>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.04.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 15. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
Typ: Jagiellonia Białystok
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przedostatnia kolejnka rundy zasadniczej naszej Ekstraklasy, w sobotę o godzinie 18 wybiegną na przeciwko siebie Jagiellonia Białystok oraz Cracovia Kraków. Zespół gości to zdecydowanie rozczarowanie tego sezonu, przed sezonem apetyty były zdecydowanie większe, jednak przyjdzie im w tym sezonie walczyć do końca o utrzymanie w lidze. Jagiellonia to dość niespodziewany lider Lotto Ekstraklasy na dodatek znajdują się obecnie w bardzo dobrej formie. Cracovia ma wiele problemów w meczach na wyjazdach, w tym sezonie wygrali poza Krakowem tylko jeden raz, w Chorzowie. Gospodarze na własnym obiekcie grają naprawdę bardzo dobrze i strzelają wiele bramek, w ostatnich 4 spotkaniach u siebie, strzelili aż 14 bramek. Według mnie równa forma i przewaga własnego boiska stawia w roli faworytów Jagiellonię której kolejne 3 punkty pomogą w utrzymaniu pozycji lidera i co za tym idzie lepszy terminarz w rundzie mistrzowskiej. Na ostatnie 7 spotkań ligowych pomiędzy tymi zespołami Cracovia nie wygrała ani razu. Stawiam w tym meczu na wygraną Jagiellonii.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Everton-Burnley
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.97
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z Angielskiej Premier League w którym ekipa Evertonu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Burnley. Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie radzą sobie bardzo dobrze i ostatnimi czasy notują tutaj tylko same zwycięstwa, przy czym bawią się grą i strzelają sporo bramek, goście natomiast utrzymania mogą być już praktycznie w 100% pewni, głównie dzięki spotkaniom na swoim terenie zdobyli 36 , jest to 8 punktów przewagi nad zespołem Swansea , który w tym momencie znajduję się w strefie spadkowej. Dodam jeszcze iż Burnley na wyjazdach gra po prostu beznadziejnie zdobył w tym sezonie tylko 4 oczka nie będąc gospodarzem spotkania, Everton natomiast u siebie w 16 spotkaniach zanotował 11 zwycięstw 4 podziały punktów oraz tylko 1 porażkę, co daje im 3 pozycję w klasyfikacji spotkań na swoim stadionie, gospodarze mają jeszcze szanse na zagranie w kwalifikacjach do piłkarskiej Ligi Mistrzów , dlatego jestem pewien że w tym spotkaniu zepną się na maxa , strata jest spora,ale nie do nadrobienia bowiem mają jeszcze 6 kolejek do końca, stawiam na wygraną evertonu do połowy jak i na koniec spotkania oraz na dokładny wynik 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 18

jackkant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg
Typ: Red Bull Salzburg -1.5 HA
Kurs: 2,05
Bukmacher: BetGun
Analiza:
Na jutrzejszy dzień spośród bardzo obszernej oferty piłkarskiej postanowiłem wybrać spotkanie z Austriackiej Tipico Bundesligi. Stawiam na zdecydowanego faworyta, który po raz kolejny dominuje ligę. Goście są równie groźni na wyjeździe jak i u siebie(na 14 meczy 32 bramki). Gospodarze natomiast znajdują się w dolnej części tabeli, 45 straconych bramek, czyli niemal najgorszy wynik w lidze. Według mnie bardzo ładny kurs na drużynę która bardzo lubi wygrywac kilku bramkową przewagą.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport - League of Legneds, EU LCS
Godzina: 17:00
Spotkanie: G2 - Fnatic
Typ: Fnatic
Kurs: 4,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Tutaj ten typ kieruje przede wszystkim na podstawie ostatniego bo3 między Fnatic a H2k. H2k było faworytem tego spotkania. Kurs na ich zwycięstwo wynosił 1,33. Przegrali 3:0. Zaskoczenie ? Nie. Tutaj Fnatic pokazało się z dobrej strony i to oni zagrali genialnie odcinając się kompletnie od mety na dolnej alei (twitch, vayne, kennen) na adc na Rekklesie. Tak naprawdę Rekkles zrobił tą gre 1v9. Tutaj może być podobnie, jeśli tylko się postarają i zagrają swoje to spokojnie mogą wywieźć zwycięstwo w tym meczu. Stać ich na to i myślę, że dokojanją tego. Po tym meczu na pewno zyskali sporo pewności siebie przez co nie będą oddawać chociażby kontroli mapy za darmo tylko dlatego że grają z G2, faworytami do wygrania splitu.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Seria A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Inter Mediolan - AC Milan
Typ: poniżej 2,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Jutro w Mediolanie pojedynek derby. Patrze i patrze na statystyki i zapowiedzi na ten mecz i myślę, że się dopatrzyłem. :) Mianowicie uważam, że będzie to jutro pojedynek bez szału. Mamy sobotę, godzina 12:30, zaraz mamuśki swoich synusiów włochów będą wołały do domu, bo święta się zbliżają a tutaj trzeba jeszcze mecz odbębnić. Po stronie Inter brakuje podstawowego goalgettera tego sezonu, który już 20 razy trafił do bramki, Argentyńczyk Mauro Icardi. Natomiast dla AC Milan nie wyjdźie na murawę czterech zawodników, w tym trzech ze stałego składu (min. Pasalić i Bonaventura -&gt; podstawowi pomocnicy w Milanie). Tendencja w ostatnich pojedynkach obu drużyn to poniżej 2,5 i uważam, że tak też jutro będzie. Dla mniej odważnych to rekomenduje poniżej 3,5 za 1,5.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: F1 GP Bahrainu - Kwalifikacje
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Kvyat vs Sainz
Typ:
Kvyat
Kurs: 2.75

Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Dzisiaj mam dla was nielada gratke bo kurs wynosi 2.75 a wiec bardzo wysoko. Tym bardziej jak na takie wydarzenie ze sporym szansem na powodzenie ale po kolei. Kvyat ma za soba spokojne 2 sesje treningowe w ktorych zrealizowal plan w 100%. Na drugim biegunie mamy Sainza ktory praktycznie przed kwalifikacjami nie bedzie nic wiedzial.. 1 trening ogolnie nie wiele tutaj nam mowi bo warunki w jakich byl rozgrywany sa zdecydowanie inne niz podczas 2 treningu. Ogolnie na tym torze 1 i 3 trening jest bezproduktywny bo odbywa on sie w totalnym upale a 2 trening, kwalifikacje i wyscig odbywaja sie tutaj kilka godzin pozniej przy sztucznym oswietleniu w nocnych warunkach. Dlatego jutro w 3 treningu Sainz nic za bardzo nie zawojuje i z ustawieniami na kwalifikacje bedzie w lesie co sam zreszta mowi:

Carlos Sainz (P19/P18): Dość frustrujący start weekendu w Bahrajnie. Drugi trening był bardzo ważny, a przejechałem niestety tylko kilka okrążeń. To dość duże utrudnienie weekendu, jednak postaramy się wykorzystać to co mamy. Niestety trzeci trening nie jest zbyt reprezentatywny, co oznacza że do kwalifikacji przystąpimy na ślepo. Jestem przekonany, że mimo to wykonamy dobrą robotę.

Co innego Danił ktory jest bardzo zadowolony i wszystko poszlo zgodnie z planem. Sami powiedzcie ze na tym torze przy tych warunkach jakie panuja 5 okrazen przejechanych przez Sainza wypada nieco blado przy 35 okrazeniach Kvyata. Danił po treningach powiedzial tak:

Daniił Kwiat (P11/P10): To był bardzo pracowity drugi trening, po tym jak nie przejechaliśmy zbyt wielu okrążeń w pierwszym, gdyż było gorąco, a wyścig odbywa się tu w nocy... Tak więc wiele rzeczy zrobiliśmy po południu i myślę, że udało się wykonać wszystko. Mamy teraz wiele danych do przeanalizowania i wierzymy, że uda się jutro zrobić krok naprzód. Damy z siebie wszystko, by jak najlepiej się przygotować. Weekend zaczął się dobrze, więc mamy nadzieję, że dalej też tak będzie.

Do tego najwiekszy znawca F1 w Polsce Mikolaj Sokol napisal tak po treningach &quot;...Rezultaty jedynej miarodajnej sesji przed kwalifikacjami i wyścigiem w Bahrajnie zapowiadają niezłą walkę w czubie (chodzi o 2 trening) ...Jutro słyszymy się podczas trzeciej sesji, ponownie rozgrywanej za dnia, a więc bez większego pożytku dla inżynierów i kierowców. Za to wieczorne kwalifikacje zapowiadają się pasjonująco. Do usłyszenia!...&quot;. Moim zdaniem Carlos jutro bedzie nizej w kwalifikacjach i sa na to bardzo duze przeslanki. Kvyat zreszta w tym sezonie bardzo dobrze sie prezentuje. To nie jest ten sam zagubiony kierowca co w tamtym sezonie dlatego ten kurs traktuje jako niezly prezent od bukow. Do tego podczas ostatnich kwalifikacji do GP Chin Kvyat byl 9 a Sainz 11. Takze juz wtedy okazal sie od zespolowego kolegi lepszy. Roznica polega na tym ze wtedy od 2 treningu tak wiele nie zalezalo co teraz.. a teraz Kvyat jest w duzo bardziej komfortowej sytuacji.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz: 1;00
Spotkanie: Montreal Canadiens - New York Rangers
Typ: Canadiens ot
Kurs: 1,69
Buk: Betsson
To moja pierwsza analiza, na finały amerykańskiego hokeja. Mój typ, to Habs. Pierwszy mecz, polegli dość niespodziewanie, nie strzelając ani jednej bramki. Dostali 2 gole, gdy bramkarz wygrywającej wtedy drużyny miał chyba dzień konia. Łapał wszystko co leci i co najważniejsze, nie tracił przy tym głowy. Dzisiaj czas na rewanż. Tamten mecz to już przeszłość. Goście, pod koniec sezonu nie co odpuścili swoim rywalom i było mnóstwo porażek seriami. Może to jakaś metoda na finały? Nie wiem, ale dzisiaj mogą czuć się zbyt pewnie. Bo mogą zawsze sobie pomyśleć, skoro ostatnio się udało to i teraz też się uda. Nie są bez szans, ale nie wolno zapomnieć, że twierdza w Montrealu jest bardzo ciężka do zdobycia, zwłaszcza jak na bandach jest taka defensywa. Zwykle, takie mecze jak dzisiejsze rządzą się swoimi prawami. Ale gdzie Montreal ma walczyć, jak nie u siebie, skoro następne dwa mecze mają w Nowym Yorku. Gram pewnie na Habs i liczę na ich skuteczność i precyzję! Mecz o 1! :hokej:
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Sporting Gijon - Real Madryt
Typ: Real Madryt
Kurs: 1.42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na sobotnie popołudnie wybrałem mecz ligi hiszpańskiej w którym Sporting Gijon podejmie u siebie zespół Realu Madryt.Stawiam tutaj bezsprzecznie na wygraną gości, którzy aktualnie są liderem LaLiga z dorobkiem 72 pkt i przewagą 3 oczek nad Barceloną+zaległy mecz.Real na ten mecz jedzie bez Varane&#39;a i Pepe, którzy są kontuzjowani, a także bez BBC oraz Keylora Navasa, którym Zidane daje odpocząć przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów.Real na wyjeździe do tej pory zanotował 10Z 2R 2P, a aktualnie mają serię 4 zwycięstw z rzędu jeśli chodzi o mecze na obcych stadionach.Królewscy wiedzą, że do końca ligi zostało już bardzo mało kolejek i muszą w sobotę wygrać to starcie, a zmiennicy powinni bez problemu dać wygraną ze Sportingiem.Gospodarze natomiast aktualnie są na 18 miejscu z dorobkiem 22 pkt i stratą 5 pkt do bezpiecznej 17 pozycji.Gijon ostatnio przegrał na wyjeździe z Realem Sociedad 1:3.Jeśli chodzi o ich spotkania domowe to mają bilans 4Z 2R 9P.W ostatnich 5 spotkaniach między tymi drużynami 4 razy wygrywali Królewscy natomiast raz był bezbramkowy remis.Teraz jednak typuje spokojne zwycięstwo Realu, który zmierza krok po kroku po mistrzostwo Hiszpanii.Zidane świetnie rotuje zespołem dzięki czemu piłkarze są wypoczęci i głodni gry.Sądzę , że jutro tacy gracze jak Morata,Asensio,Isco,James pokażą, że warto było im dać szansę i pomogą drużynie wygrać ze spadkowiczem.Typuje 0:4.Powodzenia !
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Watford - Swansea
Typ: Watford
Kurs: 2,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W Wielką Sobotę „Szerszenie” podejmować będą na własnym stadionie ekipę ze Swansea.
Swansea znajduje się na pozycji spadkowej z 2 punktami straty do Hull.
O ile Watford zanotowało wysoką porażkę 4-0 na White Hart Lane w ostatniej kolejce to można powiedzieć, że dosyć dobrze wygląda u nich gra przed własną publicznością i to właśnie ona wydaje się być głównym powodem zajmowania przez nich 10 lokaty.
Mecz ten dla Swansea ma ogromne znaczenie ze względu na ich ulokowanie w tabeli. Mimo to ich forma jest fatalna – w 5 meczach zdobyli tylko 1 punkt i to u siebie remisując bezbramkowo z Middlesbrough.
Piłka bywa nieprzewidywalna, a wiemy też, że Swansea potrafi zaskoczyć ( wyjazdowe zwycięstwo na Anfield 2-3 z Liverpoolem). Choć ostatnio z typowaniem idzie jak po gruzie, to myślę, że w tym meczu gospodarze umocnią się w tabeli i to właśnie na nich stawiam po dobrym ( jak na mecz u siebie) kursie.
Powodzenia, pozdrawiam i Wesołych Świąt
✅150
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
Typ: X2
Kurs: 2,05
Bukmacher: b win
Analiza:
Do Wrocławia przyjeżdża ostatnia drużyna ligi i teoretycznie Śląsk powinnien wygrać to spotkanie, jednak sytuacja Śląska przed meczem z Łęczną nie jest komfortowa. W Śląsku niezdolny do gry jest Joan Román, za karki pauzuje Ryota Morioka. W aktualnym stanie osobowym te dwa ogniwa w jedenastce zielono-biało-czerwonych wydają się być nie do zastąpienia. Potencjalnym zmiennikom może być bardzo trudno zbliżyć się do poziomu ostatnio reprezentowanego przez hiszpańsko-japoński duet.
A z kolei goście będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony po ostatnim meczu z Wisła Płock który nie wiem dalej jakim cudem przegrali 2-3 wygrywając 2-0, więc uważa że Franek Smuda uczyni cuda i naprawi psychikę Górnika tak iż przynajmniej wywiozą 1 pkt z Wrocławia, zwłaszcza ze graja bez większych absencji.
✅105
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Czarni Słupsk vs King Szczecin
Typ:
King Szczecin
Kurs:
3.30
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Zarówno Czarni jak i Wilki w dalszym ciągu mają szanse na awans do najlepszej ósemki ligi. W lepszej sytuacji znajdują się jednak gospodarze którzy mają 2 zwycięstwa więcej niż goście. Czarni to ewenement pomimo perturbacji w trakcie sezonu czy to z aferą finansową czy później odejściem największych gwiazd grają bardzo dobrze. Może styl w jakim to robią jest daleki od ideału a zwycięstwa nie są spektakularne to liczą się 2 punkty. Gra oparta przede wszystkim na graczach zagranicznych a w szczególności na duecie obwodowych Lewis-Goods i podkoszowym Kravishu. System gry który nie zawsze się sprawdza i przy drużynach ofensywnych może mieć spory problem. Do takich drużyn zaliczają się właśnie goście. Ekipa ze Szczecina stricte ofensywna która w ostatnim czasie wydaje się być w coraz lepszej formie. W bardzo fajnym stylu wygrana z Toruniem z Krosnem tylko czy aby nie za późno przyszła ta zwyżka formy...? Goście jeśli chcą przedłużyć szanse na awans do PO muszą wygrać a co za tym idzie podchodzą do tego spotkania z większym ciśnieniem. I tak jak wspomniałem Szczecin jest na fali wznoszącej i jeśli tylko Robinson/Skibniewski zagrają tak jak ostatnio spokojnie mogą pokusić się o niespodziankę.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ruch Chorzów- Pogoń Szczecin
Typ: Strzeli gola- Niezgoda
Kurs: 2,50
Bukmacher: Fortuna
Witam, zagram dzisiaj ten oto mecz ekstraklasowy,a raczej strzelca. Wiadomo w Ruchu strzelcy bardzo niepewni, nie chcę tutaj mówić czy pisać że ślepi, ale w końcu może Niezgoda się zrehabilituje za ostatnią gafę i wpakuje piłkę do siatki. Na jego kolegę po fachu czyli Przybeckiego kurs 6,00 ale chyba szkoda kasy. Obie drużyny między sobą grają w kratkę, jednak Pogoni powinno bardziej zależeć na wygraniu tego meczu bo mają szanse przy dobrym układzie załapać się do pierwszej ósemki i spokojnie sobie pograć później ostatnie siedem meczy. Ruch to walka o utrzymanie, oni jednak na własnym boisku zdobywają mniej goli niż na wyjazdach, przy czym reszta tak samo, tzn zwycięstwa, remisy i porażki. Proponuję na ten mecz także under 2,5.....powodzenia
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Houston (USA)
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sock - Johnson
Typ: Johnson
Kurs: 2.82
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Aktualnie daję na Johnson po raz trzeci w turnieju Huston (USA). Jestem zachwycony jego grą a najbardziej rewelacyjnym serwisem. Dzisiaj w nocy pokonuje Verdasco moja opinia się sprawdziła był to łatwy dwu setowy pojedynek. Sock wczoraj pokonał Lopeza który widać że powalczył w tym meczu przegrywając 7-6 (8-6), 1-6, 6-4 więc ten mecz mógł być zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Sock według mnie możecie mnie poprawić ale według mnie nie wygląda tutaj jakoś obiecująco. Wygrywając z Lopezem 2-1 oraz ze słabiutkim Haasem 2-1. Widać że dzisiaj Johnson ma ogromną szansę wygrać w Sockiem. Polecam kurs niczego sobie.Trzymajcie się.Pozdrawiam
✅182
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 16:00
Spotkanie : Chojniczanka : Tychy
Typ : Chojniczanka over 2.5 gola
Kurs : 3.45
Bukmacher : Fortuna
Lider 1 ligi podejmuje 14 drużynę i nie widzę tutaj innego wyniku jak pewne i zdecydowane zwycięstwo piłkarzy z Chojnic . Chojniczanka na 25 spotkań rozegranych w tym sezonie poległa tylko raz co prawda remisów ma najwięcej w całej lidze bo aż 14 ale dziś powinna sobie poradzić ze słabeuszem z Tychów . GKS Tychy w tym sezonie jest bez zwycięstwa w meczach wyjazdowych ich bilans to 0-4-8 no i br zaledwie 8 zdobytych i 20 straconych , w ostatniej kolejce Tyszanie mogli odskoczyć od strefy zagrożonych bo podejmowali Chrobry Głogów i była szansa aby rywala przeskoczyć w tabeli jednak tak się stało i polegli 0:2 , dziś nie daję im zbytnio szansy choćby na remis , w pierwszym meczu obu drużyn w Tychach wygrała Chojniczanka 2:0 a dziś pokuszę się o jedną bramkę więcej w ich stronę , patrząc na bilans bramek drużyny z Chojnic to większość ze zdobyczy bramkowej z tego sezonu a strzelili ich 41 to 25 było na własnym stadionie na którym jeszcze nie zaznali porażki stąd over 2.5 gola dla Chojnic !
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2017
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: O&#39;Sullivan, Ronnie - Wilson, Gary
Typ: Wilson, Gary - Najwyższy break meczu
Kurs: 4,33
Bukmacher: unibet
Analiza:

Powariowali z tymi kursami, ja wiem, że magia nazwiska O⠀™ Sullivan potrafi przesłonić wszystko ale bez przesady. Po pierwsze i najważniejsze, Ronnie gra jeden z najsłabszych sezonów od lat, nie wygrał żadnego turnieju rankingowego (Masters to turniej nierankingowy), co ważniejsze jak już dochodził do finału to wszystkie trzy przegrał, a to już nie zdarzyło się dawno. Zwykle Rakieta ma świetny bilans finałów, jak już dochodzi to zdecydowaną większość wygrywa. No ale nie chodzi tylko o Ronniego, ale również o jego rywala, bo Wilson pokazał w kwalifikacjach świetną formę, zwłaszcza w grze punktowej. W ostatnim tygodniu w 3 meczach wbił 8 setek (109, 147, 107, 102, 101, 102, 113, 130), w tym brejk maksymalny! Czego chcieć więcej? Dla mnie to szansa na co najmniej wyrównany mecz, a może i coś więcej. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyższego brejka, to kurs na Wilsona z kosmosu, po tym co pokazał w kwalifikacjach. ⛔100
-------------------------------------
World Championship Snooker Typer VI
Zapraszamy do 6 edycji konkursu snookerowego
(szczegóły pod powyższym linkiem)
Zapisy tylko do godz. 10:59!
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace - Leicester
Typ: Leicester
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na pierwszy rzut oka jak zobaczyłem ten kurs to wiadomo wtf ? Przecież Lisy są teraz w gazie więc dlaczego by tak faworyzować Orłów ? Na pewno w stronę tego kursu składają się takie czynniki jak: 1.Lisy bardzo słabo ostatnio radzą sobie na wyjazdach, 2. Crystal Palace jest ostatnio w gazie (pokonali Arsenal wysoko), Leicester grał w tygodniu mecz w lm. Zacznę od pierwszego punktu. Porażka z Atletico 1:0 na wyjeździe raczej nie można uznać za wynik tragiczny i Lisy jeszcze mogą namieszać w tej lm z Evertonem też źle nie wypadli porażka z Sevillą też jedynie 2:1 w ostateczności odrobili straty. Crystal Palace owszem w gazie ale czy aż tak żeby byli aż takim faworytem jak sugeruje bukmacher ?? nie sądzę. Ostatni punkt tyczy się meczu w tygodniu ale czy mistrz Anglii odpuści całkowicie ten mecz ligowy by zawodnicy mogli się całkowice zregenerować do spotkanie w lidze mistrzów ? W tym etapie sezonu to możliwe bo lisy są pkt nad strefą spadkową ale nie wydaję mi się by to zrobili. Jak dla mnie kurs warty grania
⛔100
 
S 23

siwylkw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Burnley
Typ: Everton handicap -1
Kurs: 2.13
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza:
W 33 kolejce Everton zmierzy się z najgorzejgrającą drużyną na wyjeździe w Premier League - Burnley. Ich statystyki na wyjeździe są przerażające. W 16 spotkaniach nie odnieśli żadnego zwycięstwa, cztery zremisowali i dwanaście przegrali. Burnley to drużyna która gra tylko na swoim boisku. Zajmują bowiem 6 pozycję w tej klasyfikacji. Everton to bardzo bramkostrzelny zespół jeśli chodzi o grę u siebie. W ostatnich pięciu spotkaniach u siebie wygrali wszystkie, zdobyli 19 bramek stracili 5. Średnio ostatnio strzelali u siebie 3.8 gola na mecz co daje im znakomity wynik. Everton jest w gazie, jeśli chodzi o grę u siebie. Ostatnio rozprawili się z mistrzem - Leicester 4:2. Myślę że w dzisiejszym spotkaniu możemy spodziewać się 3-4 bramek ze strony Evertonu, oraz maksymalnie jednej bramki honorowej ze strony Burnley.
Polecam zagrać ten typ, bo myślę że kurs oraz prawdopodobieństwo takiego przebiegu meczu jest bardzo duże.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Real Sociedad
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajszy typ okazał się trafiony w dziesiątkę, a linia pokryła się bez problemu gdyż Fenerbahce sprawiło sensację i wygrało mecz. Na dzień dzisiejszy zauważyłem sporo ciekawych spotkań, jednak jeden mecz najbardziej do mnie przemawiał i chciałbym się nim z wami podzielić.Sensacyjna porażka na Rosaleda z Malagą 0:2 była w Katalonii szokiem, bo choć rywal w ostatnich latach sprawiał trudności Blaugranie to w ostatnim czasie grał naprawdę słabo, a drużyna Luisa Enrique zagrała bardzo słabo w ofensywie.Czerwoną kartkę w spotkaniu z Malagą zobaczył Brazylijczyk Neymar i wiadomo, ze nie wystąpi on w meczu z Realem Sociedad. Były gracz Santosu w ostatnich czterech meczach strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty.
Barcelona nie wykorzystała potknięcia Realu Madryt, który u siebie tylko zremisował z Atletico i zamiast zrównać się punktami z liderem ma teraz trzy oczka straty do Realu, który ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Celtą w Vigo_O ile Barcelona ma na wyjeździe w ostatnich latach ogromne trudności w meczach z realem Sociedad o tyle u siebie w XXI wieku w 15 spotkaniach z Baskami nie straciła ani jednego punktu odnosząc same zwycięstwa, jednak te zwycięstwa nie było obfite w bramki poza ostatnim meczem w którym padł wysoki over 6,5 a wynikiem jakim zakończyło się spotkanie 5:2. W zespole Blaugrany nie zagrają dziś Neymar który jest jedną z podstawowych sił w ofensywie, Rafinha oraz Vidal, także pod wielkim znakiem zapytania jest występ Mascherano. W ostatnim czasie Katalończycy nie grają nic wielkie, a ostatni mecz w Turynie najlepiej obnażył ich słabe punkty. Moją propozycję uważam za bardzo silną chociażby z tego powodu, że w Środę czeka ich bardzo trudna potyczka w rewanżu z Juventusem z którym przegrali 3:0, a dobrze wiemy jak Juve w tym sezonie jest mocne do tego solidna defensywa może pogrążyć Barcelonę i pożegnać z Ligą Mistrzów, dlatego nie sądzę żeby większość zawodników miała duże parcie na strzelanie bramek w tym meczu, gdyż u większości zapewne w głowach siedzi tylko środowy mecz z Juve. Dodatkowo warto dodać że Sociedad walczy jeszcze o miejsce premiowane grą w fazie grupowej Ligi Europejskiej i tracą tylko dwa punkty do miejsca piątego, więc na pewno goście nie przyjadą sobie na wycieczkę i powalczą o dobry rezultat.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cleveland - Indiana
Typ: Under 210.5
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza: No cóż, Cavs miewali przeróżne zniżki formy na przestrzeni sezonu zasadniczego, ale mają zbyt dobra druzyne żeby przegrać serię. Indiana ma ciekawy skład, George jak ma w zwyczaju na pewno ostro zepnie się na Cavs i sprawi im ogromne problemy natomiast patrząc na pełnię skladu niestety nie wyglądają na zespół który jest w stanie rywalizować z Cavs na dłuższą metę. Po pierwsze defensywa gości nie jest na tyle mocna żeby była gotowa odeprzeć ataki gospodarzy , sam George nie da rady rzucać za swoich kolegów , Teague nie do końca się tam sprawdzil, oczywiście przypuszczam że jego doświadczenie w PO pomoże Pacers ale po drugiej stronie mamy Irvinga o którym można powiedzieć dużo więcej. Granie na wyjazdach tez nie jest domeną Indiany, zwróćmy tez na bardzo nierowna grę z ich strony w czasie sezonu. Z drugiej strony nie lubię przewidywać co się wydarzy w pierwszym meczu, powiem tak jeśli Cavs zagrają na pełnię swoich możliwości to rozprawia Indiane z kwitkiem w czterech meczach. Wiadomo, że grając na własnym parkiecie w trakcie PO Pacers są silni i dlatego uważam ze jeden mecz powinni wygrać zwłaszcza ze obrona Cavaliers pozwala niekiedy z latwoscia zdobywać punkty przeciwnikom, większość zawodników ma sobą spotkania w Plaoffach. Nie zmienia to faktu, że Cleveland posiada więcej jakości przede wszystkim w ataku i na ławce co jest czynnikiem kluczowym na tym etapie rozgrywek. Teraz spójrzmy na statystyki gospodarzy z poprzednich PO - kolejno po cztery do zera z Pistons i Hawks. Nie dali żadnych szans. Ale tym razem jest Indiana. Zespół który jeszcze kilka lat temu był jedynym zespołem będącym zagrozić Miami z Jamesem na wschodzie. Doskonale pamiętam ta serię. Z tego względu nie lubię typować pierwszego meczu. Jedno jest pewne, że James zagra na najwyższych obrotach. W związku z tym szukał bym właśnie czegoś w stronę stat LeBron. Jeśli nie dojdzie do blowoutu, LBJ powinien spokojnie wykręcić dobre cyfry.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom