>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.10.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Hertha
Typ: X2
Kurs:3,40
Bukmacher: Bet365
Witam. Kolega wcześniej mnie ubiegł, chciałem zagrac czysty remis, ale X2 też dobry kurs więc go tutaj wrzucam. BVB jak wcześniej napisano ma problemy ze skompletowaniem składu....kontuzje. Hertha zajmuje w tabeli 2 miejsce, Borussia 3 więc kurs na BVB 1,33 wydaje mi się tutaj mocno przesadzony, albo to podpucha ze strony buka.
Stawiał bym tutaj także na strzelca Vedad Ibisević, który jest w formie i jest najskuteczniejszym strzelcem Herthy Berlin w tym sezonie, kurs na niego 4,00
.......powodzenia
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nice- Lyon
Typ: Nice wygra i obie strzelą
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
analiza:
Dość wysokie kursy jak na lidera Ligue 1. Nice wspaniale rozpoczęło sezon. Na swoim terenie rozegrali 5 meczów, w których zdobyli aż 13 punktów. Odprawiali z kwitkiem m.in. Marsylie (3-2) oraz Monaco (4-0). W ostatniej kolejce pokonali Lorient 2-1 i dziś staną przed szansą podtrzymania dobrej passy.
Dziś zagra Mario Balotelli, którego czerwona kartka w meczu z Lorient została anulowana. Sędzia przyznał, że popełnił błąd pokazują drugą żółtą kartkę włoskiemu napastnikowi.
W ekipie gości wciąż pod znakiem zapytania stoi występ ich najlepszego strzelca Alexa Lacazette. Co prawda wrócił on do treningów po miesięcznej przerwie, ale raczej wątpliwe by dostał szansę od pierwszych minut w Nicei.
Olympique Lyon w tej chwili plasuje się na 5 miejscu z dorobkiem 13 punktów z czego aż 9 zdobyli u siebie. W delegacji nie wygrali od 3 spotkań co nie rokuje dobrze przed dzisiejszym mecze. Najpierw przyszła porażka z beniaminkiem z Dijon 4-2, później bezbramkowy remis z Marsylią i porażka z Lorient 1-0.
Dziś stawiam na wyrównane spotkanie z końcowym zwycięstwem gospodarzy, którzy jeśli wygrają, to w następnej kolejce do meczu znów podejdą jako lider. liczę na 2-1.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Unics Kazan - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365
Witam,
Rosjanie mnie nie zawiedli wczoraj i dziś będzie tak samo.
Do Kazania przyjeżdża zespół Barcelony, według bukmacherów jako faworyt hmm...chyba dobrze, kurs na Kazan wysoki, tylko grać.
Nie będę ukrywał że liczę na Unics w tym sezonie, a raczej na to że nie raz uda się dzięki nim zarobić kilka groszy.
Barcelona dwa mecze w lidze ABC, wymęczone wygrane z Baskonia 98-94 po dogrywce i ze słabiutką Manaresa 57:50. Mecze przed sezonem raz na plus a raz na minus.
Unisc w grach kontrolnych raczej przegrywał, ale po dobrych meczach i z druzynami top, Panathinaikos( może być mocny w tym sezonie), Efes czy wielkie CSKA. W lidze już optymalna forma i 3 pewne wygrane, jak ostatnia z Enisey 100-56.
Mój typ nie bierzę się z samych wyników obu drużyn, tylko po pierwsze z faktu że Barcelona nie jest wcale drużyną lepszą, ani personalnie jak i w kwestii aktualnego poziomu gry. A po drugie Unics jeszcze nie wygrał z Barceloną,tyle że ostatnio grali w 2012 roku. Dziś to Unics może wygrać z każdym, a z Barceloną, w Kazaniu i jak dobrze pamiętam w debiucie w Eurolidze....jaknajbardziej.
Powodzenia ????
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
piłka nożna - ekstraklasa. Polska
14.10.2016 20:30
Pogoń-Legia
typ 1
kurs 4.0
unibet
Przed Legią za kilka dni arcyważne spotkanie i ja tutaj po raz kolejny idę w stronę ich rywali.Oczywiście tu już nie chodzi o to ile punktów zdobędą, ale jak wrócić z meczu z podniesioną głową.Legia bardzo szczęśliwie trafiala w eliminacje, nie udało się jednak tak trafić z formą by coś w tych rozgrywkach powalczyć, po prawdzie ich dyspozycja okazała się nawet za słaba na rodzime rozgrywki gdyż w chwili obecnej zdobyli 13pkt, nad ostatnią drużyną mają przewagę jedynie 3pkt.
Pogoń zajmuję 10 pozycję z 11pkt i tu można mieć pewność że ekipa Portowców będzie w tym meczu skoncentrowana tylko na jednym, mając też w świadomości nie tylko problemy Legii, ale też wielkie wyzwanie jakie przed nimi stoi.
Legia w poprzedniej kolejce przełamała niemoc zwycięstwa nad Lechią, wielu wieszczy jej przełamanie i zwyżkę formy, ja trochę ostrożniej podchodzę do tego tematu.Lechia na Łazienkowską w ostatnim czasie przyjeżdżała bardzo ofensywnie nastawiona, rzec można nawet prezentując radosny futbol, zresztą Legia rozstrzygnęła spotkanie w drugiej połowie, w pierwszej obie ekipy miały swoje okazje i też to różnie się mogło potoczyć
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pogoń - Legia
Typ: X
Kurs: 3,35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kolega wyżej napisał wszystko o tym meczu, ja tylko dodam że mieliśmy teraz przerwę na mecze reprezentacji ... O ile w pogoni &quot;odpoczywała&quot; prawie cała drużyna prócz tylko 3 piłkarzy Gyurcso, Rudola i Listkowskiego, którzy byli powołani na mecze swoich reprezentacj, o tyle w legii brakowało tych piłkarzy aż 10 - Nikolicia, Langila, Hamalainena, Kazaiszwilego, Aleksandrowa, Kulenovicia, Wieteski, Szymańskiego, Jodłowca i Pazdana. Mam nadzieję że będzie mieć to wpływ na przebieg dzisiejszego meczu i może nie będę takim optymistą jak kolega Tommy, ale również liczę że Legia dzisiaj straci punkty - wróć - patrząc na ich grę w tym sezonie to może nie straci a zyska 1 punkt ;)
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pogoń - Legia
Typ: Legia wygra do zera
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dla mnie krótka piłka. Nie ma tu żadnego odpuszczania, Legia po prostu musi wygrywać w lidze seryjnie. Trener Magiera niedawno zaczął pracę, cały czas buduje swoją pozycje na stanowisku trenera i jego zadaniem jest zdobywać punkty w lidze, a w lidze mistrzów nie sprawić kompromitacji. Jedynym argumentem za Pogonią jest to, że Legia za 4 dni gra mecz z Realem. Czy to wystarcza, żeby na nią zagrać? Po tym co napisałem wcześniej dla mnie nie. Wraca Kucharczyk, który zapewne będzie głodny gry, ale też przyjechali zawodnicy ze zgrupowań po dobrych występach - Kazaishwili z Walią czy Nicolics z Łotwą. Trener miał do dyspozycji całą defensywę, dlatego liczę na poprawę w tej formacji, głównie jeśli chodzi o komunikacje bo tego brakowało. Pogoń ma jeden wielki kłopot, a mianowicie strzelecka impotencja Zwolińskiego, czyli zawodnika który ma rządzić w polu karnym i wykorzystywać stwarzane przez kolegów sytuacje. Na 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami w Szczecinie 3x wygrywała Legia bez straty gola i dzisiaj także spodziewam się takiego rezultatu.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger, Casablanca
Godzina: 13:30
Spotkanie: Majchrzak K.-Tsitsipas S.
Typ: DW 2-1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Znowu próbujemy dokładny wynik. Ostatnio Cervantes w trzecim secie zawiódł szkoda miał przewagę breaka. Dziś stawiam na Polaka, który gra z młodziutki Grekiem, ale bardzo utalentowanym. Stawiam na wynik 2-1. Już mówię dlaczego otóż dlatego, że ostatni mecz tych panów skończył sie wynikiem 2-0 dla Greka. Sądzę, że Kamil będzie chciał mu się po prostu zrewanżować. A dlaczego stawiam na wynik 2-1. Dlatego głównie, że Tsitsipas na pewno skóry łatwo nie sprzeda. Myślę, że powalczy seta ugra. A potem mu po prostu braknie siły. Będzie musiał uznać wyższość Polaka. Mój scenariusz na ten pojedynek. Kamil wchodzi mocno w mecz wygrywa seta w drugim secie rywal rzuca wszystkie siły na kort i wygrywa drugiego seta. A w trzecim Kamil już punktuje Greka. Stawiam na 2-1 dla Polaka !
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: ESTAC Troyes - Gazelec Ajaccio
Typ: 2
Kurs: 2,81
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj znów propozycja z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej z tym, że z Francji. Na początek zacznę tabelą

Troyes u siebie ma bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki. Natomiast zespół z Korsyki lepiej gra póki co na wyjazdach niż u siebie. Na wyjeździe mają bilans 3 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki co daje im 2 miejsce w tabeli licząc tylko mecze wyjazdowe. Nie jest to przypadek, gdyż w zespole jest wielu piłkarzy, którzy w tamtym sezonie występowali z tym zespołem w Ligue 1 i napewno marzy im się powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jeżeli zespół ten zacznie również u siebie zdobywać punkty to myślę, że ich powrót klasę wyżej jest całkiem realny, mimo nie najlepszego startu. W zespole po tamtym sezonie doszło do kilku roszad spowodowanych spadkiem. Kilku piłkarzy odeszło, kilku nowych też solidnych przyszło więc pewnie potrzeba było czasu na lepsze zgranie się w meczach o punkty. Dzisiaj już 11 kolejka i ich gra wygląda coraz lepiej, rozkręcają się z meczu na mecz i myślę, że dziś są w stanie wywieźć z tego wyjazdu 3 punkty. Jeżeli chodzi o Troyes to uważam, że w porównaniu do poprzedniego sezonu zespół ten bardziej się osłabił niż wzmocnił. Odeszło kilku ciekawych piłkarzy między innymi Bernardoni do Bordeaux, Gueye do Hannoveru 96 czy Court właśnie do ich dzisiejszego rywala zespołu Gazelec Ajaccio. Wprawdzie zespół jest w czołówce tabeli, to dzisiaj im nie wróżę sukcesu, gdyż grają z solidnym zespołem a do tego są dość mocno osłabieni na to spotkanie zwłaszcza jeżeli chodzi o obronę. U gospodarzy nie zagrają dzisiaj obrońcy Martial (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Cordoval (8 występów w tym sezonie), Obiang (9 występów w tym sezonie) i Giraudon (9 występów w tym sezonie i 2 gole na koncie), pomocnik Dingome (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Thiago (bez występu w tym sezonie) i napastnik Hümmet (1 występ w tym sezonie). Wprawdzie goście też nie zagrają swoim najmocniejszym składem bo zabraknie dziś obrońcy Mahon de Monaghana (6 występów w tym sezonie), pomocników Courta (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Youga (7 występów w tym sezonie) i Le Moigne (3 występy w tym sezonie) i napastnika Maaha (3 występy w tym sezonie), to ławka Ajaccio wydaje mi się być mocniejsza od Troyes. Napewno u gości zwłaszcza nieobecność Courta będzie sporym osłabieniem, bo jest to bardzo solidny gracz i zna swego rywala doskonale bo grał tam 3 poprzednie sezony. Nie przeszkadza to jednak w tym aby trener zasięgnął rady od swego piłkarza o swoim dzisiejszym rywalu ;) Gospodarze są w o tyle gorszej sytuacji, że w jednej formacji mają dziś wielu nieobecnych piłkarzy. Obrona dziś będzie dość solidnie zmieniona i liczę tutaj z tego powodu na wiele błędów u gospodarzy w tej formacji. Myślę, że z takim przeciwnikiem jak dzisiejszy błędy w obronie nie mogą się zdarzać, bo Gazelec bezlitośnie to wykorzysta i właśnie takiego scenariuszu się spodziewam. Z takimi problemami u gospodarzy, drużynę przyjezdną stać dzisiaj napewno na wygranie tego spotkania i polecam tak grać.
⛔100
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
Typ: Słupsk -5,5
Kurs: 1.943
Bukmacher: P innacle
Analiza:
Mecz dwóch ekip, którym nie wyszedł początek rozgrywek.
AZS po przebudowie jest dużo słabszy niż sezon czy tym bardziej dwa temu. Trzech amerykanów, plus średni Polacy to będzie za mało żeby bić się o play offy w tym sezonie. Porażka z pierwszoligowym składem Krosna w pierwszej kolejce również nie napawa optymizmem.
Matchupy
Blassingame, Burrel, Cesnauskis, Ginyard, Dąbrowski, Seweryn vs Nelson, Manigault, Nowakowski, Zaleski, Sikora, Wadowski
Duuuża przewaga jakości po stronie Czarnych. Raczej nie zobaczymy na boisku wariantu z trzema obwodowymi ze stanów, mimo wszystko Cesnauskis zjada wszystkich Polaków z Azsu, liczę na to, że odpali Ginyard, który dobrze spisywał się w sparingowych meczach,a J-Blassa nie trzeba specjalnie mobilizować na takie mecze
Po stronie AZSu w pierwszym meczu nieźle spisali się amerykanie, jednak skuteczność oraz ilość oddanych przez Nelsona rzutów trochę obniża jego ocenę. Z Polaków może odpalić Zaleski, na resztę bym nie liczył.
Czarni &gt; AZS
Kravish, Jackson, Surmacz, Jarmakowicz vs Harris, Stelmach, Wall
Pod koszem swój pierwszy mecz przegrał zespół z Koszalina, zbierając siedem piłek mniej od Krosna, a także pozwalając Mosir-owi zebrać aż 11 piłek w ataku. W przypadku problemów z faulami Harrisa, AZS będzie miał spory problem.
Dobry debiut w PLK zaliczył Kravish, pod formą póki co jest Jackson, który bardzo późno dołączył do zespołu. Polska rotacja na podobnym poziomie.
Pod koszem również moim zdaniem lekka przewaga Czarnych.
AZS cały czas czekan na licencję Alvina Browna, który ma wzmocnić zespół pod koszem. Niby dzisiaj ma zapaść decyzja, z powodu braku kontaktu z jego byłym klubem z Meksyku może być ciężko
Nie wyobrażam sobie drugiej z rzędu porażki Czarnych.
Powodzenia!
⛔100
 
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, lotto ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Wisła P.
Godzina: 18:00
Typ: Cracovia wygra i obie strzelą
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wraca ekstraklasa więc spróbuję coś w swoim ulubionym klimacie. Polacy ostatnio nie dali niestety zarobić więc dzisiaj idę nieco ryzykowniej. Pod lupę wziąłem mecz w Krakowie i pierwsze co przyszło mi na myśl to bts. Dlaczego? Ano proste. Cracovia na 11 kolejek nie strzeliła 4 razy bramki, a Wisła raptem 2 razy. Cracovia w tamtym sezonie niesamowicie skuteczną, mnóstwo bramek i czołowa lokata na koniec sezonu. W tym sezonie nieco gorzej, kilku zawodników odeszło, kilku innych przyszło, a kolejni leczyli kontuzje. Z tego co czytałem z ważnych tylko Jaroszyński jest kontuzjowany a reszta podstawowego składu gotowa do gry. Ostatni mecz to popis siły i Piątek zaczął strzelać co też jest dobrym znakiem. Ekipa z Płocka radzi sobie moim zdaniem bardzo dobrze, nie odstawiają nogi i w każdym meczu walczą. Uważam, że dzisiaj stać ich przynajmniej na 1 bramkę a jeśli Cracovia nie zapomniała w przerwie na reprezentację jak się gra w piłkę to powinni zacząć się piąć w górę tabeli i liczę, że dzisiaj potwierdzą formę i wygrają.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń - Legia
Godzina: 10:30
Typ: 2 ha -1,5
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o 20:30 w Szczecinie dojdzie do pojedynku miejscowej Pogoni z aktualnym miestrzel Polski Legią Warszawa. Zespół z Łazienkowskiej zaczął sezon w fatalnym stylu... a w zasadzie bez stylu, bo zespół Besnika Hasiego nie miał żadnego stylu. Zespół przejął niedoświadczony Jacek Magiera i od razu zespół zaczął grać na miarę oczekiwań. W Lizbonie Wojskowi stawili opór wicemistrzowi Portugalii - Sportingowi oraz zagrali fenomenalne spotkanie przeciwko mocnej Lechii Gdańsk, wygrywając 3:0 w Gdańsku. Dziś stołeczny zespół zagra z zespołem grającym delikatnie mówiąc przeciętnie. Ostatnio dwie wyraźne porażki z Lechem i Wisłą Płock oraz remisy ze słabiutkim Górnikiem Łęczna i w ostatniej kolejce z Jagiellonią. Według mnie zespół pod wodzą Czesława Michniewicza spisywał się dużo dużo lepiej i nie chodzi tylko o punkty ale o sam styl gry. Dziś po przerwie reprezentacyjnej uważam że Legia pójdzie za ciosem i pewnie pokona Pogoń i wywiezie trzy punkty znad morza.
⛔100
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Hong-Kong
Godzina: 13:55
Spotkanie: Janković-Cornet
Typ: Dokładny wynik 2:1
Kurs: 4.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dniu dzisiejszym czeka nas spotkanie pomiędzy Serbką Jeleną Janković, a Francuzką Alize Cornet. H2H - 3:1 dla pierwszej z nich, jednak oprócz ostatniego spotkania wygranego przez Jelenę w 2014 reszta z nich nie ma zbytnio znaczenie ponieważ były rozgrywane dawno temu. Jednak co warte zauważenia - w 3 z 4 spotkań mieliśmy okazję oglądać trzy setowe pojedynki, z czego dwa wygrała Serbka.
Obie Panie nie są na pewno znane z mega regularności na przestrzeni całego spotkania - potrafią wygrywać seta z łatwością by kolejnego stracić w podobny sposób - klasyczne WTA. Jednak ostartnimi czasy to Cornet radzi sobie lepiej z meczami odbywanymi na pełnym dystansie - ostatnie trzy takie pojedynki wygrała, a miała nie byle jakie przeciwniczki bo kolejno Shelby Rogers, Dominkę Cibulkovą oraz Venus Williams.
Serbka wprost przeciwnie - trzy ostatnie pojedynki roztrzygnięte w trzech setach przegrała - kolejno z Lesią Tsurenką, Kristiną Mladenović oraz Barbara Strycową.
W tym spotkaniu utrzymywanie serwisu nie będzie grało większej roli - w tej kwestii lepsza jest Jelena jednak potrafi w secie stracić podanie wielokrotnie podobnie jak Francuzka śląca często serwisy delikatnie mówiąc przeciętne.
Prognozuje, że spotkanie to będzie trzy setowe, sety nie będą długie, a w finalnym rozrachunku wygra Janković, mając na uwadze to, że przewaga psychologiczna w bezpośrednich spotkaniach leży po jej stronie oraz fakt, że w ostatnich trzy setówkach musiała uznać wyższość rywalek. Żadna z nich nie walczy oczywiście o udział w kończącym sezon turnieju Masters stąd gra będzie bez odpuszczania.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Holandia Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Achilles 29 - Jong Utrecht
Typ: 2 i over 2.5
Kurs: 3.90
Bukmacher: betfair
Analiza:
Mecz opisany wcześniej, ale typ odwrotny na Achilles 29 ja zaś w stronę gości.
Achilles 29 tragiczna forma, praktycznie jej brak, każdy mecz oddają bez walki... ja rozumiem że można mieć zniżkę formy i przegrać pod rząd powiedzmy 5 spotkań, ale trzeba walczyć
Ostatnie mecze Achilles 29
Achilles - Venlo 0-3 (liga)
Cambuur - Achilles 3-1 (liga)
Ijsselmeervogels - Achilles 3-1 !!!!!!!! (puchar)
Achilles - Telstar 1-2 (liga)
Jong Ajax - Achilles 7-1 !!!!!!!! (liga)
Achilles - Maastricht 2-3 (liga)
Eindhoven - Achilles 2-1 (liga)
Widać że na początku tego pasma porażek jeszcze coś walczyli, po 7-1 z Jong Ajax załamka i tragedia w zespole.
Czy dzisiaj podołają zespołowi rezerw Utrechtu.... szczerze wątpie, początek w ich wykonaniu też nie specjalny... ale grają tam młodzi piłkarze którym ambicji nie można odmówić i po pierwszych 5 kolejnych meczach w lidze tylko 1 punkt, ostatnie miejsce w lidze i ,,odrodzenie&quot; tego zespołu w meczu z
Jong Utrecht - Sittard wygrana 3-0
Volendam - Jong Utrecht 2-2 (bardzo ciężki rywal)
Venlo - Jong Utrecht 2-0 (również bardzo ciężki rywal i sie nie udało)
Jong Utrecht - Helmond 1-0
No i jakoś uzbierali te 8 pkt które obecnie dają im 17 pozycję w ligowej Tabeli wyprzedzając kolejno Den Bosch, FC Oss i okupującą ostatnią pozycję drużynę dzisiejszego rywala Achilles 29.
Sprawdzałem jeszcze sytuację kadrową obydwu klubów, nie ma żadnych wzmianek o pauzach kartkowych jak i kontuzjach...

Wydaje mi się że ta czerwona seria Achillesu zostanie podtrzymana i młodzież z Utrechtu będzie cieszyć się z kompletu punktów !!!
Dla mniej odważnych proponuje Draw no bet kursy około 2.00 !!! a zawsze bezpieczniej ! ????

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Shanghai 2016
Godzina: 14:10
Sock J. - Simon G.
Simon G.
Kurs: 1,82
Pinnacle
Analiza:

H2H 1:1 z 2015 roku, mecz może być zacięty, ale liczę na Simona który w ostatnich tygodniach zaczął w końcu coś grać. Wbrew pozorom to Francuz ma lepszy bilans na hardzie w tym roku niż rok temu. Do tego oddał tutaj tylko 3 gemy Carreno Buście który sensacyjnie w 2016 roku wygrał turniej w Winston-Salem. Już o pokonaniu Wawrinki 2:0 6:4 6:4 nie wspomnę. W celu przypomnienia w 2014 roku Simon Gilles zagrał tutaj w finale, gdzie przegrał z Federerem po 2 rozgrywkach tie-breakowych.
Sock na pewno ma atut mocnego serwisu, bronił meczowych z Milosem Raonicem który pod koniec sezonu mocno przygasł w porównaniu z 1 częścią sezonu. Mieszane uczucia mam zawsze do &quot;skarpety&quot;, bo niby zwycięzca Wimbledonu w deblu, ale w singlu to nie oszukujmy się. Taki Amerykański Kohlschreiber który kręci się w okolicach 20 rankingowej od kilku ładnych sezonów. Nie jest to peffka, ale Simon wydaje mi się słusznym faworytem meczu.
✅82
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: AC Ajaccio - Reims
Typ: powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.56
Bukmacher: Oddsring

Analiza:
Witam wszystkich. Na dzisiaj oferta bardzo duża więc jest w czym wybierać. Ja na dzisiaj wybrałem jednak mecz z 2 ligi francuskiej gdzie o godzinie 20.00 w ramach 11 kolejki zmierzą się ze soba drużyny AC Ajaccio oraz Reims. Gospodarze w tym sezonie nie zachwycają bo zajmują dopiero 13 miejsce i dzisiaj na pewno będą chcieli wygrać aby polepszyć swoją sytuację w tabeli. Reims jest to natomiast lider ligi i zapowiada sie nam bardzo ciekawy i zacięty mecz. Ja tutaj nie wskazuję żadnego faworyta bo moim zdaniem to byłoby zbyt odważne. Jak dla mnie najlepszym zakładem do zagrania na ten mecz jest zagranie over 1.5 gola. Moim zdaniem co najmniej dwa gole tutaj są bardzo realne. Statystyki pokazują nam , że w ponad 85% meczy w tym sezonie jak i starć head to head mieliśmy co najmniej dwa gole i dzisiaj powinno być podobnie. Warto skorzystać z tego kursu i pograć ten overek. Życzę powodzenia.
⛔100
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Esport CS:GO
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fnatic vs Virtus.Pro
Typ: Virtus.Pro zwycięży lub przegra 16:14 (handi -2.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sts
Analiza:
Cóż za wieczór się szykuje niczym finał ligi mistrzów 2 najlepsze drużyny zmierzą się na 2 kontrowersyjnych mapach. Wczoraj Polacy przegrali pojedynek z G2 na mapie Cache. Dobrze wiemy że Fnatic to jedna z najlepszych drużyn na tej mapie. Czy Polacy się zrehabilitują? (Kurs 1.52 na Fnatic na 1 mapę) Czy to jednak Fnatic wygra. Jedno jest pewne, będzie to świetne widowisko. Polacy ograli Fnatic w finale w tym roku, Fnatic o tym pamieta, ale wczoraj nie mieli łatwego meczu z PENTA która nieźle się broniła. Warto dodać ze VP wyszło wczoraj z sytuacji nie do wyjścia bowiem przegrywali na 1 mapie z G2 12:3 do połowy, w drugiej połowie było już 13:3 i wygrali mapę na dogrywkę! Świadczy to jedynie o formię VP, na Cache pokazali również dobry mecz lecz niestety szczęście uśmiechnęło się do G2. Kolejnym argumentem na + dla VP to fakt że odpadli z finałów w Brazylii nie muszą jak Fnatic się przygotowywać przez co ten mecz może być idealną okazją by po raz kolejny zdominować Szwedzką formację. Gdyż najprawdopodobniej już teraz szykuje się do tych finałów. (Nie wątpliwie są faworytem i nie zabraknie ich w moich typach na finałach ???? ) Osobiście uważam ten mecz za toksyczny myślę że wygrana 0:2 dla VP jest bardzo możliwa, jeżeli nie będziemy grali jak wczoraj przez pierwsze 10 rund. Kurs przyjemny.
Więcej w temacie : https://forum.bukmacherskie.com/f35/esport-cs-go-mama-mowila-ze-gra-nie-da-pieniedzy-137091-2.html#post6146450
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna
Godzina 18
Mecz Cracovia-Wisła Płock
Typ remis
Kurs 3.50
Buk bet365
Analiza
Idealna sytuacja w polskiej lidze bybzacząć grać remisy i to naprawdę nawet grając w systemie bowiem w poprzedniej kolejce mieliśmy tylko jeden remis i to 0:0. Tym razem Cracovia jest faworytem, poprzedni mecz wygrali aż 6:0 z Koroną Kielce i wydaje się że może złapali odpowiedni rytm. Nie mi. W Polsce każdy mecz jest inny i NIGDY nie ma zdecydowanego faworyta. Wisła Płock mnie zaskakuje, gra bardzo dobry sezon przede wszystkim Furman gra bardzo dobrze ale nie tylko. Ostatnio przegrali 3:2 z karakowską Wisłą ale w ostatniej minucie spotkania dzis na pewno się postawią Cracovi jednak ja liczę na podział punktów, kto wie może nawet bedzie 0:0 ale jak miał bym typowac wynik to myślę że będzie 1:1...
⛔100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godz: 19:00
Spotkanie: Eintracht Trier 05 - FC Nottingen
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 2.5
Kurs 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nadszedł ten oczekiwany dzień w którym wracają największe ligi europejskie! Ku mojemu zdziwieniu najciekawszy typ znalazłem w kosmicznej lidze niemieckiej, czyli spotkanie pomiędzy Eintracht Trier ( 16 mce w lidze ) a moim ukochanym FC Nottingen ( 19 mce w lidze ). Ten kto śledził moje dotychczasowe typy ten wie, że 4.10 graliśmy już przeciwko FC Nottingen stawiając na stratę przez nich min. 3 goli w spotkaniu na wyjeździe przeciwko Hoffenheim II - wynik końcowy meczu 8:0!!! Zacznijmy więc od ekipy Gości - ostatnie miejsce w lidze jest całkowicie zasłużone, dowodem na to jest liczba goli stracona w 7 meczach wyjazdowych i wynosi ona 29 goli, czyli średnio ~4.14gole/mecz. Patrząc sezonowo w 13 meczach stracili łącznie 39 goli ze średnią ~3goli/mecz. Dla jasności ostatnie 4 spotkania zakończyli łączną stratą 19 goli, w tym jest przegrana u siebie z drużyna Primasens 2:3 z którą dzisiejsi Gospodarze wygrali w poprzednim tygodniu u siebie 3:0. Zatem przejdźmy do Gospodarzy: o ile na wyjazdach radzą sobie słabo, o tyle u siebie idzie im nie najgorzej. Ostatnie dwa mecze na własnym stadionie wygrali 3:0 i 4:0, a w 7 meczach u siebie strzelili łącznie 11 goli ze średnią ~1.57gol/mecz. Dodatkową zaletą jest gracz Muhamed Alawie który ma na koncie 7 strzelonych goli i jest numerem 4 w klasyfikacji strzelców.
Podsuowując, osobiście liczę na 3 gole strzelone w tym meczu przez Gospodarzy, a aktualna forma Gości w pełni im to umożliwia.
✅108
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Las Palmas - Espanyol
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.81
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wracamy do rozgrywek ligowych po dwu tygodniowej przerwie. Na otwarcie kolejki w hiszpanii mała rewelacja sezonu, czyli Las Palmas, podejmie ekipę Espanyolu. Na początek o gościach, nie zaliczyli oni dobrego startu sezonu, zaledwie 1 wygrana, 3 remisy i 3 przegrane. Bilans bramkowy także mocno niekorzystny bo 9:14. Gra do przodu jako tako wygląda, głównie dzięki Gerardowi Moreno, który w tym sezonie zaliczył już 4 trafienia. Jeśli chodzi o obronę to jest znacznie gorzej i tutaj upatruję szansy na braki dla Las Palmas. Drużyna gospodarzy jak do tej pory strzeliła 16 goli co sprawia, że są w czołówce La Liga pod tym względem. Las Palams gra fajny i ciekawy dla oka football. Trener Setien stworzył drużynę, która lubi być przy piłce i która potrafi być zabójcza z kontry. Drużyna z Gran Carii w obecnym sezonie ma na koncie 3 mecze w roli gospodarza, w tym dwie wygrane i remis 2:2 z Realem Madryt. Spodziewam się otwartego spotkania obfitującego w bramki i nie stawiałbym tutaj na straconej pozycji drużynę &quot;Papużek&quot;. Jeśli zagrają w podobnym stylu jak z Villareal&#39;em w poprzedniej kolejce to widowisko na pewno będzie udane i nie do jednej bramki.
⛔100
 
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pogoń - Legia
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Dla mnie sprawa jest prosta. Legia po zmianie trenra wygląda naprawdę jak drużyna, która zasługuje na grę w Lidze Mistrzów. To co Legioniści zrobili z Lechią - byłem w szoku. Magiera pokazuje, że potrafi dotrzeć do zawodników. Świetnym przykładem jest Odjidja-Ofoe. Gośc który u Hasiego był najsłabszy na boisku, a w meczu z Lechią ważny punkt drużyny.
Przechodząc do Pogoni. Portowcy nie zachwycają w tym sezonie. No może poza jednym meczem z Termalica. Ale na Legie to nie wystarczy. Pogoni został zabrany Czerwiński, który teraz jest w... Legii ???? a chyba każdy wie jak ważny był to zawodnik dla Pogoni.
Dla mnie kurs jest zawyżony na Legie, ale to dla nas lepiej. Legioniści łapią formę i na pewno nie będzie mowy o odpuszczaniu bo na tygodniu będzie LM. LM nie zwojują a żeby być mistrzem to trzeba gonić resztę stawki.
Powtórzony typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom