>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14 listopada 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na niedzielę - 14 listopada !!!



Typy podajemy według wzoru:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Spotkanie: FC Porto - Portimonense
Typ: Porto wygra przewagą 2 bramek lub więcej
Kurs: 1.45
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Moim typem na niedziele jest mecz pomiędzy FC Porto i drużyną Portimonense. Mecz na Estadio Do Dragao rozpocznie się o 21.15 czasu polskiego. Porto po efektownej wygranej tydzień temu z mistrzem Benficą (5:0) umocniło się na fotelu lidera i ma już 10pkt przewagi nad drużyną z Lizbony oraz Victorią Guimaraes. Drużyna z portowego miasta ma komplet 5 bardzo efektownych zwycięstw na własnym stadionie w lidze, 5:1 z Uniao Leiria, 2:0 z Olhanense, 3:2 z Bragą i 3:0 z Beira-Mar. W wszystkich 10 kolejkach jedyne punkty jakie straciło Porto to był remisowy wyjazd do Guimaraes. Drużyna beniaminka Portimonense okupuje 14 pozycje zaraz przed strefą spadkową. W 10 meczach zdobyli 8pkt, z czego aż 7 na własnym stadionie. Jedyny wyjazdowy punkt zdobyli w 3 kolejce w starciu z 12 w tabeli Pacos de Feereira, a tak doznali porażek z Victorią Guimaraes 0:2, z Nacional 1:3, z Olhanense 0:2 oraz z Bragą 1:3. Drużyna Porto jest napewno zdecydowanym faworytem i raczej trzeba się zastanawiać jak wyskok wygra, niż myśleć ile punktów zdobędzie. Ale znając dużą chęć ofensywnej gry Porto oraz tego iż mają świetnych wykonawców do tego jestem przekonany, że drużyna gości poniesie porażkę różnicę przynajmniej 2 bramkami z może nawet większą.
✅ 45
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Domex Tytan AZS Częstochowa vs Resovia Rzeszów
Typ: 1
Kurs: 3,50
Buk: Bet365
Data i godzina rozpoczęcia: 14-11-2010, godz. 14-45
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań kończących kolejną serię spotkań Polskiej Ligi Siatkówki. Zdaniem bukmacherów faworytami są rzeszowianie, choc ja na przegranej pozychi nie stawiałbym akademików. Wrócmy choc na chwilę do spotkań obu zespołów z ostatniej serii spotkań, w których akademicy z Częstochowy wygrali na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem 3-1, a rzeszowianie wygrali na własnym parkiecie z Zaksą Kędzierzyn Koźle. Dla tych, których ciekawi jak wyglądało spotkanie gospodarze typowanego przeze mnie spotkania podaję tu link: http://www.azsczestochowa.pl/index.php?page=news&amp;amp;art=1661, w którym można przeczytac jak dobrze zagrali częstochowianie. Pierwszoplanową rolę w tym meczu rozegral Wojciech Gradowski, który po meczu udzielił wywiadu:
Tadeusz Iwanicki: Pierwsze mecze sezonu spędził Pan na ławce rezerwowych, ale w środę w Jastrzębiu wystąpił w roli dżokera, który przesądził o ważnym zwycięstwie AZS-u.
Wojciech Gradowski: Mieliśmy ułożony skład i fakt, że ja do tej pory pełniłem rolę rezerwowego. Dostałem szansę w Jastrzębiu i ją wykorzystałem, z czego się cieszę. Tak to jest, że któremuś z chłopaków nieraz trzeba dać chwilę oddechu. Ja wszedłem za Krzyśka, wypaliło i zostałem na boisku do końca. Pomogłem drużynie, wygraliśmy, i to jest najważniejsze.
Spędził Pan na boisku półtora seta i otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu. Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko.
- Ja sobie w ogóle nie przypominam takiej sytuacji, ale tak naprawdę to, że dostałem wyróżnienie, nie ma większego znaczenia. Najważniejsze jest zwycięstwo i trzy punkty, które wywieźliśmy z trudnego. Rywal był bardzo silny, kilka dni wcześniej wygrał w Kędzierzynie, do tego w trzecim secie prowadził wysoko i wyglądało na to, że przegramy to spotkanie. Stało się jednak inaczej. Dla mnie i całego zespołu to dodatkowa satysfakcja.
Teraz trzeci z serii bardzo trudnych meczów - z Resovią Rzeszów, która wydaje się być dużo silniejszą niż w ubiegłym sezonie.
- Czy tak jest, zweryfikuje liga. Na pewno wzmocnieniem było przejście do Rzeszowa Gorozera, który zdobywa sporo punktów w ataku. Resovia przyjedzie do nas w roli faworyta, a naszym zadaniem będzie sprawić niespodziankę. Mam nadzieję, że zagramy lepiej niż ostatnio z Bełchatowem i zdobędziemy jakieś punkty. Taki bynajmniej mamy cel&#39;&#39;
,,Dla Gierczyńskiego pojedynek z Resovią będzie szczególnym wyzwaniem. Skrzydłowy spędził w Rzeszowie dwa ostatnie sezony, nie układała mu się współpraca z trenerem Ljubomirem Travicą i teraz pewnie będzie chciał udowodnić, że Serb zrobił błąd, oddając go do AZS-u&#39;&#39; W pełni się z tym zgadzam, z pewnością będzie chciał udowodnic, że jest dobrym zawodnikiem. - Chcemy wygrać, może być nawet za dwa punkty - mówi Gierczyński. - Nie traktuję jednak tego meczu specjalnie. Gierczyński zwraca też uwagę na bardzo napięty grafik spotkań. Nie ulega wątpliwości, ze Rzeszów bardzo się wzmocnil przed sezonem. Trener gości równiez chce wygrac. Tak w ramach formalnosci, Częstochowa zajmuje 5 miejsce, natomiast Rzeszów 2. Jaki będzie przebiego tego spotkania, czyje wypowiedzi były bardziej przekonujące o tym przekonamy się o godz. 14-45 na antenach Polsatu Sport jak rownież i TV4. Niech wygra lespza druzyna, ale wolalbym patrzec na wygraną gospodarzy-powodzenia
✅ 250
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings vs. Colorado Avalanche
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet365

Spotkanie zostanie rozegrane dzisiaj w nocy o godznie 1:00 polskiego czasu na stadionie Joe Louis Arena (Detroit, MI). Spotkania z poprzedniego i obecnego sezony pomiędzy tymi drużynami prezentują się następująco

13-10-10 Detroit Red Wings 4 - 5 Colorado Avalanche
02-03-10 Colorado Avalanche 2 - 3 Detroit Red Wings
01-01-10 Detroit Red Wings 4 - 2 Colorado Avalanche
25-10-09 Colorado Avalanche 3 - 1 Detroit Red Wings
18-10-09 Detroit Red Wings 3 - 4 Colorado Avalanche

Jak widać 3 do 2 na korzyść Colorado i w dodatku jedno zwycięstwo jest z obecnego sezonu dokładnie sprzed miesiąca i to także na wyjeździe. Dlatego typuję dziś kolejne zwycięstwo Colorado, bo kurs kusi (4.20) a ta drużyna pokazała już niejednokrotnie że z Detroit sobie radzić potrafi. Co porada Detroit jest naprawde w niezłej formie, oglądałem ich ostatnie 2 spotkania i przyjemnie się ogląda ich grę, jednak nie można zapominać, że to hokej, że to NHL i tutaj każdy może wygrać z każdym, a na korzyć Colorado przemawiają dodatkowo argument że już z Detroit wygrali w obecnym sezonie. Colorado w ostatnim wczorajszym wyjazdowym spotkaniu rozbiło Columbus Blue Jackets aż 5-1, więc napewno są napaleni na kolejne zwycięstwo i nie przerwanie tej serii.
⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Brazylia - Rosja (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet)
Typ: Rosja +1,5 seta
Kurs: 1,549
Buk: PinnacleSports
Analiza: Obydwa zespoły nie przegrały jeszcze meczu na tym turnieju, zatem widać, że w wielkim finale zagrają dwie najlepsze ekipy tych mistrzostw. Pewniej jednak swoje spotkania wygrywały reprezentantki Sbornej. Brazylijki dzisiaj stoczyły niesamowicie wyrównany bój z Japonkami. Był to drugi w kolejności półfinał, zatem bardziej wypoczęte będą Rosjanki. Nie chce mi się wierzyć, żeby reprezentantki Rosji nie ugrały w tym meczu przynajmniej dwóch setów. Praktycznie w każdym kolejnym meczu niszczyły swoje przeciwniczki. Tutaj będzie ciężej, ale jeżeli zagrają tak jak np. w dzisiejszym półfinale, to powinny bez problemu ugrać dwa, a może nawet trzy sety.
✅ 54,9
 
S 18

szymek1547

Użytkownik

Piłka Nożna PrimieraDivision
Spotkanie:Gijon-Real M
Typ:powyżej 2,5 gola
Kurs:1,58
Bet365
Godz:19:00

Dziś Królwescy zawitają na Stadionie Sportingu Gijon.Królewscy po wygraniu 5 ligowych meczach zajmują 1 lokate z 1pkt. przewagi nad wiceliderem Barcelona.Piłkarze Mourinho wygrywaja ostatnio mecze jak i u siebie ,tak i na wyjezdzie.Piłkarze Realu myśla o derbowym spotkaniu z Barcelona ,które odbendzie sie 29 listopada.Królewscy bardzo chca zdobyc komplet punktów ,aby umocnić sie na pozycji lidera.Jeżeli jest tak jak powiedział C.Ronaldo,że Real nie jes już tamtą druzyna ,która uległa Barcelonie,to derby mogą być bardzo ciekawe.Gospodarze niedzielnego spotkania maja za soba jedynie to,że na własnym obiekcie w tym sezonie przegrali tylko raz z Valencia 1:2.Real powinien wygrac ten mecz,ponieważ piłkarze Mourinho wiedza,że nie mogą sobie pozwolic na jakąkolwiek potyczke na ligowym podwórku.Królewscy w ostatnich spotkaniach wysoka dyspozycje w środku tygodnia wygrali derby Madrytu z Atletico pokonujac ich 2:0.Piłkarze gości okazuja sie świetnym bilansem 27:5 widac,że Real dużo strzela ,a mało traci to bendzie bardzo ciekawe spotkanie,z którego obronna ręka powinni wyjsc piłkarze Mourinho,który obejrzy mecz z trybun.
⛔ 100
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP

spotkanie: CB Granada - Cajasol Sevilla
typ: 2
kurs: 2,07
buk: pinnacle
analiza:

Granda skład słabiutenki. Po za piątką raczej żenada, Samb, Korolev i Stefansson. Z drużyn 13-18 tylko Manresa z bilansem 0-6 ma podobny potencjał. Granada może mieć kłopoty z ligowym bytem. Brakuje przede wszystkim siły w ataku. Coby Karl miał być objawieniem a ACB a co jest to wszyscy widzą. Gianella i Prestez szału nie robią i tak naprawde zostaje przeciętny Ingles i Kurz. Ostatnio Robert pokazał się z dobrej strony ale jakoś nie wierze aby on co tydzień notował dobre wyniki. Karl i Ingles mieli być liderami, póki co nie wygląda to dobrze, mam świadomość, ze to są gracze, którzy są zdolni do rozegrania bardzo dobrego meczu ale zakładając takie coś wszystko byłoby no betem w bukmacherce. Oprócz piątki w zasadzie tylko dwóch graczy ma do dyspozycji trener Trifon Poch. Obecny bilans ligowy Granady 1-5 z grali m.in. z Menorca, Estudiantes i Zaragossa więc teoretycznie mogli zrobić trzy wygrane a zrobili tylko jedną i to z Estu przegrywając wysoko do połowy. Wygrlai ten mecz fartem 77:74 dzięki super grze Kurza. Tak naprawde to powinni mieć bilans 0-6. Sevilla zaczeła sezon zle ale prosze mi wierzyć, że to dalej mocny zespół. Mimo, że nie ma Miso, Reya czy Savanovica. Cajasol słynie z dobrej obrony a rywale mają problem z atakiem, to bardzo ważny element w tym spotkaniu. Joan Plaza dysponuje ósemką niezłych graczy w tym znakomitym Bullockiem. Niestety Plaza to najsłabsze ogniwo Cajasol i ma problem z dobrym ustawieniem zespołu ale licze na mądrość samych zawodników. Niewątpliwym problemem Sevilli jest pozycja 5 i czasem przez to deska. Oni potrafią grać niskimi, rzucać z dystansu. Davis robi co może by to jakoś wyglądało, to bardzo dobry center. Na 4 Katelynas a na ławce tylko Triguero. Jest jeszcze Ivanov i dobrze zbudowany Kirksay będzie pomagać na zwykle. W sumie nie wygląda to zle, trzech solidnych graczy i Tarik na 3/4. Oby nie było kłopotów z faulami Davisa. Niższe pozycje to Bullock, Calloway, Urtasun, Satoransky. Amerykanie powinni byc liderami Sevilli, szczególnie świetny Bullock, który nadal udowadnia swoją klasę mimo upływu lat. Nikt chyba nie powie, że to gorszy skład niz Granady. Po prostu wyjazd i kursy się wyrównały. Ja jednak uważam, że lepszym zespołem są goście i to oni wygrają w niedziele swój trzeci mecz w tym sezonie. Kalendarz nie był łaskawy dla Cajasol stąd 2-4 w lidze. Najpierw dom Joventut (W), potem away Lagun, dom Alicante (W), away Malaga, away Zaragossa, dom barcelona. To ile realnie mogli wygrać więcej meczów? Tak naprawde tylko jeden z Cai. Z Unicaja zdaje się, że tlyko -6, ograli Badalone, naprawde nie są słabi. Możliwości Granada w ataku ma ale póki co najlepsi zawodzą. Obrona i liderzy w ataku to atuty Sevilli.
⛔ 100
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : New Jersey Nets - Orlando Magic
Typ : [1sza kwarta Orlando -2]
Kurs : 1.83
Bukmacher : bet365
Analiza : Orlando gra ostatnio tragicznie. Po dwóch porażkach z Utah oraz Raptors [obie na własnym parkiecie !] wyruszają w podróż. Na pewno po takiej serii u siebie będą podwójnie zmotywowani aby jak najszybciej odjechać rywalowi i już po pierwszej połowie prowadzić znaczną ilością punktów. A rywala mają idealnego do odbicia się. Netsi w tym sezonie z bilansem 3-5 nie grają nic wielkiego, wygrywają to co mają wygrać i budują [?] nową drużynę. Ostatnie dwa spotkania to pojedynki z Cleveland: pierw przegrany na własnym parkiecie a następnie wygrany na wyjeździe !. W ekipie z Florydy wczoraj powrócił do gry Nelson, który rozdał osiem asyst i rzucił dwadzieścia trzy punkty. Na pewno jest to duży plus, ponieważ gra wygląda lepiej niż z Duhonem. Nie wierzę również w kolejny słaby mecz Howarda na linii, ponieważ wczorajsze 7/17 raczej nie powinno się powtórzyć. W ekipie NJN na lekki uraz narzekał Harris, ale z tego co wyczytałem zagra w dzisiejszym spotkaniu. Pomimo fatallnej passy Orlando jestem w stanie postawić na nich, ponieważ tak jak wcześniej pisałem powinni zacząć spotkanie z wysokiego C i odjechać rywalom na kilka punktów, żeby przypadkiem nie stało się tak jak w meczu z UTah gdzie tracili prowadzenie w końcówce spotkania.
✅ 83
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Utah Jazz - NBA
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bah
Analiza:

Mecz NBA - 14.11.2010 godz 01.00 gospodarz - Charlotte
Ostatnie meczu Utah pokazały siłę zespołowo grających drużyn oraz wielkie doświadczenie trenera. Mecz z Rysiami będdzie kolejnym trudnym spotkaniem w trasie wyjazdowej Jazz. Rysie mają bilans 3-6 (0-3 w domu). Jazz 6-3 (4-2 na wyjazdach,, głównie dzieki doskonałej postawie w meczach:

13/11-10 NBA Atlanta vs. Utah Jazz 86:90
11/11-10 NBA Orlando vs. Utah Jazz 94:104
10/11-10 NBA Miami vs. Utah Jazz 104:104
114:116 (OT)
07/11-10 NBA Utah Jazz vs. LA Clippers 91:91
109:107 (OT)
Wygrane z Atlantą, Magic, Miami oraz Clipps są najlepszą rekomednacją na ten typ. Rysie do tej pory mają problemy aby wygrać z drużynami ułożonymi takimi jak Jazz. Ostatnie spotkania:
13/11-10 NBA Washington vs. Charlotte 85:93
11/11-10 NBA Toronto vs. Charlotte 96:101
09/11-10 NBA Charlotte vs. San Antonio 91:95
07/11-10 NBA Charlotte vs. Orlando 88:91
Jak widać wygrali ze słabymi Wizzards i Rapors, za to z SA oraz Orlando przegrywali (jednak mecze te były dośc ciężkie dla wygranych). Niestety net w miejscu gdzie aktualnie przebywam jest tak słaby, iż nie mam cierpliwośći czekać na załadowanie stron ze statami i info o składach więc moje typy oparte są na wynikach z ostatnich spotkań w tym sezonie. Pozatym Millsap, Jefferson i Williams to główne atuty Jazz, a kogo tam mają Bobcats.....
Ostatnie spotkania:
20/12-09 NBA Charlotte vs. Utah Jazz 102:110
15/11-08 NBA Charlotte vs. Utah Jazz 104:96
✅ 75
 
S 2

szpakowski

Użytkownik
Spotkanie: Rosja - Brazylia
Typ: Rosja
Kurs: 2.12
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Bukmacherzy sugerują, że to Brazylijki są faworytkami meczu. Według mnie szanse są co najmniej 50/50, a być może większe są po stronie europejek.
Rosjanki w tym turnieju grają świetnie, brylują zwłaszcza w ataku, gdzie Koszeliewa, Gamowa i Ljubov Sokołowa są bardzo wysoko w klasyfikacji z wyśmienitą średnią skuteczności (wszystkie powyżej 50%). Rosjanki też dobrze zagrywają i są też wyższe od Brazylijek, więc po pierwsze powinny sporo punktów zdobywać blokiem, a po drugie nawet z wysokiej piłki potrafią zaatakować nad blokiem. Brazylijki miały wczoraj w meczu z Japonkami olbrzymie kłopoty z przyjęciem zagrywki. Jeśli dziś się to powtórzy, to Rosjanki powinny spokojnie wygrać i to być może nawet 3-0.
Brazylia z Rosją może wygrać tylko przy dobrym przyjęciu, kiedy to będą mogły grać Brazylijki szybkim i urozmaiconym atakiem. Przy gorszym przyjęciu skazane są na grę przy wysokiej piłce granej do skrzydeł i wówczas natrafią na wysoki blok i atakujące brazylijskie, które nie są w najlepszej formie bedą miały kłopoty. Jeśli Brazylijki zagrają na przyjęciu tak jak w półfinale z Japonią to nie mają żadnych szans w starciu z Rosją.
Dodatkowym argumentem jest to, że Rosjanki przystąpią do meczu wypoczęte po łatwym i krótkim półfinale z USA, a Brazylia musiała grać ponad 2,5 godziny bardzo ciężkiego meczu z wieloma długimi akcjami. Im dłużej będzie trwał finał, tym bardziej zmęczenie będzie dawało się we znaki Brazylijkom.
W poprzednich mistrzostwach świata w finale spotkały się te dwie drużyny. Z tym, że wg mnie wówczas Brazylia grała na wyższym poziomie niż w tej chwili, a Rosja teraz jest lepszym, bardziej doświadczonym i grającym na wyższym poziomie zespołem. Cztery lata temu Rosjanki pokonały Brazylię, więc tym bardziej pokonają ją teraz.
✅ 112
 
T 215

tyczner

Użytkownik
Spotkanie : PORTO - PORTIMONENSE
TYP:1 (-2,5 HA)
KURS:2.05
BUK: Bet365
Analiza:W niedziele wieczorem o 21.15 w lidze portugalskiej dojdzie do spotkania jednego z najbardziej utytułowanego klubu tego kraju z beniaminkiem z Portiominese, Drużyna z PORTO walczy w tym sezonie o odzyskanie tytułu mistrzowskiego i jak narazie jest na jak najlepszej drodze do zrealizowania tego planu, na 10 meczy wygrali 9 i raz zremisowali. Mecze w roli gospodarza wygrali wszystkie 5 a bramki 18-3, mówią same za siebie.W ostatnim meczu u siebie rozgromili 5-0 Benfike aktualnego mistrza kraju. w głębokim dole tabeli znajdują się goście, jest to najsłabiej grająca drużyna na wyjazdach 1 punkt w 5 meczach a bilans 4-12. Przewiduję ,że będzie to spotkanie do jednej bramki a Porto wygra min 3 bramkami.
⛔ 100
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Rosja - Brazylia
Typ : 3:1
Kurs : 5,00
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-11-14 11:30
Analiza:
Przed wczorajszymi meczami faworytkami do złotego medalu dla mnie były Brazylijki ale to co pokazały z Japonia spowodowało ,ze zmieniłem zdanie i typuje zwyciestwo Rosjanek.
Brazylia w pierwszych 2 setach popełniała masakryczną ilosc błędów .Mając około siedmiu piłek setowych w drugim secie potrafiły przegrać .Potem ta gra troszke sie poprawiła i ostatecznie to Brazylia wygrała 3-2 i zagra w finale.
Najlepiej zaprezentowła sie Castro Sheilla zdobywajac 6 pkt blokiem a w sumie zdobyła 26 punktów.
W całym spotkaniu Brazylia popełniła 34 błędy przy 20 błędach Japonek.
Rosjanki zakończyły swoje spotkanie w 4 setach a mecz trwał zaledwie godzine i 33 minuty.Natomaist Brazylia wyszła 3 godziny później i męczyła sie 2 godziny i 20 minut co przed jutrzejszym spotkaniem może być kluczowe.
Rosjanki zagrały dobre spotkanie nie licząc drugiego seta ,w którym to Rosjanki grały jak amatorki i przegrały tegos eta do 13.
Spodziewam sie podobnego scenariusza tzn. ze Rosjanki beda dominowały ale przegrają jednego seta bo nie wyobrazam sobie by finał skończył sie w 3 setach.
Dla rosjanek najwiecej pkt zdobyła oczywiscei Gamova.Musze wspomnieć że imponowała mi siła ataków rosjanek.To bedzie kluczowym elementem co pozwoli zdobyć reprezentacji rosji upragnione mistrzostwo.
Rosjanki dosc pewnie uporały sie z japonkami,a brazylii sprawiła ta reprezentacja sporo problemów.Japonki mimo tego ze sa gospodyniami turnieju to i tak zaliczałem je do klasy wyższej tzn na równi z Niemkami,Turczynkami i Włoszkami a jak wiadomo Brazylia dwie z tych trzech drużyn pokonały po 3-0 .A wiec z kąd taka odmiana na gorsze?? Cieżko mi powiedziec ,moze sa już zmeczone tym turniejema a jeśli tak to dzis przed południem czeka je cieżka lekcja siatkówki.
⛔ 100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Typ; Over 1779,5 pkt we wszystkich meczach NBA
Kurs;1,90
Buk; Sportingbet
Analiza;

Wczoraj zabrakło 16 pkt jednak próg był kilkanascie pkt większy. Dzisiaj wygląda mi na to że większość wyników bedzie overowych. Uważam, że dużo pkt może paść w spotkaniach Miami- Toronto, jeśli Toronto zachowa skuteczność z wczorajszego meczu z Orlando, wcale Lebron i spółka tak łatwo może nie mieć. Atlanta- Minnesota też spory over może paść, to samo w meczu Chicago. Mój typ jest trochę taki na wariata jednak kursy na niego oferowane są w miarę dobre, więc można grac. Licze na duzą dawkę emocji dzisiaj i same overy. Pozdrawiam Rambo131
✅ 90
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Spotkanie: MIL Bucks vs GS Warriors
Typ:2/2 (połowa/koniec meczu)
kurs: 5.25
bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o 2.30 dojdzie do spotkania średniaków ligi, Millwauke Bucks podejmować będą Golden State Warriors.
Gra miejscowych w tym sezonie mnie nie przekonuje jak do tej pory bilans 3-4(spotkania u siebie 2-2) dwoma najjaśniejszymi punktami tej drużyny są Andrew Bogut i Brandon Jennings, którzy w tym sezonie jednak nie błyszczą już tak jak w poprzednim. Ostatni mecz, który Bucks grali z silną Atlantą Hawks rozstrzygnęli na swoją korzyść,ale trzeba do tego dodać, że Atlanta po znakomitym początku zaliczyła 4 porażki z rzędu... zawodnicy wyżej wymienieni jednak nie pokazali nic specjalnego.
W tym meczu upatruje tutaj szansy dla Golden State, które sezon zaczęło bardzo dobrze,bilans 6-3. Gra defensywna pozostawia wiele do życzenia, do tego kontuzja łokcia Davida Lee, która eliminuje go na 2 tygodnie. Jednak drużyna Warriors ustawiona jest na ofensywę, a mają kim straszyć. Monte Ellis to obecnie 2 strzelec ligi, do pomocy ma młodziutkiego rozgrywającego Stephena Curry&#39;ego notującego w tym sezonie 21pkt 6,7as i 2.2 przechwyty na mecz.
Golden State jeśli wygrywa to zazwyczaj prowadzą również do połowy.
Po stronie Bucks nie ma w chwili obecnej typowego lidera, który mógłby pociągnąć drużynę w chwilach kryzysu,a jeśli tylko strata Lee nie odbije się na grze Warriors to myśle, iż po tak wysokim kursie warto na nich zagrać.

Powodzenia
⛔ 100
 
M 0

maciekf1

Użytkownik
Spotkanie: Inter Movistar FS - FC Barcelona (FUTSAL - ESP Division De Honour)
Typ: FC Barcelona
Kurs: 2.35
Buk: bet365
ANALIZA:
Dziś o godzinie 12:00 na przeciw siebie staną dwie drużyny futsalowe w meczu 9 rundy Division De Honour:
Inter Movistar FS i FC Barcelona.​
Bukmacherzy za faworyta tego spotkania uważają gospodarza, który jednak ostatnio za dobrze się nie spisuje i na 6 rozegranych spotkań gospodarze wygrali tylko dwa mecze, a 4 zremisowali(w tym 3 ostatnie mecze to remisy).
Przeciwieństwem jest drużyna przyjezdna, która po niezbyt udanym początku sezonu dzielnie pnie się w górę i wygrywa mecz za meczem. Akutalnie FC Barcelona ma serię 5 wygranych z rzędu co daje im 3 miejsce w tabeli i sądzę, że na tym się nie skończy.
Kolejnym argumentem, który przemawia za tym, aby w tym spotkaniu postawić na drużynę FC Barcelona jest to, że ostatnia konfrontacja tych dwóch ekip zakończyła się zwycięstwem 2:0 na korzyść właśnie gospodarzy.
✅ 135
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
Hapoel Tel Aviv -1.5
2.10
Bet365
Gospodarze dążą do kolejnego tytułu mistrzowskiego. Teraz są 2 oczka do tyłu i zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli. Jeśli wygrają ten mecz, zostaną liderem. Beitar kiedyś prezentował się o niebo lepiej, ale jak widać, skład pozwala w tym sezonie na niewiele. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali, tracą 14 bramek w 5 meczach. Hapoel ma serię 5 kolejnych wygranych w lidze, a i h2h to 3 wygrane na własnym terenie z Beitarem, dwie z nich zakończone handicapem. Kursy już spadają i nie ma na co czekać, tylko w taśmę dograć Hapoel, a po singlu pograć wygraną z handicapem.
⛔ 100
 
luter 5

luter

Użytkownik
GP Abu Zabi
Ile bolidow HRT F1 zostanie sklasyfikowanych
Typ:Zaden
kurs:5,50
bukmacher:bwin
Analiza:

Juz jutro o godzinie 14:00 wystartuje ostatni wyscig tego sezonu Formuly 1 na torze w Abu Zabi.Wysci zapowida sie dosc ciekawie poniewaz teoretycznie na mistrzostwo maja jeszcze szanse Vettel Webber Hamilton oraz Alonso jedenak dzis nie mam zamiaru typowac kto zdobedzie mistrzostwo a interesuja mnie bardziej dwaj slabisi kierowy a mowa tutaj o Bruno Sennie oraz Christanie Kleinie ktorzy razem jezdza w teami HRT F1.Do jutrzejszego wyscigu wystartuja oni z dwoch ostatnich miejsc i nie wroze im nic dobrego w tym wyscigu.Christian Klein to kierowca testowy teamu Virgin ktory dzis zastapi Karuna Chandhoka.Nie ma on zby duzego doswiadczenia w F1 bo wystartowal ledwie w dwoch wyscigach F1 tego sezonu z czego jednego wyscigu nie ukonczyl.Dodatkowo jest to jego pierwsze spotkanie z torem w Abu Zabi.Co do senny to jest podobnie poniewa takze nie jezdzil on w poprzednim sezonie na tym torze i tak jak jego partner z zespolu bedzie on musial przejechac kilkadziesiat okrazen na torze ktory zna z sesji treningowych i kwalifikacji.mysle ze to troche za duzo dla tak slabych kierowcow jakimi sa Klein i Senna stad moj dzisiejszy typ.Warto tez dodac ze Senna ukonczyl 3 ostatnie wyscigi a jest to jego najdluzsza seria w sezonie wiec patrzac statystycznie dzis nie powinien dojechac do mety.Jego kolega tez ma male szanse wedlug mnie.Dlatego moj typ na to GP to obaj kierowcy HRt nie ukoncza wyscigu
⛔ 100​
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Everton v Arsenal
Typ: handicap azjatycki Arsenal -1,5
Kurs: 4,40
Buk: bet365
Analiza: Witam dziś kolejny ciekawy mecz jak zawsze ???? z udziałem Arsenalu. Po ostatnich spotkaniach wiadomo że potrafią wygrać wysoko ale i potrafią zadziwić i zremisować z przysłowiowym średniakiem. To jest sport. Każdy wynik bierzemy pod uwagę. Myślę jednak że po ostatnich słabszych wynikach gracze Arsenalu wezmę się dziś do swojej świetnej gry i padnie troche bramek. Stawiam że wygrają różnicą co najmniej dwóch goli. Nie wiem co prawda kto zagra a kto nie. Arsenal to jednak Arsenal. Może kilka ostatnich spotkań obu drużyn aby analiza była przejżystsza faktami.
10/11/2010 Premier League Everton vs. Bolton R - 1:1
06/11/2010 Premier League Blackpool vs. Everton R - 2:2
30/10/2010 Premier League Everton vs. Stoke Z - 1:0
23/10/2010 Premier League Tottenham vs. Everton R - 1:1
17/10/2010 Premier League Everton vs. Liverpool Z - 2:0
02/10/2010 Premier League Birmingham vs. Everton Z - 0:2
10/11/2010 Premier League Wolverhampton vs. Arsenal Z - 0:2
07/11/2010 Premier League Arsenal vs. Newcastle P - 0:1
03/11/2010 Liga Mistrzów, Grupa H Shakhtar Donetsk vs. Arsenal P - 2:1
30/10/2010 Premier League Arsenal vs. West Ham Z - 1:0
27/10/2010 Carling Cup Newcastle vs. Arsenal Z - 0:4
24/10/2010 Premier League Man City vs. Arsenal Z - 0:3
⛔ 100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Lazio- Napoli

Typ: X2

Kurs: 1,57
Buk: bet365

Czyzby w koncu po fantastycznym poczatku sezonu Lazio zlapalo lekka zadyszke. Wiele na to wskazuje. Juz w spotkaniu z Roma, byly lider nie pokazal niczego imponujacego w swojej grze. Podobnie mozna powiedziec po ostatniej porazce z Cesena. Sam trener, Reja przyznal, ze jego druzyna nie zagrala na miare lidera, ze jego zespol dopadl lekki kryzys formy.
Jesli tak, to ich najblizszy rywal jak najbardziej moze to wykorzystac. Napoli swietnie prezentuje sie na wyjazdach. W obecnym sezonie, biorac pod uwage wszystkie rozgrywki przegrali tylko raz, w niedawnym meczu Ligi Europy z Liverpoolem 1-3.
W lidze kontynuuja serie 3 kolejnych zwyciestw: Brescia 1-0( wyjazd), Parma 2-0( dom), Cagliari 1-0( wyjazd).
W tym sezonie zdolali juz pokonac inny rzymski zespol, Rome 2-0. W koncowce poprzednich rozgrywek, druzyna Napoli potrafila wywiezc remisy z meczow przeciwko Lazio( 1-1) czy Milanowi( 1-1).
Sadze, ze w najblizszym spotkaniu pilkarze Napoli zdolaja ugrac co najmniej punkt na boisku Lazio.
⛔ 100
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Everton - Arsenal
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.9
Buk: Expekt

W tym meczu obydwie drużyny potrzebują bardzo trzech punktów. Everton w tym sezonie wygrane przeplata remisami a sporadycznie przegrywa lecz zawsze prezentuje solidny poziom gry i przyzwyczaił nas do tego, że potrafi strzelać bramki. Arsenal natomiast gra dobrze ale zawsze czegoś brakuje. Nie mniej gracze z Londynu stwarzają sporo sytuacji bramkowych a w tym meczu na pewno będą chcieli stworzyć ich dużo i wygrać mecz mimo że grają na wyjeździe. Everton grając u siebie na pewno nie będzie dłużny i również będzie chciał atakować. Mecz powinien być w miarę otwarty i powinno stworzyć się wiele sytuacji bramkowych po obu stronach.
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom