>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.10.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
marian77 541

marian77

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 14 Października

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Liga Postobon
Spotkanie:
Boyaca Patriotas FC - Atletico Nacional Medellin
Typ:
2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet-at-home
Godzina: 02:45
Analiza:

No to co - ruszamy do Kolumbii gdzie rozgrywają się emocjonujące spotkania. Dziś w nocy zagrają tam na &quot;Estadio La Independencia&quot; 2 dobre drużyny czy zdołają siebie nawzajem pokonać? Przekonany się! Zapewne tak bowiem..
Gospodarze są na 10 miejscu w tabeli, mają w sumie 18 punktów a na 13 rozegranych spotkań ich dotychczasowy bilans wynosi 4:6:3. W sumie strzelili 15 bramek ale stracili też 14.
Na ostatnie 6 potkań rozegranych u siebie gospodarze ugrali odpowiednio:
* 3 zwycięstwa (1:0 z Boyca Chico / 3:0 z Quindio / 2:1 z Huilia)
* 2 remisy (2:2 z Millonariors &amp; 1:1 z Pasto)
* 1 porażka (2:0 z CA Junior)
Patrząc na spotkania na wyjeździe to:
* 3 remisy (1:1 z Tolima / 1:1 z Dep. Cali / 0:0 z Alianza Petrolera)
* 2porażki (2:0 z Itagui / 2:1 z I. Santa Fe)
* 1 zwycięstwo (3:2 z Cucuta)
No jeśli chodzi o gości idą jak burza! Są obecnie na 1 pozycji w tabeli mają łącznie 33 punkty a na 13 spotkań ich bilans to 10:3:0 Łącznie zodbyli 26 goli a stracili tylko 7.
Ostatnie 6 meczy drużynie u siebie przyniosło:
* 5 Zwycięstw (4:1 z Envigado / 2:0 z Tolima / 2:0 z Ind. Medelin / 2:1 z Quindio / 2:0 z Dep Cali)
* 1 Remis (0:0 z La Equidad)
Jeśli chodzi o spotkanie rozegrane na wyjeździe bilans ma sie tak samo!
* 5 zwycięstw (2:0 z Millonariors / 1:0 z CA Junior / 4:0 z Itagui / 2:1 z Alianza Petrolera / 3:2 z Huila)
* 1 remis (1:1 z Ind. Medelin)
Podsumowując wszystko dla mnie wiadome jest, że wygra dziś drużyna gości, która to będzie broniła aby nie ponieść jeszcze porażki. Typuję na to że właśnie goście wygrają ten mecz. W ostatnich 3 spotkaniach jakie te drużyny rozegrały padł 1 remis (3:3) i 2 razy zwyciężyła drużyna gości
Pozdrawiam! :smile:
⛔100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia ( Adeccoligaen )
Spotkanie: Sandefjord - Mjondalen
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 14.10.2013
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na kontynuację dwudziestej siódmej kolejki norweskiej Adeccoligaen.
W meczu zmierzą się Sandefjord oraz Mjondalen.
Sandefjord w swoich dwudziestu sześciu ligowych meczach zdobył trzydzieści siedem punktów po dziesięciu wygranych, siedmiu remisach oraz dziewięciu porażkach co daje obecnie dziesiąte miejsce w lidze, bilans bramek 30-32.
Mjondalen zdobył czterdzieści jeden punktów w swoich dwudziestu sześciu ligowych meczach po dwunastu wygranych, pięciu remisach oraz dziewięciu porażkach co plasuje tą drużynę na szóstym miejscu w tabeli, bilans bramek 29-32.
Gospodarze u siebie zagrali trzynaście razy i zdobyli dwadzieścia jeden punktów po pięciu zwycięstwach, sześciu remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 18-14.
Goście zdobyli dziewiętnaście punktów w trzynastu swoich wyjazdowych meczach po sześciu wygranych, jednym remisie oraz sześciu porażkach, bilans bramek na wyjeździe 10-15.
Mój typ na ten mecz to jedynka, Sandefjord u siebie gra nieźle i ma jeszcze szansę na wejście do baraży o Tippeligaen a Mjondalen miał do tej pory dużo szczęścia na wyjazdach ale w tym meczu ich to szczęście opuści i zejdą z boiska pokonani.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Winnipeg Jets - New Jersey Devils
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: WH
14.10.2013 02:00
Analiza:
No w końcu mecz w którym Diabełki powinni w końcu już wygrać.gospodarze od trzech spotkań nie mogą wygrać i widac u nich spadek formy i jakby niemoc.Goście od pięciu spotkań nie mogą wygrać meczu.trzy razy mieli spotkania w których mogli wygrać po doliczonym czasie aczkolwiek zawsze brakowało tej kropki nad &quot;i&quot;.Dziś sądzę że w końcu się przełamią i wygrają spotkanie bez żadnych doliczonych czasów gry.zaczynają bardzo dobrze ale później w trakcie końca spotkania jakby brakuje im sił.Z takim składem jak ma New Jersey aż trudno mi uwierzyć że nie mogli jeszcze wygrać spotkania. Jets zaczęli bardzo dobrze sezon bo wygrali dwa pierwsze mecze.teraz zadyszka i myślę że w spotkaniu z mocno już zmotywowanymi Devilsami nie będą mieli już nic do powiedzenia i dziś przegrają kolejne spotkanie z kretesem.Tego życzę Diabełkom i na nich stawiam w szóstym ich spotkaniu.Aby w końcu się udąło i złapali wiatr w żagle!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bolivia
Spotkanie: Blooming - Nacional Potosi
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z racji tego ze na dzis oferta piłeczki jest bardzo uboga postanowilem zagrać coś z nietypowego terenu czyli z Boliwi. Nie wiem z kad takie kursy bo powiem szczerze nie interesuje sie liga Boliwijska ale wyglada to naprawde ciekawie i mysle ze jest warte zagrania typu z podpórka. A wiec przejdzmy do sedna sprawy gospodarze 8 pkt na koncie co daje im 11 miejsce w lidze ( przed ostatnie) bilas bramkowy 7/19 ostatnie 5 meczy: 1/1/3 natomiast goscie 2 miejssce w lidze bilans bramkowy 13/6 ostatnie 5 spotkan 4/1/0 wiec widzimy tutaj zdecydowana przewage gosci. Obie druzyny 3 tyg temu rozegraly ze soba spotkanie ktore zakonczyło sie zwyciestwem Nacionalu 2:0 natomiast w tym roku rozerali ze soba 3 spotkania gdzie 2 mecze zakonczyly sie zwyciestwem dzisiejszych gosci i jedno zwyciestwo gospodarzy. Widzimy ze gospodarze sa w formie duzo lepiej radza sobie w lidze wiec mysle ze typ z podpórka jest tutaj jak najbardziej prawdopodobny! powodzenia! ????
⛔100
 
stanley-63 859,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia Puchar
Spotkanie - Kashima : Kyoto
Typ - Kyoto
Kurs - 5.75
Buk - Bet365

1/16 Pucharu Japonii , ja wybieram spotkanie pomiędzy Kashimą a Kyoto czyli pierwszoligowca z drugoligowcem , oczywiście w/g punktu widzenia i buków faworytem jest Kashima i może i tak będzie jednak osobiście liczę na niespodziankę w tym spotkaniu . Dlaczego ? otóż patrzę na to spotkanie mając na uwadze ligę i tak Kashima w tym sezonie jest blisko czołówki i z szansami nawet na mistrzowski tytuł , chłopaki zajmują 4 miejsce jednak strata do liderującej Hiroshimy to tylko 3 pkt a do końca sezonu 6 kolejek , w następnym meczu ligowym który zostanie rozegrany 19.10 rozegrają arcyważny mecz z 3 w tabeli Urawą ( u siebie ) która wyprzedza ich zaledwie o 1 pkt i coś mi się wydaje że ten ligowy mecz u nich jest ważniejszy aniżeli ten Puchar ( przynajmniej ja tak to widzę .
Co u gości ? oni w drugiej lidze są wysoko bo na miejscu 3 , do prowadzącej dwójki czyli Vissel Kobe i Gamby Osaka tracą odpowiednio 9 i 8 pkt czyli w/g mnie sporo a tu też do zakończenia 6 kolejek , jednak Kyoto jest w grupie 3-6 która pozwala powalczyć o J-League w barażach i dziś mogą zagrać na przysłowiowego maxa , gdy zajrzymy do H2H pomiędzy Kashimą a Kyoto to tutaj dominuje Kashima która na 10 rozegranych u siebie meczy z Kyoto ma bilans 7-1-2 ale ........... no właśnie jest jedno ale , te dwie porażki to nie są porażki w meczach ligowych tylko w meczach pucharowych i dlatego patrząc na sytuację ligową obu drużyn to wydaje mi się że gospodarze mogą trochę odpuścić puchar a więcej uwagi poświęcić końcówce ligi no bo ta szansa na tytuł mistrzowski w tym sezonie jest dosyć duża a ostatni tytuł zdobyty przez Kashimę to rok 2009 a w sumie to zdobyli tych tytułów 7 , dlatego liczę na powtórkę historii w meczach pucharowych między nimi a kurs nie powiem kuszący !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Argentyna
Spotkanie: Tigre-Gimnasia lp

Typ:
1/1
Kurs: 4.30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie ligi Argentyńskiej pomiędzy ekipami Tigre, oraz Gimnasia La Plata. Faworytem w tej rywalizacji dla mnie jest ekipa gospodarzy która w tej chwili zajmuję 16 pozycję z dorobkiem 11 punktów na swoim koncie po rozegranych 10 kolejkach, widać u tej ekipy tendencję zwyżkową a co za tym idzie brak porażek w dwóch ostatnich spotkaniach. U siebie do tej pory Tigre grało 5-krotnie 3 razy wygrało i poniosło 2 porażki, goście jutrzejszego spotkania natomiast aktualnie zajmują wysoką 6 pozycję , zebrali do tej pory 17 punktów, po rozegranych 10 spotkaniach, moim zdaniem patrząc na ich spotkania wyjazdowe stwierdzam że tam spisują się słabo , raz wywieźli jeden punkt raz komplet i aż trzykrotnie przegrywali, uważam że gospodarze w tym spotkaniu zdobędą komplet punktów, które tak bardzo są im potrzebne, stawiam w tym meczu na ich wygrana do przerwy jak i na koniec spotkania, uważam że ten typ ma spore szanse powodzenia jeśli tylko gospodarze odpowiednia wejdą w mecz i szybko zdobędą bramkę, to są w stanie gładko pokonać Gimnasię.

⛔100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Argentyna Primera Division
Spotkanie - Newells Old Boys - River Plate
Typ - X
Kurs - 3,20
Buk - Sportingbet
W nocy zostanie rozegrane kolejne spotkanie argentyńskiej Primera Division gdzie gospodarze czyli obecny lider tych rozgrywek podejmie River Plate. Goście obecnie zajmują 10 pozycje co jak na ten klub jest średnim wynikiem. Według mnie w tym meczu padnie remis ponieważ jest to dopiero początek tych rozgrywek i każda z drużyn będzie chciała powalczyć o jak najlepszy rezultat. Gospodarze jak do tej pory po 10 kolejkach zanotowali 2 remisy i 1 porażke a gospodarze odpowiednio 2 i 4. Kolejnym argumentem że w tym meczu może paść remis jest to że Newells mogą sobie odpuścić ten mecz a i tak zachowają fotel lidera więc dla nich ten mecz nie bedzie tak znaczący natomiast River Plate po tym meczu może przeskoczyć pare oczek do góry dlatego też stawiam że gospodarze nie zagrają na swoim najwyższym poziomie a goście postarają się o dobre widowisko. Jak do tej pory River Plate również wszystkie remisy do tej pory notowali na wyjazdach co powinno być dodatkowym argumentem przemawiającym za tym że mecz zakończy sie remisem. Na koniec można dodać że ostatni remis pomiędzy tymi drużynami padł w przedostatnim meczu pomiędzy nimi ponad rok temu więc w tym roku może być podobnie.
⛔100
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Belgia - Włochy
typ: Belgia
kurs: 2,40
buk: bet-at-home
analiza:
Spotkanie odbędzie się o godzinie 20:30. Belgia u siebie będzie podejmować włoską reprezentację.
Belgowie są na 1 miejscu w tabeli i są głównym kandydatem do awansu. Po 4 meczach mają komplet punktów. Bilans bramek 7:1! Co świadczy o dobrej defensywie w szeregach gospodarzy.
Reprezentacja Włoch z dorobkiem 3 pkt zajmuje 3 miejsce i na pewno też poważnie myślą o awansie choćby z drugiego miejsca. Goście rozegrali dotychczas 2 mecze. Wygrali z Cyprem na wyjeździe 2-0, a przegrali właśnie z reprezentacją Belgii 3-1. Więc ich bilans bramkowy to 3:3.
Oba zespoły spotkały się na przeciw siebie tylko raz i jak już wspominałem młodzi Belgowie byli górą.
Belgia jest naprawdę mocną drużyna. Potrafiła zremisować z silną Hiszpanią strzelając wyrównującego gola jeszcze w pierwszej połowie.
Myślę, że już jutro drużyna gospodarzy przypieczętuje awans, pewnym zwycięstwem nad Włochami.
Pomogłem?Daj dzięki
⛔100
 
K 67

kama_reda

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Moskwa (kwalifikacje)
Spotkanie: Baluda - Karatsev
Typ: 2
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj podawałem podobny typ, zwycięstwo Karatseva z Mertiniakiem. Młody Rosjanin wygrał 63 64. Teraz znów skłaniam się ku 20-latkowi.
Mogę tylko powtórzyć to, co napisałem wczoraj: &quot;Karatsev to młody, zdolny tenisista rosyjski, który powoli zaczyna pukać do turniejów ATP. Ostatnio urwał nawet seta Youzhnemu, w sobotę pokonał natomiast, nie będąc faworytem bukmacherów, Ignatika 62 76. Ma potencjał, by za rok, może dwa znaleźć się w pierwszej setce ATP.&quot;
Dodam jeszcze, że na początku roku Karatsev był w okolicach 700-800. pozycji w rankingu ATP, teraz jest na 333. miejscu, co tylko pokazuje, że regularnie pnie się w górę.
W tym roku obaj panowie grali ze sobą trzykrotnie, za każdym razem wygrywał Karatsev. Za czwartym razem nie powinno być inaczej.

✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Ottawa Senators
Godzina: 02:00
Typ: Anaheim Ducks
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnie trzy spotkania w najlepszej hokejowej lidze swiata byly udane dla gospodarzy dzisiejszego spotkania. Pokonali oni Minnesote Wild (po dogrywce) oraz Winnipeg Jets i New York Rangers w regulaminowym czasie. Senatorzy ostatnio nie spisywali sie zbyt dobrze. Trzy z rzedu porazki: Maple Leafs 4:5 po karnych, Kings 3:4 po dogrywce, Sharks 2:3 nie napawaja optymizmem graczy ze stolicy Kanady. Faktem jest, ze w kazdym z tych spotkan walczyli na rowni ze swoimi przeciwnikami.
Za gospodarzami przemawia rowniez to, ze poki co grali tylko raz na wlasnym lodowisku i zdmuchneli z niego Rangers 6:0.
Spodziewam sie dzisiaj wyrownanego spotkania ze zwyciestwem Ducks.
Powodzenia!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Ottawa Senators
Typ: Anaheim Ducks [OT]
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Senatorzy czwarty swój mecz wyjazdowy rozegrają w Anahiem, jako, że cały czas podróżują po Ameryce muszą odczuwać trudy tego roadtripu. Wczoraj rozegrali ciężki mecz w San Jose, przegrali 2:3 Tylko w pierwszej tercji goście potrafili podjąć walkę z Rekinami, którą nawet wygrali 2:1 niestety dalej było już tylko słabiej. W trzeciej tercji Senatorzy oddali tylko 5 strzałów przy 24 strzałach gospodarzy, co pokazuje, że sił już brak tej ekipie w meczach wyjazdowych i tutaj Kaczory muszą szukać swojego szczęścia, a jako, że gospodarze wczoraj odpoczywali, powinni być dziś w doskonałej formie. Jak pewnie większość z Was słyszała ostatnio Kaczory gościli u siebie Strażników z NY, co z nimi zrobili chyba nie muszę przypominać, 6:0 mówi samo za siebie. Dziś liczę na podobne rozprawienie się ze Senatorami.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Den Bosch - Maastricht

Typ: 2
Kurs: 3,5
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Raz na +, raz na -, więc zgodnie z tą regułą czas na kolejne powodzenie. Jadę grubo dzisiaj po kursie, ale można zaryzykować. Zaplecze ekstraklasy holenderskiej startuje dziś o 20-tej, a ja patrzę na gości, którzy wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań (w tym jedno pucharowe) i raz bezbramkowo zremisowali. Trzy z tych WINów było na wyjeździe...W tychże 5 spotkaniach tylko 2 razy pozwolili strzelić przeciwnikom do własnej bramki, a więc obrona się sprawuje ok.
Den Bosch z kolei jest na przeciwnym biegunie z formą, bo ostatnie 3 mecze przegrali z kretesem - jedna z tych porażek była u siebie z drużyną środka tabeli - Achilles 29 (28.09 - 0:2), z którą Maastricht wygrało (13.09 - 1:0) u siebie. Takie małe porównanie, które może być pomocne w decyzji, ale nie rozstrzygające. Trzeba nadmienić, że zespół gości w zeszłym sezonie prawie do końca bił się o awans do holenderskiej czołówki ligowej (obecnie 12 miejsce), natomiast zespół dzisiejszych gospodarzy zajmował wówczas dolne rejony tabeli (obecnie 17.), dlatego łącząc obecną zwyżkę formy i ambicje klubu z Maastricht uważam, iż dążą do podobnych celów jak rok temu, dlatego inny rezultat niż zwycięstwo, nie będzie ich dzisiaj interesował. Minęło 11 kolejek i tracą do lidera już 7 punktów - nie pozwolą by ten dystans się zwiększał, mają bardzo skuteczną ostatnio obronę i atak zaczyna funkcjonować. X2 jest też interesującej wartości...
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Mouilleron-Le-Captif
Spotkanie: Delgado/Kerr-Tosic
Typ:
Delgado/Kerr
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Niespełna miesiąc temu Angol z Kangurem ograli 2-0 Czarnogórca i Serba w rumuńskim Challengerze w Sibiu, na nawierzchni ziemnej, która jest &quot;ulubioną&quot; dla pary Ciric/Tosic. Dziś w hali, tak doświadczona para jak Delgado/Kerr (od niedawna znów grają razem, gdyż w ostatnim czasie nieco od siebie odpoczywali) nie powinna mieć problemów z &quot;wynalazkami&quot; pokroju Tosic/Ciric. Kerr z Delgado łapali nawet 2-3 rundy w turniejach ATP (dawno ich co prawda nie widziałem, ale oglądałem Delgado w parze ze Skupskim i wyglądał dobrze). Jak już kiedyś pisałem, zgranie i doświadczenie to 80% sukcesu w deblu, a te są zdecydowanie lepsze u pary Kerr/Delgado. Uważam, że po takim kursie to jest Hit.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Luksemburg (Luksemburg) - Kwalifikacje, twarda (w hali)
Spotkanie: Piter K. (Pol) - Witthoeft C. (Ger)
Typ: Poniżej 22.5 gemów
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wypatrzyłem bardzo ciekawe spotkanie, które może wydawać się, że jest bardzo ryzykowne, ale moim zdaniem bez problemów tutaj wygra Polka. 22 letnia Katarzyna Piter zmierzy się z Niemką Carina Witthöft. Kasia bardzo dobrze ostatnio gra i nic tylko chwalić ją za styl gry oraz za wyniki. Ostatnio pokonała znane zawodniczki takie jak McHale, Begu, Karatantcheva i Tinjic. Polka ma dużo przed sobą jeszcze, jest młoda i jedynie co może spowodować, że przegra to spotkanie to stres. Miała już &quot;przyjemność&quot; zmierzyć się z Cibulkovą, gdzie przegrała niestety w dwóch setach (strasznie zmęczona była poprzednimi pojedynkami, jak to Kasia powiedziała do swojego taty: „Tata oczy chciały, a nogi nie”). Nie ma co przekreślać Piter, moim zdaniem jest znacznie lepsza od dzisiejszej rywalki. Trenerem Katarzyny jest jej ojciec Dariusz Piter, który w moim odczuciu bardzo dobrze ją trenuję. Bądź co bądź moim zdaniem pojedynek zakończy się w dwóch setach i spokojnie będzie nawet poniżej 20 gemów (6:4, 6:3). Spotkanie jest zaplanowane na 13:30.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Regionaliga
Spotkanie: Offenbach-Kassel
Typ: wygra Kassel w przypadku remisu zwrot ( 2DNB)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Mecz drużyn które sąsiadują ze sobą w tabeli. Drużyna Offenbach 10 miejsce zaś ekipa Kassel miejsce 9. Czemu stawiam na 3 pkt gości??? Zauważyłem pewien regres w grze gospodarzy oraz brak szczęścia gości który powoduje że zajmują dopiero 9 lokatę. A trzeba podkreślić że ubiegły sezon zakończyli na 1 miejscu i grali w barażach o wejście do 3 ligi Niemieckiej ,niestety przegrali. Na swoim kącie mają obecnie 3 porażki i oprócz ostatniego przegranego meczu gdzie dostali 4-0 z ekipą Hoffenheim II ( raczej wypadek przy pracy) dwie pozostałe nie są jakąś plamą na honorze gdyż pierwsza z nich to porażka 2-4 z 3 ekipą ligi Sonnenhof a druga to 3-2 z Mainz II drużyna z 2 miejsca. Niską pozycje zawdzięczają remisom których mają na kacie aż 5 . Gospodarze drużyna Offenbach to zespół który w ubiegłym sezonie grał w 3 lidze lecz przez ogromne długi klubu nie dostali licencji i spadli ligę niżej. I co gorsze według doniesień prasowych ten dług zamiast spaść to wciąż rośnie. Sytuacja ta powoduje że w klubie panuje dość kiepska atmosfera i po mimo całkiem nie złych początkowych wyników teraz mają na kącie serie 4 porażek ( w całym sezonie łącznie maja ich 6 ) co tylko potwierdza to że problemy finansowe odbiły piętno na zespole. Takich informacji nie mam ale podejrzewam że pusta kasa klubowa powoduje pewnie że zawodnikom pensje są płacone z dużym opóźnieniem a to na pewno sporo obniża morale. Ekipa gości będzie chciała się zrehabilitować za ostatnia ligową porażkę 4-0 i dzisiaj myślę że pokona ranny zespół Offenbach. W Kassel braknie A. Mayer ( pomocnik 12/5) a w Offenbach C.Cappek ( napastnik 12/3 ) oraz wciąż kontuzjowany jest M.Szwarz ( pomocnik 6/0)
ZWROT
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open
Spotkanie: Aditya Mehta - Peter Ebdon
Typ: Aditya Mehta
Kurs: 1.80 Bukmacher: william hill

Hindus przystępuje do pierwszego domowego turnieju w dobrej formie o czym świadczą bardzo solidne wyniki w ostatnich miesiącach. Bez żadnych wpadek, wręcz przeciwnie, przegrywał praktycznie tylko z największymi (Ding, Williams, Selby, Higgins, Maguire), za to na rozkładzie sporo świetnych graczy (McManus, Perry, Xiao, Hamilton, Walden). Ebbo niestety już nie jest zagrożeniem dla nikogo, tylko 3 wygrane mecze w tym sezonie i masa wtop często z dużo niżej notowanymi graczami nie rokują najlepiej przed wyjazdem do Delhi. Z kolei Mehta to już pełnoprawny uczestnik touru zdecydowanie na fali wznoszącej, co udowadnia z tygodnia na tydzień. Forma mu sprzyja i na własnej ziemi z ustępującym weteranem musi uchodzić za faworyta, dlatego moim zdaniem warto mu powierzyć swoje pieniądze (Nie od rzeczy byłoby też bezpieczniejsza opcja i wsparcie go dodatnim handicapem). ✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emm 99

emm

Użytkownik
Dyscyplina:Czechy - U21
Spotkanie: Brno U21 - Mlada Boleslav U21

Typ: over 2,5
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365​

Pisze na forum bardzo zadko, ale z reguly typy walue, nie biore udzialu w konkursie, ale biore udzial w grze.
Obie druzyny spotkaly sie ze soba ostatnio tylko dwukrotnie i dwa razy padl remis w Boleslawcu 1:1 natomiast w Brnie 2:2.
Ligi mlodziezowe charakteryzuja sie duza iloscia bramek.
Ostatnie 3 spotkania gosci to wyniki:
Mlada Boleslav U21 0 - 1 Jablonec U21
Mlada Boleslav U21 1 - 0 Varnsdorf U21
Plzen U21 1 - 2 Mlada Boleslav U21

Gospodarze w ostatnich trzech spotkaniach:
Slovacko U21 0 - 3 Brno U21
Brno U21 2 - 1 Jihlava U21
Brno U21 3 - 1 Sigma Olomouc U21
Goscie w tym seoznie na 6 rozegranych meczy na wyjezdzie, az 5 krotnie pokryli over 2,5.
Gospodarze na 7 rozegranych meczy na wlasnym obiekcie, az 5 krotnie pokryli over 2,5
Srednia liczka goli gosci w tym sezonie to: 3,9g/mecz.
Srednia liczka gospodarzy w tym seoznie to: 2,9g/mecz.

Licze w tym spotkaniu na bramki, a moze nawet na wiecej jak 2,5.
Gram jednak bezpiecznie, bo wyznaje zasade, mala lyzeczka, a caly czas.
powodzenia!
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Boston Bruins
Typ: Detroit Red Wings OT (włącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2,35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W tego typu meczach, bardzo dużą - jak nie kluczową rolę odgrywa umiejętność gry w przewadze oraz osłabieniu, a w pierwszym meczu obu ekip tego sezonu Boston wyszedł pod tym względem z nieco lepszej strony. Mają wschodzącego na wyżyny Torey&#39;a Kruga, który czai się w okolicach niebieskiej i jest również Zdeno Chara &quot;big bruin&quot;, który jest wybornym grajkiem jeśli chodzi o &#39;special teams&#39;. Ogólnie Bruins to zespół ciężki do zdominowania; tłuką po bandach, wygrywają wznowienia , wnoszą sporo presji w defensywie rywala i umiejętne prowadzą krążek w PP &amp; PK.
Zadaniem Skrzydeł będzie udowodnienie, że są zespołem o wiele lepszym niż wskazał to m.in ostatni mecz w Bostonie, a w ich przypadku takie rzeczy mogą mieć spokojnie rację bytu, tym bardziej że w stosunku do poprzedniego spotkania teraz nie grają back to back i wpadł jeden dzień wypoczynku. Ich powerplay od początku tego sezonu wyglądał dość przeciętnie, dopiero przed ostatnim meczem z Flyers talent i skill taktyczny trenera Wings został w pełni pod tym względem wykorzystany. Przeformowana została nieco 1 i 2 linia - do pierwszej wskoczył Todd Bertuzzi, który wskrzesił moc, szybkość w rozgrywaniu i efektywnie zasłaniał bramkarza podczas przewag, strzelił jednego gola i przyczynił się w pełni do dwóch kolejnych spędzając jednocześnie najwięcej czasu na lodzie podczas wszystkich 7 okazjach w PP. Do drugiej lini wskoczył Abdelkader i dzięki tej zamianie Babcock stworzył dwie, bardzo mocne linie, które powinny być dziś sukcesywnie kontynuowane i spełniać główną rolę z Bruins.
Tak jak wspominałem na początku, powinien to być wielki sprawdzian dla obu ekip, Niedźwiedzie mają sporo w zanadrzu, tym bardziej we własnej tafli, gdzie grają na prawdę mocny i skuteczny hokej, ale nigdy nie można skreslać tak dobrze usposobionych we wszystkich formacjach - Red Wings. Bruins to nie Flyers i taka łatwość jaka wychodziła w Michigan w ofensywie, tutaj będzie znacznie trudniejszym wyzwaniem , ale przy pełnej determinacji i wykorzystaniu wszelkich atutów z I i II lini, będą mieli otwartą drogę do popisu. Na pewno do osiągnięcia więcej, niż w ich pierwszym meczu tego sezonu. Tym razem Wings powinni być nieco pewniejsi z mocnymi argumentami po swojej stronie.
Dlatego po takich kursach warto korzystać, tym bardziej że potencjał jest bardzo przybliżony z obu stron. Start o 19:00
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Moskwa
Spotkanie: J.Sousa - Stakhovsky S.
Typ: J.Sousa
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj proponuję tenisa. Sousa ostatnio jest w super formie wygrywa wszystko i na rozkladzie ma takich tenisistów jak Bennetau, Melzer, Ferrer, Harrison, a więc nazwiska znaczące w tenisie. Jest w niesamowitym gazie, po przeciwnej stronie Ukrainiec który wręcz przeciwnie uważam że jest w słabej formie i strasznie się męczy. Grał z przeciwnikami dużo słabszymi niż Sousa a mimo to ponosi porażki m.in. Jaziri, Ungur, tak więc po takim kursie bardzo kuszące jak dla mnie wysokim zważywszy formę obydwu tenisistów. Dodam jeszcze że nie tak dawno obaj grali ze sobą 19.09 i górą był właśnie Sousa wygrywając 2-1. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom