>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.04.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 15. Kwietnia




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Białoruś 2
Godzina 15:00
Spotkanie : Energetyk BDU 2 – FK Gorodeja 2
Typ :
poniżej 4 gole (azjatycka suma bramek)
Kurs : 1,42
Bukmacher : LVBet

Spotkanie drużyn z końca tabeli. Gospodarze w 4 pierwszych meczach sezonu 2 porażki 2 2 remisy i bilans bramkowy 2:6. Goście 1 remis i 3 porażki a bilans aż 1:14. Sądzę jednak że w tym spotkaniu nie padnie wiele bramek głównie ze względu na fatalne ofensywy obu ekip. Jak łącznie w 8 spotkaniach ustrzelali 3 gole, to nie sądzę, żeby jutro byli strzelić 4. Co prawda w H2H w 2019 roku padł wynik 4:1, ale wtedy gospodarze strzelali średnio prawie 2 bramki w meczu, a tracili 1,5. Wysoki wynik jutro mnie zaskoczy, ale nie takie niespodzianki można obserwować na Białorusi. Liczę jednak, że gospodarze wygrają maksymalnie 3:0 a gdy wpadną 4 bramki będzie zwrot.

ZWROT
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Banter Cup - finał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Magnus Carlsen - Alireza Firouzja
Typ: Alireza Firouzja (wraz z ewentualną dogrywką)
Kurs: 6,55
Bukmacher: STS
Analiza:

Podobnie jak w innych dyscyplinach w szachach aktualna sytuacja też jest nieciekawa. Jakiś czas temu przerwany został Turniej Kandydatów. Szachistom pozostaje więc gra przez internet. Banter Cup jest to można powiedzieć turniej towarzyski. Pula nagród w tym turnieju to 50000 dolarów. Dla zwycięzcy całych rozgrywek jest 14000 dolarów, a dla tego kto zajmie drugie miejsce 9000. Wobec tego tu liczy się co innego niż nagroda finansowa, bo dla takich zawodników to nie są żadne pieniądze, a zwłaszcza dla takiej gwiazdy szachów jak Magnus Carlsen, który w swoim życiu zarobił już naprawdę sporo. Jeśli komuś bardziej zależy na wyższej nagrodzie, to jest to Alireza Firouzja.
Będzie to spotkanie finałowe. Podobnie jak wcześniej mecz będzie grany do tego momentu aż któryś z graczy zdobędzie 8,5 punktów. Może też być dogrywka jeśli będzie 8-8, a wtedy szachiści zagrają minimecz składający się z dwóch partii. Jeśli tu też nie będzie roztrzygnięcia, to wtedy będzie kolejny minimecz na tych samych zasadach. Jeśli znowu będzie remis, to wówczas tempo gry zostanie skrócone na jedną minutę dla każdego z graczy.
Banter Cup to są partie, w których każdy z graczy ma trzy minuty czasu na rozegranie partii, są tak tzw. bullety. Nie ma czasu dodawanego co jest bardzo istotne i sporo zmienia. Istoną rolę odgrywa też to, że szachiści komentują swoje partie podczas gry, więc trzeba się skupić nie tylko na grze, ale również na komentowaniu.

Magnusa Carlsena nikomu choć trochę znającego się na szachach przedstawiać nie trzeba. Jest to od lat mistrz świata i jest podobną gwiazdą szachów jaką swego czasu był Kasparov. Do tego Carlsen świetnie gra blitze i bullety. W półfinale Carlsen ograł swojego rywala 9:0, a tym rywalem był Sjugirov. Taki wynik budzi respekt, ale mimo to nie skreślałbym tutaj szans Firouzji, bo on ma argumenty, żeby pokonać Carlsena.
Alireza Firouzja to jest olbrzymi talent. Chłopak ma dopiero 16 lat a już ma ELO ponad 2700. Firouzja świetnie radzi sobie również w szybkich partiach, w tym w bulletach. W półfinale wygrał on z Narayanem 9:6, wcześniej łatwo pokonał Meiera 8,5:2,5.

W partiach, gdzie zawodnicy mają po trzy minuty bez czasu dodawanego liczy się nie tylko umiejętność gry, ale równie ważną rolę odgrywają czas i refleks. Jest mnóstwo partii, w których o wyniku decyduje refleks jak np. obaj mają po 20 sekund do końca, a pozycja jest w miarę wyrównana. Alireza Firouzja ten refleks ma niesamowity. W meczu z Meierem było kilka takich partii, w których to Firouzja zwyciężył, bo po prostu dużo szybciej klikał od rywala w samych końcówkach.

W tak szybkich meczach bardzo dużą rolę odgrywa dyspozycja dnia, motywacja zawodników, umiejętność maksymalnego skupienia w tym konkretnym dniu. Wystarczy, że ktoś danego dnia gorzej się czuje, ma gorszy dzień i już może mieć duże problemy. Według mnie znacznie większa motywację będzie tu miał młodziutki Alireza Firouzja. Dla gracza mającego 16 lat każdy mecz z aktualnym mistrzem świata to jest duże wyzwanie i jestem przekonany, że da on z siebie wszystko, a z Carlsenem może być różnie. Moim zdaniem w tego typu meczu Magnus Carlsen nie jest aż takim faworytem jak wskazują na to kursy i można spróbować postawić na Firouzję.

400
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +84
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy - WIN CUP
Godzina: 1:40
Spotkanie: Viktor Vakrushev-Oleg Berezan
Typ: Viktor Vakrushev handicap -1,5 seta
Kurs: 2.17
Bukmacher: STS
Analiza:


Na dziś po raz kolejny próbuję zdarzenia z tenisa stołowego. Tym razem będzie to WIN CUP z Ukrainy. Vakrushev ostatnio gra w kratkę.Dziś w tej chwili ma bilans 1-1,a w setach 4-4. Nie tak dawno pokazał się z dobrej strony. Pod koniec marca wygrał jednego dnia wszystkie 5 spotkań. Jeśli chodzi o jego rywala to mamy wyniki tylko z dziś. W ciągu 2 godzin rozegrał 3 mecze i wszystkie je przegrał. Udało mu się ugrać zaledwie 2 sety. Jedno z tych spotkań to bezpośrednie starcie. Vakrushev pokonał swojego rywala 3-1. Liczę,że teraz będzie podobnie.

117
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 11:30
Spotkanie : Dinamo Mińsk 2 : Neman 2
Typ : obie połowy powyżej 1.5 gola
Kurs :
3.60
Bukmacher : STS

Mecz na szczycie w lidze rezerw i powinno być ciekawie , obie drużyny do tej pory pokazują iż strzelać potrafią jedynie co to jest i ciemniejsza strona co do mojego typu bowiem obie drużyny też i mało tracą bramek , Dinamo straciło do tej pory 2 bramki ale też w nie byle jakim meczu bowiem w DERBACH Mińska natomiast Neman do tej pory stracił 3 bramki jednak dziś jest nadzieja że także stracą bowiem w ostatnim meczu wygrali niby wysoko z Belhiną strzelając 5 bramek ale też i 2 stracili , w przeszłości ich mecze dostarczały sporo bramek stąd liczę że przy takiej skuteczności obu drużyn powinno dziś być sporo goli , liczę że obie połowy będą po 2 gole !

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś, liga rezerw
Godzina 11:30
Spotkanie : Dinamo Mińsk 2 : Neman 2
Typ : Obie drużyny strzela gola
Kurs : 1.54
Bukmacher : etoto

Tak jak kolega wyżej napisał, mamy do czynienia z meczem na szczycie ligi rezerw na Białorusi. Oba zespoły to lider i wicelider ligi z dorobkiem 10 punktów. Średnia goli zdobywanych na mecz to ok. 3 bramki. H2H obu zespołów dość ciekawy, bo na 14 spotkań mieliśmy aż 9 razy BTS. 5 razy z rzędu, kiedy Neman 2 przyjeżdżał do Mińska to zawsze strzelał bramkę. Faktem jest, że Dinamo u siebie w dwóch meczach tej rundy nie stracilo bramki, ale teraz między się z poważniejszym przeciwnikiem i tak łatwo już nie będzie. Wydaje mi się, że możemy tu zobaczyć bramkowy remis, na przyklad 1:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 11:30
Spotkanie : Dinamo Mińsk 2 : Neman 2
Typ : obie połowy z golem
Kurs :
1.44
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Rywalizacja w rezerwach jest zawsze otwarta. Sprawa wyniku jest z reguły drugorzedna, a priorytetem jest ogrywanie młodzików do pierwszoligowej rywalizacji. Obie ekipy dysponują podobnym potencjałem, chociaż faworytem w tym meczu jest ekipa z Mińska. W ich meczach zazwyczaj nie brakuje bramek, stąd też zakładam, że każda z połów zakonczy się minimum jednym golem. Sytuacja kadrowa po obu stronach jest dobra.

44
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, Cs Home Sweet Home Cup 2
Godzina: 11:50
Spotkanie: Sprout - ForZe
Typ: over 26.5 rund
Kurs:
1.86
Bukmacher: ewinner
Analiza:

Na dzisiaj wybieram mecz pomiędzy niemieckim Sprout(#30), a rosyjskim forZe(#18). Jest to mecz otwierający grupy B i odbywa się do jednej wygranej mapy, czyli koncentracja musi być od początku wysoka. ForZe jest faworytem tego meczu natomiast Sprout notuje ostatnio niezłe wyniki , a lider zresztą Polak "dycha" notuje bardzo dobre statystyki. Obie drużyny w zeszłym roku zmierzyły się ze sobą 12 razy zresztą własnie w systemie do jednej wygranej mapy i tylko raz nasz over nie zostałby pokryty, a aż 4 razy dochodziło do dogrywki, nie jest to idealny wyznacznik, ale zawsze coś pokazuje - ich mecze są wyrównane.
Uważam, że typ biorąc pod uwagę dzisiejszą ofertę jest niezły i wejdzie jeśli któraś z drużyn wygra w minimalnym stosunku 16:11.

86
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 141,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis rozgrywki amatorskie
Godzina: 13:30
Spotkanie: Savriyan Danilov - Egor Noskin
Typ: Egor Noskin
Kurs: 2.22
Bukmacher: ewinner
Analiza:

Seweryn Danilov jest 562 w rankingu ATP, natomiast jego dzisejszy przeciwnik w tym amatorskim turnieju rozgrywanym w Rosji pod nazwą u bukmachera Friendship Cup Egor Noskin jest w tym rankingu 1025, więc przepaśc jest niesamowita. 7 wygranych i 4 przegrane w 2020 roku dla Danilova, z drugiej strony ilość meczy rozegranych przez Noskina nie powala i bil;ans także 4 przegrane i 2 porażki w tym roku. Wczoraj wygral z przeciwnikiem o podobym rankingu do dzisiejszego czyli z Igoshinem 606 w ATP. Mysle ze tym razem mu sie nie powiedzie wygrac drugi mecz pod rząd z lepszym rankingowo zawodnikiem. Chociaz jak tak teraz patrzę Noskin chyba proboje wbic sie na wyzszy poziom wygrana z wyzej wymienionym gosciem a wczesniej dobry mecz z 189 w rankingu zawodnikiem i przegrana w 3 setach, moze zmienie zdanie i zagram na niego Danilov wygral 2 razy z rzedu a wczesniej przegrywal z zawodnikami duzo gorszymi wiec chyba trzeba zagrac wyzszy kurs, tym bardziej im bardziej sie na tenisie nie znam lol

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends - LCK Korea
Godzina: 13:00
Spotkanie
: Damwon Gaming - SANDBOX Gaming
Typ: SANDBOX Gaming
Kurs: 3.21
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Dziś trochę pod prąd bo według bukmacherów faworytem w tym starciu jest Damwon. Stawiałem osobiście te 2 drużyny zawsze na tym samym poziomie, ponieważ ich spotkania często był przeplatane zwycięstwami przeciwników i tak samo myślę dziś, mimo tego, że to Damwon jest aktualnie w lepszej formie i zajmuje wyższe miejsce w tym sezonie LCK.
SANDBOX potrafi zagrać bardzo dobre spotkania jak chociażby z AF i wystawienie na nich dziś takiego kursu sprawia że mam ochotę ich wypróbować.
Damwon po serii świetnych spotkań wygranych z takimi ekipami jak T1, APK czy HLE złapał odrobinę zadyszki przegrywając z dziwnym w tym sezonie Griffin po słabym meczu.
Różnica kursów spora ale mimo wszystko widzę tutaj szanse dla SB.
Powodzenia i pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Białoruś - rezerwy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Energetyk BGU Mińsk - Gorodeya
Typ:
Przedział goli: 2-3
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie rezerw Wyszejszaja liha pomiędzy Energetik BGU a Gorodeyą. Bukmacherzy nie bez przyczyny faworyzują tych pierwszych - niespełna rok temu rywalizacja zakończyła się ich wygraną 4:1, a goście obecnie nie zachwycają formą, szczególnie w meczach wyjazdowych. Regularnie przegrywają, często 0:4. Nie sądzę jednak aby w dzisiejszej rywalizacji stracili aż cztery bramki. Energetik nie strzela zbyt wiele bramek, niezależnie od miejsca rozgrywania spotkań. Jest wysoce prawdopodobne, że strzelą jedną, może dwie bramki, może też jeszcze jedna padnie dodatkowo po którejś ze stron. Przeglądając statystyki spotkań obydwu rywali wydaje się, że całkiem realne są dwa bądź trzy celne trafienia w tym spotkaniu, niezależnie od strony strzelającej, a kurs na to zdarzenie jest zupełnie sprawiedliwy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis ziemny - Rosja, Liga Pro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Danila Andreev - Vyacheslav Ermilin
Typ: Vyacheslav Ermilin
Kurs: 3.30
Bukmacher: Etoto
Analiza: Zaskakujący ostatni tydzień w Pro Lidze. Cieżko cokolwiek przewidzieć na jakiejś konkretnej bazie, często jednak zdarzają się mecze w których zdecydowany faworyt przegrywa nagle zapominając, jak się gra w tenisa, więc dziś spróbuję kompletnie irracjonalnie. Czasem w Pro Lidze można zaobserwować dziwne zjawisko. Spotyka się dwóch zawodników, którzy mają bezpośredni bilans w pojedynkach ze sobą 10-0. Jeden ogrywa każdego po kolei, drugi na 25 spotkań wygrał 2, patrzysz kurs a tu na faworyta AŻ 1.35. Grasz , bo to promocja. W każdej szanowanej się lidze byłoby pewnie 1.07 może 1.10. Można to porównać do pojedynku Manchesteru City, który gra mecz o Mistrzostwo Anglii z grającym o pietruszkę Norwich na Etihad. No daję sobie rękę uciąć, że kurs nie przeskoczy 1.10. A tu 1.35! Aż żal nie skorzystać. Przychodzi do meczu, faworyt wygrywa gładko pierwszego seta, drugiego przegrywa, myślisz "oddał mu, zaraz go pociśnie". I faktycznie kolejnego wygrywa. Czwarty set to wygrana underdoga na przewagi. Piąty w miarę pod kontrolą, prowadzenie Twojego "pewniaczka" 10-7 i nagle wstaje sędzia zakłada Twojemu zawodnikowi szalik na oczy i ten przegrywa z 50 - latkiem z nadwagą 10-12 i 2-3 w setach. Patrzysz. Nie wierzysz. To nie mogło się wydarzyć. Kupon do kosza.
W związku z koronawirusem ostatnio sporo oglądam tenisa stołowego. To, co tam się czasem wyprawia jest absolutnie nie do pomyślenia. Nie jestem fanem żadnych teorii spiskowych o ustawkach, przekrętach i innego tego typu wałach, ale to jest Rosja, więc trzeba brać na to dużą poprawkę. Mam nadzieję, że to po prostu emocje i sportowa walka zazwyczaj biorą górę i tego się trzymam.
Powyższa (pseudo) analiza oczywiście nie jest do końca poważna i mam nadzieję, że każdy logicznie myślący użytkownik będzie potrafił oddzielić poważną sugestię od kompletnej banialuki, jaką jest część mojej wypowiedzi.
Powyższym typem chciałem po prostu zwrócić uwagę na zdarzenia, jakie mają miejsce w typowanej często przez moją osobę lidze. Wziąłem sobie mecz w którym mój faworyt ani razu nie ograł rywala (H2H 0-6) oraz znajduje się w zdecydowanie gorszej w formie sportowej (1 wygrana na 9 ostatnich spotkań) niż oponent (15 wygranych meczów z rzędu). Mimo to kurs na Andreeva przekracza 1.30, więc nijak ma się do powyższych statystyk i można uznać go za bardzo dobry.
Każdego dnia zdarzają się 2-3 takie mecze, kiedy to wspomniany faworyt zapomina, jak się trzyma rakietę. Oczywiście nie gwarantuję, że akurat wstrzeliłem się w ten mecz, ale z racji iż w ostatnich dniach nie potrafiłem rozsądnie rozszyfrować umiejętności typowanych przeze mnie zawodników to dziś chciałem napisać kilka słów o takiej sytuacji, więc wybrałem mecz, który najbardziej pasuje do mojej teorii, która mam nadzieję da choć jednemu z Was da do myślenia, zniam wyśle kupon na bazie suchych statystyk.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom