>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dynamo - Lazio
Typ: mecz Dynamo
Kurs: 3.35
Buk: fortuna
Dziś rewanżowym spotkanie w LE. Dynamo gra u siebie i ma dorobek 2 goli na wyjeździe po remisie 2:2 z Lazio i jest w uprzywilejowanej pozycji. Będzie chciał przypieczetowac awans wygraną u siebie i drużyna z Rzymu mu w tym nie przeszkodzi. Są w formie i pokażą to na boisku. Liczę na zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maarcin14 666,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - Milan
Typ: Milan &amp; Milan powyżej 1,5 bramki
Kurs: @4.70
Buk: 1xbet
W dniu dzisiejszym dojdzie do prawdziwego starcia piłkarskich gigantów , które jeszcze kilka lat temu były najlepszymi drużynami na świecie . W lepszej sytuacji jest drużyna Arsenalu Londyn , ponieważ w pierwszym spotkaniu na San Siro niespodziewanie wygrali 2:0 . Dziś typuję zwycięstwo Milanu . Jest to inna drużyna odkąd prowadzi ją Gattusso . Ambitna , bardziej waleczna , grają ciekawą piłkę . W ostatniej kolejce ligowej wygrali 1:0 strzelając bramkę w ostatniej minucie . To na pewno bardzo pozytywnie wpłynęło na morale zespołu oraz atmosferę w szatni , ponieważ po tej bramce cieszyli się jak dzieci , co pokazuje jak głodni są wygranych i sukcesów . Arsenal w ostatniej kolejce ligowej gładko pokonał drużynę Watford 3:0 . Arsenal jest to dla mnie drużyna zagadka . Potrafi zagrać dobry mecz , by w następnym spotkaniu ulec jakiemuś przeciętniakowi . Mają chwilę braku koncentracji , dużo się mówi o zwolnieniu Wengera , to wszystko pewnie działa na niekorzyść zespołu . Wydaje mi się że drużyny angielskie nie napinają się za bardzo na Ligę Europy , natomiast Milan , pod wodzą Gattusso , gra w każdym meczu o zwycięstwo . Kurs jest warty gry , typuję zwycięstwo drużyny włoskiej oraz że strzelą conajmniej 2 bramki .Powodzenia !
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Europa-Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:Lyon-CSKA
Typ: Strzelec gola-Vitinho(CSKA)
Kurs:4.70
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Rewanzowe spotkanie po dosc kiepskim a szczegolnie nieskutecznym spotkaniu w Moskwie.Juz po pierwszym meczu wiedzialem ze to dla mnie bedzie ten typ,dosc nietypowy i ryzykowny bo na strzelca.
Bardzo wysoki kurs jak na takiego zawodnika.Kreatywny,przebojowy,technika bardzo dobra,wedlug mnie najlepszy gracz dosc przecietnej ekipy CSKA.Wynik spotkania mysle zalezec bedzie od dyspozycji dnia wlasnie Brazylijczyka,on jest motorem napedowym,jego brak w podstawowym skladzie w 1 meczu uwazam za wpadke trenera chociaz niewiem czym byla spowodowana,moze jakims lekkim urazem,moze taktyka.Vitinho najczesciej wykonuje stale fragmenty gry,(rozne niestety jesli chodzi o bet tez)licze tu na bledy w defensywie Lyonu,ktory defensywa przeciez nie stoi a bronic raczej nie beda sie na wlasnym stadionie.
Jesli jakis gracz ma wplyw na awans CSKA to wierze w to ze bedzie to własnie Brazylijczyk.Jak dla mnie kurs bardzo apetyczny.Powodzenia.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna-Europa-Liga Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lokomotiv - Atletico Madryt
Typ: over 23,5 fauli
Kurs: 1,80
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Witam, podobnie jak wczoraj znalazłem bardzo niską linię na faule tym razem w lidze europy. I znowu w pierwszym meczu Atletico zapewniło sobie praktycznie awans, ale czy 3 bramki zaliczki wystarczą. Sądzę, że Atletico będzie chciało strzelić bramkę na wyjeździe, żeby przypieczętować awans. W tej sytuacji jedyna broń jaką dysponuje Lokomotiv to faule, który nigdy nie brakuje w meczach tej drużyny. Przeglądając historię spotkań zauważyłem, że w większości meczy u siebie ilość fauli oscyluje wokół 30. Nie widzę powodu dla, którego w tym meczu miałoby być ich mniej niż 23,5. No chyba, że Atletico błyskawicznie strzeli 2 gole i mamy po meczu. Wątpię w taki scenariusz.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: CS: GO ESEA season 27
Godzina: 17:00
Spotkanie: Team Kinguin vs Spirit
Typ: Spirit wygra
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po wczorajszym debiucie Team Kinguin w nowym składzie, można stwierdzić, że coś nie gra. Wiadomo, że chłopacy dopiero od niedawna ze sobą grają lecz aktualnie ich gra wygląda bardzo słabo. Dzisiaj czekają ich kolejne mecze w lidze ESEA, uważam że i tym razem przegrają. Ich przeciwnikiem jest dość stabilny rosyjski zespół Spirit. Teoretycznie jest to silniejszy zespół od wczorajszych przeciwników Polaków. Godziny na steam mają nabite co może oznaczać, że sporo trenują.
Niezrozumiały jest dla mnie kurs wystawiony na to spotkanie. Spirit jest zdecydowanym faworytem i powinni sobie poradzić z ekipą Taza.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje ME U17
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cypr Szwecja
Typ: Remis, Szwecja wygra zwrot
Kurs: 1.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Ostatnia kolejka kwalifikacji rozgrywanych w Chorwacji. Szwecja z 4 punktami, wygrana z Belgia i remis z Chorwacja. Cypr niespodziewanie wywalczył remis 1:1 zarówno z Belgia jak i z Chorwacja. W h2h w meczu rozegranym w październiku 2017 remis 1:1. Dziś remis daje Szwecji pewny awans do ME, jeśli Szwecja wygra zwrot stawki.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Marsylia - Bilbao
Typ:
over 4.5 zółtych kartek
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowy mecz w którym większe szanse na awans ma zespół z Marsylii, który u siebie wygrał 3-1, ale to jest LE - europejski odpowiednik ekstraklasy w której każdy może wygrać z każdym, no i każdy może awansować bez względu na wynik 1 spotkania - z małymi wyjątkami.
Wynik tego meczu to loteria - wiele możliwych scenariuszy - pewnym można być tego, że Bilbao musi zdobyć minimum 2 gole by marzyć o awansie, a niewykluczone, że będzie potrzebny 3 i 4 gol - jeśli Marsylia by coś ustrzeliła. Typ na którym chce się skupić to żółte kartki - obie ekipy za sobą nie przepadają, stad też sprzyjać to może sporej ilości kartek, które mieliśmy okazję widzieć w pierwszym meczu.
W samym Bilbao mogą być już 3 żółte kartki - kandydatów nie brakuję (szczególnie w formacji ofensywnej), a i Marsylia lubi czasem zagrać ostrzej.
Im ciekawszy wynik na tablicy - tym większa szansa na żółte w tym meczu.
Przewidywany wynik 3-1 I dogryweczka
✅50
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Flensburg (-1,5 handicap)- Fuchse Berlin
Typ: 1
Kurs: 1.56
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Poprosiłbym najpierw o przerzucenie na kolejny dzień tj. piątek, wczorajszego typu. Mecz Marach/Pavic planowany jest wstępnie na godz. 04.30.
Piszą o tym meczu, że to wielkie święto piłki ręcznej. Hmm, no ja jestem zaskoczony takimi słowami.
Gra po prostu 2 i 3 ekipa Bundesligi. Ok, mecz na szczycie, i tyle.
O Fuchse niedawno wspominałem. Odszedł Nenadic, kontuzjowany Drux, no i nie ma tego błysku w ich grze..
Wygrywają z zespołami niżej notowanymi bo różnica poziomu gry, jakości z zespołami z dołu tabeli to lekka przepaść. Przypomnę za to ich mecz z obecnym liderem, Loewen , 37-23 w łeb!! No żałosne. Przypadek?
Z st.Raphael też 21-26 i to u siebie. Szukają formy,żeby mieć poziom czołówki europejskiej- tak to nazwijmy. Do tego pewnie aspirują.
Obecnie Fuchse 3 lokata, ale mają zaległy mecz i to właśnie rewanż z Lowen.
Flensburg zaś myśląc o tytule mistrzowskim musi ten mecz wygrać. Pomimo, że do końca sezonu dość daleko to trudno oczekiwać np., żeby lider przegrywał seriami.. Szeroki i mocny skład da im spokojne zwycięstwo..
Powodzenia
✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna-Europa-Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lyon-CSKA
Typ: Lyon
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Odkąd zwycięzca LE dostaje prawo gry w LM, to rozgrywki te zyskały na prestiżu. Przypomnę, że tegoroczny finał LE odbędzie się na stadionie Lyonu, więc motywacja by zagrać w finale dodatkowa.
Patrząc na wynik oraz skład jakim Lyon wyszedł na mecze z Villarreal w 1/16 finału, można rzec że o odpuszczaniu nie ma mowy.
Lyon ma w niedzielę ważne spotkanie ligowe w Ligue 1 - zagrają z Marsylią, bezpośrednim rywalem w walce o 3 miejsce w lidze (tylko 3 miejsce dostają szansę gry w LM). Lyon nie może odpuścić LE. Prosta teoria. Jeśli dziś zagrają na delikatnym luzie z myślami o niedzielnym meczu, to mimo wszystko nie będą faworytami w spotkaniu z Marsylczykami. Jeśli zdarzy się, że dziś nie awansują do 1/4 finału, a w niedziele nie ograją Olympique Marsylii, to zapewne w przyszłym sezonie LM Lyonu nie zobaczymy gdyż strata do trzeciej ekipy będzie wynosiła 8 punktów na ostatniej prostej sezonu. Dla mnie sprawa jest jasna - dziś zagrać na na 100%, a w niedziele spróbować zdobyć trzy punkty i wciąż mieć szanse na LM z dwóch frontów.
W Lyonie zabraknie dziś Fekira, najlepszego strzelca ekipy z Francji. Lecz Diaz czy Traore powinni załatać dziurę w ofensywie. W CSKA nie zagrają dziś Vasin i Fernandes - dwóch podstawowych obrońców.
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro u17 2018
Godzina: 15:00
Spotkanie: Finlandiau17- Słowacja u17
Typ: 1
Kurs: 4.48
Bukmacher: 1xBET
Wg mnie ten mecz powinien być na granicy remisu, niemniej kurs zachęca mnie do zagrania &#39;1&#39;.
Finlandia prezentuje się ostatnio nieźle. Wygrała 2 mecze na wyjeździe: 0-4 z Wyspami Owczymi, a także 0-1 z mocną Rosją.
Ostatni mecz Finowie przegrali 2:1 z również solidną Szwajcarią, na wyjeździe.
Słowacy ostatnie mecze głównie remisowali: 1-1 z Bośnią oraz 0-0 z Macedonią.
W ostatnim meczu ulegli Portugalii 2-1.
H2H obu ekip jest niezwykle wyrównane.
Teoretycznie wszystko przemawia tu za remisem. Wierzę jednak, że atut własnej murawy da Finom zwycięstwo, chociaż 1-0.
Bezpieczniejszym zakładem niewątpliwie będzie dnb1, po kursie 3.00.
Powodzenia ! ????
✅348
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 19:00
Spotkanie : Zenit : Lipsk
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.35
Bukmacher : Unibet
Czas na rewanż , w pierwszym meczu Lipsk pokonał Zenit 2:1 i ten gola zdobyty w 86 min gry przez Zenit dodał nadzieję piłkarzom Zenitu bo wygrana 1:0 daje im awans tak wiec mecz zapowiada się interesująco i na pewno będzie walka na każdym metrze boiska , w pierwszym meczu w Lipsku zaledwie jedna karteczka koloru żółtego ale dziś liczę na wiele więcej bo uważam że będzie iskrzyło i to nie raz , w końcu to pojedynek Rosja - Niemcy a jak do tego dodamy sędziego który jest Włochem to chyba trzeba być pełnym optymizmu co do kartek zresztą buk daje zaledwie 1.48 za over 4.5 żółtek , wspomniałem o arbitrze a jest nim pan Daniele Orsato , zaglądając do jego statystyki w pucharach to w tym sezonie sędziował tylko LM i pokazał w 3 meczach 4 żółtka i podyktował 1 karny ( bardzo skromnie ) ale kiedy sędziował w LE to ta statystyka jest dużo lepsza 13 meczy i ...... 53 żółtka 6 czerwieni i 4 karne jak dla mnie palce lizać , sumując pojedynek ( wojna ) Rosja - Niemcy dodając Włocha powinno być ciekawie stąd liczę na czerwony kartonik !
⛔100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Milan
Typ : powyżej 2 bramek, powyżej 3 żółtych kartek i powyżej 10 rzutów rożnych.
Kurs : 4,20
Bukmacher : forBet
Analiza:
Wynik pierwszego meczu zdecydowanie na korzyść gospodarzy, którzy wygrali na wyjeździe 2:0. Dzisiaj Milan musi zaatakować, jeżeli chce liczyć się w walce o ćwierćfinał rozgrywek. Trener Gattuso specjalnie zmienia ustawienie na ten mecz, na bardziej ofensywne. Zarówno on, jak i piłkarze Milanu mówią, że nie mają nic do stracenia i spróbują powalczyć o awans. Oczywiście będzie o to bardzo trudno, ale takie odkrycie się Milanu, to dobra okazja dla Arsenalu na kontry. Milan musi strzelać bramki, musi atakować, musi ryzykować, a co za tym idzie, powinniśmy dzisiaj obejrzeć kilka bramek. Co do żółtych kartek, wydaje mi się, że linia 3,5 powinna zostać pokryta. Mecz powinien być toczony w szybkim tempie, a wtedy łatwiej o przewinienia, a co za tym idzie, o kartki. Najbardziej wątpliwa sytuacja jest według mnie w rzutach rożnych. Milan niby ofensywnie, z Suso, Calhanoglu i dwoma napastnikami, więc powinni trochę rożnych nabić, ale w piłce nigdy nic nie wiadomo. Mimo wszystko, stawiam na ten typ.
⛔100
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godz: 17:00
Spotkanie: Lok. Moskwa - Atl. Madryt
Typ: Posiadanie piłki (%) – Drużyna gości: więcej niż 52%
Kurs: 1,80
Bukmacher: forBET
Analiza:
W pierwszym meczu tych drużyn było 3-0 dla Atletico, tym samym podopieczni Simeone są w bardzo komfortowej sytuacji w meczu rewanżowym.
Dziś nie zobaczymy od pierwszych minut Griezmanna oraz Costy, w ich miejsce pojawią się Torres oraz Correa.
Skład bardziej na dowiezienie wyniku. Zaliczka spokojna i w tym meczu moim zdaniem będą głównie starali się długo rozgrywać piłkę, pytanie czy na to pozwoli Moskwa.
W swojej lidze gospodarze mają średnio 48 % posiadania piłki na mecz, tutaj niby muszą gonić wyniku, ale czy wgl jeszcze wierzą w odrobienie takich strat? Nie sądzę..
Zespół chyba też na to zbytnio nie liczy bo dziś dostanie szanse gry parę nowych zawodników.
Zgranie także dzięki temu nie to samo…
W ostatnim meczu Atletico zdominowało swojego rywala, dziś przyjeżdżają niemal że już pewno awansu i nie muszą napierać, niemniej jednak wątpię, by pozwolili swojemu rywalowi na kontrolowanie całego przebiegu spotkania, to może ich zgubić.
Doświadczenie po ich stronie i moim zdaniem tak jak wspominałem wyżej, będą starali się utrzymywać długo przy piłce i tak pociągnąć z małym wkładem sił do końca spotkania.
Linia bardzo kusząca, biorą pod uwagę fakt, że zespół ten średnio w lidze ma 54% posiadania, w LE prawie 58%
W ostatnim spotkaniu tych ekip było 64 do 36 w posiadaniu.
Nie liczę na powtórkę z zeszłego tygodnia, ale wątpię aby dziś się coś mega zmieniło w tych statystykach.
✅80
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro u17 2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Portugalia u17 - Szwajcaria u17
Typ: zaklad bez remisu- Szwajcaria u17 (REMIS=ZWROT)
Kurs: 4.6
Bukmacher: UNIBET
Analiza :
Witam ,
dziś do typu skusił mnie kursik. Poza tym liczę na niespodziankę z uwagi na fakt,że grają młode chłopaki i róznie w takich spotkaniach bywa ;) , czasami motywacja i dyspozycja dnia może zastapic brak doswiadczenia.
Pozdrawiam.
▶ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS - WTA - DEBEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Makarova/Viesnina - Babos/Mladenovic
Typ: 0:2

Kurs: 3,10
Bukmacher: sts

Analiza:
Minimalnym faworytem wedlug bukow jest para Makarova/Viesnina. Jednak ja uwazam, ze w tym spotkaniu to Babos/Mladenovic beda gora. Obie pary spotkaly sie w tym roku na Australian Open w finale. Zwyciesko wyszly zawodniczki na ktore dzisiaj typuje. Wygraly bez najmnijeszego problemu w dwoch setach. Widze w tym typie spore value. Skoro potrafily wygrac wielkiego szlema pokonujac przeciwniczki czemu maja nie zrobic tego w dniu dzisiejszym. Na ten moment uwazam, ze tworza lepsza pare deblowa. Polecam
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Drummondville (Kanada), twarda (w hali)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dominik Koepfer - Evan King
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy w tenisie na turnieju challengerowym w Drummondville. W swoim pierwszym spotkaniu Niemiec Koepfer wygrał z reprezentantem gospodarzy Kanadyjczykiem Krainik 2-1 (6-3 , 5-7 , 6-2), natomiast Amerykanin King wygrał z kwalifikantem Australijczykiem Vukiciem 2-0 (7-6 , 6-4). W tym spotkaniu minimalnym faworytem jest Dominik, który w ostatnim czasie gra bardzo przyzwoicie i na ostatnim turnieju challengerowym rozgrywanym w San Francisco doszedł do samego finału, gdzie przegrał z Jungiem. Ja jednak idę w stronę zwycięstwa wyżej sklasyfikowanego w rankingu ATP Kinga z bardzo prostej przyczyny. Dla Dominika będzie to 7 spotkanie w ciągu 10 dni ! Może jest młodym zawodnikiem ale nie ma bata organizmu się nie oszuka. Do tego dochodzi podróż z San Francisco do Drummondville, która jest długa, bo obie miejscowości leżą na dwóch różnych końcach Ameryki Północnej. Już w jego meczu z Krainik widać po wyniku, że nie było łatwo. Wprawdzie meczu nie oglądałem ale z tym rywalem powinien sobie poradzić bez problemu 2-0 a tymczasem stracił seta. Dzisiaj poziom trudności wzrasta zdecydowanie i trafia na Evana Kinga, który będzie bardzo dużym wyzwaniem. Amerykanin w ostatnim czasie też nieźle się prezentuje i wygrał z takimi graczami jak Klizan czy Sela. Do tego powinien być dużo lepiej wypoczęty i zregenerowany do tego spotkania, bo on aż tylu spotkań w ciągu 10 dni nie musiał rozgrywać i do Drummondville zjawił się wcześniej. Stawiam tutaj na Kinga, bo myślę, że on będzie dużo bardziej wypoczęty na ten mecz a to tutaj może mieć bardzo duże znaczenie.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: bilbao-marsylia
Typ: marsylia x2

Kurs: 1.65
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,troche dziwne ze nikt wczesniej niezatypowal tego meczu.moim zdaniem faworytem meczu sa goscie,a kurs na nich jest duzo wiekszy.marsylia ma przewage z pierwszego meczu,wygrala w bardzo dobrym stylu 3-1-jak dla mnie jest duzo lepsza druzyna-maja ustabilizowana forme i nie maja wpadek.co innego hiszpanska druzyna,ktora gra w kratke-potrafi wygrac lub przegrac z kazdym,w krajowej lidze sa przecientniakiem-dla nich sezon moga uratowac puchary ale bedzie bardzo ciezko.marsylia potrafi grac w pilke i wykorzysta przewage z pierwszego meczu-nie przegra.pozdrawiam
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: Arsenal Londyn - AC Milan
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs:
2,00
Godz: 21:05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czas na mecze rewanżowe ligi europejskiej. W pierwszym meczu dość niespodziewanie to Arsenal okazał się lepszy od Milanu będącego w świetnej formie... Wygrali 2:0 na wyjeździe i prawdopodobnie to Oni awansują dalej.
Milan już nie ma nic do stracenia, musi wyjść od 1 minuty w pełni zaangażowania i atakując bramkę Arsenalu.
Trener Milanu powinien wyjść dość ofensywnie, w końcu musi odrobić stratę 2 bramek.
Oczywiście Arsenal nie położy się i też będzie miał swoje okazje do strzelenia bramki dlatego nie postawię na zwycięstwo którejś ze stron tylko na bramki, wydaje mi się, że dziś obie drużyny strzelą i padnie powyżej 2,5 gola.
Milan dalej wygrywa mecz za meczem w lidze a to Arsenal był w beznadziejnej formie.... 4 porażki w lidze bodajże.
Ostatnio zwycięstwo 3:0 u siebie z Watfordem, Watford nie wykorzystał karnego.
Milan ma w weekend mecz u siebie z Chievo natomiast Arsenal będzie odpoczywał bo mecz z Leicester został przełożone z powodu mecz Leicesteru w Pucharze Anglii, reasumując ani jeden ani drugi zespół nie musi się jakoś specjalnie oszczędzać.
Liczę na minimum 3 bramki w tym spotkaniu.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells
Godzina: 21:00
Spotkanie: Coric - Anderson
Typ: (Ilość gemów w meczu powyżej 23.5)
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dwóch serwisantów. Dość znaczących faworytów według bukmacherów jest Kevin Anderson ,ale bardzo dobrze gra ostatnio Chorwat ,który wygrał z Fritzem w trzech setach,rewelacyjnym Bautista w dwóch setach, również z Hiszpanem Ramosem i Youngiem w dwóch setach. Jak widzimy Coric gra bardzo dobrze w ostatnim okresie. Anderson ostatnio trochę się męczy w ostatnich meczach ,zwycięstwo z Carreno-Busta i Donaldsonem i z przeciętnym Kickerem oraz Donskojem zwycięstwo w dwóch setach obu meczach. Porażka z Del Potro w dwóch setach. Spodziewam się wyrównanego pojedynku z dużą ilością gemów rozegranych przez obu graczy. Patrząc na bezpośrednie spotkania tych zawodników to Kevin wygrywał dość pewnie nie mniej jednak dobrze prezentujący się ostatnio Coric powalczy według mnie powalczy z Andersonem. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Salzburg - BvB
Typ: BvB + BTTS
Kurs: 3.40
Bukmacher: Expekt

Analiza:

W tym spotkaniu widze spora szanse na over bramkowy jak i BTS. Tak daleko zaszly juz tylko zespoly ktore na cos licza w LE, z pewnoscia jest to Borrusia,ktora przegrala pierwszy mecz 1:2. Mimo to dzisiejsi goscie strzelali przynajmniej jedna bramke w kazdym z 4 ostatnich meczow. W niedziele w meczu z Frankfurtem padl overowy wynik - 3:2. Typowa Borrusia tego sezonu, potrafi strzelic duzo bramek przy tym wiele tracac.
Austriacy swietna forma, u siebie nie przegrali od 9 spotkan, wygrywajac miedzy innymi z Realem Sociedad 2:1.
W niedzielnym ligowym meczu odpoczywalo pare podstawowych zawodnikow, widac ,ze trener kladzie spory nacisk na LE. Mysle,ze oba zespoly stac na strzelenie bramki w tym spotkaniu, a Borrusia bedac druzyna lepsza i bardziej doswiadczona wygra to spotkanie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom