>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Indian Wells
Spotkanie: Marion Bartoli (FRA) - Ana Ivanovic (SRB)
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: betfair
Analiza: Trudno mi uwierzyć w to, że Bartoli przegra, choć kursy dość podobne na jedną i drugą zawodniczkę. Bartoli jak wiadomo ma w Indian Wells do obrony sporo punktów, bo w zeszłym roku była tutaj w finale. Wczoraj rozbiła Safarovą 6:1 6:4, oddała Scheepers 2 gemy, ale miała w pierwszej rundzie problem z potężnie serwującą Lepchenko. Wygrała w 3 setach, ale w 3 secie przegrywała już 2:5. Ivanovic zagrała dobry mecz z Wozniacki wczoraj, ale jak wiemy Dunka ostatnio bardziej zajmuje się swoim chłopakiem niż tenisem. Wcześniej 3 sety z Pervak oraz 2:0 z Larsson. Tak więc bez fajerwerków. Bartoli to jak wiemy zawodniczka, która biega do wszystkiego co leci w jej kort i tak będzie w tym meczu. W h2h 4:3 dla Ivanovic, a panie zagrały też w 2011 roku w 1/4 finału wlaśnie w Indian Wells i wygrała Bartoli. Liczę więc na over gemowy, ale Bartoli dla mnie jest faworytką tego spotkania.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Manchester City - Sporting Lizbona
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin
Analiza: Znalazłem nieco bezpieczniejszy typ niż awanse drużyn itp. Chodzi o zwycięstwo Manchesteru + over 2,5. Osobiście jestem wielkim optymistą co do tego zakładu. Manchester musi zrobić wszystko, żeby awansować. Sporting to nie ogórki, pokazali Obywatelom w Portugalii, że potrafią zrobić niespodziankę i zapewnić sobie zaliczkę przed pojedynkiem w Anglii. City nie zdobyło bramki w Lizbonie, więc jedynym rozwiązaniem na pewny awans jest strzelenie kilku bramek, ale czy Sporting na to pozwoli? Na pewno jedno jest pewne - szykuje nam się ciekawy, pełen walki mecz. Mancini jest zdeterminowany, by zdobyć jakieś trofeum w tym sezonie, bo zwycięstwo w Premier League oddaliło się od nich po meczu ze Swansea. Czerwone Diabły wykorzystały potknięcie City i mają już 2 pkt przewagi nad odwiecznymi rywalami. W sumie nie byłem zaskoczony stratą punktów Obywateli w Walii, bo na terenie Swansea trudno się gra i widać, że ta ekipa daje z siebie 100 %, a zwłaszcza na własnym stadionie. Nie jestem w stanie za dużo powiedzieć o ostatnich spotkaniach ligowych Sportingu, ponieważ nie oglądam tamtejszej ligi, jednak to klasowa drużyna, którą nie można lekceważyć. Mancini jest świadomy wagi najbliższego meczu i wystawi jak najmocniejszą jedenastkę. Oczywiście przed nimi ważny mecz z Chelsea, ale zostanie rozegrany dopiero w środę, więc zawodnicy City będą mieli czas, żeby zregenerować siły. Już trochę napisałem o pojedynku Manchesteru ze Sportingiem i przewiduje tutaj dużą ilość bramek, ale wszystkiego dowiemy się po 21. Powodzenia!
✅ 75
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, liga europejska
spotkanie: bilbao- manchester united
typ DW 0-1, 0-2 lub 0-3
kurs 5,25
bwin
analiza:
przed nami jedno z najbardziej ciekawych rewanzow pilkarskiej ligi europejskiej 1/8 finalu. naprzeciwko siebie stana- hiszpanski athletic bilbao oraz slynny angielski klub manchester united. w pierwszym spotkaniu bylismy swiadkami nie lada sensacji. faworyzowany united ulegl niespodziewanie na old traford athleticowi 2-3. postawilo to klub z Anglii przed nie lada trudna sytuacja. bowiem teraz nawet wygrana jednobramkowa moze im nie dac awansu. wydawalo sie iz goscie , ktorzy rownie sensacyjnie pozegnali sie z liga mistrzow, siegna bez wiekszych przeszkod po &quot;puchar pocieszenia&quot; a jedynym powazniejszym rywalem moze byc dla nich inny manchester. nic bardziej mylnego . juz dzisiejszego wieczoru oba angielskie kluby moga pozegnac sie i z tymi rozgrywkami. ja jednak wierze w czerwone diably. porazka przed tygodniem byla dla nich wypadkiem przy pracy, a dzis potwierdza swoja wyzszosc pewnie wygrywajac i nie tracac przy tym bramki.
⛔ 100
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Liga Regionalna Zachód
Spotkanie: KOBLENZ - SPORTFREUNDE LOTTE
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po wczorajszym pechowo przegranym w 2 ostatnich minutach zakładem na 3 ligę niemiecką dziś proponuję spotkanie niemieckiej ligi regionalnej zachodniej pomiędzy ostatnią drużyną w lidze Koblenz a liderem Lotte. Na pierwszy rzut oka różnica poziomów jest ogromna.

Natomiast wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania tych drużyn:
Leverkusen II - Koblenz 0-4 (!!)
Koblenz - Kaiserslautern II 2-3
Koblenz - Gladbach II 1-2
Lotte - Elvesberg 4-3
Dortmund II - Lotte 2-0
Koln II - Lotte 1-1
Lotte zdobyło 1 punkt w wyjazdowych spotkaniach ze średniakami, natomiast po dwóch pechowych porażkach u siebie Koblenz rozniosło na wyjeździe rezerwy Bayeru Leverkusen. Właśnie te 3 ostatnie wyniki Koblenz świadczą, że mimo ostatniego miejsca w lidze dalej nie odpuszczają w walce o utrzymanie, zwycięstwo na wyjeździe z 10-tym Leverkusen II robi wrażenie. Lider Lotte natomiast wyraźnie zwolnił i w ostatniej kolejce minimalnie wygrali u siebie z 16-tym Elvesbergiem, szczęsliwy remis z 7 Koln II i porażka z Dortmundem.
Jak dla mnie idealny typ, Koblenz naprawdę stać na niespodziankę. Fajny, wysoki kurs wg mnie zawyżony, tak jakby buki nie zwracali uwagę na aktualną formę tylko na miejsce w lidze. Niższe ligi mają to do siebie, że niespodzianki są codziennością. Bardzo liczę na ten typ. Powodzenia, mecz o 19:00 ????
⛔ 100
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
DYSCYPLINA - PIŁKA NOZNA
SPOTKANIE - SCHALKE - TWENTE
TYP - Zdobędą obydwie drużyny przynajmniej jeden gol w 2. połowie?
TYP TAK
KURS 3,60
BUKMACHER - betathome
ANALIZA
DZISIAJ O GODZINIE 21.00 ROZPOCZNIE SIE MECZ PO MIEDZY SCHALEK A TWENTE W PIERWSZYM MECZU WYGRALA EKIPA Z HOLANDI 1 DO 0 ...TERAZ CZEKAMY NA WYNIK REWANZU MYSLE ZE WTYM SPOTKANIU BEDZIE GA BARDZO ZACIETA I WSZYSTKO SIE ZAKONCZY W DROGIEJ CZESCI SPOTKANIA DLA TEGO DAJE TAKI TYP ZE OBIE EKIPY STRZELA PRZYNAJMNNIEJ JEDNEGO GOLA W 2 POŁOWIE ... A NA PEWNO W PIERWSZEJ POŁOWIE POJDO ZA CIOSEM GOSPODARZE ZEBY WYROWNAC CHOCIAZBBY STAN Z PIERWSZEGO SPOTKANIA ...
Zdobędą obydwie drużyny przynajmniej jeden gol w 2. połowie? TYP TAK
KURS 3,60
⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Indian Wells
Spotkanie: Maria Kirilenko - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 4,90
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Dwie Marie, dwie piękne zawodniczki. ???? Rosjanki zagrały ze sobą 4 mecze i bilans wynosi 2:2. Ostatni mecz to Australian Open 2010, górą była właśnie Kirilenko. To, co przede wszystkim wyszło Kiri w tym roku to finał w Pattaya City, gdzie uległa Hantuchovej w trzech setach. Poza tym gra przyzwoicie, jak to ona, prawie zawsze brakuje jej tej kropki nad &quot;i&quot; by regularnie odnosić sukcesy, bo to przecież niemały talent z jeszcze większymi, choć niekoniecznie wykorzystywanymi, umiejętnościami. Sharapova z kolei była w finale AO, w którym przegrała z Azarenką kompletnie nie istniejąc w tym spotkaniu, zresztą już w półfinale miała gigantyczne problemy z Kvitovą (Czeszka gra słabiutko w tym roku). Poprzednie mecze wygrywała dość pewnie, a więc jak to zwykle bywa, problem się pojawia w głowie + w dalszej fazie turnieju bardziej utytułowana Maria robi się &quot;zmęczona&quot; i popełnia więcej błędów. Myślę, że tak samo może być tutaj. Kirilenko nie ma nic do stracenia - wie, że nie jest faworytką i powinna zagrać na luzie, bez presji, robić swoje, trochę poryzykować, a że już sprawiała rodaczce problemy, nie powinna i tym razem przegrać, a już na pewno nie bez walki. Nie takie przegrane w tym turnieju były, a Sharapova do najrzadziej przegrywających będąc faworytką na pewno nie należy.
⛔ 100
 
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
220968257190
ACM/4778960

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Schalke - Twente
Typ: awans Schalke
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dziś wieczor Schalke zagra u siebie z Twente. W Holandi padł wynik 1:0 dla piłkarzy z Enschede. Był to mało ciekawy mecz wg. mnie Twente nie pokazało nic szczególnego, Schalke w sumie też aczkolwiek uważam że tym razem mecz może być dużo bardziej ciekawy niż tydzień temu. Schalke gra u siebie co napenwo czyni ich faworytem dodać do tego małą przewagę z pierwszego meczu może tutaj dojść do dogrywki, dogrywka to już loteria ale zaryzykuje stwierdzenie że jesli nie w podczas pierwszych 90 minut to w dogrywce Schalke pokona zespol z Enschede.
Kilka dni temu Schalke ograło u siebie Hamburg 3:1. Twente w ostatniej kolejce ligi holenderskiej przegrało w Nijmegen aż 3:1.
Mecz prawdopodobnie będzie wyrównany aczkolwiek typuje zwyciestwo niemiejckiej drużyny ponieważ beda grali z przewaga jednego zawodnika którym bedzie dzis napewno niesamowici kibice w Gelsenkircheen! Do boju Schalke
✅ 125
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Metalist Kharkiv
Typ: Metalist Kharkiv powyżej 1,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy Greckim - Olympiakosem Pireus i Ukraińskim - Metalistem Kharkiv. W pierwszym spotkaniu wygrała ekipa z Pireusu. Oglądałem to spotkanie i uważam, że wynik w pełni nie odzwierciedla przebiegu tego meczu, gdyż to drużyna Metalistu grała znacznie lepszą piłkę i mimo, że obie ekipy oddały prawie tyle samo strzałów na bramkę, to podopieczni Myron Markevych mogli wyjść z tego spotkania zwycięsko jednak zabrakło szczęścia. Dziś muszą postawić wszystko na jedną kartę, nie będzie to łatwe zadanie gdyż Grecja nigdy nie należała do łatwych terenów. Jednak jeśli mam być szczery to Metalist pomimo braku Cristaldo (20/7) i Edmara (19/3) jest w stanie powalczyć o awans, tym bardziej, że od początku Ligi Europejskiej na wyjazdach potrafili ugrać niezłe wyniki.
4:0 na wyjeździe w kwalifikacjach z Sochaux.
2:1 z Austria Wiedeń
4:1 przeciwko Malmo
1:1 z AZ Alkmaar
i ostatnia wygrana 4:0 przeciwko Salzburgowi w 1/16.
Grecy zagrają dziś bez Melberga (18/2), który jest jednym z podstawowych obrońców.
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i myślę, że to co nie udało się Metalistowi na własnym boisku, uda się osiągnąć w Grecji. Jeżeli szybko strzelą bramkę na 1:0, wszystko może się obrócić o 180 stopni.
Wierzę w podopiecznych Myron Markevych.
⛔ 100, powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 4

nicowilliam

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet, Włochy Serie A
Spotkanie: Urbino -Bergamo
Typ: 1
Kurs: 2,38
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj odbędzie się pierwszy mecz fazy play-off. Urbino to trzecia drużyna sezonu zasadniczego a Bergamo to szósta. Nie rozumiem aż tak wysokiego kursu dla Urbino. Według mnie na dzień dzisiejszy ta drużyna jest lepsza nie tylko personalnie, ale i sportowo. Co prawda kolejnej kontuzji nabawiła się Ivana Djerisilo, ale w jej miejsce zagra Lisa van Hecke, która w niczym nie jest gorsza od Serbki. Ekipa z Bergamo bardzo łatwo przegrała 4 ostatnie pojedynki. Praktycznie nie walczyły a grały swoim najsilniejszym składem. To już nie jest to słynne Bergamo sprzed 2 cz 3 lat. Pozostała im tylko Piccininni, która jest zdecydowaną liderka tej drużyny. Warto odnotować tez fakt, że w zeszłym tygodniu siatkarki Urbino pokonały niepokonane do tamtej pory w lidze dziewczyny z Arsizio. Na swoim terenie to jest bardzo mocna ekipa. Myślę, że pokażą dzisiaj, że 3 miejsce w fazie zasadniczej to nie przypadek i wygrają z Bergamo.
⛔ 100
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Besiktas - Atletico Madryt
Typ: over 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziwi mnie, że jeszcze nikt tego typu tutaj nie wrzucił. Już za niecałe pół godziny 2 partia rewanżowych spotkań 1/16 Ligi Europejskiej. Do Turcji przyjeżdża zespół Atletico, by bronić... o właśnie, chyba nie do końca bronić wyniku 3:1 ze swojego boiska. Ekipa z Hiszpanii to nie jest drużyna grająca defensywny futbol. To samo można powiedzieć o Turkach, zwłaszcza na swoim terenie (jak to każdy turecki zespół, dość ciepłe tereny..) By mieć jakiekolwiek szanse na awans Besiktas musi się otworzyć, a Atletico może to jak najbardziej wykorzystać. Mając w składzie zawodników takich jak Falcao, Koke czy Salvio, który przecież w pierwszym spotkaniu zdobył dwie bramki, może się to źle skończyć dla gospodarzy. Falcao powinien kolejny raz pokazać, po co tak naprawdę jest w Madrycie. Rewanż jak rewanż, Manchester pojechał dziś do Bilbao, otwarł się i wyniki widzimy.. 2:0 w 80minucie, także myślę, że Atletico wykorzysta swoją szansę, a Besiktas również ustrzeli choć jedną bramkę. Przecież czy Simao czy Quaresma nie są zawodnikami z pierwszej lepszej łapanki, lecz w dobrej, skutecznej grze nie pomagają im poprzednie formacje. Myślę, że dziś będzie inaczej i otworzy się worek z bramkami. Dla osób lubiących ryzyko polecam również over 3.5 po kursie w granicach 3.
✅ 86
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Copa Libertadores
Juan Aurich - Santos (-1), 2 @ 2,61
Pinnacle

Dzisiaj (23:45) ciekawe spotkanie między peruwiańskim, a brazylijskim zespołem. Peruwiańczykom nie idzie najlepiej (ocena z czystych statystyk), a brazilijczycy radzą bardzo dobrze, mimo przegranej w ostatniej kolejce (tą ligę akurat śledzę). Neymar potrafi rozegrać świetne spotkanie, ale kolejne już zawala na całej linii. Jest młody więc tu działają hormony i dużą rolę odgrywa psychika, ale poradzi sobie z tym z czasem. Wtedy dopiero powinien przejść do Europy.
Do rzeczy. Dzisiaj liczę na dobry występ Ganso. Lider zespołu, bierze na siebie ciężar gry w odpowiednim momencie, a wiadomo jakie to ważne. Wydaje się, ze kwestią czasu jest, aby Ganso został również liderem reprezantacji Brazylii. Coraz częściej występuje w kadrze i prowadzi bloki ofensywne w dobrym kierunku.
Sytuacja grupowa gospodarzy jest zła.... 0 pkt. Santos ma ich 3, ale przez porażkę na wyjeździe z The Strongest, którzy w Boliwii na ciężkich terenach wygrywają z przyjezdnymi (chodzi mi o obce kraje) niemal wszystko poprzez warunki ciśnieniowe. Nawet Argentyna bodajże rok temu uległa Boliwii w wyjazdowym meczu.
Podsumowując: Gospodarze to słaba drużyna, bez formy. Goście - finalista KMŚ, obecnie w formie.
Miłego oglądania, dobranoc
✅ 161
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom