>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.11.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - ATP Finals, London
Godzina: nie wcześniej, niż 15:00
Spotkanie: Djokovic - Berdych
Typ: Bedrych +5,5 games
Kurs: 2,36
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ja dziś postanowiłem poszukać niespodzianki, taką wg mnie będzie nawiązanie przez Czecha choć odrobiny walki z Serbem. Ten zakład mógłby się równie dobrze nazywać: Berdych nie zostanie przełamany 3 razy lub więcej.
Tomas ma jakieś iluzoryczne szanse na awans, ale na to absolutnie nie liczę. Z kolei Djoko ma już pewny awans z 1-go miejsca. Czy liczę na nieprofesjonalizm Serba? Również zdecydowanie nie. Liczę na to, że Novak wyjdzie tak pewny swego i może nawet zbyt rozluźniony, że pierwszy set będzie w miarę wyrównany, a linia 18,5 games wydaje się naprawdę niska.
Konfrontacji obu panów było mnóstwo, zdecydowana większość rozstrzygnięta na korzyść Djokovica.
Przypomnę tylko jedną, pekińską sprzed 2m - wynik 6:0, 6:2. Mam nadzieję, że Berdych ma trochę cohones, by znów się tak nie zhańbić.
Scenariusze na mecz widzę dwa: blow out Czecha albo jakieś próby nawiązania walki. Wychodzę z założenia, że jak wygrać lub przegrać, to po sensownym kursie.
Powodzenia !
⛔ 100
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Piłka NożnaAnglia League One
Godz. 20.45
Barnsley – Colchester Utd.
Typ: Barnsley
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Gospodarze to spadkowicz z Championschip i szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że początek sezonu jest taki a nie inny w ich wykonaniu, czyli prościej powiedzieć jest nijaki.
Zespół na potencjał, ma odpowiednik wykonawców i po 15 kolejkach 5-4-6.
Ostatnio dwie wygrana z rzędu.
Na wyjeździe z Scheffield Utd na wyjeździe w lidze i 5-0 z Burton w FA Cup, być może to jakaś oznaka poprawy. Trochę na usprawiedliwienie, że w ostatnich miesiącach mieli trochę trudny kalendarz i grali przeważnie z zespołami wyżej klasyfikowanymi w tabeli.
Dzisiaj nie ma praktycznie żadnych nieobecności w składzie nie licząc trzech zawodników będących na meczach reprezentacji narodowych. Pomocnicy Digby i Wiliams grali do tej pory w pięciu meczach, a Trotta nie zagrał jeszcze ani razu, wiec to zupełnie marginesowa sprawa.
Colchester w poprzednim sezonie zajęło 16 miejsce. Teraz dwa oczka niżej więc wiele się nie zmieniło. Ostatnio przegrana na własnym boisku z Port Vale 1-2, a wcześniej 2-3-3 na wyjazdach. Również bez ważnych osłabień tutaj.
Reasumując:
Jeżeli Barnsley rzeczywiście wierzy w awans to czas najwyższy na konkretne przebudzenie, bo przeciwnicy powoli odjeżdżają. Do strefy automatycznego awansu to już 12 punktów, choć jeden mecz mniej od liderów tabeli.
W sumie otwarty mecz, ale wierze, że gospodarze mają większą jakość w zespole i te dwa ostatnie zwycięstwa nie są przypadkiem.
Powodzenia
Zibi.K
✅ 130
 
binias 15

binias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szkocja - Irlandia
Typ: Typ: Wygra Zespół 1 i w meczu padnie poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,95
Bukmacher: bwin.com
Witam
W &quot;polskiej&quot; grupie D eliminacji mistrzostw Europy w piłce nożnej dojdzie w piątek do trzech meczów. Ważne dla układu tabeli będzie starcie SzkocjaIrlandia, który odbędzie się na stadionie Celtic Park w Glasgow (godz. 20:45). Gospodarze na każdym kroku podkreślają, jak ważne będzie dla nich wsparcie kibiców. Szkoci nie rozpieszczają swoich kibiców strzelaniem bramek, obstawiam ze to będzie skromne jedno bramkowe zwyciestwo.

Pozdrawiam
✅ 195
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Gruzja vs Polska
Typ: która drużyna więcej rzutów rożnych: Polska
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Godz. 18.00
ANALIZA. Witam. Na dzisiaj ważne spotkanie dla Polaków, głosy są podzielone jak czytam analizy innych użytkowników, ale większość jednak uważa, że Polska dzisiaj zainkasuje 3 punkty. Sam wczoraj wieczorem miałem spłodzić analizę, że Polska wygra i użyłbym podobnych argumentów, jak Szakal, który ten typ podał dzisiaj z rana. Stwierdziłem, że odpuszczę jednak, a poszukam czegoś innego. Wchodząc w rzuty rożne zastanawiałem się, czy Polacy pokryją handicap wystawiony przez bukmachera- spodziewałem się -2 HA a tu proszę 50 na 50. Wg mnie zawyżony kurs…
Biorę pod lupę ostatnie 3 spotkania w El. ME Gruzinów i Polaków. Gruzini w tych 3 meczach biorąc pod uwagę rożne to z Irlandią Północną remis 4-4, kolejne spotkanie ze Szkocją przegrane pod tym względem 9-3 i ostatni pojedynek z Gibraltarem przegrany 6-5. Na 3 spotkania Polaków sprawa rzutów rożnych ma się następująco: Z Gibraltarem wygrana 9-3, z Niemcami porażka 0-6 i wygrana ze Szkocją 7-2.
Niby suche liczby, niby to tylko statystyka, ale spojrzeć już na boisko to Polacy są drużyną piłkarsko lepszą i zaczęli to w końcu przekładać na wynik. Gruzini wiedzą, że Polska to nie tylko Lewy, bo jak jego odłączą od gry (jak to bywało wcześniej) to Nasi nie grali nic, nie miał kto strzelać, zero kreowania gry, a teraz jest jeszcze Milik, jest waleczny Krychowiak, Grosik, czy też któryś z młodych Legionistów… są atuty, Gruzini nie poradzą sobie z taką ofensywą i spodziewam się dość częstego przerywania akcji ofensywnych wybijaniem piłki za linię bądź to boczną, bądź końcową, jeszcze jak Piszczek się zacznie podłączać to jego groźne dośrodkowania też będą starali się przerywać, a jak nie będzie możliwości piłką spokojnie pograć i skonstruować jakieś ataki to będziemy grać dośrodkowaniami w pole karne na lewego i Milika- chłopaki grają nie tylko z głową, ale i głową. Zawsze Krychowiak może huknąć zza pole karnego i poodbijać piłki o Gruzinów, którzy dzisiaj wg mnie skupią się na obronie a gdy będzie możliwość to będą kontrować, więc ustawieni dość defensywnie 4-2-3-1. A jak ten mecz im nie pójdzie, to zawsze można zwalić winę na trenera, który i tak będzie miał to gdzieś, bo to jego ostatni mecz jako szkoleniowiec Gruzinów. Podsumowując drużyna, która będzie grała dzisiaj piłką i będzie miała statystyki po swojej stronie (rogi też) to drużyna lepsza, a dzisiaj takową na pewno będzie Polska. POWODZENIA I POZDRAWIAM
✅ 90
 
adiz2 0

adiz2

Użytkownik
Mecz: Gruzja - Polska
Typ: 1
Kurs: 4,65
Buk: Betathome
Nie wierzyłbym że Polska wygra tutaj bez jakiego kolwiek problemów. Mimo problemów kadrowych reprezentacji Gruzji pamiętajmy że oni nie mają nic do stracenia, jeśli z nami nie wygrają pożegnają sie praktycznie z turniejem. Zbyt wiele meczów w życiu widziałem żeby wiedzieć że takie problemy kadrowe gdzie wszyscy cie skreślają czasami potrafią zadziałać mobilizująco na przeciwnika. Mój typ na dzisiaj to czyste 1 na Gruzję. ALE SERCEM ZA POLSKĄ
⛔ 100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: 0:3 (Polska)
Kurs: 15,00
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam! Dzisiaj jako prawdziwy patriota postanowiłem wziąć w obroty mecz naszych orzełków. Rywal jest osłabiony atmosferą panującą w sztabie szkoleniowym co nasi chłopcy powinni wykorzystać i przed zimną nabić sobie kolejne 3 oczka do punktacji.
Co do tabeli to Gruzja przegrywając dzisiejszy mecz z nami praktycznie całkowicie zostanie wyeliminowana z możliwości awansu do dalszej części rozgrywek, więc na pewno nie będą murem stali w swojej bramce co z pewnością wykorzysta Lewandowski z Milikiem. Polska grała z Gruzją tylko trzy razy i bilans jest korzystny dla nas (2 zwycięstwa i porażka), ale mecze odbywały się kilka lub kilkanaście lat temu, więc tą statystyką nie ma co się kierować. Jedyne co mi się nie podoba to skład, który Nawałka wystawi, a mianowicie wystawienie fatalnego, bez formy Szczęsnego, który puszcza wszystko co leci w bramkę w lidze Angielskiej oraz brak Olkowskiego w podstawowej jedenastce.
Reasumując: Polska drużyna moim zdaniem wygra ten mecz na 99 %, lecz od paru dni chodzi mi po głowie taki wynik, dlatego tak dzisiaj obstawiam.
PS: Przypominam, że obowiązuje nas wzór do umieszczania typów, a niektórzy do niego się nie stosują przez co jest wszystko mniej czytelne.
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
POWODZENIA I ŻYCZĘ JUTRO WYSOKICH WYPŁAT U BUKÓW! POLSKA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwecja M.
Godzina: 19:15
Spotkanie: Ricoh - Kristianstad
Typ: over 49,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza: Gospodarze beniaminek 10 miejsce. Goście 3 miejsce. W histori nigdy nie grali ze Sobą. Kristianstad ostatnie 11 meczy konczyl takim overem. Ricoh trudno mi powiedzieć overy ma w kratke. Ale patrzac na forme gości ktorzy graja w Europejskich Pucharach ich overy,dobre miejsce w tabeli oraz znakomita passe jestem przekonany ze te 50 bramek podczas 60 minut rzuca. Linia nie zbyt wygorowana a kursik fajny. A na zwyciestwo gosci bardzo mały.

⛔ 100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Grecja - Wyspy Owcze
Typ: która drużyna wygra 1 połowę: Grecja
Kurs: 1,57
Bukmacher: UNIBET
Godz. 20:45
Dzisiaj w Pireusie dojdzie do spotkania eliminacji ME 2016 dwóch ostatnich drużyn Grupy F, gdzie Grecja będzie podejmować ostatnią drużynę tabeli Wyspy Owcze.
Mój typ to wygrana przez gospodarzy 1-wszej połowy.
Po wylosowaniu drużyn do grupy F, według mnie Grecja była faworytem do jej wygrania, jednak po 3 spotkaniach mają 2 porażki i 1 remis, na pewno nie jest to zbyt dobra sytuacja dla Mistrza Europy z 2004 roku.
Dziś wieczorem podejmują zdecydowanie najsłabszą drużynę w tej grupie - Wyspy Owcze, które moim zdaniem będą &quot;chłopcem do bicia&quot; dla pozostałych drużyn w tej grupie myślących o zakwalifikowaniu się do ME 2016 we Francji.
Moim zdaniem gospodarze dzisiejszego spotkania od początku ruszą do zdecydowanych ataków, myśląc o wysokiej wygranej w typ spotkaniu, na pewno pomogą im w tym kibice z gorącego Pireusu.
Dystans jaki mają do pokonania drużyna z Wysp Owczych do Grecji to 4 350 km.
Na pewno również dużym problemem dla drużyny gości będzie różnica temperatur, mianowicie dziś w Pireusie jest +19 stopni C, w kraju gości temperatura o 10 stopni C niższa.
⛔ 100
 
D 11

daniel16175

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Gruzja-Polska
Typ: Ht/FT 2/2
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Bardzo ważny i interesujący mecz dla każdego polskiego kibica piłki nożnej. Reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe z Gruzją. Faworytami spotkania są Polacy którzy bardzo dobrze prezentują się w Eliminacjach i są liderami grupy a nastroje w kadrze są tak dobre jak dawno nie były. Gruzini mają kiepską atmosferę w reprezentacji a ich trener jest powszechnie krytykowany za wyniki i bardzo defensywny styl gry. Gruzini z ostatnich 4 rozegranych meczy byli w stanie ograć jedynie Gibraltar 0:3 oraz ulegali Szkocji, Irlandii a także w meczu towarzyskim ZEA. Polacy jada do Gruzji jak po swoje ponieważ są w bardzo dobrej dyspozycji a gracze podstawowej jedenastki robią furorę w mocnych ligach. W wysokiej formie są Krychowiak Milik Lewandowski i Piszczek w obwodzie jest równiez genialny ostatnio Olkowski tak więc taka paczka graczy musi ograć bardzo słabą Gruzję tym bardziej że ta drużyna nabiera zgrania o czym świadczą świetnie mecze eliminacji ze Szkocją 2:2, Niemcami 2:0 oraz z Gibraltarem 7:0. Stawiam na Polaków
⛔ 100
 
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Azja - Puchar Państw Zatokowych
Godzina: 18:15
Spotkanie: Irak - Kuwejt
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Reprezentacja Kuwejtu nie zanotowała w tym sezonie zwycięstwa z żadnym znaczącym zespołem, ostatni raz wygrywając z Jordanią 10.10, a następnie trzy dni później z nią remisują. Po raz ostatni obie drużyny spotkały się 01.09, kiedy to zwyciężył Irak (1:0). Jak dotychczas w poprzednich trzech meczach pucharu nikt z nikim nie wygrał i sądzę, że będzie to pierwsze tanie spotkanie w tym sezonie. Reprezentacja Iraku w ostatnich spotkaniach strzelała więcej bramek niż przeciwnik, ostatnio również prezentując się dobrze w defensywie. Po stronie Iraku brak jest w ciągu tego roku większych wpadek (nie licząc przegranego na początku września meczu z reprezentacją Peru - 0:2). Można by powiedzieć, że reprezentacja Iraku zanotowała w tym roku spory postęp, a reprezentacja Kuwejtu wręcz przeciwnie. Uważam, że podobnie jak w ostatnim spotkaniu bezpośrednim reprezentacja Iraku wyjdzie z tej potyczki zwycięsko.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom