>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.06.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Hiszpania ilość żółtych kartek 1.5 +
Kurs: 1.74

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pierwszy mecz tych ekip w grupie B, a jeśli któraś z ekip wygra to ma ogromne szanse na wygranie grupy.
Ja osobiście myślę, że nagłe zwolnienie selekcjonera Hiszpanii w większym stopniu nie wprowadzi paniki wśród zawodników jak co niektórzy myślą, ponieważ pierwsze co było przygotowane po wylosowaniu grup, to został opracowany schemat i taktyka na mecz z Portugalią. Nie zmienia to jednak faktu, że zawodnicy mogą być lekko zmieszani i podejmować mniej racjonalne decyzje ( głupie faule ) .
Spodziewać zawsze można się żółtej kartki Ramosa, również nie powinno nikogo dziwić jeśli kartkę dostanie Alba, Isco , Busquets czy Costa.
Myślę, że mecz będzie rozgrywany na dobrym poziomie, będzie sporo &quot; męskiej &quot; gry co przełoży się na kartki w tym meczu.
Osobiście też zagram na kuponie typu wariat +2.5 kartki Hiszpanii po kursie 3.25.
Boisko zweryfikuje !
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę i liczba goli będzie większa niż 2,5
Kurs: 2.70

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Strasznie wysoki kurs na to zdarzenie, które moim zdaniem ma niezłe szanse na powodzenie. Mecze między tymi drużynami zawsze były pięknymi spotkaniami przepełnionymi wirtuozerią, piękną dla oka grą. Obie drużyny są mocne i mają spory potencjałów głownie w ataku. Takich zawodników jak CR7, Costa czy Aspas nie muszę przedstawiać. Ogólnie rzecz biorąc, Hiszpania jest piłkarsko lepszą moim zdaniem drużyną i o ich bramkę bym się nie bał. Biorąc pod uwagę ostatnią akcją ze zwolnieniem trenera, która nie mogła dobrze wpłynąć na piłkarzy, można wywnioskować, że nie będą oni najlepiej przygotowani pod względem taktycznym w tym meczu. Z rozgrywaniem piłki i grą do przodu zawsze sobie radzili, ale teraz może im zabraknąć składni z tyłu, co będzie chciał wykorzystać CR7 i moim zdaniem on sam strzeli jakąś bramkę w tym meczu. Hiszpania nie będąc gotowa w 100% pod względem taktycznym będzie chciała po prostu grać do przodu, Portugalia będzie liczyć na kontry co spowoduje to, że spotkanie będzie obfite w bramki. Pozdrawiam i z fartem! ;)
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Remis i under 2,5
Kurs: 3.90

Bukmacher: etoto
Analiza


W tym meczu widzę po prostu remis. Każdy kto się tym spotkaniem interesuje wie, że w ekipie Hiszpanii są problemy, które moim zdaniem mentalnie odbiją się na zawodnikach. W głowach obu reprezentacji ten mecz już się rozpoczął. Remis powinien zadowolić obie ekipy.
H2H pokazuje, że w rywalizacji tych ekip nie pada wiele bramek. Jako, że są to derby półwyspu Iberyjskiego pokusiłbym się nawet o wynik 0:0. Może jednak zobaczymy po 1 bramce z każdej strony dlatego ubezpieczam ten tym underem 2,5. No zobaczymy jak to się potoczy. Spodziewam się jednak sporej ilości fauli i kartek. Zagrałem np. +12 fauli w drużynie Hiszpanii. Rzuty rożne też wyglądają obiecująco. Pozdrawiam!
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia - Kakkonen gr B
Godzina 18:00
Spotkanie : HJS Akatemia : GrIFK
Typ : GrIFK over 3.5 gola
Kurs : 3.30
Bukmacher : Unibet
Czerwona latarnia 3 ligi Fińskiej podejmuje u siebie jednego z kandydatów do awansu i nie spodziewam się innego wyniku jak wysokie zwycięstwo gości , po ostatniej porażce w meczu wyjazdowym GrIFK z SaIPA 1:0 liczę na ich grad bramek dziś , gospodarze jak wspomniałem zamykają tabelę z bilansem 1-0-6 i br 9:18 natomiast u siebie 0-0-4 i 2:7 , ostatni mecz HJS miał miejsce na wyjeżdzie z Espoo a wynik 5:3 , GrIFK natomiast w ostatnim meczu wyjazdowym jak wspomniałęm poległo ale wcześniej wygrało 4:1 z MuSa stąd też tak wysoki over bramek u mnie w ich kierunku no bo z kim jak nie z HJK można swój bilans bramkowy powiększyć i to o sporo !
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ: Urugwaj i poniżej 2,5
Kurs:
3,05
Godz: 14:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Moim zdaniem jak i zdaniem bukmacherów faworytem w tym meczu jest ekipa Urugwaju i to nie podlega dyskusji.
Urugwaj ma dużo lepszą drużynę kadrowo, mają bardzo wyrównany skład jeśli chodzi o atak, środek pola i obronę. W ataku brylują Cavani, Suarez w środku pola Bentancur, Vecino a w obronie Godin, Caseres czy Gimenez no i w bramce Muslera.
Egipt ma wielkiego Salaha ale na Urugwaj to za mało. Dobrą wiadomością właśnie jest to, że Salaha zdążył i zagra dziś.
Myślę, że Urugwaj nie pozwoli sobie na stratę gola z taką obronę a i Egipt dużo bramek nie traci więc wychodzi mecz z 1/2 bramkami.
Typuję zwycięstwo Urugwaju skromne 1 bądź 2 do 0.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ:/0-60 min/ Urugwaj
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Cavani,Suarez i spółka powinni do 60 minuty rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść.Są drużyną dużo lepszą.W eliminacjach zajęli 2 m ,za Brazylią.Każdy wie jaki jest poziom piłki w Ameryce Południowej.
Egipt to Mo Salach który nie wiadomo czy w ogóle zagra.Pamiętamy finał L.M. z Realem Madryt.Prawda jest taka,że ma kontuzję,a jak się czuje wie tylko on sam,reszta to tylko spekulacje prasowe.Jednak z Salachem,czy bez Egipt dostanie łomot.
Egipt w tym roku rozegrał 5 spotkań towarzyskich/nie wygrał żadnego z nich/strzelił tylko 2 gole w tym 1 Salach/.Wczoraj widzieliśmy konfrontację arabskiego zespołu z gospodarzem 5-0,dzisiaj 2 zespół Ameryki Południowej przetestuje Egipt.
Uważam,że jak na kurs typ jest ok i w miarę bezpieczny,gram z wygraną Maroka AKO 4
⛔100
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Maroko - Iran
Typ: Iran
Kurs: 3,65
Godz:
17:00
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dzisiejszy mecz outsiderów grupy B widzę trochę inaczej niż większość przedmówców.
Wszyscy mówią o gwieździe Ajaxu Amsterdam z Maroka - Hakimie Ziyechu. Trzeba się zgodzić z tym, że to naprawdę solidny zawodnik: w 15 meczach dla tego klubu zdobył 8 bramek. Ale zostając przy lidze holenderskiej, tegorocznym królem strzelców tamtych rozgrywek został nie kto inny jak Jabanbakhsh - irański zawodnik AZ Alkmaar (21 bramek)! Poza tym Iran ma także Karima Ansarifarda - piłkarz Olympiacosu Pireus w minionym sezonie był z kolei drugim najlepszym strzelcem w rozgrywkach greckich (17 bramek). Warto też wspomnieć o Sardarze Azmounie - nim interesowały się przecież wielkie kluby, jak Arsenal czy Liverpool (obecnie gra on dla Rubina Kazań). Ofensywa więc w Iranie wygląda naprawdę solidnie. Im dalej w dół jest nieco gorzej, szczególnie jeśli chodzi o linię pomocy, gdzie królują zawodnicy z rodzimej ligi irańskiej. Linia obrony natomiast znowu wygląda dość poprawnie. Mamy tu m.in. Haji Safi z Olympiacosu Pireus, Mohammadi z Akhmatu Groznego, Ramin Rezaeian z Oostende.
Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami - Maroko może zaskoczyć. Mają przecież kilku naprawdę interesujących zawodników: oprócz wspomnianego wcześniej Ziyecha jest też przecież Benatia z Juventusu, Hakimi z Realu, Saiss z Wolverhampton, El Ahmadi z Feyenoordu, czy Harit z Schalke 04. Dla większości piłkarzy Maroko będzie to jednak pierwszy mundial w życiu. W innej zupełnie sytuacji jest Iran, który grał na mundialu w 2006 oraz w 2014 roku. No i właśnie te występy Iranu to to, co najbardziej skłoniło mnie do postawienia dziś na tą ekipę. W 2014 roku pomimo wywalczenia tylko 1 punktu, pokazali się z naprawdę dobrej strony. Nie byli wcale chłopcami do bicia, a przecież na to ich skazywano! W pierwszym meczu zremisowali z Nigerią, w drugiej do samego końca walczyli z samą Argentyną (która doszła tam przecież aż do finału), z którą stracili bramkę dopiero w 93 minucie! Ja Iran pamiętam własnie tak - waleczny, grający do samego końca, potrafiący zaskoczyć nawet gdy wszyscy skazują ich na pożarcie.
Dziś stoją przed wielką szansą - muszą wygrać, bo z Hiszpanią i Portugalią będzie to niesamowicie trudne.
Podsumowując stawiam na reprezentację Iranu, bardziej doświadczoną na wielkich turniejach, która ma w ataku naprawdę spory potencjał.
Pozdrawiam i dużo pozytywnych, piłkarskich emocji w dniu dzisiejszym wszystkim życzę! ????
✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Lyon (Francja), ziemna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miomir Kecmanovic - Alexei Popyrin
Typ: 2
Kurs: 3,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe. W 1 rundzie Serb Kecmanovic pokonał Hiszpana Vilella 2-0 (6-4 , 6-3) a w 2 rundzie Szweda Mikaela Ymera 2-0 (6-2 , 7-6). Australijczyk Popyrin z kolei w pierwszym meczu pokonał Czecha Safranka 2-0 (6-3 , 6-3) a w drugim spotkaniu Francuza Bourgue 2-0 (6-4 , 6-4). Ci z was którzy śledzą moje typy w miarę regularnie wiedzą, że Kecmanovic to taki mój młodociany idol i wróżę mu dużą karierę ;) Gracz ten jak na 18 lat gra bardzo mądrze, dojrzale i fajnie kątowo rozgrywa piłki. Tutaj w tym spotkaniu jednak gram na porażkę swego idola, bo kursy wystawione przez buki według mnie są mocno przesadzone. Kecmanovic może być tutaj faworytem ale nie aż takim jak pokazują to przeliczniki. Bardziej wyrównanych kursów się tutaj spodziewałem. Obaj gracze są w tym samym wieku, młode talenty, które zobaczymy jak w przyszłości się rozwiną. Owszem dla mnie Miomir to większy talent i mu wróżę większą karierę ale obaj mają dopiero 18 lat i forma obu w tym wieku bywa jeszcze bardzo zmienna. Nie należy tutaj Australijczyka lekceważyć, bo ten chłopak wygrał w tamtym roku juniorski French Open a więc na cegle grać potrafi i tutaj we Francji dobrze się czuje. Kecmanovic na tym samym turnieju doszedł do półfinału gdzie przegrał z Hiszpanem Kuhnem, którego później w finale ograł właśnie Popyrin. Tak więc kursy dla mnie tutaj mocno przesadzone i próbuję tutaj niespodzianki głównie z tego względu. Obaj to młode talenty i kursy powinny być tutaj bardziej zbliżone a skoro aż tak duża różnica tutaj jest to wolę wybrać tenisistę na którego jest aż tak wysoki przelicznik. Za Popyrinem przemawia mocny serwis i atak, zaś za Kecmanoviciem inteligentna gra kątowo. Zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko z tego meczu ale ja tutaj gram przeciwko swojemu idolowi ;)
⛔100
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maroko - Iran
Typ: fortuna
Analiza: Na dzisiejszy dzień mundialowy proponuję zagrać spotkanie pomiędzy świetnie spisującą się do tej pory reprezentacją Maroka z reprezentacją Iranu. Podzielam zdanie przedmówców, którzy również patrzą w stronę zwycięstwa Marokańczyków, jednak nikt do tej pory nie zaproponował zwyczajnego typu na zwycięstwo Maroka. Forma drużyny z Afryki jest imponująca, a przebieg spotkań towarzyskich sprawił, że zespół ten &quot;odrobił lekcje&quot; przed największą piłkarską imprezą na świecie. Sytuacja w grupie B jest bardzo niepewna w związku z ostatnimi wydarzeniami gdzie faworyzowane drużyny zmagają się z wewnętrznymi problemami, które stawiają pod znakiem zapytania występ w pierwszej kolejce mundialu. Hiszpania problem z trenerem co może w jakiś sposób rzutować na grę zespołu, oraz napięcie w Portugalii związane z zawodnikami Sportingu Lizbona, brutalnie potraktowanymi po porażce w lidze. Te wszystkie elementy mogą otworzyć drogę outsaiderom do podjęcia realnej walki o wyjście z grupy. W dzisiejszym spotkaniu zdecydowanie stawiam na Marokańczyków, których zespół tworzą piłkarze z wielu klubów Europejskich w większości grających w najwyższych ligach swojego kraju. Ich gra zdecydowanie różni się od specyfiki gry innych reprezentacji Afrykańskich - przyjmuje standardy bardziej europejskie. Ciężko jest wytypować przebieg tego spotkania, jednak dla mnie najpewniejszym typem jest zwycięstwo Maroka. Czy to będzie 1:0 czy 2:0 a może 4:1 zweryfikuje boisko. Jednak po wczorajszym meczu inauguracyjnym można spodziewać się wszystkiego.
Powodzenia!

⛔ 100
 
czaro82 411,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: więcej bramek w 2 połowie
Kurs: 2.03
Bukmacher: efortuna

Analiza:

Witam wszystkich, dziś wieczorem zagrają dwaj kandydaci do wyjścia z grupy B, obecny mistrz Europy Portugalia, zagra z Hiszpanami. Obie reprezentacje zdają sobie sprawę z tego iż to właśnie dzisiejszy mecz może być najcięższy do rozegrania w ich grupie, a ewentualna wygrana w znacznym stopniu przybliży do wyjścia z niej ktorąś z nich.
Moim zdaniem kursy kapkę przesadzone, tym bardziej iż obydwu pasuje tutaj remis. Trzeba brać pod uwagę iż ostatnie wyniki jednych jak i drugich są zadowalające, gdyż uważam że taki remis w towarzyskim meczu Portugalczyków z Belgami ujmy im akurat nieprzynosi. Natomiast uratowane zwycięstwo w ostatnich minutach przez Hiszpanów a konkretnie Aspasa w meczu z Tunezją może wskazywać ich słabą skuteczność. Wiadomka to tylko (lub dla niektórych aż) mecz kontrolny, dzisiaj ponad 1.5 godziny na boisku w meczu wyższej rangi pokaże kto tak naprawdę jest w formie. Między innymi z powodu powagi spotkania, uważam że pierwsza odsłona pojedynku będzie nieco bardziej zachowawcza. Sporo gry w środku pola prowadzonej przez Hiszpanów, po drugiej stronie trochę cofnięci Portugalczycy czekając na jakąś kontrę. Według mnie tak będzie wyglądało pierwsze 45 minut gry, w drugiej połowie możliwe że coś wpadnie lecz gradu bramek bym się raczej nie spodziewał...
Dotychczasowe statystyki pojedynków pomimo iż to odległe czasy, wskazują podobnie jak typ powyżej. W meczach w których bramki padały zazwyczaj więcej razy bramkarze wyciągali futbolówkę z sieci w jej drugiej połowie i tak dziś właśnie obstawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matileczna 16

matileczna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę: tak
Kurs: 2.40
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Już wiadomo że Salah na ławce, mimo wszystko liczę że wejdzie w drugiej połowie. Jeśli nie on miałby strzelać to być może Trezeguet lub Mohsen. Jeśli chodzi o rywali to Suarez lub Cavani poprowadzą Urugwaj do zwycięstwa i to jest bardzo prawdopodobne.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ: Urugwaj i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,87
Buk: LVBET
Analiza:

Drugie spotkanie grupy A. Szczerze powiedziawszy długo zastanawiałem się jak ugryźć to spotkanie. Miałem plan na 2-3 typy w przypadku kiedy Mo Salah by nie zagrał. Pojawiają się informacje że lider Faraonów jest gotowy do gry, więc gra obu zespołów diametralnie się zmienia. Urugwajczycy będą musieli podwajać zawodnika Liverpoolu, grać delikatnie niżej, bo bardzo szybcy skrzydłowi jak Sobhi i Salah to dużo więcej gry skrzydłami, a boczni obrońcy Urugwajczyków nie uchodzą za bardzo szybkich (Martin Caceres i Maxi Pereira). W przypadku absencji Salaha pewnie więcej Egipcjanie próbowali by grać środkiem przez Trezegue. Po za tym Salah dla Egipcjan to jeszcze ważniejsze ogniwo zespołu jak u nas Robert Lewandowski, coś na wzór Leo Messiego dla Argentyny. Moim zdaniem jednak to Urugwaj będzie więcej przy piłce i to oni będą chcieli grać pozycyjnie, natomiast Egipt z tak kreatywnym zawodnikiem jak Trezegue i piekielnie szybkimiskrzydłami będzie wolał cofnąć się głębiej i grać z kontrataku. Urugwaj w mojej opinii personalnie przywiózł na Mundial najmocniejszą kadrę w XXIwieku. O zaletach linii ataku i walorach Luisa Suareza i Edinsona Cavaniego chyba nie muszę opowiadać. Teraz po za małymi wyjątkami mają klasowych zawodników na każdą pozycję. Wśrodku, czego zawsze im brakowało jest młody gracz Juventusu Bentancur, Matia Vecino oraz dwóch młodych młodych zawodników, którymiinteresuje się pół Europy: Lucas Torreira zSampdorii i Maxi Gomez z Celty Vigo. Liniadefensywna również bardzo silna z parą stoperów z Atletico Madryt (Diego Godin i Jose Maria Gimenez). Uważam że może to być znakomity dla neutralnych kibiców w tym przypadku mecz. Będzie sporo sytuacji bramkowych i mam nadzieję że zobaczymy sporo bramek.
⛔100
 
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 14:00
Spotkanie: Egipt - Urugwaj
Typ: Urugwaj -2,0 AH
Kurs: 4,20
Bukmacher: unibet
Analiza:

Mamy dzisiaj zetknięcie Afryki z Ameryką Południową - ja też się skłaniam za Urusami bo w składzie dzisiaj Suarez i Cavani jako zabójczy duet napastników. Cały zespół jest &quot;ograny&quot; i doskonale przygotowany do mistrzostw. Gram &quot;pro-soccer&quot; no czyli że będzie dużo bramek - gra na przełamanie podobnie jak wczoraj.
Myślę że 3:0 lub 4:1 bardzo możliwe ⚽⚽⚽⚽
pozdrawiam typerów marzycielów :gift:
⛔100
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Finlandia;Kakkonen Group B
Godzina;18.00
Spotkanie;HJS Akatemia-GrIFK
Typ.Under 2.5
Kurs;2.90
Bukmacher;Unibet
Analiza;
Vicelider vs ostatnia druzyna.Osma kolejka.Mnostwo goli albo...i nie.Bo statystyki sa takie;
HJS 3z7 meczy konczylo underem 2.5
GrIFK 5z7 meczy konczylo underem 2.5.
Z czego;
HJS u siebie 2z4 a
GrIFK na wyjezdzie 3z4 konczyly underem 2.5
✅190
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – MŚ, grupa B
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maroko – Iran
Typ: over 1.5 bramki Maroko
Kurs: 2.96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Będąc w takiej grupie w takim starciu nie można czekać, nie można grać asekurancką. Obie ekipy doskonale zdają sobie sprawę że w tej grupie nie mają szans raczej ale muszą do bezpośredniego starcia podejść odważnie bo remis skreśla obie ekipy, wygrana pozwoli myśleć o sensacji. W taki rozrachunku stawiam na Maroko i ich dwie bramki bo wyśmienitym kursie. Maroko towarzysko ograli ostatnio Słowację 2:1, Estonie 3:1, Serbie 2:1, wygrali PNA pokonując w finale Nigerie 4:0, grupę eliminacyjną do MŚ też mieli trudną a wygrali pewnie. Na pewno nie jest to ekipa która nie ma pomysłu na grę w ofensywie na tle takich rywali strzelali te bramki zresztą jak popatrzymy na pomoc to są tam gracze regularnie grających w takich klubach jak Watford, Ajax, Galatasaray, Schalke. Iran ekipa mocno skoncentrowana na dyscyplinie ale jak wspomniałem na początku z takim nastawieniem w tej grupie to nic nie będzie wobec tego liczę na trochę odważniejszą grę. Takich indywidualności nie mają w swych szeregach ostatnio mecz o punkty grali w wrześniu 2017 roku to też robi swoje. Jak padnie bramka i zrobi się miejsce to te indywidualności zrobią swoje w szeregach Maroko.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Riga FC-Jelgava
Typ: 2/1
Kurs: 26.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś oferta dość kiepska,więc moje oko przykuło spotkanie z łotewskiej ligii oraz dość abstrakcyjny typ.
Więc czemu decyduję się na taką zagrywkę?
A no ciekawe H2H. Obie ekipy grają ze sobą od 2016 roku i zarówno w 2016 jak i w 2017 zrobiły takowy schemat po jednym razie. W 2018 w pierwszym meczu nic nazdzwyczajnego się nie wydarzyło,więc być może dziś coś podobnego zrobią ????
Oczywiście jest to typ ryzykowny,aczkolwiek kursy na Rige spadają,więc prawdopodobnie gospodarz ten mecz wygrają-ja liczę,że zrobią to dopiero w drugiej połowie.
Riga robiła taki schemat w tym sezonie już dwa razy ( tylko w formie porażka/zwycięstwo). Jelgava ani razu,więc być może dziś sobie dorobić zechcą-na awans do Play offow raczej nie mają co liczyć-myślę,że spadek im też nie grozi.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i grającym życzę Powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Latvia » SynotTip Virslīga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Riga FC - Jelgava
Typ: Riga FC over 1,5 gola
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zaczynamy dość nietypowo bo od mojego debiutu w lidze łotewskiej. Popołudniu zostaną rozegrane tam dwa spotkania rozpoczynające jedenastą kolejkę zmagać w Virslīga. Jednym z tych spotkań jest pojedynek pomiędzy ekipą Riga FC a ekipą Jeglava. Gospodarze po dziesięciu rozegranych spotkaniach plasują się na piątej lokacje co jest słabym wynikiem ponieważ w lidze występuje tylko osiem ekip. W tym sezonie zdołali wygrać połowę do tej pory rozegranych spotkań, tylko raz udało im się zremisować i odnieśli cztery porażki. Riga w poprzednim sezonie prezentowała się fenomenalnie i ligowe zmagania zakończyła na trzeciej pozycji, ten sezon zaczęła bardzo niemrawo bo od dwóch spotkań przegranych - z liderującą Rigas FS oraz z ekipą Liepaja, która zajmuje aktualnie czwartą lokatę. Późniejsze spotkania wypadały lepiej niż dwa pierwsze jednak i tak nie uciekli od topora ponieważ przegrali wyjazdowe spotkania z Ventspils (druga drużyna ligi) i znów z Rigas FS. Troszeczkę lepiej wygląda to jeśli zobaczymy na mecze na swoim podwórku, których do tej pory rozegrali cztery z czego dwukrotnie wygrywali i to raz wynikiem 6:1, raz zremisowali oraz raz przegrali (z liderem). Z bardzo dobrej strony pokazuje się napastnik ekipy Riga - dwudziestopięcioletni Darko Lemajić, który strzela bramki regularnie - do tej pory na listę strzelców zapisał się pięciokrotnie. Dzisiaj gospodarze mają szansę na zdobycie kolejnych trzech punktów ponieważ podejmują oni drużynę słabszą od siebie. Tabela ligowej nie pokazuje zbytnio przewagi gospodarzy ponieważ Jelgava zajmuje miejsce bezpośrednio za ekipą Riga FC jednak ich strata do piątej drużyny wynosi już sześć punktów. W tym sezonie zdołali wygrać zaledwie dwa spotkania, dwukrotnie także zremisowali i zanotowali sześć porażek. Goście nie tak dawno bo dwa lata temu byli jedną z lepiej grających drużyn ponieważ dwa lata temu zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans do Eliminacji UEFA. W tym sezonie Jelgava nie prezentuje zbytnio wysokiego poziomu i są po prostu łatwym rywalem dla ekip z nimi rywalizujących, do dzisiejszego meczu przystępują z passą trzech spotkań bez zwycięstwa i trzech bez strzelenia przynajmniej jednej bramki. Wyniki na swoim stadionie nie są złe - bilans dwóch zwycięstw, jednego remisu i trzech porażek nie wygląda zbytnio źle, jednak całkiem inaczej wygląda ich sytuacja na obcym terenie - na rozegrane cztery spotkania tylko w jednym udało im się urwać jeden punkt - zremisowali z obecnie drugą drużyną Ventspils, jednak pierwsze trzy spotkania przegrywali tracąc średnio 2,33 bramek na mecz zdobywając przy tym zaledwie 0,33 bramki na mecz - dodając bezbramkowy remis statystyki strzelonych bramek wyglądają jeszcze gorzej. Dzisiaj faworyt jest jeden - jest to ekipa Riga FC na których kurs bazuje na około 1,55 natomiast bardzo dobrą jak dla mnie opcją jest to, że gospodarze strzelą minimum dwie bramki rywalom po kursie 2,02. Liga łotewska nie jest ligą w której pada mnóstwo bramek, jednak jeśli spotykają się drużyny, które odbiegają umiejętnościami od siebie to wydaje się wielce prawdopodobne, że w meczu padnie więcej niż jedna bramka. Gdybym typował wynik to dla mnie mecz skończy się wynikiem 2:0.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: 2 i bts
Kurs: 4.65
Bukmacher:
efortuna

Analiza:
Ddzisiaj o godzinie 20.00 rozpoczną swoje zmagania na Mistrzostwach Europy gracze Portugalii i Hiszpanii. Jeszcze kilka dni temu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku byli typowanie Hiszpanie. Zwolnienie trenera może wprowadzić delikatny niepokój wśród zawodników jednak jest to na tyle doświadczona drużyna że powinni poradzić sobie z presją. Goście mają w swoich szeregach znakomitych zawodników co z pewnością wpłynie na kreowanie przez nich sytuację. W mojej opinii w dzisiejszm spotkaniu zobaczymy wiele ciekawych akcji z udziałem obu drużyn. Portugalia z pewnością nastawi się na grę z kontry co niewątpliwie jest ich sporą zaletą natomiast Hiszpanie będą sumiennie budować swoje akcję i szukać bramek z gry pozycyjnej. Spodziewam się wyrownanego spotkania i rozstrzygnięcia w końcowej fazie meczu. Mój typ to zwycięstwo Hiszpanów w stosunku 2-1
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: dokładny wynik 0:0
Kurs: 8.5

Bukmacher: unibet
Analiza
W dzisiejszym dniu pada bardzo mało bramek...co utwierdza mnie w przeczuciu co do dokładnego wyniku. Myślę,że obi drużyny zagrają tak,aby nie stracić bramek i tych goli chyba się nie doczekamy. Gram dzisiaj na kuponach remis,ale tu w typach dnia zaszaleję 0:0. Tak czy owak remis wydaje mi się pewny..
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom