>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy - Play Off 1/8
Godzina:19.00
Spotkanie: Sparta Praga- Vitkovice
Typ: Sparta bramek 2.5+
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Podobnie jak kolega wyzej spodziewam sie wygranej sparty, ale wole zagrac troche inaczej a mianowicie przynajmniej trzy gole gospodarzy co powinni zrealizowac,w ostatnim meczu Sparta wysoko prowadzila, ale w III tercji goscie niezle ja postraszyli,gola na 4-3 zdobyli nawet w oslabieniu wydaje mi sie to bezpieczniejsza opcja po niewiele mniejszym kursie.
⛔100
 
kazik_75 318

kazik_75

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ekstraklasa polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech P - Górnik Z
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: fortuna
Analiza
Lech na wyjeździe prezentuje się tragicznie, ale na swoim terenie w bieżącym sezonie przegrał tylko raz z Lechią z Lubinem na inaugurację rundy i raz zremisował z Piastem. Górnik natomiast słabo punktuje na wyjeździe w lidze pod tym względem zajmuje przedostatnie miejsce. Na Lechu dzisiaj duża presja po porażce w Legnicy znowu muszą udowadniać, że to był tylko wyjazd więc u siebie dzisiaj po prostu muszą wygrać, bo inaczej wrócą znowu koszmary po przegranej z Lubinem. Goście też potrzebują punktów, bo w dole tabeli duży ścisk, ale jak nic nie zdobędą, to nikt nie będzie miał do nich pretensji, bo mecz w którym Lech musi, a Górnik może. Uważam że można zagrać też kurs overkowy ze wskazaniem na Lecha typ +1,5 lub nawet +2,5
⛔100
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga Santander
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Levante
Typ: 1 połowa / 2 połowa - 1/1
Kurs: 5.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Słabo radzą sobie ostatnio obie drużyny, w trzech ostatnich kolejkach zdobyły razem 1 punkt. Ja jednak bardziej cenię ekipę gospodarzy, a po dwóch ostatnich porażkach (mimo że z Sevillą i Atletico) na pewno będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. Oglądałem Levante w starciu z Leganes i bardzo słabo w nim wyglądali grając również na wyjeździe. Dziś jednak na ich drodze staje dużo silniejszy rywal. Z 5 ostatnich meczów na swoim obiekcie San Sebastian wygrało trzykrotnie w tym również z Leganes. Ta drużyna stanowi dla mnie łącznik, który pokazuje formę i potencjał obu drużyn. Sociedad celował w tym sezonie w więcej niż 9 lokata, którą jak na razie zajmują, a 15 miejsce Levante chyba odzwierciedla ich możliwości i ciężko będzie im coś więcej ugrać w tych rozgrywkach. Spróbuję pójść w wygraną gospodarzy w obu połowach, gdyż wydaje mi się ten typ spokojnie do pokrycia, a wynik ostateczny typuję na 2-0.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań – Górnik Zabrze
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.20
Bukmacher: unibet
Analiza:

Lech wydawało się że po meczu z Legią ruszy, był zaraz słabszy mecz z Arką ale trzy punkty udało się zrobić, niestety kompletnie pogubieni w Legnicy – brak asekuracji, spóźnienie w kryciu, pressingu i Miedź miała mnóstwo miejsca na swoje popisy w ofensywie, pakując ostatecznie trzy raz piłkę do siatki. Ogólnie jakoś za kadencji Nawałki Lech mnie nie przekonuje fizycznie i co najdziwniejsze dziwnie wygląda taktycznie - jakby tacy pogubieni. U siebie tutaj zawsze wymagania się ogromne nie liczy się tylko zwycięstwo ale także styl a tego ostatni im brakuje. Mimo wszystko w domu Lech potrafi pokazać sporo w ofensywie i tak też powinno być dzisiaj tym bardziej że rywal z dolnej półki czyli tutaj trzeba atakować. Defensywnie tej ekipie nie ufam, źle wyglądają fizycznie stąd te błędy i dziś przy otwartej grze którą moim zdaniem musza zagrać będę mieli kłopot.
Górnik będzie się bronił przed spadkiem i tych punktów bardzo potrzebuję. Przyjechali do Poznania powalczyć i na pewno nie ograniczą się tutaj do defensywę, zresztą trudno się broni wyniku będą w takiej dyspozycji na tyłach. Mają ogromne problemy z wygrywaniem i zdobywaniem punktów na wyjazdach, ale mecz z Jagiellonią pokazał że nawet na tych trudnych terenach odważna gra może dać korzyść i udało się z tamtą wywieść punkty po remisie 2:2. Moim zdaniem Górnik nadal jest ekipą która bardziej chce atakować nić bronić, w tym roku w ataku brakuje już tego elementu zaskoczenia stąd te wyniki ale na pewno jakość mają.
Spotykają się dwie ekipy które potrzebują tego zwycięstwa jak tlenu, forma obu daleka od idealnej, masa błędów indywidualnych i drużynowych w defensywie a bronić dziś raczej nikt nie chce. W szału nie ma ale tutaj są indywidualności i na pewno mimo wszystko stabilniejsza forma niż na tyłach. W ostatnich bezpośrednich spotkaniach tych ekip sporo jeśli chodzi i bramki się dzieje: 2:2, 2:4, 3:1,3:1.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga Santander
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Levante
Typ: 1 i BTS
Kurs: 3,45
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w hiszpańskiej Primera Division pomiędzy zespołami Realu Sociedad i Levante. Gospodarze z dorobkiem 35 punktów plasują się na 9 pozycji w Ligowej Tabeli, natomiast goście z dorobkiem 30 punktów zajmują 15 pozycję. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Gospodarze będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i to oni są drużyną która musi zagrać otwarcie w dzisiejszym spotkaniu i z pewnością zrobią wszystko aby zdobyć dzisiaj komplet punktów. Oby dwa zespoły nie potrafią odnieść zwycięstwa w ostatnich spotkaniach, dlatego z pewnością któraśz drużyn ma szansę się przełamać. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Sociedad, który będzie dyktował warunki gry, jednak Levante z kontry z pewnością strzeli jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1
⛔100
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LEB Oro Hiszpania
Godzina: 20.30
Spotkanie: Palencia - Real Betis
Typ: Real Betis (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
26 kolejka hiszpańskiej LEB Oro - Palencia szósta pozycja w tabeli i bilans 16-9, Real Betis pierwsze miejsce z bilansem 21-4. Drużyna dzisiejszych gości, to najmocniejszy kandydat do bezpośredniego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej (pierwsze miejsce bezpośredni awans, miejsca 2-9 play offy o drugie premiowane miejsce) - bardzo szeroka i mocna kadra plus uznany w Hiszpanii trener Curro Segura (w poprzednim sezonie był asystentem w euroligowej Baskonii). Tam wszystko, od budżetu po aspekty czysto sportowe, jest ustawione pod szybki powrót do ACB (spadek po poprzednim sezonie). Już zdążyli zdobyć jedno trofeum w tym sezonie - Copa Princesa de Asturias (prestiżowy puchar dla zespołów LEB Oro, grają dwie najlepsze drużyny po rozegraniu połowy sezonu), pokonali Bilbao 80-70. I tutaj chyba ten sukces ich trochę &quot;rozluźnił&quot;, po tym pucharze w lidze maja bilans 2-2, przegrywając wysoko mecze wyjazdowe - może to ich trochę obudzi i zrozumieją, że jeszcze nie wygrali tej ligi, kolejne takie potknięcia, mogą tylko pomóc rywalom zbliżyć się do nich w tabeli. Z kolei ekipa Palencii, kolejny mocny zespół z czołówki, po zmianie trenera (Alejandro Martineza zastąpił Carles Marco) zanotowali pięć zwycięstw z rzędu i już doskoczyli do czołowych zespołów ligi. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową, to Real Betis prawdopodobnie w pełnym zestawieniu, z kolei ekipa gospodarzy z niepewnym występem Grimau (10,2pkt/3,3as), który opuścił ostatnie spotkanie, a w tygodniu nie trenował z drużyna. Dla drużyny Realu Betis na pewno trudny teren, do tego rywal z dobrą passą, ale tutaj dalej są silniejszą drużyną w tym zestawieniu - jako ciekawostkę można dodać, że dwójka byłych, czołowych zawodników Palencii Rodriguez i Samb, teraz w Betisie są &quot;tylko&quot; jednymi z wielu mocnych ogniw, co też w jakimś stopniu może pokazywać potencjał obu zespołów. Jeżeli drużyna Betisu będzie potrafiła tutaj narzucić swój sposób grania, powinni mocno powalczyć o pełną pulę, mam też nadzieję, że wyciągnęli odpowiednie wnioski z tych dwóch ostatnich wyjazdowych porażek, mocno ich to zmobilizuje i tym razem nie pozwolą zaskoczyć się ekipie gospodarzy.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Doncaster - Barnsley
Typ: Doncaster i btts
Kurs:
4.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Analiza tego meczu już była, dodam od siebie ze Doncaster u siebie gra bardzo dobrze, w lidze bodajze 8 meczy bez porazki. Przegrali z Crystal Palace, ale statystyki w tym meczu mieli dobre. Barnsley w gazie, od dawna nie przegrali, a to tylko 3 liga, tutaj nie ma hegemonów, czas na porażkę z dobrze grającymi u siebie Doncaster. Ja zagrałem nawet z kursem 14: Doncaster i ponad 4,5 bramki ????
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Niemiecka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia M. - Freiburg
Typ: Borussia M. wygra i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2,9
Bukmacher: forBet

Analiza:

(Dwie ostatnie analizy trafione, choć kursy nie powalały...5/14)
Dziś znów trochę ryzyka, ale nie bez szans.
https://www.flashscore.pl/tabela/MZfuyzXd/8Qib5JJC/#table;overall
Do niedawna Moenchengladbach było u siebie niepokonaną drużyną, ale przyszedł kryzys i trzy przegrane mecze z rzędu przed własną publicznością. O ile porażki z Bayernem nikt nie oceniał to strata punktów z Herthą, czy Wolfsburgiem kibice przyjęli dość chłodno...
Ostatni mecz był dla Borussii szczęśliwy i zakończył się wyjazdowym zwycięstwem nad Mainz 1:0.
Freiburg także zdobył 3 punkty w swoim ostatnim ligowym pojedynku pokonując u siebie Herthę 2:1. Forma wyjazdowa Freiburga pozostawia jednak wiele do życzenia. Bilans wyjazdowy to 2-4-6, a ostatni komplet punktów na obcym terenie to wygrana w Norymberdze 1:0.
Od 7 lat obie drużyny wygrywają ze sobą naprzemiennie z dwiema przerwami na remisy. Ostatnie dwa mecze kończyły się wynikiem 3:1 i wygrywał ten kto był gospodarzem.
Mam nadzieję, że i w tym spotkaniu zwycięży gospodarz przy bramce Freiburga.
⛔100
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Francuska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - Monaco
Typ: Lille handicap -1.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: fortuna

Monaco osłabione brakiem Falcao i Fabregasa do tego grają na wyjeździe, Lille przegrało tylko jedno spotkanie u siebie w tym sezonie, a ich jedynym brakiem w składzie jest Pied czyli niewielka strata. Monaco juz 6 pkt nad strefą spadkową i w sumie nie wiele mogą zyskać w tym sezonie bo do pucharów na pewno się nie dostaną więc praktycznie o nic już nie grają a Lille walczy o LM dlatego liczę dzisiaj na spokojnie zwycięstwo gospodarzy 2:0.
⛔100
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Camponato Paulista
Godzina: 22:45
Spotkanie: Red Bull Brasil – Sao Bento
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Fortuna


Rozgrywki stanowe w Brazylii czasami rządzą się swoimi prawami, ale w tym przypadku nie przewiduję żadnej niespodzianki i decyduję się na niski ale w mojej opinii pewny kurs. Gospodarze w swojej grupie A zajmują drugie miejsce ze zdobytymi 21 punktami w 10 meczach z bilansem bramkowym 14:7. Goście w tylu samo spotkaniach ledwie 4 punkty i bilans 5:15. Nie napalam się na żadne handi bo statystyki bramkowe niskie a do tego patrząc w H2H w 2018 padły 2 remisy. Według mnie tym razem nie będzie kolejnego podziału punktów i gospodarze wyjdą z meczu zwycięsko.
✅46
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom