>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.05.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
klemi 52

klemi

Użytkownik
Dycyplina: Tenis, WTA RZYM
Spotkanie: Sharapova M./Stosur S.
Typ: 1:2
Kurs: 5.50 =&gt; 5.00
Bet365
Dziś finał turnieju w Rzymie. Naprzeciw siebie staną Rosjanka Maria Sharapova i Australijka Samantha Stosur. Faworytem wg bukmacherów jest Maria jednak wg mnie po tytuł sięgnie dziś Stosur. Świetna gra już w turnieju w Stuttgarcie, teraz tutaj bez problemow pokonała dobrze grajaca Na Li i Schaivone. W Rzymie Samantha nie straciła jeszcze seta, podobnie jak jej dzisiejsza przeciwniczka. Sharapova ograła nr 1 rankingu - Wozniacki jednak obecnie nie gra ona najlepiej. Maria powinna już odpaść z Azarenka jednak tej kontuzja uniemozliwila dalsza gre. Wg mnie Rosjanka może ugrać tutaj conajwyżej seta. Stosur obecnie jest w mega fomie i jeśli zagra dziś tak jak z Na Li Maria nie bedzie miala dzis czego szukac na korcie.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa polska
Spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie Widzewa Łódź z Zagłębiem Lubin zapowiada się na ciekawy spektakl, chociaż bez udziału kibiców. Faworytem bukmacherów gospodarze, lecz gdyby spojrzeć na to spotkanie nieco inaczej to Miedziowi mają bardzo duże szanse na zwycięstwo.
Tym spojrzeniem ,,nieco inaczej&quot; jest fakt iż Zagłębie ma w swoim składzie częściej wypowiadane i bardziej znane nazwiska, tj. Plizga, Pawłowski, Abwo, Isajlovic. Ten pierwszy, czyli Dawid Plizga przepięknym uderzeniem za skraju pola karnego dał zwycięstwo w pierwszym meczu tych drużyn jeszcze podczas rundy jesiennej. Widzew niespełna pół roku temu w Lubinie po przegranym meczu 1:0 zostawił po sobie słabe wrażenie, nie kontrolował gry, stwarzał mało i w dodatku nieudanych akcji podbramkowych. Kolejnym faktem dla którego można typować do zwycięstwa gości jest Bojan Isajlovic, będący jednym z pięciu faworytów do tytułu ,, Żelazne Płuca&quot;. Aby otrzymać tę nagrodę musi zagrać pełne 90 minut w każdym z ostatnich meczy no i bronić jak najlepiej, czego mu osobiście życzę. Miedziowi tracą do 11 w tabeli Widzewa tylko 1 punkt i dzisiejsze ewentualne zwycięstwo pozwoli im wyprzedzić swojego rywala oraz oddalą się już od strefy spadkowej na pewną lokatę w środku tabeli. Początek o 17:15 zapraszam do oglądania.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ( Holandia Eredivisie )
Spotkanie - Ajax - Twente
Typ - zakład po 15 minutach - Ajax
Kurs - 5.00
Buk - William Hill
Analiza -
Za póżno wstałem i typ na zwycięstwo Ajaksu już padł muszę dać inny dlatego stawiam na bramkę Ajaksu w pierwszych 15 minutach spotkania i prowadzenie ! Niewątpliwie najważniejsze spotkanie w sezonie dla obu zespołów gosciom wystarczy remis aby po raz drugi z rzędu sięgnąć po mistrzowski tytuł no a podopieczni Franka de Boera potrzebują zwycięstwa aby po siedmiu latach tytuł powrócił do Ajaksu ! Przed tygodniem piłkarze Ajaksu przegrali moim zdaniem na własne życzenie puchar Holandii własnie z Twente 2:3 jednak chcę w tym miejscu zaznaczyć że piłkarze Ajaksu strzelili pierwsi bramkę już w 19 minucie gry !
Powracając do tego spotkania uważam że własnie Ajax od pierwszych minut przystąpi do zdecydowanych ataków i przy pomocy 12 zawodnika jakim niewątpliwie będą kibice zdoła strzelić pierwszy brakmę mam nadzieję że nastąpi to do 15 min. meczu . W pierwszym spotkaniu na stadionie Twente w ciągu własnie 15 minutach meczu zobaczylismy 2 bramki najpierw Theo Janssen w 11 min dał prowadzenie Twente a na 1:1 w 15 min wyrównał El Hamdaoui Mouniv . Porównując mecz pucharowy i ten pierwszy ligowy można zauważyć iż w tym sezonie w meczach pomiędzy nimi szybko pada bramka ! W poprzedniej kolejce gdzie Ajax grał na Heerenveen Ajax a konkretnie Sulejmani zdobył gola w 20 min. .
W ostatnim meczu u siebie z Excelsior 13 min meczu i Ebicilio Lorenzo daje prowadzenie Ajaxu na 1:0 dlatego jak widac Ajax w paru ostatnich spotkaniach szybko zdobywa bramkę no a dzis przy oszałamiającym dopingu od początku spotkania uważam że może być podobnie . No ale jak wiadomo życie pisze rózne scenariusze jak będzie zobaczymy o 14.30 !
⛔ 100
 
mowmipiotr 6

mowmipiotr

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis ATP Rome
Spotkanie Rafael Nadal - Novak Djokovic
Typ - 0:2
Kurs - 4.3
Buk - Expect
W męskim tenisie od jakiegoś czasu króluje Djokovic. Ponadto turniejach w których obaj panowie występują grają w finale. W ostatnich trzech turniejach wygrał Serb. Z resztą nie przegrał on 37 spotkań z rzędu. Wczoraj pokonał Szkota w 3 setach. Dzisiaj czuję że padnie wynik 2 setowy na jego korzyść. Jeśli dzisiaj zdarzy się niespodzianka to będę bardzo zawiedziony. Nie mniej jednak pewne jest przyszłe prowadzenie Djoko w rankingu które mam nadzieje na długi czas się utrzyma.
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Anglia, Premier League
Spotkanie: Liverpool- Tottenham
Typ: Liverpool
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
15 maja na stadionie w Liverpoolu odbędzie się mecz pomiędzy 6 w tabeli Tottenhamem a 5 w tabeli Liverpoolem. Zdecydowanie stawiam na wygraną Liverpool, gdyż z ostatnich sześciu meczy wygrali oni pięć a jeden zremisowali, co świadczy o ich niesamowitej formie. Natomiast przeciwnicy Liverpoolu w ostatnich dziesięciu ligowych meczach odnieśli jedynie jedno zwycięstwo. Tottenham traci 2 punkty do gospodarzy dzisiejszego meczu, dlatego uważam, że Kenny Dalglish przygotuje swoich zawodników do ofensywnego nastawienia piłkarzy Tottenhamu. Chciałbym również przypomnieć, że stawką tego meczu jest miejsce premiujące grą w europejskich pucharach. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Liverpoolu. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania. Początek o 17:00.
Niepoprawny kurs, ⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy,
Spotkanie: Trentino Volley – BreBanca Lannutti Cuneo
Typ: DW: 3-2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dobiega końca także włoska liga siatkówki mężczyzn. Dziś zostanie rozegrany ostatni mecz, a będzie to finał na neutralnym terenie pomiędzy Itas Diatec Trentino, a Bre Banca Lannutti Cuneo. Zasady we włsokiej lidze są ciekawe z tego względu, że finał to tylko jedno spotkanie, a więc zadecyduje dyspozycja dnia i nikt nie ma przewagi swojej hali. Faworyt dziś na pewno Trentino, jest to dla mnie najlepsza drużyna na świecie i ogólnie wydaje się jedną z najlepszych w historii. W swoim składzie ma dwóch najlepiej przyjmujących na świecie Osmano Juantorena oraz Matej Kazyjski, na ataku również bardzo dobry Stokr, środek to także ich mocna strona bo Sala i Biralelli, rozegranie świetny Brazylijczyk Raphael i na libero uznany Włoch Bari. Cueno to nie jest ekipa do bicia, potwierdziła to nie raz w tym sezonie, w swoim składzie także mają gwiazdy bo na rozegraniu sam Gribić, a w ataku Nikolov, na środku przewaga Cueno nad rywalami bo Mastrangelo i Vołkov to kapitalna para, jednak przyjęcie to już Wijsmans oraz Patriarca i libero Henno. I to właśnie z przyjęciem może być problem bo gdyby nie kontuzja grałby świetny Simone Parodi i to może być kluczowe osłabienie dla wyniku tego meczu. Po za tym na przykład atakujący Nikolov ma słabszego zmiennika, a Bułgarowi nie raz zdarzały się gorsze spotkania. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już i zarówno jedna jak i druga drużyna potrafiła wygrywać. Szykuje się niesamowite spotkanie, w którym ja spodziewam się nawet 5 setów po których stawiałbym jednak na Trentino.
⛔ 100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, PL Extraklasa
Wisła Kraków - Cracovia - handicap 0:1
typ:1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Wisła dzisiaj staje przed szansą zapewnienia sobie tytułu na własnym stadionie, a do tego z odwiecznym rywalem zza miedzy. Jaki może być inny rezultat jak nie zwycięstwo Wisły Kraków ? tego nie wiem, tym bardziej że patrząc na wszystkie poprzednie derby powiedzmy jakieś 16 spotkań wstecz to Wisła w tym sezonie wydaje się być najmocniejsza z a Cracovia najsłabsza spośród wszystkich krakowskich &#39;grand derbi&#39; . Imponującą formę złapał Cwetan Genkow, który strzela jak na zamówienie bramki w ważnych meczach, a do tego można by rzec, że jest godnym następcą Pawła Brożka bo tak on jak i Cwetan mają w meczach po 4 może 5 stuprocentowych okazji a strzelają jedną czy góra dwie bramki. Cracovia walcząca o utrzymanie po prostu nie może być groźnym rywalem dla Wisły, która rozpocznie dzisiaj fetę numer 1 . W przypadku dzisiejszej porażki może być po prostu dla Wisły niebezpiecznie... Wyjazd na Legię, nieobliczalne zagłębie oraz dopiero na koniec Polonia Wawa... a i jeszcze jedno, wcześniej wspomniane przeze mnie 16 spotkań... Cracovia w nich ustrzeliła Wiśle tylko 7 goli, Wisła natomiast zdecydowanie więcej, to mnie kieruje głównie na granie tego Handicapu.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Arles - Toulouse
Typ: Toulouse wygrywa dokładnie 1 bramką
Kurs: 3.40
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Arles to ostatnio dość nieprzewidywalna ekipa, grają na luzie ponieważ spadli już z ligi kilka kolejek temu, ale oczywiście muszą dograć wszystkie spotkania do końca, nikt nie składa broni, choć wiedzą że ich wysiłki i tak pójdą na marne. Jeszcze bardziej nieprzewidywalną drużyną jest Tuluza, która przez cały sezon ma wielkie problemy ze strzelaniem bramek, ale również ma jedną z najlepszych defensyw ligowych (35 bramek straconych, ale tylko 34 strzelone). Ostatnie wyniki to 2 remisy 0:0 i w ostatnich 10 meczach ligowych potrafili strzelić tylko 6 bramek, z czego co ciekawe 2:0 z Lyonem i 2:2 z Marsylią (czyli 4 bramki w 2 meczach, a w pozostałych ośmiu ! tylko dwie). Dlatego też boje się, że dziś może być kolejne 0:0. Mam jednak nadzieje, że Toulouse nie zlekceważy Arles i wygra 0:1, bądź 1:2. Toulouse strzela na wyjazdach średnio 1 bramkę na mecz (17 w 17 spotkaniach), ale z drugiej strony Arles w ostatnich 5 meczach straciło 10 bramek, zatem jest mała szansa, że goście wygrają z handicapem. Ja jednak wierzę, że będzie to kolejny słaby mecz i że Tuluza wreszcie strzeli bramkę. W ostatnim meczu bezpośrednim obu ekip było 2:1 dla Tuluzy na ich boisku, a więc także wygrali 1 bramką. Dziś powinni to powtórzyć, oby !
⛔ 100
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Szkocja, Premier League
Spotkanie: Kilmarnock FC - Glasgow Rangers
Typ: Glasgow Rangers powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnia kolejka Premier League, do obrony tytułu mistrzowskiego drużynie Rangers brakuje już tylko ostatniego kroku - zwycięstwa nad Kilmarnock FC ( cze czarujmy się, że w meczu Celticu z Motherwell padnie inny wynik niż przekonywujące zwycięstwo gospodarzy ). Jako, ze kursy na zwycięstwo Rangers są śmieszne ( niczego innego nie można się było spodziewać ), postanowiłem skupić się na innej propozycji dotyczącej tego meczu, a mianowicie tego, że Rangers zdobędzie co najmniej 3 bramki w tym meczu.Wszystkie fakty przemawiają właśnie za takim rozwiązaniem :
- seria ostatnich sześciu zwycięskich meczy na wyjeździe
- forma strzelecka Jelavica, Laffertiego i Naismitha
- strzelenie szybkiej bramki, potem kolejnej i uniknięcie nerwówki w dalszej części spotkania.
Dodatkowo typem wartym zastanowienia jest Jelavic jako strzelec gola ( pierwszy gol - kurs 3.5, w dowolnym czasie - kurs 1.6 ), powodzenia.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 0

tio

Użytkownik
15-05-2011 21:30
Mecz: Real Potosi - San Jose
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia - Liga de Futbol Prof
Rodzaj Zakładu: 1X2
Typ: Real Potosi
Kurs: 1.45
Bwin
Bardzo ważne spotkanie dla lidera tabeli w kontekście spotkań najgroźniejszych rywali w bezpośrednim pojedynku o mistrzostwo. Gracze Leon Imperial, bo taki też przydomek noszą miejscowi, na własnym terenie nie zwykli tracić punkty, co też pokazują statystyki: 6W-2D-1L 17:7. Do składu wraca Mario Ovando, który nie zagrał w zwycięskim meczu wyjazdowym z Blooming, zawieszony za kartki jest Sebastián Carrizo. Przyjezdni z miasta Oruro to przykład drużyny własnego obiektu, gdzie ich wyniki są porównywalne do występów Real Potosi. Biorąc pod uwagę, że to jednak wyjazd, a liczby nie kłamią: 1W-2D-6L 6:15, czeka ich niezwykle trudna przeprawa z najlepszym zespołem ligi. Co do zestawień, wracają po zawieszeniach Limbert Pizarro i Jorge Escalera, wypada ze składu z kolei dwójka Osvaldo Medina i Christian Vargas. Co tu dużo ukrywać, jeśli ostatnie dwa pojedynki San Jose kończyły się porażkami, z dwiema najgorszymi ekipami ligi ( 0:2 z Realem Mamoré i 0:1 z La Paz ) podczas gdy dla porównania gospodarze wygrali z tymi ekipami nie tak dawno, odpowiednio 4:0 i 2:0, można śmiało twierdzić, że w tym meczu goście nie mają czego szukać. Wygrana dwoma golami lub więcej po 2.30 w Bwin również skrzętnie do wykorzystania.
⛔ 100
 
B 2

bakbartek10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia Segunda
Spotkanie: Feirense - Estoril
Typ: 1
Kurs: 1,5
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Krótko i na temat. Gospodarze grają o awans i muszą to spotkanie wygrać gdyż pierwsza czwórka prezentuje się następująco:
1. Barcelos 49 pkt
2. Feirense 48 pkt
3. Trofense 45pkt
4. Oliveirense 45pkt
5. Desportivo Aves 39pkt
Z tabeli wynika, że gospodarze czują oddech na plecach drużyn z miejsc 3 i 4. Jeśli chodzi o gości to o awans nie grają a w lidze napewno się utrzymają. Warto dodać, że bilans gospodarzy jest bardzo dobry jeśli chodzi o grę u siebie. W ostatnich 5 meczach: 5-0-0 ???? PEWNY KURS dlatego zachęcam to postawienia.
Dzięki, jesli pomogłem ????
✅ 50
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Bari - Lecce
Typ: Bari
Kurs: 4,50
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Wiem, że Bari o nic nie walczy, wiem, że Lecce walczy o życie, ale to derby. Po drugie to ostatni mecz ligowy Bari na własnym stadionie i po trzecie, na ostatnim treningu kibice Bari dali jasno do zrozumienia, że jakiekolwiek odpuszczanie nie będzie traktowane dobrze. Teraz trochę teorii spiskowych. O pozostanie w lidze Lecce walczy z Sampdorią, która dzisiaj pokonując Palermo przy jednoczesnym zwycięstwie Bari praktycznie zostanie w lidze, a spadnie Lecce. Sampdoria ostatni mecz gra na wyjeździe z Romą, gdzie o 1 pkt będzie piekielnie ciężko więc jedyna nadzieja dla nich to dzisiejsze zwycięstwo Bari nad głównym przeciwnikiem w walce o pozostanie w lidze. H2H nie prezentuję się korzystnie w świetle typu, bo ostatni raz Bari u siebie z Lecce wygrało w sezonie 2000/2001 później 3 kolejne spotkania w Bari skończyły się 1 porażką i 2 remisami. Obie ekipy będą zmotywowane, tylko, że jedna potrzebuje punktów na &quot;gwałt&quot;, a druga walczy o honor i udowodnienie czegoś kibicom. Szykuje się mecz walki, a kurs 4,50 jak dla mnie godny spróbowania.
⛔ 100
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Polska, II liga zachodnia
Spotkanie: Tur Turek - Olimpia Grudziądz
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Tobet
Analiza: Spotkanie kończące zmagania 29 kolejki, 2 ligi zachodniej. Tur jest na 15 miejscu, jednak mowy o spadku do niższej ligi już nie ma, gdyż 2 druzyny wycofały się z rozgrywek, więc Turek nie walczy o nic. Przyjezdni - Olimpia Grudziądz, od pierwszej kolejki liderują w lidze, mają 4 punkty przewagi nad drugą, Miedzią Legnica i trzecim Zawiszą Bydgosz - 5 punktów. Jednak grudziądzanie mają liczone punkty - bez dzisiejszego spotkania. Turek u siebie na 14 rozgrywanych pojedynków wygrywał 4 razy, 3 razy zremizował i aż 7 razy przegrał, co na pewno nie jest dobrym rezultatem. Olimpia na wyjazdach grała w tym sezonie 14 razy, 8 razy wygrali, 4 zremisowali i tylko 2 razy przegrywali, te punkty są im bardzo potrzebne, aby już przed ostatnim meczem zapewnić sobię awans do 1 ligi oraz pierwsze miejsce w obecnej lidze. Ostatnie trzy spotkania Olimpii na wyjeździe to wygrana w Zielonej Górze, z miejsową Lechią 1:2, przegrana na bardzo trudnym terenie w Bydgoszczy 2:1, oraz remis na równie trudnym terenie w Zdzieszowicach, 1:1. Natomiast 3 ostatnie spotkania u siebie Turku, to wygrania 2:1 ze Zdzieszowicami, przegrana 0:4 z Zagłębiem Sosnowiec, oraz remis z Bałtykiem 2:2. Dodając do tego fakt, że Olimpia walczy o mistrza i awans do wyższej klasy rozgrywkowej, a Turek o tzw. &quot;pietruszke&quot; śmiało można obstawiać wygraną gości.
⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna HISZPANIA: Segunda Division
Spotkanie: Barcelona II-UD L.Palmas
Typ: UD L.Palma
Kurs: 5,1
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Barcelona II VS UD las Palmas

Analizując ten mecz i wyciągając sensowny typ nie kierowałem się statystykami. Druga liga hiszpańska Secunda Division jak większość lig Europejskich dobiega końca. UD las Palmas unosi się nad strefą spadkową szczęśliwie wygrywając u siebie ostatni mecz ligowy z Cartageną 2:0 odsunęła chociaż na chwilę od siebie widmo spadku. Druga drużyna Barcelony wygląda jak przyjaciel mojego dzisiejszego faworyta, można zerknąć na historię pojedynków tych drużyn między sobą i dostrzegamy że wiele lat temu bo w &#39;99 i &#39;97 spotkania między tymi ekipami kończyły się po 1:2. Są to tylko moje przypuszczenia mam nadzieję że trafne. Typuję wynik 1:2, mecz o godzinie 17:00.
✅ 400
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
15.05.11 16:00
Piłka ręczna, Ekstraklasa Kobiet
Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia
Typ: 2
Kurs: 1.80
Tobet

Potwierdziło się to co pisałem...

&quot;Byłem na poniedziałkowym drugim spotkaniu o brąz pomiędzy tymi zespołami. Nie mogłem zrozumieć jak przegrały niedzielne spotkanie, wiedząc jak duża różnica dzieli obie drużyny. No i w poniedziałek nie było już złudzeń, przez caly mecz zdecydowanie na parkiecie rządziły i dzieliły szczypiornistki Vistału Łączpolu. Mecz rozstrzygnięty już tak naprawdę był ok. 20 minuty kiedy to Vistal prowadził 12:5... duża przewaga gospodyń od pierwszej do ostatniej minuty, choć oczywiście w drugiej połowie przy tak wysokim prowadzeniu nie obyło sie bez głupich błędów, zbyt dużego rozluźnienia. Gdynianki mają szerszą kadrę od rywalek o czym mówił w Gdyni trener Koszalinianek. Oba mecze w seoznie zasadniczym wygrał Vistal, ktory w raz z Zagłębiem i Montexem zdecydowanie góruje nad pozostałymi drużynami w lidze, Gdynianki nie dawno były bliskie zdobycia Pucharu Polski, zabrakło w finale nie wiele, przegrały jedną bramką z Zagłębiem. W półfinale Gdynianki nie dały rady ograć Lublina, wcześniej łatwo eliminując Chorzów. Politechnika najpierw męczyła się niemiłosiernie z Elblągiem, by w półfinale tylko w pierwszym meczu powalczyć z Zagłębiem. Kwestia własnego parkietu to duży plus dla Koszalinianek, jednak różnica pomiędzy obiema drużynami jest zbyt duża, sądzę że Vistal Łączpol odniesie dziś zwycięstwo, kurs 2.20 to bardzo miłe zaskoczenie
&quot;

Wczoraj zdecydowanie 32:21 wygrały Gdynianki, gospodynie na wyrównaną walkę stać było tylko w pierwszej połowie, kiedy to prowadziły 14:13. Vistal pomimo sporej ilości niewykorzystanych sytuacji potrafił cały czas trzymać wynik bliski remisu a w drugiej połowie mnie pozostawiły złudzeń wygrywając ją 19:7. Dzisiaj liczę na powtórkę, Koszalinianki to po prostu słabszy zespół a kursy jakie można na to spotkanie nadal uważam za atrakcyjne!
✅ 80
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Villarreal - Real Madryt
Typ: over 5,5
Kurs: 6,5
Bukmacher: betandwin
Analiza:
Ostatnie dwa mecze w lidze pomiędzy tymi drużynami kończyły się odpowiednio ośmioma i sześcioma bramkami. Real widocznie musi po meczach z Barceloną odreagować agresywną grą, ponieważ w ostatnich kolejkach gra otwarty futbol i strzela mnóstwo bramek. Villarreal dwa ostatnie mecze 0:0, jednak grane na wyjeździe, u siebie grają zupełnie inaczej. Villarreal ma zapewniony awans do eliminacji LM, mogą dogonić tylko trzecią Valencię, jednak mają nikłe szanse. Obie drużyny zagrają dziś ofensywny futbol, stawiam na spotkanie z wieloma bramkami
⛔ 100
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: 2 DNB
Kurs: 4.6
Bukmacher: Bwin
Analiza :
O 14:45 derby Krakowa, najważniejsze święto piłkarskie w grodzie króla Kraka. Wisła u siebie podejmie &quot;Pasy&quot;, które walczą o utrzymanie. Wiślacy już dziś mogą zapewnić sobie Mistrza Polski, jednak Craxa zrobi wszystko żeby tak się dziś nie stało, bowiem walczą o utrzymanie w lidze, za które zarząd przewidział ogromne premie dla piłkarzy, a także nie pozwolą spełnić snu kibicom Wisły, którzy chcą już dziś świętować najważniejszy w Polsce tytuł. Cracovia zbiera kolejne punkty, które są jej niezwykle potrzebne, widać, że piłkarze się starają i gryzą trawę w każdym meczu brnąc chociaż po ten jeden punkcik, który daje im dalszą nadzieje na utrzymanie w Ekstraklasie. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Wisła, która u siebie przegrała tylko raz. Nie można zapomnieć ostatnich derbów na stadionie Wisły, które zakończyło się wygraną Craxy 0-1. Myślę, że dzisiaj będzie wyrównany mecz, jednak chęć utrzymania i sprawienia ogromnej niespodzianki będzie tutaj po stronie Cracovii, która bez kompleksów przystąpi do tego spotkania.
⛔ 100
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Łotwy, finał
Spotkanie: FK Ventspils v Liepajas Metalurgs
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finał Pucharu Łotwy. Zmierzą się 2 najlepsze obecnie drużyny w tabeli LMT Virsliga. Moim zdaniem faworytem jest Ventsplis - prowadzą obecnie w tabeli zremisowali tylko jedno spotkanie na 8, resztę wygrali, bilans bramek to 22:2. Przeciwnicy uzbierali dotąd 3 punkty mniej, ostatnio przegrali 2 spotkania w tym aż 5:0 ze Skonto Ryga w Baltic Liga. Natomiast Ventsplis kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa (9 w ostatnich 10 spotkaniach, jedyny remis to w meczu właśnie z Metalurgsiem w lidze). Uważam, że dzisiaj znowu wygrają, motywacją będzie zdobycie trofeum, za taki kurs na pewno warto spróbować.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Plusliga kobiet 14-45 15.05
Spotkanie: Dabrowa- Trefl Sopot
Typ: 0-3
Kurs: 4,0
Bukmacher: Betsafe

Analiza
Dziś czeka nas czwarte spotkanie polfinalowe siatkarskiej plusligi kobiet. Mks Dabrowa Gornicza podejmie na wlasnym parkiecie Trefl Sopot. Dziś spotkaja sie kolejno trzecia i druga druzyna sezonu zasadniczego. Po trzech rozegranych spotkaniach Trefl prowadzi w rywalizacji 2-1. Podopieczne Waldemara Kawki prowadzily w serii 1-0, lecz kolejne dwa spotkania padly lupem siatkarek znad morza. Trefl Sopot to ekipa duzo mocniejsza w moim odczuciu na papierze. W moim przekonaniu na zadnej pozycji mks dabrowa gornicza nie ma lepszej zawodniczki od tej ktora posiada Trefl. Izabela Bełcik, Magdalena Śliwa, Ewelina Sieczka, Ozsoy, Fateeva, Maj te nazwiska musza robic wrazenie. Trefl mial w tym sezonie wlaczyc sie do walki o medale i to wlasnie czyni. Sadze, ze ma rowniez duze szanse na mistrzostwo w obliczu slabszej dyspozycji ostatnimi czasy Muszynianki Muszyna. Dla Dabrowy natomiast duzym sukcesem jest samo znalezienie sie w czolowej czworce. Trefl wczoraj poza partia numer dwa wyraznie przewyzszal umiejetnosciami zawodniczki z Dabrowy. Jesli dzis Sopocianki zwycieza w Dabrowie beda mogly spokojnie przygotowywac sie juz do rywalizacji finalowej. Napewno siatkarki Atomu beda dzis bardzo zmotywowane, aby zakonczyc juz ta rywalizacje. Jesli dzis nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego z forma Sopocianek to one powinny cieszyc sie ze zwyciestwa.

✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Egipt Ekstraklasa
Spotkanie: El Zamalek v Smouha
Typ: El Zamalek -1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 21 kolejki Egipskiej ekstrklasy spotykaja sie El Zamalek i Smouha. Gospodarze tego spotkanie sa na czele tabelii z 40 punktami ale po serii 3 spotkan bez zwyciestwo maja tylko przewaga 1 punkta nad lokalnego rywala Al Ahly. Goscie maj na koncie tylko 17 punktow i sa tuz nad strefa spadkowa na 14 pozycji w tabelii. Dla gospodarze dzis bedzie szansa zeby przerwac ta zla seria i wzmocnic sie na czele tabelii. Napewno podopieczni Houssama Hassana zaatakauja ostro od pierwszych minutach spotkanie i zrobia dzis wszystkiego zeby wysoko wygrac i wywalczyc celnych 3 punktow. Goscie w tym seoznie na wyjdzie maja bilans 2-2-5, stad gospodarze musza uwazac i nie moga zagrac slabo skoncetrowani bo to moze sie zakonczyc strata punktow. Dlatego mysle ze gospodarze zagraja tak aby caly czas miec bezpieczna przewaga zeby uniknac niespodzianki. W pierwszym spotkanie pilkarze z Cairze wysoko wygrali 3-1. Licze ze dzis gospodarze zagraja tak samo skutecznie i wygraja roznica powyzej 2 goli. Dlatgo na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy El Zamalek i Smouha gospodarze wywalcza komplet punktow po wygrana roznica conajmniej dwoma golami.
✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom