>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.09.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Flensburg Handewitt - Magdeburg
Typ: Flensburg-H. -4,5 bramki
Kurs:1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś biorę pod lupę spotkanie w 3 kolejce Bundesligi piłkarzy ręcznych gdzie Magdeburg przyjeżdża na bardzo niewygodne spotkanie z Flensburg Handewitt. Goście w tym sezonie nie będą mieli łatwo. Stracili ofensywne usposobienie i nie potrafią już grać na takim poziomie co 1-2 lata temu. We Flens Arena zawsze grało im się nieźle, mimo iż przegrywali to spotkania te trzymały w emocjach . O problemach gości nie ma co pisać za dużo. Ostatnio w końcówce niemal nie przegrali z Lipskiem (21:21), wcześniej także słabo w ofensywie i byli tylko tłem przeciwko Lwom z Manheim (29:20). Z taką przeciętną linią defensywy i słabym w tym roku atakiem nie za wiele zdziałają.
Wydaje się, że podopieczni Vranjesa nie mogli zacząć tego sezonu lepiej. Świetnie wyglądają i determinuje to wyniki w początkowej fazie sezonu. Dwie demolki nad Erlangen które swoje 2 spotkanie w lidze wygrało z niezłym w tamtym sezonie Meslungen . Mimo obaw Ljubomira -&gt; 35:23 robi wrażenie. Podobnie było w ostatniej kolejce gdzie Wikingowie podejmowali
Hannover-Burgdorf na wyjeździe. Vranjes mógł obawiać się tego meczu bo w 1 kolejce ich rywal przejechał się po Göppingen aż 11 bramkową przewagą. Mecz jednak od 1 minuty należał do gości którzy po obu stronach parkietu byli o 2 klasy lepszym zespołem. 20:35 i bardzo dobra gra Mahe i Djordjicia którzy razem rzucili rywalom aż 14 bramek. Przypomnę, że kadra niemal niezmieniona od tamtego sezonu, udanego jakby nie patrzeć. Flensburg posiada ciekawych graczy i uznane nazwiska jak Glandorf, Mahe, Svan, Eggert, Mogensen czy wciąż on top bramkarz Andersson . U siebie w hali potrafią rozgromić każdego a przy tak mizernej dyspozycji Magdeburga nie zawaham się na nich pograć. Nie ma co patrzeć na h2h z ostatnich lat,co potwierdza wynik z Hannoverem gdzie w tamtym sezonie padł remis a wiadomo co zrobili kilka dni temu z nimi też on road. Co do gości to grę ciągnie świetny Austriak Webber i ten Duńczyk Damgaard więc ustawić/wyłączyć ich z gry powinno być dość łatwą taktyką dla podopiecznych Ljubomira Vranjesa. Bez nich ten zespół jest niemal jak bezbronny.
Flens są w gazie, widać to gołym okiem i dziś lekko powinno być in plus 5 bramkami.
⛔100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Europa, UEFA Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Sporting CP
Typ: Real Madryt -1.5 HT
Kurs: 3.000
Bukmacher: Bet365
Analiza: O godzinie 20.45 na Estadio Santiago Bernabeu Królewscy podejmą drużynę Sportingu. Zespół z Lizbony trafił do jednej grupy z Realem, Borussią, a także warszawską Legią. Myślę, że minimalnym celem dla drużyny z Lizbony jest wyjście z 3-ego miejsca i dalsza gra w Lidze Europy. Przy odrobinie szczęścia mogą powalczyć z Borussią o drugie miejsce, bo nie sądzę, że w tym sezonie BVB będzie rywalizowało z Realem o prowadzenie w grupie, jak miało to miejsce kilka sezonów temu. Wybrałem na to spotkanie typ w kierunku Realu, co nie jest niczym dziwnym. Gram Blancos z handicapem do przerwy, gdyż Real lubi na własnym stadionie przed tą wymagającą publicznością rzucić się na rywala od pierwszych minut. Na pierwszy rzut oka ten kurs może odstraszać, ale jako wieloletni kibic Realu jestem dosyć pewny tego zdarzenia i uważam ten kurs za value. Z przodu w Realu ma wystąpić BBC, czyli tercet złożony z Bale&#39;a, Benzemy oraz Cristiano Ronaldo - jak widać, bez niespodzianek. Niżej zagrają dwaj profesorowie, czyli Modrić i Kroos. Zagadką jest ten trzeci. Nie ma Asensio, więc być może szansę dostanie James. Sporting to chyba za mały kaliber, by Zidane zdecydował się na grę z pivotem w środku pola. Jeśli miałbym dać jakieś przykłady odnośnie dwubramkowego prowadzenia Królewskich do przerwy, to najlepszy będzie przykład z ostatniego meczu ligowego. Real wygrał z Osasuną 5:2 i dwie bramki stracone w końcówce meczu mogą stanowić niespodziankę, ale do przerwy piłkarze z Pampeluny schodzili do szatni z trzema bramkami w bagażu. Mógłbym wyciągnąć podobne wyniki z pretemporady oraz z poprzedniego sezonu, ale to moim zdaniem nie ma sensu, bowiem kadra Realu jest teraz jeszcze mocniejsza niż wtedy. Sam zespół zanotował jeden z lepszych startów w ostatnich latach i teraz to Barcelona musi gonić zespół ze stolicy Hiszpanii, a nie na odwrót. Jak już pisałem, o ten typ jestem w miarę spokojny. Kurs zachęcający do gry, a Real gra ładny, ofensywny futbol i gdy tylko im się chce, to potrafią strzelić kilka bramek nawet w kwadrans.
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka
Godzina 20
Mecz Polska-Białorus
Typ Białorus +17.5
Kurs 1.85
Buk williamhill
analiza
Za 2 godziny Polscy koszykarze zagrajá juÂŤ 5 mecz w eliminacjach do Eurobasketu. Pierwsze 4 mecze to łatwe wygrane w tym własnie z Białorusiá i to u nich w ogródku wygrana az 97:79. Nie chce mi się wiezryc że po raz kolejny tak łątwo z nimi wygramy bowiem ta Białoruś wcale nie jest taka słaba a ostatni mecz miedzy nami to dopiero pod koniec spotkania tak odskoczyliśmy rywalom. Po za tym Białorus łątwo uporała się z Estonią i Portugalią ostatnio więc morale także mają i i grają w sumie nadal o coś więc nie lekceważmy ich! Ja nie lekceważe a nawet widzę tutaj ciężki dla nas mecz dlatego hanicap który wziąłem wydaje mi się dobrym typem. Polscy zawodnicy mogą podejść lekko lekceważąco do rywala i w tym plus w ambicji białorusinów upatruję szansę na powodzenie mego typu.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna : 20:45
Spotkanie : Legia - Borussia Dortmund
Typ : 1 połowa 1X
Kurs : 2,00
Bukmacher : Bet365
Witam, już chyba nie ma co opisywać, sporo analiz już tego meczu zrobili i opisali koledzy wcześniej.
Typ 1X gram dlatego że w 1 połowie Legia jeszcze będzie na siłach i może uda im się nie stracić tak szybko gola. Gram to za drobne bo chyba sam w to nie wierzę HAHAHA.
Zapytacie więc dlaczego nie zagram czystego X (2,62 kurs) .....
.....odpowiem.......bo może BVB huknie samobója jak zobaczy z kim grają ;)
..........................................POWODZENIA.....................................................................
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: LM
Godzina: 20:45
Mecz: Bayer Leverkusen vs CSKA Moskwa
Typ: Bayer Leverkusen -3 rr
Kurs: 2,05
Buk: BET365
Analiza:
Wczorajsza perełka wlazła. Na dziś mam kolejny mocny typ...
Próbuję grać handi rr w str. Bayeru. Oni są piekielnie mocnym zespołem, szczególnie w przedniej formacji. Pokazali klasę z Hamburgiem, szczególnie 2 połowa mogła się podobać. Udało im się strzelić aż 3 gole ( Pohjanpalo ) mimo że, przegrywali wcześniej 1 golem. Pokazali drastyczną zmianę gry względem 1 połowy meczu. Oni lubią też, grać przeciwko rosyjskim drużyną, mają pozytywny bilans spotkań. Kontuzjowani są Bellarabi, Volland i Yurchenko. Za to do gry wraca Aranguiz.
CSKA łatwo wygrało swój mecz z Terekiem, a Traore zdobył dwie bramki w pierwszej połowie, co pozwoliło ułożyć sobie dalszą część meczu. Byli solidni w defensywnie i bardzo skuteczni w ataku. Ligę zaczęli soczyście z bilansem 4-2-0. Ich problemem jest z pewnością gra w ataku, gdyż średnia goli na mecz to jakaś jedna bramka na mecz.
Mają doświadczenie już w LM ale to nie zmienia faktu że, w grupie zazwyczaj dostają bęcki. A na wyjazdach w LM grają tutaj taką padake, że brak mi słów. Kontuzjowany jest Cauna.
Leverkusen ma szybkiego Chicarito który w LM spisuję się fantastycznie, i on sam powinien nabić parę rr. Pohjanpalo pokazał za to klasę w Bundeslidze. Tych dwoje mogą zrobić kolosalną różnice w konfrontacji tych dwóch drużyn. CSKA może i w lidze daję rade w obronie ale tak jak pisałem na europejskich boiskach i to w meczach wyjazdowych już nie jest tak kolorowo. Mają starych i wolnych obrońców jak Berezutski czy Ignashevich. Którzy mogą nie nadążyć za tak klasowymi zawodnikami. Liczę na totalną dominację gospodarzy i sporą liczbę cornerów z ich str.
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna/LM
Godzina 20:45
Mecz Manchester City - Monchengladbach
Typ over 1.5 pierwsza polowa
Kurs 2.20
Buk Bet365

Drugi rok z rzędu, los skojarzył w fazie grupowej Ligi Mistrzów zespoły Manchesteru City i Borussii Moenchengladbach
Anglicy na wyjeżdzie wygrali 2;1 (Demichelis, Aguero ) i u siebie wygrali 4;2 ((Silva, Sterling 2, Bony )
Podopieczni Pepa Guardioli świetnie rozpoczęli nowy sezon w lidze , po czterech zwycięstwach prowadzą z dwunastoma punktami w Premier Leauge , co ciekawe w lidze na te cztery mecze zawsze tracili jedną bramkew meczu , strzelając rywala jedynascie bramek ( około 3 bramki na mecz + jedna stracona )
Borusia w lidze rozegrała do tej pory dwa mecze ,w pierwszym podopieczni trenera Schuberta pokonali w Bundeslidze Bayer Leverkusen (2:1), w weekend Źrebaki doznały porażki, ulegając na wyjeździe SC Freiburg (1:3).
Oba zespoły od początku sezonu imponują skutecznością – Borussia Moenchengladbach w sześciu spotkaniach zdobyła siedemnaście bramek (średnio 2,8 na mecz), natomiast Manchester City – również siedemnaście .
Jeśli chodzi o defensywę, zdecydowanie lepiej radzą sobie podopieczni Pepa Guardioli, którzy stracili tylko cztery bramki, przy siedmiu golach po stronie strat Bayernu .
Ja stawiam na bramki do przerwy , w sobotę dwie bramki strzelili wielkiemu rywalowi Manczesterowi do przerwy i to bez swojego asa w napadzie Sergio Aguero
i na tego napastnika licze że strzeli dwie bramki do przerwy.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2016/2017
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Tottenham - Monaco
Typ:
Monaco lub remis
Kurs:
2.10
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Bardziej mi imponują zwycięstwa Monaco w ostatnim czasie i objęcie fotela lidera Ligue 1. niż ostatnie zwycięstwo Kogutów 4:0 nad ostatnim w tabeli Stoke City. Co prawda Tottenham nie przegrał od 5 meczów, ale zanotowali dwa remisy z Liverpoolem i Evertonem.
Monaco lepiej się prezentuje, bo wygrali wszystkie ostatnie 5 meczów, a grali z o wiele trudniejszymi przeciwnikami. 3:1 z PSG, 1:4 na wyjeździe ostatnio z Lille, pokonali też u siebie i na wyjeździe zawsze groźny Villarreal. Mecz przełożony na Wembley, co jest trochę dziwne, że nie grają na White Hart Line.
Jak już wspomniałem wcześniej w dziale Ligi Mistrzów, kurs na Monaco jest sporo przesadzony. 1,60 na Tottenham jest dość ryzykowną opcją. Wczoraj o podobnym kursie zremisowało PSG, Benfica i Basel 1:1.


⛔ 100 Typ podany po rozpoczęciu spotkania!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom