>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.09.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 14. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Fortuna 1 Liga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Chrobry Głogów - GKS Katowice
Typ: Chrobry
Kurs: 2.77
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Typowanie rodzimej 1 ligi to ciężki kawałek chleba porównywalny z trafieniem czegokolwiek w totolotka. Wynika to głównie z wyrównanego , niestety ogólnie słabego poziomu drużyn . Nie inaczej jest i tym razem. Spotkanie 13 -ej (Chrobry) z 16-stą (GKS) drużyną ligi zapewne nie wzbudzi większych emocji czysto piłkarskich. Osobiście typuje gospodarzy z prostej przyczyny. Uważam ze atut własnego boiska może mieć znaczenie , a także seria ostatnich spotkań pokazują jak ciężko Katowiczanom gra sie na wyjeździe. Trzy porażki pod rząd co prawda z mocnymi ekipami ( Raków , Sandecja , Chojniczanka ) przeplatane domową wpadką z Jastrzębiem i wygraną z Suwałkami nie dają większej nadziei w moim odczuciu na korzystny wynik w Głogowie. Na dodatek gospodarze nie spisujący sie dotychczas dużo lepiej zdołali jednak w domu pokonać Chojniczankę i jest to wynik pozwalający patrzeć pozytywnie na dzisiejszą konfrontację.
Kursy wzrastają na drużynę Chrobrego , jednak pozostaję przy swoim i twierdzę ze gospodarze wyjdą zwycięsko z tej konfrontacji gdyż goszczą na chwilę obecną drużynę słabszą od siebie , borykającą sie z problemem gier wyjazdowych.
✅177
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Zagłębie L : Śląsk W
Typ : czerwona kartka / tak
Kurs : 3.51
Bukmacher : Fortuna
DERBY DOLNEGO ŚLĄSKA i to już powinno nam wiele powiedzieć jeżeli chodzi o atmosferę na murawie jak i na stadionie , zawody poprowadzi nasz Szymon Marciniak i jak wiemy po tym panu możemy się spodziewać wszystkiego , w tym sezonie pan Szymon sędziował zaledwie 4 mecze i pokazał 14 żółtek 1 bezpośrednią czerwień i wskazał 3 razy na 11 metr boiska , jak już u mnie bywa zaglądam do rubryki pana Szymona pod nazwą &quot; bilans w/g klubów &quot; a tu mamy tak , mecze z udziałem Śląska rewelacja jak dla mnie bo 4 czerwienie dla Ślaska z czego 3 bezpośrednie a dla rywala 8 z czego 5 bezpośrednich tak więc dla mnie palce lizać ta statystyka , w meczach z udziałem Zagłębia 1 czerwona bezpośrednia dla nich i również 1 bezpośrednia dla rywali , tak czy siak na boisku zasada Fair-play zapewne nie będzie obowiązywać , liczę na sporo starć i walkę na każdym metrze boiska no bo to DERBY !
✅ 251
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina 21:00
Spotkanie : Huesca vs Rayo Vallecano
Typ : Huesca zdobędzie +1,5 gola.
Kurs : 2.15
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Pojedynek dwóch drużyn, które jeszcze w poprzednim sezonie konkurowały ze sobą na boiskach 2 ligi Hiszpańskiej. Aktualnie po 3 spotkaniach Huesca zgromadziła 4 punkty, co uważam za świetny wynik ( możemy pominąć mecz z Barceloną, który przegrali 8:2, ale mimo wszystko, gratulację,za to, że nie murowali bramki i zdołali strzelić 2 gole dla mistrzów Hiszpani) Goście natomiast po 2 spotkaniach, nie weszli w ten sezon dobrze imają zerowy dorobek punktowy., 3 spotkanie zostało przełożone. Jedyne usprawiedliwienie dla gości to, ze nie grali z ogórkami (Sevilla, Ath. Madryt).H2H wskazuje również na gospodarzy, szczególnie w meczach domowych. Sądzę, że najpewniejszym typem jest tutaj Ov. 1,5 dla gospodarzy, następnie czysta wygrana(1) lub zakład ryzykowny 1/tak.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Śląsk
Typ: Zagłębie
Kurs: 2.34
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Spotkanie rozpoczynające 8 kolejkę Lotto Ekstraklasy, derby dolnego śląska. Do Lubina przyjeżdża Śląsk, o randze tego spotkania dla kibiców nie ma co się rozpisywać, faworytem są gospodarze i ja równiez uważam, że powinni ten mecz wygrać, szczególnie, że w ostatniej kolejce przegrali inne spotkanie derbowe w Legnicy i to w beznadziejnym stylu, druga porażka pod rząd i to w takim spotkaniu skreśliłaby ich u kibiców na bardzo długo (delikatnie mówiąc), dlatego uważam, że zrobią wszystko, żeby wygrać. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze w Lubinie to Zagłebie radzi sobie ze Śląskiem całkiem niezle, na ostatnie 5 meczy 2 razy wygrali i były 3 remisy, a ostatnia porażka miała miejsce w 2011 i była to pamiętna kompromitacja 1:5, od tamtej pory Zagłębie w Lubinie nie przegrało ze Śląskiem i uważam, że ta seria zostanie podtrzymana i w piątek 3 pkt zostaną u miedziowych. Jeśli chodzi o sytuację w tabeli to Zagłebie dotychczas zdobyło 12 pkt wygrywając 4 mecze oraz przegrywając 3, bramki 9:9, natomiast Śląsk ma 6 pkt, wygrał 1 spotkanie, 3 zremisował oraz 3 przegrał, bramki 8:9, więc sytuacja również nie do pozazdroszczenia. Rozsądną opcją na ten mecz są takze kartki, z racji, że jest to mecz derbowy i obie ekipy mają przysłowiowy nóż na gardle, jednak na tą chwilę jeszcze żaden buk nie wystawił oferty na kartki. Osobiście liczę na zacięty mecz oraz, że zwycięsko z tej konfrontacji wyjdzie jednak Zagłębie.
✅ 134
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - ekstraklasa polska
Godzina : 20:30
Spotkanie : Jagiellonia-Cracovia
Typ: x2
Kursa: 1.95
Bukmacher : fortuna
Analiza : Witam, na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Białostockiej Jagielloni oraz Krakowskiej Cracovii, ekipa gospodarzy jest tutaj stawiana przez bukmacherów w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, gospodarze przed rozpoczęciem tego spotkania z dorobkiem 13 ugranych punktów zajmują 4 pozycję w ligowej klasyfikacji. Jednak ekipie Jagi w poprzednich kolejkach za bardzo nie szło , bowiem najpierw niespodziewanie zostali na swoim stadionie ograni przez beniaminka z Legnicy a później ugrali remis w wyjazdowym meczu do Płocka gdzie również nie można powiedzieć iż byli zespołem lepszym. Goście natomiast są na ostatniej pozycji w lidze i na pewno nie spodziewali się takiego beznadziejnego początku sezonu 2018/2019 . Cracovia w 7 dotychczasowych kolejkach nie zdołała wygrać ani jednego spotkania , zdobyła tylko 3 bramki straciła ich aż 10 i tu na pewno nikt nie stawia iż ugra chociażby jeden punkt. Moim zdaniem jednak nie skreślałbym ekipy pasów jest to ekipa zdolna której na razie bardziej brakuje moim zdaniem szczescia niż skuteczności Byli lepsi z spotkaniu z Legią ugrali tylko remis, lepsi od Lubina i porażka następnie z Piastem szybko otrzymana czerwona kartka bowiem już w 12 minucie również byli lepsi w starciu z Arką i znów tylko remis. Moim zdaniem goście mogą tutaj sprawić niespodziankę i poszedłbym w tym meczu w kierunku x2.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina 21:00
Spotkanie : Huesca vs Rayo Vallecano
Typ : Huesca (-1) EH
Kurs : 4.25
Bukmacher : Unibet
Spotkanie dwóch beniaminków, którzy w poprzednim sezonie La Liga2 szli łeb w łeb i o końcowym miejscu zadecydował zaledwie 1 punkt. Ostatecznie na 1 miejscu znalazł się zespół Rayo. Jednak w La Liga na początku sezonu zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia zespół dzisiejszych gospodarzy, którzy jutro po raz pierwszy w historii zagrają mecz na własnym stadionie w najwyższej klasie rozgrywek w Hiszpanii. Jak dotychczas rozegrali 3 spotkania wyjazdowe, i w każdym z nich zdobyli po 2 bramki. Patrząc na rywali z którymi grali - szacun. Myślę, że jutrzejszy mecz będzie szczególnie ważny dla całego zespołu, jak również dla wszystkich ich sympatyków.
Rayo nie weszło dobrze w ten sezon, lecz grali oni z Sevillą i Athletico, więc nie ma co się niby dziwić.
Szczerze mówiąc widziałem mecz Huesc&#39;ki z Barcą i Atletic i ich gra była miła dla oka. Lubię takie zespoły, które nie grają na czas, lecz starając się wykorzystywać każdą nadarzającą się sytuację na zdobycie bramki, bez względu na wynik. Spotkania Vallecano nie widziałem, ale są oni raczej stałymi bywalcami w La Liga co jakiś czas, by potem spaść i znów walczyć o awans. Szans na ugranie czegokolwiek póki co raczej nie mają, choć Huesca myślę że również niezbyt. Choć zdarzały się takie perełki w najsilniejszych ligach, jak Leicester, czy Lipsk, którzy mieli swoje kosmiczne sezony. Może i Huescę czeka wspaniały sezon, którym zapiszą się w kartach La Liga na wieki...
Tak czy siak myślę że więcej argumentów na wygranie tego spotkania mają gospodarze, i jeśli już to mają wygrać to zrobią to z klasą.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nice - Rennes
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pogrążone w kryzysie Nice zmierzy się z solidnym Rennes. W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta, obie drużyny grają w kratkę, choć Rennes wydaje się konkretniejsze, bo zdecydowanie lepiej wypada w ofensywie, natomiast Nice ma sporo meczy &quot;bez historii&quot; w których mimo dobrego wyniku - i tak niewiele pozytywnego można mówić o tym zespole. Przerwa reprezentacyjna była idealnym momentem, by wcisnąć reset i przygotować się do dalszej części sezonu.
Historia pojedynków tych drużyn jest wyrównana - w oczy rzuca się bardzo częsty gol gospodarza w rywalizacji tych drużyn, stąd też bukmacher w roli faworyta stawia właśnie Nice, jednak gol Rennes także jest bardzo prawdopodobny - tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę ich dobrą skuteczność i przynajmniej 1 gol w ostatnich 4 kolejkach ligi francuskiej. Przewiduje wyrównany mecz w którym obie drużyny trafią do siatki. Przewidywany wynik 1-1
✅94
 
L 123

luisito

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej / Czechy Extraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Plzen - Liberec
Typ: handicap (0:1,5) 1
Kurs:
2.68
Bukmacher: fortuna
Analiza: Rusza czeska extraliga. Zespoły po wielu meczach towarzyskich zaczynają walkę o ligowe punkty. Jednakże w tym przypadku Plzen rozpoczęło zmagania na poważnie trochę wcześniej. Mają za sobą już 4 mecze w Hokejowej Lidze Mistrzów, w których to zgarnęli wszystkie możliwe punkty i są na czele tabeli swojej grupy. Dodatkowo, dwukrotnie pokonali zwycięzcę poprzedniej edycji tych rozgrywek, JYP Jyvaskylę. Ciężko było sobie wyobrazić lepszy początek. Z kolei Liberec sezon zaczyna dopiero dzisiejszym meczem i nie wróżę im udanego startu. Przyjeżdżają do zwycięzcy rundy zasadniczej z poprzedniego sezonu i równocześnie najlepiej punktującej ekipy w swojej hali (18 wygranych w regulaminowym czasie + 4 po dogrywce na 26 spotkań). Sami za to byli najgorzej grającą ekipą na wyjazdach (17 porażek w regulaminowym czasie + 3 po dogrywce na 26 spotkań). Wszystkie te czynniki + H2H wskazują na pewne zwycięstwo gospodarzy i liczę, że spokojnie pokryją handicap.
✅ 168
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Mistrzostwa Świata
Godzina : 16
Spotkanie : Finlandia - Kuba
Typ: Kuba z handicapem azjatyckim -1.5 seta
Kursa: 3.35
Bukmacher : Unibet
Jak widać niemal każdy idzie w tym meczu w stronę Kuby. Obie drużyny daleko w jakości od najlepszych ale jeśli już to Kubie nieco bliżej. Urwali nam seta i trudno powiedzieć co kieruje tymi którzy wskazują kursami Finów jako faworytów. 3 tygodnie temu Finowie dwukrotnie przegrali z Rumunią więc tu tym bardziej ich szanse są niezbyt duże. Kuba daleka od czasów świetności ale z Finami powinni sobie poradzić. Zaryzykuję nawet że z przewagąco najmniej 2 setów.
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund-Frankfurt
Typ: Obie drużyny strzela gola
Kurs: 1,70
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zapraszam Was na niemieckie boisk, gdzie w Dortmundzie Borussia podejmować będzie Eintracht Frankfurt. Bukmacherzy jako faworyta dzisiejszego starca stawiają BVB. Ja jednak nie byłbym tak do końca tego przekonany, ponieważ Borussia będzie miała ciężka przeprawę o 3 punkty. Pnie ekipy prezentują solidny poziom. Eintrach wygrał w poprzednim sezonie Puchar Niemiec i był bliski wywalczenia awansu do elitarnej Ligi Mistrzów. Borussia natomiast zajęła 4 lokatę, ale w ten sezon wchodzą w zupełnie nowymi ambicjami - chcą namieszać w lidze. Spodziewam się dzisiaj zaciętego i otwartego meczu z bramkami po obu stronach. Zarówno jedna, jak i druga ekipa powalczą o 3 punkty.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Godzina : 16:00
Spotkanie : Finlandia - Kuba
Typ: (Handicap setowy -2.5 seta Kuba)
Kursa: 5.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem typ dość ryzykowny, ale patrzę na niego z dużym optymizmem. Finlandia rozegrała na Mistrzostwach Świata z gospodarzem turnieju - Bułgarią. Bułgaria patrząc na ich grę to według mnie ta reprezentacja na Mistrzostwach mimo iż grają na swoich obiektach daleko nie zajdzie.Kuba pokazała się bardzo dobrej strony z naszą reprezentacją w szczególności na serwisie, gdzie nas zespół miał wiele problemów i między innymi przez serwis Kubańczyków straciliśmy jedynego seta. Jeżeli Kubańczycy będą w takiej dyspozycji jak w meczu z naszą Reprezentacją myślę ,że bez problemu poradzą sobie z Finlandia. Dla mnie typ na samo zwycięstwo Kuby po kursie średnio 2.10 jak najbardziej także do zagrania. Kubańczycy mają bardzo młody skład ale widać że zbiegiem czasu Kuba powinna być reprezentacją, która może zagrozić najlepszym reprezentacją. Finlandia gra przeciętnie pokazała to z Bułagarią. Według mnie jak najbardziej dzisiaj można grać w stronę Kubańczyków. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Białoruś
Godzina 17:30
Spotkanie : Luch Mińsk vs Torpedo Mińsk
Typ : Luch Mińsk
Kurs : 2.37
Bukmacher : fortuna
Witam wszystkich serdecznie, nie da się ukryć, iż wczorajsze zakończenie dnia było dla mnie bardzo udane, piszę to w kontekście zwycięstwa drużyny SC Magdeburg po kursie 2.22 ????
Jednakże nie ma co rozpamiętywać przeszłości, pora skupić się na teraźniejszości. W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie w najwyższej piłkarskiej bialoruskiej klasie rozgrywkowej pomiedzy drużynami Luch Mińsk, a Torpedo. Będą to drugie derby Mińska zaraz po awansie obydwu drużyn. Jak to bywa z beniaminakmi, po awansie jest raz lepiej, raz gorzej, niestety dla obydwu drużyn z Mińska jest wprost tragiczne, obydwie zamykają tabelę znajdując się w strefie spadkowej.
W kontekście drużyny gospodarzy należy nadmienić, iż czasie ubiegłym walcząc o awans wykręcili niesamowity wynik, pomimo odjęciu 10 p. przez białoruska federację zajęli 1 miejsce. Jak wspomniałem, obecnie obie drużyny są bez formy, jednakże w tym przypadku za gospodarzami przemawia ostatni remis z drużyną walcząca również o utrzymanie, a posiadająca zaledwie 1 p. przewagi, mianowicie Dnepr Mogilev.
W kontekście meczów h2h wyraźnie widać, iż to Luch Mińsk ma patent na drużynę Torpedo, 3 ostatnie mecze do 3 zwycięstwa Luchu.
W mojej opinii czysta jedynka ????
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund-Frankfurt
Typ: Handicap rzutów rożnych -2.5/ +2.5 typ: Frankfurt
Kurs: 1,50
Bukmacher: forbet
Analiza: Znalazłam dzisiaj fajne rozwiązanie na mecz Dortmundu z Frankfurtem mianowicie handicap rzutów rożnych. W poprzednim sezonie Dortmund ponad 82% przegrywał jeśli chodzi o taki handicap.
Ponadto w bezpośrednich meczach między tymi drużynami raz Frankfurt wygrał 8-5 a raz był remis 4-4.
Początek tego sezonu też przemawia za naszym typem Dortmund przegrał 7-9 z LIpskiem i 1-4 z Hannoverem.
Typ bardzo asekuracyjny można też próbować mniejszy handicap lub w ogóle wygraną Frankfurtu w rzutach rożnych. Ten kurs idealny do dubelka.
Powodzenia
⛔100
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstaklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie vs Śląsk
Typ: Karny? Nie.
Kurs: 1.5
Bukmacher: totolotek

Analiza: Czołem ekipa.
Rzadko podaję typy, jakoś mniej czasu.
Dzisiaj wpadł mi w oko, wydaje mi się ciekawy kurs do jakiejś większej stawki czy do ako, dubla.. Kurs na brak rzutu karnego w derbach. Wiadomo, derby, kartki, sędzia Marciniak.. Ale 1.5 na brak karnego to jednak jak dla mnie wysoki kurs. Wiadomo, nie braknie walki, kartek, fauli ale to myślę, że poza polem karnym. Nikt nie jest idiota, by robić to w 16. No chyba, że już będzie taka antygra bo wynik np. 0:4 i ktoś psychicznie nie wytrzyma. Sądzę, że 1.5 jak najbardziej do wzięcia.
Pozdro
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ukraina - Hiszpania
Typ: 2/2
Kurs: 1,74
Bukmacher: Fortuna

W dniu dzisiejszym zdecydowałem się na spotkania z koszykówki w Mistrzostwach Świata, pomiędzy reprezentacją Ukrainy, a Hiszpanią która jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu. Na rozpoczęcie kwalifikacji Hiszpanie wygrali ze Słowenią 92:84, następnie pokonali Białoruś dość niskim wynikiem 82:84, w trzecim meczu rozbili Czarnogórę 79:67, następnie w meczach rewanżowych wygrali ponownie ze Słowenią 72:83 oraz w ostatnim spotkaniu pokonali zdecydowanie Białoruś 80:60. Hiszpanie od lat, są czołową reprezentacją, jeśli chodzi o basket, dlatego moja propozycja skierowana jest w stronę prowadzenia do przerwy jak i na koniec meczu. Jeśli chodzi o reprezentacje Ukrainy, to nie odgrywa w tym sporcie znaczącej roli. Ostatnie dwa spotkania przegrali wysoko z Turcją 80:66 oraz Łotwą 71:93, dlatego w starciu z tak silnym rywalem i poukładanym nie daje im większych szans. Reprezentacja z półwyspu Iberyjskiego jest niepokonana od siedmiu spotkań i zapewne dzisiaj ta passa zostanie przedłużona.
⛔ 100
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis
Godz: 10:25
Spotkanie: Magda Linette - Qiang Wang
Typ: Qiang Wang -1.50 Seta
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
(Spotkanie przekladane z powodu deszczu).
Pierwsza myśl, zakład w stronę Magdy Linette, jednak po dłuższym zastanowieniu decyduję się iść w stronę Chinki. Qiang Wang ma dużą szansę powtórzyć sukces z Nanchang&#39;u, tj wygraną turniejową. Chińska tenisistka wygrała w Azji turniej na twardym podłożu przed US Open i aktualnie prezentuje podobny Tenis. Postrzegam tą tenisistke jako słabszą wersję Na Li (oczywiście z przymrużeniem oka i kilka poziomów niżej). Gdy Shuai Zhang zalicza tenisową menopauze, to Chińczykom na rozkładzie pozostaje już Qiang Wang. Azjatka niesamowicie pewnie się czuje na swoim kontynencie. Jej defensywa, praca nóg to główne atuty. Ona nie szuka długich wymian, a stara sie samodzielnie przejąć inicjatywę w wymianie niczym słynna Na Li. Qiang Wang ma jedną wadę, tj problem z regularnością pierwszego podania, a przez to robi się nerwowa i nadto forsuje próby w ataku szukając winner&#39;ow tam, gdzie ich nie należy szukać. Jednak dobra wiadomość dla fanów Wang jest taka, iż w Hiroszimie ofensywa jest bardzo płynna w wykonaniu Chinki. Qiang w tego typu turniejach prezentuje dużą siłę rażenia i ogromną pewność siebie. Ona tu gra, aby wygrać wręcz każdy punkt. Magda Linette jest skazana na porażkę. Regularność i ofensywna moc w wykonaniu polskiej tenisistki to zdecydowanie nie ten level. Linette nie potrafi być tak bezwzględna i zdeterminowana na korcie.
✅ 104
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna Rosja 1 liga kobiey
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lucz Moskwa - Rostov
Typ: Rostov -20,5 handi
Kurs: 1,87
Bukmacher: 1xbet

W dniu dzisiejszym drużyna Rostova jedzie na trening do stolicy Moskwy. Tutaj mozna kończyć analizę. Jedyny kandydat do złota, naszpikowany reprezentantkami Rosji, Holandii, Brazylii i Ukrainy powinien wygrać ten mecz bardzo wysoko. Linie od rana skoczyły z poziomu 17 bramek różnicy do 21. Lucz to chyba najsłabsza druzyna tej ligi, cudem nie spadły. Ten sezon zaczęly od pokazowej porażki z Ladą Togliatti 14:40, gdzie już po pierwszej połowie przegrywały 15 bramkami. Tutaj liczę na podobny przebieg spotkania. Rostov w dotychczasowych ligowych meczach ostro wchodził od początku meczów...skład maja zgrany...przed sezonem odeszły właściwie tylko Dembele i Cabral, ale na ich miejsce pozyskano Holenderkę Abbinh i Rosjanke Kuzniecova. Spotkanie dostępne też w gorbet ale tam są gorsze linie
⛔ 100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Llanelli - TNS
Typ: (handicap 3:0) - 2
Kurs:
3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj spotyka się kompletny dominator ligi walijskiej, który przyjeżdża w delegacji do beniaminka ligi. TNS jak zawsze mocno zaczęło ligę. W 5 meczach, 4 zwycięstwa i aż 20 strzelonych bramek. Zwycięstwa jak 6:0, 5:1, 6:0 robią wrażenie. Gospodarze natomiast znajdują się na przedostatniej pozycji w tabeli. Z tych lepszych drużyn to mierzeli się z Connah&#39;s Q, (jest to zespół który jako jedyny jakkolwiek próbuje zagrozić TNS) i ulegli im aż 0:7 i to również na własnym stadionie. Moim zdaniem goście dzisiaj znowu pokażą swoją siłę i ustawią gospodarzy na swoim miejscu w szeregu pokonując ich wysoko. Pozdrawiam! ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom