>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
N 0

nephandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Widzew Łodz
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Sędzia tego spotkania będzie Raczkowski. Łącznie Raczkowski w obecnym sezonie był sędzią w 22 meczach. Pokazał w sumie 105 żółtych kartek i siedem czerwonych.
Kolejna sprawa to potencjalni kandydaci na czerwone kartki, w Widzewie na pewno brutalnie grający i jeszcze niedojrzały moim zdaniem Urdinov (1 ???? I 1 :zoltakartka: W 2 wystepach), pilkarz z duzym temperamentem, gra jak naładowany. Nie ma szans zeby nei zarobil co najmniej zoltej, ale ja licze na czerwoną. W widzewie jest jeszcze paru kandydatow na czerowną kartkę. Zobaczymy jak Skowronek zestawi linie obrony i pomocy, ale Wasiluk ????, LaFrance ???? (jesli zagra), Kaczmarek 1x????+5 x:zoltakartka: to kolejni dostarczyciele kartonikow. W zespole Lechi Deleu (1 ???? + 4x:zoltakartka ???? , oczywiscie Dawidoczwicz ktory musi duzo faulowac i zebral juz 7x:zoltakartka:, oraz wisniewski (4x:zoltakartka ???? .
Biorac pod uwage sedziego, to ze gra przede wszystkim lapiacy duzo czerownych kartek po glupich faulach Widzew oraz specyfice t-mobile ekstraklasy uwazam ze przy takim kursie granie 3.50 na czerwona kartke to niezly value.
Pozdrawiam.
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Szwajcaria, LNA
Godzina: 17:30 Spotkanie: Geneva Lions - Neuchatei Typ: Geneva Lions -3
Kurs: 1,85 Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj wybrałem z oferty mecz pomiędzy 4 i 2 drużyną ligi szwajcarskiej. Oto moje argumenty za powyższym typem:
  • gospodarze to drużyna swojego boiska, jeszcze nigdy nie przegrała u siebie z Neuchatei, na 5 takich pojedynków tylko raz nie pokryła takiego handi

  • goście na wyjazdach grają w kratkę, z tymi mocniejszymi drużynami raczej przegrywają

  • w tym roku goście jeszcze u siebie nie przegrali, mają serię 6 spotkań bez porażki u siebie, goście natomiast na 6 ostatnich meczy na wyjeździe 3 wygrali i 3 przegrali

  • gospodarze cały czas nie są pewni występu w play off, dlatego nie odpuszczą tego meczu, natomiast goście mają już zapewniony awans do rundy pucharowej więc nie będą raczej się zabijać za wygraną

zwrot 0
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Typ: X2
Kurs: 1,62
Buk: Bet365
Data i godzina: 15.02.14 18:30
Stawka: 4/10

Dziś o godz. 18:30 zostanie rozegrany mecz 26. kolejki polskiej ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Pogonią Szczecin. Katastrofalna wiosenna forum Górnika sprawia, iż ekipa z Górnego Śląska spada w ligowej hierarchii - w tym momencie zajmuje piąta lokatę. Tuż za jej plecami jest Pogoń, która ma tylko punkt starty do Zabrzan.
Szczecinianie w 2014 roku dwukrotnie wygrali i dwukrotnie remisowali swoje mecze. W analogicznym czasie Górnik zdobył tylko jeden punkt.

Górnik zamienił się w szpital bowiem kontuzjowanych jest aż 10 zawodników. Dziś na boisku nie zobaczymy takich graczy jak: Seweryn Gancarczyk (obrońca, 16/1), Adam Danch (obrońca, 6/0), Gabriel Nowak (pomocnik, 0/0), Mariusz Przybylski (pomocnik, 20/2), Paweł Olkowski (obrońca, 21/1), Mariusz Magiera (obrońca, 0/0), Pavels Steinbors (bramkarz, 17/0), Błażej Augustyn (obrońca, 5/0), Konrad Nowak (pomocnik, 1/0) oraz Mateusz Zachara (22/10, najlepszy strzelec drużyny). Warto również zauważyć, iż w meczu z Pogonią nie zagra Tomasz Welnicki (obrońca, 5/0) który został ukarany czerwoną kartką w czasie ostatniego ligowego meczu z Zawiszą (porażka Górnika 1:3).

Pogoń zagra dziś bez Wojciecha Lisowskiego (obrońca, 7/0), Michała Koja (obrońca, 1/0) oraz Bartosza Ławy (pomocnik, 24/0). Lukę po tym ostatnim zawodniku może jednak wypełnić nowy nabytek Portowców, były reprezentant Polski Rafał Murawski.
W rundzie jesiennej Pogoń przegrała z Górnikiem aż 1:4, a mecz kończyła w dziesiątkę. Wszystko na to wskazuję, iż Portowcy wezmą rewanż na ekipie Wieczorka i zdobędą kolejne punkty przybliżające ich do europucharów.
✅62
 
H 4

harry309

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Aston Villa - Chelsea
Typ: Ponizej 0,5 bramek do przerwy.
Kurs: 3.10 Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Obserwujac wyniki podopiecznych Jose Mourinho bardzo rzucilo mi sie w oczy to jak czesto w ich przypadku do przerwy nie ogladamy bramek. Jak wiemy Chelsea ostatnio traci ich malo, a ze strzelaniem tez sa problemy zwlaszcza jesli chodzi o napastnikow Eto&#39;o czy Torresa to czesto wyreczaja ich pomocnicy... Jakby na to nie patrzec typ ma duze szanse powodzenia, 3 ostatnie mecze ligowe z Evertonem, Tottenhamem, czy Fulham wlasnie takimi wynikami sie konczyly typ warty gry patrzac na kurs i na to jak malo bramek pada do przerwy gdy na murawe wybiega ekipa The Blues.
✅210
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Palermo - Brescia
Typ: Palermo
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak wiem Palermo ma już 7 pkt. przewagi nad 2 drużyną w tabeli a 8 nad 3, pewnie zmierzają po awans, jednak zarówno trener jak i zawodnicy zapowiadają kontynuację dobrej gry, aby w przekonujący sposób wywalczyć awans. Sądzę, że jeżeli gdzieś będą gubić pkt. to będzie miało to miejsce w meczach wyjazdowych z trudniejszymi rywalami. Dodatkowo Brescia od 4 spotkań bez zwycięstwa, 3 porażki z rzędu i co raz większe problemy kadrowe.
Braki kadrowe:
Palermo bez Hernandez(att 23/13 top scorer),Di Genarro(att 12/2),Morganella(df 15/1) i Andelkovic(df 23/1).

Brescia bez Di Cesare(df 18/2),Paci(df 19/0),Oliveira(mf 6/0),Diouf(mf 0/0),Mitrovic(att 7/1),Mori(df 1/0), Sodinha(mf 17/2) i Caracciolo(att 24/15 top scorer). Dwóch ostatnich to największe osłabienia.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Pilka Nozna - 1 Liga RPA
Orlando-Kaizer
Typ-Kaizer (zaklad bez remisu)
Kurs-1,83
Bukmacher-bet365
Analiza:

W 21 kolejce najzwyzszej klasy rozgrywkowej w RPA zajumujace 4 pozycje w tabeli Orlando podejmowac bedzie mistrza kraju i aktualnego lidera, dryzene Kaizer Chiefs.
Moim zdaniem murowanym kandydatem do zwyciestwa sa goscie, ktorzy maja 10 pkt przewagi na swoimi oponentami i doskonale radza sobie na wyjazdach. Poza tym ostatnio doznali niespodziewanej porazki i nie pozwola sobie na druga z rzedu w tak krotki czasie. Lubiacym ryzyka polecam zagrac zwyciestwo w normalnym zakladzie. Powodzenia!
✅83
 
B 0

bw15411768

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga Podlasko-Warmińsko-Mazurska
Godzina: 14:00
Spotkanie: ŁKS Łomża - Wissa Szczuczyn
Typ: 2
Kurs: 3.77
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem mecz niższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W spotkaniu Łomży ze Szczuczynem upatruję tylko jednego rozstrzygnięcia, a mianowicie pewnego zwycięstwa gości. Tabela może nie przekonuje, bo ekipy sąsiadują ze sobą, lecz w moim typie bardziej upatruję innych aspektów, a więc : Wissa Szczuczyn BARDZO DOBRZE przepracowała okres zimowy, dokonała kilku znaczących wzmocnień, co pokazała w sparingach. Grają przemyślaną piłkę, mają szybkie skrzydła i zawodników, którzy potrafią skończyć akcje podbramkowe. Nic więcej na III ligę nie potrzeba. Łomża jest totalnym przeciwieństwem: BARDZO SŁABO przepracowali okres przygotowawczy, ( piłkarze zrobili strajk, nie wyjdą na boisko dopóki trener nie wróci do klubu), kilku zawodników odeszło, więc będą musieli grać młodzieżą. Jedynym atutem w dzisiejszym meczu będzie własny teren, ale moim zdaniem nic to nie zmieni, gdyż aktualnie Wissa to inny zespól, niż ten z rundy jesiennej. Upatruję tu pewnego zwycięstwa gości i mozolne bicie się w górę tabeli.
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 16:00
Typ: Noriaki Kasai TOP 3
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet at Home
Analiza:
Noriaki Kasai ani razu w tym sezonie znalazl sie poza TOP 10 konkusu, w ktorym startowal - nikt inny nie moze sie tym pochwalic (oczywiscie nie mowie tu o epizodycznych wystepach tylko regularnym skakaniu). To najbardziej solidny zawodnik tego sezonu.
Potrafi rowniez latac, chociaz przewaznie nie osiaga jakichs spektakularnych sukcesow.
Jednak w tym sezonie jego forma naprawde jest zadziwiajaca - świetny wystep w Bad Mittendorf i 2. miejsce w PŚ w lotach oraz fakt, ze najlepiej poradzil sobie wczoraj w 2. serii konkursu, ktora byla rozgrywana w bardzo trudnych warunkach. To wszystko sklania mnie do wytypowania Noriaki Kasai jako zawodnika ktory stanie dzisiaj na podium.
⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Piłka nożna - Niemcy I Bundesliga - godz. 18.30
Mecz: Bayern Monachium - Bayer Leverkusen
Typ: ilość kartek powyżej 3.5
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. Dziś spróbuję typu na kartki, bo wydaje się być godny uwagi. Bayern Monachium szykuje się do świętowania 50. ligowego spotkania z rzędu bez porażki, chyba że, ich dzisiejszy rywal Bayer pokrzyżuje im te plany. Niewielu fachowców zgadza się z taka opinia, należy jednak pamiętać, że to Aptekarze jako ostatni odebrali bawarczykom punkty w lidze ( 1:1 w rundzie jesiennej) i jako ostatni potrafili ich pokonać (wygrana 2:1 jesienią 2012 roku). Mają jednak swoje powazne problemy, bo nie są w stanie odnieść zwycięstwa już od siedmiu spotkań, z czego odnieśli aż 6 porażek. Ta nerwowa sytuacja przenosi się również na poczynania kartkowe zespołu, ich średnia w lidze jest obecnie najwyższa i wynosi 2.3 kartki na mecz, należy jednak zaznaczyc, ze to w ostatnich 10 kolejkach aż 6 razy łapali ich po 4 na mecz, co w zupełności wystarczy dla dzisiejszego typowania.
Co do Bayernu, to wiadomo jak jest, każdy widzi. Bez wiekszego problemu rozprawiają się z każdym i na każdym polu, pamiętamy jednak niedawny mecz z Arsenalem w LM. Tu Bayernowi nie szło już tak gładko, widać było pewna nerwowowość w lini obronnej, która nie jest najsilniejszą bronią Bayernu. W drużynie jest paru zawodników, ktorzy mogą złapać kartki za faule taktyczne (Boateng, Dante, Rafinha) albo za kłótliwość i gwiazdorstwo (Muller, Ribery). Ich średnia meczowa to ledwo ponad kartka na mecz, ale bywają mecze nawet wysoko wygrane, kiedy kartek jest nawet i 3. Moim zdaniem taki będzie dzisiejszy mecz. Bayer mimo swoich problemów będzie się dziś spinał, żeby przegrac mecz z honorem, będzie znacznie więcej walki, niz zwykle. Na to liczę.
Sędzią spotkania będzie Markus Schmidt (Stuttgart) jest dośc oszczędny w kartkach, ale sędziował w tym sezonie mecz Bayeru z Wolfsburgiem i pokazał 5 żółtych i czerwoną.
Powodzenia.
✅100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Górnik Zabrze- Pogoń Sczecin
Typ: under 2.5
Kurs: 1.80
Buk: Unibet
Widzę,że powoli zaczyna się masówka na Pogoń. Pewnie na podstawie ostatnich rezultatów faworytem na papierze jest Pogoń, ale pamiętać trzeba że zespół Wdowczyka zupełnie inaczej wygląda u siebie jak na wyjeździe. Ostatnie dwa mecze portowców wyglądały bardzo słabo, oglądając ich nieporadną grę w z Podbeskidziem można było się załamać. Grali bez ładu i składu...nie było w ich grze widać polotu i zaangażowania.
Oczywiście Górnik też nic ciekawego nie prezentuje, po przerwie zimowej zrobili tylko 1 punkt. Ale to już było.....dzisiaj jest nowy trener i pewnie są nowe nadzieje.
To spotkanie w moim odczuciu jest dość trudne do typowania. Ja w nim nie widzę faworyta. Tak na prawdę w tym meczu jedna akcja możne zadecydować o wyniku spotkania. Myślę, że dzisiaj Górnik pod wodzą Warzychy będzie szukał punktów. Wiadomo....mają parę ubytków kadrowych i nie rzucą się od pierwszych minut. Spodziewam się spotkania w którym żadna z drużyn nie będzie chciała się odkryć, jeden i drugi zespół przede wszystkim skupi się na tym żeby nie stracić bramki. Tutaj nikt nie zaryzykuje, trzeba pamiętać że jedni i drudzy chcą się załapać do pierwszej ósemki i będą ciułać punkt po punkcie ....więc raczej spodziewam się &quot;piłkarskich szachów&quot; z oczekiwaniem na błędy rywala niż jakiś szalonych ataków z jednej lub z drugiej strony. Under 2.5 po kursie 1.80 dla mnie jak najbardziej do gry.
Widziałem typ over 3.5...z naciąganą statystyką. Kolega wybrał wszystkie spotkania które zakończyły się wysokimi wynikami. A prawda i fakty są takie że ostatnie cztery meczy między tym drużynami to tylko jeden mecz w którym padło dużo bramek...a trzy pozostałe to spotkanie mocno underowe.
Przewidywane składy:
Górnik:
Kasprzik - Mańka, Szeweluchin, Pandża, Kosznik, Madej, Drewniak, Sobolewski, Nakoulma, Jeż, Majtan.
Pogoń: Janukiewicz - Rudol, Golla, Dąbrowski, Frączczak, Małecki, Rogalski, Popara, Akahoshi, Bąk, Robak.
⛔ 100 / 1 dzień = 1typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 13

klusekbwo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, I liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn
Typ: X2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stomil zanotował dobry początek rundy wiosennej. W meczach kontrolnych wiele osób narzekało na wyniki, na dyspozycję fizyczną, na zaangażowanie. W Rybniku Stomil jednak zdominował ROW, właśnie fizycznie. Widać, że wstrzelili się z formą w początek rozgrywek. Przemyślane transfery, nie jakieś bombowe, ale dające sporo jakości. Szczególnie w defensywie i środku pola. Co do środka pola, to wraca po pauzie za kartki Grzegorz Lech, który na pewno sporo wniesie do gry.
Dolcan...cóż, dwa wzmocnienia w postaci Łuszkiewicza i Sierpiny. Bez specjalnych osłabień. Słaby start w Niecieczy mimo, że swoje sytuacje mieli. W drużynie jest jednak agent. Mam na myśli &quot;kadrowicza&quot; Leszczyńskiego. Chłop ma ogromne umiejętności, ale głowa jeszcze nie pracuje tak jak powinna. Duży luz, który w wielu sytuacjach go gubi, choćby w ostatnim meczu w Niecieczy. Prawda jest taka, że albo w pojedynkę wygra mecz, albo go przegra. No i nie można zapominać o snajperze Zjawińskim. Prawdopodobnie będzie dziś najbardziej &quot;chronioną&quot; osobą na Mazowszu ;)
Z wypowiedzi trenera Podolińskiego wynika, że stan murawy w Ząbkach nie należy do najlepszych. Spodziewam się dużo walki, gry w środkowej strefie boiska. O bramkach mogą zadecydować indywidualne błędy wynikające chociażby ze stanu boiska. Może i Leszczu coś wywinie? ;)
⛔100
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina:Skoki narciarskie MŚ w lotach Harrachov
godzina:16
spotkanie: h2h Kamil Stoch - Roman Koudelka
typ: Kamil Stoch
kurs: 1,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś dalszy ciąg zmagań skoczków na Mistrzostwach Świata w Harrachovie.Po pierwszym dniu rywalizacji Kamil Stoch zajmuje 5 miejsce z dużymi szansami na podium.Roman Koudelka jest tuż za Kamilem lecz myślę że nie uda mu się wygrać z Polakiem. Kamil jest w fantastycznej formie,jest to dla niego chyba najlepszy sezon w karierze, 2 złote medale na igrzyskach,prawie pewne zwycięstwo Pucharu Świata,myśle że będzie chciał dołożyć do tego medal MŚ w lotach.Koudelka pokazał się bardzo dobrze w pierwszym dniu walki i wydaje mi się że pozostanie w czołówce tych Mistrzostw lecz nie jest aż w tak wysokiej formie by pokonać Kamila Stocha.Dla mnie wielkim waworytem w tej walce jest Kamil Stoch.
zwrot 0
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Aston Villa (+2) - Chelsea
Typ: Remis
Kurs: 4,25
Bukmacher: bwin
Analiza:
A ja się pokuszę. Nie jest to dla Chelse&#39;a na tyle ważny mecz, ay wygrywać niewiadomo iloma bramkami, ale nie odpuszczą też na tyle, żeby Aston Villa prowadziła, albo miała bramkę kontaktową. Sądzę, że tha Blues ścisną się za jaja, uzyskają przewagę dwóch bramek a następnie doprowadzą mecz do końca.
Jak ktoś chce się pobawić to niech gra ;) ja spróbuję ! pzdr
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dortmund vs. Moenchengldabach
Typ: under 3.5
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, oferta na dziś bogata jest z czego wybierać ale ja zaproponuje spokojny typ bo z reguły kiedy jest taka bogata oferta to zawsze chce się jak najwyższe kursy i zawsze jest to przekombinowane. Więc w Dortmundzie spotkają się dwie Borusie ja ide w stronę under 3.5 po kursie 1.53 jak dla mnie prmocja na dzisiaj, chyba że będą jakieś fajerwerki w 1 połowie ale raczej tego nie przewiduje. Dortmund z tego co wiem zagra bez Reusa Mikiego nie wspominam o Kubie i reszcie bo absencji jest wiele jak ktoś się zainteresuje typem to sam sprawdzi. Obie ekipy mają jakiś proriorytet Dortmund walczy o vice mistrza i awans do LM a Gladbach walczy o LE. Dortmund dodatkowo w środe zagra rewanż z Zenitem aby przypieczętować sobie awans na mistrza Bundesligi szans nie ma więc trzeba się skupić na LM, a przy okazji wygrywać mecze w bundeslidzie jak najmniejszym nakładem sił aby kontrolować miejsce w tabeli. Ostanie 3 spotkania oby ekip to under 2.5 a ja dzisiaj proponuje 3.5 więc jeszcze większy zapas. Gladbach na pewno powalczy w tym meczu bo ostatni mecz udało im sie z Dortmundem wygrać 2:0 więc Dortmund na pewno wyjdzie na mecz z nastawiniem bojowym i nie będą szarżować aby nie umoczyć czegoś z tyłu. Borusia ostatnio skromnie zwycięstwo z Freiburgiem 1:0 fakt ze tam nawet Lewy nie grał ale dziś może również nie wyjść w 1 składzie wiec under staje się coraz bardziej prwdopoobny a przypominam że i tak mogą paść 3 bramki a nasz typ i tak będzie bezpieczny. jeśli chodzi o staty to ostatnie 10 spotkań Gladbach to 8 razy under 3.5 Dortmund ma mecze w kratkę raz strzela dużo raz mało dziś niech sobie strzelą 2 bramki i wszyscy będziemy zadowoleni. P o l e c a m!
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Boston Bruins- Carolina Hurricanes
Typ: over 60,5 strzałów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja dziś prześledzę inny mecz z sesji popołudniowej niż koledzy. Po raz kolejny, być może naiwnie idę w stronę overa strzałów w meczu rozgrywanym na TD Garden. Ostatni mój bet zakończył się tragedią ze strony Bruins. 20 strzałów to niezwykle mało i trzeba sobie zadać pytanie czy mogą zagrać drugi raz z rzędu tak źle. Moim zdaniem nie. Dziś czuję lekką rekompensatę fanom Bruins po mecz z Coyotes. Tym bardziej że Misie w sesjach popołudniowych radzą sobie niezwykle dobrze. Obydwie drużyny średnio lekko ponad 30 strzałów na mecz i nie ma znaczenia czy to wyjazd czy dom. Warto zaznaczyć że ostatnie 5 wyjazdowych meczów Huraganów to średnio 35 strzałów na mecz a grali m.in. z Kings, Stars, Ducks, Sharks i Devils czyli drużyny naprawdę mocne.
Hurricanes to drużyna ze średniej półki. Raczej tej średnio niższej ale oczywiście stać ich na nawiązanie równej walki z każdą drużyną w lidze. Po Igrzyskach troszkę przygaszeni jednak ostatnio łapią wiatr w żagle. Zwycięstwa nad Sabres czy Rangers na pewno dodadzą pewności siebie i będzie to dziś widoczne w starciu przeciw Bostończykom.
✅85
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Europe - Baltic BL - Men Basketball
Godzina: 16.00
Spotkanie: BK Ventspils vs Šiauliai
Typ: 1 [hc 0:9,5]
Kurs: 1.8
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Drugie spotkanie 1/4 finału fazy playoff Ligi Bałtyckiej. Linia według mnie ustawiona dość wysoko i spróbuję zagrać na wysoką wygraną gospodarzy. W pierwszym spotkaniu Litwini wygrali 66:60, mimo pogoni Ventspils w 4 kwarcie wygranej 24:11. W pierwszej rundzie Siauliai wygrali z Barsy Atyrau z Kazachstanu wysokimi wynikami. Łotysze wygrali z Lietkabelis (na wyjeździe 66:67, u siebie 84:55). Wydaje mi się, że zdecydowanym faworytem są gospodarze, ale to zespół o bardzo dobrej defensywie. U siebie gospodarze w tym roku tylko w EuroChallenge dali rywalom przekroczyć 70 (dokładnie po 71pkt. zdobywali Tryumf i Royal Hali GBB Spor). Ponadto w całym sezonie, licząc wszystkie ligi 4 razy rywal przekroczył 80 pkt. Na pewno Siauliai nie dysponuje takimi siłami, aby dzisiaj wyjść poza 60-65pkt. Co więcej w fazie grupowej w meczu w lutym, Ventspils wygrał spotkanie 98:56. Dzisiaj potrzebują wygranej 7 pkt., ja liczę na wyższą.
⛔100
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Mecz: Jastrzębie - Resovia
Typ: Jastrzębie
Kurs:2,0
Bukmacher:Unibet
Godzina:14 45
Analiza: Szybka analiza tego spotkania , wczoraj dużo myslałem co pograc w tym meczu , myślałem o overze pkt w spotkaniu , ale po takim kursie na jastrzebie , nie mozna przejść obojętnie . Zespoł Jastrzębia nie zwalnia tempa , wygrywa wszystko jak leci. Dzisiaj w półfinale Pucharu Polski zespoł Lorenzo Bernardiego zmierzy się z Resovią. W cwiercfinale zespoł Resovi bez większego problemu rozprawił sie z AZS Częstochowa 3:0 ( 25:14 , 25:21 , 25:17 ) , natomiast zespoł z Jastrzębia wygrał w 4 setach z ekipą Czarnych Radom ( 19:25 , 17:25, 25:18, 18:25) . Resovia po słabszym okresie gry , znowu zaczyna prezentować sie tak jak powinna . W play-offach zespoł Resovi prowadzi 2:0 z ekipą Effectora Kielce, wygrywając dwa spotkania bez straty seta , to samo dotyczy się ekipy z Jastrzębia , rownież 2 wygrane i rowniez bez straty seta. W ekipie z Jastrzębia Zdroju dalej świetnie prezentuje sie Kubiak , który jest w zyciowej formie, do tego Łasko , Masny który swietnie radzi sobie w kombinacyjnej grze i rownież rozgrywa swietny sezon , krotko mówiąc ekipa JSW nie ma teraz slabych punktów. Co do Resovi , dawno nie grali z wymagającym rywalem i myśle ze dzisiaj mogą sie ostro przejechać , bo nie bedzie im tak łatwo jak z ekipa Effectora czy Częstochowy . Dlatego polecam grać na JSW ????
✅100
 
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 17:00
Spotkanie: New York Knicks - Milwaukee Bucks
Typ: under 194,5
Kurs: 4
Bukmacher: Unibet
Analiza: Juz dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego zmierza sie dwa zespoly z NBA. Oczywiscie zdecydowanym faworytem sa NYK, ktorzy maja serie 5 zwyciestw i ogolnie dobrze sobie radza. Milwaukee Bucks jest to raczej druzyna, ktora z reguly przegrywa. W tym sezonie zupelnie zawodza, czasami udaje sie im cos wygrac, ale rzadko. Decyduje sie tutaj zagrac w strone grubszego underu, gdyz patrzac na spotkania tych druzyn i na ich psozczegolne mecze uwazam, ze bedziemy dzisiaj swiadkami underowego meczu.
Pojedynki bezpośrednie: NEW YORK KNICKS - MILWAUKEE BUCKS
04.02.14 NBA Milwaukee Bucks New York Knicks 101 : 98
19.12.13 NBA Milwaukee Bucks New York Knicks 101 : 107
(87 : 87)
31.10.13 NBA New York Knicks Milwaukee Bucks 90 : 83
24.10.13 NBA Milwaukee Bucks New York Knicks 105 : 95
06.04.13 NBA New York Knicks Milwaukee Bucks 101 : 83
02.02.13 NBA New York Knicks Milwaukee Bucks 96 : 86
29.11.12 NBA Milwaukee Bucks New York Knicks 88 : 102
Widzimy, ze az w 4 na 7 meczy padl under, ktory pokryl moj typ. Dlatego polecam zagrac.
⛔100
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Francja (Play-off)
Godzina: 18:40
Spotkanie: Angers - Rouen
Typ: Zwycięstwo Angers (łącznie z dogrywką)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Expekt
Krótko, czwarty mecz w fazie play-off, póki co wyraźnie lepszy Angers, który prowadzi z Rouen po trzech meczach 3:0. Może wygrane nie są zbyt emocjonujące (3:2, 1:2, 0:2), jednak widać, że to gospodarze są lepszą drużyną w tym pojedynku. Podejrzewam, że po trzech porażkach z rzędu Rouen pogodziło się z faktem, że nie przejdą Angers i nie pojawią się w kolejnej rundzie. Angers spisuje się u siebie wyśmienicie. Na 10 ostatnich spotkań na swoim lodowisku: 9 wygranych, 1 porażka. Goście natomiast na wyjazdach spisują się zdecydowanie średnio. 10 pojedynków: 4 wygrane. 6 porażek. Dzisiaj nawet jeśli Rouen się postawią to i tak wątpię, że są w stanie wywieźć z lodowiska rywala zwycięstwo. Dla odważnych kurs 2,15 na zwycięstwo Angers w regulaminowym czasie.
⛔100
 
theadix 12

theadix

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Górnik Zabrze- Pogoń Sczecin
Typ: HT/FT Pogoń/Pogoń
Kurs: 9.00
Buk: William Hill
Na ten sobotni mecz było już kilka typów. Wg mnie Pogoń Szczecin wygra dzisiejszy mecz, wg mnie 1:0 i mecz już się rozstrzygnie w pierwszej połowie. Pomimo iż Górnik ma nowego trenera, wydaje mi się, że jeszcze nie będą potrafili zagrać na swoim poziomie. Do tego dużo zawodników będzie nie obecnych w dzisiejszym meczu. W Pogoni natomiast z podstawowych zawodników, zabraknie tylko Ławy, a w jego miejsce może zagrać Popara lub Murawski. Dodatkowo Pogoń chce walczyć o czołową 8 i wziąć rewanż na Górniku za 1:4 z jesieni.
Tak więc typ to Pogoń i mecz rozstrzygnie się w pierwszej połowie jest jak najbardziej realny i myślę, że jest wart uwagi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom