>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.09.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 14. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Legia - BVB
Typ : BVB (-1,5)
Kurs : 2,02
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Zacznę może od obrony Legi :
Czerwiński - nowy nabytek, potrzebuje zgrania, gdyby obok było 3 pewnych oborńców, może nie robiło by to takiej różnicy, ale w tym meczu, zabraknie 2 podstawowych obrońców
Rzeźniczak - fatalna forma, nie przepraszam tragiczna, kiedy gra Legia traci bramki, z jego winny najczęściej
Wieteska - Młody zawodnik, grał w meczu z Arką, wiadomo jak to się skończyło
Dabrowski - sprowadzony z zagłębia, rozegrał dwa spotkania w Legi, w pucharze z Arką, bilans 5 bramek straconych.
Broz - 31 lat na karku, na Polską ligę, może i tak, ale to moim zdaniem tylko zmiennik, w poprzednim sezonie, od nowego grzał ławę najczęściej, na wypożyczeniu był Jędza
Bereszyński - Ostatnio mało grał, pewnie zagra, ale jak większość na Polską Ligę przejdzie, na LM nie.
Tragicznie to wygląda, może Legia zawodziła w meczach w LM, tzn w ofensywie grała słabo, ale to starczało na 1-2 bramki i awans. W obronie grali już lepiej, nie tracili bramek, ale zaraz zaraz teraz nie przyjeżdża ekipa amatorów tylko zespół dla którego gra w fazie grupowej LM to nic niesamowitego, tzn chodzi mi tutaj o presję w meczach, dla zawodników BVB to norma.
Rok temu przyjechało tutaj Napoli i wygrało 2:0 w LE, Legia wtedy wystawiła pięciu obrońców. Rzeźniczak jeszcze wtedy nie grał tak tragicznie, jak teraz, a w takiej sytuacji niewykluczone, że to on zagra, albo Dąbrowski, jedno jest pewne, nawet jak Pazdan zagra to nie może nie być gotowy na 100%. Czerwiński dostanie szanse, możliwe, że już od razu zostanie wrzucony na głębokie wody. Co tu dużo mówić, obrona to była jedyna rzecz która faktycznie na jakimś tam poziomie :grin: funkcjonowała, jak grała podstawowa jedenastka, a teraz może się okazać, że trójka piłkarzy z podstawowej formacji defensywnej wypadnie, tzn dwóch już wypadło, jednego mecz stoi pod znakiem zapytania. Boki Bereś/Broz, chyba że wyjdą pięcioma obrońcami, to też jest możliwe, ale nie sądzę, żeby to zwiększyło ich szanse, jak dla mnie może być większy chaos, niestety, jeżeli Pazdan nie da rady wrócić to jest lipa, wielka lipa.
Kucharczyk też odpada, co by nie mówić, gdzieś już to pisałem, chłopak potrafi harować na boisku, cofnąć się po stracie. Grał na środkach przeciwbólowych, ale grał.
Dwie bramki BVB to będzie najmniejszy wymiar kary jaki może spotkać Legionistów. Myślę, że ważna sprawa to, że BVB wraca po rocznej przerwie do LM, wiem ktoś powie, że to nie robi różnicy, a ja myślę, że będą chcieli się pokazać, poza tym Legia to najsłabsza drużyna w grupie, Sporting na pewno będzie groźny wicemistrz swojego kraju. Trener i sztab szkoleniowy BVB zdają sobie sprawę, że punktów na Łazienkowskiej
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa H
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Juventus - Sevilla
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Juventus na krajowym podwórku wydaje mi się nie będzie miał konkurencji, przed rokiem słabo zaczęli sezon stąd rywale przynajmniej do pewnego momentu nawiązywali kontakt a obecny start sezonu pokazuje że są świetnie przygotowani. Odszedł Pogba jest to strata ale której ja jak na razie nie widzę bo przez to styl ekipy trochę się zmienił, wydaje mi się patrząc na te pierwsze mecze że jest to ekipa bardziej kreatywna dzięki nowym nazwiskom Higuain pokazał ostatnio że będzie mega wzmocnieniem a z Dybala mogą stworzyć świetny duet. W świetniej formie jest Khedira, Pjanic też dał nowe warianty gry w ofensywie. Nic nie stracili również ze swojej siły w defensywie dalej jest to monolity. Wracając do startu sezonu to na rozkładzie była już Fiorentina, Lazio oraz Sassuolo wszystko wygrali a to rywale z czołówki z którą zaprezentowali naprawdę grę do przodu szczególnie u siebie, wydaje mi się że z tym zawodnikami i takim przygotowaniem Juve będzie dziś ofensywnie usposobione.
Zobaczymy dziś nowy styl Sevilli w Europie od razu na tle takiego rywala, oni swojego podejście do gry myślę że nie zmienią, trener cały czas udoskonala tą taktykę i wpaja zawodnikom sposób gry. To na co dziś liczę to bardzo wysoka intensywność tej ekipy przez 90 minut i tutaj bym szukał szansy tej ekipy, dużo biegać to oni potrafią a Juve takiej gry na pewno nie lubi. Ofensywnie ten zespół ma wiele wariantów które już pokazał w tym sezonie na tle Realu czy Barcelony a był to dopiero sam początek wpajania nowej filozofii gry a było widać tą jakość, zresztą personalnie to wszystko też dobrze wygląda mimo odejścia Gameiro, jest Vietto, Vitolo, Ganso, Nasri, Vázquez czy Sarabi gracze bardzo ruchliwi, z duża wymiennością. Problemem Sevilli na pewno będzie defensywa i brak jeszcze tej spójności którą jak wspomniałem trener cały czas buduje w nowej taktyce, moim zdaniem odejście Krychowiaka oraz Coke zburzyło tą grę między liniami stąd tyle problemów z zamykaniem przestrzeni a Juve w tym roku dla mnie ofensywniejsze i mocniejsze w tym aspekcie. Jak sobie zapisałem na początku po takim kursie bramki w starciach Sevilli z mocnymi rywalami będę grał w ciemno bo jest to ekipa przy takim sposobie gry która będzie wstanie sporo strzelać i sporo tracić.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Sevilla
Typ: Juve wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.70
Buk Unibet
Analiza: Na środę wybrałem spotkanie w którym ekipa Starej damy na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Sevilli, dla mnie gospodarze w starciu z zespołem z Hiszpanii są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Juventus na swoim stadionie rzadko traci punkty , w ostatnich 22 spotkaniach zanotował aż 20 wygranych i tylko 2 razy podzielił się punktami, według mnie w tym meczu gospodarze są zespołem, który musi wygrać , ich drużynie nie zobaczymy najprawdopodobniej jutro na boisku Marchisio , oraz Sturaro obaj bowiem zmagają się z kontuzjami kolana, drużyna gości już nie jest tym samym zespołem co w roku poprzednim gra w lidzę wygląda słabo co pokazali w poprzednich kolejkach Primera Division, moim zdaniem w tym spotkaniu punktów zdobyć nie zdołają bowiem gospodarze są zespołem, który u siebie na stadionie spokojnie powinien sobie z nimi poradzić , W ekipie przyjezndych nie zagrają najprawdopodobniej: Aburjania , Soria,Vietto oraz Krohn-Dehli, dlatego stawiam na wygraną zespołu gospodarzy tak do połowy jak i na koniec spotkania, Typuję dokładny wynik 2:0 dla zespołu &quot;Starej Damy&quot;
⛔100
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Legia - BVB
Typ : BVB (-2.5)
Kurs : 3.2
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Padł już typ z handicapem aczkolwiek ja dołożę jeszcze jedną bramkę zapasu dla BVB. Jeśli chodzi o analizę. piłkarsko drużyna Borussi stoi o dobre dwa poziomy wyżej od legii. Legia ostatnio gra fatalnie pod każdym względem. Męczyli się strasznie z dundalk, więc z BVB będzie znacznie ciężej.
Zamiast pisać zbędne farmazony napiszę konkretnie jak według mnie potoczy się ten mecz. Handicap zaproponowany przeze mnie wydaje się przesadzony, aczkolwiek myślę, że ma duże szanse powodzenia. Według mnie, w tym meczu będzie bardzo dużo zależało od skuteczności borussi. Raczej nie mam wątpliwości, że to borussia będzie cały mecz atakowała, a legia będzie się starała bronić wszelkimi siłami. No i właśnie ta skuteczność. Mecz może się zakończyć zarówno pogromem w stylu 0:4 i więcej, a może być również tak, że legii w jakiś sposób uda się bronić przez cały mecz, a borussia będzie raziła nieskutecznością i mecz się zakończy 0:0 (w co bardzo wątpie). Kurs jest warty zagrania więc polecam.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia
Godzina: 1:00
Spotkanie: Deportes Tolima - Cortulua
Typ: Deportes wygra do zera
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie topowej drużyny ligi z outsiderem. Deportes zajmuje 4 miejsce w lidze i ma na pewno chęci minimum na finał Clausury. W 11 meczach strzelili 16 bramek tracąc zaledwie 6. Bilans meczy wygląda następująco: 5-5-1. W siebie gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali - 3-3-0, bramki 9:3. W ostatnich 10 meczach na własnym stadionie Deportes w 4 meczach traciło bramki z zespołami: Huila (9 w lidze - bramki 12:12), Junior (12 poz, bramki 11:10), Milionairos (6 poz, bramki 12:15) oraz Petrolea (17 poz, 10:13). Dzisiejszy przeciwnik jest zdecydowanie słabszy od ww drużyn. Zajmuje w lidze 19 pozycję (na 20 drużyn) ze stratą 3 pkt do zespołu przed nim.w 11 meczach strzelił 11 bramek tracąc 18. Bilans meczowy: 2-2-7. Typuje, że dziś Deportes nie da sobie strzelić bramki, a widać po statach, że obronę ma mocną. Co do zwycięstwa nie powinno być problemu - stąd właśnie taki a nie inny mój typ.
pozdrawiam
m
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Legia - BVB
Typ : Over 2.5 gola
Kurs : 1.70
Bukmacher : Oddsring
Analiza :
Jedziemy z kolejnym typem! Do tej pory we Wrześniu trafiłem 7 typów na podanych wszystkich 8, co daje mi bardzo wysoką 2 lokatę po 1/3 miesiąca co widać w tabeli! Mam nadzieję, że i tym razem wam pomogę!
Na dziś dzień wybrałem mecz 1 kolejki grupowej Ligi Mistrzów, Legii vs Borussi, patrzę na kurs na over bramkowy i mówię: &quot;WOW&quot;. W ciemno bym dawał 2-3 bramkowe zwycięstwo Borussi przed meczem, lecz typ z handicapem już zajęty, a więc over bramkowy! Z taką opcją możemy kibicować i polskiej ekipie i zarobić kasę!
Borussia w tym sezonie w lidze miała 2 mecze, raz over pokryła, raz nie.
Obrona Legii fatalna, Rzeźniczak wiadomo każdy chyba widzi, błędy jak u zawodnika ligi okręgowej, Dąbrowski a tym bardziej Czerwiński wciąż się nie wprowadzili do drużyny tak jak się na to zanosiło. Borussia kapitalny potencjał z przodu, wystarczy przypomnieć samą postać Abumeyanga żeby być spokojnym o over, a są inni kapitalni zawodnicy.
Świetny typ! Mam nadzieję, że po nim poprawię statystyki do 8/9 (podane/trafione), dziękuje i pozdrawiam. Powodzenia!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcel_faust 3

marcel_faust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Typ: DW : 0:0
Kurs: 10.50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Analiza jest prosta niklla jest szansa na przelamanie ofensywa Legii defensywy Dortmundu, wiec jedno zero jest zalatwione, a co do pierwszego zera uwazam ze jest wysokie value ze jednak pomimo oslabionej obrony Legii to fakt ze jest to debiutowe zdarzenie w roli gospodarza uchroni Legie przed gradobiciem. Sadze ze jest 80 % centowa szansa ze strzelona zostanie bramka legionistom co przy tym kursie i tak sie oplaca grac
kiepska analiza
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - MKS Kluczbork
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zawiodłem się na początku sezonu w I Lidze grą gospodarzy. Myślałem, że będą od początku bić się o jak najszybszy powrót do Ekstraklasy, jednak rzeczywistość okazała się z goła odmienna (niestety). Górnik grał ostatnio dużo na wyjazdach - trzy mecze w tym dwie porażki i ostatni mecz zwycięski z Olimpią Grudziądz, która na pewno wlała nadzieję w serca kibiców i podniosła morale samych zawodników, teraz trzeba iść za ciosem, a mają do tego bardzo dobrą okazje ponieważ na stadion Górnika przyjeżdża ekipa MKS Kluczbork, która w tym sezonie nie odniosła jeszcze zwycięstwa, jednak jest drużyną grającą na remis (siedem spotkań z czego pięć zremisowali), jednak ostatnie porażki z Nowym Sączem i wysoka z liderem z Sosnowca na pewno podłamała troszeczkę wszystkich. Tak więc podsumowując na przeciw siebie stają drużyny zdeterminowane - Górnik, który musi wygrywać, szczególnie mecze u siebie oraz ekipa z Kluczborka, której brakuje na koncie pierwszego zwycięstwa. Wątpię, że w środę ono nadejdzie bo dla mnie Górnik jest faworytem.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Tottenham - Monaco
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: bet365
Drużyny wyrównane, ale kurs na zwycięstwo Monaco jest warty zagrania. Tottenham to nie Man Utd, Man City, Arsenal, czy Liverpool. Zapewne Tottenham będzie miał inicjatywę i będzie atakował, co stworzy szansę Monaco do kontraataków (nie zapominajmy, że mają genialnego Falcao, który w ostatnim meczu był oszczędzany specjalnie na ten mecz).
Monaco jest ostatnio na fali:
Lille Monaco 1 : 4
Monaco PSG 3 : 1
Monaco Villarreal 1 : 0
Nantes Monaco 0 : 1
Villarreal Monaco 1 : 2
Stawiam, że Monaco przedłuży piękną serię!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 3

mussolini

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Legia - BVB
Typ : Wygra 2 drużyna bez straty gola
Kurs : 2.10
Bukmacher : Ekspekt
Analiza : Co tu dużo mowić. Bez Pazdana, Kucharczyka, z fatalna obroną nawet na nasze polskie warunki przeciw wicemistrzowi Niemiec. A oprócz Nikolica Legia ma potencjał ofensywny na poziomie 0.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Typ: Rzuty rożne 3-drogowy handicap 2:0 Borussia Dortmund
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ten mecz nie jest jedynie spotkaniem drużyn o kolosalnych różnicach w budżecie oraz jakości piłkarzy. Przede wszystkim jest to spotkanie ekip, których podejście do rozgrywek Champions League jest zupełnie odmienne. Borussia po rocznym zesłaniu do Ligi Europy wraca na do najlepszej ligi świata i celuje w fazę pucharową rozgrywek. Dla Legionistów już sam awans jest niebotycznym osiagnięciem, a gra w Lidze Mistrzów to dla nich wielka przygoda. Mają jednak oni świadomość, że zakończą ją najpewniej na 6 spotkaniach. Wielu nie wróży im nawet jednego punktu, co jest oczywiście zrozumiałe. Sądzę, że limit szczęścia Legii się wyczerpał i teraz będą musieli wykonać gigantyczną wręcz robotę w linii defensywnej, aby nie skończyło się stratą kilku goli. Będzie to zadanie o tyle trudne, że nie zagra m.in. Adam Hlousek. Wypadkową naporu podrażnionej po ligowym niepowodzeniu Borussii będą jak wiadomo rzuty rożne. Przewiduję, że Legia nie wygeneruje sobie sporadycznymi zrywami wielu sytuacji do ich uzyskania, co przełoży się na minimum 3 kornery przewagi ekipy Thomasa Tuchela.
⛔100
 
P 0

pilkarz441

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham vs Monaco
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają sie dwie drużyny które w ostatnich meczach zaprezentowały sie ze świetnej strony. Zacznijmy od gości. Po 4 kolejkach Ligue1 prowadzą z 10 punktami, wygrywając z M.in. PSG w przekonujący sposób. Zespół bez wiodacej gwiazdy, ale bardzo zgrany. Wyróżnić można Fabinho, kapitalnie wykonującego stałe fragmenty gry czy błyskotliwego Bernardo Silve. Koguty pokonały w ostatniej kolejce Stoke aż 4:0 i to na ciężkim terenie jakim jest Britania Stadium. Bardzo mądre ruchy transferowe jakimi było sprowadzenie Wanyamy, Sissoko oraz Jansena przy braku odejść znaczących graczy dają nadzieje kibicom Spurs na udana walkę o najwyższe cele. Mecz bez znacznego faworyta, obie drużyny beda nastawione na atak. Moim zdaniem over 2.5 jest idealnym typem
✅100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Legia - BVB
Typ : 1polowa BvB - 1.5AH
Kurs :4.15
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Nie ma co tu owijac w bawelne Legia to najslabszy uczestnik LM i jeden ze slabszych w historii zespolow w tych rozgrywkach dodatkowo oslabiony brakiem Pazdana, Hlouska czy Kucharczyka czyli jedynych w miare rozgarnietych grajkow. Borussia wie, ze Legia jest mega slaba wiec pocisna ich ostro od poczatku i siada na nich jak szpak na wisniach a jak strzela gola to beda chcieli jak najszybciej dobic rywala i 2 polowie zaczac juz myslec o lidze.Grupa jest dosc silna nie liczac Legii wiec BvB nie moze sobie pozwolic na wpadke z takimi ogorkami, 1mecz wiec koncentracja jest pelna zwlaszcza ze ostatnio w lidze zaliczyli wpadke.To moze byc prawdziwa masakra tak jak w przypadku wtorkowych meczow niektorych zdecydowanych faworytow.
✅315
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Legia - BVB
Typ: Dortmund pierwszy 7 rożnych
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Ten kursik to okazja jak dla mnie chyba, że Borussia szybko zabije Legie to może być lipa ale trzeba to zagrać. Nie oszukujmy się Legia fartem wskoczyła do tej LM dzieki sprzyjający losowaniom i trafianiu na łatwych przeciwników, a losowanie do ostatniej rundy bylo juz dla nich chyba jak 6 w totka. Borussia powinna tutaj prowadzić mecz maja dobre skrzydła: Piszczek, Castro + Schmelzer i Schurrle wiec powinno iść sporo akcji bokami, a obrona Legii slabiutka i mysle, ze będą się ratować wybijaniem na różne do tego z przodu jeszcze Gotze, Dembele, Aubameyang czyli mocne BVB w ofensywie przewiduje bombardowanie bramki Malarza, a bramkarz z niego calkiem niezły i uważam, ze cos tam tez powinien wybijac za bramkę bo jak nie będzie w stanie czegos złapać to wybijanie do przodu wydaje się slabym pomysłem przy takich kolegach w obronie. Podsumowując to raczej mecz pod dyktando Niemców i napieranie na bramkę, te 7 rożnych powinni ogarnąć.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Real Madryt vs Sporting Lizbona
Typ : Gospodarze +2,5 bramki
Kurs : 1,70
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Tak jak mówiłem mój typ na zwycięstwo Atleti którego byłem w zasadzie pewny został pokryty i na drugi dzień najbardziej elitarnych rozgrywek klubowych w europie wybieram spotkanie drugiej ekipy z Madrytu czyli Realu. Królewscy od początku sezonu radzą sobie znakomicie. Przodują w tabeli La Liga z kompletem zwycięstw na koncie i w pierwszej kolejce na własnym stadionie podejmują ekipe wicemistrza Portugalii. Faworyt tego spotkania jest jeden i jest nim oczywiście Real. Nie mam wątpliwości że zwyciężą to spotkanie, i wiem że wygrają pewnie, jak to zwykle bywa na Santiago Bernabeu, nie wiem tylko czy będzie to tak okazałe zwycięstwo jak Barcelony czy Bayernu, ale mój typ szacuje na 90% szans powiedzenia się. Real potencjał w ofensywie ma ogromny. Ostatnio rozbili ekipe z Pampeluny 5:2 gdzie bezapelacyjnie pokazali w jakim są gazie, i mimo że Sporting to drużyna dwie klasy lepsza niż Osasuna to i tak uważam że na Blancos to zdecydowanie za mało. Ronaldo na pewno będzie miał coś do udowodnienia gdyż jak co roku korona króla strzelców jest dla niego niemniej ważna niż zwycięstwo w Champions League, no a Messi i Suarez czyli dwaj jego główni rywale strzelili odpowiednio 3 i 2 gole więc Portugalczyk na pewno nie pozostanie im dłużny i myślę że to on poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Polecam jak najbardziej granie tego typu bo jest to naprawdę opłacalny kurs ????
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, Superliga Mężczyzn
Godzina: 18:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
Typ: 1(-3.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: b365
Analiza:
Zacznijmy od tego, jak oba zespoły rozpoczęły ligę. Górnik pewnie wygrał u siebie z Zagłębiem. Pierwsza połowa na remis, ale w drugiej odjazd i +8. Chrobry wręcz przeciwnie. Zaskoczyli in minus i polegli u siebie z przeciętną Gwardią. Jednak imo nie ma co się dziwić. Kłopoty finansowe w klubie, przez które Jurecki musiał zostać wypożyczony do Azotów. Atmosfera wydaje się nie być bardzo pozytywna, a porażka na inaugurację tylko potęguje złe nastroje. W Górniku zaczyna się coś nowego. Zespół przy Jurasiku w polu funkcjonował trochę patologicznie. Wiadomo, że trochę siedząc na ławce i trochę będąc na parkiecie nie da się w 100% dobrze prowadzić zespołu. Teraz Józek już w pełni skupia się na swojej nowej robocie, są jeszcze jakieś zgrzyty jak dyskusje z zawodnikami podczas gry, ale z czasem powinno zmierzać to ku lepszemu. Zabrzanie z solidnym składem, fajny nowy bramkarz, siła tak z pierwszej, jak i drugiej linii, no i mocna obrona, która procentuje łatwymi bramkami z kontry. Chrobry przed sezonem osłabił swój skład, więc na ten moment widzę tę ekipę w walce o utrzymanie. Kurs na czyste zwycięstwo gospodarzy dobry do kombinacji.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
etylina 12

etylina

Użytkownik
DYSCYPLINA: EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Runda grupowa - Kolejka 1
GODZINA: 16:00
SPOTKANIE: Juventus U19 - Sevilla U19
TYP: 1
KURS: 2,5
BUKMACHER: Unibet
ANALIZA:
Wszyscy obstawiają LM to ja się wezmę za młodzików i Ligę Młodzieżową UEFA - mecz Juventus - Sevilla do lat 19. Od razu piszę, że znawcą jakimś nie jestem, ale po głębszej analizie widzę tutaj szansę na wygranie kolejnego typu. Ostatnie mecze obu drużyn na przełomie luty - marzec 2016. Więc o formie teraźniejszej nie za bardzo można pisać. a ostatni mecz między tymi drużynami (i zarazem jedyny) odbył się 30.09.2015 wynikiem 0-1 dla Sevilli, dziś myślę że juniorzy Juventusu się zrewanżują, wkońcu u siebie potrafią wygrywać, i tak oto kilka wyników u siebie: Juventus U19 - Palermo U19: 3-2 Juventus U19 - Bologna U19: 3-1 Juventus U19 - AC Milan U19: 4-0 Juventus U19 - Manchester City U19: 2-1 więc nie jest źle przewaga własnego boiska to bardzo dużo i tutaj upatruję szansę na wygraną gospodarzy. Kurs ładny, stówkę postawię, a co kto nie ryzykuje ten w komiksach nie występuje;] Pozdro mordeczki i jak największej gotówki z buków życzę! ELOOO
✅150
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Lyon - Dinamo Zagreb
Typ : 1
Kurs : 1,70
Bukmacher : Bet365
Analiza:

W zespole gospodarzy sporo absencji , nie zachwycają w lidze to jednak nie zmienia faktu że dzisiaj będą faworytem po takim kursie uważam że mecz godny zagrania!
Niespodziewana porażka w Dijon 4-2 oraz u siebie z Bordeaux 1-3 w tym meczu długi czas był remis 1-1 jednak czerwona kartka dla gracza Lyonu i porażka 1-3 ! Lyon zajmuje 8 miejsce w lidze z 6 punktami które zdobyli w dwóch pierwszych meczach !!
W Dinamo nie zobaczymy dzisiaj 4 zawodników którzy walczyli w 4 rundzie kwalifikacji z Salzburgiem Stojanovic,Sigali,Eduardo i Rog!!To poważne osłabienie!! W lidze idzie im całkiem nieźle bilans 6-1-1 daje im drugie miejsce z punktem straty do Rijeki. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w fazie grupowej LM przed 5 latami dwie wygrane Lyonu 2-0 oraz wysoka w Zagrzebiu aż 7-1 !!!
✅70
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Typ: Aubameyang strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
O tym meczu zostało napisane już bardzo dużo. Patrząc na wczorajsze wyniki Bayernu i Barcelony, to strach pomyśleć co to będzie jak legia pojedzie na Santiago Bernabeu. W mojej opinii Rostov i Celtic są drużynami piłkarsko lepszymi (w obecnym czasie) niż Legia. Może gdyby awansowali do fazy grupowej pokonując rywali w eliminacjach bez większych problemów byłbym skłonny zaryzykować tezę, że cały zapał i zaangażowanie jest rzucone na Europę, ale to co pokazali z Dundalk i poprzednimi rywali w kwalifikacjach, to naprawdę dobrze nie wróży.
Liczę dziś na błysk najlepszego strzelca Borussii Pierre-Emerick&#39;a Aubameyang&#39;a. Dortmund całkowicie zdominuje dzisiaj Legią. Myślę, że 3-0 to będzie najniższy wymiar kary. Dodatkowo spore absencje kluczowych graczy dzisiaj u stołecznej drużyny.
Grupa jest silna więc dla Dortmundu nie ma mowy o zgubionych punkach w dwumeczu z Legią. Co prawda Borussia wciąż się zgrywa po przyjściu nowych piłkarzy, ale i tak jest o kilka poziomów nad polską drużyną.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom