>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.10.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 14 października


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej NHL
Spotkanie: Tampa Bay @ NY Islanders
Typ: Wyścig do 3 goli (Tampa Bay )
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Tampa Bay @ NY Islanders
Dzisiaj był spory dylemat przy wyborze meczu(y)..Bo i oferta ciekawsza..
Zdecydowałem się pokierować przeczuciem i sentymentem do zespołu Tampa Bay..
W zeszłym sezonie całkiem sporo zarobiłem na kombinacji kilku chłopaków..
Potencjał ofensywny mieszanki St. Louis, Stamkos, Lecavalier, Malone, Purcel i Moore również w tym roku powinien siać spustoszenie w siatce rywali..
Zeszłoroczne &quot;osiągi&quot; Błyskawic
Dziś zagrają czwarty z rzędu mecz na wyjeździe..Po niezłym początku (wygrana 5:1 z Hurricanes) polegli w Bostonie połknięci przez Mistrzów (1:4), by w poniedziałek po zażartym boju w rzutach karnych ustąpić pola Stołecznym (5:6)..
Trzy punkty w tych trzech meczach to niezły dorobek zważywszy na klasę dwóch ostatnich rywali..Jednak dziś już czas powojować nieco więcej w Nowym Jorku..Islanders to dość specyficzna drużyna..Strzela duzo goli ale traci jeszcze więcej..Są w stanie wygrać z najlepszymi ( wciąż odbija mi się czkawką ich zeszłoroczny mecz z Pittsburgiem, gdzie roznieśli Pingwiny 9:3 w niezwykłej jatce - 346 minut w 65 karach plus 10 wykluczeń, 15 bijatyk..kto nie widział niech oglądnie), a słyną również z tego, że seryjnie tygodniami przegrywają wszystko co leci..
W tym sezonie na dwoje babka wróżyła..Przegrana z cieniutką Florydą u siebie 0:2 i wygrana również w domu z przeciętną Minnesotą 2:1..Ofensyfnie nie zachwycają..Sprawdzian defensywy zostanie przeprowadzony dopiero dzisiaj..Ja już z góry przepowiadam wynik.. FAILED...
I za to warto dziś wypić..Albo przynajmniej postawić..;)
Linia over/under jest ustawiona dość wysoko na 6 goli, a coś mam wrażenie, że Islanders mogą pozostać z jajkiem przy wyniku, bo Roloson to nie ogórek ( o ile to on ostatecznie stanie w bramce Tampa Bay)..
Dlaczego wybrałem expekt skoro mam tam bana?..Bo się zagapili z kursem i bo podwójną radość sprawi mi oskubanie ich jeszcze trochę..Nawet jeśli to zrobię za pośrednictwem konta kolegi.. :grin:
14 Oct 01:05 Expekt
Tampa Bay @ NY Islanders - Pierwsza drużyna, która zdobędzie 3 goli Tampa Bay @ 2,15 :rolleyes:7/10
Rozważam jeszcze pograć poszczególnych zawodników na pkt..Ale to już na własną rękę..Tu zasugeruję tylko, że waham się miedzy Stamkosem, St Louis i Lecavalier..Wybiorę dwóch z nich zależnie od linii pkt i kursów..
NHL 2011/2012: ✅✅✅✅ :?:+27,82
⛔ 100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy 1. Bundesliga
14-10-11 20:30
Werder Bremen - Borussia Dortmund
Typ: Handicap (0-1) - Werder Bremen
Kurs: 5.45
Buk: Unibet

W otwierającym 9 kolejkę spotkań w niemieckiej Bundeslidze spotkają się Werder Bremen - Borussia Dortmund. Werder w tym sezonie pokazuje swoje aspiracje, które sięgają co najmniej podium a może nawet mistrzoswto bowiem ich obecna forma jest bardzo dobra. Werder z dorobkiem 16 pkt jest wiceliderem ligi, tuż za Bayernem do którego traci 3 oczka. Werder u siebie jak dotychczas prezentuje się wprost imponująco bowiem wygrali wszystko 4 mecze jakie rozegrali na swoim boisku co sprawia, że są najlepsi w lidze pod względem meczy na własnym boisku, nawet Bayern nie ma takiej skuteczności, więc to pokazuje jak skuteczny jest Werder u siebie, co potwierdza tez bilans goli, których strzelili 11 a stracili 4. Borussia, która jak wiadomo ma bronić tytuły mistrzowskiego nie gra już tak rewelacyjnie jak w ubiegłym sezoni chociaż są wysoko, zajmują 6 miejsce, tracąc do Werderu tylko 3 pkt. Borussia jednak na wyjazdach gra już zdecydowanie gorzej niż w ubiegłym sezonie, co pokazuje obecnie bilans ich meczy wyjazdowych: 1 zwycięstwo, 1 remis, 2 porażki. Borussia poza ligą gra także w Lidze Mistrzów i mają w perspektywie mecz wyjazdowy z Olympiakosem, więc piłkarze jak i trener mogą już wybiegać myślami do tego spotkania co nie zawsze sprzyja odpowiedniej koncetracji w meczu ligowym, ponadto trener Borussi może niektórych zawodników oszczędzić przed konfrontacją w Lidze Mistrzów. Gospodarze mimo, że nie są uznawani za faworyta spotkania to mają wszelkie atuty do tego aby walczyć o zwycięstwo, ponieważ mają świetnie dysponowanych napastników, wśród których bryluje Claudio Pizzaro - zdobywca już 5 goli w tym sezonie dla Werderu. Poza tym Werder z Borussią u siebie ma znakomity bilans spotkań, z którą nie przegrała od 5 lat a w ubiegłym sezonie wygrali (2:0) i wówczas jedną z bramek strzelił właśnie Pizzaro. Uważam, że Werder to spotkanie wygra i to w przekonującym stylu na handicupie, ponieważ są w bardzo dobrej formie i udowodnią to dobitnie że w tym sezonie będą jednym z pretendentów do zdobycia mistrzostwa kraju.
⛔ 100
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste liga
Spotkanie: TSV Sparkasse Hartberg-LASK Linz
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie 2 ligi austryjackiej pomiędzy 3 drużyną tabeli (goście) i 9 (gospodarze) na 10 drużyn w lidze. Goscie maja niezłe parcie na bramke , dotychczas na 14 rozegranych spotkań nie strzelili gola tylko w 2 meczach (oba z Altachem -Lider tabeli),natomiast gospodarze traca bramki jak szleni na 14 spotkań tylko 2x nie stracili bramki ,majac zarazem najgorszą obrone w lidze 33 bramki wpuszczone ( ponad 2 gole średnio na mecz). Drużyny już spotykały sie 4 razy ,za każdym razem górą byli goście i to zdecydowanie:
18.05.2007 Austriacka Ers TSV Hartber 0 - 4 LASK Linz
04.08.2006 Austriacka Ers TSV Hartber 1 - 4 LASK Linz
02.08.2011 Austriacka Ers LASK Linz 4 - 0 TSV Hartber
20.10.2006 Austriacka Ers LASK Linz 4 - 0 TSV Hartber
✅ 220
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina:T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Cracovia Kraków
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2,00
Bukmacher: bwin.com
Analiza:
Jutro o godzinie 18 dojdzie do pierwszego spotkania w ramach 10 kolejki.Mecz o bardzo ważne punkty rozegrają się pomiędzy Podbeskidziem a Cracovią Kraków.Nie trzeba nawet wspominać jak ważny mecz jest to dla obu zespołów.Do tej pory jutrzejsi gospodarze zgromadzili 9 punktów.Z kolei goście zaledwie 4 (najmniej ze wszystkich zespołów Ekstraklasy).Będzie to bez wątpienia mecz walki,w którym obu zespołom będzie przewodziła myśl byle nie stracić gola.Początek meczu jaki i większość według mnie będzie pod dyktandem Cracovii,która będzie się starać kreować grę co jest przemyślane przez gospodarzy którzy będą czekać na szybkie kontrataki.
✅ 100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Seria A
Spotkanie: Fluminense - Coritiba
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro o godzinie 1:30 obejrzymy spotkanie zajmującego 6 miejsce w tabeli Fluminense z 13 Coritibą. Drużyna gospodarzy ma świetną okazję by wykorzystać wpadki przeciwników: remisy Sao Paulo z Internacional i Flamengo - Palmeiras, Dzięki temu spotkaniu może wskoczyć nawet na 3 miejsce. Drużyna gości nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem. O wiele lepiej radzi sobie na własnym boisku, a jako gość na 14 meczu z 8 wracała do domu z niczym. Wy wygraną gości szczerze wątpię, w remis także, chociażby dlatego, że gospodarze w całym sezonie zremisowali tylko 2 razy. Fluminense grając u siebie tylko 3 razy nie byli w stanie strzelić bramki, natomiast Coritiba grając na wyjeździe 6 razy nie zdołali strzelić bramki i tylko 3 razy zachowali czyste konto. Według mnie tak wysoki kurs bardzo mocno kusi i ja postawiłbym ten mecz.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 3

mateusz696

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Norwegia Tippeligaen
Spotkanie: Valerenga - Viking
Typ: Valerenga
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Jutro meczem Valerenga - Viking rozpocznie się kolejna kolejka norweskiej Tippeligaen.Dwa zespoły,dwa rózne cele.Gospodarze czyli Valerenga ida ostatnimi czasy jak burza pokonujac kolejnych rywali..wygrana w Brann 1:4,u siebie z Rosenborgiem 1:0,zwycięstwo w Lillestrom 0:1,zwycięstwo ze Start 2:1 tym samym Valerenga potrafiła się wznieć z ogona tabeli i usiadła obecnie na 4 pozycji i do wiceliderów z Trosmo i Rosenborg traci tylko jeden punkt,bo o gonieniu Molde nie ma juz mowy.Zespół Viking to druzyna grajaca w kratkę,acz na wyjazdach spisujaca się słabo.Ich dorobek to 2 wygrane,3 remisy i aż 7 porażek,a cel?napewno utrzymanie w lidze.Myślę jednak,ze w jutrzejszym meczu Valerenga przejdzie po rywalu jak czołg nie zostawiając na nim suchej nitki,gdyz zapewne chce usiąśc na pozycji wicelidera tabeli i czekać na podtknięcia Trosmo i Rosenborg.Moznaby postawic typ handicap,ale ja stawiam pewna wygraną gospodarzy.Powodzenia.
✅ 65
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP Szanghaj
Spotkanie: Florian Mayer - Feliciano Lopez
Typ: Florian Mayer
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Pwdopodobnie jedno z najciekawszych spotkań w tym turnieju pomiędzy Florianem Mayerem a Feliciano Lopezem, obaj gracze wyeliminowali dzisaj z gry jednych z głównych faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. Mayer zagrał fenomenalny mecz z Nadalem i wbrew pozorom Nadal wcale źle nie grał, ponieważ sam jego serwis funkcjonował na poziomie 74%, tylko po prostu Mayer był lepszy, dokładniejszy, skuteczniejszy. Czym tak bardzo zaskoczył? Świetnym serwisem, slajsami i przepięknymi dropshotami z backhandu, po których widownia onieśmielała. Niemiec prawdopodobnie zagrał swój najlepszy mecz w życiu i na prawde bardzo zasłużenie wygrał. Ponadto Nadal w tym meczu nie zdobył a ni jednego break pointa. Po drugiej stronie Feliciano Lopez, niewygodny - leworęczny gracz oraz bardzo dobry deblista, jednak dla Flo nie będzie to miało dużego znaczenia, ponieważ Rafa Nadal również jest leworęcznym zawodnikiem, a potrafił z nim wygrać. Wyeliminował Berdycha, bardzo dobrze zapowiadającego się gracza - a jednak. Jego serwis również dominował w tym meczu, do tego dobra gra wolejem, z głębi kortu, przy siatce (te argumenty zawdzięcza grą w deblu jak już wspominałem). Wszystko na równie wysokim poziomie i Berdych wiele nie mógł nic zdziałać. Mimo wszystko atuty jakie posiada w swojej grze Mayer, jego niesłychane urozmaicenie gry, pewność siebie i ogólnie forma dzięki której ograł Nalbandiana w ładnym stylu i dzisiaj Nadala poprowadzą go do półfinału, na co na pewno zasługuje. Stawiam zdecydowanie na Niemca.

Planowany start: 12:00

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ( Japońska 1-sza liga )
Spotkanie - C-Osaka -Ventforet Kofu
Typ - Ventforet Kofu
Kurs - 5.25
Analiza :

Na jutro wybrałem spotkanie w Japońskiej 1-szej ligi pomiędzy C-Osaka które praktycznie o nic nie walczy zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów i raczej spadek im nie grozi bo mają nad miejscami spadkowymi 9 punktów przewagi może to nie jest zbyt dużo ale uważam że wystarczająco .
Natomiast drużyna gosci jest na miejscu spadkowym i dla nich każdy mecz to walka o być albo nie być w 1-szej lidze . Drużyna Kofu co prawda przegrała ostatnie swoje spotkanie z Kawasaki jednak przed tą porażką sprawili ogromną niespodziankę i pokonali lidera rozgrywek zespół G-osaka na jego stadionie wygrywając 2:0 . Gdy przyglądałem się statystykom między tą parą zauważyłem cos ciekawego otóż na 10 spotkań pomiędzy nimi 4 razy zwyciężyli piłkarze C-Osaki 2 razy Kofu i padły 4 remisy ale i tu ciekawe wszystkie 4 zwycięstwa C- Osaki to zwycięstwa na stadionie Kofu ani jednego na swoim stadione a w tym sezonie w pierwszym spotkaniu na Kofu wygrało Cerezo 2:0 . Natomiast Kofu na stadionie C-Osaki już raz wygrali i 3 razy zremisowali a w sytuacji jakiej się znajdują w tej chwili czyli przysłowiowym nożem na gardle a zmotywowani zwycięstwem na G-Osaka wydaje mi się że mogą wygrać ...... no ale to taki mój typ jak będzie okaże się już o 6.00 rano . Pozdrawiam !
data
 
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP Szanghaj
Spotkanie: David Ferrer - Andy Roddick
Typ: Dokładny wynik: 0-2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Czas na ćwierćfinały turnieju w Szanghaj, w którym David Ferrer podejmie Andego Roddicka. Po obejrzeniu ich dzisiejszych spotkań, według mnie zdecydowanym faworytem jest Amerykanin. Dotychczas spotykali się dziewięciokrotnie. Do tej pory jest 5-4 dla Hiszpana. Ostatnio się spotkali miesiąc temu w US OPEN, gdzie wygrał Roddick 3-1. Andy bardzo dobrze się zaprezentował w meczu z Almagro. W dzisiejszym spotkaniu zaserwował 11 asów i miał skuteczność pierwszego podania na poziomie 91%. Natomiast Ferrer szczęśliwie pokonał Ferrero. Jakby nie jego upadek w połowie drugiego seta, to bardzo szybko przegrałby to spotkanie. Do tego momentu meczu po prostu nie istniał. Miał słabe pierwsze podanie, tylko 48% skuteczności. Jeśli Roddick zaprezentuje się podobnie jak dzisiaj, to jutrzejsze spotkanie powinno się szybko zakończyć na korzyść Amerykanina.
⛔ 100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech - Korona
Typ: Więcej niż 2.5 gola
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Jutro zapowiada się bardzo ciekawy mecz, między nie pokonaną Koroną a Lechem który ma Rudneva z 14 strzelonymi bramkami, Korona jak dotąd zaskakuje ma 5 zwycięstw i 4 remisy nie odnosząc żadnej porażki na wyjeździe Korona póki co ma dwie wygrane i dwa remisy i z bilansem bramkowym 6:4 , Lech u siebie ma dwie wygrane i jedną porażkę z bilansem bramkowym 7:2, sądzę, że z formą Rudneva i dobrze spisującą się Koroną możemy liczyć na powyżej 2.5 bramek w tym meczu, a nie dość tego w zespole Korony gra teraz Kiełb który bardzo dobrze zna drużynę Lecha bo przecież jeszcze sezon temu grał w tej drużynie i póki co strzelił dla Korony 2 bramki, myślę, że w Poznaniu będzie się czuł jak u siebie i może strzelić bramkę dawnemu koledze z zespołu Kotorowskiemu a nie tylko Kiełb strzela bramki dla Korony, jest jeszcze Zieliński który ma na koncie 4 bramki i Vuković z 3 bramkami.
Lech w 9 spotkaniach miał 7 spotkań w których padało więcej niż 2.5 gola , Korona w 9 spotkaniach miała tylko 4 mecze powyżej 2.5 gola. Sądzę, że Lech jutro przełamię dobrą passę Korony wynikiem 3:1
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
maczo19 25

maczo19

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
SPOTKANIE: Podbeskidzie B-B - Cracovia Kraków
TYP: 1
KURS: 2.40
BUKMACHER: Expekt
ANALIZA:
Jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem który aktualnie na 12. miejscu a Cracovią która jest na miejscu 16. Miedzy jest nimi 4pkt. jeżeli Cracovia by wygrał to zmniejszyła by przewagę do 1pkt. a jeżeli Podbeskidzie by wygrało to mógł by się wspiąć wyżej w tabeli ponieważ trzy drużyny mają tyle samo pkt. więc jest o co walczyć, a w przypadku porażki mogą spaść nawet na 14. miejsce. Jak widać w poniżej historii meczy pomiędzy tymi drużynami wygrywa Cracovia, więc pora na zmianę ponieważ Podbeskidzie się rozwinęło .Pozdrawiam .
HISTORIA MECZY:
04.10.2003 – II liga
Podbeskidzie 0:3 Cracovia
12.05.2004 – II liga
Cracovia 3:2 Podbeskidzie
26.01.2008 – sparing
Cracovia 2:1 Podbeskidzie
14.02.2009 – sparing
Cracovia 2:0 Podbeskidzie
21.02.2009 – sparing
Cracovia 2:1 Podbeskidzie
15.07.2009 – sparing
Cracovia 0:1 Podbeskidzie
✅ 140
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP Szanghaj
Spotkanie: David Ferrer - Andy Roddick
Typ: 2
Kurs: 2,17
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Roddick w Szanghaju rozkręca się z meczu na mecz. Najpierw 2 szczęśliwe zwycięstwa z Lu i z Dimitrovem, ale dziś już dość pewna wygrana z Almagro.
Ferrer ma na rozkładzie Raonicia i Ferrero, ale również nie zaprezentował się w tych meczach jakoś olśniewająco. Z Raoniciem wykorzystał błedy Kanadyjczyka w TB, a Ferrero stanął po zmarnowaniu 3 mp.
Na pewno przewagę w wymianach będzie miał David, gra Amerykanina z linii końcowej w ostatnich miesiącach to tylko slajsy i fh grany pod górę, Ferru jest jak ściana i będzie wszystko przebijał na drugą stronę stronę. Andy swojej szansy musi poszukać w dobrym serwisie i grze ofensywnej.
H2h 4-3 dla Roda, na hardzie 3-1 dla Amerykanina.
Andy ma jeszcze szanse na awans do WTF nie są one jakieś wielkie, ale zawsze są. Hiszpan na hardzie traci 50% swej wartości i uważam, że jutro Roddick zejdzie z kortu jako zwycięzca.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Ligue 2
14.10.2011 20:00
Metz - Le Havre
typ: 2
kurs: 4.54
buk: Pinnacle
W piątek po przerwie reprezentacyjnej ponownie powrócimy do ligowej rzeczywistości nie tylko w Polsce,ale także w innych krajach europejskich.W drugiej lidze francuskiej zostanie rozegrana 11 kolejka.W jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań ekipa Metz podejmie Le Havre.Według bukmacherów faworytem tego spotkania są gospodarze,lecz ja skłaniam się ku typowi na gości i widzę tu spore value.
Swoją analizę rozpocznę może od drużyny na którą zdecydowałem się postawić.Le Havre zajmuje po 10 meczach szóstą pozycję z dorobkiem 15 punktów.Jak do tej pory zanotowali oni 4 zwycięstwa oraz po 3 remisy i porażki.Średnio na mecz tracą i strzelają równo po 1 bramce.Ostatnie ich 5 spotkań to tylko jedno zwycięstwo z Tours 2:1 a także dwa remisy i dwie porażki.W jutrzejszym spotkaniu na pewno nie wystąpią pomocnik Hassane Alla (0/0) i bramkarz Johnny Placide (1/0) a pod znakiem zapytania stoją występy pomocników Juliena Francois (7/0) i Benjamina Genton (6/0).Mam jednak nadzieję,że obaj Ci zawodnicy będą w stanie jutro wybiec na murawę Saint-Symphorien.
Ich przeciwnikami będzie zespół Metz.Zajmują oni 13 pozycję w lidze z 12 punktami na swoim koncie.Mają nie co inny bilans niż Le Havre,gdyż zanotowali 3 zwycięstwa,tyle samo remisów oraz o jedną więcej porażkę.Również bilans bramkowy mają na minusie,ponieważ strzelili 9 bramek,a 11 razy ich bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki.Niestety dla gospodarzy nie zbyt dobrze wygląda sytuacja kadrowa przed tym spotkaniem.Zawieszeni są obrońca Kalidou Koulibaly (4/0) i pomocnik Fallou Diagne (7/1).Z powodu kontuzji gotowi do meczu nie są napastnicy Diafra Sakho (8/0) oraz największe osłabienie Mathieu Duhamel (10/5),a także pomocnik Olivier Cassan (0/0).Ponadto pod dużym znakiem zapytania stoi występ pomocnika Kevina Diaza (5/1).
Obie ekipy znajdują się w podobnej formie.Metz w tym sezonie gra słabo u siebie,a duże problemy kadrowe sprawiają,że w tym spotkaniu zdecydowałem się postawić na gości.
✅ 354
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ekstraklasa
Podbeskidzie - Cracovia
typ: X
kurs: 3.20
buk: unibet
analiza:
Z piątkowych spotkań trudne do typowania wydaje się starcie Podbeskidzia i Cracovii czyli dwóch drużyn grających delikatnie mówiąc przeciętnie. Pasy tradycyjnie już od początku okupują ostatnie miejsce. Teraz jednak wcześniej nastąpiła zmiana trenera, która przyniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie z Górnikiem. Potem była porażka na własnym stadionie z Lechem 3:0. W tym wypadku wyniku nie ma co oceniać ponieważ rywal był o wiele silniejszy. Jednak styl wciąż był bardzo słaby o czym dobitnie może świadczyć 3 stracona bramka po podaniu Żytki do Rudnevsa. Przerwę na reprezentację Pasy wykorzystały na zgrupowanie w Zakopanem. Trener był z jego przebiegu zadowolony ale czy to przełoży się na postawę drużyny o tym dowiemy się w piątek. Cracovia także zagrała mecz sparingowy z Górnikiem, który przegrała 2:1.
Równie nieciekawie jest w zespole beniaminka z Bielska-Białej. Wprawdzie 12 miejsce i 9 punktów na koncie nie wydają się tak wielką katastrofą, ale od Podbeskidzia wymaga się znacznie więcej pamiętając bardzo dobre mecze z Pucharu Polski. Swoje 3 grosze wtrącił także prezes Wolas, który chyba chciał zostać drugim JW. Kary finansowe i zesłania do rezerw poskutkowały tym, że musiał się z tego tłumaczyć przed prezydentem miasta. Może teraz piłkarze będą mogli spokojniej myśleć o kolejnych meczach. W między czasie rozegrali towarzyskie spotkanie z 4 ligowym Hutnikiem, które przegrali 1:0.
Patrząc na sytuację oraz wyniki obu ekip ciężko wskazać faworyta. Podbeskidzie w ostatnich meczach przed własną publicznością raczyło widzów nudną i bezbarwną grą. Tylko raz udało im się wygrać (z Lechią). Także Pasy raz cieszyły się ze zwycięstwa tyle, że na wyjeździe. Oceniając na chwilę obecną oba zespoły najbardziej prawdopodobnym wydaje się być podział punktów.

Moja propozycja:

remis (około 3.20)
⛔ 100
 
kris11 3

kris11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: bwin
Dzisiaj o godz 20 30 w Poznaniu dojdzie do hitu 10 kolejki Lech - Korona. Niestety nie zagra Jacek Kiełb, który jest w bardzo dobrej formie. Mimo to stawiam na Korone która jest w górnej części tabeli. Lech wygrywał wysoko natomiast z zespołami z dołu tabeli. Jeżeli Rudniev nie bedzie czuł się tak swobodnie jak ze słabszymi zespołami, w tym meczu Korona jest w stanie zdobyć 3 punkty. Lech jest faworytem spotkania więc na drużynie będzie ciążyła większa presja. Korona moim zdaniem zagra na luzie a umie grać w ofensywie więc licze na jej wygrana
⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Werder Bremen - Borussia Dortmund
Typ: Zdobędą obie drużyny przynajmniej po jednym golu? Tak
Kurs: 1.6
Buk: Bet-at-home
Werder Brema bardzo dobrze rozpoczął obecny sezon. W ośmiu spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 16 punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli. Do prowadzącego Bayernu tracą obecnie trzy punkty. Zespół z Bremy świetnie spisuje sie przed własną publicznością. Werder Brema na cztery rozegrane w tym sezonie Bundesligi mecze na własnym stadionie strzelał minimum 2 gole (kazdy mecz wygrany) wiec napewno i Borussi uda sie wpakowac coś do siatki. Borussia, która zajmuje szóste miejsce w tabeli, ma już sześć punktów straty do prowadzącego Bayernu Monachium. Drużynie z Dortmundu nie wiodło się dotychczas w meczach w wyjazdowych. W czterech pojedynkach zdobyła cztery punkty, strzelajac tylko trzy bramki. Wiec co mnie skłanie do tego ze Borussia moze dziś coś strzelic na Weserstadion ? Jurgen Klopp podjął decyzję, kto wybiegnie w ataku Borussii Dortmund na piątkowy mecz z Werderem Brema. Szkoleniowiec po raz kolejny postawi na Roberta Lewandowskiego. Znakomicie w ostatnich dniach prezentuje się Robert - strzela bramki i w klubie (Trzy bramki i asysta, z FC Augsburg 4:0) i w reprezentacji. (po jednym golu w meczu z Koreą i Biołorusią) Możliwe że Borussia tego meczu nie wygra ale napewno nie bedzie to porażka do zera
⛔ 100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Minnesota Wild - Edmonton Oilers
Typ: Minnesota -1,5
Kurs:2,90
Buk:Bet365

Analiza:
Ruszyła liga NHL i od tego sezonu zamierzam przypatrzeć się na poważnie temu sportowi choć fanem hokeja nigdy nie byłem ale ponieważ WNBA się skończyła a NBA jak narazie nie rusza, postaram się wniknąć troszkę w głąb ligi hokejowej w Stanach. Pucharu Stanleya broni drużyna Bostonu Bruins. Dlaczego obstawiam Minnesotę że wygra co najmniej 2 bramkami ? Ponieważ Minnesota w 3 grach wygrała tylko raz i początku sezonu nie może zaliczyć do udanych, po drugie Edmontonowi bardzo ciężko gra się w Minesocie gdzie udało mu sie wygrać zaledwie 2krotnie na 20 gier. Minnesota na pewno będzie zmobilizowana żeby wygrac ten mecz, zwłaszcza że gra z przeciwnikiem który im wyraźnie &#39;&#39;leży&#39;&#39;, a Edmonton po 1 grze ma komplet pkt który zdobył przeciwko Pingwinom po dogrywce i karnych. Tyle ode mnie. Pozdrawiam Rambo131
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków
pierwsza połowa
Typ: Podbeszkidzie
Kurs: 3,10
sportingbet
Po przerwie spowodowanej występami reprezentacji na ligowe boiska wracają zespoły T-Mobile Ekstraklasy. Pierwszym pojedynkiem dziesiątej kolejki będzie pojedynek Podbeskidzia Bielsko-Biała z Cracovią Kraków. Moim zdaniem na trzy punkty w tym pojedynku maja szanse gospodarze. Obie ekipy w tym sezonie walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak narazie wyżej w tabeli są &quot;Górale&quot;. Zgromadzili dziewięć punktów i zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Na swoim obiekcie wygrali jedno spotkanie, dwa zremisowali i dwa przegrali. Ostatni ich pojedynek to wygrana z :Lechią Gdańsk jeden zero po golu Malinowskiego który po kontuzji wrócił do zespołu i na niego właśnie liczy Robert Kasperczyk. Do zdrowia wrócili ponadto Marek Sokołowski i Mariusz Sacha co napewno wzmocni kadrę. Pasy grają słabiutko co stało się już normą na początku sezonu. Zajmują oni ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem ledwie pięciu punktów w dziewięciu meczach. Co ciekawe wszystkie te punkty ugrali na wyjazdach. Ostatni ich ligowy pojedynek to klęska trzy do zera z Lechem w Poznaniu. W trakcie sezonu doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Jurija Szatałowa zastąpił Dariusz Pasieka. Ma on problem z graczami na ten mecz. Hesdeya Suarta oraz zawieszonego lidera środka pola Aleksandra Suvorova. To spore ubytki w krakowskiej drużynie. Obie te ekipy nie grały jeszcze ze sobą na szczeblu ekstraklasy. Spotkali sie na jej zapleczu i dwa razy wówczas wygrała ekipa pasów. Dzisiaj jednak liczę na zwycięstwo Podbeskidzia i na nich stawiam.
⛔ 100
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina Hokej Rosja KHL
Spotkanie:Yugra - Torpedo NN
Typ:Ile goli strzeli zespół 2? (regulaminowy czas gry) Mniej niż 2,5
Kurs:1.72
bwin
Witam dzis kolejne podjescie do Hokeja Rosyjskiego mianowicie mecz Yugra - Torpedo NN a typ mniej niz 2,5 gool Torpedo czyli maks 2 strzelone gole gosci.
Po dogłebszej analizie spotkan dzisiejszej kolejki wybrałem te spotkanie mysle ze bedzie to jedno ze spotkan w ktorym padnie mało bramek a napewno niezostana strzelone 3 przez gosci stad moj dzisiejszy typ.
Analizujac ostatnie spotkania i pojedynki miedzy tymi ekipami to tez wskazuje na taki typ i tego wlasnie sie trzymam,goscie ostatnio 3 bramki na wyjezdzie zdobyli 3 mecze temu liczac wyjazdy wygrali wtedy 0-3, gospodarze w ostatnim spotkaniu przegrali az 0-4 moze to dawac do myslenia ze dzis tez straca duzo, ale sadze inaczej ze dzis sie zmobilizuja i niedadza strzelac słabym goscia jak to miało miesce w 19/11/2010 kiedy było 2:4
30/09/2011 KHL Torpedo Nizhny Novgorod - HC Yugra Khanty-Mansiysk 0:1
20/02/2011 KHL Torpedo Nizhny Novgorod - HC Yugra Khanty-Mansiysk 6:2
19/11/2010 KHL HC Yugra Khanty-Mansiysk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:4
Podsomowujac dzisiejszy typ i spotkanie czuje zwyciestwo gospodarzy 3-2,
poczatek spotkania o godz 15.
powodzenia !
✅ 72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom