>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.09.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger ATP, Debel, Banja Luka
Godzina: 14:30
Spotkanie: Julio Peralta/Horacio Zeballos - Aljaz Bedene/Andraz Bedene
Typ: Julio Peralta/Horacio Zeballos DW: 2:0
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Julio i Peralta stanowią solidny debel, może nie na turnieje ATP, ale w challengerach rzadko spotykają godnych siebie przeciwników. Ich tegoroczny bilans na mączce(na takiej nawierzchni odbędzie się dzisiejsze spotkanie) wynosi 24-8. W ubiegłym tygodniu wygrali turniej w Genui więc są w dobrej formie, zmęczenie również im nie grozi ponieważ od niedzieli zagrali tylko jeden mecz(gładkie 2:0 nad parą Petrovic/Safranek), podróż z Genui do Bośni również nie jest specjalnie męcząca.
Podsumowując nie widzę argumentów słoweńskich braci w tym meczu, sporadycznie grających debel, o Aljazu mogę powiedzieć iż jest solidnym singlistą(na miarę challengerów) i przeciętnym deblistą, natomiast jego brat jest niemal kompletnym anonimem.
✅44
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Europejska
Godz: 19:00
Spotkanie: Mainz - St. Etienne
Typ: X
Kurs: 3,42
Buk: OddsRing

Na dzień dzisiejszy przygotowałem jeden z wielu meczy dziś rozgrywanych z Ligi Europejskiej w fazie grupowej, a konkretnie mecz Mainz z St.Etienne.Drużyna z Moguncji pod wodzą Martina Schmidta zajęła w poprzednim sezonie szóste miejsce w lidze i awansowała do fazy grupowej LE bez kwalifikacji. Mainz było w poprzednim sezonie jedynym zespołem, który pokonał Bayern na wyjeździe.Jest to debiut Mainz w fazie grupowej europejskich pucharów, ostatnio zakwalifikowali się oni do LE w sezonie 14/15, ale w pierwszej rundzie eliminacji niespodziewanie przegrali z greckim Asteras.W meczach u siebie w pucharach Mainz ma dobry bilans, w pięciu spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa, jeden remis i tylko jedną porażkę, pokonała ich Sevilla w sezonie 2005/06.Mainz straciło podstawowego bramkarza Lorisa Kariusa, który przeszedł do Liverpoolu, a także defensywnego pomocnika Juliana Baumgartlingera, ale latem klub więcej wydawał sprowadzając na ich miejsce wartościowych zastępców, a także poszerzając dość wąski w poprzednim sezonie skład.Drużyna Saint Etienne w poprzednim sezonie zajęła szóste miejsce i jako ostatnia zyskała szansę na grę w fazie grupowej Ligi Europejskiej choć by w niej zagrać musiała przejść eliminacje.Francuzi na razie są jednak niepokonani w czterech spotkaniach w europejskich pucharach w tym sezonie zaliczając dwa remisy z pucharowymi rywalami: Beitarem i AEK Ateny i dwa zwycięstwa.W poprzednim sezonie Saint Etienne wyszło z grupy w Lidze Europejskiej plasując się w niej za Lazio Rzym, ale już w pierwszej rundzie trafiło na FC Basel, które awansowało dzięki większej liczbie goli strzelonej na wyjeździe.Saint Etienne w poprzednim sezonie ligowym była drużyną, która obok Caen, Lille i Bastii strzeliła w lidze najmniej goli spośród drużyn z pierwszej połówki tabeli, ale zespół stracił też mniej goli niż będące wyżej Lyon, Monaco czy Nicea.Sądze,że dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty zarówno z jednej jak i drugiej strony, a większa część meczu będzie w środku pola się rozgrywać. Dlatego myślę że obie drużyny podzielą się dziś punktami.
✅242
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Norwegia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stjernen - Manglerud
Typ: Over 5.50
Kurs: 1.53
Bukmacher: Unibet


Stjernen i Mangelerud rozegrały dopiero po 1 spotkaniu w Get-ligaen. Ostatnie 5 spotkań Stjernen wliczając mecze przedsezonowe to 6,7,7,9,5 Mengelerud 7,7,8,11,5 jak widać sporo bramek a jeszcze lepiej to wygląda jeżeli popatrzymy na bezpośrednie mecze! Jeżeli chcielibyśmy znaleźć bezpośredni mecz który nie spełnił tej linii musielibyśmy się cofnąć aż 10 meczy wstecz!!! A tak 9 kolejnych overow 10,7,7,10,7,11,11,6,7 co daje fantastyczną średnią 8.44!!!! ostatni mecz rozegrany przed sezonem pod koniec sierpnia wygrany przez Stjernen 5-2
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, LE
Data: 17:00/15.09
Spotkanie: FK Qarabag-Slovan Liberec
Typ: Qarabag gol przed 46 minutą TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Drużyna Azerska jest niezwykle groźna na własnym terenie, i odprawiała z kwitkiem min takie drużyny jak Anderlecht, w eliminacjach do Ligi Europejskiej w poprzedniej rundzie odprawili IFK Geteborg 3-0 przegrywając wcześniej wyjazd 1-0.Karabach gra jw grupie jeszcze z Fiorentiną i PAOK więc ten mecz jest dla nich kluczowy jeśli chodzi o awans do dalszej rundy, a na tym pewnie azerom zależy patrząc na ich wojaże z poprzednich lat, gdzie grali naprawdę dobrą piłkę no jednak zawsze mieli bardzo dobrych rywali min jak Tottenham, Monaco, czy wymieniany już wcześniej Anderlecht.Przed Azerami realna szansa na awans chociażby z 2 miejsca, zarówno Slovan jak i PAOK są w ich zasięgu i stawiam w tym meczu na gospodarzy.
Karabach zawsze od początku wystawia największe armaty, stara się jak najszybciej objąć prowadzenie oraz kontrolować spotkanie, tak właśnie zazwyczaj od początku wygląda ich gra.
✅83
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: AZ Alkmaar - FC Dundalk
Typ: AZ HC -2,5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O tym meczu było już pisane, uważam że różnica w jakości gry przełoży się na zdobycie przez AZ 3-4 bramek w dzisiejszym spotkaniu. Alkmaar nie powinno mieć problemu z rozklepaniem u siebie zespołu z Irlandii, jedyną realna przeszkodą dla powodzenia typu, jest sytuacja w której AZ nie przełamie obrony Dundalk przez dłuższy okres meczu. Jeżeli nie zabraknie czasu typ bardzo możliwy, a kurs niczego sobie. Obydwa zespoły prezentują dobrą formę w swoich ligach...tylko jak wiadomo liga profesjonalna, a liga amatorska - półamatorska, nie można tego porównać w żaden sposób. Faworyzuje to z pewnością AZ, które nie wydaje się by miało jakiekolwiek problemy przed meczem, kadra zdrowa, forma jest, wyniki w lidze są, odpuszczania nie należy się spodziewać to nie zespoły z PL, więc wynik jest ważny, jak i walka o sam awans na wiosnę do fazy play-off LE.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europy, kolejka.1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Anderlecht Bruksela – FK Gabala
Typ: Anderlecht over 2,5 bramki
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Real wczoraj niemiłosiernie się męczył ze Sportingiem co w efekcie dało porażkę mojemu typowi, bo padły tylko 3 bramki. Dziś spróbuję się odbić ????
Analiza:
1… W pierwszej kolejce gr.C Anderlecht z Polakiem w składzie (mam nadzieję wyjściowym) zmierzy się z drużyną z, tak bardzo „uwielbianego” przez polskie zespoły, Azerbejdżanu – FK Gabala. W tym meczu pokuszę o typ na gole , ale tym razem tylko 1-ej drużyny.
2… Gospodarze jak na razie prezentują w sumie niezłą formę , nie przegrywają meczy , strzelają sporo bramek. W LE znaleźli się odpadając w 3.rundzie el.do LM z Rostovem i pokonując w 4.rundzie Slavię Praga, gdzie wygrali oba mecze po 3:0. Anderlecht u siebie, biorąc wszystkie rozgrywki z tego sezonu, przegrał na początek ze wspomnianym Rostovem, następnie rozegrał 4 mecze; 3 z nich wygrał i 1 zremisował. Co ważne , w wygranych meczach strzelał co najmniej 3 bramki. Generalnie w tym sezonie Anderlecht prawie regularnie strzela po przynajmniej 2 gole.
3… Goście z Azerbejdżanu z kolei , zagrają w LE 2-gi raz z rzędu. W poprzednim sezonie przygodę zakończyli na rundzie grupowej, w której zdobyli tylko 2 pkt. i odnieśli 4 porażki. Oba remisy to wyniki 0:0 z PAOK-iem, natomiast 3 z 4 porażki to wyniki zakończone stratą co najmniej 3 bramek:
0:3 z Krasnodarem,
1:3 z Dortmundem
0:4 z Dortmundem
Nie wiem jakie zmieniła się kadra Gabali, ale myśle , że i w tym sezonie nie powiedzie się im najlepiej , gdyż w grupie mają jeszcze Mainz i St.Etienne.
4… Anderlecht jest w dobrej formie, strzela sporo bramek. Na pewno będą chcieli dobrze rozpocząć rozgrywki w LE, tym bardziej , że 1-szy mecz jest u siebie, dlatego pokuszę się o bramki gospodarzy w ilości co najmniej 3-ech.
Powodzenia !
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europy, kolejka.1
Godzina: 19:00
Spotkanie:AZ Alkmaar – Dundalk
Typ: rożne trzydrogowo AZ -3
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Linia wcale nie taka wysoka, a kurs zacny. Nie za bardzo jest sens się rozpisywać o tym meczu. Dundalk to kelnerzy z Irlandii, którzy dzięki szczęściu w losowaniu prawie awansowali do LM. Postawili ciężkie warunki potężnym mistrzom z Polski, ale jednak dwumecz zakończył się wynikiem 1-3. AZ to zupełnie inna półka. W zasadzie każda z drużyn, która dziś wieczorem wyjdzie na europejskie boiska prezentuje zupełnie inny poziom. Obstawiam, że Holendrzy urządzą sobie dzisiaj mały festiwal strzelecki, będą nacierać na bramkę i nabijać rożne. Moim zdaniem linia powinna być na poziomie -5. Uważam, że w tym przypadku nie bardzo jest sens rozpisywać się o statystykach cornerów obu ekip ponieważ na co dzień mierzą się rywalami na totalnie innym poziomie. Scenariusz na dziś? AZ atakuje, AZ strzela, AZ nabija rożne, AZ się cieszy.
✅90
 
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Standard de Liege - Celta de Vigo
Typ: 1 drużyna powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.54
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiejsze spotkanie wybrałem mecz pomiędzy belgijską drużyną Standard de Liege a hiszpańską Celta de Vigo.
Standard Liege u siebie ma bilans 4 zwycięstwa 1 remis:
3:0 Chievo
2:0 St. Truiden
0:0 Charleroi
3:0 Marseille
2:0 Genk
W lidze belgijskiej Standard znajduje się na 9 miejscu. Na 6 rozegranych meczy ma 2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka.
Celta Vigo na wyjeździe 2 zwycięstwa 1 remis 2 porażki
1:0 Fiorentina
2:1 Pescara
0:0 AC Milan
1:3 Frankfurt
1:2 Real Madryt
W lidze hiszpańskiej znajduje się na ostatnim 20 miejscu z 3 porażkami i bilansem bramkowym 1:7.
Już nie radzi sobie tak dobrze jak w poprzednim sezonie. Napewno ma to miejsce ze względu na odejście najlepszego zawodnika
drużyny Nolito. Który przeszedł do Manchesteru City.
Dlatego ja idę w kierunku, że Standard Liege strzeli minimum 2 gole.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie:Viktoria Pilzno - AS Roma
Typ:liczba kartek / over 4.5
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Parę analiz na ten mecz zostało napisanych to ja też ugryzę ten mecz bo uważam że powinno być ciekawie , ja pójdę w stronę kartek i tu widzę mały wysyp , u naszych południowych sąsiadów to za bardzo nie wiem jak tam wygląda pod względem dyscyplinarnym ale liczę że Viktoria dziś parę żółtek może zobaczyć , co do Romy to akurat Włochy słyną z brutalniejszej gry i czerwieni też sporo tak więc co do Romy to także nie mam wątpliwości że paru zawodników zobaczy kartonik , mecz poprowadzi Francuski sędzia RUDDY BUQUET , sędziował już jeden mecz w kwalifikacjach do LE AEK Lamaka ze Slovanem Liberec i pokazał 9 żółtek i czerwoną a wyglądało to tak : dla AEK 4 żółtka i czerwień a Slovan 6 żółtek tak więc jest szansa że i dziś zobaczymy z 5 kartek taką mam przynajmniej nadzieję !
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: US Sassuolo Calcio - Athletic Bilbao
Typ: 2
Kurs: 2,32
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj typem dnia dla mnie jest ten pojedynek włosko-hiszpański. Oba zespoły są na początku rozgrywek, jednak Sassuolo zagrało wiecej oficjalnych spotkań ze względu na to, że musieli się przedzierać w eliminacjach Ligi Europejskiej, gdzie dość pewnie wyeliminowali najpierw FC Luzern ze Szwajcari a w kolejnej rundzie Crvenę Zvezdę Belgrad z Serbi. W lidze po wygranej z Palermo w 1 kolejce przyszły dwie porażki, nieoczekiwanie u siebie z Pescarą aż 0-3 i w ostatniej kolejce w Turynie z Juventusem 1-3 czego akurat pewnie się spodziewano. Athletic Bilbao z kolei w lidze hiszpańskiej rozpoczął od dwóch porażek, z Sporting Gijon na wyjeździe 1-2 i u siebie z Barceloną 0-1, w ostatniej kolejce wygrali na wyjeździe z Deportivo La Coruna 1-0. Kadrowo goście wydają mi się być mocniejsi od Włochów a do tego Sassuolo zagra dzisiaj bez swojej największej gwiazdy i najlepszego strzelca Berardiego. Bez tego piłkarza drużyna traci bardzo dużo. Oprócz niego nie zagrają dzisiaj również pomocnik Sensi i obrońcy Gazzola i Terranova. Po stronie Bilbao nie ujrzymy dzisiaj Eraso i Aketxe. Dla mnie osobiście mocniejszym zespołem są Baskowie a do tego mają ułatwione zadanie bo nie zagra jak już wspomniałem Berardi co jest bardzo wielkim osłabieniem po stronie gospodarzy i myślę, że Bilbao wywiezie stąd dzisiaj 3 punkty.
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna LE
Spotkanie ; APOEL - Astana
Godzina ; 19,00
Typ ; APOEL
kurs ; 2,05
Bukmacher &#39;bet 365
Analiza
Zapowiada sie raczej meczyk do pierwszej bramki. Kazachowie posiedli w przyzwoitym stopniu sztuke skutecznego przeszkadzania. Cypryjczycy tez zapewne sie od razu nie rzuca , beda drazyc pomalu Kazachska skala z zabezpieczeniem tylow. Maja lepszych graczy i mysle ze w tym roku uda sie wcisnac jakas bude. Z biegiem czasu Astana peknie. Win APOEL.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie:AZ Alkmaar – Dundalk
Typ: Rożne 3-drogowo 0:6 AZ Alkmaar
Kurs: 4.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mamy do czynienia ze spotkaniem drużyn, które dzieli przepaść jeśli chodzi o klasę piłkarską. AZ dobrze weszło w sezon i na to spotkanie posyła swoją galową jedenastkę, jestem przekonany, że napór, który ujrzymy w tym spotkaniu przełoży się na gigantyczną przewagę w otrzymanych kornerach. Wystarczy wspomnieć spotkania w eliminacjach LM, gdzie ekipa z Irlandii została w tym elemencie(mecze wyjazdowe) zarówno przez BATE jak i Legie. Różnica poziomów dzisiaj, co wydaje się nieuniknione, doprowadzi właśnie do takiej potężnej przewagi w rożnych Alkmaar.
⛔100
 
P 0

pilkarz441

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nice - Schalke
Typ: BTTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś bierzemy pod lupę starcie Nice i Schalke. Niespodzianka zeszłego sezonu Ligue 1 pokazuje, że ma ambicje aby stawać sie coraz lepszą drużyną. Mimo odejścia Ben Arfy klub poczynił rozsądne transfery sprowadzając Dante, Belhandę oraz wielką zagadkę Balotelliego. Udowodnił on jednak w swoim debiucie, że ma ambicje aby wrócić do swych lat świetności.W drużynie niemieckiej także doszło do ciekawych roszad. Dołączyli m.in. Konoplyanka czy Embolo. W ostatniej kolejce mimo porażki z Bayernem 0:2 sprawiali kłopoty Bawarczykom szczególnie na początku spotkania. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty myślę, że BTTS jets rozsądną opcją w tym spotkaniu
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Plzen - AS Roma
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Spotkanie dwóch przegranych eliminacji Ligi Mistrzów rozpocznie zmagania w grupie E piłkarskiej Ligi Europejskiej . Plzen okazała się słabszy w dwumeczu z mistrzem Bułgarii, zbyt zachowawcza gra na wyjeździe przekreśliła ich szanse na awans gdzie przegrali 2:0, za bardzo się skupili na defensywie w tamtym starciu a tego ten zespół nie lubi grać, oni szukają kreatywnej gry do przodu to zaprezentowali w rewanżu gdzie jednak przy takim wyniku musieli się otworzyć i dwa razy nadziali się na kontrę ostatecznie remisując ale to co ważne to grali swoją piłkę a ta jak wspomniałem oparta na grze do przodu. Plzen niczego u siebie nie będzie bronił będą nawet na tle takiego rywala szukali bramek zresztą widzieliśmy już nie raz w Europejskich Pucharach zespół który u siebie robił festiwale bramkowe jak przed rokiem min. remis 3:3 z Villarreal, z którym zagrali po prostu w otwarte karty a w takiej grze czują się zdecydowanie pewniej. Na krajowym podwórku w sześciu starciach już 11 bramek strzelonych przy 6 straconych czyli tak jak mówiłem jest naciska na ofensywę. Roma mnie osobiście zaskakuje w swoje bardzo ofensywnie grze, myślałem że Spaletti postawi tutaj w głównej mierze na solidność w defensywie ale poszedł w całkiem innym kierunku to zespół atakujący szukający bramek, który prowadząc wcale się nie cofa. W trzech spotkaniach Seria A strzelili już 9 bramek, strasznie jednak co mnie oczywiście w kontekście typu nie martwi wygląda gra w destrukcji mnóstwo błędów popełnia cała formacja, spóźnieni, nie zgrani co kończy się częstymi faulami i kartkami, jakość w defensywie jest mizerna ale wszystko jak wspomniałem nadrabia ofensywa. Pewnie jak to Włosi w tych rozgrywkach będą rotować i to dobra wiadomość bo w ofensywie trener ma zdecydowanie duże pole manewru i nawet jak zagra kilku rezerwowych to ta jakość w ataku będzie utrzymana. Każde mieszanie w formacjach defensywnych natomiast przy takiej formie zawodników sprawia że ten zespół będzie się jeszcze bardziej gubi, dlatego Plzen będzie dziś bardzo odważne i będzie miał na pewno sporo miejsca na swoją szybką grę w bocznych sektorach.
⛔100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 19:00
Spotkanie Villareal - Zurich
Typ: 1 (1.połowa)
Kurs 1.74
Buk Oddsring
Analiza:
Hiszpański Villareal podejmuje dziś zespół FC Zurich ze Szwajcarii. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są dziś gospodarze. Nie rozpoczeli oni sezonu w dobrym stylu bo od odpadnięcie z bardzo jednak silnym Monaco w el. LM oraz od remisu w lidze z Granada. Ostatnio jednak już lepiej remis z Sevilla oraz pewna wygrana na wyjeździe z Malagą. Widać, że forma idzie w górę, ponadto hiszpańskie kluby w przeciwieństwie do angielskich traktują LE jako równoważne lidze, widać to zresztą po ich osiągnięciach w Lidze Europy w ostatnich 7 latach 5 razy!!! wznosili to trofeum do góry. Dwukrotnie Atletico no i ostatnie 3 lata panuje hegemon Sevilla może tym razem czas na Villareal by zgarnął ten puchar?? Może i skład jest na to jednak za słaby, ale myślę że w meczu z Zurichem gospodarze od razu ruszą do przodu i będą chcieli szybko strzelić bramkę, gdyż zdają sobie sprawę że są zwyczajnie dużo lepszym zespołem od Szwajcarów. Myślę że już po pierwszej połowie Villareal zapewni sobie zwycięstwo w tym meczu. Co prawda niepokoi fakt że Zurich gra bardzo dobrze w lidze jest liderem po 7 kolejkach, wygrał 6 meczy jeden zremisował bilans bramek to: 14:2 jednak jest to inny poziom rozgrywek bo uwaga! Zurich pomimo że jest w LE to gra w 2 lidze szwajcarskiej!! Dziś przeciwnik zupełnie z innej półki, Villareal powinno wygrac wysoko, kurs z handi tez prawdopodobne do wejścia, może nawet -2,5 i przeczuwam, że dziś FC Zurich straci więcej goli niż dotychczas w 7 meczach w lidze. Powodzenia!!
✅74
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna
Godzina 21:05
Mecz Panathinaikos-Ajax
Typ: Ajax DNB
Kurs:2.15
Buk williamhill
Analiza Ajax nie zaczął dobrze sezonu a przynajmniej nie w eliminacjach do ligi mistrzów.Grali fatalnie, ostatnio nie przegrali w 2 meczach zrzędu ale czy to potwierdzenie że wracają na dobre tory? Albo to że są na 3 miejscu w Eredivisie.Wątpię. Jednak mimo wszystko są lepsi kadrowo, sportowo i wogóle od greckiego anathinaikosu który notabene nie przegrał od 3 spotkań w lidze i zanotował ostatnio 2 wygrane ...podobnie jak Ajax.Wydaje się że wszystko wskazuje w tym meczu na remis jednak ja zagram na Ajax z ewentualnym zwrotem, różnie mecz się może potoczyć jednak naprwdę nie wierzę by Grecy mieli to wygrac mimo że grają u siebie to moim zdaniem holendrzy są tutaj faworytem i to gram na konkurs.
✅115
 
etylina 12

etylina

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chile Puchar
Godz: 23:30
Spotkanie: U.Espanola - O&#39;Higgins
Typ: 2 i BTS
Kurs: 5.00
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam was i dziś;] Na Lige Europejską nie zdążyłem, zatem poszukałem coś innego, typ czysto statystyczny. Puchar Chile egzotyka, ale H2H na korzyść gości, na dodatek od lutego tego roku O&#39;Higgins są w gazie zwycięstwa z remisami się przeplatają;] U.Espanola wygląda tutaj nieco słabiej zwłaszcza na papierze. A wiadomo puchary wszędzie i zawsze rządzą się swoimi prawami;] Stawiam za drobne na gości oraz, że obie drużyny strzelą po dobrym kursie, dla mniej odważnych proponuje sam BTS po kursie ok. 1.5-1.6.
Tak dla porównania ostatnie 5 meczy tych drużyn gdzie drużyna O,Higgins grała na wyjeździe i odziwo 4 z tych spotkań to oni własnie wygrali, i w trzech spotkaniach z takim wynikiem padł BTS. Myślę, że warto zagrać i że moja passa dwóch meczy z rzędu będzie się zwiększać;]
28.08.2016 U.Espanol - O&#39;Higgins 1-1
24.10.2016 U.Espanol - O&#39;Higgins 1-2
22.05.2015 U.Espanol - O&#39;Higgins 1-2
19.04.2014 U.Espanol - O&#39;Higgins 1-3
27.04.2013 U.Espanol - O&#39;Higgins 0-2
pozdrwiam prawdziwych graczy;] i powodzenia;] ELOOO
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom