>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.07.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 14. Lipca



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analiszzy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa

Godzinna: 20:30

Spotkanie: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 2.71

Bukmacher: fortuna

Analiza:


Wiemy że zmagania w grupie spadkowej już swoje najważniejsze rozstrzygnięcia ma, dlatego uważam że te ostatnie mecze powinny nam dostarczyć bramek a szczególnie spotkanie ekip które wiedzą jak grać ofensywnie. W ekipie z Lubina po zmianie trener nastała zmiana stylu na bardzo ofensywną piłkę, wysoką obronę, pressing i daje to świetne efekty w ofensywie ale także ma od groma mankamentów w defensywie – po prostu mnóstwo spotkań Zagłębia wygląda tak samo zarówno Lubin jak i rywale mają sporo miejsca na popisy ofensywne a jak gra się już bez ciśnienia o rozluźnienie w defensywie jeszcze łatwiej. Widzieliśmy to w spotkaniu z Arką gdzie ekipie z Lubina za wyniku nie zależało i skończyło się show bramkowym 3:2. Wisła Kraków swoje zrobiła i utrzymała się w lidze i nie tylko bo ten klub wisiał nad przepaścią nadal nie jest różowo ale wróciła normalność. Wisła to też ekipa która raczej stawia na ataku niż bronienie, miewali w tym sezonie świetne gry jak i mega słabe szczególnie na wyjeździe defensywa cierpi strasznie. Maja swoje problemy kadrowe tak więc pewnie trochę będzie rotacji w składzie. Oglądałem mecz z Koroną i było widać na boisku po obu stronach brak tego ciśnienia i gdyby Wisła wykorzystała rzut karny na 2:0 a później nie dostałaby by czerwonej kartki to ten mecz miała w sobie zadatki na dużo bramek bo gra była otwarta na taki sam scenariusz liczę dziś.

171
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +13
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Chelsea - Norwich
Typ: Chelsea -1 (Handicap 0:1)
Kurs: 1.40
Bukmacher: STS


Chelsea zaliczyła poważną wpadkę przegrywając z Sheffield United aż 3:0. Jeżeli Manchester United wygra swój mecz z Southampton, to podopieczni Franka Lamparda spadną na 4 miejsce w tabeli. Walka o prawo startu w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie będzie się toczyć do ostatniej kolejki. The Blues potrzebują punktów, a mecz z ostatnim w tabeli Norwich, które już spadło do Championship, obowiązkowo musi zostać wygrany. Kanarki w ostatniej kolejce poległy u siebie z West Hamem, i to w stosunku 0:4. Nie wiem co musiałoby się stać by Chelsea nie była w stanie ukłuć ich przynajmniej dwukrotnie. Sądzę, że wyższe handicapy również powinny się sprawdzić. Zatrzymywanie się przy stanie 1:0 to proszenie się o stratę punktów. Chelsea będzie grać do przodu przez pełne 90 minut i zapewne bez większych kłopotów, rozbije swojego rywala.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy 1
Godzina:
21:45
Spotkanie: A.Bergamo - Brescia
Typ: Atalanta poniżej 8,5 rzutów rożnych
Kurs:
1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Atalanta gra w tym sezonie na prawdę ładną piłkę i ma realne szanse na zajęcie drugiego miejsca w lidze. Ostatnie spotkanie przeciwko Juventusowi byli strona dominującą i gdyby nie dwa rzuty karne (słuszne) to zwyciężyliby w tym wyjazdowym spotkaniu. Zawodnicy z Bergamo strzelają dużo bramek i wykonują znaczną ilość cornerów ale nie są to jakieś ilości oszałamiające. U siebie tylko raz przekroczyli linię w meczu przeciwko Lazio kiedy bilans rzutów rożnych wynosił 11-0.
Brescia z bardzo nikłymi szansami na utrzymanie. Na wyjazdach przeciwnicy wykonują przeciwko nim 6-7 cornerów i pomijając dwa spotkania na boisku Romy i Juventusu kiedy to gospodarze wykonywali po 16 i 17 rzutów rożnych to w innych spotkaniach ta linia nie jest przekraczana. Tak ogromna ilość cornerów w dwóch spotkaniach burzy statystyki ale należy je traktować jako incydentalne, chociaz wykluczyć ich nie można w żadnym spotkaniu.
Statystyki wskazują na około 7 rzutów rożnych wykonanych przez gospodarzy. Myślę, że Atalanta łatwo poradzi sobie z przeciwnikiem a że nie jest on z najwyższej półki to nie będzie sensu forsować się na osiągnięcie ekstremalnych wyników, tym samym możemy spodziewać się rezultatów statystycznych.

88
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Wisła K.
Typ: Zagłębie
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz o honor i posadę trenera na kolejny sezon Martina Seveli. O o ostatnim meczu Zagłębia z Wisłą Płock lepiej w ogóle nic nie mówić, bo pozytywów nie było żadnych, osobiście liczyłem, że Miedziowi zdominują całkowicie ten mecz i zagrają dla tej garstki najwierniejszych kibiców, jednak niezrozumiałe decyzje personalne szkoleniowca zniweczyły cały plan, nie wiem jaki sens miało wpuszczenie w pierwszym składzie Sirka, fakt, że przed sezonem miałem duże oczekiwania wobec jego osoby, był przedstawiony jako super snajper, a jest chyba najgorszym niewypałem w prawie 30 letniej historii jak jeżdżę na mecze Zagłębia, jest już postanowione, że gość opuszcza Lubin i dostaje w drugim meczu szanse, już lepiej jakby dali jakiemuś 15-letniemu chłopakowi z Akademii szansę, żeby poczuł klimat Ekstraklasy, nie wiem co sobie myśli prezes po takim meczu, ale u mnie osobiście notowania Seveli po ostatnich meczach poleciały strasznie, jak byłem (mam nadzieję, że jeszcze będę) jego zwolennikiem tak szczególnie po tym ostatnim meczu mam wrażenie, że on nic więcej nie wyciśnie z tego zespołu, pewnie będą widowiskowe pojedyncze mecze jakie były w tym sezonie derby ze Śląskiem 4:4 u siebie z Lechią 4:4, pierwsza połowa w Lubinie z Lechem czy wyjazd na Bułgarską, ale całokształt zdecydowanie na minus, gdyby nie punkty zdobyte przed pandemią to Zagłębie walczyłoby ostro o utrzymanie, a przecież wizja była zdecydowanie inna, minimum górna ósemka, a może walka o puchary. Jednak kolejny sezon na straty, w nowym pewnie nie będzie lepiej, Czerwiński i Kopacz odchodzą, nie wiadomo co z Białkiem, Boharem, Hładunem i Zivcem? Obym się mylił, ale nie wygląda to za ciekawie, ogólnie wszystko napisałem na nie, a gram...w stronę Zagłębia, to co widzą wszyscy, mam nadzieję, że widzi i trener, jutro tak jak napisałem liczę, że zagra o posadę i kolejnego numeru z Sirkiem nie powtórzy, Wisła swój cel, czyli utrzymanie osiągnęła, do Lubina przyjedzie osłabiona, bez swojego lidera Kuby Błaszczykowskiego, który jest nadal kontuzjowany. Myślę, że po ostatniej kompromitacji, nie chodzi mi już o sam wynik, bo wiadomo, że mecz można przegrać, ale o styl bardziej będzie zależeć gospodarzom.

125
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stołowy-Challenger Series
Godzina: 11:40
Spotkanie: Jakub Folwarski-Hermann Muhlbach
Typ: Jakub Folwarski handicap -1,5 seta
Kurs: 2.27
Bukmacher: STS
Analiza:


We wtorek dalszy ciąg rywalizacji w Challenger Series. Po pierwszym dniu Muhlbach ma tylko 1 wygraną na 5 spotkań. Do rozegrania zostały mu dwa mecze w fazie zasadniczej. Szanse na awans do półfinału ma niewielkie. Dziś rozpoczął od 3 porażek z rzędu. Później sprawił sporą niespodziankę. Wygrał z Jakubem Kosowskim,który miał wtedy bilans 3-0. Wydawało się,że takie zwycięstwo doda mu pewności siebie i w kolejne spotkanie również wygra. Tym bardziej,że rywalem był Sven Happek,który miał serie 12 przegranych setów z rzędu. Jednak tutaj Muhlbach zaprezentował się słabo i przegrał 1-3. Jakub Folwarski również nie zaczął najlepiej. Dwie przegrane na początek jednak go nie załamały. Potem 3 pewne wygrane i zaledwie 1 stracony set. W tej chwili ma bilans 3-2 i duże szanse na awans. W tym roku obaj występują w Challenger Series po raz pierwszy. Rok wcześniej Muhlbach zgromadził 12 punktów,a Folwarski 60. Obaj zagrali wtedy po 3 razy. Dlatego jutro liczę,że Polak przedłuży serie wygranych. Co ciekawe po 1 dniu na czele znajduje się 3 polskich zawodników :)

127
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +115
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1
Spotkanie: Chojniczanka - Sosnowiec
Godzina: 17:00
Typ: BTS +2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: STS

Juz tylko cud moglby uratowac Chojniczanke przed spadkiem w ostatnim meczu ze znajdujacym sie w bardzo dobrej formie Chrobrym walczyli dzielnie ale ostatecznie ulegli 3-4, teraz zagraja z Zaglebiem Sosnowiec,ktore jest w calej grupie druzyn walczacych o pozostanie, a goscie lepiej spisuja sie na wyjazdach niz w domu.Gospodarze musza wsciekle atakowac tutaj nie ma nad czy myslec,kazdy inny wynik niz wygrana spuszcza ich z ligi dwie kolejki przed koncem, przyjezdni strzelala regularnie na wyjazdach w kazdym z ostatnich 5 zdobywali gola.Spodziewam sie szalonego meczu i cos podobnego do tego co bylo z Chrobrym.

115
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +92
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina rozpoczęcia spotkania: 21:45
Spotkanie: Atalanta – Brescia
Typ: Atalanta ponad 2,5 bramki
Kurs: 1.53
Bukmacher: Forbet

Spotkanie dwóch światów – w jednym Atalanta, która jest najbardziej bramkostrzelną drużyną oraz drugi w którym znajduje się Brescia czyli druga najgorsza defensywa w tym sezonie. Gospodarze mają jeszcze matematyczne szansę na dogonienie Juventusu do których tracą dziewięć punktów, a do końca pozostało sześć kolejek, więc mało prawdopodobne, że niebiesko-czarni zdołają w jakiś magiczny sposób awansować na koniec sezonu na pozycję pierwszą. W lepszej sytuacji byliby gdyby nie stracili gola w ostatnich minutach w spotkaniu właśnie z Juventusem, który ostatecznie zakończył się podziałem punktów, jednak bardzo duże szansę mają na wicemistrzostwo ponieważ do drugiego Interu tracą zaledwie oczko. Po powrocie na boisko prezentują się wybornie – wygrali sześć z siedmiu rozegranych spotkań i jedno zremisowali (wcześniej wspomniany mecz z Juve), bilans bramkowy z tych spotkań to 17:7 co daje średnio 3,43 bramki na mecz. Dodatkowo Atalanta ostatni raz przegrała w domowym spotkaniu w styczniu dość niespodziewanie z ekipą SPAL. Gospodarze jedynie nie będą mogli skorzystać z usług kontuzjowanego Josipa Ilicica jednak nie wydaje mi się, aby to był jakiś spory problem dla trenera gospodarzy. Na swoim stadionie grają bardzo odważną, ofensywną piłkę, w szesnastu spotkaniach zdobyli trzydzieści dwa punkty co daje im czwartą lokatę jednak bilans bramkowy wynosi 44:22 co daje średnio 4,12 bramek na mecz. Dodatkowo jeśli spojrzymy na wszystkie spotkania z drużynami z miejsc 12-20, a grali z wszystkimi oprócz Bresci to zobaczymy, że tylko w jednym spotkaniu padło mniej niż trzy bramki (Sampdoria 2:0), a oprócz tego w jednym spotkaniu padły trzy bramki, w trzech spotkaniach cztery bramki, w dwóch spotkaniach pięć bramek, a w jednym z Udinese aż osiem. Pokazuje to jak mocna jest ekipa trenera Gasperiniego u siebie, a można dodać do tego pięcio bramkowe rezultaty z ekipami Lazio (3:2), Milanu (5:0), Sassuolo (4:1) czy z Veroną (3:2). Ich rywalem będzie przedostatnia drużyna Bresci, która dla mnie nie ma żadnych szans na pozostanie w lidze, do miejsca dającego utrzymanie tracą dziewięć oczek, a po przerwie w sześciu rozegranych spotkaniach zdołali zdobyć tylko pięć punktów, wygrywając spotkanie z Veroną i remisując z Genoą i Fiorentiną. Ich bilans z tych spotkań wynosi 6:15 co daje średnio 3,5 bramki na mecz. W ostatniej kolejce dostali ostrą nauczkę od ekipy Romy, która strzeliła im trzy bramki, jeszcze wcześniej sześć bramek strzelił im Inter. Być może dojdzie do zmiany w bramce i w pierwszej jedenastce wystąpi podstawowy bramkarz zespołu Jesse Joronen, który zastąpi Lorenza Andrenacciego. Wracając do cyferek to ekipa Bresci na wyjeździe zdołała wygrać trzykrotnie pokonując między innymi Cagliari czy Udinese, zremisowali dwa razy i pozostałe jedenaście spotkań przegrali. Ich bilans bramkowy wynosi 11:34 co daje nie najgorszą średnią na poziomie 2,81 bramek na mecz. Ze wszystkimi drużynami z top 8 (oprócz Atalanta i Lazio) przegrywali, jednak tylko porażka z Interem była bardzo bolesna, natomiast w pozostałych spotkaniach tracili maksymalnie trzy bramki (Roma oraz Sassuolo), a poza czołową ósemką trzy i więcej bramek tracili w spotkaniach z Sampdorią, Torino i Genoą. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padły dokładnie trzy bramki i to wszystkie strzelone przez zawodników Atalanty. Kluczową rolę będzie odgrywać skład, która na ten mecz wystawi trener gospodarzy, być może da odpocząć kilku kluczowym zawodnikom przed spotkaniami z Veroną i Bologną, choć najważniejsze spotkania rozegrają pod koniec lipca z Milanem i na początku sierpnia z Interem, a do tego jeszcze sporo czasu. Liczę tutaj na bramki – najlepsza ofensywa kontra jedna z najgorszych defensyw w lidze, tutaj muszą paść bramki.

53
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +85
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka Nowa Zelandia
Godzina: 07:30
Spotkanie: Franklin Bulls - Auckland Huskies
Typ: Auckland Huskies +5,5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obserwowałem to spotkanie już od kilku godzin.Bardzo dziwne ruchy kursow gdzie handicapy na gosci byly juz po 12,5.Obecnie Fortuna caly czas spi i mamy kurs na handicap w strone gosci +5,5 po kursie 3.35 co jest wedlug mnie warte ryzyka.U reszty polskich bukow te kursy na ten handicap sa w granicach 2.00-2.50.Co do spotkania to gospodarze to obecnie 3 druzyna wl idze z bilansem 5/3 a goscie to ostatnia a ich bilans to 3/5.Obie ekipy graly ze soba ponad dwa tygodnie temu na hali Franklin Bulls i wtedy gospodarze wygrali 4 punktami.Ten mecz smierdzi z daleka i wcale sie nie zdziwie jak dzisiaj wygra ekipe Auckland ale ja sie zabezpieczam i gram ten handicap bo kurs jest jak najbardziej warty gry.Gracz Auckland Huskies na swoich 5 ostatnich meczy przegrali tylko raz wyzej niz 6 punktami.Franklin Bulls w tym sezonie na wlasnej hali maja bilans 2/3 i ich gra ogolnie wyglada lepiej na wyjazdach.Kurs dla mnie bajka.Powodzenia :)!.

235
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +175
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina:Piłkanożna Portugalia,Primeira Liga
Godzina rozpoczęcia spotkania: 22:30
Spotkanie: Gil Vicente - Tondela
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w zdarzenie. Gospodarze na 9 miejscu(39 punktów), goście zaś na miejscu 16(30punktow-tyle samo co miejsce spadkowe).Gil Vicente po przerwie pandemicznej, punktują dużo lepiej od graczy Tondela(zdobyli 9 punktów a goście 4)."Koguty" u siebie bilansem 2W-1L,br.5-3.Tondela na wyjazdach to 2D-1L,br.1-3.Spotkania bezpośrednie to wygrana Gil i remis.Gospodarze wygrywając dziś, zapewniają sobie utrzymanie.

145
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +3
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Luton - QPR
Typ: liczba goli 2.5/wynik meczu +2,5/1
Kurs: 3.55
Bukmacher: sts
Analiza:

Kolejny mecz o zycie dla Luton, dla gosci mecz beez znaczenia. Pomijajac 'kukunamuniu' zaprezentowane z Reading Luton od czasu powrotu Nathana Jonesa nie gra jak na ostatnia druzyne w tabeli przystalo. Walcza, sa zorganizowani, umieraja na boisku, osiagaja rezultaty bez wzgledu na rywala. Moze brakuje umiejetnosci technicznych ale napewno nie brakuje walki na calego.

Przypominajac pokrotce historie trafili z menadzerem, ktory zrobil dwa awanse w trzy lata, po czym wykupilo go Stoke, poszedl za wieksza kase i mozliosci. Przygoda ze Stoke kompletnie nie wypalila, wrocil do Luton i dalej sa sila od maja. Wygrali ostatnio dwa mecze wyjazdowe (Swansea, Huddersfield), zremisowali z Leeds na wyjezdzie, napewno nie mozna odmowic im woli walki, gryza trawe, juz kazdy mecz do konca sezonu musza walczyc, ale jesli zaprezentuja taka postawe jak w ostatnich meczach to mozna byc spokojnym o utrzymanie, mimo malej straty do bezpiecznej strefy.

QPR patologia wieloletnia, niewlasciwi ludzie na stanowiskach nie umieja zatrudnic odpowiednich osob na wlasciwe miejsce i sami tak naprawde nie wiedza o co graja. I tak udal im sie Warburton, ale przez lata priorytetem bylo zatrudnianie menadzerow czarnoskorych, ewentualnie zgranych kart typu Steve Mclaren. Les Ferdinand po prostu nie umie zaryzykowac z trenerem, zatrudnia tylko znajomkow albo tych co widzial w telewizji i sa slawniejsi niz ich rezultaty. Teraz i tak jest bardzo dobrze Warburton to dobry trener, ma cos do udowodnienia wiec sie przyklada, nie ma problemu z utrzymaniem.

Choc QPR to szalenie nieprzewidywalna druzyna nie maja o co grac. Komus nawet, kto sie juz dzis napewno do tego nie przyznaje i nie pamietam, przyszlo wspomniec o walce o play off ale z czym do ludzi, po pandemii druzyna wybila z glowy wszystkim jakiekolwiek marzenia o kroku w przod. 5 na 6 meczow przegranych, wygrana z Middlesbrough to przeblysk i cudowny strzal, tak to zasadniczo jest oklep.

Dzis moze cos strzela, ale bramki beda i Luton wygra to spotkanie, sa super zmotywowani i choc moze byc goraco to jednak Luton da rade, strzeli tego jednego gola wiecej niz rywal. Luton - QPR 2-1

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Wisła K.
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W ostatniej kolejce Zagłębie zawiodło i to mocno przegrywając u siebie z średnią w tym sezonie Wisła Płock 0:1. Niestety gospodarze nie potrafią ustabilizować swojej formy dlatego też skończyli w grupie spadkowej. Czy to będzie mecz z dużą ilością goli?. Taką mam nadzieje. Wisła w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie dzięki której zdołali się utrzymać. Gdyby nie czerwona kartka w spotkaniu z Korona to kto wie czy by nie odnieśli czwartego zwycięstwa z rzędu. Zagłębie gra kratkę i ciężko powiedzieć czego się można dzisiaj po nich spodziewać. Plusem jest to, że gospodarze stwarzają sobie mnóstwo sytuacji lecz połowę z nich trzeba zamienić na gole. Liczę na dobry mecz z dużą ilością goli. Goście dzisiaj bez Janickiego w obronie oraz na prawej stronie wypada Hołownia. Nie zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego czy Gieorgija Żukowa (kontuzje). Najpewniej nie zobaczymy też Michała Maka, Vukana Savicevicia, Pawła Brożka. U gospodarzy do bramki powinien wrócić Hładun.

62
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, : Challenge League
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Vaduz - Aarau
Typ: Vaduz
Kurs: 1.59
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Mecz 31 kolejki Challenge League. Drużyna z stolicy Lichtensteinu okupujące trzecie miejsce w tabeli zmierzy się z Aarau zajmujące siódmą lokatę. Długo zastanawiałem się jaki tutaj dać typ, obie drużyny dużo strzelają oraz tracą bramek, lecz zdecydowałem się na najbezpieczniejszy wariat, czyli zwycięstwo gospodarzy. Vaduz walczy o awans do Super League, do drugiego miejsca, gwarantującego baraże , zajmowanego aktualnie przez Grasshoppers traci dwa punkty. Aarau praktycznie ma zagwarantowane utrzymanie, na awans też nie powinno już liczyć. drużyna gości w tym sezonie traci najwięcej bramek w tym sezonie, stracili ich 67. Dokładnie tyle samo strzeliła ekipa z Vaduz i jest to drugi wynik pod względem strzelonych goli( lider tabeli, Lausanne, ma dwie więcej). W H2H ostatnie pięć meczy wygrało Vaduz jako gospodarz. Co do wariantów wyżej opisanych, polecam zaznajomić się z tym meczem i w granicach rozsądku pokombinować coś z bramkami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Portugalia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Santa Clara - Aves
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Santa Clara jest faworytem tego spotkania, ale od trzech spotkań nie zdobyła ani jednej bramki. Dzisiaj okazja nadarza się niebagatelna, bowiem na własnym stadionie podejmuje najsłabszy zespół w lidze. Łatwiej już nie będzie. Ogólnie w tym sezonie jest to bardzo underowy zespół. Aż 71% wszystkich rozegranych spotkań z udziałem dzisiejszych gospodarzy kończyło się strzeleniem maksymalnie dwóch bramek. W przypadku Aves ten współczynnik jest niższy (w granicach 50%), ale jest to efektem dużej liczby traconych goli. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Aves na wyjazdach - 4:0 z Bragą, 3:0 z Gil Vicente. Santa Clara zdaje się nie jest zespołem, któremu zależy na festiwalu bramek w tym meczu. Wręcz przeciwnie - szykuje się spokojne spotkanie, bowiem dużych szans na awans o wiele pozycji w tabeli nie mają, a znowu nadużyciem byłoby stwierdzić, że są zagrożeni spadkiem. 11. miejsce w lidze i pewnie awans o 1-2 pozycje po dzisiejszej ewentualnej wygranej. Myślę, że będą szukali szybkiej bramki a potem nieco zamkną się w obronie. Mój typ na dzisiejszą konfrontację to maksymalnie dwa gole.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
isztwan 252K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Chojniczanka - Sosnowiec
Godzina: 17:00
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.86
Bukmacher: forbet

Jak już wyżej kolega wspomniał, obie drużyny mają o co walczyć i dzisiaj liczę na to, że zagrają otwarty mecz a nie żadne szachy. Tutaj już nie ma co się oglądać za siebie bo za plecami tylko Suwałki a z przodu kilka drużyn, które to dzisiejsze drużyny mogą przeskoczyć w tabeli i z miejsc zagrożonych spadkiem znaleźć się w środku tabeli o ile w meczach rywali padną korzystne wyniki. Mają o co walczyć i mam nadzieję, że bramek nie zabraknie. Tym bardziej, że Zagłębie od 3 spotkań nie zaliczyło overa. H2h trochę martwi, gdyż ostatnie trzy sezony przelatane były wynikami : pierwszy mecz under drugi over. W tym sezonie pierwszy padł over (3:3) i miejmy nadzieję, że ten schemat zostanie dziś przełamany i ponownie postrzelają. Kurs od rana już poleciał w dół.

86
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +94
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Sosnowiec
Kurs:
2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Chojniczanka już nawet sama nie wierzy w utrzymanie się i cudu tutaj nie będzie, dla Sosnowca natomiast jest to mega ważny mecz jeśli przegrają to 1 nogą będą już w II lidze a dla takiego klubu po prostu nie przystoi. Buduje się nowy stadion i co mają grać w II lidze? Nie sądzę.
Sosnowiec dobrze rozpoczął po przerwie pechowo remisując 1:1 z Tychami a następnie wygrywając ze Stomilem 2:1. Potem już przyszła faza wzlotów i upadków, porażka z Bełchatowem by potem zremisować 2:2 z Radomiakiem i wygrać na wyjeździe 3:1 z Jastrzębiem ale po tym spotkaniu coś się zacięło, szczęśliwy remis 1:1 z Sandecją a potem już same porażki.
Zespół z Sosnowca ma piłkarzy, którzy potrafią wziąść na siebie ciężar gry, jest przecież Pawłowski, Małecki, Karbowy czy Nawotka.
Goście muszą dziś zrobić wszystko aby wywieść z Chojnic 3 punkty.

102
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +108
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1
Spotkanie: Chojniczanka - Sosnowiec
Godzina: 17:00
Typ: BTS /2
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Na 3kolejki przed końcem spotyka się 2 spadkowiczów/na dzień dzisiejszy tak pokazuje tabela/.
Gospodarze właściwie już spadli,tracą 8 pkt do Sosnowca,Jastrzębia i Olimpii Grudziądz.
Chojniczanka po ostatnim przegranym u siebie meczu z Chrobrym 3-4 może już czuć się spadkowiczem.Jakiś wyjątkowy cud i zbieg okoliczności mógłby ich uratować.Stracone 4 gole u siebie mówią same za siebie.Jako gospodarze na 15 spotkań przegrali 10/bez komentarza/.
Zagłębie na wyjazdach 5w-4r-6p,całkiem przyzwoicie jak na miejsce w tabeli.Jeżeli wygrają dzisiaj z Chojniczanką na 99proc nie spadną.Gospodarze po ostatnim meczu już chyba pogodzili się z losem.
Liczę na zacięty,otwarty mecz z wieloma bramkami,goście powinni wygrać.Można popróbować coś na żółtka,albo nawet czerwoną kartkę.To dla obu drużyn gra o wszystko.Zagłebie jest w lepszej sytuacji,nie mają takiego stresu 8 pkt przewagi i czekający ich mecz z Suwałkami/spadkowiczem/.

245
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +105
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie: Millwall - Blackburn
Godzina: 20:45
Typ: over 1,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: STS
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie w angielskiej Championship. Millwall podejmuje Blackburn Rovers. To dwie uznane marki w futbolu na wyspach. Obydwie także próbują za wszelką cenę dostać się do baraży. Na trzy kolejki przed końcem gospodarze do szóstej lokaty tracą dwa punkty. Goście są w znacznie gorszej sytuacji. Tracą cztery punkty, a w dodatku do wyprzedzenia jest jeszcze sporo drużyn. Choć w meczach zespołu Bartka Białkowskiego nie pada zbyt wiele bramek, tak już zespół Blackburn zarówno traci i strzela ich sporo. Choć kurs jest mizerny uważam, że taki over w tym spotkaniu można brać w ciemno.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Luton - QPR
Typ: 1X
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Luton cały czas walczy o utrzymanie i ostatnio zrobili ważny krok w stronę tego, bo wygrali na wyjeździe z Huddersfield. QPR jest bardzo bliskie utrzymanie, w zasadzie potrzebują tylko 1 punktu w 3 meczach i będą mogli czuć się bezpiecznie, a w skrajnej sytuacji mogą nawet przegrać 3 mecze i się utrzymać. Luton prezentuje ostatnio niezłą formę i stać ich tutaj na minimum remis. Sytuacja kadrowa po obu stronach jest dobra. Kursy na gospodarzy cały cas spadają.

40
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kralove - Sokolov
Typ: Sokolov wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs: 2,05
Bukmacher: STS
Analiza:
Ostatnia kolejka drugiej ligi czeskiej i mecz pomiędzy Kralove i Sokolov. Kralove bez względu na wynik dzisiejszego meczu zakończy sezon na 4 miejscu, czyli tuż za premiowanymi miejscami. Sokolov znajduje się na ostatnim bezpiecznym miejscu i wciąż może jeszcze spaść z ligi, dlatego ten mecz będzie dla nich niezwykle ważny. W teorii nie muszą go wygrać, ale w przypadku porażki będą musieli liczyć na potknięcia drużyn z dołu. Dla własnego komfortu potrzebują dzisiaj 3 punktów. Bez watepiania dadzą dziś z siebie wszystko, tym bardziej, że już w ostatnich kilku meczach w lidze pokazali, że zależy im na pozostaniu. Myślę, że Sokolov nie przegra tego meczu, a tutaj proponuję bezpiecznie, że wygrają przynajmniej jedną połowę

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom