>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.03.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 15. Marca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:05
Spotkanie: WS Westerern - Wellington
Typ: Wellington
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Gram na przyjezdnych w tym spotkaniu.
Wellington prezentuje się trochę lepiej w ostatnich 2-3 meczach w których zdobyło 6 pkt. Co prawda miało teoretycznie słabszych rywali niż Wanderers które w tym samym czasie przegrało z Adelaide i Melbourne City ale i tak zaryzykuje wygrana gości.

W bezpośrednich potyczkach między dzisiejszymi rywalami bywało różnie ale ogólny bilans ostatnich 10-ciu spotkań wychodzi na remis 4-2-4 a obydwie ekipy wygrywały zarówno w domu jak i na wyjeździe. Może i tym razem goście sięgną po 3 pkt. Szanse oceniam 50/50 a kurs zachęcający do zagrania dwójki w tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.20
Bukmacher : Fortuna

Jak ważny to mecz dla obu drużyn to chyba nie trzeba mówić , Stal zamyka ligową Ekstraklasę z dorobkiem 16 punktów natomiast Podbeskidzie tuż nad nimi z 18 punktami i to już zapewnia emocje , myślę że tu będzie walka o każdą piłkę i nikt nogi nie będzie odstawiał , Stal do tej pory ma na koncie 1 czerwień natomiast Podbeskidzie aż 4 , sędzią jest pan Krzysztof Jakubik który w tym sezonie ma zaledwie 2 czerwone pokazane w 13 meczach które dotąd prowadził , jest też jedna ciekawostka a mianowicie w meczach z udziałem Podbeskidzia które sędziował pan Jakubik to pokazał 5 czerwonych z czego 3 dla Podbeskidzia to też goście chyba muszą się mieć na baczności , ogólnie liczę na sporo fauli i brutalności w grze i wszystko w rękach pana Krzysztofa czy wyciągnie czerwień czy też nie ? ja liczę że wyciągnie !

320
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +433
Z 623,2K
Dyscyplina:Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 08:00
Spotkanie: Nanjing Monkey Kings - Shanxi Loongs handicap [9,5 -0]
Typ: Nanjing Monkey Kings +9,5 pkt
Kurs:2,90
Bukmacher: STS
Analiza:Gospodarze tego pojedynku koszykarze Nanjing Monkey Kings w tym sezonie rozgrywkowym grają fatalnie i teraz zajmują oni ostatnie 19 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali tylko 7 meczy i 36 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.Ich rywale drużyna Shanxi Loongs gra trochę lepiej i plasuje się na 15 miejscu z bilansem16 odniesionych zwycięstw i 25 meczy przegrali.W swoim ostatnim pojedynku przegrali wyjazdowy pojedynek 93-85 z Beijing Royal Fighters.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami było bardzo zacięte i zakończyło się minimalną wygraną Shanxi Loongs 94-92 na swoim parkiecie.Teraz też stawiam na bardzo wyrównany pojedynek i gospodarze Nanjing Monkey Kings tego spotkania zbyt wysoko nie przegrają.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Dyscyplina: Koszykówka PLK
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin
Typ: TBV Start Lublin
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totalbet
Analiza: Gospodarze tego meczu drużyna z Torunia jest zespołem bardzo nieprzewidywalnym i zdecydowaną większość meczy w lidze wygrywa we własnej hali. Aczkolwiek jutro przewiduję że przegra z zespołem z Lublina ponieważ ma krótszą rotację składu i tak naprawdę nie walczy już w tym sezonie o nic i nie musi się spinać o wynik, w zupełności inna sytuacja panuję po stronie gości.
Obie drużyny wygrały po 2 z 5 swoich ostatnich spotkań, Start wygrał na wyjeździe 6 meczy przegrał 7, a w historii spotkań z Toruniem wygrał raptem 4 mecze a 9 przegrał. Jutro przewiduję 5 wygraną z racji tego iż ma lepszą rotację, no i najważniejszy argument wciąż jest w walce o jak najwyższe miejsce przed playoff gdzie z obecnej 7 pozycji może wskoczyć nawet na 5 pozycję po sezonie zasadniczym.
Kurs jest atrakcyjny i myślę że z Torunia Lublin wywiezie kolejne zwycięstwo by przed playoff poprawić swoją obecną 7 lokatę i nie trafić już w 1 fazie Plaoff na Stalówkę ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 00
:00
Spotkanie: Ottawa vs Toronto
Typ: - 1.5 Toronto
Kurs: 2.01

Bukmacher: fortuna
Analiza: Bez większych kombinacji... Toronto z ostatnich 5 spotkań wygrało raz i to po dogrywce. Ottawa również bez błysku... Bardzo wysokie porażki w Edmonton. Składów nie ma co porównywać bo Klonowe Liście zdecydowanie mocniejsze. Dzisiaj jedli podejdą z dobrym nastawieniem to wygrają. Liczę na odblokowanie ataku Toronto bo potencjal olbrzymi a ostatnio te osiągi mocno przeciętne.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL Acapulco (Meksyk) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 01:00
Spotkanie: Griekspoor T. (Ned) - Kokkinakis T. (Aus)
Typ: 1 SET Griekspoor T. (Ned)
Kurs: 3,15
Bukmacher: betfan
Analiza:


Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Kokkinakis. Jest to zawodnik z ogromnym potencjałem, jednak kontuzję i nie do końca dobrze ułożona głowa doprowadziła do tego, że musi grać w kwalifikacjach do turnieju w Acapulco. Ostatnio zawodnik ten prezentuję się dość dobrze. W pierwszej rundzie pokonał typowego zawodnika z challengerów gładko 2:0. Wcześniej zaś potrafił powalczyć z Tsitsipasem na Australian Open przegrywając nieznacznie 2:3. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z Holendrem, który też zaczyna sobie dobrze radzić i kręci solidne wyniki. Jest to zawodnik, który posiada dobry serwis i potrafi przyspieszyć grę. Decyduje się zagrać w stronę niego, ponieważ widzę ogromne value. Według mnie kursy powinny oscylować w granicach 2,20 do 1,60, coś takiego. Skoro bukmacher wystawił takie kursy, to znowu nie można przejść obok takiego kursu obojętnie. Decyduje się zagrać na 1 seta w tym spotkaniu, bo uważam, że, to będzie po prostu bezpieczniejsza opcja. Mam przeczucie, że Australijczyk może słabo wejść w mecz i Griekspoor, to wykorzysta i wygra 1 seta, później może wydarzyć się już wszystko. Z uwagi na, to, że Kokk nie należy do najlepiej opanowanych zawodników i skoncentrowanych warto zaryzykować.

215
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +319
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Tenis - debel
Godzina: 10:00
Spotkanie: Kubot/Koolhof - Rojer/Melo
Typ: Kubot/Koolhof win
Kurs: 2,55
Bukmacher: betfan
Analiza:

Spotkanie turnieju w Dubaju. Szczerze to zdziwiłem się takim kursem, bo myślałem że będą wystawione po równo. Melo i Rojer to nowa para deblowa, która dotychczas nie gra nic specjalnego. Ostatnio wygrali ledwie 5 gemów przeciwko parze Rublov/Karatsev. Kubot i Koolhof także się dogrywają, na razie bez większych sukcesów, ale jest coraz lepiej ze zrozumieniem. To mecz prestiżowy ,bo Kubot zagra przeciwko Melo, z którym tworzył deblową parę przez ostatnie lata. Zwycięstwo jak najbardziej w zasięgu Polaka i Holendra.

155
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +102
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina: 12:00
Spotkanie: NiP vs Faze
Typ: over 2.5 map
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Szwedzi tak jak się spodziewałem notują progres formy i we wczorajszym pojedynku pewnie pokonali ENCE 2:1 . Faze wygrało swój pojedynek na dość słabo dysponowany mousesports wynikiem 2:0 choć rywalizacja była bardzo zbliżona i wyglądało to następująco:16:13 i 16:10.
Jest to dość ciężki typ do wyznaczenia faworyta, gdyż obie drużyny są jeszcze w niestabilnej dyspozycji, lecz kieruję się w stronę wygrania choć jednej mapy przez szwedów. Wczoraj tak samo jak w przypadku porażki z G2 najbardziej wyraźistymi zawodnikami tej formacji byli nawwk i REZ, kórzy robili ogromną robotę na pozycjach entry i snajperze.
Sam więc skłaniam się ku typowi wygrania przez NiP choć jednej mapy po kursie 1.37, choć liczę tu na 3 mapowe spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Basketball » China » CBA
Godzina: 8:00
Spotkanie: Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu
Typ: Nanjing Tongxi ML
Kurs: 7.80
Bukmacher: STS
Analiza:

STS płaci obecnie @2.80 na hcp +9.5 i to smialo polecam. Nie moge jednak przejsc obojetnie obok takiego kursu. Pomijajac h2h to jedna z ostatnich szans w tym sezonie dla gospodarzy na polepszenie swojego beznadziejnego bilansu. Za gości mają ekipę w serii 4L przy sredniej rzucanej w granicach 90 oczek, czyli w zasiegu gospodarzy. Oni z kolei w swoim meczu wyjazdowym nieomal pokonali rywala, przegrywajac ostatecznie tylko -2. Ostatni raz wygrali 24 stycznia z Jilin, którzy w wtedy tez byli w bardzo mizernej formie, a ze historia lubi sie powtórzyc, plus Shanxi juz o nic nie gra, bo musieliby odrobic 6W w dziesieciu pozostalych do konca sezonu zasadniczego rundach. Jak ktos nie ryzykuje, to wyjsciowe +14.5 siada.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Stal u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki i w tym momencie są najsłabszym zespołem na własnym podwórku z całej ligi. Podbeskidzie z kolei na wyjazdach ma bilans 3 remisów i 6 porażek i jest z kolei najgorzej grającym zespołem na wyjazdach. Spotykają się w tym spotkaniu 2 najsłabsze zespoły z całej ligi a do tego najsłabiej grający gospodarz z najsłabiej grającymi gośćmi. Dla mnie jest to bardzo interesujące spotkanie. Zespół z Mielca nie może tutaj sobie pozwolić na porażkę, bo będzie już tracił 4 punkty do przed ostatniego zespołu. Swoją drogą moim zdaniem Stal nie gra tak źle jak to pokazuje tabela i w mojej ocenie nie zasłużyli na ostatnie miejsce w tabeli no ale punkty się liczą a tych gospodarze tego meczu mają najmniej. Zespołowi temu z pewnością brakuje nieco szczęścia i skuteczności, bo sytuacje sobie wypracowują, dużo strzelają z dystansu ale beniaminek po prostu nie ma szczęścia. Dzisiaj spotykają się z innym beniaminkiem Podbeskidziem, który w mojej ocenie jest właśnie najsłabszym zespołem z całej ligi ale na ten moment wyprzedza Stal o 2 punkty. Dla obu zespołów jest to mecz o przysłowiowe "6 punktów" i z pewnością będzie to bardzo zacięty pojedynek ale stawiam w nim na zwycięstwo Stali. Dla mnie jest to mocniejszy zespół z większym potencjałem mimo, że zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jak wygrają to oba zespoły zamienią się miejscami i na to tutaj liczę. Oglądałem oba zespoły w kilku ostatnich spotkaniach i według mnie lepiej i groźniej prezentują się gospodarze z Mielca. Może dziś w końcu więcej szczęścia będzie pod bramką przeciwnika i w końcu się przełamią. Sytuacje Stal na pewno tutaj będzie mieć tylko wszystko właśnie zależy od skuteczności, której temu zespołowi brakuje ale dziś liczę na przełamanie się.

Absencje w Stali:
obrońca Kościelny (14 występów w tym sezonie)

Absencje w Podbeskidziu:
bramkarz Polacek (5 występów w tym sezonie) i obrońca Osyra (2 występy w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Janickiego (5 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)

135
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +231
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolverhampton - Liverpool
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Wolverhampton po 28 kolejkach zajmuje 13 miejsce z 35 puntami. Popularne Wilki nie odnotowały zwycięstwa od 3 ostatnich kolejek.
W meczach domowych Wolves notuje bilans 5-4-4.

Liverpool po 28 kolejkach zdobył 43 punkty. Popularni The Reds są ostatnio pod formą. W pięciu ostatnich meczach Liverpool zdobył tylko 3 punkty, przegrywając wszystkie 4 pozostałe mecze.

Na korzyść Liverpoolu przemawia fakt, że trzy zespoły wyżej notowane przegrały swoje mecze. Dla podopiecznych Kloppa jest to okazja do podreperowania dorobku punktowego.

Z pięciu ostatnich spotkań między Wolverhampton a Liverpoolem, czterokrotnie wygrywali The Reds.

Mimo słabszej postawy w lidze faworytem spotkania jest Liverpool i to zespół gości jest faworytem tego spotkania.

72
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +66
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Barcelona - Huesca
Typ: Barcelona over 2.5 gola
Kurs: 1.73

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Zajmująca 3 miejsce w LaLiga druzyna Barcelony podejmie dzis na Camp Nou ostatnia druzyne ligi - Huesce. Faworytem zdecydowanie gospodarze, którzy w ostatnich dniach odpadli w rywalizacji Ligi Mistrzów z PSG, w sumie pierwszy mecz zadecydowal o takim losie poniewaz w rewanzowym spotkaniu w Paryżu zagrali bardzo dobrze. Dopiero za miesiąc(17.04) graja w finale Pucharu Króla wiec pora na odrabianie strat w lidze. Dzisiejsza wygrana pozwoli wskoczyc na drugie miejsce 2pkt przed Realem, i tracac tylko 4pkt do lidera Atletico ktore zgubilo punkty w sobote remisujac z Getafe. Potencjalni rywale Barcelony w zdobyciu mistrzostwa Hiszpani liczą sie jeszcze w Lidze Mistrzów wiec Barca musi ten fakt wykorzystac i odrobic punkty. Najblizsze 2 mecze wyjazdowe to mecz z Realem Sociedad i Realem Madryt, wiec taki mecz jak dzisiejszy musi zakonczyc sie pewną wygraną aby zblizyc sie do lidera. W ostatniej chwili zmienilem moj typ z handi -2 na over 2,5goli poniewaz Huesca w ostatnich 3 meczach strzelila az 7 goli co jak na tą druzyne jest swietnym wynikiem. Mysle ze ten mecz zakonczy sie wynikiem 3:0/3:1 dla Barcelony, powodzenia.

73
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +49
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport CS Go
Godzina: 12:00
Spotkanie: NiP vs Faze
Typ: Faze
Kurs: 1.70
Bukmacher: sts
Analiza: NiP rzeczywiście wygrało wczoraj z ENCE, które gra słabo, więc moim zdaniem wcale nie wracają na dobre tory, wynik 5:16 na Miragu którzy sami wybrali jest niepokojący. Nawk i REZ trzymają poziom natomiast nowy nabytek sezonu ztr odstaje, wczoraj w wygranym meczu staty 29:40 na 3 mapach - słabizna. Gra Faze od zawsze mi się podobała odszedł Niko, ale zastąpili go równie dobrym zawodnikiem z Liquid - Twistzz, chłopaki muszą się zgrać, ale potencjał jak dla mnie top 5, przyzwoity mecz z mouse w którym błyszczał snajper broky z 50 fragami, coldzera cały czas na dobrym poziomie, wyrównany mecz z Vitality. Osobiście uważam że Faze jest na wyższym poziomie obecnie niż NiP i disiaj wygrają. Typowanie kibiców na hltv: NiP 21% Faze 79% - to też jest jakiś wyznacznik bo robią je ludzie którzy w tym siedzą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolverhampton - Liverpool
Typ:1.gol/plus28 min
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Nie będę się za mocno powtarzał/dodam tylko od siebie

Wolverhampton

-po sprzedazy Diogo Joty, oraz kontuzji Raula Jimeneza z przodu wyglądają bardzo mizernie z marną skutecznoscia
-28 spotkań i tylko 28 trafień
-w tej chwili siłą tego zespołu jest obrona
-3 ostatnie spotkania bez wygranej i 13 pozycja w lidze
-13 spotkan między tymi klubami-Wilki strzeliły tylko 4 gole

Liverpool
-ostatnie 5 spotkan w lidze 4 przegrane
-w przegranych ostatnich 2 meczach nie strzelili nawet gola
-przed upływem 44 minuty w 13 ostatnich meczach The Reeds nie zdobyli gola

108
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +76
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Wolves – Liverpool
Typ: over 3 azjan bramki
Kurs: 2.88
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Liverpool na pewno trochę się zbudował tym pewnym awansem do ćwierćfinału Ligi Mistrzów pora żeby te dobre odczucia z dwumeczu z Lipskiem przenieść na rozgrywki ligowe. Sytuacja Liverpool jest bardzo ciężka aktualnie na ósmy miejscu i tak naprawdę oni muszą wygrywać mecze za meczem by wrócić do top 4 i to już nie zależy także od nich. Wiadomo jaki problem ma ta ekipa w ostatnich spotkaniach w lidze to nie jest problem z tworzeniem sytuacji tylko skutecznością bo przecież tych sytuacji mają od groma a moim zdaniem takie odbudowanie może przyjść w każdej chwili. Jestem przekonany że Liverpool będzie dziś bardzo dynamiczny, zmotywowany i atakując od samego początku. Wilki natomiast i ich gra w tym sezonie mi się nie podoba ta ekipa ma ogromny potencjał ale gdzieś ta ich piłka jest momentami za bardzo statyczna, nuda. Dobre mecze przeplatają za chwilę fatalnymi, moim zdaniem kompletnie nie wykorzystują tego swojego potencjału w ofensywie. Potrafią jednak jak wspomniałem mieć mecz w które dobrze wejdą i wtedy są bardzo groźni w ataku a dziś myślę że trochę problemów defensywie Liverpoolu narobią bo to co ich też wyróżnia to szybkość w kontrach tym już nie raz zaskakiwali rywali a wiadomo że ekipa Kloppa będzie dziś zmuszona do ataków a wówczas o czym przekonaliśmy w ostatnich kolejkach zostawiają pole do popisu dla rywali w szybkich akcjach. Liczę tutaj na otwarty mecz z przełamaniem ofensywnym aktualnego jeszcze mistrza kraju jak to się stanie to myślę że dziś tych bramek nie zabraknie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +55
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 2 liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Almeria - Alcorcon
Typ: remis, Almeria wygra zwrot
Kurs: 1.49

Bukmacher: forbet
Analiza:

Almeria na 3 miejscu, walczy o awans. Alcorcon na 19 pozycji broni się przed spadkiem. Obydwa zespoły w ostatnich 5 meczach po 3 zwycięstwa i 2 porażki. W h2h 6 remisów w ostatnich 10 meczach. Faworytem jest Almeria ale Alcorcon podbudowany ostatnim ligowym zwycięstwem 4:0. Próbuję remisu, jeśli wygra Almeria mamy zwrot stawki.

49
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +35
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Barcelona - Huesca
Typ: over 5.5 gola
Kurs:6.00

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Uwielbiam takie mecze, zaraz po porazce dobrej druzyny ( przypomne odpadniecie z slabym stylu z LM przeciw PSG), gdzie maja szanse na rehablitacje i zadoscuczynienie kibcom oraz sklapanie biednego żuczka.
Dzis w postaci tarczy w ktora bedzie rzucac lotkami z otrym szpicem Barcelona wystapi druzyna z 2 La Ligi czyli biedna Huesca.
NIe widze ich dziś na Boisku, po prostu są już cieniem i tłem czołgu z ktorym urwał się ręczny i pusciły lejce. Takie wyniki jak 8:2 czy 8:1 w ich hstorii to nie biora sie z nikad, po prostu dla Barcy to sa chlopcy do bicia. Moze i nawet cos strzela sobie dla jaj, jak karny czy swojak i jest over gotowy.

Over 1,5 1 HT tez do pobierania za ok 1.8 u roznych dawców.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ,La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Huesca
Typ: Barcelona over 6.5 rzutu rożnego
Kurs:
2,34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj po raz kolejny typ na rzuty rożne. Tym razem wybór padł na "Dumę Katalonii". Stawiam, że przeciwko słabo grającemu w delegacjach Elche "Blaugrana" nabije co najmniej 7 kornerów. Barcelona staje przed szansą na wskoczenie na 3 miejsce w tabeli i moim zdaniem ją wykorzysta. Barcelona w swoim stylu będzie prowadziła grę tworząc wiele sytuacji pod bramką przyjezdnych i mam nadzieję, że Ci w panice będą "walić" piłkę poza boisko. Ostatnie 6 potyczek między tymi zespołami to 6 wygranych FC Barcelony i dzisiaj ta passa będzie trwać nadal. Kurs na zwycięstwo i bramki słaby dlatego idę w rożne. Barca w potyczkach domowych ma średnią 6,77 kornera na mecz (88 rzutów rożnych w 13 grach). Zakładany przeze mnie over był pokrywany w 7 z 13 starć. Liczę, że dzisiaj będzie ten ósmy raz.

134
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Cleveland
Godzina: 23:00
Spotkanie: Kwiatkowski-Fratangelo
Typ:
1
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mecz bedzie rozgrywany w hali co wydaje mi sie bardziej bedzie sprzyjac Kwiatkowskiemu.Gral w Europie i Azjii w turniejach halowych z roznym skutkiem ale jednak mysle ze doswiadczenie i obycie z takim rodzajem kortow bedzie tutaj procentowac.Fratangelo to typowy sredniak nawet jak na warunki Amerykanskie.Oczywiscie bedzie tu decydowac dyspozycja dnia bo obaj nie grali juz w tenisa na poziomie od prawie miesiaca.Fizycznie Kwiatkowski jest zawsze bardzo silny a jak bedzie z psychika i zgraniem to sie okaze.Dla mnie Faworyt tego spotkania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom