>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.07.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 14. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Differdange - O. Ljubljana
Typ: remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: STS
Analiza:

W pierwszym spotkaniu grałem przeciwko Ljubljanie i się nie zawiodłem, padł remis. Teraz liczę na powtórkę z rozrywki głównie na podstawie tego jak wyglądał pierwszy mecz. Już wtedy wydawało mi się, że Differdange jest niedoceniane. I przebieg spotkania to potwierdził. Luksemburczycy strzelili jako pierwsi i w pierwszej połowie stworzyli sobie tyle samo sytuacji co rywale. W drugiej połowie Słoweńcy wyrównali, jednak było to oczywiste - Differdange wyszło na boisko z zamiarem dowiezienia wyniku i chcieli grać defensywnie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Differdange pod koniec zeszłego sezonu w swojej lidze było w świetnej formie - wygrali 5 ostatnich spotkań i stracili w sumie tylko 1 bramkę. W spotkaniu towarzyskim 2.07 zremisowali 0:0 z drużyną z pierwszej ligi belgijskiej. Ljubljana pewnie jest faworytem, ale gospodarze wydają mi się niedoceniani, są w formie, mają dobrą defensywę. W typie na remis widzę spore value.

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1945
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Differdange - O. Ljubljana
Typ: Differdange awans
Kurs: 2.65
Bukmacher: STS

Analiza:


Kolega ubiegł mnie z typem na to spotkanie ale z kontekstu tego co napisał i wcześniejszych analiz domniemam że gra remis (brak podanego typu) w takim razie proponuje to co miałem zaplanowane.
Luksemburg od wielu lat przestał być traktowany na mapie Europy jako kopciuszek. Najpierw przyczyniły się do tego wyniki reprezentacji, natomiast od 3-4 lat również drużyny klubowe przekonują powoli że należy je traktować całkiem poważnie. Oczywiście nie mówię tutaj o rywalizacji z najlepszymi europejskimi ekipami jednak poziom średniaków i niższy , to level do którego możemy spokojnie wpasować takie ekipy jak Dudenlage ( przykład wczorajszy) czy właśnie Differdange.

W pierwszym meczu w Słowenii padł remis 1:1 . Dzisiaj w rewanżu jak najbardziej są w stanie gospodarze nawiązać po raz kolejny wyrównaną walkę i kto wie czy nawet nie wygrać , ale ja idę w wersję bezpieczniejszą. Odnoszę wrażenie że ligowe słoweńskie ekipy takie jak Maribor czy Lubljana mocno spadły na jakości w ostatnich 2-3 latach co potwierdzają ich wyniki na europejskim rynku. Coraz częściej przegrywają z niżej notowanymi zespołami . Dzisiaj może być podobnie. Liczę że miejscowi wykorzystajaą dobry wynik z pierwszej potyczki i uporają się z rywalem jeśli nie w regulaminowym czasie gry, to po dogrywce lub karnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +660
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA 1 liga
Godzina: 2:00
Spotkanie: Inter Miami - Philadelphia
Typ: Philadelphia strzeli w obu polowach
Kurs: 3.40

Bukmacher: Fortuna
Analiza:Na czwartek mecz w USA w ktorym Philadelphia zagra na wyjezdzie z Interem Miami.Goscie sa na 2 miejscu w tabeli dzieki zwyciestwu moga wyjsc na prowadzenie wiec napewno maja dodatkowa motywacje.aOstatnio wysoka wygra z DC Utd az 7 do 0.aaGospodarze to w dole tabeli traci dosc duzo bramek .Spodziewam aie ze goscie wyjda do meczu z wiara ze uda im sie strzelic kilka bramek.

240
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3323
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Europa FC – Vikingur Gøta
Typ: Europa FC
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna

W pierwszym meczu zespół z Wysp Owczych wygrał u siebie 1:0. Patrząc jednak na statystyki, można zauważyć, że goście nie odstawali poziomem od rywali. Przyjezdni oddali o jeden strzał więcej niż gospodarze, mieli też o jeden rożny mniej.

W meczu rewanżowym Europa będzie miała przewagę w postaci stadionu, na którym rozgrywają każdy mecz ligowy (na Gibraltarze jest tylko jeden stadion), do tego sztuczna murawa, do której gospodarze są przyzwyczajeni. Gibraltarskie zespoły u siebie spisują się znacznie lepiej niż w meczach wyjazdowych, sama Europa kilka lat temu u siebie była w stanie zremisować z Legią, a rok temu z litewskim Żalgirisem Kowno. We wtorek mistrz Gibraltaru, Lincoln Red Imps, był bliski odrobienia strat z meczu wyjazdowego, wygrywając na Victoria Stadium 2:0 z macedońskim Shkupi. Również Bruno's Magpies wygrało w pierwszym meczu LKE z północnoirlandzkim Crusaders 2:1. Przed gospodarzami, których kapitanem jest młody, ale doświadczony reprezentant Gibraltaru Jayce Olivero, otwiera się więc szansa na przejście trzeciego rywala w historii europejskiej rywalizacji (do tej pory wyeliminowali jedynie Pjunik w sezonie 2016/17 oraz andorskie UE Sant Julià w sezonie 2019/20). Myślę, że doskonale znany stadion i motywacja, przy podobnym potencjale zespołów, powinny wystarczyć, by wygrać dzisiejszy mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +109
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji Europy UEFA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Akademija Pandev - Lechia Gdańsk
Typ: Akademija lub remis i obie strzelą
Kurs: 4.20
Bukmacher: forBET


Gram już teraz, bo kursy na Akademiję (całkiem słusznie) lecą w dół. Kto widział pierwszy mecz, ten wie, że Macedończycy wiedzą o co chodzi w piłce nożnej. Spora aktywność i rozmach w ofensywie przełożyły się na 8 celnych strzałów. Dla porównania - Lechia oddała ich tylko 5. Tak naprawdę tym, co zrobiło w tym meczu różnicę, była postawa defensywy Akademiji, która pozwalała łatwo strzelać sobie bramki.

W rewanżu może być już różnie. Przede wszystkim sędzia będzie pod presją lokalnych kibiców, a trzeba wspomnieć, że w pierwszym meczu prawdopodobnie należał im się rzut karny (nieodgwizdany faul Nalepy). Jak wiadomo - na tym etapie nie ma VAR-u, a wpływ gorącokrwistych kibiców na poziom sędziowania był widoczny chociażby we wczorajszym meczu Qarabagu z Lechem.

Ogólnie rzecz biorąc uważam, że Macedończycy, nie mając już nic do stracenia - odważnie ruszą na rywala. Jako, że ich postawa w defensywie pozostawia wiele do życzenia, nietrudno się domyślić, że Lechia też będzie miała swoje szanse. Natomiast z uwagi na fakt, że sprawa awansu jest już praktycznie rozstrzygnięta, nie spodziewam się, by "Biało-Zieloni" za wszelką cenę dążyli do zwycięstwa. O to zresztą i tak będzie bardzo trudno, bo jeżeli tylko gospodarze będą skuteczniejsi, niż przed tygodniem, to powinni zdołać ugrać tu remis.

Kurs jest naprawdę atrakcyjny. BTS grałbym w tym spotkaniu w ciemno, a myślę, że Macedończycy są na tyle silni w ofensywie, by nie przegrać domowego meczu. Za 1X płacą w tej chwili już tylko 2.85, więc wydaje mi się, że taka kombinacja czyni ten zakłąd naprawdę wartościowym.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1338
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Puchar
Godzinna: 02:30
Spotkanie: Flamengo – Atletico MG
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.03
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Pierwszy mecz na korzyść ekipy Atletico MG która wygrała u siebie 2:1, będzie bronić tej zaliczki na jak zwykle gorącym terenie Flamengo. Dziś też widzę bramki, głównie za sprawą tego że ten wyniki zmusza gospodarzy do tego że trzeba odrabiać straty i prowadzić tutaj grę, a rywale należy do tych którzy z kontr są mega mocni i wiadomo że każda bramka dla gości ten mecz otworzy jeszcze bardziej. Flamengo też nie będzie czekać tylko ruszy do odrabiania strat bo przy swoich kibicach nic innego nie wchodzi w grę. Nie ma też co ukrywać są to ekipy które dysponują w tej lidze ogromną jakością w ofensywie i to jest ich główną siłą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +479
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Akademija Pandev - Lechia Gdańsk
Typ: pierwszy gol - Akademija Pandev
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Nie uważam żeby wynik pierwszego spotkania odzwierciedlal faktyczny przebieg spotkania, goście z Macedoni Północnej wcale nie wyglądali tak źle, powiedział bym nawet że piłkarsko wcale nie odstawali od zawodników Lechii. Goście w tamtym meczu oddali więcej strzałów na bramkę oraz stworzyli mnóstwo sytuacji bramkowych z których tylko jedna zakończyła się bramka. Kursy wciąż na gospodarzy spadają bo kto mecz widział ten wie że nie można A aż tak bardzo faworyzowac zawodnikow z Gdanska. W pierwszym meczu 1 polowa całkowicie zablokowała gosci, którzy na przerwę schodzili aż z 3 bramkową startą. Uważam że dziś mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej, kurs na to że to zawodnicy Akademiji trafia pierwsi do siatki jest bardzo ciekawy i w mojej opinii mimo że wciąż spada, jest nadal do gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Budapeszt cley
Godzina 13.45 pewnie ulegnie
E.Cocciaretto - K. Siniakova
Typ Siniakova
Kurs 1.74
Forbet
Analiza:
Zacznę od tego że Krejcikova i Siniakova nie obroniły tytułu na tegorocznym French Open.Wygrały dosyć nieoczekiwanie Mladenovic i Garcia.I co?I takie spostrzeżenie że w przypadku Carolin Garcii to deblowego zwycięstwo sprawiło że ewidętnie dostała skrzydeł i wyraźnie zaczęło jej lepiej iść w singlu.Wygrana w Hamburgu i czwarta runda Wimbledonu.
Siniakova I Krejcikova wygrały kilka dni temu Wimbledon, hm na pewno można je było wymieniać w gronie faworytek ale lekko zaskoczyły in plus.
Myślę że spora szansa na to że Siniakova dostanie teraz wiatru w żagle w singlowych występach.Wczoraj w meczu z Kalininą Siniak była sporym dogiem a wyglądała na świerzutki i różowiutki gładko wygrała pierwszego seta i sprawiała wrażenie że dopiero się rozgrzewa.Kalinina chyba też odniosła takie wrażenie bo skreczowała po pierwszym secie , co prawda brała medical time ale kontuzja była raczej mętalna.

Cocciaretto dawno nie widziałem ona jeszcze nie ma u mnie ksywy ale niech będzie Ciocia Retro.
Więc Ciocia przed Wimbledonem zaliczyła finał nieźle obsadzonego ITF-a na cleyu a w finale przegrała dość wyraźnie z Grubą Julką ćwierćfinalistką Wimbledonu. Ostatnio przegrała też w Szwecji dość gładko z Buzarnescu w dwóch setach a dobrze dysponowana Siniak to podobny poziom trudności.

Czeszka jest dzisiaj na 93 pozycji ale umiejętności ma spokojnie na pierwszą pięćdziesiątkę i lepiej , powinna się skupić teraz na złapaniu punktów.Jeśli zagra to co wczoraj z Kalininą powinno być dobrze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +170
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Petrocub - Floriana
Typ: X2
Kurs: 2.20
Bukmacher: TOTOLOTEK
Analiza:
Kursy na gospodarzy rosną z 1.55 na 1.70 z kolei na gości zaczynają spadać. Petrocub to wicemistrz ligi Mołdawskiej. Do mistrza z Tiraspolu stracili 6 pkt. Floriana z kolei to wicemistrz Malty oraz zdobywca Pucharu Malty. Gdyby Floriana nie straciła pkt w ostatnich kolejkach sezonu to wygraliby też ligę, gdyż do mistrza brakło im zaledwie 3 pkt a bilans ich 5 ostatnich spotkań to 1-3-1. Pierwsze bezpośrednie spotkanie na Malcie pomiędzy obydwiema drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem, choć to Floriana miała zdecydowaną przewagę i powinna jechać na wyjazd z zaliczką bramkową. W sytuacjach bramkowych przewaga była dość znaczna 21:7 oraz w celnych strzałach 4:1. Dziś również stawiam, że Floriana nie da się zepchnąć do defensywy i postawią silny opór gospodarzom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ID_PLAYER_01 1,1K

ID_PLAYER_01

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Petrocub - Floriana
Typ: Floriana
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic

1 runda Ligi Konferencji, drugi mecz między tymi drużynami. Według mnie najciekawsze spotkanie owej rundy, a kurs na Floriane mocno przesadzony według mnie. Skupie się tutaj wyłącznie na statystykach poprzedniego meczu między tymi drużynami gdyż według mnie wygląda ciekawie i powinna być brana pod uwagę.
Jeśli chodzi o posiadanie piłki to drużyny podzieliły się po połowie.

Sytuacje bramkowe: 7-21
Strzały na bramkę: 1-4
Strzały niecelne: 5-4
Strzały zablokowane: 1-13
Rzuty rożne: 3-5
Interwencje bramkarzy: 4-1
Ataki: 62-63
Niebezpieczne ataki: 28-33

Także patrząc na statystykę poprzedniego spotkania praktycznie pod każdym względem przeważała drużyna. Uważam że dziś będzie podobnie i Floriana wygra to spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Konferencji
Godzina: 17:00, 19:30, 20:45
Spotkania: Europa FC – Vikingur, Differdange – O. Ljubljana, Tre Fiori – Fola
Typ: w powyższych trzech meczach padnie co najmniej 31 rzutów rożnych (zakład specjalny)
Kurs: 3.20
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Wczoraj padło dokładnie 31 rzutów rożnych. Fart dopisał głównie dzięki rywalizacji na Wyspach, więc dzisiaj ponownie próbuję ze specjalem w TOTALBET. Znów trzy mecze i statystyki pierwszych odsłon wyglądały tak:

Vikingur vs Europa FC: 11 rzutów rożnych
O. Ljubljana vs Differdange: 14 rzutów rożnych
Fola vs Tre Fiori: 9 rzutów rożnych


W każdym meczu widzę wyrównane starcia. Europa FC nie była wcale gorszym zespołem na Wyspach Owczych i u siebie czas odrabiać straty. Dwie ekipy z Luksemburga również stoją przed szansą awansu do kolejnej rundy, a w krajowej lidze gra się tam ofensywą piłkę. Potrzeba łącznie 31 rzutów rożnych. W pierwszych rywalizacjach padło 34 takich stałych fragmentów gry. Gdy jeden z nich zawiedzie, to są jeszcze pozostałe dwa, gdzie jest szansa nadrobić całkowitą ilość. Liczę na powtórkę z wczoraj, bo statystyki oraz walka o awans do kolejnej rundy będą trwać do ostatnich minut.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Conference
Godzina: 17:00
Spotkanie: Akademija Pandev - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia i obie strzelą
Kurs:
2,76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Wynik pierwszego meczu każdemu dobrze znany 4:1 dla Lechii Gdańsk i nie ma co się łudzić pewnie awansujemy do kolejnej rundy kwalifikacyjnej, dużo osób szuka niespodzianki w tym meczu przez pryzmat wielu okazji gości w poprzednim meczu jednak to Lechia strzeliła 4 bramki a obrona Akademiji to jak dzieci we mgle przy każdej bramce.
Myślę, że gospodarze nie mając nic do stracenia otworzą się jeszcze bardziej i to będzie gwóźdź do trumny dla gospodarzy dzisiejszego meczu, ich ataki podobać się mogły więc liczę, że strzelą jednak to goście dziś powinni wygrać mecz.

Kurs naprawdę dobry patrząc na 1 spotkanie.

176
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3181
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ME kobiety
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Francja i over 3,5 gola
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Oferta piłkarska na dzisiaj bogata ja jednak pozostanę przy kobiecym Championacie rozgrywanym w Anglii. Na dzisiaj wybieram pojedynek pomiędzy Francją, a Belgią. Francuzki doskonale rozpoczęły ten turniej gromiąc w pierwszym meczu reprezentację Italii aż 5:1. Belgijki na początek rywalizacji w grupie D zremisowały z Islandią 1:1. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są "trójkolorowe" i jestem wręcz pewny że to właśnie one dopiszą sobie kolejne 3 punkty i zapewnią awans już po dwóch seriach gier. Kwestią pozostają tylko rozmiary porażki belgijek oraz ilość bramek zdobytych przez reprezentantki Francji. Liczę jednak na kilka goli Francuzek, które same mogą pokryć zakładaną przeze mnie liczbę goli. Dodam tylko że Francja jest niepokonana od 15 gier, w których to strzeliły 67 goli. Ostatnie trzy gry to szesnaście bramek zdobytych przez dzisiejsze gospodynie. Liczę na wysoką wygraną Francji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Konferencji
Godzina: 19:00
Spotkanie: Atletic Escaldes - Gzira
Typ: Escaldes
Kurs: 2,30
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Nie będę wam tutaj ściemniał, że znam obie drużyny i wiem czego się po nich spodziewać, bo tak nie jest. Pewnie jak większość z nas, typujemy te pierwsze rundy ligi konferencji opierając się na statystykach, czy sile ligi w której na codzien grają drużyny. W tym spotkaniu idę tropem statystyk z pierwszego meczu i wydaje mi się lekko też umiejętności piłkarskich.
Moi dzisiejsi faworyci to drużyna z Andory, czyli ligi tzw wyrzutków z Hiszpanii, którzy są za słabi na La Liga i kilka dywizji niżej, ale też chcą rywalizować na wyższym poziomie, niż 4,5,6 liga Hiszpańska. Niejednokrotnie z tych niższych lig Hiszpańskich przychodzili zawodnicy do ekstraklasy, którzy okazywali się dużo lepsi od naszych Polskich wychowanków np: Carlitos. Reprezentacja Andory, jak i drużyny grające w tamtejszej lidze są złożone w 90 % z Hiszpanów. Nie inaczej jest z dzisiejszymi faworytami, czyli Atleticiem. Grają tam głównie Hiszpanie i kilku Francuzów. Dzisiaj zagrają rewanżowe spotkanie z zespołem z Malty złożonym głównie z Brazylijczyków pomieszanych z Maltańczykami + kilku Chorwatów. W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł remis 1-1, ale zespół z Andory miał wyraźną przewagę. Dominowali, byli częściej przy piłce i oddali 10 celnych strzałów przy tylko 3 gospodarzy. Kolejnym argumentem za moim typem jest to, że dzisiejsi gospodarze dobrze radzą sobie na swoim stadionie, zaś goście z Malty na wyjazdach wyglądają bardzo słabo. Kurs 2,30, który oferuje nam Fortuna jest w mojej opinii wart zagrania tutaj na gospodarzy. Bezpośredni awans 1,60 również jest opłacalny. Liczę, że dzisiaj Hiszpańscy zawodnicy zrobią różnice i zapewnia Andorskiej drużynie awans do drugiej rundy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje Ligi Konferencji Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Europa FC - Vikingur
Typ: 1X i Vikingur poniżej 1,5 bramki (betbuilder)
Kurs:
1.68
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Rewanżowe spotkanie pierwszej rundy Ligi Konferencji Europy. Zmierzy się w nim wicemistrz Gibraltaru z trzecią drużyną Wysp Owczych. Myślę, że Europa nie powinna przegrać tego spotkania. Dodatkowo myślę, że nie straci ona więcej niż jednej bramki.

O Gibraltarze wypowiadałem się już wiele razy. Dzisiaj wypowiedział się nawet kolega wyżej. Nie będę powtarzał tego co napisał, bo nie ma to sensu. Dodam za to, że można wziąć pod uwagę różnicę temperatur jaka panuje między tymi dwoma państwami. Na Wyspach Owczych aktualnie jest około 10 stopni, natomiast na Gibraltarze jest około 27. Nie są to jakieś mega upały, ale jednak goście powinni odczuć przeskok.

Europa FC już pokazała, że u siebie jest w stanie walczyć z lepszymi rywalami. Może nie walczy tak zaciekle jak Lincoln Red Imps, ale nadal radzi sobie całkiem nieźle. Oto wyniki jej meczów domowych w europejskich pucharach z ostatnich trzech lat:
- Kauno Żalgiris - 0:0,
- Legia Warszawa - 0:0,
- Sant Lucia - 4:0.

Jak widać - żadnej straconej bramki. Oznacza to również brak porażki. A wydaje mi się, że Kauno i Legia to jednak zespoły, które mogą postraszyć trochę bardziej niż Vikingur. Tym bardziej, że goście dzisiaj wychodzą bez Andreasa Olsena w pierwszym składzie - drugiego najlepszego strzelca klubu. Na ławce usiadł również Olaf Bardason - bardzo młody zawodnik, który już teraz kręci świetne liczby i kariera stoi przed nim otworem. To właśnie on zapewnił zwycięstwo Vikingurowi u siebie.

Co ważne - pierwszy mecz był bardzo wyrównany. Było to pewne zaskoczenie, ale rzeczywiście Europa nie odstawała w meczu wyjazdowym. U siebie powinno być tylko lepiej. Jednak nie przewiduje aż takiego poziomu przeskoku jaki zafundowało Lincoln, gdyż na Wyspach Owczych w dużej mierze też się gra na sztucznej nawierzchni, więc goście powinni być przyzwyczajeni i nie odczuwać dyskomfortu w tym aspekcie gry. Tak czy siak, liczę, że goście raczej nie strzelą dzisiaj zbyt wielu bramek, a Europa realnie powalczy o awans do następnej rundy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom