>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.02.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 15. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Holandia
Spotkanie : Ajax-Twente
Typ: Ajax 1 golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 16:45
Analiza: Witam, na niedziele wybrałem spotkanie , które zapowiada się bardzo ciekawie w Holenderskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym Ajax Amsterdam podejmował będzie przed swoją publicznością Twente Enschede. Nie sugeruję się tutaj formą Ajaxu, który w poprzednich spotkaniach nie spisywał się dobrze, stracił punkty zanotował dwie porażki z Vittese, oraz Alkmarem ta druga przed własną publicznością. Twente w spotkaniach wyjazdowych spisuję sie natomiast strasznie słabo 3 ostatnie mecze i 3 spotkania przegrane, dwa mecze były z zespołami z czołowki,ale porażka numer 3 to porażka, z zespołem Den Haag , który jest w środku ligowej klasyfikacji. W tym spotkaniu myślę że gospodarze z Amsterdamu będą w stanie zdobyć wreszcie 3 punkty i nadrobić kilka oczek do zespołu PSV. Twente z wyjazdami zawsze miało problem a na stadionie Ajaxu punktowali w poprzednich sezonach niezwykle rzadko uważam ze w obecnym spotkaniu to też raczej się nie zmieni i gospodarze wygrają 2:1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia / Eredivisie /
Godzina 12:30
Spotkanie - Cambuur : Heerenveen
Typ - Heerenveen over 1.5 gola
Kurs - 2.20
Buk - Bet365
DERBY FRYZJI ! tak zacznę tę analizę bo to chyba najważniejsza informacja . Gospodarze ostatnio bez formy i 4 ostatnie pojedynki to 4 porażki za każdym razem rywale zdobyli 2 gole wiem że rywale to zespoły z górnej półki ( Feyenoord , PSV ) jest jednak jeszcze gorsza wiadomość z obozu gospodarzy bo dziś z powodu czerwonego kartonika nie zagra najlepszy strzelec zespołu Bartholomew Ogbeche, co do gości to ci radzą sobie doprawdy nie żle bo w 8 ostatnich pojedynkach nie doznali porażki w tym 5 zwycięstw i 3 remisy a ostatnio dosyć bramkostrzelni i tak ostatnio az 4:0 z Zwolle , wcześniej wygrana z Feyenoordem 3:1 i 4:1 z Vitesse w/g mnie super , w meczach wyjazdowych Heerenveen ma bilans 3-5-3 i br 12:13 no boku to nie rozrywa ale uważam że w derbach będą grać na 100 % i gola z ich strony możemy się spodziewać a od siebie stawiam na dwa bo zaglądając do H2H to z Cambuur im to wychodzi , w pierwszym pojedynku na Heerenveen padł remis 2:2 dlatego patrząc na to liczę na dwa trafienia gości po nie złym kursie !
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Islanders- Columbus Blue Jackets
Typ: Blue Jackets +1,5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Jeszcze miesiąc temu zagrałbym taki typ, tylko wtedy kiedy bardzo mocno uderzyłbym się w głowę. Dziś robię to z pełną świadomością i nadzieją że się nie rozczaruje. Oglądam ostatnio Islanders dość często, i nie trzeba być specjalistą by stwierdzić że bez Okposo, ta drużyna w ogóle nie funkcjonuje tak jak powinna. Kiedy Kyle, przebywał na lodzie, byli bestiami w ofensywie, rozstrzeliwując kolejnych rywali. Dziś bez swojego skrzydłowego wyglądają niczym drużyna pokroju Blue Jackets, czyli typowy średniak ligi. Bez swojego białego murzyna, nawet generał Tavares nie wygląda tak dobrze i zdecydowanie zawodzi, jednak 51 punktów przy 55 meczach Johna to wynik bardzo słaby biorąc pod uwagę jego potencjał. Nie zmienia to faktu że bez Okposo, cała drużyna gra zdecydowanie słabiej. Można sobie chociażby spojrzeć na H2H i ostatnie 5 spotkań Wyspiarzy. Widzimy tu 4 zwycięstwa jedną bramką z Flyers, Sabres, Oilers i Leafs, a także porażkę z Bruins. Jeśli takie wyniki osiągali z takimi drużynami, nie powinno być problemu z ogarnięciem dzisiejszego handi.
Jackets to ekipa na PO, ale na jakieś niższe, 7 czy 8 miejsce. W tym sezonie dręczona kontuzjami, praktycznie na przestrzeni całego sezonu zawsze jest kontuzjowanych 5+ zawodników. Nie wiem kto temu jest winny. Na tą chwilę ofiarą kontuzji padł Bobrovsky, czyli pierwszy goalie Kurtek. Zastępuje go średnio doświadczony McElhinney, który pomimo że występuje w lidze od sezonu 2007-08, to rozegrał zaledwie 119 spotkań. W Blue Jackets w tym sezonie już rozegrał 22 spotkania przy SV% .913 i GAA 2,84 . Nie jest to rezultat po którym pada się na kolana z wrażenia, jednak myślę że to nie jest najgorszy rezultat. Ofensywne strzelby czyli Foligno, Johansen i Hartnell w dość dobrej formie i myślę że bez problemu zrobią dzisiejsze handi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA All Star Weekend
Godzina: ok 02:30
Spotkanie: Three-Point Contest
Typ: JJ Redick wygra Three Point Contest
Kurs: 7,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Rok temu udało się wytypować zwycięzce trójek, może tym razem będzie podobnie. Redick to moim zdaniem spore value, procenowo rzuca ok z dystansu, ma dobrze ułożoną rękę no i też z szybkością oddawania piłki wyrobi się z czasem. W każdym razie ten typ jest wyłącznie intuicyjny, kurs pozwala na trochę zabawy więc w przypadku przegranej nie będzie płaczu. Pozostali kandydaci, poza Belinellim który raczej potraktuje tą konkurencję ulgowo, mają sporo szanse - Klay czy Curry z pewnością faworyci ale na nich bym nie grał, Korver faworyzowany przez buków, a ja osobiście zwykle odrzucam takie zakłady w czasie All Star, Harden być może. Generalnie ciężko obiektywnie stwierdzić kto wygra, Redick nie jest oczywiście wymieniany wśród kandydatów do zwycięstwa i to mi się podoba, bo zwykle gracze bez rozgłosu wygrywają.
⛔100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: AC Torino - Cagliari
Typ: X2
Kurs: 2,02
Buk: Unibet
Godz: 15:00
Analiza:
23 kolejka Wloskiej Serie A.Mecz pomiedzy AC Torino - Cagliari Calcio. Gospodarze po slabym poczatku sezonu nabrali wiatr w żagle i kontynuuja serie 9 meczow bez porazki.Szczegolnie w swietnej formie jest doswiadczony napastnik AC Torino Fabio Quagliarella.W ostatnich pieciu meczach gracze Torino zdobyli 13 pkt dzieki czemu zajmuja juz 9 miejsce w ligowej tabeli.Niedzielni goscie spisuja sie slabo zajmujac 18 miejsce w ligowej tabeli.Pomimo slabej postawy widac znaczaca poprawe w grze druzyny z Cagliari po zmianie szkoleniowca.Wedlug mnie Gianfranco Zola spisuje sie o wiele lepiej a nizeli poprzedni szkoleniowiec druzyny z Stadio Sant&#39;Elia.Brak jakis wiekszych zmartwien w sprawach zawieszen badz kontuzji w obu zespolach. Wedlug mnie Torino nie jest jakas wielka druzyna zeby udalo im sie wygrac piaty mecz z rzedu.Tym bardziej ze H2H jest w miare wyrownane dla obu zespolow.Zespol z Turynu nie jest jakas wielka druzyna zeby byl w stanie wygrac piaty mecz z rzedu i wedlug mnie straci pkt w meczu z nizej notowanym rywalem.Stawki na Torino zaczely rosnac wiec cos musi byc na rzeczy!ja typuje X2! Powodzenia!
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Bundesliga 2
Spotkanie : Darmstadt -1860 Monachium
Typ: 1860 Monachium powyzej 1,5 gola
Kurs 4.5
Buk : BET365
Godz: 13.30
Dlaczego wybrałem ten typ :
1. Darmstadt u siebie w 10 spotkaniach straciło tylko 6 bramek tylko w 2 spotkaniach. Zremisowali 2-2 w Ingolstadt i przegrali 1-4 z Fortuna Dusseldorf 1-4
2. TSV 1860 Monachium , zdecydowanie lepiej idzie im gra na wyjeździe niz usiebie, wystarczy spojrzeć na tabele , na wyjeździe zdobyli 16 bramek,drugi wynik w lidze. Na 10 spotkań w 5 strzelili 2 i więcej bramek .
3. Pierwsze spotkanie obfitowało wieloma okazjami miałem okazje oglądać, sadze ze i tym razem tak będzie .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Segunda Division B - Grupa 4 )
Spotkanie: Cádiz CF - UCAM Murcia CF
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 12.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 25 kolejkę ligową hiszpańskiej Segunda Division B - Grupa 4.
Cádiz CF rozegrał w tym sezonie ligowym 24 spotkania w których zdobył 49 punktów po 14 zwycięstwach, 7 remisach oraz 3 porażkach co daje obecnie pozycje lidera w tabeli hiszpańskiej Segunda Division B - Grupa 4, bilans bramek 44-13.
UCAM Murcia CF zdobyło 47 oczek w swoich 24 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 12 zwycięstwach, 11 remisach oraz 1 porażce i zajmuje jest obecnie wiceliderem tabeli ligowej z bilansem bramkowym 30-12.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 12 razy zdobywając 30 oczek po 9 wygranych oraz 3 remisach, bilans bramkowy na swoim Estadio Ramón de Carranza 24-8.
Goście zdobyli 14 punktów w swoich 11 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 8 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramek w delegacjach 6-4.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyz spotkają się ze sobą ewidentnie 2 najsilniejsze zespoły tej ligi a w oststnim ich meczu o ligowe oczka w mieście Cádiz padł wynik remisowy w stosunku 1:1.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Cádiz Club de Fútbol w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze a u siebie wręcz znakomicie ogrywając kolejnych rywali w kolejce a Universidad Católica de Murcia Club de Fútbol to u siebie jest bardziej niebezpieczna lecz w delegacjach bardzo dużo meczy skończyła remisami ale moim zdaniem w tym meczu nie uda się gościom utrzymać choćby tego punkcika gdyż gospodarze w takiej domowej formie ich pokonają i zdobędą kolejne 3 oczka do ligowej tabeli.
✅100
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Atalanta - Inter
Typ: Inter czyste konto - NIE
Kurs: 1.44
Buk: Bet365
Godz: 15:00
Analiza:
Kurs może nie powala ale do dubla jak znalazł. Ryzyko moim zdaniem minimalne. Idę tutaj w stronę bramki dla Atalanty.
Na swoim stadionie spisują się dosyć dobrze, nie przegrali od 5 spotkań. Inter z kolei na wyjeździe od kilku spotkań nie wygrał. Ale zaznaczyć trzeba, że jakiś progres jest. Ostatnio wygrana u siebie z Palermo, gdzie nie stracili bramki, a powinni (Dybala spudłował z 2 metrów na pustą bramkę). Od kiedy w klubie pojawił się Shaqiri gra się jakoś klei, rzuty rożne, czy stałe fragmenty które zagrywa robią nie małe zamieszanie w polu karnym przeciwnika. Nie gram na wynik gdyż Inter nie wygrał na terenie Atalanty od 2008 roku. Ewidentnie teren ten im nie leży, ale gra ostatnio też nie wyglądała źle.
Typ na bramkę wybrałem ponieważ tylko w pierwszym z 11 sezonów Atalanta nie strzeliła bramki Interowi w dwóch spotkaniach w sezonie. Jeśli w którymś ze spotkań nie zdołała strzelić, w następnym bramkę już zdobyła. I tak w tym sezonie w pierwszym spotkaniu nie udało się strzelić, więc jutro rewanż u siebie i innego wyjścia jak strzelenie bramki nie mają. Tradycji musi stać się zadość.
Powodzenia
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( English FA Cup )
Spotkanie: Aston Villa v Leicester
Typ: x
Kurs: 3.40
Godzina: 13.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Gram systemem progresji na remisy i opieram swoją analizę przede wszystkim na statystykach. Wiem, że dla wielu osób to nie wystarczy ale tutaj mamy ciekawą sytuację dwóch drużyn które ostatnie h2h miały dosyć wyrównane z wynikami:
10/01/2015 Leicester 1 - 0 Aston Villa
07/12/2014 Aston Villa 2 - 1 Leicester
26/09/2007 Aston Villa 0 - 1 Leicester

Zarówno AV jak i Leicester w ostatnich 6 meczach nie trafiły remisu
Hull 2 - 0 Aston Villa
Aston Villa 1 - 2 Chelsea
Arsenal 5 - 0 Aston Villa
Aston Villa 2 - 1 Bournemouth
Aston Villa 0 - 2 Liverpool
Leicester 1 - 0 Aston Villa

Arsenal 2 - 1 Leicester
Leicester 0 - 1 C Palace
Man Utd 3 - 1 Leicester
Tottenham 1 - 2 Leicester
Leicester 0 - 1 Stoke
Leicester 1 - 0 Aston Villa

Statystycznie wygląda to całkiem nieźle, bo w przypadku tych drużyn to u kogo grają nie ma większego znaczenia sądząc po statystyjach.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
Player total shots on goal: P.K Subban powyżej 2. @ 1,85 Betsson !
Betsson znowu śpi i ja na tym z pewnością skorzystam. Taka linia na &#39;&#39;murzyna&#39;&#39; który w defensywnie niszczy niemal każdego, który stanie mu na drodze? Wszystko extra. Linia jest zaniżona jak najbardziej o chociażby połowę, a że dziś mecz ze słabą prezentującą się ostatnią ekipę z Toronto i po ostatnim niespodziewanej porażce i słabym występie w dogrywce Habs, Subban weźmie sprawy w swoje ręce. Chyba nie muszę nikomu przedstawiać, jaką role odbywa Subban w Montrealu i jak ważną i kluczowym zawodnikiem jest w tym zespole. Gra najwięcej minut ze wszystkich zawodników i co najważniejsze, nie stoi w miejscu. Potrafi odpalić istny &#39;fire&#39; z niebieskiej, doskonałe gabaryty. Momentami często go zatrzymać. Z pewnością jeden z najlepszych defensorów w lidze. Ostatni mecz był słaby w ich wykonaniu mimo, że wygrywali 2-0 ale często tak jest że to właśnie ekipy z górnej półki z bardzo silną defensywą, dają &#39;&#39;ciała&#39;&#39; ekipom z dolnej półki. Mimo wszystko że buki faworyzują Habs, bo ich teren zawsze jest trudny do zdobycia, to Liście nie będą dłużni. Kessel i JVR powoli mają dość ale nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a mój defensor uwielbia rywalizować. Gospodarze nie są co prawda elitą, gdzie tych strzałów oddają sporo, ale Subban na pewno należy do tych którzy co mecz oddają swoje 200% i każdy mecz traktują priorytetowo (mimo że ten ostatni był klapą) Nie jest sekretem na pewno to że Subban już w delegacji w Toronto strzelił gola i to nie podczas gry w przewadze, ale z akcji gdzie miał aż 7 strzałów oddanych w tym meczu. Zwykle te linie pokrywał na miękko a że taka jest linia, to grzechem byłoby nie skorzystać wiedząc że czarnoskóry player gra najwięcej minut i jest skory do popełniania błędów rywali i ich wykorzystywania w najlepszej postaci.
✅85
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ????
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nishikori Kei-Querrey Sam
Typ: 2
Kurs: 3.58
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Nie mogę odnaleźć formy typerskiej ponieważ mam tendencję weszło/nie weszło/ weszło/ nie weszło ale pewnie dlatego,że w ostatnim czasie szukam ryzykowniejszych typów, lecz zaryzykuję raz jeszcze. O Samie pisałem niedawno przed meczem z Beckerem:
&quot;Amerykanin sezon 2015 zaczął fatalnie ponieważ na 3 mecze nie wygrał ani jednego. Lecz obronić go można ponieważ przeciwników nie miał byle jakich. W Brisbane odpadł z Tomicem, w Sydney z Chardym i podczas Australian Open z Pospisilem w pięciu setach. Sam, czuje się najlepiej na nawierzchni strice twardej ale pod dachem radzi sobie również nieźle. Tutaj w Memphis będzie występował 9 raz i najlepszym jego osiągnięciem było wygranie tego turnieju w 2010 roku. Ma rozłożonych takich graczy pod dachem jak: Janowicz, Karlovic, Hewwit, Ronic, Djokovic (ale wiadomo,że to był &quot;dziwny mecz&quot;), Anderson, Tsonga, Gulbis, Isner, Roddick także potrafi grać na tak szybkiej nawierzchni. Querrey gra u siebie także wiadomo,że publika jest zawsze drobnym handicapem. Styl Amerykanina bardzo mi się podoba. Jest to typowy Amerykański tenis, użycie wiele siły która demoluje przeciwników. Dodatkowo przy 198 cm wzrostu to wiadomo, że serwis ma konkretny. Podoba mi się również u reprezentanta USA uderzenie kończące. Querrey dysponuje ogromnym przyśpieszeniem z nadgarstka także taka układanka często sprawia,że przeciwnicy odprowadzają tylko wzrokiem piłki.&quot;
Te słowa pisałem podczas meczu z Beckerem który naturalnie wygrał w stosunku 4:6, 6:2, 6:1. Kolejno pokonał Donaldosna 6:4, 6:1 oraz Isnera 7:6, 7:6. Także Querrey odnalazł formę w tym turnieju i kolejny raz udowadnia,że potrafi tutaj grać. Nishikori natomiast stracił seta z kiepskim Harrisonem oraz jeszcze gorszym Krajicekem. Nie będę się rozpisywał tylko zaryzykuję i pójdę w stronę Sama ponieważ jak na razie lepiej się prezentuje. Tym bardziej, że w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Sam 2:3. W sumie Japończyk wygrał ten turniej w 2014 oraz 2013 roku ale dawno też nie miał spektakularnej wtopy. Wiadomo,że Kei to znacznie lepszy zawodnik ale uważam,że na hali Querrey może pokonać raz jeszcze Azjatę i tak też stawiam tym bardziej, że Nishikori tutaj zawodzi nieco a reprezentant USA wręcz przeciwnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2,45
Godzina: 15.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Cracovia póki co nie jest gotowa do rozgrywek, co widać było w sparingach. I nie chodzi mi tu o wyniki gdzie na 7 spotkań Pasy przegrały pięciokrotnie, a o jakość ich gry. Sam trener Podoliński otwarcie przyznał po porażce z Tychami, że aktualnie gra Cracovii wygląda mizernie i czeka ich jeszcze mnóstwo pracy. Śląsk ma już za sobą spotkanie w PP gdzie zremisował z warszawską Legią, a więc zespołem, który na krajowym podwórku zdecydowanie wiedzie prym. Gra Śląska może nie porywa, ale jest skuteczna. Wszystko to za sprawą braci Paixao, którzy w zespole robią &quot;różnicę&quot;. Z tego co piszą media sporym wzmocnieniem powinien być też Grajciar, który z meczu na mecz powinien się rozkręcać. Jak wiadomo Cracovia gra systemem 3-5-2,a ich gra w obronie wygląda póki co mizernie i wydaje mi się, że przeciwko mocnemu Śląskowi w ofensywie, może się pogubić.
⛔100
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Spotkanie:
FC Barcelona - Levante (suma goli/obydwie drużyny strzelą gola)
Typ:
over 2.5 i nie
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Taki ładny kurs na ten mecz wpadł mi w oko. To, że padnie tu over 2,5 wg mnie mamy jak w banku, a Levante wg mnie tutaj nic nie ustrzeli. Ich bilans bramek po 22. kolejkach to 17-38, czyli wygląda to słabo. Ostatni mecz niespodziewanie wygrali 4-1 z Malagą, jednak Barca jest teraz w mega gazie. Oglądałem ich mecz z Villareal, gdzie ciężko było przyjezdnym sklepać jakąś składną akcję. Levante to jeden z kandydatów do wylotu z Primera Division, i tutaj różnica klas zrobi swoje. Poza tym Barca w ostatnich 4 meczach nie miała czystego konta, chociaż grali 2xVillareal, Atl. Madryt i Bilbao, więc drużyny półkę wyżej od jutrzejszych rywali. Myślę, że jutro Pique i spółka postarają się o 0 z tyłu. Kurs zachęcający.
✅
110

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, FA Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Middlesbrough
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Arsenal jest tutaj dużym faworytem i powinien awansować, ale to wcale nie musi być spacerek dla nich i moim zdaniem goście tutaj powalczą. Middlesbrough to drużyna z Championship, ale jest to chyba najlepsza drużyna z tej ligi. W tabeli Championship zajmują drugie miejsce, ale mają tyle samo punktów co lider Bournemouth i mecz zaległy. Middlesbrough idzie jak burza w swojej lidze, wygrali pięć ostatnich spotkań. W pucharach dużo słabsze drużyny potrafiły już ogrywać zespoły z najwyższej ligi. Mobilizacja na drużyny z Premier League zawsze jest bardzo duża, tym razem inaczej też nie będzie. O potencjale Middlesbrough mówi np. mecz z Manchesterem City, który to wygrali 2:0 na boisku City, a Manchester City był wtedy większym faworytem niż Arsenal. Na pewno Middlesbrough są na tyle mocną drużyną, że mogą powalczyć z Arsenalem. Przeczuwam tutaj mecz z wieloma bramkami i z dość dużą dramaturgią. Middlesbrough moim zdaniem zaskoczy Arsenal już w pierwszej połowie i strzeli faworytom gola, Arsenal zapewne też co strzeli w pierwszej połowie. W pucharach lubią się dziać dziwne rzeczy i właśnie tutaj liczę na szalony przebieg tego meczu, w tym m.in. bramki obu drużyn już w pierwszej połowie.
⛔100
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
04:05
Los Angeles Kings - Washington Capitals
Alexander Ovechkin under 4,5 shots
1.85 / betsson
Owcy nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden z najwybitniejszych graczy rosyjskich w historii tej dyscypliny i wielokrotnie wybierany najlepszym graczem na świecie. W drużynie Caps leciutko się marnuje, bo na mistrzostwo z tą ekipą raczej nie ma co liczyć. Dzisiaj gracze ze stolicy wybrali się do Kalifornii na spotkanie z Królami. Wiadomo, że Owca jest główną strzelbą ekipy Caps. Wydaje mi się jednak, że betsson leciutko się pomylił wystawiając tą linię, która jest dosyć wysoka. Kings bardzo dobrze potrafią bronić, chociaż wiadomo, że wyłączenie Ovechkina nie będzie proste. Alex rzadziej pokrywa overy grając na wyjazdach, tym bardziej przy tak dobrze zorganizowanym w obronie przeciwniku. Owszem, zdarza się, że pokrywa te overy, ale zazwyczaj robi to podczas gry w przewadze. W dzisiejszym meczu może nie być zbyt wielu szans na ostrzeliwanie bramki gospodarzy, bo nie jest to bardzo agresywnie grająca drużyna na własnej tafli. Grają bardzo ostro tylko wtedy, kiedy mecz jest wyrównany. Dla mnie Kings są pewnym faworytem do zwycięstwa, a Ovechkin po ostatnio bogatym w strzały występie nie powinien być aż tak groźny jak zwykle.
⛔100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Włochy-A1
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Macerata vs Milano
Typ:
Milano +18,5pkt
Kurs:
1,70
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Patrząc na tabelę można uznać ten typ za irracjonalny. Ale jednak mimo wszystko ma on duże szanse powodzenia. Zacznę od drużyny Milano. Dorobek punktowy w lidze słabiutki, z lepszymi drużynami przegrywają z reguły do zera ale takie handicapy potrafią pokrywać. Ostatnio przegrali z Trentino i Modeną 19 punktami także byli blisko pokrycia dzisiejszej linii. Drużyny z topu ligi mogą do meczów z Milano nie podchodzić na 100% bo wystarczy przez chwilę mocniej przycisnąć a potem już bez wysiłku utrzymać przewagę. Czy Macerata jutro będzie robiła wszystko żeby wbić w parkiet siatkarzy Milano? Bardzo w to wątpię. Po pierwsze są po meczu pucharowym z tygodnia(co prawda krótkim, dzięki Skrze). Po drugie rewanż grają na wyjeździe w czwartek i mimo porażki 0:3 u siebie na pewno broni nie składają i nie będą wszystkich sił rzucać na mecz z drużyną, która okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Wczorajsze mecze pucharowiczów z Plus Ligi pokazały, że warto stawiać przeciwko nim( zarówno Częstochowa jak i Bielsko pokryły handicapy). Wydaje mi się, że warto spróbować jutro zagrać przeciwko Maceracie i ten handicap powinien wejść spokojnie.
✅
70
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rotterdam
Godzina: nie przed 15:30
Spotkanie: Berdych - Wawrinka
Typ: Wawrinka (-1,5 seta)
Kurs: 3,71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W Rotterdamie do finału dojechali Tomek i Staszek. Tomek to solidna firma serwisowa, nałogowy klepacz niżej notowanych, &quot;przełamać i doserwować swoje&quot; to jego domena - o ile sprawdza się to w przypadku slabszych graczy, to na Stasia taka prosta taktyka nie wystarczy. Stasiek to z kolei świetny returner i masakrator ze swoim jednoręcznym bh, ale również i autor serii zepsutych piłek, często oddający punkty przeciwnikom - nawet takim, których teoretycznie powinien zjadać na śniadanie.
Motywacyjnie wygląda to w ten sposób, że stawką tego meczu dla Tomka jest obrona 200 punktów do rankingu za zeszłoroczny triumf (300 już obronił), z kolei Stasiu musi nadrabiać upuszczone punkty z AO (upuścił 1280, 300 już ma za finał, dodatkowymi 200 nie pogardzi).
Klątwą Berdycha jest słaba gra z zawodnikami ze ścisłej czołówki, tutaj w tym roku może pochwalić się jedynie zwycięstwem z Nadalem podczas Australian Open (pokazówek nie biorę pod uwagę), ale umówmy się, że Hiszpan jest w tym sezonie mocno pokiereszowany rekonwalescencją i zwycięstwo nad nim nie powinno dziwić, zwłaszcza na hardzie. Stasiu z kolei jest jak dotąd pogromcą dwóch młodych obiecujących graczy - Raonica w dwóch TB w Rotterdamie i Nishikoriego w 3 setach podczas Australian Open. Nie sposób nie zauważyć upuszczenia jednego seta przez Stasia z Huta Galungiem czy Garcia Lopezem (Hiszpan byle ogórkiem nie jest), ale była to wczesna faza turnieju, gdzie nastawienie jest zupełnie inne.
Dla Berdycha to kolejne spotkanie z graczem ze ścisłej czołówki, on doskonale wie że taktyka przełamanie &amp; serwis nie załatwi sprawy i trzeba będzie się wysilić nieco bardziej, żeby w tym spotkaniu zaistnieć. Ja idę zdecydowanie w stronę Stasia, w tym turnieju Czech ogrywał słabszych od siebie i nie przeszedł jeszcze poważniejszego sprawdzianu, Stasiek co prawda tracił sety we wczesnej fazie turnieju, ale im dalej, tym solidniejszą prezentował grę. Berdych jako kolekcjoner punktów wynikających z błędów przeciwnika w tym spotkaniu będzie musiał przeorientować strategię ich zdobywania, a Stasiu nie jest zwyczajnym &quot;dawcą&quot;, a przynajmniej nie w spotkaniach o taką stawkę jak dziś ????
Reasumując, dziś trochę bardziej ryzykownie, ale nie bez podstaw. Kurs zachęca, a prawdopodobieństwo wygranej nie uzasadnia przejścia wobec tego typu obojętnie.
⛔100
 
P 12

prezesiho

Użytkownik
Piłka Nożna- Primera Division
godz.21:00
Spotkanie: Celta V.- Atletico M.
Typ: 2
Kurs:2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Atletico Madryt , które rozbiło w poprzedniej kolejce lokalnego rywala- Real nie powinno mieć problemów z pokonaniem Celty Vigo. Efektowna, czterobramkowa wygrana nad Królewskimi pozwoliła Atletico zbliżyć się do lidera na odległość czterech oczek. Piłkarze Diego Simeone nadal zajmują trzecią lokatę w tabeli i gonią obecnie w tabeli Barcelonę . Celta plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli i prezentuje przeciętną formę. Zespół ten przegrał wyjazdowe mecze z Espanyolem i Getafe, a przed dwoma tygodniami wymęczył wygraną na własnym boisku przeciwko Cordobie. Ostatnie spotkanie z Realem Sociedad zakończyło się natomiast remisem 1:1 .

Przewidywane składy:
Celta: Alvarez - Planas, Fontas, Cabral, Jonny - Krohn-Dehli, Fernandez - Nolito, Orellana, Mina - Larrivey
Atletico: Moya - Siqueira, Miranda, Godin, Juanfran - Niguez, Gabi, Tiago, Girezmann - Torres, Mandzukić . Dla odważnich over 3,5.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA ANTWERPIA FINAŁ
Spotkanie PETKOVIC - SUAREZ - NAVARRO
Godzina 14.30
Typ Zw 2:1 Suarez - Navarro
Kurs 3,75
Bet365
Po pierwsze mecz powinien byc wyrównany , obie trafiły z forma , obie zbliżony ranking , no i mecz finałowy wiec żadna nie odpuści.Przedewszystkim przewiduje 3 sety a jest ku temu kilka powodów.Grały jak dotąd ze sobą 4 razy , h2h 2:2 i wszystkie mecze wygrane 2:0 , wiec myśle ze tendencja dwóch setów powinna byc dziś przełamania.Do tego obie zagrały wćzoraj dwosetowy półfinał .Ciekawa rzecz w tych 4 dotychczasowych meczach , dwa były w 2011 roku we wrześniu i październiku , w obu zdecydowana faworytka jeśli patrzeć na aktualny ranking i kursy była Petkovic i oba wygrała.W pozostałych dwóch meczach zarówno w 2009 jak i niedawno w 2014 rankingi i kursy były bardzo zbliżone , podobnie jak dziś i oba wygrała SUAREZ - NAVARRO.Dlatego idę dzisiaj w stronę Hiszpanki.Wiadomo to tenis kobiecy a do tego finał dlatego spokojna stawka , za ciut więcej chyba zagram ilośc setów 3.
No zobaczymy.
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom