>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.12.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 14. Grudnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Francja over 6.0 rzutów rożnych
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betcris
Analiza:
Fajny kurs i fajna linia zwazywszy na to jaki antyfutbol jak zwykle bedzie grac Maroko. Oni w kazdym meczu graja tak samo czyli nisko obrona i ewentualne kontry. Szybki Mbappe i Dembele powinni skutecznie nekac boki obrony i dzieki temu nabijac sporo roznych. Mysle tez, ze Francje wcale nie czeka spacerek i Maroko pokazalo na tym mundialu, ze potrafia byc bardzo niewygodnym rywalem na tle wyzej notowanych druzyn. Wg mnie prawidlowa linia to 6.5 przy mniej wiecej tym kursie a tutaj mamy bezpieczniej bo azjan z ewentualnym zwrotem.
W Betfan over 5.5 po 1.70 jak cos.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +845
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: BTS
Kurs: 2,47
Bukmacher:
STS
Analiza:
W drugim meczu półfinałowym piłkarskich Mistrzostw Świata zmierzą się ze sobą Francja i Maroko. Francuzi przed turniejem byli wskazywani jako jeden z faworytów a ich gra w tym turnieju tylko potwierdza te przewidywania i stawia teraz Francję jako głównego kandydata do końcowego triumfu. Maroko z kolei to rewelacja tegorocznego Mundialu, drużynie tej nikt nie dawał raczej większych szans na awans z grupy a tymczasem dotarła ona aż do półfinału. Myślę, że w tym starciu obie ekipy zdobędą gola.
W dwóch ostatnich meczach Francji obie drużyny strzelały gola. W 1/8 finału wygrali oni z naszą reprezentacją 3:1 natomiast w ćwierćfinale pokonali 2:1 Anglię. Ogólnie Francuzi ani razu na tych mistrzostwach nie zagrali na zero z tyłu, w każdym meczu tracą dokładnie jednego gola.
Maroko z kolei przez cały turniej zdobyło 5 bramek, co jak na półfinalistę nie jest oszałamiającym wynikiem. Jednak drużyna ta twardo dąży do celu i w każdym meczu stawia ciężkie warunki swojemu przeciwnikowi. Potrafią strzelać bramki mocnym rywalom, co ostatnio udowodnili w starciu z Portugalią wygranym 1:0 a wcześniej w fazie grupowej, kiedy wygrali 2:0 z Belgią, która mimo kryzysu nadal jest bardzo solidną drużyną.
Myślę, że do finału awansują Francuzi, ale sądzę też, że Marokańczycy z pewnością są w stanie pokonać Hugo Llorisa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Francja pow. 1.5 gola + pow. 1.5 kartek
Kurs: 3.60
Bukmacher: STS
Analiza:



Piękną kartę zapisali Marokańczycy w historii futbolu meldując się w półfinale MŚ jako pierwsza afrykańska i jednocześnie arabska ekipa . Trzeba przyznać że w zupełności na to zasłużyli swoją grą , niezłomnością i zaangażowaniem. Każde z ich pięciu dotychczasowych spotkań oglądało się bardzo dobrze i z zaciekawieniem. Poziom prezentowany przez Maroko może zadowolić najbardziej wymagających kibiców. Mimo ogromnej sympatii do tej drużyny myślę jednak , że nie będzie w stanie ekipa z Maghrebu przejść Francji i znaleźć się w finale. Głównym powodem jest stopniowy ubytek kadrowy ze względu na kontuzje i ogromny wydatek energetyczny jaki piłkarze zostawili w dotychczasowych spotkaniach. Blok defensywy został przetrzebiony w meczu przeciwko Hiszpanii i o ile brak podstawowych obrońców ( Mazraoui , Aguerd) w spotkaniu przeciwko Portugalii udało się jeszcze załatać o tyle w dzisiejszej konfrontacji może mieć to znaczenie. W trakcie meczu z Portugalią boisko opuścił jeden ze stoperów , kapitan Saiss i choć ma być brany pod uwagę w dzisiejszej konfrontacji to nie wiadomo czy będzie w pełni sprawny . Przebąkuje się też o urazie Ziyecha , który może go wykluczyć z tego starcia co byłoby dodatkowym ciosem tym razem dla linii napadu. To wszystko ma ogromne znaczenie jeśli wychodzi się na murawę przeciwko takiej drużynie jak Francja.


Mistrzowie świata zagrali mądrze przeciwko Anglii , przede wszystkim wygrali walkę w środku pola czego się spodziewałem co miało fundamentalne znaczenie w całym spotkaniu. Dopisało im szczęście przy drugim karnym zmarnowanym przez Kanea , ale z gry bramki nie stracili. Mniej widoczny niż zwykle był Mbappe ale wynikało to z taktyki przyjętej przez trenera. W pełni z roli na boisku wywiązał się Griezmann ( według mnie jego najlepszy mecz w repr. od dawna) no i oczywiście niesamowity Giroud. Generalnie nie można przyczepić się do Francuzów o coś szczególnego , co nie dziwne atutów przed dzisiejszym meczem mają dużo więcej od rywala , a problemów znacznie mniej. Nie sposób przejść obojętnie obok otoczki polityczno - społecznej. Niezależnie od wyniku jakim zakończy się to spotkanie ( porażka Maroko - tym gorzej) bardzo gorąco będzie na ulicach Paryża czy większych francuskich miast , podobna atmosfera może być też na boisku. Myślałem o opcji overowej jeśli idzie o kartki (+4.5 & +5.5) i pewnie osobno tez coś takiego zagram. Tutaj łączę bramki faworyta z jego kartkami , co wydaje się opcją realną. Mimo tego że Maroko praktycznie nie traci goli na tym turnieju jak i bezpośrednio przed nim to jednak wobec tak ogromnej siły rażenia jaką dysponują Francuzi z wszystkich stron i problemów w defensywie Maroka sądzę że zostanie obrona ekipy afrykańskiej przełamana i to nie raz.

Podsumowując uważam że Francja wygra to s potkanie w regulaminowym czasie gry w miarę pewnie , zwycięstwo nie będzie zagrożone ani przez chwilę a na boisku zobaczymy zacięta walkę co zaowocuje kartkami z obu stron.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Awans Maroko
Kurs: 4.40
Bukmacher:
Lvbet
Analiza:

Jestem pod dużym wrażeniem tego co prezentuje drużyna z Afryki. Już dokonali rzeczy wielkiej. Maroko na całym turnieju, w pięciu meczach, stracili jedną samobójczą bramkę na 2:1 w meczu z Kanadą. Nawet Hiszpania nie potrafiła zdobyć bramki w serii rzutów karnych. Ich obecność w 1/2 finału nie jest dziełem przypadku. Są świetnie zorganizowani w obronie i bardzo szybko wychodzą do ataku.

Francja, faworyt do wygrania, obrońcy tytułu. Mają w szeregach Mbappe, który robi różnicę. Zobaczymy czy znajdą receptę na Maroko. Z Anglia mogliśmy zauważyć że mają problem z organizacją w grze obronnej. Pudło Kane'a z jedenastu metrów uchroniło ich przed dogrywka.

Będzie to niezwykle ciekawy mecz. Typuje 2:1 dla Maroka. Powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 623,2K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie:USK Praga - Olympiakos razem z dogrywką
Typ: over 147,5 pkt
Kurs: 1,74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W tym meczu Euroligi kobiet praktycznie ostateczny wynik znany jest już przed rozpoczęciem pojedynku i tylko pytania są takie iloma punktami koszykarki gospodarzy USK Praga wygrają ten pojedynek i jak wysoki padnie w nim wynik punktowy.Drużyna ta teraz zajmuje 4 miejsce w tabeli grupy A z 8 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrały one 3 mecze i 2 pojedynki przegrały.W ostatniej kolejce przegrały po dodatkowym czasie gry wyjazdowy pojedynek 82-72 z Fenerbahce.Koszykarki obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty robiąc to bardzo często i typuje w tym pojedynku zdecydowanie na bardzo wysoki wynik punktowy

74
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1883
FNM99 714,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - LA Kings
Typ: LA Kings wygra mecz + powyżej 7.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które w tym sezonie jako jedyne przekroczyły granicę 100 goli zarówno zdobytych jak i straconych. Mecze z udziałem tych drużyn przynoszą wiele goli, dlatego przy ich bezpośrednim pojedynku jest wielce możliwe, że zobaczymy wysoki wynik końcowy.
Jeżeli chodzi o faworyta tego spotkania, jest to dość trudne do określenia, czego dowodem są dość wyrównane kursy u bukmacherów na zwycięstwo którejś z ekip. Natomiast moim zdaniem w tym sezonie trochę lepiej radzi sobie zespół gości, przez co są dla mnie pewniejszym wyborem jeżeli chcę poszukać potencjalnego zwycięzcy. Kolejnym detalem, który przemawia na korzyść Kings, to zawieszenie Jeffa Skinnera po ataku kijem na twarz gracza Penguins w pierwszym z dwóch ostatnich spotkań, które rozegrali Sabres. Skinner to drugi najskuteczniejszy zawodnik gospodarzy w tym sezonie i jego nieobecność na pewno nie wyjdzie na dobre dla Sabres.
Podsumowując, spodziewam się dużej liczby bramek w tym spotkaniu, a także mam nadzieję, że Kings wyjdą z tego meczu zwycięsko po regulaminowym czasie. Jak mecz się potoczy zobaczymy w nocy, to jest NHL i zdarzyć może się wszystko. Typ jest mocno ryzykowny ale nie mogłem przejść obok niego obojętnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 139K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Euroliga kobiet
Godzina: 19:00
Spotkanie: USK Praga - Olympiacos
Typ: USK Praga(-21.5)
Kurs: 2.44
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Prazanki z dwoma porażkami z rzędu, czas na przełamanie i to przełamanie z hukiem. Dwa ostatnie mecze to nieznaczna porażka z Polkowicami oraz przegrana z Fener po dogrywce, ale teraz rywal idealny do zbicia, więc powinno być przyjemnie.
Czeszki długo nie grały tym optymalnym składem, ale teraz wszystkie zawodniczki są już na pokładzie, skład bardzo mocny i to też powinno przełożyć się na konkretne wyniki bo z taką paka USK śmiało może walczyć o najwyższe cele. Są już Fagbenle oraz Jones i może debiut Temi w EL tylko trzyminutowy, ale jej ogromny potencjał dało się zobaczyć w kolejnym meczu, tym razem na krajowym podwórku gdzie skończyła z 27p i 18zb. Brionna w EL z Fener zrobiła show i z marszu pokazała swoje możliwości... Ona zresztą Pragę zna bardzo dobrze i już jakiś czas tworzy udany duet z Thomas.
No właśnie, jest jeszcze Alyssa, jest Vukosavljevic, są Conde, Oblak, Vyoralova, to naprawdę mocny zespół, który z OLY naprawdę powinien pokazać moc.
Greczynki w EL bez polotu, pomijając turniej kwalifikacyjny, w fazie grupowej jeszcze nie wygrały.
No i ok, to nie jest tak, że mimo samych porażek OLY dostawało po głowach, ale mnie te niskie przegrane z Bourges czy nawet Fener, które w tamtym momencie nie grało pełną mocą i prezentowało się średnio, nie przekonują.
-13 z Polko, czy -16 z Virtus last match już pokazują, że Greczynki jednak odstają, a teraz czeka je być może nawet najpoważniejszy sprawdzian.
Sklad przyjezdnych nawet mimo Gustafson na pokładzie dużo słabszy, do tego nie gra Strautmane, no jak dla mnie szykuje się blowout.

144
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2555
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: wynik końcowy + liczba goli 2.5 1/-
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS
Analiza


Obrońca tytyłu staje w szranki z czarnym koniem tego mundialu. Za Francją przemawia wszystko, za Maroko obrona Częstochowy i gra z kontry. Przypomina mi się rok 2004 kiedy to Grecy doszli na sam szczyt i w 1/4 wyeliminowali dużo mocniejszą Francję mierzącą w tytuł mistrza Europy. Wtedy nikt sobie nie zdawał sprawy że kiedyś będziemy świadkami powtórki. Wydaje mi się że Maroko osłabione po 1/4 nie będzie w stanie już tak skutecznie się bronić. Francja liczy na szybko strzelonego gola, który ustawi mecz. Obrońcy tytułu stracili z gry tylko jednego gola z Australią. Tego meczu z Tunezją nie liczę bo grał 2 garnitur. Jedynego gola dla Maroka widzę tylko z ew. karnego tak jak to było w meczach play off z Polską i Anglią. Marokańczycy będą się bronić tak samo jak w meczu z Portugalią, Hiszpanią i grać na kontry. Myślę że ich szczęście skończy się na tym półfinale i to Francuzów zobaczymy w Finale.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2111
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis ITF Egipt
Godzina: 08:30
spotkanie: S.J. Visscher vs Natsvlishili Nino
typ: Natsvlishvili
kurs: 5,50
bukmacher: sts

5,50 ! Jest to najwyższy kurs na rynku! Etoto tylko 4,90.
Na jutro zapraszam do Sharm El Sheikh na turniej ITF z pulą nagród 15 tys $.
Turniej kobiet na twardej nawierzchni.

Na tę porę brak typów na ten mecz.

Visscher Stephanie Judith jest rozstawiona w tym turnieju z nr 4. Jest to zawodniczczka z Niderlandów. Ma 22 lata i jest praworęczna. Jej bilans na hardzie w tym sezonie to 9/7.

Nino Natsvlishvili ma 19 lat jest Gruzinką. Jest także praworęczna. Jej bilans na hardzie w tym roku to 10/10.


Bilans między Paniami to 1-0 dla NIderlandki. Panie grały rok temu w Gruzji na turnieju z pulą nagród 25 tys $. Padł wynik 2-1 dla Niderlandki która przegrała pierwszego seta. Wynik 2-6, 6-4, 6-1 a kurs na zwycieżczynię wynosił 1,17. https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1960294

Niderlandka zajumuje 689 miejsce w rankingu WTA, zaś Gruzinka 1133.
Więcej szczegółów starcia dostępne pod linkiem: https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2256189.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Maroko jest bez wątpienia największą rewelacją tych mistrzostw. Bukmacherzy sceptycznie podchodzili do szans wszystkich reprezentacji Afryki na osiągnięcie jakiegoś większego sukcesu. Awans Maroko do półfinału trzeba oceniać jako sensację. Trzeba oddać tej reprezentacji, że dali z siebie wszystko i zasłużyli na półfinał, ale w gronie półfinalistów są teoretycznie najgorszym zespołem, a z pewnością mocno ustępują Francji. Francja przed mistrzostwami grała poniżej oczekiwań, ale tutaj w Katarze udowadniają, że na najważniejszy turniej potrafią się odpowiednio przygotować. Francuzi co prawda przegrali jedno spotkanie w fazie grupowej, ale nie grali optymalnym składem i ten mecz nie miał już żadnego znaczenia. Resztę spotkań grali oni na wysokim poziomie, zwłaszcza w ofensywie wyglądają bardzo mocno. Imponuje to z jaką łatwością Francuzi stwarzają sobie dobre okazje, do tego Kylian Mbappe jest w świetnej formie i przez cały mecz trzeba na niego uważać. Maroko w ostatnim meczu z Portugalią wygrało 1:0, ale pozwalali Portugalczykom na bardzo dużo i niewiele brakowało, a by musieli grać dogrywkę. W tym spotkaniu spodziewam się dużej przewagi Francuzów i według mnie mają oni zbyt dużo opcji w ataku, żeby Maroko mogło ich zatrzymać. Francuzi będą częstym gościem w polu karnym Marokańczyków i możliwe, że aktualni mistrzowie świata wywalczą jedenastkę. Samo Maroko pewnie też stworzy sobie kilka ciekawych kontrataków, więc sami też mogą karnego wywalczyć, choć w tym typie oczywiście bardziej liczę na Francję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny, Limoges
Godzina: 11:30
Spotkanie: Kostjuk - Tauson
Typ: Kostjuk 2:0
Kurs: 3.70
Bukmacher: STS
Analiza:
Tauson jest w dobrej dyspozycji, dzisiaj wygrała z Mladenovic, ale nie było łatwo, mecz wygrany 2:0 ale w gemach 7:5; 7:6. Dunka może być już trochę podmęczona, wygrany challenger w Agers, potem odpadła w pierwszej rundzie z Kalininą i po 4 dniach odpoczynku wraca do następnego turnieju. Kostjuk miała miesiąc przerwy, a więc nabrała sił do gry. W pierwszej rundzie szybko odprawiła Garland 6:2; 6:3, a więc widać że szybko weszła zpowrotem w tryb meczowy. Dodatkowo jak prześledzimy jej ostatnie mecze to można zauważyć że jak przegrywa to z zawodniczkami z pierwszej 100. Kostjuk dla mnie jest faworytką do jutrzejszego spotkania, mierzyła się z Tauson w kwietniu w Madrycie na mączce, i gładko jej poszło 6:3; 6:2. Tutaj może tak łatwo nie będzie, ale o wygraną jestem spokojny. Dla podbicia kursu idę w wynika 2:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +180
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: OBIE STRZELĄ W 2. POŁOWIE
Kurs: 4.40
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Maroko by marzyć o finale musi strzelic gola. Trudno mi uwierzyć w to, że kolejny mecz miałby być pod 0-0 i ewentualną dogrywkę/karne. Francuzi mają dużo ognia w ofensywie, ale ich obrona wygląda przeciętnie. Myślę że Marokańczycy będą mieć kilka okazji do zdobycia bramki i przynajmniej jedną z nich wykorzystają. Kursy na gola gości cały czas spadają.
Atakuje jednak nieco bardziej atrakcyjną opcje czyli obie strzelą w 2. połowie. Myslę że pierwsza polowa będzie bardzo zacięta i może tu być nawet bez goli, a w drugiej obie ekipy powinny się otworzyć. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka / USA-NBA
Godzina : 03:00
Spotkanie : Utah Jazz - New Orleans Pelicans
Typ : Kelly Olynyk powyżej 13.5 punktów
Kurs : 2
Bukmacher : Superbet

Wczoraj bez niespodzianki, Allen ledwie strata. Dziś znów pod lupę NBA, lecz tym razem liczba punktów. Utah Jazz vs New Orleans Pelicans. To bez wątpienia będzie bardzo ciekawy pojedynek Jazz to zawsze groźna ekipa, zaś goście niespodziewanie lider na zachodzie. Nikt tu nie będzie kalkulował. Obie ekipy rzucą sporo i dlatego wchodzę w over punktowy Olynyka. 13.5 punktu taka linia. W mojej opinii jeśli Jazz rzucą około 115 punktów powinna zostać pokryta. Jest to zawodnik, który wychodzi w pierwszej piątce, zawsze dostaje sporo minut, będzie musiał się wspiąć na wyżyny jeśli Jazz mają dziś wygrać. Center jest niezwykle doświadczony, w ostatnim meczu bezpośrednim na Pelicans, rzucił punktów 20, liczę na powtórkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Maroko lub remis
Kurs: 2.31
Bukmacher: totalbet
Analiza: Wiele zostalo powiedziane o tym meczu, dodam ze Maroko nie bez powodu znalazlo sie w polfinale tego turnieju i mysle, ze ten mecz nie będzie wygladal tak samo jak ten wczorajszy. Francja praktycznie w kazdym meczu, moze oprocz Australii nie potrafila zdominowac rywala na tyle zeby ten nie mogl wyjsc z wlasnej polowy czy tez byl bezradny na wlasnej polowie. Maroko powinno miec swoje szanse. Walczyli dzielnie w kazdym meczu, przeciwko Francji bedzie podobnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Francja - Maroko
Typ: Francja over 6.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.25
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Pomimo kilku problemów kadrowych, Francja ma na tyle mocny skład, że bez m.in. Karima Benzemy jest w stanie powtórzyć sukces z poprzedniego Mundialu. Wiele osób typowało, że w grupie z Dania to Skandynawowie mogą namieszać, ale nic bardziej mylnego. Trójkolorowi pewnie sięgnęli po pierwsze miejsce i aby znaleźć się w półfinale, pokonali Polskę oraz Anglię. Jedni i drudzy postawili spory opór i były momenty, gdzie przeciwnicy przejmowali inicjatywę, ale to na rękę Francji, która świetnie czuje się w kontratakach. Jeżeli po obu stronach barykady masz szybkich skrzydłowych, jak Kyliana Mbappe, czy też Ousmane Dembele to z chęcią możesz oddać piłkę rywalom piłkę. Swoją drugą młodość przeżywa Olivier Giroud, który bije kolejne rekordy i w Katarze czuje się świetnie. Na swoim koncie ma 4 gole i w klasyfikacji strzelców jest za plecami swojego rodaka z PSG oraz Leo Messiego. Napastnik Milanu postara się powiększyć swój dorobek na tegorocznym Mundialu. Czy stać go na kolejny znakomity występ przeciwko świetnej zorganizowanej defensywie Maroka?

Reprezentacja z północnej Afryki to jedna z największych sensacji ostatnich lat na Mistrzostwach Świata. Naturalnie wcześniej również mieliśmy niespodzianki, jak występ Korei Południowej, która na własnych obiektach zajęła 4. miejsce. Maroko może przebić ten wyczyn i ma na to dwa mecze, jak nie o finał, to o 3. miejsce. Formalni goście to przykład zespołu, który preferuje defensywą grę, ale stwarza zagrożenie po kontratakach. Do tej pory podopieczni selekcjonera Walida Regraguia stracili tylko jednego gola, a było to przecież trafienie samobójcze. To tylko pokazuje, ile pracy zostało włożonych w przygotowanie się piłkarzy, ale też drużyny, która ma określony styl gry i konsekwentnie realizuje swoją taktykę. Naturalnie potrzebny jest też fart i dobra dyspozycja bramkarza, ale mówi się przecież, że szczęście sprzyja lepszym. Taki turniej rodzi nowych bohaterów i jednym z nich jest znany szerszej publiczności Sofyan Amrabat. Czy dzisiaj również poprowadzi Maroko do zwycięstwa?

Czy Francja będzie ostatnim przystankiem dla Maroka? Nie, bo nawet po dzisiejszej przegranej, czeka ich batalia z Chorwacją o brąz. Jest to bardzo niewygodna drużyna dla przeciwnika i ciekawy jestem, czy obrońcy tytułu przebiją się przez mur postawiony przez reprezentację z Afryki Północnej. Należy zwrócić uwagę na ewentualne zmęczenie, ponieważ Faworyci nie rozgrywali przed Mundialem meczów towarzyskich i w starciu z Tunezją mogli pozwolić sobie na rotacje. Tak nie było w przypadku rywali.

W ostatnim spotkaniu Maroko grałem rzuty rożne rywali i Portugalia wykonywała aż 9 kornerów, dzisiaj stawiam na 7 takich stałych fragmentów gry po stronie Francji. Jak wyglądają statystyki pod tym względem obu nacji ma tegorocznych Mistrzostwach Świata?
  • Francja wykonywała 8, 6, 8, 7, 2 rzuty rożne
  • Maroko pozwalało rywalom na wykonywanie 5, 9, 6, 1. 9 rzutów rożnych
Wiele zależy od strzelonego gola Trójkolorowych, ale Lwy Atlasu umiejętnie bronią dostępu do swojej bramki i liczę, że szybko to się nie stanie. Nawet po zdobytej bramce nie można pozwolić sobie na rozluźnienie i spodziewam się dominacji Francji. Gram minimum 7 rzutów rożnych po stronie obrońców tytułu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +120
patryk7 575,3K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, HocjeyAllsvenskan
Godzina:19.00
Spotkanie: AIK - Mora
Typ: AIK
Kurs: 2.42
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Sztokholmskie AIK powalczy dzisiaj o przerwanie passy trzech porażek z rzędu i bardzo potrzebny komplet punktów z Mora IK.
AIK ma niezaprzeczalnie solidny skład na środek tabeli, ale wciąż "marnieje" na dole rankingu i jak dotąd w ogóle nie spełnia oczekiwań w HockeyAllsvenskan. Plan przed startem sezonu zakładał walkę o czołowe lokaty na szczycie tabeli. A po 24 rundach rozgrywek "żółto-czarni" są tuż nad strefą kwalserien o utrzymanie. W przerwie letniej drużyna została wzmocniona kilkoma wielkimi nazwiskami (jak choćby powracający do AIK bardzo doświadczony skrzydłowy Richard Gynge grający ostatnio w Vaxjo Lakers). Ostatni mecz to wyjazdowa porażka w Plivit Arena z niemal równie słabym Vastervik 1:4. Ale u siebie w Hovet Sztokholmczycy mogą pochwalić się "mocnymi kartami" i tutaj głównie muszą szukać punktów by szybko wydostać się z niekorzystnej sytuacji w rankingu. U siebie AIK zdobyło aż 24 z 28 punktów, które ma na swoim koncie w tym sezonie (jak dotąd tylko cztery drużyny zdobyły więcej punktów na własnym lodzie).
Mora przyjeżdża do Hovet z pełną pewnością siebie po wyjazdowej wygranej z Sodertalje 4:2 (dzięki zwycięstwu awansowała na 6 miejsce w tabeli, które daje bezpośredni udział w fazie play-off po sezonie zasadniczym). Ale wcześniej MIK miała na swoim koncie trzy porażki z rzędu. Skrzydłowy Albin Grewe leczy kontuzje.
Pomimo rażąco słabych wyników AIK, Sztokholmczycy nadal są jedną z najlepszych domowych drużyn HockeyAllsvenskan. W Hovet Mora została już pokonana w tym sezonie (druga połowa listopada 2:1 w ET) i dzisiaj wygrana gospodarzy ponownie jak najbardziej możliwa.

142
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2584
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Cadiz - Wolves
Typ: over 1.5 bramki Wolves
Kurs: 2.07
Bukmacher: lvbet
Analiza

Wolves totalnie rozczarowywuje w tym sezonie, ta kadra ma potencjał na walę o wysokie miejsca co pokazywali w poprzednich sezonach, jednak gdzieś to wszystko sie posypało i ekipa ciągle nie może znaleźć trener który to na nowo poukłada, na razie tą sztukę powieżono Davisowi który do tej pory opiekowal się ekipą młodzieżową. To jest ostanti test przed rozpoczęciem na nowo rozgrywek będzie pewnie najmconiejszy skład i sprawdzenie gdzie w jakim miejscu są, będzie poważna gra a ma kim straszyć ta ekipa Costa, Traore, Neto, Jimenez, Moutinho i tak dalej to są gracze świetni technicznie tylko ktoś to musi poukładać jako zespół. Cadiz ma jeszcze czas do startu rozgrywek ale mocno wzięli się do pracy i mają za sobą dwa sparingi w tym ograli United 4:2 ale to były mocne rezerwy Manchesteru, za dwa dni ostatni sparing z Roma dlatego dziś spodziewam się naprawdę że to rotacje będą duże a nie ma co ukrywać rezerowi to nie to samo co podstawowa jedenastka tej ekipy

107
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2447
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS WTA CHALLENGER LIMOGES
Godzina: 11:30
Spotkanie: KOSTYJUK - TAUSON
Typ: TAUSON 2:1
Kurs: 4,90

Bukmacher: STS
Analiza:


Minimalna faworytką tego spotkania wedlug bukmacherow jest TAUSON i ja też ją widzę w roli faworyta w tym meczu. Jednak na pewno nie bedzie to dla niej latwy mecz bo na przeciwko niej stanie Kostyjuk, ktora jest grozna zawodniczka o ofensywnym usposobieniu. Obie zawodniczki na hali lubia grać bo moja pod ta nawierzchnie atuty. Tauson posiada troche lepszy serwis i mysle, ze w tym pojedynku to zawazy na jej korzysc.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
black-star 50,4K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Oman Professional League
Godzina: 13:40
Spotkanie: Sohar - Ale Suwaiq
Typ: over 2,5
Kurs: 3,35
Bukmacher: LVBET

Mecz w górnej części tabeli, obydwie drużyny dzieli niewielka różnica punktów. W lepszym położeniu są goście, tracący sześć punktów do lidera. Na wyjeździe nie prezentują się jednak okazałe w tym sezonie, gdyż zwycięstwo odnieśli w zaledwie jednym spotkaniu na pięć ostatnich. Gospodarze na własnym terenie przegrywają rzadko i zwycięstwem w tym spotkaniu będą w stanie odrobić trzy punkty do przyjezdnych. Obydwa zespoły mają przewagę bramek strzelonych nad straconymi. Goście na pewno będą walczyć o przełamanie, tym bardziej, że wygrali już dwa spotkania z rzędu i znajdują się obecnie wysoko w górze pod względem formy w ostatnich meczach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom