>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.02.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:30
Arkasspor - Friedrichshafen
Typ: 2
Kurs: 3,00
Buk: bet365
W Lidze Mistrzów siatkarzy mecz pomiędzy tureckim Arkasspor, a niemieckim Friedrichshafen. Stawiam na gości bo to mecz ostatniej szansy dla nich jeśli chcą awansować do TOP12, a po drugie to Arkasspor jest słaby więc jest na to szansa. Friedrichshafen to kolejny przykład jak z średnich siatkarzy Niemcy potrafią zrobić bardzo ciekawy zespół, widzimy to też na przykładzie Berlin Volleys. Friedrichshafen jest nawet ciut lepsze od Berlina bo świadczą o tym wyniki, 3-0 w Berlinie i 3-1 w finale pucharu Niemiec na korzyść Fryderyków. Vital Heynen to super trener, Fryderyki nawet na tle Zenitu Kazań zaprezentowali się bardzo dobrze. Arkasspor niby ma bilans 3-1 lecz tak naprawdę dwa mecze wygrane 3-2 z Fryderykami i Paris Volleys cudem wyciągnęli, mieli szczęście. Ostatnio w kiepskiej formie, 0-3 z Fenerbahce, odpadli w ćwierćfinale pucharu Turcji gdzie też dostali bęcki 0-3 chyba z Halkbankiem. Mają kiepski środek, ogólnie słabych tych tureckich siatkarzy. Jedynie Sanchez nie zawodzi, Mauricio nie błyszczy. Jak Mauricio nie wspomoże w tym meczu Sancheza to Fryderyki będą mieli spore szanse na zwycięstwo. Stawiam na Niemców, bez gwiazd lecz solidny i dobrze poukładany team.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Rotterdam hard hala
godzina 14.00
spotkanie : G.Dimitrov - M.Zverev
Typ : ilość setów over 2,5
kurs 2,75
buk: bet365
Analiza:
Mówię od razu że tutaj gram trochę ryzykownie bo na pierwszy rzut oka wygląda to na 2:0 dla Bułgara i on powinien wygrać dzisiaj ten mecz. Dimitrov ostatnio w fantastycznej formie , półfinał Australian Open i bardzo blisko pokonania Nadala oraz świerze zwycięstwo na turnieju w Sofii gdzie oddał tylko jednego seta Jerzemu Janowiczowi.Często zdarza się zawodnikom po wygranym turnieju lekkie rozpręzenie i na to liczę dzisiaj co najmniej w jednym secie.
Zverev również znakomity występ na Australian Open 4 kolejne wygrane :Garcia-Lopez , Jaziri , Isner i numer 1 Murray no a po szlemie rozpręzenie i 2 kolejne przegrane mecze w których Misha nie zdobył nawet seta a przeciwnicy raczej średni Bemelmans i de Shepper.
Podobno wysoką formę nie tak łatwo szybko zgubic.Dzisiaj Misha ma znowu przeciwnika z górnej półki więc powinien wyjść zmotywowany.Liczę na to że starszy z braci Zverevów powalczy dzisiaj i gdyby trafił na jakiś przestój Grigiora seta moim zdaniem ma szanse zdobyć.
Kolejny mały argument nigdy jeszcze ze sobą nie grali.
Po kursie 2,75 wydaje się warto w tym meczu trzech setów próbować ale za spokojną stawkę bo jest ryzyko.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- PORTUGALIA: Segunda Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: SPORTING CP II VS. VARZIM SC
Typ: 2+BTS
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam,
Miałem zamiar dziś wzorem większości odnieść się do meczów z LE, ale juz tyle napisano, że mało co można dodać - zresztą jak pisałem w mojej analizie wczoraj, pierwsze mecze są dopiero rozgrzewką i wszystko się może zdarzyć - ja osobiście gdybym typował, to najbliższy byłby dla mnie typ na Real i BTS - uważam, że jest najpewniejszy, choć zastrzegam się, że pierwsze mecze najczęściej są underowe - no wyjątek mieliśmy wczoraj z Barcą, ale gdyby tylko zamurowali bramkę, to pewnie też byłby under ....
Wracając, ponieważ napisano juz tak wiele, postanowiłem wzorem bielika poszukać cos w mojej ulubionej Portugalii...
Co prawda, uważam, że jeszcze ciekawszym meczem w tej lidze jest spotkanie FC PENAFIEL VS. PORTO II - w którym kursy na 1+BTS są także bardzo ciekawe (4,33) i jak sądzę jest to typ znacznie pewniejszy niż ten który podaję, ale chciałem zmierzyć się z Bielikiem i podać typ jeszcze bardziej &quot;dochodowy&quot; w punkty na tym forum.
Podobnie jak On, uważam, że forma Sportingu II sięga dna, ale sądzę, że właściciele klubu zmobilizują wreszcie drużynę do strzelenia jakiegoś gola na swoich &quot;śmieciach&quot; - w przeciwnym wypadku grozi im rzeczywisty odpadek z ligi, a przecież klub z takimi aspiracjami niekoniecznie zechce sobie na to pozwolić, a kiedy ma zdobywać bramki jak nie u siebie - na to liczę i dlatego typ na BTS.
Długo wahałem się czy ten typ wejdzie, bo ostatnio regularnie stawiam na BTS i choć typ &quot;podstawowy&quot; wchodzi, to BTS jakoś dziwnie nie, chyba obstawiam zbyt silne drużyny, licząc, że przeciwnik jednak &quot;zechce&quot; się zmobilizować i strzelić choć jednego gola kontaktowego - ale jednak jakoś &quot;nie chce mu się chcieć&quot;, aż dziwne, że tak poddaja się bez walki - dlatego postanowiłem dziś dać przeciwnikowi &quot;ostatnią szansę&quot; i liczyć, że jednak &quot;zechce&quot; - w przeciwnym wypadku, chyba zmienię strategię i stawiał będę regularnie na &quot;NoBTS&quot;, bo te typy jakoś chętniej u mnie wchodzą.
A co do typu głównego na zwycięstwo Varzim, to poza tym co napisał Bielik, dodam jeszcze, że jest to bardzo ambitny zespół, szczególnie ostatnio - w swojej lidze wygrywa, nawet częściej niż remisuje (na ostatnie 10 spotkań miał 7 zwycięstw, dwa remisy [u siebie] i tylko jedna porażkę [na wyjeździe]
Ponadto w eliminacjach do pucharu ligi wyeliminował bardzo grożny I-ligowy Setubal, i choć poległ w końcu z innymi I ligowymi (w tym 1 składem Sportingu) to widać było wyraźną wolę walki - co jak sądzę przełoży sie i na dzisiejsze spotkanie, które powinien wygrać (OBY NIE DO ZERA !!!!) Wszystkim, którzy zainteresowali się tym meczem, albo o nawet innymi rozgrywanymi w tej lidze spotkaniami, życzę powodzenia - w końcu punkty na forum mozna zdobywać nie tylko poprzez LM ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami kolejny mecz w ramach 1/8 ligi mistrzów. Tym razem jesteśmy w Madrycie, gdzie tutejszy Real Madryt podejmuje &quot;Polskie&quot; Napoli.
Tutaj krótko i na temat.
Real - główny faworyt do wygrania ligi mistrzów i nie ma co się oszukiwać nie polegną na Santiago Bernabeu z Napoli, co by nie mówić jest to tylko 2-3 drużyna w lidze Włoskiej.
Fakt są w bardzo dobrej formie ale z kim Oni wygrali ostatnio? z Bologna ? z Genoa czy z z Milanem, który już nie jest taką potęgą. Dziś będzie to ich prawdziwy wyznacznik na jakim poziomie są obecnie, z jednej strony życzę Zielińskiemu kapitalnego spotkania, Milika pewnie nie zobaczymy od 1 minuty ale kto wiem..
W Realu nie zagra jedynie nadal pauzujący G. Bale oraz Danilo, który nabawił się urazy w ostatnim meczu ligowym natomiast w Napoli jedynie L. Tonelli nie zagra więc obie ekipy w pełnym składzie - najmocniejszym.
Dziś jeżeli Napoli strzeli bramkę w Madrycie będzie już dla nich dobrą zaliczką przed spotkaniem u siebie, ale myślę, że Real strzeli ich więcej stawiam na 3:0/3:1 oczywiście dla Realu. Hala Madrid!

Przewidywalne składy obu ekip:
Real (1-4-3-3): Navas - Marcelo, Ramos, Varane, Carvajal - Modric, Casemiro, Kross - Ronaldo, Benzema, Lucas (Isco) - Mam nadzieję, że jednak zagra od początku Morata bo Benzema to wielkie Gó.... drewno.
Napoli (1-4-3-3): Reina - Ghoulam, Albiol, Koulibaly, Maggio - Zieliński, Diawara, Hamsik - Mertens, Insigne, Callejon (Milik)

Powodzenia.
✅100
 
krzysiujarzyna 9

krzysiujarzyna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: Real Madryt wygra i over 3.5 bramki
Kurs: 3.0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Mecz w którym zmierzą się dwa bardzo ofensywne zespoły. W statystykach na ostatnie 10 meczy Real powyższą linię pokrył 5 razy. Napoli również na ostatnie 10 meczy w 5 wbiło powyższą linię. Ostatnio grają świetny dla oka futbol co moim zdaniem przełoży się na przynajmniej jedną bramkę dziś.

Mimo oporu stawianego przez gości Real wygra dzisiejsze spotkanie.
Po pierwsze: atut własnego boiska. Wiadomo, że gospodarzom przydałaby się jakaś zaliczka na ciężki włoski teren.
Po drugie: Napoli strzela dużo, ale też dużo traci, szczególnie z drużynami ofensywnie nastawionymi, a taki na pewno jest Real. Ta beztroska w obronie bardzo szybko może się zemścić. Ostatnim czego bym się tu spodziewał to murowanie bramki przez gości, gdyż Napoli zwyczajnie tego nie potrafi. Ostatnio bramkę strzeliły im drużyny takie jak Bologna, Palermo czy Pescara.
Po trzecie: dodatkową motywacją dla gospodarzy będzie wczorajszy blamaż Barcy, która już raczej nie awansuje do kolejnej rundy.
Jeśli chodzi o znaczące braki w Realu nie zagra G.Bale, jednak jego kontuzja nie jest jakąś świeżą sprawą, dlatego nie powinna mieć wpływu na ostateczny wynik.
Typuje coś w okolicach 3:1 :cool:
Powodzenia!
✅200
 
mn96712 11

mn96712

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Segunda Liga
Godzina 16:00
Spotkanie: Portimonense - Guimaraes B
Typ: Pierwszą połowę wygra Guimaraes B
Kurs: 7,5 (5,00)
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzień dobry, proponuję na dziś ryzykowny, aczkolwiek poparty pewnymi faktami typ. W dniu dzisiejszym, w rozgrywkach ligowych drugiej ligi portugalskiej, spotyka się lider (Portimao) z drużyną znajdującą się w dolnej części tabeli. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu w tym spotkaniu, jednak warto bliżej przyjrzeć się ich ostatniej potyczce oraz grze gości na wyjazdach. Zacznijmy od ostatniego pojedynku, który miał miejsce 16.09.2016, czyli jedna z pierwszych kolejek obecnego sezonu. Wtedy w roli gospodarzy wystąpili dzisiejsi goście i mimo sporej przewagi Portimao, to właśnie Guima zdołali ustrzelić bramkę i utrzymać to dość nieoczekiwane prowadzenie do przerwy. Po przerwie Portimonense szybko zdołało odrobić straty i pewnie wygrać 5:1, co już może zastanawiać czy drużyny nie mają jakiegoś układu między sobą na łamanie wyników ht/ft. Jeden mecz to jednak zbyt mało by być przekonanym, że dziś również historia się powtórzy, dlatego przejrzałem kilkanaście ostatnich spotkań Guimaraes i można na tej podstawie dojść do ciekawego wniosku. Otóż od początku roku 2017 goście zagrali 6 spotkań z czego 3 na wyjeździe, a spośród właśnie tych 3 wyjazdowych w aż 2 wygrali pierwsze połowy by następnie oddać przeciwnikom mecz. Guimaraes w ogóle lubi oddawać po przerwie inicjatywę swoim rywalom co często przekłada się na niekorzystny dla nich wynik, nawet mimo tego prowadzenia do przerwy. Biorąc pod uwagę ostatni mecz między dzisiejszymi drużynami, a ponadto różne historie z łamaniem przez Guimaraes oraz wcale nie takie małe szanse na ugranie dziś przez gości pierwszej połowy (Portimao bez wygranej od 3 spotkań), to myślę, że warto zastanowić się nad zagraniem proponowanego przeze mnie typu. Ja osobiście gram zwycięstwo Guimaraes B do przerwy po kursie 7,5, a dla mniej odważnych można spróbować remis lub Guima do połowy z kursem 1,90. Mimo wszystko typ konkursowy na dziś ode mnie to Guimaraes wygra 1. połowę. Pozdrawiam i wysokich wygranych! ????
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna -LM
Godzina:20:45
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ:Napoli
Kurs: 6,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wielki mecz miedzy Realem a Napoli! Dla mnie wieksze widowisko niz spotkanie Bayern - Arsenal , gdyż lubie ogladac wloska jedenastke , ktora stac naprawde na wszystko. Moj typ jest odwazny to fakt ,ale nie pozbawiony sensu! Dla Napoli ten mecz jest najwazzniejszym w sezonie! W lidze pewnie wygra Juve , wiec chca cos osiagnac w LM. W Neapolu juz od kilku tygodni trener wprowadzil pewne zasady jak zakaz picia kawy z rany czy ograniczenie jedzenia pizzy co dla Wlochow jest nie do pomyslenia. Przejdzmy teraz do sedna . Moim zdaniem Hamsik , Zielinski, ktory jest obecnie w wybornej formie i oczywiscie dwojka liliputow -Insigne i Mertens zrobia swoje ! Ogladalem prawie wszystkie ich mecze w tym sezonie - widac w ich akcjach polot , fantazje oraz taktyke trenera , ktory jest fanatykiem jesli chodzi o ustawienie itp. Niekiedy zdarzaly sie slabe mecze z jakimis zespolami z dola tabeli , ale na ten mecz wyjda w 100% zaangazowani od 1 minuty. Dla mnie ten kurs to jedno wielkie nieporozumienie ... Wynika to z faktu , ze Real to utytulowany klub i niby on jest murowanym faworytem .Buki ukazaly Napoli w roli Granady i ludzie beda ladowac kase w madrycki zespol , bo przeciez jest taka roznica kursu . Tu jest ich blad , bo to Napoli jest faworrytem dla mnie . Ogladam tez mecze Realu . Puchar Krola czy ostatanie mecze utwierdzily mnie w przekonaniu o slusznosci mojej tezy.Ostatni mecz z Osasuna - wygrana 3-1 , ale gra nie zwiastuje dobrze przed meczem z Napoli . Dla mnie brakuje w nich polotu , Ronaldo to juz nie ten sam Ronaldo , choc wiadomo , ze tacy geniusze jak Roanldo czy Messi moga jedna akcja przesadzic o losach meczu . Brak Garetha Bale&#39;a to kolejne oslabienie. Obie jedenastki maja podbna skutecznosc- ponad 50 bramek strzelonych w sezonie.Polecam .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Jackson Page - Jon Astley
Typ: Jon Astley wygra 4-0
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dla mnie największy mismatch dzisiejszego dnia. Wczoraj organizatorzy na stół TV dali swojego pupila 15-letniego Page’ a z najsłabszym gościem w tourze (Weston) no i chłopaki pokazali, że w kiepskim wydaniu snooker może być nie do oglądania (można już znaleźć go na youtube, ale ni e polecam). Poziom gry w okolicach mistrzostwa Polski juniorów, problemem było wbicie brejka +20, męczarnie trwały ponad 3 godziny, w tym czasie na drugim stole zdążyli rozegrać 2 mecze. No więc dzisiaj będzie na pewno szybciej, Astley to nie wirtuoz, ale już solidny średniak z bardzo dobrymi momentami, ogrywał już w tym sezonie m. in. Kinga (2x), Daya, Perryego, Wilsona, Ebdona, wielu by chciało mieć takie skalpy na koncie, a na pewno młodziutki Page. Moim zdaniem dla juniora sukcesem będzie ugranie choćby frejma, ale nie będzie to łatwe, bo już nie będzie od rywala takich prezentów jak wczoraj. Myślę, że wygrana Astleya do zera po takim kursie to opcja warta swojego ryzyka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern : Arsenal
Typ: DW 2:2
Kurs: 17.00
Bukmacher: Bet365
Jeden z lepszych meczów zaraz po rundzie grupowej LM. Bayern, który moim zdaniem mimo to że wygrywa ostatnie spotkania, nie jest w najlepszej formie podejmie Arsenal, który przegrał ostatnio 2 spotkania pod rząd z Watford i Chelsea jest w bardzo dobrej dyspozycji. Ostatnie mecze gdzie jeden z nich nie zdołał zdobyć bramki miały miejsce dawno dawno temu. Punktują regularnie i choć Bay ostatnio ledwo ledwo, to mimo to daje radę. W meczu o taką stawkę trzeba dać z siebie 200%. Jeśli oba zespoły w obecnych dyspozycjach tak zagrają to jestem pewien, że gospodarze tego meczu nie wygrają. Arsenal jest bardziej głodny pucharu niż Bayern, bowiem nie zdobyli go nigdy przedtem! Tak, to prawda, nie wygrali Ligi Mistrzów jeszcze nigdy. Obecnie mają dobry zespół, którym mogą powalczyć o to trofeum. Ciężkie zadanie mają już na początku drogi, ale gdy to osiągną, to znaczy że mogą zdobyć puchar. Zwycięstwo w tym meczu jest również w ich zasięgu, lecz remis wydaje się bardziej prawdopodobny, gdyż dla Bayernu nawet taki wynik będzie porażką.
Podsumowanie:
Obie drużyny grają ofensywny futbol. Według mnie będzie to ostra wymiana zdań z obu stron. Bramki gwarantowane, a wynik końcowy będzie zdecydowanie overowy. 2:2 piłka za piłkę, kontra za kontrę i tak się może skończyć.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Saratov vs Khimki Moskwa
Typ: Pierwsza połowa -2,5 pkt-a Saratov
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 15.02.2017/16:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/8ClaFMRA/#szczegoly-meczu
Analiza:
Za kilka chwil rozpocznie się kolejna seria spotkań w Puchar VTB Promo. Te rozgrywki zrzeszają 13 zespołów z tego co widzę reprezentujących były Związek Radziecki. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 10 miejsce, po piętnastu rozegranych spotkaniach, więc aby zbliżyć się do czołowej ósemki, która ma zapewniony awans do play-off muszą punktować w każdym spotkaniu, przynajmniej starać się. Saratov tydzień temu wygrało w Lidze Mistrzów z Oldenburgem, po pierwszej połowie prowadzili sześcioma punktami. Saratov ma znakomitą serię wygranych w tym roku na własnym parkiecie. Wraz z początkiem nowego 2017r. są niepokonani we własnej hali. Khimki w ostatniej kolejce EuroCup dość niespodziewanie przegrało po dogrywce z Bayernem Monachium. Pierwszą połowę przegrali ośmioma punktami, w regulaminowym czasie gry był wynik 72-72, jednak Bayern całkowicie zdominował dodatkowe pięć minut gry, wygrywając 24-2. Tak 24-2, Khimki zdobyło zaledwie dwa punkty. Mieli już wcześniej zapewniony awans więc ta porażka o niczym nie przesądziła. Khimki w Pucharze VTB są na czwartym miejscu, awans już raczej mają zapewniony więc uważam, że Saratov się dziś zepnie i zacznie w dobrym stylu spotkanie-powodznia
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska - PGNiG Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Legionowo
Typ: over 57.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Trochę już traci na impecie myk związany z grą po przerwie we własnej hali, ale Wisła właśnie parę dni temu dostała baty z Flensburgiem 30:37, prowadząc ofensywną grę przynajmniej do przerwy wyrównaną. Teraz ligowa szarzyzna, ale akurat w Płocku publika wymaga, więc ponad 30 powinno się rzucić. Przy w miarę pewnym zwycięstwie (Legionowo z bilansem wyjazdowym 1-0-5) grę prowadzi się otwartą. Rywal może na to pozwolić, a sam jest w stanie w wyjazdowym, w miarę otwartym meczu rzucić ponad 20, jeśli do przerwy będzie w miarę wyrównane spotkanie. W czasach lepszych dla Legionowa mecze w Płocku kończyły się 33:25 i 33:27 (58 i 60, over pokryty). W pierwszym meczu ligowym u siebie powinno pójść w stronę overu.
⛔100
 
O 0

ozonq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: Arsenal/Obydwie strzelą - TAK
Kurs: 13.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Z 5 ostatnich meczów między tymi drużynami na Allianz Arena padały gole z obu stron w trzech, stąd typ o tym, że obydwie strzelą. Arsenal wygrał tylko jeden z tych meczów, ale ostatnia forma Bayernu jest nie za dobra, nie zachwycają swoją grą, tak samo jak przeciwnik, ale myślę, że w tym meczu będzie przełamanie. Arsenal moim zdaniem zagra dziś mecz sezonu, co może starczyć na wygraną. Bardziej bezpieczny typ to, że obie strzelą.
⛔100
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Napoli
Typ: zawodnik CASEMIRO dosstanie kartkę TAK
Kurs: 3.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam! Dziś spodziewamy się zaciętego spotkania. Dla ludzi śledzących poczynania Realu, typ powinien być warty zagrania. Casemiro - ochroniarz Zidane&#39;a. Zawodnik od brudnej roboty, zabezpieczający strefę pomiędzy całą linią obrony, a Modriciem i Kroosem. Wiemy, że boczni obrońcy Realu lubią podłączać się do akcji ofensywnych. Kiedy nie zdążą wrócić na czas do obrony, Casemiro jest pierwszym który doskakuje do rywala szarżującego na skrzydle. Tak więc Brazylijczyk jest w stanie pokryć cała powierzchnię własnej połowy i w tej strefie czuje się naprawdę pewnie. Uważam jednak, że zarobi dziś kartkę. Do powstrzymywania będzie miał sporą ilość graczy Napoli technicznie uzdolnionych, z dobrym balansem ciała i potrafiących łatwo minąć rywala(Hamsik, Mertens, Zieliński, Insignie, Callejon). Defensywny pomocnik Realu stosuje często zasadę, że piłka może go minąć ale przeciwnik już nie. Real gra u siebie, a więc tracąc bramkę skomplikuje sobie sprawę łatwego awansu. Casemiro jest pierwszym, który ma kasować akcje przyjezdnych, czy to chodzi o kontry czy spokojniejsze rozegranie akcji.
Jeszcze kilka słów o arbitrze dzisiejszego spotkania. Zawody poprowadzi Pan Damir Skomina. Słoweniec sędziował w tym sezonie 4 mecze Ligi Mistrzów pokazując łącznie 14 żółtych kartek (3,5 na spotkanie) i ani jednej czerwonej.
Szanse, że Casemiro otrzyma kartkę oceniam na powyżej 50%. Podstawiając do wzoru na p*k mamy 3,20*50=160 czyli p*k&gt;100 i typ warty grania.
Pozdrawiam, polecam i życzę pozwodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: Giroud strzeli gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza: Dwie drużyny z wahaniami formy staną na przeciwko siebie i tak naprawde ciężko stwierdzić jak potoczą się losy meczu bowiem z jednej strony Bayern może zmiazdzyc rywala, z drugiej strony jeśli Arsenal wyjdzie z odpowiednią taktyka na ten e cz to jest w stanie ugrac korzystny rezultat. Stawiam na bramke Giroud min z braku wielu opcji strzeleckich w drużynie gości. Przypuszczam że Francuz znajdzie się w podstawowym składzie , jest w formie, potrafi strzelać przeciwko Bayernowi. Arsenal ma w zwyczaju wrzucanie wiele wrzutek w pole karne, Giroud gra świetnie w powietrzu i poza nim nie widzę gracza w ataku który mógłby powalczyć o górne piłki. Stale fragmenty tez przydadzą się gościom , a to dodatkowa szansa dla Francuza. Mecz powinien ułożyć się pod dyktando gospodarzy , tak zresztą wyglądały mecze pomiędzy tymi druzynami na Allianz, gdzie Kanonierzy zwykle czyhali na kontry. Generalnie jeśli Giroud zagra, to bd pierwsza opcja w ataku, Sanchez zejdzie na skrzydło gdzie zostanie przycisniety , drugie skrzydło jest wielka niewiadomą, być może Welbeck wystąpi bo jego szybkość na pewno się przyda.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka /€“ Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Paris - Zenit
Typ: over 135,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś stawiam na pewniejszy typ. W Paryżu gospodarze zmierzą się z prawdopodobnie tegorocznym zwycięzca LM, a przynajmniej finalistą, sport jest sportem ale ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz. Ja idę jednak over w tym meczu, i nie taka wielka dominację Rosjan jak wskazują na to kursy. Zenit ostatnio trochę spuścił z tonu, oczywiście mecze wygrywają, ale wystarczy spojrzeć na ostatnie 3 spotkania gdzie over 135,5 wchodził bez żadnych problemów, a wyjazd do kemerova skończył się piecio-setówką.
Możliwe że i jakiś set wpadnie dla Paryzan, co załatwi sprawię, a jeśli nie to przewiduje jakiś set na przewagi. Mecz bez większej presji, a Paris będzie z pewnością chciał pokazać się z dobrej strony we własnej hali.
Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Napoli
Typ: dokładny wynik 4-2
Kurs: 30,00
Bukmacher: expekt

Analiza :

Mecz dwóch wielkich ekip, których siła to ofensywa. Z jednej strony Królewscy którzy po serii 40 meczów bez porażki prezentują się mizernie w dwóch kolejnych meczach by w końcu pojechać na Osasunę, i pokazać swoją siłę napadu. Dodam że ten teren był jak fatum dla Królewskich. Z drugiej zaś Napoli chciało by się rzec ,,Włoski ogier,, i poniekąd ta ksywka pasuje do tego zespołu. Piękne zwycięstwo na terenie Bolongna 1:7 ale nie zapominajmy o słabym występnie tydzień wcześniej z Palermo.... Ostatni mecz Dziś obie ekipy są nastawione na atak i kontry, które muszą skutkować bramkami. Cieszy mnie fakt, że dziś Real ma pełną obronę czyli Carvjal, Ramos, Varane, Marcelo. środek należy do Modrica Casemiro i Krossa chodź w jego przypadku wolałbym ujrzeć Kovacica, daje więcej niż tylko piękną skuteczność podań... Góra to CR7, Lucas i Benzema. Myślę że pomimo fali krytyki dziś Benzema odpali, On jest zawodnikiem na którego krytyka działa pobudzająco czego dziś zobaczymy efekty. Reasumując mecz bramek pięknych akcji ale całościowo Napoli nie dorówna tępa Królewskim. P. S. dziwię się że tak mało z Was wierzy w Arsenal. :cool:
⛔100
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macclesfield - Barrow
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Barrow Barrow coś ostatnio zgubili formę przegrali z dołem tabeli 2 mecze co mnie martwi ale też ograli i lidera. Bilans na wyjeździe 4 7 4 bramki 21:2. WIdać jak na dłoni, że tracą ale i strzelają.
Gospodarze u siebie 7 1 6 i w nieco lepszej formie. Bramki 21:15. W tabeli drużyny dzieli 3 punkty i obie walczą o baraże. Będzie ciekawy mecz i w h2h również w kilku ostatnich spotkaniach brameczki padały. Jeśli u gości zagra Harrison który jest wiceliderem strzelców to kurs 1,75 jest dla mnie atrakcyjny.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Segunda Liga
Godz: 20:00
Spotkanie: Académica de Coimbra - S.C. CovilhĂŁ
Typ: Académica de Coimbra
Kurs: 2.10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 27 serię gier portugalskiej Segunda Liga.
W ciekawym meczu na Estádio Cidade de Coimbra zmierzą się ze sobą miejscowe AssociaçĂŁo Académica de Coimbra – Organismo Autónomo de Futebol a w gości przyjedzie drużyna Sporting Clube da CovilhĂŁ.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 26 spotkaniach zdobyli 41 punktów co daje im obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście obecnie miejsce pozycja 11 w lidze ze zdobytymi 34 oczkami w swoich 25 meczach.
Académica de Coimbra na swoim terenie w tym sezonie 9 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 17-7 zaś goście w delegacjach 3 wygrane, 6 remisów oraz 3 porażki i bilans bramek 10-10.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio u siebie wygrywają wszystko i ze wszystkimi do tego ogólnie są bardzo mocni na swoim terenie a goście w delegacjach nie najgorzej lecz jadą na bardzo ciężki teren i moim zdaniem tam polegną.
✅110
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Kosz męski Scooore League Standings
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leuven Bears - Oostende
Typ: Wynik w zakresie +/- 5 pkt
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tabela i ostatnich 5 meczy : http://www.oddsportal.com/basketball/belgium/scooore-league/standings/ . Jest to mecz niekwestionowanego lidera z przedostatnią drużyną w lidze. Statystycznie Oostende przekroczyło zakres wygranej w 5 ostatnich meczach zas
Leuven Bears w 5 meczach dwukrotnie osiągneli wynik w obstawianym zakresie. Liczę iż domowy parkiet spowoduje iż to gracze Leuven Bears narzucą ton gry i wynik bedzie oscylował w zakresie +/- 5 punktów.
Link do wyniku: http://www.oddsportal.com/basketball/belgium/scooore-league/leuven-bears-oostende-2kE8ku4e/#1X2;2
⛔100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga Kobiet.
Godzina:20:30.
Spotkanie: Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź.
Typ: Liczba setów - ponad 3,5.
Kurs: 1,42.
Bukmacher: Unibet.
Analiza:
Witam. Już dziś mecz na szczycie w Orlen Lidze Kobiet. Można by rzec, że bardzo ważny mecz, który może wpłynąć na końcowy układ tabeli. Wicelider z Wrocławia podejmie dziś świetne siatkarki z Łodzi. Wszystko zdaje się wskazywać na gospodynie dzisiejszego spotkania, tak też kurs wystawili bukmacherzy, ja nie byłbym jednak taki pewny co do ferowania wyniku dzisiejszego spotkania. Zespół Grotu ewidentnie nie leży popularnym Impelkom. W tym sezonie ekipy spotkały się już 2 razy i z obu pojedynków zwycięską ręką wyszły Budowlane. Do pierwszego starcia obu zespołów doszło już 26-go listopada. Wówczas w łódzkiej Atlas Arenie górą były Budowlane, które pokonały Impel 3:0. Tydzień temu łodzianki mierzyły się z wrocławiankami w półfinale Pucharu Polski, w którym po dramatycznym boju ostatecznie wygrały zawodniczki Grot Budowlanych Łódź 3:2. Można dodać, że zespoły te konfrontowały się również ze sobą w test-meczu przed sezonem, gdzie także zwyciężyły Budowlane. Dzisiaj za wrocławiankami przemawia głównie atut własnego boiska, jednak nie uważam, że ten mecz to będzie gładkie zwycięstwo którejś z ekip, co pokazało spotkanie z ubiegłego tygodnia.
Drużyny są na podobnym poziomie i oba teamy zaprezentują z pewnością swoje umiejętności na parkiecie tworząc znakomite widowisko. Do boju desygnowane najmocniejsze składy. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby mecz skończył się rezultatem 3-0 w jakąkolwiek stronę. Kurs nie jest najwyższy, ale do dubla powinien się nadać.
Transmisja już za godzinę w Polsat Sporcie. Polecam jako alternatywę dla Ligi Mistrzów - emocji, piękna gry i nie tylko z pewnością nie zabraknie ;)
✅42
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom