>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.02.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 15 lutego



Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Arsenal Londyn
Typ: 2
Kurs: 4.0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Liga mistrzów powraca i to w najlepszym jej wydaniu juz dziś na Stadio Giuseppe Meazza hit 1/8 Ligi Mistrzów w ktorej zmierzą sie Milan i Arsenal. Według mnie to Arsenal jest faworytem tego meczu. Gunners po słabej grze na początku tego roku wkońcu zaczeli grać jak należy meczem na przełamie było rozgromienie Blackurn na wlasnym stadionie 7:1. W tą sobotą kanonierzy także wygrali wyrywają zwycięstwo Sunderlandowi w ostanich minutach meczu a bohaterem zostal Thierry Henry dziś będzie to ostani mecz na jego wyporzyczenu i napewno da z siebie wszystko.Arsenen Wenger zapowiedział grę offensywna taką jaką treferuje Arsenal. Rossoneri także po dwóch wpadkach z Napli i Lazio wygrali swój mecz na wyjeździe z Udinese 1:2. Interesujący jest fakt, że ostatnie trzy występy włoskiej drużyny w Lidze Mistrzów zakończyły angielskie zespoły, właśnie w 1/8 tych rozgrywek! Myśle ze będziemy tego światkiem takze w tej edycji. W oby ekipach napewno zabraknie kilku podstawowych graczy. We włoskiej ekipie na pewno nie zobaczymy: Gattuso, Zambrotty, Yepesa, Cassano, Aquilaniego, Merkela i Strassera. W Arsenalu też na liście kontuzjowanych znajdują się tacy piłkarze jak: Andre Santos, Abou Diaby, Per Mertesacker, Carl Jenkinson oraz Jack Wilshere. Do składu powrócił już boczny obrońca Arsenalu Kieran Gibbs. Potyczka obu tych drużyn wygląda bardzo ciekawie dwie bardzo zmotywowane drużyny i mam nadzieje ze to Arsenal wywiezie z Włoch bardzo cenne 3 pkt.
GO GO GUNNERS !!!​
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lama94 41

lama94

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Doha
Spotkanie: Peng - McHale
Typ: 2
Kurs: 2,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj na kort numer 6 po pojedynku deblowym wyjdzie na kort Shuai Peng i Christina McHale.W pojedynkach bezpośrednich mamy remis 1:1,więc H2H nam nic nie powie...Ale jeśli weźmiemy aktualną dyspozycję i formę to na pewno warto postawić na Amerykankę.Shuai Peng męczy się niemiłosiernie w pojedynkach ze słabszymi zawodniczkami o których nawet nie słyszałem,za to Amerykanka gra solidnie ,może nie jest w życiowej formie ,ale na pewno stać ją na to żeby pokonać słabo grającą w tym roku Peng,wczoraj McHale pokonała Scheepers ,a we Francji nawiązała walkę z Wickmayer ,wiele mówi za tym żeby postawić swoje pieniądze na McHale i też tak zrobię ,według mnie szanse rozkładają się 60-40 dla Amerykanki,kurs na nią już spada...
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga - Polska
Spotkanie: AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów
Typ: Resovia Rzeszów
Kurs: 1.417
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Krótko i na temat, bo nie mam czasu. Reska bo paśmie porażek złapała głęboki świeży oddech i pokonała Fenerbahce Stambuł w Pucharze CEV, następnie w dosyc eksperymentalnym składzie wygrali także na Pomorzu z Treflem Gdańsk 3:1. - Moim zdaniem jest niewielka szansa aby po 15 kolejce poprawic swoją pozycję w tabeli, bo osłabiona i rozbita mentalnie Zaksa przyjeżdża na Torwar, gdzie ostatnio dzieją się cuda, Delecta będzie podejmowac na Łuczniczce Skrę Bełchatów, a Górnicy z Jastrzębia będą polowac na 3 punkty w spotkaniu z lepiej ostatnio grającym Fartem Kielce - potrzebne Rzeszowianom jest tylko zwycięstwo - koniecznie za 3 punkty. Dobra forma przemawia za Resovią, drugi motyw jest taki, że w pierwszej rundzie na Podpromiu przegrali sensacyjnie z AZSem 1:3 - wypadałoby się zrewanżowac - najlepiej w podobnym wymiarze. Po problemach z plecami do kadry ma wrócic Aleh Akhrem - ani mnie to grzeje ani mnie to chłodzi - bo lepiej ostatnio spisuje się para Bojic - Lotman. Ale ogólnie sytuacja Pasiaków uległa ostatnio znacznej poprawie.
Częstochowa wymęczyła Złotego Seta z Almerią i grają dalej w Pucharze Challenge, ale klasa Hiszpanów nie była wielce wysoka, więc nic nowego wyniki z Almerią przed spotkaniem z Resovią nie wnoszą. AZS wygrywa z zespołami podobnej klasy, zwycięstwa nad AZS Olsztyn czy Fartem Kielce - spoko. Ale spotkania z Zaksą, Skrą i Jastrzębiem kończyli szybciutko w trzech setach na plecy. I to ze Skrą, która grała Atanem, Cupko i Kłosem. A ostatni wynik z Zaksą dalej z Witczakiem, Kapelusem i tak przegrali 0:3 i to praktycznie nie z Zaską a z Antkiem Rouzierem, który w 3 sety wbił im w pomarańczowe 24 punkty. Cóż więcej.
Resovia teoretycznie powinna wygrac bez większych problemów, bez większych problemów - czyli bez takich jakie były w Gdańsku. Tam znowu zmiana składu - wrócił Tichaczek, na diagonalu zagrał Gontariu, a w przyjęciu Mika i Bojic. W środę już tak łatwo jak nad Bałtykiem nie będzie - więc Grozer, Lotman, Bojic - a co z rozgrywającym - to wie tylko Szanowny Pan Kowal - trener Resovii. Skoro Zaksa, Skra i JW nie pozostawiły Częstochowianom złudzeń kto o co w tym sezonie walczy - dlaczego nie miałaby zrobic tego Resovia? - Paradoksalnie wszystko zależy od psychiki siatkarzy z Częstochowy - Resoviakom raczej motywacji nie zabraknie, a co na to Matka Boska?​
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL
Spotkanie: Ottawa Senators @ Tampa Bay Lighting
Typ: Ottawa Senators (czas regulaminowy)
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciężko na prawdę ostatnio typować Senatorów, jeszcze kiedy grają na wyjeździe to już całkowicie. Ja jednak jestem optymistycznie nastawiony do tego spotkania, głównie z powodu odradzającej się ofensywy jaką uświadczyli w poprzednich spotkaniach, z Predatorami i ostatnio z Oilers. Ekipe Preds mieli na widelcu przez całe spotkanie i okazało się, że wpuszczenie między słupki Aulda będzie dla nich przełomowe i w końcu przerwą tragiczną passe. z Nafciarzami również nie wyglądało to źle, i mogłoby się wydawać że dominują przez większość spotkania tak do momentu, kiedy niezawodna ostatnio ofensywa Nafciarzy zacznie gryźć i drapać. Linia ofensywy Lighting również potrafi wprowadzić w tarapaty, szczególnie nierównego ostatnio Andersona, ale myślę że w tym przypadku pójscie za ciosem przyniesie lepszy rezultat końcowy dla Senatorów. Na 5 ostatnich starć między dwoma ekipami, aż 4-krotnie Sens byli lepsi, tak więc dzisiaj przychylam się bardziej w ich stronę.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Houston Rockets
Typ: over 182.5 pkt
Kurs: 1.53
Bukmacher: William hill
Analiza:
Kibice NBA dzisiejszej nocy nie będą się nudzić ponieważ zostanie rozegranych aż 9 spotkań. Ja bo krótkiej analizie sytuacji postanowiłem wziąść się za mecz który odbędzie się o 2 w nocy polskiego czasu.
Zmierzą się ze sobą 2 zespoły z Konferencji wschodniej Memphis Grizzlies oraz Houston Rockets, nie są to drużyny z czołowki ligi choć to dzisiejsi goście plasują się na 6 miejscu o 4 oczka wyżej od swych rywali.
Tym razem na początek podam główne argumenty jakimi się kierowałem a dopiero pózniej krótko przybliże sylwetki obydwu drużyn. A więc tak dzisiejsi gospodarze na 14 spotkań 9 razy pokrywali over 187 pkt. Jeszcze lepiej sprawa wygląda z Houston którzy na 15 meczy 13 razy ogarniali ten over punktowy. Od razu mówię że chodzi mi o najwiekszy over w meczy jaki jest możliwy w Expekcie.
Ale żeby być pewniejszym chodiarz o trochę swej wygranej postanowiłem zaglądnąć do William Hilla i tam zagrać jeszcze nizszy over dla wiekszej pewności. Często brakuje mi właśnietych 3 czy 5 punktów do wygranej.
Na koniec dodam że obie Ekipy grały ze sobą już w tym sezonie i padł wynik 113:93 dla Memphis tamtejszych gospodarzy. Over został pokryty luzno a padły łącznie 206 punktów. Zdaje mi się że jest to wystarczający zapas na dzisiejszy mecz.
⛔100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana-Miami
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclick
Typ: 2
W nocy z 14 na 15 lutego o godzinie 1:05 dojdzie do spotkania w najsilniejsze lidze świata między Indiana Pacers a Miami Heat. Jęsli chodzi o ekipę gospodarzy to Indiana zajmuję 6 lokate z 17 zwycięstwami i 10 porażkami. Na własnym parkiecie do tej pory Pacers zaliczyli 7 zwycięstw na 10 spotkań. W ostatnich 5 spotkaniach udało im się wygrać tylko raz ze słabiutki Utah. Goście to rewelacja sezonu. Druga lokata w tabeli 22 zwycięstwa 7 porażek, na 5 ostatnich spotkań tylko jedna porażka w Orlando (na 10 spotkań 2 porażki). Na wyjeździe druga siła ligi NBA 15 spotkań- 10 zwycięstw. Obydwie drużyny wolne od kontuzji. Statystyki, siły i formy obu drużyn zdecydowanie na korzyść gości. Passa Miami w końcu zostanie zatrzymana ale na pewno nie tej nocy. Typ- pewna 2 na czwarte zwycięstwo Miami z rzędu. Kursy gwałtownie spadają więc proponuję się spieszyć .
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Milan - Arsenal
Typ: Van Persie strzeli bramkę
Kurs: 2,90
Buk: Unibet
Analiza: Liga Mistrzów powraca na nasze ekrany telewizorów po dwumiesięcznej przerwie. Pojedynek Milanu z Arsenalem na San Siro to z pewnościa jedno z najciekwszych spotkań 1/8 finału Champions League. Do składu gospodarzy powraca kilku zawodników takich jak Nesta, Pato, Boateng, lecz nie wiadomo jeszcze czy ostatecznie wystapia od pierwszych minut z Kanonierami. Oczywiście, kontuzjowanymi nadal pozostaja Gattuso, Yepes, Cassano czy Aquilanii. W drużynie gości bez większych zmian. Po ostatnim spotkaniu z Sunderlandem tylko Mertesacker nabawił urazu, poza nim nadal niedostępni sa Wilshere, Jenkinson, Diaby no i Gervinho, który dopiero powrócił do klubu z PNA. Tak więc linia obrony Arsenalu się na pewno zmieni w porównaniu z ostatnimi spotkaniami, na prawej obronie wystapi standardowo Sagna, w środku defensywy nastapi zmiana ze względu na kontuzje reprezentanta Niemiec. Najprawdopodobniej to Vermaelen, który przez jakiś musiał grać na lewej stronie, będzie tworzył parę stoperów wspólnie z dobrze dysponowaym Koscielnym. Duża szansę na występ z Milanem ma Gibbs, który od jakiegoś czasu trenuje już na pełnych obrotach. Jeżeli jednak Anglik nie będzie w stanie zagrać, to zastapi go młody Coquelin, bo nie sadze, by Wenger postanowil wystawic Djouru po jego ostatnich wyczynach. W pomocy jak zwykle ujrzymy Artete, Songa i być może Rosicky&#39;ego. Dlaczego być moze? Ano dlatego, że szkoleniowiec Kanonierów może równie dobrze postawić na Ramseya, ale ze względu na dyspozycje tych panów, wydaję mi się, że to Czech powinien otrzymać szansę na grę w tak ważnym pojedynku. Wszystko wskazuje na to, że skrzydła także pozostana bez zmian, czyli zagra dwójka Anglików - Walcott i Chamberlain. Arszawin może i pokazał sie z dobrej strony w meczu z Sunderlandem, lecz jak dla mnie to niewystarczy na zagranie od pierwszych minut z Milanem, patrzac na jego poprzednie pojedynki. W ataku jak zwykle van Persie. Na Holenderze chciałbym się zatrzymać. Na ten moment jest jednym z najlepszych napastników na świecie, zdobywa wiele bramek i nie dziwię, że kilka klubów się nim interesuje szczególnie, że za rok kończy mu się kontrakt. Robin ma na koncie 26 bramek w tym sezonie, 4 w Lidze Mistrzów przeciwko Borussii i Udinese. Van Persie potrafi strzelać bramki w ważnych spotkaniach, potwierdził to kilka razy w tym roku. Można nawet powiedzieć, że od jego dyspozycji zależy gra Arsenalu. Ale Milan to groźny rywal, a ich środek obrony prezentuje się dobrze. Trudno wytypować ich podstawowa
jedenastke na mecz, poniewaz do gry powraca kilku waznych zawodnikow, ale wciaz nie jest pewne, czy Allegri wystawi ich od poczatku. Obrona będzie zapewne składać się z Abate, Mexesa, Silvy i Zambrotty/Mesbaha. Pomoc - Ambrosini, Van Bommel, Nocerino, Boateng, a w ataku można się spodziewać Robinho i Ibrahimovicia. To tylko przewidywane jedenastki, dlatego można się spodziewać kilku zmian w oficjalnej jedenastce. Kanonierzy obecnie zajmuja 4 miejsce w tabeli Premier League, ale chyba każdy kibic piłki noznej pamięta co się działo z Arsenalem na poczatku sezonu. Odejścia kluczowych zawodników znacznie przyczyniło się do wyników drużyny Wengera, w tym pamiętny mecz na Old Trafford, w którym Kanonierzy ulegli aż 8:2. Ten ogromny kryzys jest już jednak za Arsenalem i jestem pewien, że po tych wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce na poczatku, mało kto się spodziewał, że The Gunners sa jeszcze w stanie wrócić do gry o Top 4 i inne trofea. Odpali już z Pucharu Ligi po niezłym meczu z City, lecz istnieje jeszcze ogromna szansa na grę w LM w przyszłym sezonie i zwycięstwo w Pucharze Anglii. Liga Mistrzów jest raczej poza zasięgiem Wengera, no ale zobaczymy jak się to wszystko potoczy. Mecz z Milanem jest ogromna szansa dla Arsenalu, by pokazać, że sa gotowi po stracie Fabregasa i Nasriego rywalizować z najlepszymi, bo na ten moment Włosi sa faworytami na San Siro i tym samym spoczywa na nich większa presja. Nie odbierałbym gospodarzom wygranej, jednak dla mnie środowy wynik jest sprawa otwarta. Rossonerich w tym pojedynku będa skupiali sie przede wszystkim na dobrej grze defensywnej, bo każdy kontratak Kanonierów może sie okazać bramka dla gosci, a Allegri na pewno zamierza tego uniknac i być w korzystnej sytuacji przed meczem na Emirates. Trzeba przyznać, że Milanowi nie leża angielskie zespoły, w poprzednim sezonie odpadli już na etapie 1/8 finału z Tottenhamem, a w 2008 roku z Arsenalem. Każdy chyba fan Kanonierow pamięta to spotkanie na San Siro, gdzie Arsenal pokonał Milan 2-0, a bramki zdobyli zdobyli Fabregas i Adebayor. Tych zawodników już nie ma w północnym Londynie, ale Wenger ma w swoich szeregach innych świetnych piłkarzy, którzy po wygranej z Sunderlandem sa dodatkowo zmotywowani. Tak jak powiedziałem, wynik jest sprawa otwarta, wszystko sie moze zdarzyc. Na przeciwko siebie stana dwie ofensywne drużyny, więc można się spodziewać kilku bramek. Ja osobiście po cichu liczę na zwycięstwo Kanonierów, lecz remis w ich przypadku też nie byłby zły. Najważniejsze jest to, żeby zdobyli bramkę, a potem zobaczymy co się w stanie. Typuje na bramkę van Persiego, myślę, że skrzydła Arsenal zadecyduja o tym meczu, a wystarczy sobie obejrzeć kilka goli Holendra - większość trafień została wypracowanych przez Walcotta. Przede wszystkim widzę go w kontrach Kanonierów, które moga zdecydowac o wyniku spotkania.
⛔100
 
fork 16

fork

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Phoenix Suns
Typ:
Marcin Gortat (Phoenix Suns) Points Over 15.5

Kurs: 1.80
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Marcin w tym sezonie PPG 15.5 i identyczną linię daje tobet. Troszkę tego nie rozumiem, bo Marcin swoją średnią zdecydowanie w ostatnich meczach podciągnął i wyraźnie jego forma idzie w górę. PPG które na początku sezonu było na zdecydowanie niższym poziomie poszło w gorę po ostatnich meczach.
W ostatnim meczu MG4 wyrównał swój rekord punktów w NBA, co na pewno mnie jako Polaka cieszy i chciałbym zobaczyć więcej tak dobrych występów jak ten ostatni, bo pomimo, że wyrównał swój rekord co do punktów nie zapomniał o zbiórkach, bo miał ich 8 w defensywie i 4 pod koszem przeciwników.
Gortat w lutym 4 razy był poniżej tej linii i 4 razy powyżej, wiec chyba czas udowodnić, że jest się stabilnym zawodnikiem, który potrafi zdobywać punkty, może tak trochę na przekór tym którzy nie wygrali go do meczu gwiazd.
Bukmacherzy w tym meczu widzą (podobnie z resztą jak ja) sporą liczbę punktów. A kto jak nie Gortat i Nash ze swoimi P&amp;R mają punktować w Suns? Punkty ktoś zdobywać musi, Marcin jest w formie, z Nashem się dobrze rozumieją, Nuggets tracą średnio 100 pkt na mecz i jedynym minusem dla tego typu jaki widzę jest to, że Suns grają b2b, ale sądzę, że dla dobrze spisującego się Gortata w tym sezonie to nie będzie żaden problem.
⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - NJ Devils
Typ: Vanek strzeli
Kurs: 2,90
Bukmacher: betsson
Analiza:
W tym meczu proponuje postawić na któregoś z zawodników z dwojki Vanek-Pominville, którzy są najlepszymi strzelcami w drużynie (po 20 bramek), ale to Vanek jest od dłuższego czasu główną gwiazdą tej drużyny. W poprzednich sezonach strzelał ponad 30 a nawet ponad 40 bramek, a Pominville zawsze około 20, więc jest to jego jeden z lepszych sezonów jeśli utrzyma dyspozycję (on częsciej asystuje). Buffalo już raczej bez problemów kadrowych jakie mieli na początku sezonu i powoli powinni osiągać coraz lepsze wyniki. Na razie nie jest różowo, ale nie jest też źle, bo 7 ostatnich meczów to znaczna poprawa - 4 wygrane i tylko jedna przegrana w regulaminowym czasie gry. Ogółem Buffalo dużo remisuje, bo u siebie mają bilans 10-9-10, więc trudno mi obstawiać na nich bezpośrednio. Na przeciwko New Jersey Devils z Brodeurem w bramce. To właśnie Brodeur jest sprawcą większości porażek Devils, ale oni nie muszą się bardzo martwić bowiem zajmują 10 pozycję w tabeli ogólnej i w sumie forma też jest dobra, szczególnie strzelecka, bo od 1 lutego notowali takie wyniki: 4:3, 5:3, 6:4, 5:2, 1:0, 3:4 i ostatnia porażka 1:3 z Floridą. Dużo bramek tracą, dużo strzelają, tak w skrócie. Dlatego też myśle, że to gospodarze będą faworyzowani i Brodeur zagra na swoim słabym poziomie i puści kilka bramek w tym Vanka i Pominville...
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psm 921

psm

Użytkownik
Hokej-NHL g.1.05
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
typ- over 5,5
kurs 1,80
expekt

Po raz kolejny do NHL podchodze czyst statystycznie i wybieram spotkanie w ktorym zmierza sie ze soba zespoly o duzym potencjale w ataku i przede wszystkim slabej obronie.Nie inaczej jest tym razem gdzie Tampa Bay podejmie Senatorow.Gospodarze to 12 ofensywa w lidze i najslabsza (30) obrona.U siebie z atakiem jest jeszcze lepiej gdyz Lightning strzelajac sr 3,44 br/mecz plasuja sie na 4 pozycji w lidze,a na ich lodowisku ogolem pada srednio w meczu az 6,52br/m,czyli wynik zdecydowanie overowy. Dzisiejszy przeciwnik,czyli Ottawa przekonuje mnie odrobine mniej,ale mimo wszystko..12 atak w lidze,na wyjazdach 5(2,97br/m) i dopiero 28 obrona,ale niestety 17(2.93 stracone br/m) jako goscie co sieje we mnie lekki niepokoj...W wyjazdowych spotkaniach Senatorow,poda srednio 5,9 br/m co takze jest wynikiem sporo ponad over 5,5. Na podstawie tych statsow biore ten typ,a ostrozniejszym polecam +4,5 na expekcie po 1,40.
⛔100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
Suns - Denver
Suns 5.00
Bwin
Ciekawy mecz się zapowiada. Ja widzę tu większe szanse dla Suns na wygraną niż oceniają to bukmacherzy. Buki wg mnie nie do końca chyba dobrze oceniają wartość Gallinariego dla Nuggets. On był kluczowym elementem tej ofensywy, bardzo dużo zagrywek szło przez niego. Kilka cyfr, spot up shoty, 21.7% zagrań w ataku Nuggets. 15% tych akcji kończył Gallinari i kończył z 2 skutecznością w zespole (Brewer ciut lepszy). Transition, 19% akcji Denver, Danilo kończył ponad 15% z nich. Izolacje, prawie 12.5%, z czego 24% kończył Gallinari. Generalnie Danilo kończył 13.22% akcji Denver. Sporo. Jak go nie ma to bilans 1-2, porażki z Dallas i GSW oraz close wygrana z Pacers. Dziś jednak zabraknie jeszcze Nene i Mozgova. A Nene jednak z Indianą grał. Nene to też ważny zawodnik w ataku, kończył 11.19% akcji Nuggets. Pozwalali mu więc rzucać niemało. Dziś bez niego i bez Mozgova wystartuje Koufos. Szału więc nie ma, bo to nie to co Nene. Suns jednak nie Koufosem, a transition powinni się martwić, bo tego Denver grają sporo i dobrze, a Suns miewiają problemy z obroną. No, ale bez Danilo powinno być łatwiej. Choć w drugą stronę jeżeli chodzi o transition będzie podobnie, bo choć Suns nie wykorzystują tych akcji może tak dobrze jak Nuggets, to jednak gracze z Denver maja 27 miejsce w lidze jeżeli chodzi o obronę transition. W dodatku ciężko może być im z obroną spot up (28 miejsce w lidze), a to ponad 21% akcji Suns. No i najlepsze w lidze P&amp;R, których Denver też jakoś super nie bronią.
Tak podsumowując to jak pisałem na początku, wg mnie Phoenix ma większą szansę na win niż obrazuje to kurs i dlatego próbuję.
⛔100
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Pisałem analizę na zwycięstwo Phoenix, na końcu odświeżyłem i... o dwie minuty wyprzedził mnie Olo (shiiiiiiit) więc mała korekta ????
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Phoenix Suns
Typ: 2 (+2.5)
Kurs: 3.5
Buk: Bet365
Analiza:
Wiadomo na którym miejscu znajduje się Phoenix, a na którym Denver. W tabeli oba zespoły dzieli przepaść. Nie trudno więc wskazać faworyta, którym jest Denver, ale...
Nuggetsi wręcz katastrofalnie radzą sobie na własnym parkiecie. Bilans 7-7 daje im odległe 11-ste miejsce w konferencji zachodniej (przypominam, że konferencja liczy 15 zespołów). Mało tego - ostatnie spotkania u siebie to same porażki. O ile przegrane z Clippers, Lakers, Maverics i Rockets jakoś jeszcze można zrozumieć, to jak wytłumaczyć wtopę przed własną publicznością z jedną z gorszych ekip NBA, Golden State Warriors?
Jeśli chodzi o formę Nuggetsów w ostatnich meczach, to są to 4 porażki i 1 wygrana i... ostatnie pod tym względem miejsce w tabeli! Phoeniź wypadają pod tym względem lepiej (3 wygrana, 2 przegrane), a porażki z Warriors i Rockets ujmy im raczej nie przynoszą.
Ponadto w meczach wyjazdowych Phoenix wcale nie radzą sobie źle. Bilans 7 wygranych i 9 porażek daje im dobre, bo szóste miejsce w tabeli. Ostatnio mieli serię trzech wyjazdowych zwycięstw, którą jednak przerwali Golden State Warriors.
Ważna informacja. W składzie Nuggets prawdopodobnie zabraknie trzech graczy - Danilo Gallinari, Timofey Mozgov oraz Nene.
Liczę na to, że Gortat i Nash zrobią wszystko, by wykorzystać te absencje i wygrać to spotkanie.
Choć zwycięstwo Denver nie ma prawa nikogo zdziwić, to jednak wg. mnie kursy na Phoenix zdecydowanie zawyżone przez bukmacherów, trzeba grać ????
⛔100
 
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie:
AC Milan - Arsenal Londyn
Typ: BTS (Both to score - Obie strzelą)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W prawdopodobnie najciekawszej parze tegorocznej 1/8 LM, jutro na San Siro zmierzą się AC Milan i Arsenal Londyn. Stawiam, że obie drużyny zdołają strzelić przynajmniej po golu.
Głównym argumentem jest drużyna Arsenalu, i jej specyfika. Dobry atak, prowadzony przez świetnego Robina van Persiego, przy jednoczesnych dziurach w obronie. 60% meczów ligowych Arsenalu kończy się zdobyczami po obu stronach. Jednak w te starcia z czystymi kontami, to zazwyczaj mecze z drużynami słabszymi. W starciach z czołówką często pada grad goli (2:8 z Manchesterem United, 5:3 z Chelsea...). Obrona jest prowadzona przez Thomasa Vermaelena i Pera Mertesackera ze środka, jednakże boki obrony dalekie są od ideału. Nie zagrają Andre Santos i Kieran Gibbs, toteż na lewą stronę zostanie przestawiony Laurent Koscielny. Na prawej będący w gorszej formie Bacary Sagna. W środku pola brak Diaby&#39;ego, Frimponga i Wilshere&#39;a, całe zabezpieczenie środkowej strefy spadnie na barki Alexandre Songa. Tymczasem z przodu wszyscy zdrowi. Robin van Persie na szpicy, na bokach błyskotliwi Walcott i Chamberlaine. Drużyna Arsenalu zawsze była ofensywna, więc można się spodziewać goli po obu stronach.
W Milanie także problemy w obronie. Niepewne są występy Abbiatiego, Nesty i Abate. Na pewno nie zobaczymy Yepesa i Gattuso. Natomiast w ataku zawsze nieobliczalny Zlatan Ibrahimović, który potrafi zdobyć gola dosłownie z niczego. Do tego dokoptujemy Maxiego Lopeza, który narazie zdaje się być trafionym zakupem - zdobył decydującego gola w ostatniej potyczce ligowej z Udinese.
Spodziewam sie meczu otwartego i ofensywnego. Arsenal nie ma co liczyć na swoją obronę, więc postara się na pewno ugryźć Rossonerich. Po drugiej stronie Milan aby myśleć o awansie musi zdobyć jakiegoś gola na własnym obiekcie.
BTS wydaje mi sie całkiem dobrym typem.
⛔100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Denver - Phoenix
typ: Gortat over 10,5 zbiórek
kurs: 2,00
betsson
Dwaj koledzy kilka postów wyżej opisali już praktycznie wszystko związane z tym meczem i to jak bardzo kurs na graczy Suns jest zawyżony. Typ na Phoenix był moim pierwotnym, ale jako że koledzy mnie wyprzedzili miałem w zanadrzu jeszcze jedną opcję bukmacherską na to spotkanie. Dotyczy ona ilości zbiórek Marcina Gortata. Główne czynniki wpływające na taki a nie inny typ to styl gry drużyny Denver oraz brak Nene. Denver jest drużyną, która rozgrywa swoje akcje szybko i w ich meczach często padają wysokie wyniki. Suns również gra szybko więc spodziewać można się bardzo wielu rzutów z obu stron. A oczywiście im więcej rzutów tym więcej okazji do zbiórek. Brak Nene to kolejny argument, bowiem to spore osłabienie podkoszowe graczy Denver. Bez niego, będzie Marcinowi wiele łatwiej zbierać piłki. Nie ma co tu dużo się rozpisywać o obu drużynach bo wszelkie statystyki oraz argumenty za jedną jak i drugą drużyną zostały już napisane. Więc nie będę się powtarzać. Ja typuję wysoką ilość zbiórek Marcina w mecze. I opieram to bazie 2 argumentów, czyli braku Nene i ofensywnego stylu gry obu drużyn a co za tym idzie prawdopodobnie bardzo wysokiego wyniku, a co za tym idzie dużej ilości zbiórek w całym meczu.
✅100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Puchar Polski
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia (handicap -3.5)
Typ: Turów Zgorzelec
Kurs: 1.92
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
W dzisiejszym dniu odbędą się ćwierćfinały Pucharu Polski w koszykówce mężczyzn. Ciekawie zapowiada się konfrontacja mistrza z vice mistrzem Polski. Obie ekipy rywalizowały ze sobą już wielokrotnie i te najważniejsze mecze wygrywał Prokom. W tym meczu jednak postawie na zwycięstwo Turowa, ponieważ grają na własnej hali, Prokom będzie grał bez swoich liderów Jerela Blassingame&#39;a i Donatasa Motiejunasa, zespół ze Zgorzelca będzie chciał ograć słabo reprezentujących nasz kraj w Europie koszykarzy z Gdyni. Stawiam na pewne zwycięstwo Turowa Zgorzelac minimum 4 punktami.
|✅92
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana - Miami +2,5/-2,5
Typ: Miami -2,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Po godzinie 1:00 polskiego czasu w nocy z 14/15.02.2012 dojdzie do spotkania pomiędzy 6 na wschodzie Indiana Pacers a 2 Miami Heat. W tym spotkaniu stawiam zdecydowanie na zwycięstwo Miami z handicapem -2,5. Miami jak przez większość sezonu są w świetnej formie i pewnie dążą od zwycięstwa do zwycięstwa. W ostatnich 6 meczach wygrali 5 z czego 3 na wyjazdach. Jedyną porażkę poniesli z nieobliczalnym w tym sezonie Orlando. Indiana natomiast prezentuje się w ostatnich meczach zgoła odmiennie. W 6 ostatnich meczach 4 porażki, stąd to Miami jest wyraźnym faworytem spotkania. Indiana musi radzić od dłuższego czasu bez George&#39;a Hill&#39;a, ww Miami absencja Dextera Pittmana. Zostałem wyprzedzony w przez kolegę wyżej w typowaniu czystego zwycięstwa Heat co spowodowało, że znalazłem pewną ciekawą statystykę. Otóż Miami w tym sezonie na 22 zwycięstwa jedynie 2 razy wygrywali różnicą mniejszą niż 3 pkt. Miało to miejsce jeszcze w zeszłym roku (28,29.12.11) w meczach z Bostonem i Charlotte. Pacers natomiast w tym sezonie w KAŻDYM przegranym meczu, schodzili z parkietu przegrywając conajmniej 3 pkt. Zakładając więc zwycięstwo Miami warto dołożyć ten niski handicap, który przynieść może dodatkowych pare złotych szczególnie grając za większą stawkę. Na koniec jeszcze dodam, że Indiana to 7 drużyna wschodu pod względem gry u siebie (7-3) a Heat 2 pod względem wyjazdów (10-5). Powodzenia!
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coletti 19

coletti

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP, Rotterdam
Spotkanie:
Jarkko Nieminen - Łukasz Kubot
Typ: Łukasz Kubot
Kurs:
2,65
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotkanie 46. w rankingu ATP Fina z 58. Polakiem. Łukasz choć od początku sezonu prezentuje się dobrze to nadal nie może dobrze wejść w nowy sezon jakimś małym sukcesem. Do tej pory bardzo szybko żegnał się z kolejnymi turniejami (I runda w Doha, II w Sydney, I w AO, ponownie II w Zagrzebiu). Jednak warto zaznaczyć, że oprócz ostatniego potknięcia w Zagrzebiu z Baghdatisem, Łukasz odpadał z graczami notowanymi dużo wyżej i pozostającymi w dużo lepszej dyspozycji. Znacznie lepiej sezon rozpoczął Nieminen wygrywając turniej w Sydney i dochodząc do ćwierćfinału w Montpellier. Tylko sęk w tym, że w tych turniejach, poza Stepankiem i Benneteau, mierzył się ze znacznie niżej notowanymi liderami, a kiedy tylko przychodziło mu mierzyć się z lepszymi tenisistami łatwo przegrywał. Łukasz właściwie w każdym turnieju spotykał się z graczem z okolic pierwszej 10 lub już upadającą gwiazdą jak Baghdatis i w żadnym z przegranych pojedynków nie przegrywał gładko. Zawsze stawiał silny opór i walczył jak równy z równym, jednak cały czas czegoś brakowało. Mam nadzieję, że ten turniej będzie przełomowym dla Kubota. Oglądałem mecz z Dolgopolovem i oczywiście to liczba błędów Ukraińca zadecydowała o jego porażce, ale to Łukasz swoją grą do tych błędów go prowokował i sam popełniał ich mniej. Chwilami miał naprawdę świetne przebłyski co daję mi nadzieję, że prędko z singlemw Rotterdamie się nie pożegna. Myślę, że jutro zadecyduje dyspozycja dnia, spodziewam się bardzo wyrównanego meczu i końcowego zwycięstwa Polaka.
Pozdrawiam!
Coletti
⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Atalanta - Genoa (Remis nie ma zakladu)
Typ : 1
Kurs: 1,40
Buk : Bet365
Analiza:
Szczerzę mówiąc im dłużej myślałem nad tym meczem tym bardziej nie wiedziałem co zrobić , dlatego dzisiaj stawiam taki zakład . Zaczne od gości którzy nie zremisowali od 15 spotkań co wydaje się być czymś nieprawdopodobnym jak na włoską ligę . Głównym powodem tego jest katastrofalna postawa na wyjeździe . Ostatnie 4 mecze na Sycylii to pokaz błędów w obronie . Wysoko przegrane mecze zarówno z Catanią 4:0 , z Palermo 5:3 czy też z Cagliari świadczą o tym dlaczego zespół który gra bardzo dobrze u siebie stoi tak nisko . Drużyna ta zdołała w dotychczasowych bojach wyjezdnych 2 mecze wygrać , 1 zremisowac i az 8 przegrac . Zaledwie 3 remisy w 22 spotkaniach szału nie robi . Szczególnie , że jeszcze sezon temu mieli ich aż 9 . Dzisiaj nadarza się doskonała okazja na zdobycie 1 punktu . Atalanta to zespół który u siebie na 11 spotkań aż 5 zremisowała w tym ostatnio z Lecce , ale goście mieli więcej szczęścia niż rozumu . Kilka doskonałych okazji na zdobycie bramki w tym 2 słupki pokazuje ile pecha mieli gospodarze . Według mnie zakład na zwyciestwo gospodarzy jest bardzo możliwy ponieważ w 1 meczu atalanta prowadzila z genoa 2:1 by na koncu zremisować . Dzisiaj myśle bedzie inaczej i wykorzystają słabą postawe swojego przeciwnika na wyjeździe. Ponad to Atalanta dawno nie pokonała ich u siebie co na pewno zmotywuje gospodarzy szczegolnie ze maja sznurek na gardle i nie chca znowu wracac tam skad sie wygrzebali . W najgorszym wypadku gdy padnie wyczekiwany remis bedzie zwrot wiec mysle bardzo pewny mecz gdyż wątpie ze genoa z taka postawą zdoła wywieśc komplet punktów
✅40
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Arsenal Londyn
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam,dziś odbędzie się spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy AC Milanem a Arsenalem Londyn.Zapowiada się na wyrównany pojedynek w którym to Milan stawiany jest w pozycji faworyta.Moim zdaniem faworytem do awansu jest zespół gospodarzy,który gra po prostu lepiej i ma wg mnie lepszych zawodników.Chcąc awansować dalej muszą wygrać u siebie,ponieważ w Anglii zawsze gra się ciężko i podkreślają to również ich zawodnicy.Milan traci mało bramek na San Siro,gra skutecznie,ostatnio mieli lekki spadek formy spowodowany brakiem kilku zawodników takich jak Nesta,Boateng czy Ibrahimović którzy jutro powinni być do dyspozycji trenera,więc będzie to duże wzmocnienie.Arsenal niby ostatnio dostał wiatru w żagle jeśli chodzi o mecze w lidze,jednak w tym roku grają słabo w meczach wyjazdowych przeciwko lepszym przeciwnikom.Stawiam że dzisiaj to Milan wygra,zagrałbym handi ale obawiam się jakiejś kontry Arsenalu,prywatnie obstawiałbym wynik 2-1 dla Milanu.
Pozdrawiam
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom