>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.05.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 15. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna USA
Godz: 02:00
Spotkanie Dallas-New York City
Typ: Dallas wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.6
Buk Unibet
Analiza: Dallas na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę New York City. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie dośc iż grać będą na swoim stadionie , będą mieli wsparcie swoich kibiców to na chwilę obecną nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania w lidze, mają bilans 5 wygranych oraz 3 podziałów punktów bramki 13 zdobytych oraz 5 straconych w sumie ugrali 18 punktów i są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji w konferencji zachodniej, goście natomiast w konferencji wschodniej mają po 9 rozegranych spotkaniach 5 wygranych 1 remis i 3 porażki, pomimo jednego spotkania rozegranego więcej mają 2 punkty mniej niż gospodarze jutrzejszej rywalizacji , którzy na wyjazdach do tej pory rozegrali 4 spotkania , zanotowali 2 porażki oraz 2 zwycięstwa . Gospodarze na własnym stadionie radzą sobie bardzo dobrze, nie ponieśli porażki od od września poprzedniego roku od tamtej pory przed swoją publiką zanotowali 9 wygranych oraz tylko 2 podziały punktów. Tutaj na pewno gospodarze od samego początku zaatakują i będą chcieli ustawić sobie spotkanie pod siebie, a że goście na wyjazdach grają raczej słabo to moim zdaniem cięzko im będzie w tej kolejce dopisać jakiekolwiek punkty do ligowej klasyfikacji , stawiam na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż goście bramkę zdobędą bowiem udało im się to w poprzednich 3 meczach wyjazdowych , więc jakaś powtarzalność jest zachowana.
⛔100
 
S 15

seba66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA : MLS
Godzina: 02:00
Spotkanie: FC Dallas - NY City
Typ: Gospodarze wygrają, a obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Na jutro przygotowałem typ z Amerykańskiej ligi. Typ trochę ryzykowny, jednak uważam, że dla takiego kursu można zaryzykować. Jakichś dużych osłabień w obu zespołach nie ma, może z wyjątkiem Ronalda Mattarity w zespole gości, który zbiera ciekawe noty za mecze, ale nie jest niezastąpionym zawodnikiem. Nie ma go od trzech meczów, a goście zdobyli w nich 6 pkt. Co do gości i tego, że powinni strzelić gola. Są ostatnio w dobrej formie strzeleckiej, a w ich ostatnich sześciu meczach, aż 5 z nich zakończyły się over&#39;em 2.5 gola obu drużyn. Trio Harisson Villa Wallace powinno strzelić tutaj jednego gola tymbardziej, że same trio strzeliło już w tym sezonie w 9 meczach 13 goli, a ogólnie cała drużyna 17. Całe trio powinno zagrać, a więc widać, że goście powinni coś ukuć. Przejdźmy do drużyny gospodarzy, w 5 z sześciu ostatnich meczy strzelili minimum 2 gole. Przemawia do tego za nimi własne boisko, a to zawsze jest jakiś plus, a moim zdaniem za oceanem jeszcze lepiej to widać. Myślę, że z dość dobrą obroną stracą max jedną bramkę, a przy takiej stabilności powinni 2 lub nawet 3 gole strzelić. Goście narazie na wyjeździe to bezkompromisowa drużyna (2-0-2) także mam nadzieję, że i tym razem tak będzie z tym, że wygrają gospodarze. Uważam, że powinno być 2:1 lub 3:1 ???? Powodzenia !
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Francja - Słowenia
Typ: Francja
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W hokejowych mistrzostwach świata rozgrywanych we Francji i Niemczech reprezentacja współgospodarzy Francja podejmie w Paryżu Słowenię. Francuzi w grupie B zajmują 6 miejsce, natomiast Słowenia jest na miejscu ostatnim i nie ma już szans na utrzymanie się w Elicie. Francja nie ma już szans na awans do ćwierćfinału, ale na pewno będzie chciała wygrać na koniec ze słabą Słowenią i godnie pożegnać się z turniejem.
Słoweńcy nie wygrali siedmiu ostatnich spotkań z rzędu. W sześciu spotkaniach rozegranych na Mistrzostwach Świata przegrali a tylko raz, w spotkaniu ze Szwajcarią, udało im się doprowadzić do dogrywki. Był to ich jedyny mecz, w którym nawiązali walkę z rywalem, inne przegrywali wysoko. Oto ich wyniki:
2:5 z Białorusią
1:5 z Czechami
2:5 z Finlandią
1:5 z Norwegią
2:7 z Finlandią
Ponadto przed turniejem polegli 3:5 w meczu towarzyskim z drugą drużyną reprezentacji Rosji.
Myślę, że z będącą w tak beznadziejnej dyspozycji Słowenią, Francuzi nie powinni mieć żadnych problemów.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

lipton1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Watford
Typ: Spotkanie/BTTS - 1/nie
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na jutro wybrałem starcie CFC w Watfordem, czyli drużyn, które teoretycznie nie grają już o nic. Ekipa Conte w piątek zapewniła sobie mistrzostwo wygrywając na wyjeździe z West Bromem 0:1. Goście zajmują bezpieczne 16 miejsce w tabeli i nie grozi im już spadek. Spotkanie więc będzie miało wymiar formalny ale uważam, że ekipa gospodarzy nie odpuści tego meczu, ze względu na swojego trenera, który ma wygrywanie w DNA i nie przywykł do odpuszczania spotkań. Poza tym, Chelsea ma coś do udowodnienia fanom po poprzednim sezonie a do tego mistrzostwo zdobyli grając na wyjeździe zatem będę chcieli udzielić fanom jakiejś rekompensaty. Nie uważam, że goście są w stanie poważniej zagrozić bramce CFC, typuję tutaj grę do jednej bramki. Ze statystyk wynika, że The Blues potrafią stracić gola na własnym stadionie a nawet sensacyjnie przegrać jak z Crystal Palace. Myślę, że to będzie spotkanie bardziej dla kibiców, dla oka ale przy okazji Conte na tyle zmotywuje drużynę, że nie stracą oni bramki i nie będą odpuszczać, stąd taki typ. Powodzenia
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Watford
Typ: Chelsea strzeli w obu połowach
Kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz teoretycznie o przysłowiową pietruszkę, Chelsea zdobyła już mistrzostwo Anglii, Watford się utrzymało w PL. Chelsea ma niesamowity bilans u siebie na ostatnie 20 meczy wygrała 18 i zaliczyła 2 porażki, pierwszy typ jaki mi przyszedł na myśl to, że Chelsea wygra do zera, ale kolega wyżej już mnie ubiegł, więc dam, że Chelsea zdobędzie gole w obu połowach, myślę, że będą chcieli podziękować kibicom za ten sezon i trochę postrzelają dziś wieczorem.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael ,Grupa Mistrzowska
Godzina: 19:30
Spotkanie: Beitar Jerozolima - Hapoel Beer Sheva
Typ: Hapoel Ber Sheva / over 2.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: forBet
Analiza:


Zdaję sobie sprawę że to mocno kontrowersyjny typ patrząc na układ tabeli i większość obstawiających to spotkanie pójdzie zapewne w druga stronę , niemniej jednak mam swoje powody ku temu by zagrać w ten sposób.
Goście zapewnili już sobie mistrzostwo kraju z dużą przewagą nad innymi zespołami , gospodarze walczą natomiast o 3 miejsce premiowane grą w kwal. LE ( 56 pkt. ) mając punkt przewagi nad M.Petah Tikva.
W ubiegłym tygodniu Beer Sheva oddał punkt w domowym pojedynku właśnie przeciw M. Petah Tikva tracąc gola w końcówce spotkania ( 1:1 ).
Biorąc pod uwagę fakt iż dzisiejsi rywale nie darzą się zbytnią sympatią ( klubowe animozje jak wszędzie ) i sugerując się h2h stawiam na zwycięstwo aktualnego mistrza z jednoczesnym overem bramkowym tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku ( 1:3 ; 2:4 ). Będąc bardziej skrupulatnym można zauważyć że nie wliczając meczy Pucharu Izraela w ostatnich 9- ciu konfrontacjach w lidze za każdym razem lepszą ekipą był Hapoel Beer Sheva. Trzymam się nadal tej tezy i gram powyższy bet.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Azja: SEBA Championship
Godzina: 11:00szSpotkanie: Singapur - Malezja
Typ: Singapur win
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Witam,
Wylapalem ciekawy bet wiec szybko dzielę się swoim spostrzerzeniem.
Oba zespoly przegrały swoje dotychczasowe spotkania w tym turnieju. Malezja kolejno z Tajlandia, Indonezja i Filipinami a reprezentacja Singapuru z tymi dwiema ostatnimi.
Skad mój typ? Po pierwsze,przegrywajac w tym turnieju z Filipinami i Indonezja, patrzac na wynik, obie druzyny wypadly dosyc podobnie, ciut przyzwoiciej wygladala moim zdaniem ekipa Singapuru. Patrzac przez pryzmat tych wyników już nasuwa sie typ 50/50.
Po drugie w meczu przeciw Indonezji bukmacherzy wystawili kurs na Singapur w okolicach 2,75, zas na Malezje aż 10!
Po trzecie grały oba zespoły miedzy soba we wrzesniu 2015 roku, i wtedy przy kursie 1,25 Singapur rozbil Malezje 92-59.
Wydaje mi sie ze kursy dzis mocno przesadzone patrząc na wszystkie wyzej wymienione argumenty, wiec warto pograć na Singapur przy tym kursie.
⛔100
 
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 11:00
Spotkanie: Struff J-L. (Ger)-Tomic B. (Aus)
Typ: 2
Kurs: 3.55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witajcie!
Pisze szybko w nadzieje ze ktos z Was zdarzy zagrac jeszcze to o czym myslalem...
Graja dzisiaj niemiec i australijczyk, zachecam zagrac na Tomicia po pieknym kursie i juz pisze dlaczego. Niemiec owszem ma ladny okres gry na gruncie, no analizujac przyszedlem k wniosku ze wygrywal i wygrywa tylko z drugim garniturem. Tomic to gosc! Mysle ze jest w stanie wyjsc i zagrac z kazdym z drugiego dziesiatka ATP po dwuch glebszych ???? Na powaznie mam nadzieje ze buduje sie na otwrte mistrzostwa Francji. Ostatnie 5 spotkan Struff rozegral przechodzac tylko druga runde. Co za wynik i na czlowieka daja 1,28! Tomicz nie lepiej gral ostatnio. Na 5 gier wygral 2!
Mimo wszystko uwazam Tomicia za lepszego zamiatacza, a tym bardziej z takim kursem. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Djurgarden - Goteborg
Typ : Djurgarden / obie strzelą
Kurs : 3.65
Bukmacher : Unibet
Zapowiada się ciekawie , ja pójdę w stronę gospodarzy bo wydaje mi się iż atut własnego boiska może tutaj zadziałać , przeglądając jak ze sobą grają to goście już dawno nie wygrali w Djurgarden ( wiem że wszystko ma kiedyś swój koniec ) Djurgarden jak na razie u siebie z bilansem 1-1-1 i br. 6:5 no może rewelacji tu nie ma , goście natomiast w meczach wyjazdowych również 1-1-1 ale z bramkami to nie wygląda to ciekawie 3:5 . W/g mnie jak już wspomniałem liczę że 3 pkt pozostaną w Djurgarden ale na gola ze strony gości także liczę ! No i H2H także pokazuje że tutaj na terenie gospodarzy wynik korzystny dla nich bądż remis natomiast gole przeważnie po obu stronach !
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Chiasso - FC Schaffhausen
Typ: 2
Kurs: 2.08
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam
Na dziś przewiduję pewne zwycięstwo gości w meczu drugiej ligi szwajcarskiej
Gospodarze spotkania ekipa FC Chiasso ma w tym momencie 2 pkt przewagi nad ostatnim miejscem (8 pozycja i 30 pkt). Ma również o jeden mecz rozegrany mniej gdyż dzisiejsze spotkanie kończy 32 serię gier w tej lidze. Ostatnie 5 spotkań tego zespołu przyniosło zaledwie 4 pkt (zwycięstwo z ostatnim FC Wil, remis z 3. Servette oraz 3 porażki Zurych, Xamax i Schaffhausen). Remis z Servette był co prawda sporą niespodzianką, jednakże na tym etapie ligi nie wszyscy angażują już 100% sił w każde spotkanie, gdyż sprawy awansu wydają się być przesądzone, a w grze pozostały dwie ekipy (Zurych z przerwagą 9 pkt nad Xamax na 5 kolejek przed końcem).
W pojedynkach na własnym terenie ekipa Chiasso jest przedostatnim teamem w lidze mając na swoim koncie 4 zwycięstwa, 3 remisy i 9 porażek. W 16 spotkaniach na własnym boisku udało im się zdobyć 23 bramki tracąc przy tym 27.
Nieco ponad miesiąc temu ekipy spotkały się w ramach 27 kolejki i dzisiejsi gospodarze gładko ulegli swoim rywalom 0-5.
Goście gromadząc 42 punkty zajmują 4 miejsce, nie grozi im więc ani spadek, ani nie mają szans na awans. Mimo to, w ostatnich spotkaniach prezentują wyśmienitą formę. W ostatnich 5 spotkaniach potrafili wziąć pełną pulę (w pokonanym polu pozostawiając Aarau, Servette, Le Mont, Wohlen oraz właśnie Chiasso) legitymując się przy tym świetnym bilansem bramkowym 14-1.
W spotkaniach wyjazdowych Schaffhausen plasują się na 5 miejscu w lidze (połowa tabeli) mając na koncie 19 punktów za 6 zwycięstw, 1 remis i 8 porażek
Mocnym punktem ekipy gości są pomocnik Steven Lang (po tym sezonie przenosi się do Servette), który w 13 meczach zdobył tyle samo bramek oraz napastnik i zarazem najskuteczniejszy strzelec zespołu Shkelqim Demhasaj, który zdobył 15 bramek w 30 spotkaniach.
Reasumując liczę dziś na gładkie zwycięstwo gości i przedłużenie ich zwycięskiego marszu
pozdrawiam, powodzenia
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Watford
Typ: X/1
Kurs: @4,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: To tak w zasadzie mecz o nic jak już kolega wyżej pisał. Chelsea zmęczone po sezonie wiadomo bardzo się napracowali. Jak wyjdą tutaj pierwszym składem to i tak nie będą się zabijać bo to co chcieli już osiągneli. Watford zaś ostantio fatalna passa, a nie jest to aż taka słaba drużyna więc można spróbować przerwać. Zdecydowanie więcej goli wpada u do ich bramki w 2 połowie. Z racji tego iż wydaje mi się że będzie to mecz bardziej underowy niż overowy jeśli chodzi o bramki to w pierwszej połowie typuje x. Watford pewnie będzie się bronić i atakować z kontry a Chelsea zagra bardziej jak na treningu, ale końcem końców i tak będą chcieli wygrać to spotkanie dlatego obstawiam tutaj jakiegoś gola ewentualnie dwa w drugiej połowie. Moim zdaniem kurs ewentualnie warty zagrania. Polecam serdecznie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? ATP Rzym - Tenis ziemny
12:45
Goffin D. - Bellucci T.
Powyżej 20,5 gemów
1,84 w Unibet

H2H 2:2 z lat 2013-2016. Co by nie mówić to Bellucci na mączce potrafi grać, choć nie miewa okresy bardzo słabych wyników, jednak rok temu zagrał tutaj 3 setówkę z Djokovicem, a sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Już nie pamiętam czy w 3 secie nawet nie miał przełamanego Serba.
Thomaz trafił do turnieju jako LL, ale grał ze swoim kolegą z Brazylii młodym Monteiro, więc kto wie czy Bellucci już nie wiedział wcześniej, że zagra tak czy siak w głównej drabince, bo kto jak kto, ale zawodnicy to mają informacje z 1 ręki kto wypada, kto zagra.
Ostatnio fajny mecz w Madrycie zagrał z solidnym Cuevasem 3 setowy z 2 tie-breakami. Goffin solidny, jednak linia wystawiona tutaj jak dość nisko w mojej opinii i myślę, że warto pokusić się o taki typ.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- WTA - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shvedova Y. - Williams V.
Typ: 0:2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, dzisiaj w Rzymie dojdzie do pojedynku Yarosławy z Kazachstanu z starszą siostrą Williamsów. Rzut okiem na tegoroczne statystyki wystarczy aby stwierdzić, że sezon dla Yarosławy przebiega fatalnie. Całoroczny bilans 2:11! W tym 1:2 na clay. Już w zeszłym roku Yarosława zakończyła sezon na mączce 1:6. Wyraźnie jej ta powierzchnia nie służy. Po drugiej stronie Venus, która już po mało kończy karierę tenisystki i co prawda mączka nie należała nigdy do jej ulubionych powierzchni kortu tenisowego uważam, że Yarosława w aktualnej formie jest idealnym przeciwnikiem, aby zawitać na kortach. Dla Williams jest to dobry sparing.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wta - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 15:20
Spotkanie: Tsurenko-Chiesa
Typ: Chiesa +7.5 gema
Kurs: 1.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Gram dziś w stronę nieznanej Włoszki.Gra u siebie i czemu nie spróbować taki handicap na nią?Będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością która będzie ja dopingować.Dostała szansy gry w Rzymie i myślę że to wykorzystać pokazując się z jak najlepszej strony.Jej przeciwniczka Ukrainka Tsurenko w tym sezonie tylko 3 mecze na maczce i 3 porażki.Gra słabo i tu upatruje spokojnego wejścia beta.W tym miesiącu narazie dużo betów na +.Myślę ze stac nieznaną Włoszkę na sprawenie niespodzianki.Dla odwazniejszych polecam zagrać +1,5 seta dla Włoszki.Liczę na wyrównany 1 set bo Tsurenko będzie się powoli rozkrecac i zdobycie kilku gemow przez Wloszke.Krótka analiza bo zaraz mecz.Po meczu liczymy hajs.Powodzenia!!!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Oman, Professional League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al Oruba - Saham
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj jako typ dnia mam totalną egzotykę. Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej Omanu, w którym typuję zwycięstwo gospodarzy. Tabela wygląda tak:

Al Oruba walczy jeszcze o mistrzostwo kraju, natomiast ich rywal już o nic nie gra, spadek im nie grozi ani o czołowe lokaty tez się zespół ten nie bije. Bardziej zmotywowani powinni być tutaj gospodarze, którzy u siebie do tej pory zanotowali 8 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Goście na wyjazdach mają bilans 4 zwycięstw, 1 remisu i 7 porażek. Próbuję zatem pograć tutaj na zespół, który jeszcze o coś walczy. Al Oruba może jeszcze zając na koniec sezonu 1 lub 2 miejsce ale warunkiem z pewnością jest zwycięstwo w tym dzisiejszym spotkaniu. Gospodarze zagrają w najmocniejszym składzie natomiast w zespole Saham jest kilka absencji. U gości nie zagrają obrońcy Elder, Fahd Al Abdessalem Al Hani i Abdul Aziz Salim Al Shamousi i napastnik Al Jabri. Pewnie te nazwisko nikomu nic nie mówią ale z tego co się doszukałem są to podstawowi gracze w zespole.
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wta - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wang Q. - Vesnina E.
Typ: Wang Q. wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
&quot;Cos mi się tu nie zgadza&quot; Minimalna faworytką Vesnina... Z tego należy tylko korzystać, a szybsza cegła w Rzymie będzie sprzyjać więcej dla Wang jak dla Vesniny. Rosjanka wogole nie potrafi poukładać swojej gry, a teraz co najważniejsze pozbierać się na cegle. Od początku sezonu na cegle jest nieobecna i nie potrafi grac płynnie i do przodu co ma w zwyczaju, a robi same nie wymuszone błędy. Za to Wang mega forma, zawsze mocno i w punkt. Ostatnio wojowala z najlepszymi, a szybsze odbicie w Rzymie tylko jej może pomóc.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Francja - Słowenia
Typ: 1/+4,5
Kurs: 1,98
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Ostatnie kolejka w grupie B i sporo już mamy rozstrzygnięć. Słowenia spada z ligi i w następnym roku będzie występować w dywizji I. Francja natomiast zajmuje 6 miejsce i może tylko wskoczyć na 5 miejsce, który defakto nic nie daje.
Słowenia na tych mistrzostwach gra bardzo słabo, 6 meczy = 6 porażek w tym tylko 1 po rzutach karnych a więc 1 punkty tylko zdobyty. Przegrywali wysoko tracąc sporo bramek, strzelając bardzo mało. Prócz wspomnianego meczu przegranego po rzutach karnych ze Szwajcarią 4:4 (4:5) przegrywali kolejno z Kanadą 2:7, z Norwegią 1:5, z Finlandia 2:5, z Czechami 1:5 i z Białorusią 2:5.
Francja nie awansuje do ćwierćfinału ale ich gra może się podobać, graja bardzo ambitnie i są jednym z rewelacji na tych mistrzostw.
Pierwszy mecz przegrali 2:3 z Norwegia potem rozbili 5:1 Finlandię, zremisowali 3:3 i po rzutach karnych ograli Szwajcarię, z Kanadą przegrali tylko 2:3 po bardzo dobrej grze, z Białorusią zremisowali 3:3 i po rzutach karnych wygrali i z Czechami przegrali 2:5. Więc tylko w 1 meczu przegrali wysoko.
Dzisiejszy mecz już w sumie o nic, Francja u siebie będzie chciała podziękować kibicom za ich doping wygraną, myślę, że zobaczymy sporo bramek w tym meczu, gdyż Francuzi sporo strzelają a Słowenia dużo goli traci, myślę, że dziś też coś strzelą.
Powodzenia.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Watford
Typ: połowa/koniec 1/1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w lidze angielskiej jedno spotkanie: Chelsea - Watford. Faworyt tego pojedynku jest jeden - londyńska Chelsea. Gospodarze to zespół, który zapewnił sobie już mistrzostwo kraju, bowiem zostały 2 kolejki do końca, a The Blues mają 7 pkt przewagi nad Kogutami. Chelsea jest w fantastycznej formie wygrali 4 kolejne spotkania, warte odnotowania jest 2:1 z Manchesterem City, oraz 4:2 z innym zespołem ze stolicy Anglii - Tottenhamem 4:2. Chelsea w Premier League jeśli chodzi o występy na Stamford Bridge wygląda następująco: 17 meczy - 15 zwycięstw, oraz 2 porażki, strzelili przy tym 46 bramek tracąc tylko 13. Goście to Watford - 16 zespół Premier League: 36 spotkań - 11 zwycięstw, 7 remisów, 18 porażek, strzelili przy tym 37 bramek tracąc ich 59. Watford przegrał 4 ostatnie spotkania ligowe: 2:0 na wyjeździe z Hull, u siebie 0:1 z Liverpoolem, 0:3 na wyjeździe z Lisami, oraz na Evertonie. Watford na wyjazdach spisuje się kiepsko: 18 meczy - 3 zwycięstwa, 3 remisy, 12 porażek, stracili przy tym 35 bramek. Chelsea jest dużo lepszym zespołem niż Watford miejsca w tabeli mówią wszystko. Goście zagrają bez Pereyry, Zarate i Kaboula, w Chelsea możemy się spodziewać kilku zmian, mimo to kadra jest bardzo mocna i powinni bez problemu zgarnąć 3 pkt, prowadząc już do przerwy.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rdud 22

rdud

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Watford
Typ: Gospodarze wygrają obydwie połowy
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Myślę że Chelsea bo zdobyciu mistrzostwa będzie już grać na luzie i powinni to spotkanie bez większych problemów wygrać. Typ trochę ryzykowany jednak uważam, że gospodarze są bardzo mocni co przy słabym rywalu powinno dać dzisiaj efekt. Liczę na kilka bramek ze strony piłkarzy Chelsea ???? . Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom