>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.07.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, FORTUNA 1 LIGA
Godzina: 18,00
Spotkanie: Puszcza-Stomil
Typ: Puszcza Niepołomice wygra i więcej niż 2.5
Kurs: 3.95
Bukmacher: etoto
Analiza:

Widze troche optymistow w strone Stomilu, ktory przegral piec ostatnich wyjazdow i kurs jest nadmuchany. Niby ze Puszcza nie musi, slabo gra u siebie.
Moim zdaniem ludzie sie przejada, Stomil to bardzo slaba druzyna na wyjazdach, z trenerem ktory dostal posade po znajomosci i jest zadnym trenerem (Adam Majewski, kolega Czereszewskiego, ktory zawiaduje Stomilem, nie ma pojecia o trenerce).
Dzis wyjazd przez cala Polske, ogolnie to wygrali tylko u siebie z Wigrami i chojniczanka, a wiec z druzynami, ktore chcialy spasc.
Juz dwa razy typerom sie udalo 'ograc' Puszcze u siebie, z pewnoscia ja zapamietali i zainwestowali i dzis na druzyne, ktora ,nie gra nic u siebie, jest efemeryda'

Tyle ze to silna druzyna, jesli dzis tylko chca wygraja bez problemu. Miasto bogate, z klimatem do pilki kontra obdartus prowadzony przez kolesi na szescsetkilometrowym wyjezdzie.

Ja tu widze jednego zwyciezce. Puszcze

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Godzina rozpoczęcia: 21:45
Spotkanie: Udinese - Lazio
Typ: Lazio
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna
Kurs kuszący Biancocelesti w dołku a wicemistrzostwo dalej w zasięgu ciężko sobie wyobrazić kolejną porażkę ekipy Inzaghiego z drugiej strony gospodarze licząc tylko ostatnie 5 spotkań na Dacia Arena to nie zdobyli w żadnym z nich kompletu punktów i spisują się ogólnie poniżej oczekiwań. Sięgając w przeszłość w 7 na 8 spotkań Udinese dostało lanie od Lazio a raz udało im się zremisować. Według mnie bardzo dobra okazja na przełamanie i zbliżenie się do wicemistrzostwa. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
R 691,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 19:30
Spotkanie Zenit - Orenburg
Typ: Orenburg (+2) EH
Kurs: 2,06
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Szukamy niespodzianki, chociaz małego kalibru. Wydaje sie że dla obu drużyn emocje juz się skończyły. Zenit ma zapewnione mistrzostwo, o goście raczej pewny spadek. Matematycznie Orenburg wygrywając oba mecze moze przy szczęśliwym układzie wskoczyć na bezpieczna lokatę do której brakują mu 4 oczka. Ale aż takich atrakcji nie przewiduję. Sądzę, że gospodarze minimalnym nakładem sił wygraja jedna bramką z Orenburgiem i dwubramkowy handi załatwi sprawę. Zenit w meczach po przerwie zanotował 5 zwycięstw i remis 2 z tych wygranych było 2 i 4 bramkami reszta to 1 -bramkowy minimalizm. Orenburg przegrywał wyraźnie, dlatego na początku napisałem, że szukam niespodzianki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Godzina : 19:30
Spotkanie: Bologna - Napoli
Typ: BTS+2.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: STS
Bologna miala btsy w 5 ostatnich meczach w tym cztery +2.5, potafia grac z mocnymi druzynami co pokazali chocby z Interem, wygrywajac wydawalo sie przegrany mecz i to w 10, Napoli tez czesto overowe walcza o LE,ostatnie piec meczow cztery bts wyjatkiem byl mecz z Atalanta, ale w przypadku takich klubow granie w tych rozgrywkach to odrabianie panszczyzny i niewadomo czy im na tym specjalnie zalezy, w kazdym razie bede szukal tu goli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Typ: Piast lub remis i poniżej 4.5 gola
Kurs: 1.43
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Końcówka sezonu, większość już wiemy. Wybieram tym z meczu o stawkę. Pogoń - PIast. Piast jeszcze walczy z Lechem o wicemistrza. Dzisiaj zagra z najsłabsza drużyna grupy mistrzowskiej. Pogoń od początku roku gra fatalnie. W głównej mierze dzięki punktom z pierwszej części sezonu. Po odejściu kluczowych piłkarzy gra im się nie układa. Niewiele pomógł powrót kapitana drużyny. Od dłuższego czasu Pogoń opiera grę na młodzieżowcach. Ostatni mecz to wygrana z Cracovia, która była wtedy w dużym kryzysie. Gol strzelił wspomniany Drygas, dla którego był to pierwszy mecz po kontuzji. Nie było to wcale okazałe zwycięstwo. Pogoń nie dominowała bardzo w tym meczu. Piasta tak jak wspomniałem walczy o wicemistrza. Wyniki notują przyzwoite. Złapali delikatny kryzys po meczu z Jaga, ale generalnie są w dobrej formie. Awans do LE maja już pewny. Po chwilowym dołku i kontuzji do dobrej dyspozycji strzeleckiej wrócił Felix. Parzyszek wciąż prezentuje dobra formę. Nie wydaje mi się ze dzisiaj przegrają. Piast, jak powszechnie wiadomo, jest bardzo silny w obronie. Pogoń bez szału w ataku. Myślę, ze goście będą zmotywowani aby walczyć o top 2. Myślę ze zakład łączony będzie tu dobra opcja.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Godzina rozpoczęcia: 21:45
Spotkanie: AS Roma - Hellas Verona
Typ: powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Konfrontacja ekip z bardzo wysoką średnią wykonywanych rzutów rożnych, Roma u siebie sama jest w stanie zrealizować wystawiona linię. Z ostatnich 10 spotkań u siebie pięciokrotnie sami wykonywali minimum 10 cornerów. Ich średnia wynosi 9,9 a jak dołożymy cornery wykonywane przez ekipy przyjezdne to ta średnia wynosi 14,2. Kiedy te same statystyki porównamy z ostatnich 4 meczów to mamy odpowiednio 8,5 i 14. Oznacza to, że w ostatnich spotkaniach wykonują średnio o jeden corner mniej, jednak więcej wykonuja ekipy przyjezdne.
Werona w meczach wyjazdowych ma średnią z ostatnich 10 spotkań 5,9 wykonywanych rzutów rożnych a kiedy dołożymy rzuty rożne gospodarzy to kibice są świadkami średnio 12,5 rzutów rożnych. Kiedy weżmiemy pod uwagę tylko 4 ostatnie spotkania wyjazdowe to ta średnia kształtuje się na poziomie 6,8 i 12,5.
Podczas bezpośrednich konfrontacji z ostatnich 5 spotkań można było oglądać około 10-11 rzutów rożnych i tylko te statystyki spowodowały, że nie wskazałem wyższej linii. Statystyka wskazuje na około 13 cornerów w tym spotkaniu i takiej ilości spodziewam się w tym spotkaniu.

80
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Arsenal - Liverpool
Typ: Arsenal
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna (HIT DNIA)


Analiza będzie krótka, mam nadzieję, że dostatecznie treściwa. Arsenal pod wodzą Mikela Artety wyglądał dość dobrze w ostatnich tygodniach. Zdarzyły się 3 ligowe zwycięstwa bez straty gola. Przez moment wydawało się nawet, że nawiążą walkę o Ligę Mistrzów. Ale potem przyszedł pechowy remis z Leicester i porażka z Tottenhamem pomimo tego, że to Kanonierzy mieli optyczną przewagą. W każdym razie coś w tym zespole drgnęło i ostatnio prezentuje się nieźle. Liverpool ogólnie rzecz biorąc przeżywa zapaść w tym roku kalendarzowym. Odpadli z Ligi Mistrzów, zaczęli gubić punkty w lidze. Przez pewien moment mieli passę 5 wyjazdowych spotkań bez wygranej. Ba! była to passa 5 meczów bez gola w delegacji. Jeżeli Watford potrafił pobić u siebie The Reds, jeżeli bardzo bliski tego samego był Everton to nie widzę powodów by miał tego nie zrobić Arsenal. Gospodarze walczą o puchary, Liverpool nie gra już o nic. Niespodzianka jest tu całkiem prawdopodobna, kurs zachęca.

310
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21:45
Spotkanie: Sassuolo - Juventus
Typ: poniżej 1,5 bramki
Kurs: 5.60
Bukmacher: efortuna

Witam, Miałem stawiać Lecce ale nie ma meczu na żywo w TV. Mecz za chwilę. Co się spodziewać po Juventusie ? Jedno cudowne podanie niewykorzystane zapewne, karnych w meczu nie przewiduję. - Sassuolo w jest w topie, ale czy strzeli bramkę? Nie sądzę.
Skromne 0:0 - biorę poprawkę na 1 przypadkową bramkę.

Co się tyczy odds portal - wszyscy 28 użytkownicy typują btts https://www.oddsportal.com/soccer/italy/serie-a/sassuolo-juventus-MwTq4hQF/#bts;2 zatem mój typ jest pod prąd.

Mecz w Eleven Sport

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21:45
Spotkanie: Sassuolo - Juventus
Typ: rzut karny
Kurs: 2.40
Bukmacher: STS
Analiza: Bardzo interesujący mecz, bo Sassuolo w mega formie, a Juventus, to zawsze uznana marka, szczególnie z Ronaldo, który jest głodny goli i głodny króla strzelców Serie A. W meczach Juventusu pada bardzo dużo karnych, już w ostatnim meczu rozpisywałam rzut karny w ich meczu i były aż 2. W tym meczu może być podobnie, tym bardziej że to będzie ofensywny mecz, w którym każda z drużyn powinna atakować i tych potencjalnych "rąk" czy fauli może być dużo, a sędziowie w Serie A dają całą masę karnych, sam Ronaldo ma 11 goli z karnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
P 562

piszczek82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 22:30
Spotkanie: Porto - Sporting
Typ: +2.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna

Na dziś liga portugalska, Porto - Sporting.
W ostatnich 5 spotkaniach Porto padło 14 bramek, niespełna 3 na mecz. W ostatnich 5 meczach Sportingu padło 10 bramek - 2 na mecz. Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach w ostatnich latach regularnie 3 lub więcej bramek.
Statystycznie i historycznie wszystko wskazuje, że padną minimum 3 bramki i ja tak gram.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom