddadzą. Panafiel w dodatku u siebie jest mocnym zespołem, który traci nawet nie gola na mecz do tego strzela 1,5 bramki. Na 20 spotkań aż 14 wygrał tylko 4x przegrywając do tego ostatnimi czasy u siebie spisują się bardzo dobrze. Goście natomiast na wyjazdach uwaga na 20 spotkań wygrali zaledwie 3 mecze z czego 10 przegrywając. Nie radzą sobie na wyjazdach. Tutaj dodatkowo zabezpieczamy się że w razie remisu mamy zwrot więc uważam że bardzo atrakcyjny mecz.
ZWROT 0jk
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Białoruś, Vysshaya Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dynamo Minsk - Brest
Typ: Dynamo Minsk
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Najwyższa klasa rozgrywkowa na Białorusi. Drużyna ze stolicy podejmować będzie przyjezdnych z Brześcia.
Choć dopiero niewielka ilość spotkań za nami, to już możemy zauważyć kilka ciekawych faktów. Dzisiejsi gospodarze bardzo dobrze spisują się na własnym obiekcie. Wygrali wszystkie 3 spotkania wynikiem 1-0, a ich ogólny stosunek bramkowy w lidze po 7 meczach to 8-2.
Ostatnia kolejka Dynama Minsk to wyjazdowe zwycięstwo z lokalnym rywalem 0-2. Brest natomiast zanotował bezbramkowy remis u siebie ze Slutsk.
Dzisiejsi goście niezbyt dobrze radzą sobie na wyjazdach. Nie odnieśli jeszcze zwycięstwa na obcym stadionie (0-2-2). Strzelili tylko 4 bramki, a stracili aż 9.
Jak dla mnie kurs na gospodarzy jest bardzo atrakcyjny. Możliwe, że nie zobaczymy tu zbyt dużej ilości bramek. Sądzę jednak, że Dynamo Mińsk dołoży kolejne zwycięstwo, do całkiem nieźle rozpoczętego sezonu.
Powodzenia i pozdrawiam
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie:
West ham - Liverpool
Typ: X/2
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z premier league. West ham gra u siebie z liverpoolem. Liverpool ostatnio remisy drobne wygrane, a nawet przegrane, west ham w ostatnich 3 dwa bezbramkowe remisy i wygrana z tottenhamem. Myślę, że mecz może być remisem, ale wydaję mi się, że liverpool strzeli wcześniej czy później bo potrzebuje tych bramek aby utrzymać pozycję w tabeli. Składów nie analizowałem , ponieważ wydaję mi się, że u zawodników bardziej zagra psychika czyli w wypadku liverpulu potrzeba wygranej.
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Montpellier - Lyon
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Goście po znakomitym meczu odpadli z Ligi Europy. Jeżeli powtórzą grę z meczu z Ajaxem to wygrają zdecydowanie. Lyon jeśli wygra zapewni sobie Ligę Europy w przyszłym sezonie i 4 miejsce w lidze. Montpellier u siebie ma stosunek meczy 8-5-5, Lyon na wyjeździe 8-3-7 aczkolwiek ostatnio w lidze wygrywa. W tym sezonie drużyny spotkały się dwukrotnie, w Lyon, oba mecze wygrał Olympique 5:1 i 5:0. Dziś zdecydowanie stawiam na zwycięstwo gości. Gospodarze w zasadzie zapewnili sobie byt w lidze, więc to kolejny argument dla Lyon.
✅130
 
E 0

eltondzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / 2.Bundesliga (Niemcy)
godz: 15:30
Spotkanie Bielefeld - Brunszwik
Typ: Brunszwik
Kurs: 2,40
Bukmacher: STS
Witam!
To mój pierwszy post na tym forum (ale od razu trafny, zobaczycie!).
Najważniejszy mecz sezonu dla drużyny zajmującej 3. pozycję w 2 klasie rozgrywkowej w Niemczech. Brunszwik musi ten mecz wygrać, by liczyć na dojście do niemieckiej &quot;ekstaklasy&quot;. Dodatkowy smaczek dodaje bezpośredni mecz Stuttgartu z Hannoverem - więc, jedna z tych drużyn na pewno nie zdobędzie kompletu punktów, przez co jest większa szansa na wskoczenie na miejsce premiujące awans do Bundesligi. Skupienie na dzisiejszy mecz jest na najwyższym poziomie. Od tego meczu zależy ich awans, wiadomo jak kończyło się od kilku lat granie w barażach (po zajęciu 3 miejsca) z drużyną z Bundesligi. Zazwyczaj to piłkarze z 1. ligi wygrywali baraże, więc 3 miejsce to ostateczność dla drużyn walczących o awans. Tak więc, moim zdaniem - pewniak z fajnym kursem na dziś!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Francja
Nice vs Angers
Typ - 1
1.70
Unibet
14.05.2017 / 21:00

Rzadko gram lige francuska,aczkolwiek tutaj zadnej niespodzianki raczej nie bedzie.
Nicea gra dzis ostatni ligowy mecz na Allianz Riviera.
Bedzie to taki mecz podsumowujacy obecny dobry sezon w wykonaniu podopiecznych Luciena Favre,ktorzy rozgrywki zakoncza na trzecim miejscu.
Jesli dzisiaj gospodarze wygraja,wowczas na koncie beda miec 80 punktow.
Dla porownania - w poprzednim sezonie Nicea zajela 4 miejsce z dorobkiem 63 punktow.
Lyon,ktory byl na drugim miejscu mial...65 punktow...
Liga rozbita zostala przez PSG,ktore zdobylo az 96 punktow.
W chwili obecnej prowadzi AS Monaco,ktore miejmy nadzieje nie wypusci przewagi z rak i zdobedzie tytul.
Warto tez zaznaczyc,ze Nicea nad czwartym w tabeli Lyonem ma az 14 punktow przewagi.
Nicea znakomicie prezentuje sie przed wlasna publicznoscia,maja bilans - 14-4-0,gole 39:14,tak wiec jeszcze nikt w tym sezonie tutaj nie wygral i Angers rowniez tego raczej nie osiagnie.
W ekipie gospodarzy nie zagra dzis m.in.Eysseric (P/29m/4g),Ricardo (O/23m/2g) i Dalbert (O/32m).

Angers zapewnil sobie juz utrzymanie,zajmuja 14 miejsce z dorobkiem 40 punktow.
Nad strefa barazowa maja 7 punktow przewagi na dwie kolejki przed koncem.
Nie mozna powiedziec,ze na wyjazdach specjalnie szaleja,ich obecny bilans wynosi 4-2-12,gole 15:32.
Dzisiaj nie zagraja m.in. Thomas (O/35m/1g),Manceau (O/32m/1g),Diedhiou (N/30m/8g - najlepszy strzelec zespolu) i Mangani (P/33m/3g).
Jest jeszcze jedna bardzo wazna kwestia - nie sadze,zeby tutaj trener jakos specjalnie przemeczal pozostalych podstawowych zawodnikow,poniewaz juz 27 maja Angers zagra w finale pucharu Francji,w ktorym zmierza sie z PSG.

Nicea u siebie naprawde gra znakomicie,zreszta ostatnio pokonali PSG 3:1 a wczesniej ich statystyki wymienilem.
Oslabienia defensywne z obu stron,jednak brak najlepszego strzelca to spore oslabienie ze strony gosci,ktorzy na wyjazdach i tak duzo nie strzelaja.
Nicea powinna zakonczyc obecny sezon w dobrym stylu wygrywajac w ostatniej kolejce u siebie z duzo slabszym od siebie zespolem,ktory zdobyl dwa razy mniej punktow.
Poza tym tak jak rowniez wspomnialem - Angers juz moze skupic sie jedynie na nadchodzacym meczu pucharowym,ktory dla tej druzyny z pewnoscia bedzie bardzo waznym spotkaniem.Tak na marginesie wielki sukces jakby nie patrzec ekipy Angers i brawa za sam awans do finalu.

W obecnym sezonie Nicea wygrala z Angers na wyjezdzie po golu strzelonym w 4 minucie.
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Kopenhaga - Brondby Kopenhaga
Typ: Over 4,5
Kurs: 6.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś, w 7 kolejce duńskiej Superligi odbędą się Derby Kopenhagi. Tak naprawdę oba zespoły już o nic nie grają, ale na pewno do derbowego spotkania podejdą w pełni skoncentrowane, bo wiadomo jak ważne te spotkania są dla kibiców. Ponadto sądzę, że będą chcieli stworzyć dziś naprawdę dobre i ofensywne widowisko. FC Kopenhaga ma już zapewniony tytuł mistrzowski, ma 16 punktów przewagi nad Brondby. Drużyna Kamila Wilczka ma zapewniony udział w eliminacjach do Ligi Europy a nad trzecim w tabeli Lyngby ma 13 punktów przewagi.
Obie ekipy grają bardzo ofensywnie - FC Kopenhaga strzeliła 68 goli w lidze w tym sezonie a ich dzisiejsi rywale 61. Z tego FC Kopenhaga 40 u siebie a Brondby 27 na wyjeździe, więc są to dobre rezultaty.
FC Kopenhaga to bardzo mocna drużyna, nie poniosła w tym sezonie żadnej porażki w lidze, dotarła też do finału Pucharu Danii, w którym zmierzy się właśnie z Brondby. Bardzo długo gospodarze dzisiejszego meczu nie odnieśli porażki na własnym stadionie. Ponadto dotarli do 1/8 finału LE, gdzie odpadli z tegorocznym finalistą, Ajaxem.
Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie na stadionie Telia Parken to Brondby nie wygrało tam 20 kolejnych meczów z rzędu, ostatni raz wywieźli stamtąd trzy punkty w 2004 roku.
Kopenhaga nie strzeliła u siebie ostatni raz bramki 23 lutego w starciu z Łudogorcem Razgrad w Lidze Europy. Po tym meczu rozegrali u siebie 7 spotkań i strzelili w nich aż 18 goli.
Brondby też sporo strzela na wyjeździe - ostatnio przegrali z Midtjylland 2:4. Wcześniej pokonali tę drużynę w Pucharze Danii 2:1. W innych wyjazdowych meczach strzelali odpowiednio bramek - 1,2(w regulaminowym czasie i kolejne 2 w dogrywce),2,2,4,2.
Mimo, że ostatnie spotkania tych drużyn były underowe, to dziś spodziewam się całkiem innych Derbów Kopenhagi od poprzednich. Obie drużyny pewnie bardziej skoncentrują się na spotkaniu pucharowym. A dziś wydaje mi się, że będą chcieli pokazać kibicom po prostu dobry futbol. Typ ryzykowny, ale to ile bramek strzelają obie drużyny pokazuje, że na pewno jest godny uwagi i warty spróbowania.
⛔100
 
peteer23 7

peteer23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Primera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eibar - Gijon
Typ: 2/-3.5
Kurs: 5.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W oczy rzuciło mi sie spotkanie Hiszpańskiej Primera Division pomiędzy Eibar a Gijon, a mianowicie kurs na gości, który jak dla mnie jest trochę przesadzony... do końca sezonu pozostały 2 kolejki dla drużyny gości to ostatni dzwonek, by powalczyć o ligowy byt. Gospodarze po porażce z Atletico stracili matematyczne szanse na walkę o puchary i ew dzisiejsza porażka nawet nie zmieni ich pozycji w tabeli... rywale Gijon od 6 kolejek przynajmniej raz muszą wyciągać piłkę z siatki dzis liczę, ze passa zostanie potrzymana, co da 3 pkt gościom a z racji ze Eibar nie jest slaba druzyna zaryzykuje ze w tym meczu bedzie tez under 3.5
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Rome - Tenis ziemny
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Isner - Ramos
Typ: Ramos

Kurs:
1.51
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Isner podobnie jak wielu starszych zawodników siedzących w głównym tourze od lat gra po prostu jak na niego średnio, a podobnie jak Young to mączka na pewno nie sprzyja mu. Do tego nie grał nic od turnieju w Houston. Ramos za to w ostatnich turniejach grał naprawdę dobrze, choć ten wynik z Madrytu może budzić niepokój gdzie ugrał zaledwie 4 gemy ze Schwartzmanem. Porównując Isner rok temu na clayu zagrał 10 meczów (5-5), gdzie Ramos aż 32 (19-13).
W AKO z Verdasco:
H2H 3:0 z przed 3 lat. Jednak Verdasco tutaj jest słusznym faworytem meczu, choć ten Pan potrafi przegrać w najmniej oczekiwanym momencie. Co by nie mówić to zdecydowana większość zawodników z U.S.A. (czyt. Ju Es Ej) ma dość mizerne wyniki na clayu w porównaniu z Europejczykami, a tym bardziej z Hiszpanami.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, PL
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Tottenham - MU
Typ:
Tottenham (-1)
Kurs:
2,85
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Szybko bo zaraz wychodzę ???? Tottenham idzie w tym sezonie jak burza. Jako jedyna ekipa miała realne szanse na zagrożenie Chelsea w wyścigu po triumf w PL. Myślę, że nie powinni mieć problemu w dzisiejszym meczu w ograniu zawodników Mourinho. Ja wiem, że drugie miejsce dla nich w tym sezonie to pewniak, ale najmłodsza ekipa w PL na pewno będzie dążyła do zwycięstwa. Trzy rzeczy, które mnie skłoniły do tego typu to:
forma kogutów u siebie; nie przegrali u siebie od 18 meczów notując tylko jeden remis. Ostatni pojedynek, w którym ulegli odbył się 2.11 zeszłego roku (o:1 z Leverkusen w CL),
absencje w MU; Fellaini, Fosu-Mensah, Ibrahimovic, Pogba, Rojo, Shawm Young,
Oraz fakt, że Mourinho już od jakiegoś czasu nadmienia, że priorytet to LE i awans w przyszłym sezonie do CL.
Uni wystawia bardzo przyjemny kurs na handi 2,85, gdzie dla porównania 1xbet daje juz tylko na to zdarzenie 2,37. Myślę, że warto.
Pozdrawiam

ZWROT 0jk
 
maer 219,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 14:30
Spotkanie: ADO Den Haag - S.B.V. Excelsior
Typ: ADO Den Haag
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na ostatnią 34 kolejkę fazy zasadniczej holenderskiej Eredivisie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Kyocera Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Alles Door Oefening Den Haag a w gości przyjedzie zespół Stichting Betaald Voetbal Excelsior.
ADO Den Haag w tym sezonie ligowym w swoich 33 meczach zdobył 35 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej zaś S.B.V. Excelsior plasuje się na 11 pozycji w holenderskiej Eredivisie ze zdobytymi 37 oczkami w swoich 33 rozegranych spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 18-20 natomiast goście na wyjazdach 3 wygrane, 5 remisów oraz 8 porażek z bilansem bramkowym 15-31.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż choć oba zespoły już teoretycznie o nic już nie grają bo się utrzymały na kolejny sezon to za miejsce w tabeli też są przewidziane jakieś pieniądze do tego moim zdaniem gospodarze wygrają by choć w najmniejszym stopniu wynagrodzić na swoim terenie kibicom tak długą walkę o utrzymanie w tym sezonie ligowym a goście na wyjazdach grają słabo i wątpię by zdobyli w tej delegacji chociaż 1 punkcik.
✅128
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: West ham - Liverpool
Typ: Ayew strzeli bramke
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ayew jest w dobrej formie, zaczął być dużo bardziej aktywniejszy w ofensywie co przeobrazilo o lepsze statystyki. Dzisiaj rywal niewygodny bowiem Liverpool jest to kluczowy mecz w kontekście LM. Jednak West Ham radzi sobie dobrze w bezpośrednich starciach z The Reds. Oczywiście grając u siebie miewają różna formę, byli bliscy wtargniecia do strefy spadkowej jednak teraz grają dużo lepiej. Ayew powinien wygrać kilka pojedynków w ataku, jest jedną z 1 opcji w ataku i wydaje mi się ze cos ukuje. Bez Carrolla i Antonio musi wziąć większą odpowiedzialność za atak. West Ham na pewno postara się o dobry rezultat dla kibiców ma nowym stadionie bo zostały dwa mecze i warto byłoby godnie pożegnać się z kibicami
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom