>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.07.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 14. Lipca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon finał Godzina: 15:00Spotkanie: Djokovic - Federer Typ: Powyżej 3.5 setaKurs: 1.54Bukmacher: ETOTO
Analiza: Finał w Wimbledonu z udziałem pierwszej i trzeciej rakiety świata. Djokovic mocno faworyzownay, chociaż nie przekreślal bym też szans na zwycięstwo Federera, który w pojedynku z Nadalem mimo wieku pokazał się z rewelacyjnej strony. Bardzo ciężko wytypować zwycięzcę, finały rządzą się swoimi prawami. Dla mnie najpewnieszy a zarazem ulubiony Typ podczas tegorocznego Wimbledonu to powyżej 3.5 seta w spotkaniu. Nawet jeśli Serb to wygra to w mojej ocenie nie w 3 setach, nie z Federerem. Kurs jaki na to zdarzenie proponuję Etoto jest dla mnie zadowalający więc wrzucam go tutaj. 

  54
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - PNA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Senegal - Tunezja 
Typ: Awans Senegalu
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Półfinał Pucharu Narodów Afryki. Faworytem bukmacherów jest Senegal, w którym jest zdecydowanie więcej indywidualności i większy potencjał ofensywny - Mane, Sarr, Niang czy Keita. Poza tym solidnie wyglądają też inne pozycje jak np. defensywa na czele z Koulibaly'm (podstawowy stoper Napoli), czy inni zawodnicy, którzy dysponują ogromnym doświadczeniem w piłce klubowej. Atutem Tunezji jest bardzo dobra organizacja - nie ma tutaj wielkich nazwisk, wyróżnić można np. Khazriego, który może uchodzić za lidera zespołu, ale cała ta drużyna funkcjonuje bardzo dobrze i odnotowuje coraz lepsze wyniki na przestrzeni ostatnich lat.
W tym meczu obie drużyny powinny mieć swoje okazje na zdobycie gola czy wywalczenie upragnionego awansu, wybieram tą, którą uważam za faworyta całego turnieju i według mnie ma wszystko, by zdobyć ten puchar.
Kursy cały czas skaczą, co pokazuje, że ludzie mają problem z typowaniem tego meczu, chociaż najpewniej większość gra właśnie pod faworyzowany Senegal, który na papierze wygląda na pewno lepiej. Droga obu drużyn nie była najtrudniejsza, każda miała w swoim terminarzu trudnego rywala np. Senegal musiał uznać wyższość równie dobrej Algierii, czy grał w ćwierćfinale z niezłym Beninem. W przypadku Tunezji można wyróżnić na pewno mecz z Mali i bardzo trudny dla nich pojedynek z Ghaną.
Przewiduje wyrównany mecz w którym awansuje Senegal, można próbować ich zwycięstwo, ale dopuszczam możliwość dogrywki. Przewidywany wynik 1-0 / 2-1 dla Senegalu

  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: TenisATP Singiel  Wimbledon

Godzina: 15:00

Spotkanie:  Djokovic N. – Federer R.

Typ: 2

Kurs: 2,61

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz finałowy panów na Wimbledonie pomiędzy  Djokovicem a Federerem.  Faworytem bukmacherów jest tutaj Djokovic ale ja nie jestem taki pewny jego wygranej.  Federer gra tutaj jak za najlepszych swoich lat dlatego stać go również na pokonanie Djokovica. Dla Federera jest to być może jeden z ostatnich finałów wielkiego szlema dlatego uważam, że zrobi wszystko aby wygrać ten mecz.  Myślę, że  szanse na wygraną tego meczu to 50/50 dlatego zaryzykuję i postawię na wyższy kurs.

  100
 
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja - Allsvenskan
Godzina 15:00
Spotkanie : Hacken : Orebro
Typ : Orebro strzeli bramkę
Kurs : 1.68
Bukmacher : ETOTO

Na pierwszy rzut oka faworyt jest jeden a jest nim oczywiście Hacken które w tym sezonie gra nie żle , chłopaki są na 5 miejscu z dorobkiem 24 pkt ( 7-3-4 i br 20:12 ) u siebie bilans 5-0-2 i br 10:4 , z drugiej strony Orebro które plasuje się na 12 miejscu ( 4-2-8 i br 16:23 ) Orebro jednak dużo gorzej gra u siebie ( 1-1-5 i br 6:13 ) niż na wyjazdach 3-1-3 i br 10:10 , zajrzałem do H2H i tu na 32 spotkania 11-8-13 i br 44:52 na korzyść Orebro tak więc liczę że pomimo iż chłopaki nie są tutaj w roli faworyta to jednak tanio skóry nie sprzedają a kto wie może i pokusza się o niespodziankę , ja liczę że przynajmniej raz trafia do bramki rywala i sam kurs 1.68 za jednego gola jak dla mnie wysoki i biorę !

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów 
Godzina: 00:00
Spotkanie: Polska- Rosja 
Typ: Polska (+1,5 seta) 
Kurs: 1,96
Bukmacher: Etoto 
Analiza:
Polska w połowie spotkań nie była faworytem i cały czas mówiono o rezerwowym składzie czy odpuszczeniu występów w USA, a nasi po prostu robią swoje i wygrywają kolejne spotkania. Mecz z Rosją będzie trudny, ale nasi siatkarze nie są na straconej pozycji. Myślę, że stać naszych na ugranie minimum 2 setów, a kurs 1.90 całkiem niezły jak na to zdarzenie. Polacy nieprzypadkowo są na szczycie w ostatnich latach, a fakt że nasza rezerwowa kadra jest tak mocna, pokazuje że warto wierzyć.

  100
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów 
Godzina: 00:00
Spotkanie: Polska- Rosja 
Typ: Polska 
Kurs: 3,15
Bukmacher: Efortuna
Analiza:
Ja tam jestem odważniejszy i stawiam na naszą wygraną w całym meczu. Mecze z Rosją zawsze miały charakterystyczny przebieg i były nacechowane ogromną dozą ambicji i wyrównanej walki. Uważam, że mecz najprawdopodobniej zamknie się w tie-breaku, natomiast w ogóle nie rozumiem dlaczego w pojedynku zwycięzcy grupy z drugą drużyną grupy innej faworytem są ci drudzy. Polacy mają oczywiście "rezerwowy" skład, bo nie sądzę aby Kwołek, Muzaj i wielu innych byli jakkolwiek rezerwowi obecnie. Rosja też grała bardzo dużo rezerwami w obecnej edycji ligi narodów, nie sądzę aby traktowali ją szczególnie priorytetowo, więc jeśli o meczu decydują aspekty czysto sportowe, to moim zdaniem graliśmy jak dotąd na tyle fajnie, że ten kurs 3,15 jest mocno przesadzony.
Jesteśmy już po meczach grupowych, wiemy więcej, Rosja dostała od USA gładkie 0:3 i chyba nie są jednak faworytami tego starcia..

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów 
Godzina: 03:00
Spotkanie: USA - Brazyilia
Typ: Brazylia
Kurs: 2,41
Bukmacher: STS

Miałem Polskę typować, ale zostało już to podane, więc postanowiłem postawić na Brazylię. Faworytem wg bukmacherów jest USA, pewnie dlatego też iż są gospodarzami. Ja uważam ten kurs za Value, co więcej uważam, że finał ligi światowej może być powtórką finału mś. Spójrzmy na statystyki z rundy głownej ligi narodów, Brazylia W14 P1, USA W9 P6, Amerykanie może i w formie, ale Brazylia to jest Brazylia i kurs na moje oko jest świetny.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / KOREA POŁUDNIOWA K League 2
Godzina 12:00
Spotkanie : Seoul E-Land FC - Gwangju FC
Typ : 2
Kurs : 1.60
Bukmacher : STS
Analiza:
Niedzielna konfrontacji to potyczka ostatniej z pierwszą ekipą. Ktoś ostatni musi być ale w tym sezonie piłkarze Seoul odstaja bardzo wyraźnie od stawki, do przedostatniej ekipy 5 pkt straty i nic nie zapowiada zmiany tego trendu.
Gospodarze w ostatnich 10 spotkaniach dokonania 0-1-9, goście 7-2-1.
U siebie Seoul z ostatnich 10 występów zanotowali 2 zwycięstwa 3 remisy i 5 porażek. Bardzo interesująco wyglądają statystyki gości na wyjazdach jedna porażka, trzy remisy i 6 zwycięstw z ostatnich 10 potyczek. Ta porażka miała miejsce w konfrontacji pucharowej, patrząc tylko na ligę to przyjezdni nie mają porażki i tylko 2 stracone gole.
Od 2018 roku na boisku w Seoulu rozegrano 3 spotkania odpowiednio zakończonych 0-2, 1-4 i 0-0
Ciekawie może wyglądać zagranie na typ, że goście wygrają do zera po kursie 2,4. 

  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów 
Godzina: 00:00
Spotkanie: Polska- Rosja 
Typ: Polska (-1,5 seta) 
Kurs: 4,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie rozumiem kursów na ten mecz!!! Nie mam pojęcia czym kierują się bukmacherzy, bo z pewnością nie śledzą tego turnieju i nie wyciągają wniosków z jego przebiegu. Do tej pory nasza drużyna rozegrała dwa kapitalne mecze i dla mnie jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Chłopacy grają tu niesamowitą siatkówkę, mamy zmienników na każdej pozycji i przede wszystkim widać, że jest to drużyna która walczy o każdą piłkę i bawi się tym co robi. Teoretyczna kadra B, okazuje się lepsza od reprezentacji Brazylii i Iranu, które przyjechały tu w najmocniejszych składach. Dlatego dziś z osłabioną Rosją nie powinniśmy mieć większych problemów. Rosjanie nie grają tu niczego wielkiego bez swoich największych gwiazd. Ich wczorajsza gładka przegrana z USA, uświadcza mnie w tym że to Polska jest faworytem tej potyczki i swoją grą dziś to potwierdzi. Gram na naszych chłopaków z ujemnym handi po bardzo dobrym kursie.

  100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - ZIHL
Godzina: 06:30
Spotkanie: West Auckland Admirals - Botany Swarm
Typ: West Auckland Admirals
Kurs: 2,40
Bukmacher: TotolotekDzisiaj spróbuję czegoś bardziej egzotycznego. Głównie dlatego, że w Australii nic nie zwróciło mojej uwagi. Ciekawie wygląda spotkanie w nowozelandzkiej ZIHL między wiceliderem i ekipą z trzeciego miejsca. Kilka godzin temu bukmacherzy mocno faworyzowali drużynę przyjezdnych dzięki czemu zainteresowałem się tym meczem. Obecnie kursy na gospodarzy spadły co wcale mnie nie dziwi, bo forma obu zespołów jest podobna nawet biorąc pod uwagę ostatnie 10 - 15 spotkań. Admirals są niepokonani na swoim lodowisku od ponad roku, a wczoraj pokonali właśnie Botany Swarm w dogrywce, więc dlaczego nie mogą tego powtórzyć dzisiaj z tym, że w czasie regulaminowym? Oczywiście jest to bardziej prawdopodobne niż przewidują bukmacherzy. Najważniejszy powód oprócz zbliżonej formy obydwu zespołów, który skłania mnie do zakładu w kierunku Admirałów przedstawiam na poniższej grafice:
  100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów 
Godzina: 00:00
Spotkanie: Polska- Rosja 
Typ: Rosja 3:1
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja myślę że wygrają Rosjanie. Sądzę że Polska będzie miała swoje momenty ale ostatecznie wygra Rosja. Bo jest Kliuka bo jest Volkov bo ta drużyna jest po prostu prawdziwą drużyną. Zgrała się ta ekipa w kilkunastu meczach i wtedy te mecze wyglądały w ich wykonaniu bardzo dobrze. Wiadomo że Polacy są w mega gazie i stać ich po tym co zobaczyliśmy ostatnio na wiele bardzo wiele w tym i na pokonaniu Rosjan. Tym samym Rosje stać na to samo bo i można w pamięci przypomnieć sobie wiele dobrych wyników tego kolektywu m in na Turnieju VNL w Ufie. Polaków stać na przesuwanie gór jest tam swietna atmosfera przypominają sie troche MS'18 i koncowa faza tego turnieju w naszym wykonaniu czyli dwa razy pojechanie Serbii potem UsA i w finale Brazylii. Lecz tak być nie musi. Potencjał Rosyjskiego zespołu jest bardzo duży. W Polskiej drużynie narazie wszystko wychodzi ale ten entuzjazm stoi jak dla mnie na kruchych nogach. Pierwszy skład jest super ale dalej może być ciężko jesli chodzi o ewentualne zmiany.
Jest ryzyko jak jasny gwint ale niezmuszany jestem skłonny tego spróbować.

  245
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Allsvenskan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Östersunds FK - IFK Norrköping
Typ: IFK Norrköping
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Östersunds wygrało u siebie 2 spotkania - ze słabo grającymi na wyjazdach Helsingborgiem i Falkenbergiem, natomiast aż czterokrotnie remisowali - ze słabymi na wyjazdach Sundsvall i Elfsborgiem, niezłym w gościach Häcken i świetnym IFK Göteborg. Norrköping natomiast na wyjeździe przegrał tylko raz - w pierwszej kolejce z Helsingborgiem. Ponadto trzykrotnie wygrywali - z mocnym u siebie AIK-iem (dla którego była to jedyna porażka na własnym stadionie) oraz ze słabymi u siebie Örebro i Eskilstuną, a także czterokrotnie remisowali - z dobrze grającymi u siebie Hammarby, Elfsborgiem i Djurgårdens oraz przeciętnym na własnym stadionie Kalmarem. Östersunds u siebie gra nieźle, ale myślę, że nie na tyle, by urwać punkty zespołowi IFK Norrköping.

Przewidywany wynik: 0:1, 1:2

  100
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina: Baseball, MLB USA Godzina: 01.10Spotkanie: Cleveland Indians - Minnesota Twins Typ: Inningi 1 do 5 Suma punktów poniżej 5.5 Kurs: 1.70Bukmacher: forBet

Po jednej stronie na pozycji miotacza zobaczymy Odorizziego, który dostał szansę w meczu gwiazd. Po drugiej stronie Trevor Bauer. We wczorajszym meczu padł rezultat 5:3 dla Twins, a w pierwszych 5 inningach suma punktów zamknela się w 5.5. Dodatkowo analizując pozostałe mecze obu drużyn te początki sa słabo punktowane, tak było w ostatnich kilku meczach zarówno Twins jak i Indians. Spróbujemy pograć under 5.5 w pierwszych 5 inningach. 

  70
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - BLAST Pro Series Los Angeles 2019
Godzina: 05:00 
Spotkanie: Liquid - Renegades
Typ: Renegades +5,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Liquid zagra z Renegades i myślę że do tego czasu Liquid bez problemu zapewni sobie grę w play-offach. Gramy na Vertigo i będą chcieli sobie sprawdzić tą mapę na wypadek takiego picku w dalszej fazie turnieju. Renegades obecnie ma małe szanse ale do 5 rano może się to zmienić i to spotkanie może być bardzo ważne dla ich dalszej gry (lub nie). Liquid ma jeszcze MiBR i FaZe a im to nie odpuszczą, więc zapewnią sobie grę na 100% a ostatni mecz moim zdaniem lekko przystopują. Dla mnie 11 rund dla Renegades nie będzie wielkim wyczynem, a kursy jak i mniejsze handicapy również mogą wchodzić w grę. Po prostu warto spróbować przy takim obrocie spraw który opisałem wcześniej, gdyż jest on bardzo prawdopodobny. Liquid silić się nie będzie, a Renegades w ostatnim meczu plamy myślę nie da, plus nie gra tak źle na Vertigo.

  91
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 21:00
Spotkanie: Algieria - Nigeria
Typ: powyżej 3,5 bramek w meczu
Kurs: 5,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nigeria gra bardzo ciekawą piłkę. Oni potrafią konstruować ciekawe akcje, dobrze grają z kontrataku, gdyż mają paru szybkich piłkarzy. Niestety ich bolączką jest obrona. Ich defensywa w każdym meczu popełnia błędy i jak się ich mocniej przyciśnie, to strasznie się gubią. Algieria gra dobrze z kontry, bezlitośnie potrafią wykorzystywać błędy w obronie rywali. W grupie Algieria strzeliła sześć goli. W następnej rundzie strzelili trzy gole przeciwko Gwinei. Z Wybrzeżem Kości Słoniowej zdobyli tylko jednego gola, ale okazji mieli wiele, więc siła ofensywna tej reprezentacji jest spora. Algieria świetnie gra w defensywie przez cały turniej, ale ostatnio z Wybrzeżem Kości Słoniowej pozwolili rywalom na bardzo wiele. To, że stracili tylko jednego gola zawdzięczają ogromnej nieskuteczności rywali, bo Wybrzeże miało mnóstwo dobrych szans, więc Nigeria również powinna sobie przynajmniej kilka stworzyć. Widzę w tym meczu dość wysoki wynik, chodzi mi po głowie remis 2:2 i zwycięstwo Algierii w dogrywce lub karnych.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Bukareszt
Godzina: 15:00
Spotkanie:  Nicoleta-Catalina Dascalu vs Alexandra Cadantu
Typ: ZWYCIĘZCA MECZU ALEXANDRA CADANTU 
Kurs: 1.76
Bukmacher: eFortuna

Kwalifikacje do turniejów WTA rządzą się swoimi prawami, ale dziś wybrałem spotkanie które wydaje mi się najbardziej rozsądne z wszystkich dostępnych na dziś w ofercie. Spotkają się miedzy sobą zawodniczki które reprezentują ten turniej (zawodniczki Rumunii). Alexandra Cadantu, to 29 letnia tenisistka która w dorobku ma parę fajnych startów, a jej rywalka jest od niej młodsza o 6 lat i jak na razie nic ciekawego w jej karierze się nie wydarzyło. Dodatkowo za Cadantu przemawia to, że w 2017 roku pokonała swoją rywalkę na mączce 3 razy 2;0,2;1,2;0.

  76
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic - Federer 
Typ:  Federer - 1,5 seta
Kurs: 3,80
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Dziś o 15:00 zobaczymy finał Wimbledonu, który zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zagrają w nim dwaj wirtuozi tenisa, a mianowicie Serb N. Djokovic i Szwajcar R. Federer. Djokovic w półfinale pokonał B. Aguta 3-1, w takim samym stosunku Federer rozprawił się z Nadalem. Oglądając oba półfinały znacznie lepiej prezentował się w nich Szwajcar, poza jednym odpuszczonym setem z Nadalem, wydaje się, że kontrolował to spotkanie. Djokovic w swoim meczu nie błyszczał i popełniał sporo błędów. Dlatego idę dzisiaj w stronę Federera, a jeżeli Szwajcar wygra, to powinien to zrobic w maksymalnie 4 setach.

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J2-League
Godzina: 11:00
Spotkanie: Gifu vs JEF United
Typ:  JEF United over 1.5 gola
Kurs: 2
Bukmacher: etoto
Analiza:

Spotkanie 22 kolejki zaplecza Japonskiej elity. Gifu to ostatni zespol w tabeli jak dotad, w sumie to pozostaje ostatnim od dluzszego czasu. Ale ostatnio pojawila sie jakas nadzieja na polepszenie tej sytuacji. W poprzedniej kolejce wygrali bowiem z jeszcze bardziej beznadziejna Avispa. Ale pamietam niedawny ich mecz z dzisiejszym przeciwnikiem, w ktorym po prostu nie istnieli na boisku. Dzis moze byc podobnie, bo Chiba gra calkiem niezle i licze na gole. W ogole to mecze tych zespolow maja to do siebie ze pada w nich sporo bramek i tym razem moze byc podobnie..

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic - Federer 
Typ:  Dokładny wynik: 2-3
Kurs: 6,40
Bukmacher: Forbet
Analiza:

No i mamy wielki finał Wimbledonu. Faworytem Djokovic ale nie wydaje się aby był w tak kosmicznej formie, żeby być pewnym jego wygranej. Roger bez większej presji, może wygrać ale jak tego nie zrobi nic się nie stanie bo rywal wiadomo jak mocny. Znowu Nole chce gonić w wielkich szlemach Nadala i Rogera. Djokovic miał spacer do finału, Federer oprócz Rafy w półfinale także, ale na szczęście dla niego nie był to długi mecz dlatego sił mu nie zabraknie na dzisiaj. Według mnie zobaczymy tutaj 4 sety minimum, a może nawet 5. Raczej nie wierzę aby Roger wygrał to w 3 setach, 4 bardziej, a najbardziej realne dla mnie po 5 setach. Można byłoby napisać czy sił mu starczy.... ale według mnie nie będzie problemu. Djokovic jest do ogrania i moim zdaniem to Roger po dobrym i długim meczu zaliczy 9 triumf w Wimbledonie.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom